Walka ze stresem - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Stres w wielkim mieście

Notka

Stres w wielkim mieście
Zapraszamy Was do dyskusji i zadawania pytań na tematycznym forum "Stres w wielkim mieście". Od 22 lutego (poniedziałek) do 21 marca na forum co tydzień będzie odpowiadał na Wasze pytania specjalista z zakresu dietetyki, fitnesu, psychologii, stylizacji i dermatologii.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-02-17, 17:56   #31
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: Walka ze stresem

Cześć Dziewczyny

U mnie z tym rozładowywaniem stresu, to różnie. Czasami nie mogę i przez to TŻ cierpi Kochany jest, że ze mną wytrzymuje, bo bywam okropna

Ze sprzątaniem bywa różnie.
Jak mam posprzątać, bo ktoś mi każe, to mnie to wkurza, a tak sama z siebie i z epizodami destrukcyjnymi - naprawdę pomaga
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 18:00   #32
Mink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 74
Dot.: Walka ze stresem

W tym domestosie musi coś być... też tak mam

Mi bardzo pomaga TŻ ze swoją powalającą logiką. Staram się jak najwięcej wdrażać w życie jego słów i idzie mi coraz lepiej Najlepiej działa "po co"
Ja: aarggghhhh ale jestem złaaaaa
TŻ: ale po co?
Ja: mrug mrug eeeeee no tak

I uświadamiam sobie, że po co mam się denerwować. Korka na ulicy nie popchnę, wrednej sąsiadki nie utłukę i generalnie głodu na świecie czy innych potężnych problemów sama nie zlikwiduję. Tym, na co nie mam bezpośredniego wpływu staram się nie przejmować (zbytnio) i "odstawiam na półkę". Zajmuję się rzeczami ważnymi w danej chwili.

Kiedyś przed egzaminem, dentystą etc stresowałam się na wieeele dni przed, ale nauczyłam się, że tylko marnuję swój czas, zdrowie i jeszcze wkurzam innych. Nic mi nie da, że siedzę i się boję a już na pewno lepiej się przez to nie nauczę. Teraz zaczynam się denerwować gdy chwytam za klamkę lub w ogóle.

Uff to tak pokrótce z moich ważniejszych życiowych odkryć


Polecam pana co się zowie Anthony Robbins - swego czasu przerobiłam sporo jego porad i podchodzę bardziej optymistycznie do życia
Mink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 18:11   #33
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: Walka ze stresem

Mink, nie wiesz jak Ci zazdroszczę

Co prawda, ciągle od TŻ-ta słyszę 'wyluzuj', to ja nie potrafię.
I stresuję się wszystkim
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 18:50   #34
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Walka ze stresem

Może po zakończonej akcji opatentujemy kilka najciekawszych sposobów na stres ? Domestos chyba na razie w czołówce
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 18:56   #35
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Walka ze stresem

lol, mój sposób staje się popularny ale serio, szorowanie łazienki zapach środków chemicznych oczyszcza mnie psychicznie.
Mój sposób na zły nastrój i stres-zawijam się w kołdrę, próbuję zdrzemnąć a tuż przed snem wyobrażam sobie pikantne scenki potem na bank coś miłego się przyśni i po przebudzeniu humor jest znacznie lepszy
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 19:09   #36
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Walka ze stresem

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
lol, mój sposób staje się popularny ale serio, szorowanie łazienki zapach środków chemicznych oczyszcza mnie psychicznie.
Mój sposób na zły nastrój i stres-zawijam się w kołdrę, próbuję zdrzemnąć a tuż przed snem wyobrażam sobie pikantne scenki potem na bank coś miłego się przyśni i po przebudzeniu humor jest znacznie lepszy
Po co wyobrażać Czy nie lepiej od razu wprowadzić w zycie
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 19:12   #37
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Walka ze stresem

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Po co wyobrażać Czy nie lepiej od razu wprowadzić w zycie
jak się siedzi w domu praktycznie cały dzień samej.. no ale mam 2 wibrujacych przyjaciół
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-17, 19:15   #38
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Walka ze stresem

