Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8 - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-08-17, 11:56   #1711
Lespoir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 20
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Nie musi to oznaczac najgorszego. Mysl pozytywnie. Moze mialas jakiegos miesniaka i z niego to plamienie. Tak sie zdarza.
Trzymam mocno kciuki! A jak sie denerwujesz to bez problemu Cie lekarz ma izbie przyjec ginekologicznej zbada.
Lespoir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-17, 11:56   #1712
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Cytat:
Napisane przez MonikaO777 Pokaż wiadomość
Dziewczyny stosowała któraś koenzym q10? Jeśli tak to jakie dawkowanie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja od tego cyklu stosuje, dawkowanie zgodne z ulotka (1 tabletka dziennie). Ale frruzia80 chyba coś więcej w tym temacie pomoże

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-17, 12:54   #1713
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Monia łykałam koenzym przed punkcją. 2x dziennie doktorek zalecił 🙂
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty bo masz do przejścia całe życie".
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-17, 13:45   #1714
Malwa0416
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 61
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Ja koenzym przed punkcja też 2x dziennie a teraz kontynuuje bo prawdopodobnie podejdziemy jeszcze raz do całej procedury. Z 3 zarodków po pgs mamy tylko 1 zdrowego i jednego z mozaika ale nic więcej z wrażenia nie zapamietalam.
Malwa0416 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-17, 13:55   #1715
MonikaO777
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 615
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Też właśnie podchodzę do drugiej procedury we wrześniu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MonikaO777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-17, 14:19   #1716
Malwa0416
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 61
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Cytat:
Napisane przez MonikaO777 Pokaż wiadomość
Też właśnie podchodzę do drugiej procedury we wrześniu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A będziecie jeszcze raz badać zarodki? My stwierdziliśmy że tak, doktor jak mi mówił ze możemy mieć chore i żeby badać to trochę tak brałam to pół na pół a tu wiesz z 5 zaplodnionych w 4 dobie odpadły dwa a z tych 3 co zostały tylko 1 zdrowy (mam 31 lat) ewidentnie tu u nas coś nie gra albo tak wyszło bo to też czasem loteria. We wrzesniu zrobimy transfer tego naszego jednego i jakby nie wyszło to w pazdzierniku ruszamy dalej.
Malwa0416 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-17, 15:24   #1717
MonikaO777
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 615
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Cytat:
Napisane przez Malwa0416 Pokaż wiadomość
A będziecie jeszcze raz badać zarodki? My stwierdziliśmy że tak, doktor jak mi mówił ze możemy mieć chore i żeby badać to trochę tak brałam to pół na pół a tu wiesz z 5 zaplodnionych w 4 dobie odpadły dwa a z tych 3 co zostały tylko 1 zdrowy (mam 31 lat) ewidentnie tu u nas coś nie gra albo tak wyszło bo to też czasem loteria. We wrzesniu zrobimy transfer tego naszego jednego i jakby nie wyszło to w pazdzierniku ruszamy dalej.
Chyba już nie będziemy badać... Zostawię Chyba kasę w razie w na dalsze leczenie jakby znów nie wyszło chyba że mąż uprze siie żeby zrobić pgs. U nas z 6 zaaplodnionych zostało dwa i dwa wysłaliśmy do badań. Jeden zdrowy drugi mozaika.. Niestety nie udało się... Chociaż teraz przy mozaice wydaje się mi ssie ze jakaś implantacja deelikatna byla... No aale przy mozaice szanse są jakie są... Pewnie teraz zarodek niie dał rady się rozwijać... Sama nie wiem co już myśleć...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MonikaO777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-17, 15:31   #1718
Malwa0416
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 61
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Cytat:
Napisane przez MonikaO777 Pokaż wiadomość
Chyba już nie będziemy badać... Zostawię Chyba kasę w razie w na dalsze leczenie jakby znów nie wyszło chyba że mąż uprze siie żeby zrobić pgs. U nas z 6 zaaplodnionych zostało dwa i dwa wysłaliśmy do badań. Jeden zdrowy drugi mozaika.. Niestety nie udało się... Chociaż teraz przy mozaice wydaje się mi ssie ze jakaś implantacja deelikatna byla... No aale przy mozaice szanse są jakie są... Pewnie teraz zarodek niie dał rady się rozwijać... Sama nie wiem co już myśleć...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mogło tak być Monika ze nie dał rady, ja zobacze co doktor powie o tym naszym bo nawet nie pamietam co mi Pani embriolog mówiła ale jeśli doktor da zielone światło to zostawimy go sobie na sam koniec. Stresuje się tym transferem teraz strasznie, niby wyniki immunologiczne sa okey ale allo niskie mam i tak się martwie o to.
Malwa0416 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-17, 19:05   #1719
frruzia80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 771
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

