Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-05, 18:36   #61
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
A czy ktoś już testował ten nowy krem od EL, przeciwzmarszczkowy taki, w złotym słoiczku? Widziałam go w S. w sobotę, ale nie zapamiętałam nazwy, a na stronie EL go nie widzę póki co.
Estee Lauder-revitalizing-supreme-global-anti-aging-creme testuję od kilku dni łącznie z serum, jak na razie efekt powalający, buzia gładziutka, nawilżona jak z photoshopa
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 19:06   #62
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Estee Lauder-revitalizing-supreme-global-anti-aging-creme testuję od kilku dni łącznie z serum, jak na razie efekt powalający, buzia gładziutka, nawilżona jak z photoshopa
jeeeeeeny czy on się musi tak nazywać? to jest gorsze niż kwas deoksyrybonukleinowy
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 19:13   #63
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32087583]Nie mam pojecia czemu wycofali. Powodow moze byc wiele .

Ja te perfumy wachalam. Zapach slodki. Nie udalo mi sie ich kupic bo jak sie w koncu do S. ruszylam to perfum juz nie bylo.[/QUOTE]
dziwne ale trudno mam wystarczająco flaszek do kupna, żeby zastanawiać się nad kolejną

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja sie chciałam pozachwycać Lancome Hypnose własnie dzisiaj otworzyłam miniaturkę i rzęsy nim pomalowane sa miodzio
Jednakże pamiętając, ze Lancomiaki juz po miesiacu lekko zasychają tworząc grudki na rzęsach i nie powalają już efektem, tak bardzo się obawiam, ze i z tą miniatura tak będzie. Ale póki co ciesze się efektem
a ja Hypnose nie cierpię.. strasznie wodnisty, skleja rzęsy i w ogóle paskudny jeden z gorszych lepszych tuszy jakie miałam
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 19:16   #64
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
jeeeeeeny czy on się musi tak nazywać? to jest gorsze niż kwas deoksyrybonukleinowy
Jego nazwa to Revitalizing Supreme. Ta reszta to dopisek drobiniejszym drukiem pod nazwa .

Poza tym wiesz, im dluzsza lub bardziej "wysublimowana" nazwa tym krem drozszy no bo lepszy .

Zawsze mi sie smiac chce jak widze reklamy Vichy. Dodaja krople wody do gliceryny i alkoholu i mowia, ze to najnowszy skladnik "sru tu tu tu pierdu pierdu sia la la la 2000" i tak powstaje nowy, swietny krem .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 19:24   #65
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32091450]Jego nazwa to Revitalizing Supreme. Ta reszta to dopisek drobiniejszym drukiem pod nazwa .

Poza tym wiesz, im dluzsza lub bardziej "wysublimowana" nazwa tym krem drozszy no bo lepszy .

Zawsze mi sie smiac chce jak widze reklamy Vichy. Dodaja krople wody do gliceryny i alkoholu i mowia, ze to najnowszy skladnik "sru tu tu tu pierdu pierdu sia la la la 2000" i tak powstaje nowy, swietny krem .[/QUOTE]
aha, bo juz myślałam, że to pełna nazwa...

no oczywiście, jakieś cząsteczki młodości, enzymy transportujące aktywne składniki wewnątrz skóry itepe a ty zamykasz oczy i widzisz obrazek niczym z "Było sobie życie" jak takie małe ludki chwytają kulkę-cząsteczkę i otwierają się takie maleńkie drzwiczki i te ludki z tą kulką przez te drzwiczki... chyba mi fervex nie służy

haha nie da się ukryć, że Vichy tak ma, a potem nałożyła to to moja mama na twarz, z retinolem coś, i prawie jej skórę wypaliło... :/ ehh
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 19:46   #66
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
aha, bo juz myślałam, że to pełna nazwa...

no oczywiście, jakieś cząsteczki młodości, enzymy transportujące aktywne składniki wewnątrz skóry itepe a ty zamykasz oczy i widzisz obrazek niczym z "Było sobie życie" jak takie małe ludki chwytają kulkę-cząsteczkę i otwierają się takie maleńkie drzwiczki i te ludki z tą kulką przez te drzwiczki... chyba mi fervex nie służy
Przypomina mi to reklame Coca Coli, gdzie na reklamie pokazywano wnetrze automatu z Cola, ktore jest kraina pelna wesolych ludkow a Cola tryska tam niczym woda z Lourdes.

