INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotyczące produktów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-22, 17:53   #1
SN Studio
Przyczajenie
 
Avatar SN Studio
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 7
Smile

INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotyczące produktów


Witam Panie. Jako dystrybutor szkoleniowiec marki INDIGO NAILS LAB chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące produktów. Codziennie pracujemy na produktach INDIGO służymy Wam naszymi doświadczeniami. Podzielimy się zarówno opiniami naszych kosmetyczek jak i klientek które od nas kupują produkty. Serdecznie pozdrawiamy i czekamy na pytania

Edytowane przez SN Studio
Czas edycji: 2013-04-22 o 18:12 Powód: literówka
SN Studio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 13:52   #2
Olla 92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotyczące produktów

Witam, ja mam pytanie dotyczące łączenia hybryd Indigo z bazą i topem Shellac. Mam już tą bazę i top i nie chciałabym kupować nowego zestawu. a jednocześnie barzo mi się podobają kolory Indigo, bo jest ich o wiele więcej niż Shellac. Będę wdzięczna za pomoc
Olla 92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 22:51   #3
Zielona Zapalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 29
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotyczące produktów

Witam Około 2 miesiące temu kupiłam lakiery Indigo a ponieważ nie mam doświadczenia z hybrydami mam pytanie odnośnie ich konsystencji. Na stronie czytałam, że konsystencja jest rzadka. Ja mam wrażenie, że jest gęsta a nawet bardzo. Jak wyciągnę pędzelek z buteleczki to lakier się ciągnie. Czy to normalne? Dodam, że lakiery przechowuje w pudełku.

Wysłane z mojego GT-I9505
Zielona Zapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 10:33   #4
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotyczące produktów

ja mam indigo gel polish i są gęstawe ale dla mnie idealne-o wiele lepiej można zabezpieczyć wolny brzeg niż tymi rzadkimi i nic nie spływa podczas stylizacji.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 10:50   #5
calineczka99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 937
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotyczące produktów

Cytat:
Napisane przez Zielona Zapalka Pokaż wiadomość
Witam Około 2 miesiące temu kupiłam lakiery Indigo a ponieważ nie mam doświadczenia z hybrydami mam pytanie odnośnie ich konsystencji. Na stronie czytałam, że konsystencja jest rzadka. Ja mam wrażenie, że jest gęsta a nawet bardzo. Jak wyciągnę pędzelek z buteleczki to lakier się ciągnie. Czy to normalne? Dodam, że lakiery przechowuje w pudełku.

Wysłane z mojego GT-I9505
Mam od dawna kilka kolorów a ze nie mogłam przekonać sie do konsystencji tak sobie stały aż w końcu sie przełamałam co do hybryd disco fakt konsystencja bardzo gęsta najlepiej nakładać pędzelkiem do żelu bardzo łatwo i wygodnie sie je w ten sposób nakłada mozna sobie poradzić ,co do platinum tez porównując konsystencje do hybryd z innych firm ta też jest gęściejsza za to moża sie przyzwyczaic platinum kładłam juz pędzelkiem z buteleczki daje rade długo trzymaja sie na paznokciach . Dodam że indigo ma duzy wybór kolorów jest w czym wybierać postanowiłam i znowu zrobiłam zamówienie Tym razem zamówiłam kilka kolorów gel polish . Dam znac jak przetestuje
calineczka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 21:45   #6
Zielona Zapalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 29
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotyczące produktów

Cytat:
Napisane przez calineczka99 Pokaż wiadomość
Mam od dawna kilka kolorów a ze nie mogłam przekonać sie do konsystencji tak sobie stały aż w końcu sie przełamałam co do hybryd disco fakt konsystencja bardzo gęsta najlepiej nakładać pędzelkiem do żelu bardzo łatwo i wygodnie sie je w ten sposób nakłada mozna sobie poradzić ,co do platinum tez porównując konsystencje do hybryd z innych firm ta też jest gęściejsza za to moża sie przyzwyczaic platinum kładłam juz pędzelkiem z buteleczki daje rade długo trzymaja sie na paznokciach . Dodam że indigo ma duzy wybór kolorów jest w czym wybierać postanowiłam i znowu zrobiłam zamówienie Tym razem zamówiłam kilka kolorów gel polish . Dam znac jak przetestuje
A jak kolorki tych hybryd disco? Mnie kusi ten kolorek "light gold"

