Mamy majowe 2019 część 9 - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-06, 12:28   #1231
xxKasiax
Wtajemniczenie
 
Avatar xxKasiax
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 761
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Dziewczyny czy wy tez macie jakies takie dziwne obawy co do RD? Z 1-szym dzieckiem nie mialam problemow a teraz jakos tak wydaje mi sie ze nic o tym nie wiem wiec jeszcze nie rozszerzamy a no i wogole po co narazie, jak karmie piersia i wogole tak to chce przeciagac chyba bez konca 🤷☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Oliverek 30.07.2012
xxKasiax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 12:29   #1232
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez xxKasiax Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy wy tez macie jakies takie dziwne obawy co do RD? Z 1-szym dzieckiem nie mialam problemow a teraz jakos tak wydaje mi sie ze nic o tym nie wiem wiec jeszcze nie rozszerzamy a no i wogole po co narazie, jak karmie piersia i wogole tak to chce przeciagac chyba bez konca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się boję że nie będzie jadła...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 12:36   #1233
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Ja się boję że nie będzie jadła...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Jasne, przypomnij sobie jej wzrok na Was jak jecie
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 13:05   #1234
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
Jasne, przypomnij sobie jej wzrok na Was jak jecie
W sumie... Ale z dzieicorami to nigdy niewiadomo...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 13:40   #1235
AgataAgata9090
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 867
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Otóż to. A co ma chrzestny do życia księdza. Eh nie trzeba zacząć od patrzenia na siebie. A nie najpierw się tłumaczyć że inni żyją w grzechu później, w ksiądz żyje w grzechu.

I umowmy się. Ja nie mam nic przeciwko że sobie ktoś chrzcu bo rodzina się uparla. Luz. Tylko po co się upierac na swoich chrzestny h? Iść pokornie zrobić jak ksiądz każe i z głowy. Skoro nie zależy i nic dla rodziców ten sakrament nie znaczy. Tylko o to mi chodzi. A co do porównania że rodzice bez ślubu się chrzestni już muszą żyć wg kościoła to no cóż... Jak to się mówi "rodziców się nie wybiera" a chrzestnych już takO matko i córko... Może zrzucić tarasem??

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Pieczęć z krwi i mleka pod tym daje. Zgadzam się na 100%

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Wiesz co bardzo dużo ludzi odchodzi od kościoła przez to co się dzieje za ścianami zachrystii, przez to że księża tak mówią o wierze, Bogu i o życiu w czystości a sami robią to co robią. Więc jeśli ktoś tu ma zaczynać od siebie, to niech oni to robią a potem wyznaczają jakieś chore wymysły pt "chrzestni powinni żyć w czystości bo jeśli nie to albo zmień chrzestnego albo nie ochrzcimy Ci dziecka" nosz ku... az mi sie cisnienie podnosi.

Ja rozumiem że większość z Was jest wierząca i wdepnęłam na grząski teren ale kazdy moze miec swoje zdanie i nie musicie jechać po mnie tylko dlatego że robię coś co dla Was jest nieprawdopodobne. Powoli odechciewa się tutaj udzielać bo zrobiła się tutaj grupa osób która skutecznie zniechęca do udzielania się.

Poza tym jeśli już mowa o całej tej wierze. Wiara to nie tylko ochrzczenie i pójście przez życie i prowadzenie dziecka w zgodzie z wiarą ale całokształt. A jakoś większość z nas przed ślubem chociażby nie żyje w czystości. To skoro ludzie tak wierzą to dlaczego w każdym aspekcie swojego życia nie idą zgodnie z wiarą? Znowu wieje hipokryzją.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AgataAgata9090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 13:45   #1236
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez AgataAgata9090 Pokaż wiadomość
Wiesz co bardzo dużo ludzi odchodzi od kościoła przez to co się dzieje za ścianami zachrystii, przez to że księża tak mówią o wierze, Bogu i o życiu w czystości a sami robią to co robią. Więc jeśli ktoś tu ma zaczynać od siebie, to niech oni to robią a potem wyznaczają jakieś chore wymysły pt "chrzestni powinni żyć w czystości bo jeśli nie to albo zmień chrzestnego albo nie ochrzcimy Ci dziecka" nosz ku... az mi sie cisnienie podnosi.