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
haha nie da się ukryć, że Vichy tak ma, a potem nałożyła to to moja mama na twarz, z retinolem coś, i prawie jej skórę wypaliło... :/ ehh
Widac Twoja mama nie potrafila docenic dorobku najnowoczesniejszych laboratoriow swiata .
Tak by the way to nie rozumiem fenomenu tych wod termalnych pakowanych gdzie sie da przez apteczne firmy. Ta woda nie idzie przeciez od razu do zbiornika na hali produkcyjnej tylko musi byc filtrowana pierdylion razy, wiec koniec koncow od filtrowanej kranowy nie rozni sie niczym .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 20:01   #67
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32092367]Przypomina mi to reklame Coca Coli, gdzie na reklamie pokazywano wnetrze automatu z Cola, ktore jest kraina pelna wesolych ludkow a Cola tryska tam niczym woda z Lourdes.



Widac Twoja mama nie potrafila docenic dorobku najnowoczesniejszych laboratoriow swiata .
Tak by the way to nie rozumiem fenomenu tych wod termalnych pakowanych gdzie sie da przez apteczne firmy. Ta woda nie idzie przeciez od razu do zbiornika na hali produkcyjnej tylko musi byc filtrowana pierdylion razy, wiec koniec koncow od filtrowanej kranowy nie rozni sie niczym .[/QUOTE]


I to się nazywa biznes a jak wiadomo kasa z tego nie mała
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-05, 20:07   #68
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
a ja Hypnose nie cierpię.. strasznie wodnisty, skleja rzęsy i w ogóle paskudny jeden z gorszych lepszych tuszy jakie miałam
Wiesz, ja jestem zaskoczona, ze mi podszedł, ale trochę z rezerwa podchodzę do zachwytu, bo pewno po czasie efekt już nie bedzie fajny, póki co wstawiam zdjątko, ze nie ściemniam iż fajnie wygląda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hypnose.jpg (23,3 KB, 104 załadowań)
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 20:46   #69
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32092367]Przypomina mi to reklame Coca Coli, gdzie na reklamie pokazywano wnetrze automatu z Cola, ktore jest kraina pelna wesolych ludkow a Cola tryska tam niczym woda z Lourdes.[/QUOTE]
o, to też sie nada

Cytat:
Widac Twoja mama nie potrafila docenic dorobku najnowoczesniejszych laboratoriow swiata .
Tak by the way to nie rozumiem fenomenu tych wod termalnych pakowanych gdzie sie da przez apteczne firmy. Ta woda nie idzie przeciez od razu do zbiornika na hali produkcyjnej tylko musi byc filtrowana pierdylion razy, wiec koniec koncow od filtrowanej kranowy nie rozni sie niczym .
no nie doceniła niestety
a ja termalkę lubię na lato, i np powiem Ci że te z La Roche i Avene są świetne na oparzenia posłoneczne. Nie wiem, może tam rzeczywiście jest zwykła kranówa czy jak, nie wnikam. Ale na moim ślubie mnie termalka przywieziona na szybko uratowała przed plackami na poparzonym pod kościołem (!) dekolcie... Opaliłam się przez 20minut na buraka... bo gdzieżbym tam pomyślała o kremie do opalania...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 20:59   #70
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
no nie doceniła niestety
a ja termalkę lubię na lato, i np powiem Ci że te z La Roche i Avene są świetne na oparzenia posłoneczne. Nie wiem, może tam rzeczywiście jest zwykła kranówa czy jak, nie wnikam. Ale na moim ślubie mnie termalka przywieziona na szybko uratowała przed plackami na poparzonym pod kościołem (!) dekolcie... Opaliłam się przez 20minut na buraka... bo gdzieżbym tam pomyślała o kremie do opalania...
A probowalas Naleczowianka badz inna mineralna woda sie psikac?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 21:03   #71
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wiesz, ja jestem zaskoczona, ze mi podszedł, ale trochę z rezerwa podchodzę do zachwytu, bo pewno po czasie efekt już nie bedzie fajny, póki co wstawiam zdjątko, ze nie ściemniam iż fajnie wygląda
Prawda, nie ściemniasz wygląda super Jak poużywasz jakiś czas to daj znać, czy się coś zmieniło
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-05, 21:08   #72
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
o, to też sie nada