Wysłane z mojego GT-I9505
Zielona Zapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 09:11   #7
calineczka99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 937
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotyczące produktów

Cytat:
Napisane przez Zielona Zapalka Pokaż wiadomość
A jak kolorki tych hybryd disco? Mnie kusi ten kolorek "light gold"

Wysłane z mojego GT-I9505
Ja akurat mam disco 4
a teraz zamowiłam gel polish summer joy ,watermelon i cuttie

Edytowane przez calineczka99
Czas edycji: 2014-01-05 o 09:14
calineczka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-06, 16:11   #8
Zielona Zapalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 29
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotyczące produktów

Cytat:
Napisane przez calineczka99 Pokaż wiadomość
Ja akurat mam disco 4
a teraz zamowiłam gel polish summer joy ,watermelon i cuttie
A jak z malowaniem i ściąganiem tych disco? I czy pierwsza warstwa jest bardzo kryjąca? Bo szukałam hybrydy brokatu ale nie mogę znaleźć (nie znam się na tym, wiec nie wiem czy są takie nawet). A chciałabym pokombinować z innymi kolorami i właśnie lakierem disco. Aby wyszedł efekt brokatu na np. białym paznokciu

Wysłane z mojego GT-I9505
Zielona Zapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 12:48   #9
calineczka99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 937
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotyczące produktów

Jak już pisałam wyżej w postach disco jest dość gęsta więc ja nakładam pędzelkiem do żelu tak jest wygodniej i sprawniej Disco kładłam dwie warstwy i tyle starczy co do ściagania używałam ją dość dawno i nie pamietam jak idzie jej ściąganie ja raczej nie przepadam za brokatami
calineczka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 20:33   #10
marikaxp
Rozeznanie
 
Avatar marikaxp
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Ostrołęka
Wiadomości: 866
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

A może któraś z was ma zdjęcie jak w realu wyglądają te disco? Najchętniej jasny złoty i jak się spisują z gelishem . ?? A może znacie jakieś innej marki hybrydki z takim brokatem ? Bo lubie efekt brokatu ale nie lubie się babrać z wtapianiem jego tym bardziej w hybrydy.
marikaxp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 15:43   #11
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

Odwiedz profil indigo na FB tam masz praktycznie wszystkie ich kolory pokazane na paznokciu. Ja osobiście preferuje fireworks z IBD, SPN teraz tez wypuściło nowy lakier z brokatem - szczegóły na stronie producenta
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-19, 22:29   #12
marikaxp
Rozeznanie
 
Avatar marikaxp
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Ostrołęka
Wiadomości: 866
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

Dziękuję bardzo za pomoc! Przydało się bardzo
marikaxp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 10:49   #13
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

Dziewczyny najbardziej podoba mi się to, że to Indigo miało tu odpowiadać na pytania a my same zrobiłyśmy sobie dyskusję
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 20:48   #14
TOMASZKA
Raczkowanie
 
Avatar TOMASZKA
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 241
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

Też zauważyłam, że niedługo będzie rok a nikt z Indigo nie puścił pary z gęby.
TOMASZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 00:22   #15
kacha_a_a
Raczkowanie
 
Avatar kacha_a_a
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 73
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

A ja mam pytanie odnośnie pędzelków do zdobień. Na stronie jest kilka, który z nich będzie najbardziej precyzyjny i odpowiedni jeśli chodzi o farbki akrylowe?
kacha_a_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 15:13   #16
iamyourilusion
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 31
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

Ja mam pytanie dotyczące kolorówki - przy ilu warstwach kryje? I jak narazie mam zapas żeli SPN, jednak zastanawiam się nad kolorówką z INDIGO - łączył może ktoś te firmy?
A i ostatnie pytanie odnośnie kolorówki hybryd Gel Polish - pogryzie się z opracowanym żelem z SPN na paznokciu?