MonikaO777 mi dr zalecil koenzymq10 2x100 mg, bralam firmy Solgar, ale ciężko to zdobyć z tej firmy w tej dawce. Teraz zamówiłam od Wyszynskich, tych co robią oleje. Sami produkują koenzym z żoltek, podobno bardzo dobrej jakości 200g za 200 zl. Ale nie mają go w ofercie na stronie, w razie czego trzeba pisać do nich maila.

Bunia przy płomieniach dr zaleca zwiększyć duphaston/prolutex/progesteron besins. Kurcze trzymam kciuki kochana. A sprawdzałaś jaki masz progesteron?
frruzia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-17, 20:24   #1720
Bunia123456
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 97
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Fruzzia zwiększyłam Duphaston 3 _2 i byłam u Chinki dała mi jakieś zpecifiki kora jakiegoś drzewa nasiona gałązki mix wszystkiego i czekam do poniedziałku ale dzisiaj to takie bardzo lekiekie popłuczyny brunatne mam nadzieje ze dzicius żyje i poniedziałek USG będzie ok przynajmniej kciuki proszę 💋✊✊✊Boje się bardzo
Bunia123456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-17, 21:09   #1721
MonikaO777
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 615
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Cytat:
Napisane przez Malwa0416 Pokaż wiadomość
Mogło tak być Monika ze nie dał rady, ja zobacze co doktor powie o tym naszym bo nawet nie pamietam co mi Pani embriolog mówiła ale jeśli doktor da zielone światło to zostawimy go sobie na sam koniec. Stresuje się tym transferem teraz strasznie, niby wyniki immunologiczne sa okey ale allo niskie mam i tak się martwie o to.
A jakie masz allo? Ja 6.7 byłaś kiedyś w ciazy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MonikaO777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-18, 09:01   #1722
frruzia80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 771
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Bunia kochana wyobrazam sobie...Trzymam kciuki i chyba sprawdzilabym progesteron, żeby wiedzieć jaki jest bo sam duphaston to mala dawka. Sa tu tez dziewczyny, co miały plamienia, niektóre obfite i wszystko bylo ok
frruzia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-18, 13:59   #1723
asiorekkkk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 761
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Bunia, trzymam kciuki zeby było wszystko ok. Ja tez miałam lekkie plamienie w ciazy ale z dzidzia było wszystko dobrze, pękła mi krwinka ale dla swojego spokoju jak najszybciej pojechałam do dr

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

3 razy poroniłam ale wtedy krwawienie było większe niz zwykle plamienie i z dnia na dzień sie powiększało ale kazdy ma inny organizm i inaczej reaguje, oby wszystko było ok.

