DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-31, 17:15   #4921
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Dekoloryzacja rozjasnianych włosów

Cytat:
Napisane przez xjulia Pokaż wiadomość
Hejka, ogólnie to tak, miałam wielokrotnie rozjasnaine włosy jednak często je farbowałam i rozjaśniałam od nowa i teraz mam je czarne a mój naturalny kolor włosów to taki mysi blond. I otóż, jaki kolor by mi wyszedł, gdybym ściągła farbę z włosów?
Zależy czego do tego użyjesz

Wysłane z mojego G3212 przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-02, 13:36   #4922
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Nie wiem czy ktos tu jeszcze zaglada,ale jesli tak prosilabym o podpowiedz,troche przeszukiwalam pare starych watkow ale nie moge znalesc tego co chcialam,moim problemem jest ciemny blond z garniera poziom 6 wyszedl zbyt ciemno niz dotychczas wiec zrobilam kapiel rozjasniajaca na pare minut i zmylam wlosy ,teraz wydaje sie mi sie ze wlosy sa jasniejsze niz kiedykolwiek po farbie ciemny blond,na moje nieszczescie jasniejsze wlosy mi sie spodobaly i tu zaczyna sie zagadka czy przy nastepnym farbowaniu ,gdy pofarbuje srednim blondem odrost nie wyjdzie duzo jasnieszy od reszty wlosow
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-12, 09:54   #4923
LadyNka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 7
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

Hej dziewczyny 😅😅☺☺ Umówiłam się do fryzjera na sombre i chciałabym zapytać jak wyglada taka koloryzacja? Na co zwracać ewentualnie fryzjerowi uwagę? Dodam ze mam żółto pomarańczowe wlosy z przeswitami blondu bo nie maluje od kilku miesięcy a wychodziłam z brązu. Mój naturalny kolor to taki średnio ciemny blond. Proszę o odpowiedzi. ☺☺
LadyNka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-06, 16:08   #4924
Nina120888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 7
Exclamation Czarny po farbowaniu ciemnym blondem- jak to usunąć?

Hej kobiety!

Kilka dni temu farbowałam włosy drogeryjną farbą (szamponem koloryzującym do 24 myć) marki Shwarzkopf w kolorze 6.0- ciemny blond. Chciałam jedynie pokryć siwe włosy i odrost (farbowałam wcześniej Loreal Preference- jasny popielaty brąz), a włosy wyszły kruczoczarne. Myłam włosy już ze 20 razy, w tym przy użyciu sody zmieszanej z szamponem i szamponu przeciwłupieżowego. Farba zmyła się bardzo delikatnie, ale wciąż jest to ciemny brąz. Chcę to za wszelką zmyć, bo nie mogę patrzeć na te ciemne włosy. Czy macie pomysł co zrobić, aby powrócić do ciemnego blondu/jasnego brązu- takiego jak w załączeniu?

W to, że kolor się zmyje już nie wierzę. Czy istnieją jakieś domowe sposoby czy jedynie rozjaśniacz/dekoloryzator są w stanie pomóc?

I jaką farbę powinnam nałożyć po rozjaśnianiu/dekoloryzacji, aby uzyskać kolor taki jak na zdjęciu?

Bardzo proszę o pomoc.
Nina120888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-18, 10:31   #4925
kotyksiazki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 402
Proszę o pomoc - nieudana dekoloryzacja

Witam. Wczoraj rozjaśniłam czarne włosy rozjaśniaczem, zeszły do wściekłego rudego. Dziś nałożyłam na to farbę Garnier 6.00. Ogólnie nieźle pokryła włosy, ale w wielu miejscach są wciąż te rude przebłyski. Jestem zimnym typem urody i dążę do osiągnięcia chłodnego brązu, ale już nie czerni. W jaki poziom farby mam teraz celować? Najlepiej drogeryjnej. Jak kupię np. L'oreal Islande 7.1 to w ogóle coś chwyci? Nie chcę, żeby się dodatkowo przyciemniły, już i tak ten poziom 6 jest nawet za ciemny. Chcę ochłodzić, ale mieć jasny brąz. Proszę o pomoc.
kotyksiazki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-05, 11:03   #4926
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Proszę o pomoc - nieudana dekoloryzacja

drogeryjną farbą nie osiągniesz zimnego koloru włosów, nigdy !!!
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-10, 16:26   #4927
mmkrr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 1
Dekoloryzacja - Palette

Hej,

Od paru lat farbuję włosy farbami drogeryjnymi (głównie Palette - ciemny brąz), z natury jestem ciemną blondynką. Kolor za każdym razem wychodził bardzo ładny, głęboki, bez jaśniejszych miejsc na głowie. Jakiś czas temu "dojrzałam" do decyzji żeby powrócić do mojego naturalnego ciemnego blondu.