Ja rozumiem że większość z Was jest wierząca i wdepnęłam na grząski teren ale kazdy moze miec swoje zdanie i nie musicie jechać po mnie tylko dlatego że robię coś co dla Was jest nieprawdopodobne. Powoli odechciewa się tutaj udzielać bo zrobiła się tutaj grupa osób która skutecznie zniechęca do udzielania się.

Poza tym jeśli już mowa o całej tej wierze. Wiara to nie tylko ochrzczenie i pójście przez życie i prowadzenie dziecka w zgodzie z wiarą ale całokształt. A jakoś większość z nas przed ślubem chociażby nie żyje w czystości. To skoro ludzie tak wierzą to dlaczego w każdym aspekcie swojego życia nie idą zgodnie z wiarą? Znowu wieje hipokryzją.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wstrzymałabym się na Twoim miejscu od zaglądania nam do łóżek. Dla mnie koniec tematu bo jeszcze trochę stwierdze że mnie obrazasz i moja wiarę.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 13:55   #1237
AgataAgata9090
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 867
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Wstrzymałabym się na Twoim miejscu od zaglądania nam do łóżek. Dla mnie koniec tematu bo jeszcze trochę stwierdze że mnie obrazasz i moja wiarę.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Czytaj ze zrozumieniem. Nie wiem co Cię obraża w tym momencie chyba prawda. I to Ty na mnie naskoczyłaś pisząc ironicznie o tym że chrzcze bo "rodzice mi każą"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AgataAgata9090 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-06, 14:00   #1238
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Elsabel dentinox żel, chlodny gryzak,
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 14:01   #1239
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez AgataAgata9090 Pokaż wiadomość
Czytaj ze zrozumieniem. Nie wiem co Cię obraża w tym momencie chyba prawda. I to Ty na mnie naskoczyłaś pisząc ironicznie o tym że chrzcze bo "rodzice mi każą"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
'Ja nie jestem zbytnio wierząca, także no chrzcze bo muszę (Bo rodzice nalegają itp).' - przecież tak napisałaś więc ja nie rozumiem gdzie tu widzisz naskoczenie na Ciebie przez SQ w tym temacie.

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Olusiaa_ Pokaż wiadomość
Elsabel dentinox żel, chlodny gryzak,
Ten żel bez alkoholu w składzie jest?
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 14:05   #1240
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Cool Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez xxKasiax Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy wy tez macie jakies takie dziwne obawy co do RD? Z 1-szym dzieckiem nie mialam problemow a teraz jakos tak wydaje mi sie ze nic o tym nie wiem wiec jeszcze nie rozszerzamy a no i wogole po co narazie, jak karmie piersia i wogole tak to chce przeciagac chyba bez konca 🤷☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się szczerze nie mogę doczekać
A najlepiej żeby już jadł normalnie i chodził
Niemowlęta mnie irytują

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Liliana
Ze starszą używałam
Ale nie pamiętam składu
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 14:12   #1241
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Wróciłam z mamaville. I w końcu wypowiem się w temacie śpiworów - miałam na zamówienie robić ale kupiłam śpiwór z Beztroski. Podobno będzie pasować do mojej spacerówki, mam nadzieję że mnie nie oszukano xD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-06, 14:12   #1242
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez AgataAgata9090 Pokaż wiadomość
Wiesz co bardzo dużo ludzi odchodzi od kościoła przez to co się dzieje za ścianami zachrystii, przez to że księża tak mówią o wierze, Bogu i o życiu w czystości a sami robią to co robią. Więc jeśli ktoś tu ma zaczynać od siebie, to niech oni to robią a potem wyznaczają jakieś chore wymysły pt "chrzestni powinni żyć w czystości bo jeśli nie to albo zmień chrzestnego albo nie ochrzcimy Ci dziecka" nosz ku... az mi sie cisnienie podnosi.