no nie doceniła niestety
a ja termalkę lubię na lato, i np powiem Ci że te z La Roche i Avene są świetne na oparzenia posłoneczne. Nie wiem, może tam rzeczywiście jest zwykła kranówa czy jak, nie wnikam. Ale na moim ślubie mnie termalka przywieziona na szybko uratowała przed plackami na poparzonym pod kościołem (!) dekolcie... Opaliłam się przez 20minut na buraka... bo gdzieżbym tam pomyślała o kremie do opalania...
Ja termalkę z rana lubię, by buzię obudzić lub podrażnioną skórę złagodzić. Ale nie będę się upierać, że to nie jest zwykła woda
Kasia, jakbyś tak się SPF potraktowała to pewnie buraczka by nie było, ale na zdjęciach by filtrowy, biały odblask był

Edytowane przez tiniaczek
Czas edycji: 2012-02-05 o 21:09
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 21:38   #73
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Ja termalkę z rana lubię, by buzię obudzić lub podrażnioną skórę złagodzić. Ale nie będę się upierać, że to nie jest zwykła woda
Kasia, jakbyś tak się SPF potraktowała to pewnie buraczka by nie było, ale na zdjęciach by filtrowy, biały odblask był
Woda termalna w sprayu rozni sie od wody termalnej w kremie. Ta w sprayu nie jest filtrowana tyle razy ile ta w kremach.
Woda jako skladnik kosmetykow musi byc krystalicznie czysta stad ta potrzeba filtrowania.

Co do termalki z rana to naprawde polecam sprobowac kupic zwykla wode mineralna (nalezy unikac jednak tej wysokozmineralizowanej) i pouzywac zamiast termalnej na probe. Wyjdzie taniej a i pewnie ladniej wyglada w atomizerku jakims ozdobnym po perfumach niz taka metalowa butla .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 21:42   #74
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wiesz, ja jestem zaskoczona, ze mi podszedł, ale trochę z rezerwa podchodzę do zachwytu, bo pewno po czasie efekt już nie bedzie fajny, póki co wstawiam zdjątko, ze nie ściemniam iż fajnie wygląda
no u Ciebie to wygląda super i nie dziwię się, żeś zadowolona.. też bym była, jakby tak u mnie wyglądał oby Ci służył jak najdłużej
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 21:44   #75
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32095933]Woda termalna w sprayu rozni sie od wody termalnej w kremie. Ta w sprayu nie jest filtrowana tyle razy ile ta w kremach.
[/QUOTE]
Podasz jakieś źródło (link) na potwierdzenie?
Chętnie doczytam i uzupełnię braki w edukacji

Edytowane przez basiao84
Czas edycji: 2012-02-05 o 21:48
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 21:46   #76
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Prawda, nie ściemniasz wygląda super Jak poużywasz jakiś czas to daj znać, czy się coś zmieniło
Dzięki. Jasne, ze dam znać, sama jestem ciekawa czy tez sie pogorszy ten tusz z czasem, jak to było z Doll Eyes

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
no u Ciebie to wygląda super i nie dziwię się, żeś zadowolona.. też bym była, jakby tak u mnie wyglądał oby Ci służył jak najdłużej
Jednym słowem się ciesze, ze u Ciebie wygrałam ta miniaturkę, bo sama z siebie w zyciu bym po nią nie siegnęła
Oby
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 21:51   #77
OE6
Zadomowienie
 
