Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-29, 12:03   #3811
tojawiwi
Raczkowanie
 
Avatar tojawiwi
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Takze mialam przedluzane wlosy metoda kanapkowa i tak samo jak wy mialam problem przy ich sciaganiu. Wlosy poplataly sie i pokoltunily.

Nie polecam metody kanapkowej dziewczynom ktorym wlosy sie przetluszczaja bo kanapki beda wam zjezdzac z glowy.

Nie polecam....

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Mam pytanie dziewczyny.
Czy ktoras z waz miala przedluzane wlosy metoda ksiazeczkowa?
__________________
Best is yet to come!
tojawiwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-01, 08:32   #3812
Oliwiabb
Wtajemniczenie
 
Avatar Oliwiabb
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 172
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
Hmm odnosze wrazenie,ze celowo obchodza sie tak niedelikatnie zdejmując "obce" metody, aby klient zobaczyl jaki ich sposob jest extra. Mi tez zdejmowaly bardzo niedelikatnie, a jakos w innym salonie robia to zawsze normalnie i bezbolesnie.
Tylko, że ja zakładałam te włosy u nich ! Co więcej nawet szefowa stwierdziła ze mam swoje gęste włosy i ta metoda będzie dla mnie najlepsza. Niestety zaufałam.

Co do przetłuszczania to chyba racja, nikt mi też o tym wczesniej nie powiedział i niestety kanapki mi zjechały szybko.
Oliwiabb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 14:35   #3813
tojawiwi
Raczkowanie
 
Avatar tojawiwi
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Plus ze przy podciaganiu babka mi zle naklejala tasmy nowe na kanapki.
Te tasmy byly za cienko zalozone w efekcie czego kanapki zjezdzaly, a przetluszczajaca sie skora glowy to potegowala...
__________________
Best is yet to come!
tojawiwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-16, 11:15   #3814
Na biurku Oli
Zakorzenienie
 
Avatar Na biurku Oli
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 031
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cześć dziewczyny

Od lat noszę clipy i ostatnio postanowiłam przedłużyć włosy metodą kanapkową- chciałam budzić się rano z pięknymi, długimi włosami, móc wiązać sobie wysokiego koka, już się rozglądałam za salonem, kiedy trafiłam na was

Widzę, że większość z was odradza tą metodę - na słowiańskie włosy za 3tys nie mogę sobie w tej chwili pozwolić, więc wracam z podkulonym ogonem do clipów, stąd pytanie- czy włosy lepiej zamawiać z doczepiane.pl czy tego cameronu? Z tego pierwszego miałam okazję zamawiać i zastanawiam się, czy jest jakaś różnica.
__________________
Moje biurko

nabiurkuoli.blogspot.com

Mój facebook
Na biurku Oli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-23, 23:42   #3815
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Na biurku Oli Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Od lat noszę clipy i ostatnio postanowiłam przedłużyć włosy metodą kanapkową- chciałam budzić się rano z pięknymi, długimi włosami, móc wiązać sobie wysokiego koka, już się rozglądałam za salonem, kiedy trafiłam na was

Widzę, że większość z was odradza tą metodę - na słowiańskie włosy za 3tys nie mogę sobie w tej chwili pozwolić, więc wracam z podkulonym ogonem do clipów, stąd pytanie- czy włosy lepiej zamawiać z doczepiane.pl czy tego cameronu? Z tego pierwszego miałam okazję zamawiać i zastanawiam się, czy jest jakaś różnica.
Z tych 2 to dla mnie doczepiane lepsze. Gęste, równe konce, nie wypadają.

Wysłane z mojego G3212 przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-30, 07:48   #3816
Sesja
Zakorzenienie
 
Avatar Sesja
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 3 979
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

kurcze to jaką metoda najlepsza na stałe przedłuzanie dla cienkich wlosów do ramion?
__________________
Życie jest zmianą. Jeśli przestaniesz się zmieniać, przestaniesz żyć.
Sesja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-30, 13:49   #3817
Sesja
Zakorzenienie
 
Avatar Sesja
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 3 979
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

a co to za metoda te kapsułki? w jakim salonie robilas?
__________________
Życie jest zmianą. Jeśli przestaniesz się zmieniać, przestaniesz żyć.
Sesja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-18, 16:21   #3818
ariciia83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 46
przedluzenia metoda nano rings

czy ktoras z was robila przedluzenia ta metoda? i jak to wplywa na wlosy?
ariciia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-15, 20:57   #3819
a_la_la
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 3
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Dziewczyny muszę bo się uduszę. Specjalnie dla tego posta założyłam konto. Może chociaż jedna z was zastanowi się sto razy zanim przedłuży włosy.