Już chyba przejrzałam cały internet w każdą stronę i nie znalazłam odpowiedzi
iamyourilusion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 18:23   #17
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

mnie kryją dwie warstwy, tylko kolor insomnia potrzebuje trzech bo inaczej ma prześwity. Jeśli będziesz kładła na paznokieć żelowy to wydaje mi się że firma żelu nie ma znaczenia. W hybrydach też się miesza. Ja używam bazy gelish i kolorówki indigo.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 11:21   #18
iamyourilusion
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 31
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

Generalnie się zastanawiałam jak jest wtedy z bazą, bo czytałam, ze świetną bazą pod kolor hybrydy moze byc baza do żelu, na opracowany paznokieć Jeszcze nie próbowałam, na sobie też nie mogę wyprobować chwilowo, bo pracuję w gastronomii
iamyourilusion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 22:20   #19
kasiek_771
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 34
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

Dziewczyny, a jak długo trzymaja hybrydy z Indigo na naturalkach? Tak mniej więcej? Widziałam że pisałyście także o produktach SPN, też z miłą chęcią się dowiem jak to jest z tymi hybrydami
kasiek_771 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-25, 07:06   #20
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

na bazie gelish to do bólu czyli do momentu pojawienia się odrostów
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 23:56   #21
Ari_ell
Raczkowanie
 
Avatar Ari_ell
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 332
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotyczące produktów

Hej. Ile trzymać Paint gel bleak w lampę? Ja trzymam 10 min i wtedy nakładam folie


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Wiktoria - 09.07 2013
Ari_ell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 22:55   #22
Gosiaczeek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

Czy pod gel polish używacie primera? I czy łączyłyście kolorówkę z Mistero Milano z bazą i topem gel polish? z góry dziękuję za odpowiedź
Gosiaczeek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 07:30   #23
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

nie używam primera
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 09:14   #24
expert89
Raczkowanie
 
Avatar expert89
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: KRAKÓW
Wiadomości: 53
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

Cześć!!
Powiedzcie mi jak sprawuje sie base i top z Indigo?? Czy dobrze sie nakłada i czy dobrze trzyma się na płytce??? Mam ochote zamówić pare kolorków wiec może base i top tez czy lepiej od razu inwestowac w Gelish?
expert89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 10:00   #25
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

zainwestuj w baze i top gelish i kolorówka indigo. Ja tak używam i wszystko super się trzyma i pięknie błyszczy
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 21:02   #26
ktfab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Smile Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotyczące produktów

cześć ja też używam produktów INDIGO i często łączę je z innymi markami, ale różnie bywa, firma nie daje gwarancji na efekt jaki uzyskasz mieszając ze sobą produkty różnych marek - ponieważ każdy producent oferuje inny skład i nie zawsze współgrają ze sobą. Najlepiej jednak jest korzystać z całego asortymentu jednej marki. Jeżeli jednak masz już bazę i top z shellac i chcesz użyć indigo kolorów zawsze zrób próbę na sobie, jeżeli paznokcie przetrwają próbę czasu to masz pewność, że możesz stosować na swoich klientkach.

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Odnośnie hybryd i ich konsystencji -
Kolekcja gel polish jest rzadka w porównaniu do kolekcji disco, która powstała jako pierwsza w ofercie, może o to im chodziło w opisie

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Zielona Zapalka Pokaż wiadomość
A jak z malowaniem i ściąganiem tych disco? I czy pierwsza warstwa jest bardzo kryjąca? Bo szukałam hybrydy brokatu ale nie mogę znaleźć (nie znam się na tym, wiec nie wiem czy są takie nawet). A chciałabym pokombinować z innymi kolorami i właśnie lakierem disco. Aby wyszedł efekt brokatu na np. białym paznokciu

Wysłane z mojego GT-I9505
Krycie mają genialne, są to naprawdę glitterowe kolory, a nieprzezroczyste z dodatkiem glitteru - ja się nacięłam kilkukrotnie w innych firmach. Za to bardzo lubię disco, natomiast jeśli chodzi o ściąganie to ja je ściągam pilniczkiem, ponieważ u mnie w acetonie nie chcą się rozpuszczać. Jeśli szukasz efektów brokatowych, które schodzą w acetonie to świetne są gel polish glitter - mają 10 kolorów, krycie rewelacja i ściąganie tak jak reszta z kolekcji gel polish - bez problemowo

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Cytat:
Napisane przez marikaxp Pokaż wiadomość
A może któraś z was ma zdjęcie jak w realu wyglądają te disco? Najchętniej jasny złoty i jak się spisują z gelishem . ?? A może znacie jakieś innej marki hybrydki z takim brokatem ? Bo lubie efekt brokatu ale nie lubie się babrać z wtapianiem jego tym bardziej w hybrydy.
tak jak powiedziała koleżanka profil INDIGO na facebooku to prawdziwa kopalnia wiedzy, a teraz wysyłam to co znalazłam
ktfab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 21:04   #27
ktfab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Smile Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

