Niespotykana sytuacja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-09-22, 12:35   #1
damkon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1

Niespotykana sytuacja


Cześć
Piszę do was drogie forumowiczki o pomoc/poradę bo wyczerpały się mi już wszystkie pomysły i moim przyjaciołom również.

Dwa miesiące temu poznałem dziewczynę przez portal randkowy, nasza znajomość przebiegała bardzo powoli ,nie doszło praktycznie do żadnego zbliżenia między nami poza witającym i żegnającym buziakiem odnosiłem zresztą wrażenie że spotykamy się ze sobą bardziej na siłę ,nie zauważyłem między nami jakiegoś uczucia chociaż faktem jest że całkiem dobrze nam się gadało i tutaj zaczyna się cyrk emocjonalny(...) ,poszedłem z nią na urodziny do jej najlepszej przyjaciółki i scena jak z filmów po prostu wiedziałem że to jest ta jedyna nie zamieniając z nią nawet słowa zdaję sobie sprawę jak żałośnie to brzmi ,całe urodziny przetańczyłem na zmianę z dziewczyną z która przyszedłem i z solenizantką rewelacyjnie nam się tańczyło skończyliśmy imprezę nad ranem a ja poszedłem do domu zszokowany że takie coś mnie spotkało ale dałem sobie czas 2 tygodnie. Poszedłem na wesele do ich przyjaciół i wtedy zdałem sobie sprawę że to jest ta jedyna. Dwa dni później spotkałem się z nią i powiedziałem jej co do niej czuję i nie patrząc na rezultat tej rozmowy poinformowałem ją że kończę wszelakie relacje z tamtą dziewczyną ona odparła mi że też nie jestem jej obojętny ale musi się wszystko poukładać z jej przyjaciółką ,od tamtej pory spotykaliśmy się 2 razy i widziałem że ona chciałaby spróbować. Ale nadzieja umarła kiedy powiedziała mi że nie może bo boi się utraty przyjaźni gdyż powiedziała jej o wszystkim a tamta nie zareagowała dobrze.Powiedziałem jej że w każdą niedziele o określonej godzinie będę na nią czekał w miejscu gdzie wyznałem jej miłość do końca tego roku. Wszystkie dni myślę o niedzieli że się pojawi o niczym więcej.Wczoraj odwiedziła mój profil na serwisie randkowym ja jej również ale nie zamieniliśmy żadnej wiadomości co mogę więcej zrobić ?( tak wiem jestem świnią ,naprawdę tego nie planowałem)
damkon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-22, 14:59   #2
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Niespotykana sytuacja

Nic nie możesz zrobić. Ona nie chce się z tobą widywać i pozostaje ci uszanować jej decyzję i dać jej spokój.
Swoją drogą komicznie wygląda twoje "nie planowałem tego" tak jakbyś wcale nie podejmował w tej sytuacji żadnych decyzji.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-22, 17:28   #3
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Niespotykana sytuacja

Cytat:
Napisane przez damkon Pokaż wiadomość
Cześć
Piszę do was drogie forumowiczki o pomoc/poradę bo wyczerpały się mi już wszystkie pomysły i moim przyjaciołom również.

Dwa miesiące temu poznałem dziewczynę przez portal randkowy, nasza znajomość przebiegała bardzo powoli ,nie doszło praktycznie do żadnego zbliżenia między nami poza witającym i żegnającym buziakiem odnosiłem zresztą wrażenie że spotykamy się ze sobą bardziej na siłę ,nie zauważyłem między nami jakiegoś uczucia chociaż faktem jest że całkiem dobrze nam się gadało i tutaj zaczyna się cyrk emocjonalny(...) ,poszedłem z nią na urodziny do jej najlepszej przyjaciółki i scena jak z filmów po prostu wiedziałem że to jest ta jedyna nie zamieniając z nią nawet słowa zdaję sobie sprawę jak żałośnie to brzmi ,całe urodziny przetańczyłem na zmianę z dziewczyną z która przyszedłem i z solenizantką rewelacyjnie nam się tańczyło skończyliśmy imprezę nad ranem a ja poszedłem do domu zszokowany że takie coś mnie spotkało ale dałem sobie czas 2 tygodnie. Poszedłem na wesele do ich przyjaciół i wtedy zdałem sobie sprawę że to jest ta jedyna. Dwa dni później spotkałem się z nią i powiedziałem jej co do niej czuję i nie patrząc na rezultat tej rozmowy poinformowałem ją że kończę wszelakie relacje z tamtą dziewczyną ona odparła mi że też nie jestem jej obojętny ale musi się wszystko poukładać z jej przyjaciółką ,od tamtej pory spotykaliśmy się 2 razy i widziałem że ona chciałaby spróbować. Ale nadzieja umarła kiedy powiedziała mi że nie może bo boi się utraty przyjaźni gdyż powiedziała jej o wszystkim a tamta nie zareagowała dobrze.Powiedziałem jej że w każdą niedziele o określonej godzinie będę na nią czekał w miejscu gdzie wyznałem jej miłość do końca tego roku. Wszystkie dni myślę o niedzieli że się pojawi o niczym więcej.Wczoraj odwiedziła mój profil na serwisie randkowym ja jej również ale nie zamieniliśmy żadnej wiadomości co mogę więcej zrobić ?( tak wiem jestem świnią ,naprawdę tego nie planowałem)
Z jaką dziewczyną urywasz kontakt? Piszesz tak nieskładnie, że ciężko się połapać. To jest przyjaciółka Twojej przyjaciółki i ta wspólna przyjaciółka nie chce byście się spotykali? Czy przyszedłeś z inną, a tam była ta co Ci wpadła w oko?
Na początku zrozumiałam też, że wyznałeś jej miłość do końca roku, a tu jednak chodzi o to, że będziesz tam czekał do końca roku.
Gdyby dziewczyna chciała to by porozmawiała z przyjaciółką i spróbowała, ale widać - nie chce.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-22, 17:40   #4
glossyzuz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 730
Dot.: Niespotykana sytuacja