W grudniu poprzedniego roku poszłam do chyba najbardziej znanego salonu w Warszawie, przynajmniej z insta. Szczycą się swoją niby autorską metoda. Jednak mi szefowa zaproponowała inna metodę- kanapkowa, twierdząc ze mam gęste włosy i ona będzie ok. Przypuszam ze może nie chciało jej się zakładać włosów bo taka metoda jest szybsza albo miała taki kaprys. Jak się okazało pani zna się chyba tylko na swojej metodzie bo włosy po kilku dniach mi zjechały mocno. Napisałam do nich- stwierdzili ze tak może być i jest ok, mam niby obserwować. Niestety po 2 miesiącach włosy dosłownie urwały mi się na wysokości kanapek !! Miałam ładne gęste włosy za łopatki a 2/3 włosów urwało mi się na wysokości ucha!! Poszłam do nich, panie średnio umiały mi to zdjąć, wyrywając przy tym bardzo dużo włosów. Nie usłyszałam nawet przepraszam to nasza wina. Nic. A straciłam swoje włosy. Od momentu tego co stało się z moimi włosami, salon przestał przedłużać włosy ta metoda. Mimo to ja głupia zaufałam im i zmieniłam metoda na keratynę, która się tak szczycą. Niestety ta metoda również obciąża włosy. Bardzo dbałam o włosy, nie miałam kołtunów. Jednak nie wiem czy znowu były one złe założone czy jest tego inny powód. Same

Te łączenia keratynowe delikatnie się zsunęły zostawiajac nad sobą mikro dredy. Ścigałam u nich te włosy przez 4h. Znowu pełno wyrwanych włosów. Obrócenie, po wałowach do łopatki zostały mi włosy częściowo do ramion, częściowo do ucha. Chodzę non stop w spiętych bo rozpuszczone to jakiś dramat. Na szczęście szybko rosną wiec mam na dzieje, ze za rok już będą wyglądać normalnie.

Z tego co wiem to nie jest to pierwsza negatywna opinia na temat tej metody przedłużania. Może to wynika z tego ze po prostu ten salon zatrudnia ludzi totalnie bez doświadczenia w może z tego ze metoda ta jest po prostu słaba.



Zastanówcie się proszę czy warto tak niszczyć swoje włosy zanim wybierzecie się gdziekolwiek na przedłużanie. Każda metoda niszczy. Lepiej wydać te pieniądze na dobra pielęgnacje a włosy w końcu same urosną.
a_la_la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-16, 16:38   #3820
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez a_la_la Pokaż wiadomość
Zastanówcie się proszę czy warto tak niszczyć swoje włosy zanim wybierzecie się gdziekolwiek na przedłużanie. Każda metoda niszczy. Lepiej wydać te pieniądze na dobra pielęgnacje a włosy w końcu same urosną.

Dobrze, ze o tym piszesz. Sama bym sie na te metody nie zdecydowala. Jednak, pielegnacja z genetyka nie wygra. Naturalnie mam cienkie wlosy, a zawsze chcialam geste. Od wielu lat wspomagam sie clip-in. Po 11 latach, moje wlosy rowniez sa oslabione, ale nie w takim stopniu jak u Ciebie po kanapkach czy keratynie.


Sent from my iPhone using Tapatalk
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-16, 19:03   #3821
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Obawiam się, że trafiłaś na zły salon. Robie od praktycznie roku kanapki i z włosami nic a nic mi się nie dzieje. To jest najmniej inwazyjna metoda.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-16, 20:53   #3822
a_la_la
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 3
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Tak, to samo słyszałam od mojej fryzjerki. Ze kanapki są bardzo bezpieczne pod warunkiem, ze ktos umie to robić. Niestety tam nie umieją, przestali zakładać kanapki twierdząc ze bardzo niszczą włosy a to nieprawda. Niestety nie spodziewałam się, ze salon chyba najbadziej znany w Warszawie z przedłużania włosów może być tak beznadziejny. Po fakcie trochę poszukałam i podpytałam i okazało się, ze ja nie jestem pierwsza osoba, która dzięki ich cudownym metodom straciła włosy.