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
jak się siedzi w domu praktycznie cały dzień samej.. no ale mam 2 wibrujacych przyjaciół
Ulalala

(zdjecie w awatarku - przeboskie od razu kojarzy mi się z pikantnymi scenkami )
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 23:48   #39
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Walka ze stresem

Oj skądś to znam,też jak ma stres,to sobie czasem nie radze,bo nerwy biorą góre.Noi ostatnimi czasy mam problemy ze snem,zasypiam dość późno za późno bo o 2-3 zdarzało mi się o 4.A wstać do pracy przed 7 trzeba. :/ No,ale wtedy są plusy,bo padam ze zmęczenia szybciej.
Co mi pomaga,hm napewno jakieś zajęcie bo wtedy przestaje się skupiać na tym stresie i zapominam bo zajmowanie się czymś zajmuje moje myśli.
Pijam herbatke relaksacyjną anti stres,ale ona chyba mi niezbyt pomaga.
Myśle,że przydałoby mi się zacząc jakiś sport uprawiać,który by mnie wykończył fizycznie i taki,gdzie mogłabym się wyżyć.
Niech już będzie wiosna,ciepło,to będe z tż-tem na tenisa chodzić,bo niedaleko od odmu mamy kot tenisowy.

Edytowane przez madmuazelle
Czas edycji: 2010-02-17 o 23:49
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 07:11   #40
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Walka ze stresem

alkohol.. niestety
nie to żebym alkoholizowała się codziennie ale jak zdarzy mi się napić to czuję jak stres, codzienne napięcie i niepokój cudownie odchodzą.

od lat myślę nad wizytą u psychiatry ale odwlekam ten moment. wizja przyjmowania leków psychotropowych z jednej strony jest kusząca, z drugiej trochę mnie przeraża.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 07:41   #41
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: Walka ze stresem

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
od lat myślę nad wizytą u psychiatry ale odwlekam ten moment. wizja przyjmowania leków psychotropowych z jednej strony jest kusząca, z drugiej trochę mnie przeraża.
koleżanka miała przepisane psychotropy i nic jej się nie działo
Nie ma się czego bać. Lek jak każdy inny
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-18, 08:31   #42
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Walka ze stresem

na stres nie wiem czy coś pomoże na dłuższą mete, zawsze jak sie denerwuje to pomaga mi sport, ta cała złość, nerwy schodzą ze mnie , po wysiłku jestem szczęśliwa
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 08:39   #43
betty_b
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 528
Dot.: Walka ze stresem

oj dziewczyny - wątek dla mnie.
Nie potrafię rozladować stresu. Zresztą jest on już wieloletni. Mam odpowiedzialną pracę, coraz bardziej. Sama utrzymuję 5-osobową rodzinę - praktycznie od 10 lat, trójka dzieci, częste wyjazdy. Robię się coraz bardziej nerwowa - agresywna. Kiedyś moi współpracownicy podziwiali mnie za to, że jestem bardzo spokojna - ostatnio popłakałam się przy moim szefie - obciach (no prawie - w porę wyszłam, ale wiadomo po co).
Najbardziej przeraża mnie to, że nie potrafię utrzymać równowagi emocjonalnej i w domu jak coś - niby blahego mnie zdenerwuje, to wybucham - wrzeszczę na dzieciaki, wkurzam się. Starałam się opanowywać, bo moje najstarsze dziecko ma juz 8 lat i zauważylam, że też zaczął przejmować "złoszczenie się", poza tym otwarcie mówi, że nie lubi gdy się złoszczę (ja zresztą też). Niestety, nie radzę sobie sama. Zaczęłam łykać leki ziołowe, ale to nic nie daje. Dlatego poważnie zaczynam zastanawiać sie nad jakimś lekiem bardziej skutecznym, wizytą u specjalisty. Tylko nie chcę, żeby leki miały działanie otępiające, lub uniemożliwiały prowadzenie samochodu. Wydaje mi się, że jest już ze mną nieciekawie, a przecież trzeba iść do przodu i się nie dać, zwłaszcza, że odpowiedzialność za całą rodzinę spoczywa na mnie.
betty_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 10:40   #44
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Walka ze stresem