Ja rozumiem że większość z Was jest wierząca i wdepnęłam na grząski teren ale kazdy moze miec swoje zdanie i nie musicie jechać po mnie tylko dlatego że robię coś co dla Was jest nieprawdopodobne. Powoli odechciewa się tutaj udzielać bo zrobiła się tutaj grupa osób która skutecznie zniechęca do udzielania się.

Poza tym jeśli już mowa o całej tej wierze. Wiara to nie tylko ochrzczenie i pójście przez życie i prowadzenie dziecka w zgodzie z wiarą ale całokształt. A jakoś większość z nas przed ślubem chociażby nie żyje w czystości. To skoro ludzie tak wierzą to dlaczego w każdym aspekcie swojego życia nie idą zgodnie z wiarą? Znowu wieje hipokryzją.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadzam się jeśli chodzi o księży
Bo to akurat osoby które powinny świecić przykładem skoro innych tak krytykują i wymagają

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 14:12   #1243
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Cool Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Liliana
Ze starszą używałam
Ale nie pamiętam składu
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 14:12   #1244
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez Olusiaa_ Pokaż wiadomość
Ja się szczerze nie mogę doczekać

A najlepiej żeby już jadł normalnie i chodził

Niemowlęta mnie irytują

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Liliana

Ze starszą używałam

Ale nie pamiętam składu
Hahah no ja też bym chciała, ale nie wiem czy słusznie i czy nie będę płakać że lepiej jak leżała

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 14:21   #1245
AgataAgata9090
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 867
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Zgadzam się jeśli chodzi o księży
Bo to akurat osoby które powinny świecić przykładem skoro innych tak krytykują i wymagają

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
No właśnie. Tylko o to mi chodzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A brak mojej wiary to też inny temat bo ja ogólnie jestem nie wierząca. Plus to co się dzieje w kościele i mamy efekt że chrzcic nie chce ale muszę. Życie. Nie ja pierwsza i ostatnia.

Edytowane przez AgataAgata9090
Czas edycji: 2019-10-06 o 14:23
AgataAgata9090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 14:36   #1246
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez AgataAgata9090 Pokaż wiadomość
No właśnie. Tylko o to mi chodzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A brak mojej wiary to też inny temat bo ja ogólnie jestem nie wierząca. Plus to co się dzieje w kościele i mamy efekt że chrzcic nie chce ale muszę. Życie. Nie ja pierwsza i ostatnia.
Kościół jest ble, księża są ble, Boga nie ma, więc ubiorę pięknie dzieciaka, siądę w pierwszej ławce w tym strasznym kościele i włączę dziecko do tej strasznej wspólnoty ze strasznymi księżmi. Gdzie tu logika? Jasne, że każdy wierzy w co chce i robi jak uważa, ale dla mnie jako osobu głęboko wierzącą takie postępowanie jest robieniem teatrzyku i też mam prawo się wypowiedzieć. Teraz się tak porobiło, że ateista to spoko, może mieć swoje zdanie, bo wolność i tolerancja, a Ty nawiedzony katoliku lepiej cicho siedzieć...
I naprawdę chyba warto temat zakończyć, bo już nic nowego nie wniesie, a każdy i tak będzie swoje racje miał. A wiadomo, że moja racja jest mojsza niż Twojsza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez ania_mala
Czas edycji: 2019-10-06 o 16:20
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 14:42   #1247
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
'Ja nie jestem zbytnio wierząca, także no chrzcze bo muszę (Bo rodzice nalegają itp).' - przecież tak napisałaś więc ja nie rozumiem gdzie tu widzisz naskoczenie na Ciebie przez SQ w tym temacie.