Avatar OE6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 061
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz.4

W Douglasie promocja na : Carolina Herrera 212 VIP damski i mięski dla klientów 20%, a dla kartowiczów 25%, Paco Rabanne One Milion męski (też 20% i 25%) i Lady Milion, Aqua di Gioa Armani i Code SPORT Armani.
Przy zakupie Valentiny Valentino rewelacyjna miniaturka ^^.
Jeśli wam się przydadzą te informacje to będę happy .
__________________
"Wczorajszego dnia nie wskrzesisz, po nocy poślubnej nie znajdziesz w łóżku dziewicy" - Jacek Piekara "Ani słowa prawdy"

Mów mi Ola

Bloguje po angielsku i po polsku


http://www.maxmodels.pl/evilonly1.html
OE6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 21:52   #78
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32094815]A probowalas Naleczowianka badz inna mineralna woda sie psikac? [/QUOTE]
no, w sumie to nie.. a nałęczowianka będzie dobra, tak? z tego co kojarzę nie jest jakas super mineralizowana...
Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Ja termalkę z rana lubię, by buzię obudzić lub podrażnioną skórę złagodzić. Ale nie będę się upierać, że to nie jest zwykła woda
Kasia, jakbyś tak się SPF potraktowała to pewnie buraczka by nie było, ale na zdjęciach by filtrowy, biały odblask był
latem to przede wszystkim orzeźwia fajnie i chłodzi bo w tej metalowej puszcze raczej jest zawsze rześka... boję się że w szklanym opakowaniu czy w plastikowym by się szybko nagrzała...ale nie ukrywam - spróbuję.
Tak, ale wiesz, nawet nei chodzi o bloker, po prostu jakiś niewysoki filtr a ja tak na żywca poszłam...
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32095933]Woda termalna w sprayu rozni sie od wody termalnej w kremie. Ta w sprayu nie jest filtrowana tyle razy ile ta w kremach.
Woda jako skladnik kosmetykow musi byc krystalicznie czysta stad ta potrzeba filtrowania.

Co do termalki z rana to naprawde polecam sprobowac kupic zwykla wode mineralna (nalezy unikac jednak tej wysokozmineralizowanej) i pouzywac zamiast termalnej na probe. Wyjdzie taniej a i pewnie ladniej wyglada w atomizerku jakims ozdobnym po perfumach niz taka metalowa butla .[/QUOTE]
spróbuję
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 21:56   #79
OE6
Zadomowienie
 
Avatar OE6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 061
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Hej, dziewczyny

W Douglasie promocja na : Carolina Herrera 212 VIP damski i mięski dla klientów 20%, a dla kartowiczów 25%, Paco Rabanne One Milion męski (też 20% i 25%) i Lady Milion, Aqua di Gioa Armani i Code SPORT Armani.
Przy zakupie Valentiny Valentino rewelacyjna miniaturka ^^.
Jeśli wam się przydadzą te informacje to będę happy .
__________________
"Wczorajszego dnia nie wskrzesisz, po nocy poślubnej nie znajdziesz w łóżku dziewicy" - Jacek Piekara "Ani słowa prawdy"

Mów mi Ola

Bloguje po angielsku i po polsku


http://www.maxmodels.pl/evilonly1.html
OE6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-05, 22:04   #80
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Podasz jakieś źródło (link) na potwierdzenie?
Chętnie doczytam i uzupełnię braki w edukacji
Zrodel bylo pare. Nie zapisuje sobie tego typu informacji.
Polece wiec google .

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
no, w sumie to nie.. a nałęczowianka będzie dobra, tak? z tego co kojarzę nie jest jakas super mineralizowana...

latem to przede wszystkim orzeźwia fajnie i chłodzi bo w tej metalowej puszcze raczej jest zawsze rześka... boję się że w szklanym opakowaniu czy w plastikowym by się szybko nagrzała...ale nie ukrywam - spróbuję.
Tak, ale wiesz, nawet nei chodzi o bloker, po prostu jakiś niewysoki filtr a ja tak na żywca poszłam...

spróbuję

Naleczowianka to byl tylko przyklad .
Polecam unikac tych wysokozmineralizowanych jak Muszynianka.
Niskozmineralizowanych tez nie polecam. Im blizej do kranowki niz do mineralnej.
Zrodlana to kranowka rowniez .