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Stres większy lub mniejszy dopada chyba wszystkich

U siebie zauważyłam, że jednak źle reaguję na krótkie dni i brak słońca.
Staram się jakoś się ratować ruchem - joga i szybkomarsz po lesie. Dobrze na mnie działa też muzyka, ale warunek muszę sobie pośpiewać Więc wchodzi w rachubę tylko podczas jazdy samochodem jak nikt mnie nie słyszy
Oj tak, tak, śpiewanie w samochodzie też mi pomaga

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
o tak...porządki na stres mnie rozluźnia szorowanie sedesu i zapach domestosa
Do mnie szorowanie sedesu i domestos nie przemawia, może dlatego że mam odruch wymiotny na niego , ale pranie ręczne to już tak - uwielbiam popluskać się w pachnącej wodzie piorąc jakieś delikatne fatałaszki
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 16:08   #45
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Walka ze stresem

Ja też jestem strasznie zestresowanym człowiekim, z nerwicą walczę już wiele lat, jestem nadwrażliwa...
...moje sposoby na stes:
gorący prysznic lub kąpiel
aromaterapia
mizianie się z moim kochanym zwierzakiem (królikiem)
dotyk i ciepło, które daje mi mój mężulek
jedzenie
alkohol
melisa (taka herbatka)
antydepresanty
sport
zakupy
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 16:31   #46
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Walka ze stresem

ja jestem okropnym nerwusem
stresuje mnie zwłaszcza praca zawodowa, a także obecność niektórych osób, na których opinii mi zależy...
z wiekiem jednak to mija, uświadamiam sobie, ze szkoda zdrowia
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 19:28   #47
ebena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Eldorado południowo-wschodnie
Wiadomości: 1 487
Dot.: Walka ze stresem

Ja sobie wogóle chyba nie radzę ze stresem. Teraz to już jestem schorowanym kłębkiem nerwów. Cierpie na przewlekłe bóle głowy, karku i barków, napięcie mięśni , nieprzespane noce itp.
Już nie mam sił walczyć
ebena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 20:09   #48
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Walka ze stresem

Cytat:
Napisane przez ebena Pokaż wiadomość
Ja sobie wogóle chyba nie radzę ze stresem. Teraz to już jestem schorowanym kłębkiem nerwów. Cierpie na przewlekłe bóle głowy, karku i barków, napięcie mięśni , nieprzespane noce itp.
Już nie mam sił walczyć
Trzeba sobie odpuścić. Po prostu.
Mnie pomaga jak się napatrzę na ekstremalne przypadki. Zobaczę coś w przejaskrawionym świetle i myślę sobie: przecież nie chcesz być tak żałosna? Czy mam nie przesypiać nocy z powodu pracy? Pracy, z której jeślibym odeszła, po 3 miesiącach nikt by mnie nie pamiętał...? Po co, dlaczego?
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 11:12   #49
17stopni
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 61
Dot.: Walka ze stresem

W tym tygodniu miałem rundkę po internecie szukając czegoś/kogoś kto mnie douczy angielskiego i w tym temacie okularki sity ponoć świetnie odprężają. (Jest ktoś z krakowa i ma takie cacko - chętnie pożyczę sprawdzić).
Obecnie pozostaje mi tylko wanna, książka, muzyka.
17stopni jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-19, 13:02   #50
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Walka ze stresem

Cytat:
Napisane przez Anemone Pokaż wiadomość
koleżanka miała przepisane psychotropy i nic jej się nie działo
Nie ma się czego bać. Lek jak każdy inny
niby tak, ale w ogóle leków lepiej unikać
no chyba , że jest bezwzględna konieczość
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 17:50   #51
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Walka ze stresem