Jak byłam na zdjęciu to aż miałam ochotę podejść do każdej która przyszła i pokazać jej swoje włosy żeby stamtąd uciekała :p
a_la_la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-17, 08:46   #3823
a_la_la
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 3
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Tutaj zdjęcie z mojego ślubu z czerwca 2018, w grudniu wpadłam na genialny pomysł zaufania temu renomowanemu salonowi i tak skończyłam. Na zdjęciu włosy wyglądają na dłuższe ale są trochę za ramiona.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg E146CC92-8958-4214-911B-DBCF16701E6E.jpeg (84,8 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 91742918-B2FE-48CE-AD22-900DEDAAF937.jpg (39,5 KB, 56 załadowań)
a_la_la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-21, 09:50   #3824
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

A moze ktoś przedłuzał wlosy u Patrycji Moskal w Warszawie? Opinie ma nawet dobre, na zdjeciach tez fajnie to wyglada
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-21, 10:39   #3825
Sesja
Zakorzenienie
 
Avatar Sesja
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 3 979
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Oliwiabb Pokaż wiadomość
Ale fotki czego ?
włosów po przedłużeniu i włosów zniszczonych
__________________
Życie jest zmianą. Jeśli przestaniesz się zmieniać, przestaniesz żyć.
Sesja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-21, 11:04   #3826
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
Wlasnie na plus,ze nie ma poblokowanych opinii cenowo tez nie zdziera niewiadomo ile, ale ja juz sie boje probowac nowych miejsc zostaje mi Abstrakcja, ale wlosy maja tam dosc srednie.
Tak z ciekawości jakie macie ceny ?
Za podciąganie itp.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 09:19   #3827
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Ja przedłużam prawie rok i włosy rosną jak szalone, a mam na głowie 200-300 gram włosów.
Powtórzę raz jeszcze - jeśli przedłużacie u odpowiedniej osoby - nie ma prawa nic złego dziać się z włosami.
A jaka metoda przedluzasz i u kogo?
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 09:58   #3828
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
A jaka metoda przedluzasz i u kogo?
Kanapki.
W Szczecinie robię, więc raczej nie wiele pomogę
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-28, 08:56   #3829
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

A macie jakies opinie natemat Wioletty Narkowicz?
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-28, 09:56   #3830
Jacqueline27
Raczkowanie
 
Avatar Jacqueline27
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 479
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Kanapki.
W Szczecinie robię, więc raczej nie wiele pomogę

U kogo robisz w Szczecinie?
__________________
"Uważaj, o co prosisz, bo możesz to dostać"
Jacqueline27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-27, 08:19   #3831
monika_wiss
Rozeznanie
 
Avatar monika_wiss
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 526
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Drogie,

Dołączam do Waszego grona. Od zawsze miałam bardzo cienkie włosy (chociaż mocne) w kolorze mysi blond. Zaczęłam oczywiście farbować na jaśniejsze, później w styczniu miałam dramat, bo do jednego projektu mi je przyciemnili. Do teraz właściwie wracałam do blondy. Przez to niestety włosy na długości mocno się zniszczyły (chociaż ich stan nie jest najgorszy).

Zamarzyłam, aby wrócić do natury i przedłużyć. Poszłam do miejsca rekomendowanego mi przez koleżanki.

Dostałam włosy od dziecka, niefarbowane co akurat super, bo nie różnią się w strukturze od moich. Na mikro keratyne (podobno) 60 gram.

Efekt oczywiście superowy, ale bardzo się boję, że moje własne mi powypadają. Zobaczymy.. Chciałabym spytać doświadczone w tej dziedzinie Panie - czy w ogóle zdarza się (kiedykolwiek),☠że przedłużanie nie powoduje wypadania i przerzedzania włosów własnych?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 70891080_1123255258064415_1550252167565148160_o.jpg (160,4 KB, 69 załadowań)
__________________
Mój styl i nowości w świecie mody na: www.fjetaime.wordpress.co m

Wymiana ciuchów:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=558820
monika_wiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-27, 08:25   #3832
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Po roku przedłużania - nic się z włosami złego nie dzieje. Co mc podciągam i na bieżąco widzę ich stan. Rosną jak zwykle, są takie jak zwykle. Z tym, że ja wybrałam najmniej inwazyjną metodę czyli kanapki.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-27, 08:45   #3833
monika_wiss
Rozeznanie
 
Avatar monika_wiss
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 526
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Po roku przedłużania - nic się z włosami złego nie dzieje. Co mc podciągam i na bieżąco widzę ich stan. Rosną jak zwykle, są takie jak zwykle. Z tym, że ja wybrałam najmniej inwazyjną metodę czyli kanapki.

Dzięki za info! Ja dostałam info od osoby, która mi robiła, że przy moich cienkich włosach kanapki nie będą dobrym pomysłem po pierwsze dlatego, że za bardzo obciążą włosy a po drugie, że podobno jakość włosów w kanapkach jest gorsza, bo do tego się raczej nie używa dziewiczych a słowiańskie lub indyjskie (ale może coś źle zrozumiałam). I ona zdecydowała, że takie drobniutkie kępki tej keratyny zrobimy.