Bierz taka, ktora na etykiecie jest opisana jako sredniozmineralizowana .

Co do atomizerow to mozesz kupic metalowy. Nada sie calkien niezle .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 22:04   #81
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dzięki. Jasne, ze dam znać, sama jestem ciekawa czy tez sie pogorszy ten tusz z czasem, jak to było z Doll Eyes

ale Doll Eyes mimo, że się trochę pogorszył pod koniec używania, to nadal jest jednym z moich ulubieńców przecież każdy tusz wcześniej czy później zasycha i już nie jest taki jak na początku.. popatrz na YSL FC

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jednym słowem się ciesze, ze u Ciebie wygrałam ta miniaturkę, bo sama z siebie w zyciu bym po nią nie siegnęła
Oby
no widzisz cieszę się, że mogłam się na coś przydać

a ja właśnie dowiedziałam się przed chwilą, czegoś co może mieć druzgocący wpływ na mój rozpoczęty niedawno odwyk kosmetyczny
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 22:20   #82
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość

ale Doll Eyes mimo, że się trochę pogorszył pod koniec używania, to nadal jest jednym z moich ulubieńców przecież każdy tusz wcześniej czy później zasycha i już nie jest taki jak na początku.. popatrz na YSL FC


no widzisz cieszę się, że mogłam się na coś przydać

a ja właśnie dowiedziałam się przed chwilą, czegoś co może mieć druzgocący wpływ na mój rozpoczęty niedawno odwyk kosmetyczny
No mnie Doll chwilowo podpadł i na razie robię sobie od niego wakacje
A co do YFC EFC, własnie to jest jedyny tusz, do którego wracam po "zdradach", miałam już kilka opakowań i wszystkie miałam ponad 6 miesiecy bez zaschnięcia i bez pogorszenia jakości w trakcie używania Poza jednym przypadkiem, kiedy już jako nowo kupiony pierwszy raz po otwarciu był suchy. Moze to jakas partia wadliwa była.

Czego się dowiedziałas? Zdradź nam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 22:29   #83
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Dopisuję się do wątku
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 22:39   #84
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32095933]Woda termalna w sprayu rozni sie od wody termalnej w kremie. Ta w sprayu nie jest filtrowana tyle razy ile ta w kremach.
Woda jako skladnik kosmetykow musi byc krystalicznie czysta stad ta potrzeba filtrowania.

Co do termalki z rana to naprawde polecam sprobowac kupic zwykla wode mineralna (nalezy unikac jednak tej wysokozmineralizowanej) i pouzywac zamiast termalnej na probe. Wyjdzie taniej a i pewnie ladniej wyglada w atomizerku jakims ozdobnym po perfumach niz taka metalowa butla .[/QUOTE]

Rozumiem
Popróbuję, może to efekt placebo. A tak na marginesie to tu, w UK, nie ma porządnej wody mineralnej, kupuję teraz Nestle, mineralizację ma mizerną, ale najwyższą z dostępnych, a ten cały Evian to syf, kranówka jest dużo lepsza


Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
latem to przede wszystkim orzeźwia fajnie i chłodzi bo w tej metalowej puszcze raczej jest zawsze rześka... boję się że w szklanym opakowaniu czy w plastikowym by się szybko nagrzała...ale nie ukrywam - spróbuję.
Tak, ale wiesz, nawet nei chodzi o bloker, po prostu jakiś niewysoki filtr a ja tak na żywca poszłam...
To dobrze, że termalka pomogła. Też się szybko opalam na ramionach, dekolcie i stopach.
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 23:10   #85
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No mnie Doll chwilowo podpadł i na razie robię sobie od niego wakacje
A co do YFC EFC, własnie to jest jedyny tusz, do którego wracam po "zdradach", miałam już kilka opakowań i wszystkie miałam ponad 6 miesiecy bez zaschnięcia i bez pogorszenia jakości w trakcie używania Poza jednym przypadkiem, kiedy już jako nowo kupiony pierwszy raz po otwarciu był suchy. Moze to jakas partia wadliwa była.