Regularnie uczęszczam do sprawdzonej fryzjerki. Fryzjerka oceniła kondycję moich włosów na bardzo dobrą. Faktycznie - włosy mam bardzo grube, gęste i szybko rosnące, pomimo wieloletniego traktowania ich farbami drogeryjnymi. Dodam, że nigdy nie stosowałam żadnych suplementów na kondycję skóry głowy. Kiedy poinformowałam ją, że przymierzam się do dekoloryzacji prawie czarnych włosów, poradziła mi żebym (jeśli muszę już farbować żeby nie mieć nieestetycznych odrostów) kupowała coraz to jaśniejsze farby.

Włosów nie farbuję już od 1,5 - 2 miesiąca, odrost (dokładnie taki ciemny blond jaki miałam) ma jakieś do 5 cm. Istniało ryzyko, że mój naturalny kolor będzie lekko zmieniony przez "wgryzienie" się tak ciemnej farby, a jednak tak się nie stało.

Oczywiście wiem, że dekoloryzacja w salonie mnie nie ominie i jestem na nią w 100% zdecydowana, ale chciałam się dowiedzieć czy oprócz regularnego stosowania szamponu przeciwłupieżowego (Head&Shoulders), który trzymam przez 15 minut na włosach, sody oczyszczonej istnieją jeszcze jakieś domowe sposoby na pozbycie się albo wypłukanie w jakimś stopniu tak ciemnego koloru? Czy któraś z Was miała takie doświadczenia? Na innych forach czytałam, że kobiety stosują biały proszek do prania, co osobiście uważam za ryzykowany krok, na który ja bym się nie odważyła.
mmkrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-13, 16:34   #4928
okrytonasienna
Arctium lappa L.
 
Avatar okrytonasienna
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 769
Dot.: Proszę o pomoc - nieudana dekoloryzacja

Tonujesz farbą na tym samym poziomie, co ten rudy, który uzyskałaś po rozjaśniaczu, albo o ton ciemniej - czyli jeśli szóstka ileś ci tam stonowała, to daj podwójny popiel na tym poziomie, możesz nawet dokupić niebieski mix ton (sama natura nie zgasi ci rudości). Mowię oczywiście o farbach profesjonalnych.
okrytonasienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-28, 20:07   #4929
kotyksiazki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 402
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny. Rozjaśniałam samodzielnie włosy kąpielą rozjaśniająca z kasztanowych. Niestety potem nałożyłam zle kolory, na rudo-żółte polozylam golebi popiel Joanny oraz loreal recital preference odcień 10.21. Jestem przerażona, bo za kilka dni wracam do pracy. Nie jestem już brunetka, a mam żółto-zielone włosy (przy skroniach prawie białe). Moim celem i marzeniem był szary odcień, właśnie taki golebi popiel. Ewentualnie bardzo jasny, prawie biały. Czy ktoś mógłby mi pomóc? jak wiadomo fryzjerzy teraz nie działają... Jakie farby kłaść na włosy, jakie odcienie? Mam w ogóle jakiekolwiek szanse na siwe włosy?
kotyksiazki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-12, 13:56   #4930
VVeronika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 106
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Może tutaj doradzicie mi dalej

Włosy naturalnie brązowe, farbowane igora 3/0 i wella colour touch 3-4/0 (pierwsze zdjęcie przed rozjasnianiem).
Zrobiłam dzisiaj kąpiel rozjaśniającą syossem, trzymałam dobre 40 minut. Efekty widoczne na drugim zdjęciu, ogólnie rozjaśnienie jest nierównomierne mocno chociaż starałam się nakładać szybko i równo, kolor mahoniowo-rudawy wewnątrz. Chcę uzyskać ciepły odcień brązu na długości, karmelowy, co robić dalej? Domyślam się, że przyda się jeszcze jedna tura rozjaśniania i pewnie będą rude i wtedy na to farbę, jeśli tak to jaki odcień?

Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20200507_124839_BURST2.jpg (77,0 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20200512_144507_BURST2.jpg (100,7 KB, 38 załadowań)
VVeronika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-18, 10:15   #4931
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez VVeronika Pokaż wiadomość
Może tutaj doradzicie mi dalej

Włosy naturalnie brązowe, farbowane igora 3/0 i wella colour touch 3-4/0 (pierwsze zdjęcie przed rozjasnianiem).
Zrobiłam dzisiaj kąpiel rozjaśniającą syossem, trzymałam dobre 40 minut. Efekty widoczne na drugim zdjęciu, ogólnie rozjaśnienie jest nierównomierne mocno chociaż starałam się nakładać szybko i równo, kolor mahoniowo-rudawy wewnątrz. Chcę uzyskać ciepły odcień brązu na długości, karmelowy, co robić dalej? Domyślam się, że przyda się jeszcze jedna tura rozjaśniania i pewnie będą rude i wtedy na to farbę, jeśli tak to jaki odcień?

Pozdrawiam

Na pewno musisz celować w poziom 6 lub nawet 7 jeżeli chcesz karmelowe. Do tego trzeba jeszcze je rozjaśnić bo taki kolor jak ci wyszedł karmelowego raczej nie przyjmie.
Swoją drogą miałaś super kolorek po Igorze 3/0, po jakim czasie od ostatniwgo farbowania zrobiłaś pierwsze zdjęcie?
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-23, 12:55   #4932
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

Zrobiłam kąpiel rozjaśniającą. Z ciemnego brązu uzyskałam rudo złoty jasny brąz. Mój naturalny kolor to ciemny blond. Chciałabym jakoś wyrównać i stonować kolor aby był jak najbardziej zbliżony do mojego naturalnego. Myślałam żeby położyć na to Schwarzkopf igora 6-12 lub 7-1 na oxy 3 %. Jak myślicie który odcień farby będzie lepszy? Nie chce też mocno przyciemniać włosów ponieważ w wakacje planuje zrobić sobie blond sombre.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-23, 23:32   #4933
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
Zrobiłam kąpiel rozjaśniającą. Z ciemnego brązu uzyskałam rudo złoty jasny brąz. Mój naturalny kolor to ciemny blond. Chciałabym jakoś wyrównać i stonować kolor aby był jak najbardziej zbliżony do mojego naturalnego. Myślałam żeby położyć na to Schwarzkopf igora 6-12 lub 7-1 na oxy 3 %. Jak myślicie który odcień farby będzie lepszy? Nie chce też mocno przyciemniać włosów ponieważ w wakacje planuje zrobić sobie blond sombre.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Te farby wychodzą bardzo ciemno
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-24, 01:08   #4934
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

Dzięki za odpowiedź. W takim razie wezmę poziom 7

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-24, 09:45   #4935
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź. W takim razie wezmę poziom 7

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Wrzuć zdjęcie po koloryzacji, ciekawa jestem efektu
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-24, 11:52   #4936
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

Cytat:
Napisane przez yolca Pokaż wiadomość
Wrzuć zdjęcie po koloryzacji, ciekawa jestem efektu
W poniedziałek zamówię farbę, myślę że w pod koniec tygodnia będę farbować

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-25, 11:17   #4937
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

zapytam tutaj- czy spotkałyscie sie z czyms takim ze włosy farbowane farba w odcieniach ciemnego blondu (zeby wyszedł jasny braz) z oxy 6% wyszły wsciekle pomaranczowe? ale tak na prawde wsciekle? bo siedze i mysle co zrobiłam nie tak? czy to ja czy moze wina farby...
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 10:01   #4938
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez marianna144 Pokaż wiadomość
zapytam tutaj- czy spotkałyscie sie z czyms takim ze włosy farbowane farba w odcieniach ciemnego blondu (zeby wyszedł jasny braz) z oxy 6% wyszły wsciekle pomaranczowe? ale tak na prawde wsciekle? bo siedze i mysle co zrobiłam nie tak? czy to ja czy moze wina farby...
Pytanie jaką farbą farbowałaś. I oczywiście cos podobnego zdarzyć się może. Nakładanie na siebie różnych kolorów (kolor włosów + kolor farby) może dać czasem nieprzewidziany efekt np kolor zielony, więc pomarańczowy nie jest jeszcze takim odlotem
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 10:58   #4939
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez yolca Pokaż wiadomość
Pytanie jaką farbą farbowałaś. I oczywiście cos podobnego zdarzyć się może. Nakładanie na siebie różnych kolorów (kolor włosów + kolor farby) może dać czasem nieprzewidziany efekt np kolor zielony, więc pomarańczowy nie jest jeszcze takim odlotem
fryzjerską by fama dokładnie. Moja mama lata farbuje ciemnym blondem najrózniejszych firm i było ok. wychodził jasny braz. nidy nawet zielonej poswaty nie było a tu taka marchewka
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-27, 09:26   #4940
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez marianna144 Pokaż wiadomość
fryzjerską by fama dokładnie. Moja mama lata farbuje ciemnym blondem najrózniejszych firm i było ok. wychodził jasny braz. nidy nawet zielonej poswaty nie było a tu taka marchewka
To ciekawostka rzeczywiście. Myślałam że robiłaś drogeryjną bo wtedy jest ryzyko.
Chyba nie pozostaje nic innego jak nałożyć na to jeszcze raz kolor. Pytanie tylko jaki...