Cytat:
Napisane przez damkon Pokaż wiadomość
wyznałem jej miłość
dziewczynie, którą widziałeś dwa razy? też bym uciekła od Ciebie jak najdalej...
glossyzuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-22, 17:45   #5
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Niespotykana sytuacja

Taa już to widzę, jak w każdą niedzielę będziesz na nią czekał tekst jak z jakiegoś filmu, bo wydaje mi się, że już gdzieś to słyszałam, pewnie jakiś stary Hollywoodzki romans
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-22, 19:44   #6
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Niespotykana sytuacja

Dziwisz się, że wybrała przyjaźń zamiast obcego faceta?
Uszanuj jej decyzję, i tak się ledwo znacie i nie wiesz czy pasujecie do siebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-22, 23:31   #7
Mia Donna
Raczkowanie
 
Avatar Mia Donna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 393
Dot.: Niespotykana sytuacja

W Slumdogu tak było. Główny bohater czekał na dworcu na Latike, codziennie o tej samej godzinie
Mia Donna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-23, 06:18   #8
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Niespotykana sytuacja

Gdybyś jej się naprawdę bardzo spodobał(gdyby ja walnela strzała Amora jak ciebie) to nie patrzylaby na przyjaciółkę I bylibyscie parą
Moim zdaniem nic się nie stało, nie zaiskrzylo między Tobą a ta pierwsza, nic tej pierwszej dziewczynie nie obiecywales to były początki tak się w życiu zdarza miałeś pecha że ta druga była akurat jej przyjaciółka to wszystko
Myślę że raczej nie ma szans na relację z ta druga skoro postawiła wyżej przyjaciółkę niż ciebie, może ewentualnie się odezwie jeśli piloci się z przyjaciółką lub przyjaciółka znajdzie innego chłopaka ale raczej nie liczylabym na to za bardzo
Poprostu przelknij stratę i idź dalej
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-23, 10:22   #9
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Niespotykana sytuacja

Gdyby mi facet po dwoch spotkaniach wuznal milosc i powiedzial, ze bedzie czekal do konca roku, co niedziele, w tym samym miejscu, to chyba bym pomyslala, ze jest:
a) psychopata
b) idiota



Swoja droga, one sa przyjaciolkami i jesli faktycznie sa blisko to musialaby byc bardzo przekonana do swoich uczuc, zeby olac przyjaciolke dla faceta, ktorego widziala na oczy moze 2 razy.
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-23, 10:46   #10
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Niespotykana sytuacja

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87193017]Gdybyś jej się naprawdę bardzo spodobał(gdyby ja walnela strzała Amora jak ciebie) to nie patrzylaby na przyjaciółkę I bylibyscie parą
Moim zdaniem nic się nie stało, nie zaiskrzylo między Tobą a ta pierwsza, nic tej pierwszej dziewczynie nie obiecywales to były początki tak się w życiu zdarza miałeś pecha że ta druga była akurat jej przyjaciółka to wszystko
Myślę że raczej nie ma szans na relację z ta druga skoro postawiła wyżej przyjaciółkę niż ciebie, może ewentualnie się odezwie jeśli piloci się z przyjaciółką lub przyjaciółka znajdzie innego chłopaka ale raczej nie liczylabym na to za bardzo
Poprostu przelknij stratę i idź dalej[/QUOTE]Otóż to.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-23, 12:05   #11
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Niespotykana sytuacja

Cytat:
Napisane przez damkon Pokaż wiadomość
(...),poszedłem z nią na urodziny do jej najlepszej przyjaciółki i scena jak z filmów po prostu wiedziałem że to jest ta jedyna nie zamieniając z nią nawet słowa
Swoja droga to brzmi tak niepowaznie, ze ciezko mi ogarnac ta 'milosc'.

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87193017]Poprostu przelknij stratę i idź dalej[/QUOTE]

__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-23 13:05:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:34.