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------


Ten żel bez alkoholu w składzie jest?
Ma alkohol

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 14:42   #1248
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez AgataAgata9090 Pokaż wiadomość
Czytaj ze zrozumieniem. Nie wiem co Cię obraża w tym momencie chyba prawda. I to Ty na mnie naskoczyłaś pisząc ironicznie o tym że chrzcze bo "rodzice mi każą"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sama napisałaś że to Twój powód... Co dla mnie brzmi jak 16latka a nie dorosła kobieta. To raz. Dwa później pisałaś o starcie, żeby miał jak będzie chciał itp. To już inna rozmowa. Nawet to rozumiem. Trzy nie zaglądaj do łóżka pisząc o hipokryzji bo nie wiesz kto z kim kiedy sypia. To obraźliwe. Cztery obrazasz moja religie to reaguje. Księza są różni. Nie mówię że nie. Ale też nie każdy wymaga czyż nie? U mnie na wsi może być każdy chrzestnym a bierzmowanie ksiądz daje w 1 wieczór i co więcej za żaden sakrament nie bierze kasy.
Popatrz na tego swojego konkretnego i z nim się licytuj. Jeśli On żyje wg wyboru bycia księdzem i serio jest w tym dobry to co go obchodzi że chcesz chrzesnego takiego bez wiary bo ksiadz 500km dalej ma dupe na boku?
Plus po ostatnie. Jak napisałam. Powód powodem. Nic mi do tego.
Mnie dziwi Twój upór że chrzcisz dziecko dla zasady. Byleby miał chrzest. Nie jest to dla Ciebie ważne. A z jakiegoś powodu masz problem kto ma być chrzestnym. Skoro zapisujesz dziecko do Kościoła to zrób, jak to się mowi, "jak Pan Bóg przykazał". Skoro Ci nie zalezy zupełnie i nic to dla Ciebie nie znaczy to co za różnica
Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Wróciłam z mamaville. I w końcu wypowiem się w temacie śpiworów - miałam na zamówienie robić ale kupiłam śpiwór z Beztroski. Podobno będzie pasować do mojej spacerówki, mam nadzieję że mnie nie oszukano xD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Poka!!!

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 14:48   #1249
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Ja wiem, że dentinox ma alkohol i w ogóle średni skład, ale tylko on+ nurofen były w stanie choć na chwilę ukoić moją średnią core. A próbowałam wszystkiego. Dziś idą jej jeszcze piątki i znów dramatycznie. Oby młody tego tak nie przechodził..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-06, 14:51   #1250
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Hahah no ja też bym chciała, ale nie wiem czy słusznie i czy nie będę płakać że lepiej jak leżała

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Hahaha dylematy

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Cytat:
Napisane przez ania_mala Pokaż wiadomość
Ja wiem, że dentinox ma alkohol i w ogóle średni skład, ale tylko on+ nurofen były w stanie choć na chwilę ukoić moją średnią core. A próbowałam wszystkiego. Dziś idą jej jeszcze piątki i znów dramatycznie. Oby młody tego tak nie przechodził..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bidulka (

Ja gdzieś czytałam o chgba alkoholu i cukrze w składzie leków.. Podobno "nic strasznego". Wiadomo lepiej siegnac po coś bez ale jak trzeba to bez dramy...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 14:54   #1251
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Też tak słyszałam, robiłam w sumie wszystko, żeby choć trochę ulżyć, bo jak szły zęby to była u niej i gorączką i biegunka i wiele nieprzespanych nocy. A mimo wszystko na trochę dentinox dawał radę. Oby u młodego było jak u starszej- pyk i nowy ząbek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 16:17   #1252
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez AgataAgata9090 Pokaż wiadomość
No właśnie. Tylko o to mi chodzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A brak mojej wiary to też inny temat bo ja ogólnie jestem nie wierząca. Plus to co się dzieje w kościele i mamy efekt że chrzcic nie chce ale muszę. Życie. Nie ja pierwsza i ostatnia.
A co Ty na to, że grupą zawodową, w której jest największy odsetek pedofilii są nauczyciele, a nie Ci niedobrzy księża (?)