Dziewczyny ile kosztuje cała procedura in vitro z lekami i badaniami?
Mamy juz jednego robaczka ale wtedy załapaliśmy sie na refundacje a z drugim zarodkiem teraz niestety sie nie udało i nie mamy wiecej wiec jedyne wyjście to wszystko od nowa zaczynać tylko zastanawiam sie jaki to jest teraz koszt mniej wiecej.
asiorekkkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-18, 17:06   #1724
Iga36
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 150
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

asiorekkk Skuteczne in vitro kosztuje 9.500 do tego dochodzą leki do stymulacji mnie wyniosły 800zl i badania koło 500zl
Iga36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-18, 17:54   #1725
Bunia123456
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 97
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Byłam w szpitalu dzisiaj serduszko bije ale przyczyny krwawienia oczywiście nie ma dr kazał zwiększyć Duphaston pytam go jakie tentno a on mówi ze nie może sprawdzić Irlacka służba zdrowia masakra to nie jest taka żywo czerwona krew ale już sam nie wiem we wtorek muszę wrócić do szpitala trzymajcie kciuki proszę ✊✊✊😪
Bunia123456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-18, 20:03   #1726
v_ka8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 216
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Bunia Nie martw się bo to naprawdę może być albo pęknięta krwinka, żyłka lub po prostu krwiak który może się zrobić z niczego. U mnie tak było w 12tc dostałam mega mocnego krwawienia od tak z niczego, żadnych objawów wcześniej, żadnego bólu brzucha itp. Dr uprzedzał ze może tak być bo brałam heparynę na rozrzedzenie krwi. Zalecił w takiej sytuacji 4x duphaston na raz i pojechałam do niego, okazało się ze krwiak w szyjce macicy ale z daleka od Maleństwa wiec nic groźnego- przeszło do wieczora, a plamienie i brudzenie do dwóch tygodni. Dr dał mi tabletki na krzepnięcie krwi z kolei i tez zwiększył duphaston, progesteron i dołożył nospe forte. Obecnie jestem w 25 tc❤️ Trzymam kciuki i na pewno u Ciebie tez wszystko dobrze się skończy ✊
v_ka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-18, 22:47   #1727
Bunia123456
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 97
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

V..ka 8 bardzo Ci dziękuje za wsparcie mam nadziej ze to nic groźnego muszę poczekać do wtorku następnego USG i zobaczymy tutaj Irlacka służba zdrowia jest kiepska fatalna lekarz nie potrafi zmierzyć tętna płodu masakra i mówi po angielsku masakrycznie nikt go nie rozumiał nawet położna kilka krotnie pytała ale nie stety .Bardzo się boje ale nic nie poradzę muszę czekać napisz mi czy beralas Encorton a i ja odstawiłam aspirynę biorę tylko Clexan wieczorem 😓
Bunia123456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-19, 08:27   #1728
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