No nic, pewnie pozostaje mi poczekać do pierwszego podciągnięcia i zobaczyć, czy tam się☠coś nie dzieje. Zaczęłam już brać biotynę i chodzę na mezoterapie głowy od miesiąca do mojej dr, żeby wzmacniać cebulki. Może nie będzie dramatu.A jak będzie, to po prostu zdejmę, nie będzie wyboru
__________________
Mój styl i nowości w świecie mody na: www.fjetaime.wordpress.co m

Wymiana ciuchów:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=558820
monika_wiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-27, 08:52   #3834
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez monika_wiss Pokaż wiadomość
Dzięki za info! Ja dostałam info od osoby, która mi robiła, że przy moich cienkich włosach kanapki nie będą dobrym pomysłem po pierwsze dlatego, że za bardzo obciążą włosy a po drugie, że podobno jakość włosów w kanapkach jest gorsza, bo do tego się raczej nie używa dziewiczych a słowiańskie lub indyjskie (ale może coś źle zrozumiałam). I ona zdecydowała, że takie drobniutkie kępki tej keratyny zrobimy.

No nic, pewnie pozostaje mi poczekać do pierwszego podciągnięcia i zobaczyć, czy tam się☠coś nie dzieje. Zaczęłam już brać biotynę i chodzę na mezoterapie głowy od miesiąca do mojej dr, żeby wzmacniać cebulki. Może nie będzie dramatu.A jak będzie, to po prostu zdejmę, nie będzie wyboru
Więc, albo się nie zna albo Cię okłamała bo chciała więcej zarobić
Jak najbardziej kanapki robi się na dziewiczych - właśnie takie mam na głowie
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-27, 08:59   #3835
monika_wiss
Rozeznanie
 
Avatar monika_wiss
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 526
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Więc, albo się nie zna albo Cię okłamała bo chciała więcej zarobić
Jak najbardziej kanapki robi się na dziewiczych - właśnie takie mam na głowie
Myślę, że znać to zna się dobrze i raczej mnie nie okłamała. Widocznie ja coś☠źle zrozumiałam
__________________
Mój styl i nowości w świecie mody na: www.fjetaime.wordpress.co m

Wymiana ciuchów:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=558820
monika_wiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-27, 11:48   #3836
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez monika_wiss Pokaż wiadomość
Drogie,

Dołączam do Waszego grona. Od zawsze miałam bardzo cienkie włosy (chociaż mocne) w kolorze mysi blond. Zaczęłam oczywiście farbować na jaśniejsze, później w styczniu miałam dramat, bo do jednego projektu mi je przyciemnili. Do teraz właściwie wracałam do blondy. Przez to niestety włosy na długości mocno się zniszczyły (chociaż ich stan nie jest najgorszy).

Zamarzyłam, aby wrócić do natury i przedłużyć. Poszłam do miejsca rekomendowanego mi przez koleżanki.

Dostałam włosy od dziecka, niefarbowane co akurat super, bo nie różnią się w strukturze od moich. Na mikro keratyne (podobno) 60 gram.

Efekt oczywiście superowy, ale bardzo się boję, że moje własne mi powypadają. Zobaczymy.. Chciałabym spytać doświadczone w tej dziedzinie Panie - czy w ogóle zdarza się (kiedykolwiek),☠że przedłużanie nie powoduje wypadania i przerzedzania włosów własnych?
Przepiękny efekt
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-22, 10:09   #3837
X_ana_X
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 378
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Dziewczyny, a które włosy rzadziej się przepina - kanapki czy te na keratyne?
X_ana_X jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-12, 09:12   #3838
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez X_ana_X Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a które włosy rzadziej się przepina - kanapki czy te na keratyne?
Mysle, ze na keratyne
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-27, 20:52   #3839
asiabias
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

również poproszę o nazwę tej grupy hh na fb bo miałam tam przedłużać, ale teraz się waham.
asiabias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-03, 09:07   #3840
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiabias Pokaż wiadomość
również poproszę o nazwę tej grupy hh na fb bo miałam tam przedłużać, ale teraz się waham.
jesli jeszcze nie korzystałas z ich usług i nie zamierzasz iśc do sądu to nie przyjmą Cie do grupy niestety


I jak dziewczyny macie może jakies godne polecenia miejsca na mapie Warszawy?
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-06 17:29:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:20.