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Cytat:
Napisane przez ania_mala Pokaż wiadomość
Kościół jest ble, księża są ble, Boga nie ma, więc ubiorę pięknie dzieciaka, siądę w pierwszej ławce w tyn strasznym kościele i włączę dziecko do tej strasznej wspólnoty ze strasznymi księżmi. Gdzie tu logika? Jasne, że każdy wierzy w co chce i robi jak uważa, ale mnie jako osobę głęboko wierzącą takie postępowanie jest robieniem teatrzyku i też mam prawo się wypowiedzieć. Teraz się tak porobiło, że ateista ti spoko, może mieć swoje zdanie, bo wolność u tolerancja, a Ty nawiedzony katoliku lepiej cicho siedzieć...
I naprawdę chyba warto temat zakończyć, bo już nic nowego nie wniesie, a każdy i tak będzie swoje racje miał. A wiadomo, że moja racja jest mojsza niż swojsza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brawo!

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 16:46   #1253
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Eceaa wybrałaś śpiworek?
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 16:54   #1254
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
A co Ty na to, że grupą zawodową, w której jest największy odsetek pedofilii są nauczyciele, a nie Ci niedobrzy księża (?)

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Brawo!

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Sorry ale jak to jest sprawdzane? Wiesz, jak wygląda ukrywanie takich zachowań w kościele? Serio mówię to z perspektywy osoby praktykującej ale też będącej w oazach itp. przez kilkanaście lat. Może dobrze, że nie wiesz, co klerycy i księża wyprawiają. Tak, mówię o większości, nie o znikomym procencie. Widziałam rzeczy, których nigdy byś nie chciała wiedzieć. Trochę mnie bawią te "statystyki", tego sprawdzić się nie da.

Trochę głupi temat z tymi księżmi tu na forum ;p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 16:56   #1255
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Mnie sie wydaje ze Agacie chodzilo o to, zeby maly mial na start chrzest a pozniej sam wybral czy chce uczestniczyc we wspolnocie. Dodala tez ze jezeli dziecko bedzie chcialo bedzie mu towarzyszyla. Natomiast co do zasad no to sa jakie sa, albo sie je obchodzi i szuka innego ksiedza / sciemnia ze chrzestni zyja sami itd albo odpuszcza. No ale nie ukdywajmy od ksiezy oczekuje sie wiekszej moralnosci, budowlaniec nie sklada slubow czystosci. Ale ja ogolnie nie jestem w stanie zrozumiec jak mozna mowic ze sie jest wierzacym, ale tylko wybiurczo podazyc za naukami kosciola.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation;
trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened...
or you can just leave the pieces on the floor and move the fu.k on!”
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 17:13   #1256
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Lily ja też połowę swojej młodości spędziłam w kościele na oazach i w chórkach i też się z Tobą zgadza- często gęsto księża, klerycy zachowują się skandalicznie. Ale...drugą połowę swojej młodości spędziłam w gronie nauczycieli/pedagogów,itp. uwierz mi, tam też mnóstwo ludzi robi rzeczy, które nie przystoją wychowawcom. A przecież też powinni dawać przykład. Ale, jak wszędzie tak i w szkole i kościele spotkałam księży i nauczycieli fantastycznych, z powołaniem, zmieniających moje życie na lepsze. To są tylko ludzie, a skoro jesteś wierzącą,to nie muszę Ci pisać, co i kto jest sednem naszej wiary