Mnie osobiście zdarzyło się że farba w ogóle nie wniknęła we włosy i efekt był żaden. A u ciebie wygląda podobnie, tylko podziałał sam aktywator.

Daj znać co zrobisz, będzie to porada na ewentualną przyszłość☠
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 14:27   #4941
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez yolca Pokaż wiadomość
To ciekawostka rzeczywiście. Myślałam że robiłaś drogeryjną bo wtedy jest ryzyko.
Chyba nie pozostaje nic innego jak nałożyć na to jeszcze raz kolor. Pytanie tylko jaki...

Mnie osobiście zdarzyło się że farba w ogóle nie wniknęła we włosy i efekt był żaden. A u ciebie wygląda podobnie, tylko podziałał sam aktywator.

Daj znać co zrobisz, będzie to porada na ewentualną przyszłość☠
no mama jak sie zobaczyła (a ja zobaczyłam ją) to obie płakałysmy nie było nawet mowy zeby tak wyszła z domu. Miałam resztke swojej genezy lechera taki dosc ciemny braz i połozyłam jej to od razu. Na szczescie przykryło....choc ten kolor dla mamy ciut za ciemny ale lepsze to niz taka zaząca sie marchewa
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-31, 12:08   #4942
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

Jestem po farbowaniu igora 7.1 i w sumie sama nie wiem co myśleć. Fakt bardzo ładnie ochłodził mi rudość po rozjaśnianiu ale niestety nie poradził sobie z pokryciem jaśniejszych plam z rozjaśniacza na odroscie.
Mam jeszcze pol tubki Garniera nutrisse ciemny blond, jak myślicie to dobry pomysł położyć tego Garniera na odrost i na te nieszczęsne plamy?

Dodaje jeszcze zdjęcia : 1. Przed rozjaśnianiem (kolor wyjściowy sprany ciemny brąz)
2. Po kąpieli rozjaśniającej na wodzie 9%
3. Efekt po igora 7.1 w naturalnym świetle
4. Igora 7.1 zdjęcie przy oknie
5 i 6 : plamy po rozjaśniaczu IMG_20200323_195339.jpgIMG_20200531_130457.jpgIMG_20200531_130301.jpgIMG_20200531_130010.jpgIMG_20200531_130047.jpgIMG_20200531_130031.jpg

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-01, 13:46   #4943
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
Jestem po farbowaniu igora 7.1 i w sumie sama nie wiem co myśleć. Fakt bardzo ładnie ochłodził mi rudość po rozjaśnianiu ale niestety nie poradził sobie z pokryciem jaśniejszych plam z rozjaśniacza na odroscie.
Mam jeszcze pol tubki Garniera nutrisse ciemny blond, jak myślicie to dobry pomysł położyć tego Garniera na odrost i na te nieszczęsne plamy?

Dodaje jeszcze zdjęcia : 1. Przed rozjaśnianiem (kolor wyjściowy sprany ciemny brąz)
2. Po kąpieli rozjaśniającej na wodzie 9%
3. Efekt po igora 7.1 w naturalnym świetle
4. Igora 7.1 zdjęcie przy oknie
5 i 6 : plamy po rozjaśniaczu Załącznik 7717927Załącznik 7717928Załącznik 7717929Załącznik 7717930Załącznik 7717931Załącznik 7717932

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Po rozjaśnianiu czy dekoloryzacji często tak jest że pierwsze farbowanie nie pokrywa dokładnie włosów. Drugie na pewno to wyrówna, tylko najgorsze jest czekanie.
Nie wiem co Ci doradzić, bo nie wiem czy sama bym wytrzymała
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-01, 17:21   #4944
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

Cytat:
Napisane przez yolca Pokaż wiadomość
Po rozjaśnianiu czy dekoloryzacji często tak jest że pierwsze farbowanie nie pokrywa dokładnie włosów. Drugie na pewno to wyrówna, tylko najgorsze jest czekanie.