MarzenkaKS, Infinity, Aniołek dziewczyny co tam u Was?
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty bo masz do przejścia całe życie".
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-19, 09:00   #1729
v_ka8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 216
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Bunia Nie ja nie brałam ani encortonu ani clexane - na co to są leki?? I aspiryne też na co brałaś?? Mi dr powiedział, że tylko apap lub paracetamol w razie bólu czy przeziębienia. Mój zestaw leków to: accofil, prograf, heparyna, duphaston, pregna plus, kwas foliowy 5mg, magnez, potas + przy krwawieniu lek na krzepliwość i ta nospa forte. Nie martw się wszystko będzie dobrze
v_ka8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-19, 09:12   #1730
Aniolek900214
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 502
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Cytat:
Napisane przez Dzasta11 Pokaż wiadomość
MarzenkaKS, Infinity, Aniołek dziewczyny co tam u Was?
U mnie póki co wszystko ok, rosniemy w tym tyg będzie już 15tc. Czekam z niecierpliwością na wizytę za tydzień ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aniolek900214 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-19, 10:10   #1731
v_ka8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 216
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Aniołek Super że rośniecie I że wszystko u Was w porządku. Minęłaś już ten I trymestr więc myślę, że jesteś troszkę spokojniejsza..?? Znasz już płeć Maleństwa?? Zeszłaś już z leków??
v_ka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-19, 10:15   #1732
Aniolek900214
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 502
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Cytat:
Napisane przez v_ka8 Pokaż wiadomość
Aniołek Super że rośniecie I że wszystko u Was w porządku. Minęłaś już ten I trymestr więc myślę, że jesteś troszkę spokojniejsza..?? Znasz już płeć Maleństwa?? Zeszłaś już z leków??
Płeć być może poznam za tydzień. Leki też mam do końca miesiąca. spokojniejsza jestem choć wiem że u mnie im później tym gorzej może to.macica znosić. Na dzień dzisiejszy jest ok więc się nie martwię na zapas. ☺ A ty jak się czujesz? Połowa już za Tobą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aniolek900214 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-19, 14:17   #1733
v_ka8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 216
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Aniołek Ja czuje się dobrze, dziękuje ☺️ Choć coraz bardziej jakieś dolegliwości ciążowe mnie dopadają ale cóż to nieuniknione 😉
v_ka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-19, 20:35   #1734
infinity1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 184
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Cytat:
Napisane przez Dzasta11 Pokaż wiadomość
MarzenkaKS, Infinity, Aniołek dziewczyny co tam u Was?
Ja dopiero jadę w piątek do doktora i się dowiem czy wszystko ok, akurat trafiło na urlop doktora i już się nie mogę doczekać tej wizyty, już świruje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
infinity1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-19, 21:01   #1735
MonikaO777
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 615
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Dziewczyny dr będzie w środę na Tarnowie juz??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MonikaO777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-19, 21:02   #1736
infinity1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 184
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Cytat:
Napisane przez MonikaO777 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dr będzie w środę na Tarnowie juz??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Będzie już w środę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
infinity1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-19, 21:26   #1737
MonikaO777
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 615
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Cytat:
Napisane przez infinity1989 Pokaż wiadomość
Będzie już w środę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ok dzięki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MonikaO777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-20, 02:29   #1738
Malinowa_chmurka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 85
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Cytat:
Napisane przez Bunia123456 Pokaż wiadomość
V..ka 8 bardzo Ci dziękuje za wsparcie mam nadziej ze to nic groźnego muszę poczekać do wtorku następnego USG i zobaczymy tutaj Irlacka służba zdrowia jest kiepska fatalna lekarz nie potrafi zmierzyć tętna płodu masakra i mówi po angielsku masakrycznie nikt go nie rozumiał nawet położna kilka krotnie pytała ale nie stety .Bardzo się boje ale nic nie poradzę muszę czekać napisz mi czy beralas Encorton a i ja odstawiłam aspirynę biorę tylko Clexan wieczorem 😓
Bunia spokojnie !!!
U mnie w 6tc było plamienie - serduszko bilo i było ok! Często ,bardzo często przyczyną może być np. wystąpienie plamienia w czasie kiedy miała by pojawić się miesiączka , krwiaczek, mięśniak, pęknięta krwinka, lub nacieki z endometriozy ! Dodatkowo często pojawia się przy braniu clexany! Znajoma tak miała i lekarza kazał odstawić ckexane- dziś jej chłopczyk ma 5m! Ja też byłam na clexanie i brałam cała ciążę ! Doktorek dorzucił mi exacyl to lek na krwawienie - zwiększył też pregesteron bensis- brałam duphaston 3x1tab i 3X2tab bensis- i prolutex!
Będzie ok ! Dobrze że krewe nie żywo czerwona i serduszko bije !
Trzymaj się !!!!
Malinowa_chmurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-20, 07:29   #1739
MonikaO777
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 615
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Wybiera się ktoś jutro do dr?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MonikaO777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-20, 07:32   #1740
Bunia123456
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 97
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Chmurką powiem Ci za jestem trochę spokojniejszy mysle pozytywnie zażywam leki odpoczywam i to brudzenie się nie nasila narazie jest takie jasno brzozowe przepraszam ze tak Wam to opisuje zaraz się zbieram i jadę do szpitala i jeszcze do GP po leki muszę napisać sobie wszystko na kartce żeby nie zapomnieć bardzo Was proszę trzymajcie kciuki jak tylko wyjdę to napisze ✊✊✊💋
Bunia123456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-01 10:06:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:34.