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 17:24   #1257
AgataAgata9090
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 867
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez Misha_ Pokaż wiadomość
Mnie sie wydaje ze Agacie chodzilo o to, zeby maly mial na start chrzest a pozniej sam wybral czy chce uczestniczyc we wspolnocie. Dodala tez ze jezeli dziecko bedzie chcialo bedzie mu towarzyszyla. Natomiast co do zasad no to sa jakie sa, albo sie je obchodzi i szuka innego ksiedza / sciemnia ze chrzestni zyja sami itd albo odpuszcza. No ale nie ukdywajmy od ksiezy oczekuje sie wiekszej moralnosci, budowlaniec nie sklada slubow czystosci. Ale ja ogolnie nie jestem w stanie zrozumiec jak mozna mowic ze sie jest wierzacym, ale tylko wybiurczo podazyc za naukami kosciola.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No cieszę się że Ty to zrozumiałaś i nie masz problemu jak dziewczyny. Nie można nic napisać bo od razu jest najazd. Już nie pierwszy raz zauważyłam że jak masz inne zdanie to lepiej siedź cicho bo zostaniesz zaatakowany przez większość.


Zdania o tym że więcej pedofilów jest wśród nauczycieli nawet nie komentuje bo niechce się denerwować. Chciałabym zobaczyć te statystyki.
A kolejne jak już tak ktoś jest wierzący i się z tym obnosi i boli go ze ktoś może mieć inne zdanie to niech będzie wierzący na każdej płaszczyźnie swojego życia. I tyle w temacie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AgataAgata9090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 17:27   #1258
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez AgataAgata9090 Pokaż wiadomość
No cieszę się że Ty to zrozumiałaś i nie masz problemu jak dziewczyny. Nie można nic napisać bo od razu jest najazd. Już nie pierwszy raz zauważyłam że jak masz inne zdanie to lepiej siedź cicho bo zostaniesz zaatakowany przez większość.


Zdania o tym że więcej pedofilów jest wśród nauczycieli nawet nie komentuje bo niechce się denerwować. Chciałabym zobaczyć te statystyki.
A kolejne jak już tak ktoś jest wierzący i się z tym obnosi i boli go ze ktoś może mieć inne zdanie to niech będzie wierzący na każdej płaszczyźnie swojego życia. I tyle w temacie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale wiesz sa zasady nie tylko w kosciele ktore trzeba przestrzegac. No mozna tez sie klocic ze alkohol jest sprzedawany od 18 lat, a sa rozsadne 16latki wydaje mi sie ze zbyt emocjonalnie podeszlas do odmowy tego ksiedza i tyle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation;
trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened...
or you can just leave the pieces on the floor and move the fu.k on!”
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 17:30   #1259
xxKasiax
Wtajemniczenie
 
Avatar xxKasiax
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 761
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość

Trochę głupi temat z tymi księżmi tu na forum ;p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokladnie. Nie dyskutujmy tu o kościele ani o polityce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Oliverek 30.07.2012
xxKasiax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 17:34   #1260
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez ania_mala Pokaż wiadomość
Lily ja też połowę swojej młodości spędziłam w kościele na oazach i w chórkach i też się z Tobą zgadza- często gęsto księża, klerycy zachowują się skandalicznie. Ale...drugą połowę swojej młodości spędziłam w gronie nauczycieli/pedagogów,itp. uwierz mi, tam też mnóstwo ludzi robi rzeczy, które nie przystoją wychowawcom. A przecież też powinni dawać przykład. Ale, jak wszędzie tak i w szkole i kościele spotkałam księży i nauczycieli fantastycznych, z powołaniem, zmieniających moje życie na lepsze. To są tylko ludzie, a skoro jesteś wierzącą,to nie muszę Ci pisać, co i kto jest sednem naszej wiary

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Księża i nauczyciele to dwie moje najmniej lubiane grupy społeczne..bez urazy dla nikogo, mówię na podstawie swoich doświadczeń. O oazie też nie mam dobrego zdania z perspektywy czasu.

Naprawdę słaby temat na tak fajne forum dzieciakowe, już wolałam wybieranie wzorków na śpiwory

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-29 12:07:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:21.