Cytat:
Napisane przez ebena Pokaż wiadomość
Ja sobie wogóle chyba nie radzę ze stresem. Teraz to już jestem schorowanym kłębkiem nerwów. Cierpie na przewlekłe bóle głowy, karku i barków, napięcie mięśni , nieprzespane noce itp.
Już nie mam sił walczyć
Mam podobnie, choć na szczęście noce udaje mi się przesypiać W poprzedniej pracy tak byłam zestresowana, że nawet w nocy mi się śniła. W obecnej też mam stresujące momenty i niestety coraz gorzej mi idzie walczenie ze stresem
Zresztą odkąd pamiętam zawsze byłam nerwusem - i w szkole, i na studiach i teraz w dorosłym życiu.
Parę razy brałam jakieś leki bez recepty na uspokojenie, ale byłam po nich słaba, kręciło mi się w głowie a raz nawet miałam jakieś napady głupawki

Nie znam dobrej rady na radzenie sobie z tym problemem. Trochę mi pomaga położenie się na łóżku, zamknięcie oczu i słuchanie muzyki. Wtedy czuję, że oddech mi spowalnia, bicie serca się uspokaja i zaczynam się rozluźniać.
Ale motyw z Domestosem mnie kompletnie rozwalił
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 20:49   #52
Dora1906
Raczkowanie
 
Avatar Dora1906
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 239
Dot.: Walka ze stresem

Stres jest nieodłączną częścią naszego życia. Każdy ma go więcej czy mniej. U mnie w ostatnim czasie zebrało się go bardzo dużo. Przez to mam duże ubytki na zdrowiu które coraz gorzej idzie załagodzić. Dużo stresu wymaga moja praca, jeszcze więcej mam go w domu. Na szczęście mam dwa szalone koty które odwracają uwagę od stresów.
Dora1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 21:29   #53
aalutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 411
Dot.: Walka ze stresem

Ja żyję ciągle w stresie z powodu studiów... chociaż zauważyłam, że stres bardziej mnie dotyczy zimą, niż wiosną. Na wiosnę mam więcej chęci do życia i po prostu nie chce mi się tak wszystkim martwić
Mój sposób na stres to wyjście z domu, spacer z TŻ albo zakupy Czasem pomaga też oglądanie ulubionych seriali: 'Plotkara', 'Jezioro Marzeń' - wtedy się wyłączam z rzeczywistości Bywają też takie weekendy, że siedzę sobie z TŻ i popijamy winko, w dużych ilościach, czasem tanie , a że łatwo się upijam , to i wtedy moje problemy na moment znikają O dziwo, uspokajają mnie też porządki w dokumentach w komputerze, układanie zdjęć No i dobrym sposobem, jak dla mnie, jest po prostu zawinięcie się w kocyk i popijanie herbatki Ogólnie, najlepiej się czymś zająć, nie myśleć i spróbować zdać sobie sprawę, że martwienie się naprawdę niczego nie zmienia! Z czym ja akurat sobie nie radzę
__________________


Edytowane przez aalutka
Czas edycji: 2010-02-19 o 21:42
aalutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 11:52   #54
lenor
Zadomowienie
 
Avatar lenor
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 141
Dot.: Walka ze stresem