Czego się dowiedziałas? Zdradź nam
mi się chyba nigdy nie zdarzyło używać YSL przez 6 miesięcy.. myślę, 4-5 jakoś i też zawsze chętnie do niego wracam.. choć ostatnio nawet nie mam czasu, bo co chwilę coś innego testuję

a dowiedziałam się, że mam dostęp do duuużych zniżek kosmetyków.. poznałam dziewczynę ze Stanów poprzez moje kosmetyczne wyprzedaże i okazało się, że jest MUA i ma zniżki na kosmetyki właściwie większości dostępnych na rynku firm.. nawet nie będę wymieniać których, bo krócej byłoby wymienić do których nie ma
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 07:58   #86
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez OE6 Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny

W Douglasie promocja na : Carolina Herrera 212 VIP damski i mięski dla klientów 20%, a dla kartowiczów 25%, Paco Rabanne One Milion męski (też 20% i 25%) i Lady Milion, Aqua di Gioa Armani i Code SPORT Armani.
Przy zakupie Valentiny Valentino rewelacyjna miniaturka ^^.
Jeśli wam się przydadzą te informacje to będę happy .
Rozumiem, że Aqua Di Gioia również na %? Wiadomo w jakiej regualrnej jest cenie?

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
melduję się

Testowałam wczoraj BB krem EL (jeden dzień) i bardzo mi się spodobał. Krycie średnie, mniej więcej takie jak przy podkładzie nawilżającym - dla mnie dobre, a mam co ukrywać. Ładnie ujednolica cerę.
Testowałam jaśniejszy kolor i muszę przyznać, że dla mnie jest idealny. Tylko, że on jasny absolutnie nie jest (w MAC jestem mniej więcej NC25 lub trochę). Ładnie dopasował się do koloru skóry. Dla mnie jest to fajny podkład. Aplikowałam go na serum ochronne L'Occitane, bo przy takim mrozie wolałam mieć więcej ochrony na twarzy.
Faktycznie nadaje twarzy cieplejszy, żółtawy odcień. Będzie dobry dla tych, co lubią żółte tony w podkładach.

Przetestuję jeszcze jutro w warunkach pracowo-biurowych Jak wypadnie dobrze w jutrzejszym teście to kupuję
Daj znać, też chciałam go przetestować ale boli mnie wydanie 165zł na krem tonujący . Póki co przez weekend przetestowałam Givenchy Matissime Eclat i jest naprawdę super! Czekam jeszcze na nowego Clarinsa...

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Lisa Eldridge w swoim nowym filmiku używa najnowszego podładu EL Invisible fluid. Po jej reklamie już nie mogę się doczekać kiedy wejdzie KLIK
Ludzie, ile ta kobieta tego nakłada na tę brodę a i tak efektu niet

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja sie chciałam pozachwycać Lancome Hypnose własnie dzisiaj otworzyłam miniaturkę i rzęsy nim pomalowane sa miodzio
Jednakże pamiętając, ze Lancomiaki juz po miesiacu lekko zasychają tworząc grudki na rzęsach i nie powalają już efektem, tak bardzo się obawiam, ze i z tą miniatura tak będzie. Ale póki co ciesze się efektem
Masz zwykłego Hypnose czy z dopiskiem Drama? Miałam właśnie dramatycznego i rozważam jeszcze zwykłego, masz może porównanie?
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 08:11   #87
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
mi się chyba nigdy nie zdarzyło używać YSL przez 6 miesięcy.. myślę, 4-5 jakoś i też zawsze chętnie do niego wracam.. choć ostatnio nawet nie mam czasu, bo co chwilę coś innego testuję

a dowiedziałam się, że mam dostęp do duuużych zniżek kosmetyków.. poznałam dziewczynę ze Stanów poprzez moje kosmetyczne wyprzedaże i okazało się, że jest MUA i ma zniżki na kosmetyki właściwie większości dostępnych na rynku firm.. nawet nie będę wymieniać których, bo krócej byłoby wymienić do których nie ma
O Kurcze jakże Ci zazdraszczam odwyk nie odwyk ale popatrz ile bys zaoszczedzila !