Nie wiem co Ci doradzić, bo nie wiem czy sama bym wytrzymała
Wymyśliłam że może nałożę tego Garniera na same plamy i odrost przy nich. W sumie poziom by pasował, jedynie odcień byłby delikatnie cieplejszy od reszty.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-11, 20:52   #4945
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

Hej dziewczyny, wróciłam do samodzielnego farbowania włosów. Używam farby alfaparf 10.21. Jak tonowałam włosy to wybierałam wodę 6%, ale chciałabym zrobić teraz ciut jaśniej. Czy jeśli na te włosy rozjaśnione farbą z wodą 6% położę farbę z wodą 9% to wyjdzie jaśniej? Czy pozostaje mi rozjaśniacz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
soulone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-18, 07:24   #4946
Ajaxi
Przyczajenie
 
Avatar Ajaxi
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 3
Dot.: Proszę o pomoc - nieudana dekoloryzacja

Cytat:
Napisane przez yolca Pokaż wiadomość
drogeryjną farbą nie osiągniesz zimnego koloru włosów, nigdy !!!
tak, to prawda, podpisuję się.
__________________
Jazz i dobre wino
Ajaxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-24, 17:39   #4947
Haraso
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 8
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cześć potrzebuje pomocy chciałabym wrocic do blondu.Mój naturalny to jasny mysi blond.Od lutego wlosy byly traktowane cassia ziolem koloryzujacym na złoto ktore zaczeło się nadbudowywać do rudego lub zielonego.Kolor lekko się wyplukał ale nadal jest bardzo rudy pod słonce.Chciałabym polozyc na niego alfaparf 11.11 na oxy 9 wymieszane z oxy 12 lub alfaparf 11.11 i 11.21 ,a później stonować to wella color charm t18.Czy dobrze myśle pomoże mi to w czymś czy jednak wyjdzie zielone?Dodam ze to co kładłam na wlosy to nie henna i mozna to rozjasniac normalnie ,zreszta henne tez mozna.
https://ibb.co/7XSd9Tb
Haraso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-31, 07:04   #4948
Enfie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 2
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cześć. Chciałam się z wami podzielić moim odkryciem, jako że nie słychać o tym rozjaśniaczu. To nie jest reklama
Nie raz schodziłam z czerni, czasami co dwa tygodnie zdarza mi się wracać do blondu. Powiem wam, że jest tylko 1 rozjaśniacz, który radzi sobie z czernią dobrze i często udaje się mi zejść do złocistego blondu a nie do marchewki. Ponadto nie niszczy mi aż tak jak Syoss czy Joanna. A ten rozjaśniacz to Subrina + woda 9% tej samej firmy. Byłam zdziwiona, że aż tak dobrze działa. Moja fryzjerka aż się dziwi, że mi włosy nie wylatują a często rozjaśniam. Może którejś z was pomoże również ten rozjaśniacz.
Enfie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-19, 10:43   #4949
mawolniak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 12
Dot.: Proszę o pomoc - nieudana dekoloryzacja

to zależy od włosów i farby, mi co prawda nie wyszło ale koleżanka już 10 lat farbuje, nie pamiętam nawet jaki ma naturalny kolor wlosów ale coś na wzór ciemnego brązu i ma teraz ładny chłodny kolor blond, tylko zrobiny farbą z drogerii
mawolniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-20, 06:33   #4950
Enfie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 2
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Próbowałam tego rozjaśniacza na różnych włosach, a w tym na czarnych farbowanych of 20 lat co prawda cały zabieg trwał dłużej, ale efekt był wart czekania.
Z drugiej strony, nie ukrywajmy, że lepiej jest rozjaśnić włosy jakimś rozjaśniaczem (i dodać te 5-10zł) niż zniszczyć sobie jakimkolwiek drogeryjnym rozjaśniaczem.
Enfie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-16 14:21:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:10.