Cytat:
Napisane przez betty_b Pokaż wiadomość
oj dziewczyny - wątek dla mnie.
Nie potrafię rozladować stresu. Zresztą jest on już wieloletni. Mam odpowiedzialną pracę, coraz bardziej. Sama utrzymuję 5-osobową rodzinę - praktycznie od 10 lat, trójka dzieci, częste wyjazdy. Robię się coraz bardziej nerwowa - agresywna. Kiedyś moi współpracownicy podziwiali mnie za to, że jestem bardzo spokojna - ostatnio popłakałam się przy moim szefie - obciach (no prawie - w porę wyszłam, ale wiadomo po co).
Najbardziej przeraża mnie to, że nie potrafię utrzymać równowagi emocjonalnej i w domu jak coś - niby blahego mnie zdenerwuje, to wybucham - wrzeszczę na dzieciaki, wkurzam się. Starałam się opanowywać, bo moje najstarsze dziecko ma juz 8 lat i zauważylam, że też zaczął przejmować "złoszczenie się", poza tym otwarcie mówi, że nie lubi gdy się złoszczę (ja zresztą też). Niestety, nie radzę sobie sama. Zaczęłam łykać leki ziołowe, ale to nic nie daje. Dlatego poważnie zaczynam zastanawiać sie nad jakimś lekiem bardziej skutecznym, wizytą u specjalisty. Tylko nie chcę, żeby leki miały działanie otępiające, lub uniemożliwiały prowadzenie samochodu. Wydaje mi się, że jest już ze mną nieciekawie, a przecież trzeba iść do przodu i się nie dać, zwłaszcza, że odpowiedzialność za całą rodzinę spoczywa na mnie.
heh może jakiś urlop od tej codzienności?

a ja się boję wiosny. Dla mnie to okres osłabienia. Nic mi sie nie chce. Zimo trwaj....
lenor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 14:12   #55
trelem0rele
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 51
Dot.: Walka ze stresem

Mnie najbardziej pomaga Aspargin = potas + wapń. Tabletka, dwie dziennie i jak ręką odjął. Odkąd pamiętam nie potrafiłam sobie radzić ze stresem, nie pozwalał mi normalnie funkcjonować. Jednak zeszłego lata wzięłam się za siebie, zrobiłam badania, okazało się, że mam niedobór między innym potasu. Lekarz zalecił Aspargin, stwierdził, że uzupełni niedobór, uspokoi galopujące serce i tym samym pozwoli się uspokoić. Polecam
trelem0rele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 15:43   #56
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Walka ze stresem

mnie na stres pomaga picie herbaty (ostatnio biała z mandarynką ) oraz ruch. zazwyczaj basen albo rower pomaga mi rozładować negatywną energię. ewentualnie muzyka, ale rockowa i głośna. motywu z domestosem jeszcze nie wypróbowywałam
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 11:59   #57
dorota19791
Przyczajenie
 
Avatar dorota19791
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4
Dot.: Walka ze stresem

moim sposobem jest... przytulenie sie do mojej corci


zaklikalam wszystkim stres w...
__________________
[euc1]462806[/euc1]
dorota19791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 13:19   #58
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Walka ze stresem

Domestos rządzi i sport! Nawet nie wiecie, jak bardzo się odstresowałam w ciągu zaledwie 3 dni wędrówek górskich...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 20:25   #59
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Walka ze stresem

Moje sposoby na stres:

-seks najlepiej dzialajaca terapia
-sprzatanie takie pelna para gdzie wszystko idzie w ruch
-dobra ksiazka,muzyka
-spotkania z przyjaciolmi
-wypad na lono natury
-praca w ogrodzie

duzo zalezy od sytuacji i problemu ale nie przejmuje sie zbytnio wieloma rzeczami,nauczylam sie dystansu bo inaczej mozna zwariowac a tak zyje sie calkiem przyjemnie.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 18:35   #60
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Walka ze stresem

Stresuje sie odkad pamietam
Nie jest to mile uczucie, ale mozna sobie calkiem niezle radzic. A oto kilka moich patentow :
- wysilek fizyczny (wlasciwie to zadna nowosc, ze podnosi poziom endorfin)
nawet dlugie chodzenie pomaga
- tran / kapsulki z wiesiolkiem / witaminy z grupy B / magnez
- persen / deprim
- sluchanie "zwyklej" muzyki lub plyt relaksacyjnych ( np szum morza, odglosy lasu)
- ciepla kapiel, dlugi prysznic
- masaz
- glebokie oddychanie (przeponowe)
- trening relaksacyjny Jacobsona
- zielona herbata
- zakupy
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Stres w wielkim mieście


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:21.