Manehajera mam zwykły Hypnose.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 08:48   #88
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Hej Dziewczyny, dawno mnie tu nie było

Złożyłam kilka dni temu zamówienie w Douglasie online i już wiem czemu przesyłka z Douglasa tak długo do mnie "szła". Dostałam właśnie maila od Douglasa o następującej treści :

Cytat:
Szanowna Pani Sylwio,

niezmiernie nam przykro, że Pani zlecenie o numerze 1067171004 z dnia 23.01.2012
zostało przez administratora naszego systemu zamówień automatycznie anulowane.

Zapasy zestawu do twarzy marki Lancôme, numer artykułu 549080, zostały wyczerpane
i nie dysponujemy żadną rezerwą.

(...)

Jeszcze raz serdecznie przepraszamy.

Życzymy miłego dnia.

Serdecznie pozdrawiamy -
Obsługa sklepu douglas.pl

--------------------------

Parfümerie Douglas GmbH
Dział internetowy
Kabeler Straße 4
58099 Hagen
Niemcy
No i kicha z zamówienia
Nie rozumiem tego w ogóle, złożyłam zamówienie, opłaciłam w przeciągu następnych paru dni, a po jakimś czasie dostaję info, że oni nie mają zapasów... No szlag by to trafił Po co można coś zamówić, jak nie mają tego zapasów? Jeszcze mogliby przynajmniej wysłać moje zamówienie tak jak było, ale bez tych brakujących zestawów, w ramach uprzejmości, a oni woleli anulować zamówienie i zwrócić kasę... Pff
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 09:19   #89
Zwies
Zakorzenienie
 
Avatar Zwies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 787
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Hej

Pisałyście o atomizerze do wody - ja myślę, że po dokładnym wymyciu nada się taki z tego https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ei.html&next=1
Jest zakręcany, ze szkła, naklejka schodzi bez problemu I myślę, że po zużyciu go nie wyrzucę.

A jakby ktoś chciał przetestować krem BB z Garniera, odcień jasny - to mogę służyć próbką chętnie za jakąś próbkę kolorówki (np. sypkie cienie, czy coś w kulkach).
Ja testowałam go 2 dni (sprowadziłam sobie całą tubkę z Anglii - koleżanka mi kupiła). Mnie uczulił, moją koleżankę również - tyle, że my mamy po 26lat, a na nim pisze, że jest mniej więcej od 35.
Raczej nie kryje, może tylko nadaje koloryt. Z 50ml zostało dość dużo - zużycie to moje 2 testy i 2 pełne słoiczki sephory (szukam kogoś, kto się nim zaopiekuję i wydaję ).
__________________

Ćwiczę z Ewą od 3.07.2012 - już 7 razy
Zwies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 10:01   #90
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Corii, ślicznie
Jak przeczytałam Hypnose, to jakoś od razu skojarzyłam z Drama. A jakoś zachwycona nim nie byłam. Hypnose kiedyś też używałam, ale to było zaraz po tym, jak już nigdzie nie było Fatale i nic nie mogło ukoić mojego rozczarowania. W rankingu Hypnose najpierw jest solo, potem Dolleyes, a na szarym końcu Drama. Niestety Lancomiaki szybko się wysuszają i gdzieś po 2 miechach trzeba je albo reanimować, albo kupić coś innego. Dziś Dolleyes mnie załamał- same grudy. Gęste rzęsy, ale z grudami Muszę spróbować, go wskrzesać, a jak nie uda się, to z radością pognam po nowego Diorka
W sumie te grudki by tak nie przeszkadzały, gdybym nie zobaczyła jaką fajną szczotkę ma ten Diorek
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:46.