Cytat:
Napisane przez marikaxp Pokaż wiadomość
A może któraś z was ma zdjęcie jak w realu wyglądają te disco? Najchętniej jasny złoty i jak się spisują z gelishem . ?? A może znacie jakieś innej marki hybrydki z takim brokatem ? Bo lubie efekt brokatu ale nie lubie się babrać z wtapianiem jego tym bardziej w hybrydy.
tak jak powiedziała koleżanka profil INDIGO na facebooku to prawdziwa kopalnia wiedzy, a teraz wysyłam to co znalazłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1452560_698045250206926_2035774443_n.jpg (42,8 KB, 156 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1461039_698045210206930_1399712237_n.jpg (49,8 KB, 107 załadowań)
ktfab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 21:18   #28
ktfab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

Cytat:
Napisane przez kacha_a_a Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie odnośnie pędzelków do zdobień. Na stronie jest kilka, który z nich będzie najbardziej precyzyjny i odpowiedni jeśli chodzi o farbki akrylowe?
Ja używam do zdobień pędzelka master nail art 002 - wykonuje nim cienkie linie, zawijaski, ornamenty. Jest bardzo precyzyjny i pozwala na szczegółowe dopracowanie wzoru

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez iamyourilusion Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie dotyczące kolorówki - przy ilu warstwach kryje? I jak narazie mam zapas żeli SPN, jednak zastanawiam się nad kolorówką z INDIGO - łączył może ktoś te firmy?
A i ostatnie pytanie odnośnie kolorówki hybryd Gel Polish - pogryzie się z opracowanym żelem z SPN na paznokciu?

Już chyba przejrzałam cały internet w każdą stronę i nie znalazłam odpowiedzi
Wiesz można łączyć te dwie firmy, ja osobiście używam całej gamy produktów INDIGO - tak je pokochałam, że już tak zostało <3 Czytałam na forach, że dziewczyny łączą te dwie marki i nie narzekają, aczkolwiek pierwsze spróbuj na sobie, a później na klientkach

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiek_771 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak długo trzymaja hybrydy z Indigo na naturalkach? Tak mniej więcej? Widziałam że pisałyście także o produktach SPN, też z miłą chęcią się dowiem jak to jest z tymi hybrydami
hybrydy z INDIGO trzymają się 3,4 nawet 5 tygodni, co do SPN nie wiem, nie używam. Firma INDIGO wrzuca często na swojego fanpage zdjęcia swoich klientek z odrostem po 5 tygodniach.

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Gosiaczeek Pokaż wiadomość
Czy pod gel polish używacie primera? I czy łączyłyście kolorówkę z Mistero Milano z bazą i topem gel polish? z góry dziękuję za odpowiedź
Ja zawsze używam primera bezkwasowego i kolorówki z INDIGO - całkowicie mi wystarcza - ma najpiękniejszą kolorówkę ze wszystkich firm więc nie potrzebuję szukać gdzie indziej - oczywiście to tylko moje skrome zdanie

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Gosiaczeek Pokaż wiadomość
Czy pod gel polish używacie primera? I czy łączyłyście kolorówkę z Mistero Milano z bazą i topem gel polish? z góry dziękuję za odpowiedź
Ja zawsze używam primera bezkwasowego i kolorówki z INDIGO - całkowicie mi wystarcza - ma najpiękniejszą kolorówkę ze wszystkich firm więc nie potrzebuję szukać gdzie indziej - oczywiście to tylko moje skrome zdanie
ktfab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 22:42   #29
Zielona Zapalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 29
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotyczące produktów

Nie robie paznokci "fachowo" tylko dla potrzeb własnych. Słyszałam bardzo dużo pozytywnych opinii na temat hybryd indigo. Maluje nimi paznokcie może od pół roku już ale nie ma takiej rewelacji o jakiej słyszałam... hybryda odchodzi mi od wolnych brzegów lub od miejsca odrostu (na niektórych paznokciach), a jeden kolor potrafił mi zejść cały z 2 paznokci nawet nie wiedziałam kiedy. Dodam, że kolor lemon ice kurczy mi się po lub w trakcie utwardzania. Robiłam hybrydy u kosmetyczek, wiec wydaje mi się, że wiem jak je poprawnie wykonać. Wiec gdzie popełniam błąd?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Zielona Zapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 07:52   #30
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotyczące produktów

uzywam indigo od jakis 8-9 miesiecy i nic takiego mi sie nie dzieje. Nic sie nie kurczy, nie odchodzi i nie odpryskuje (chyba ze mocze rece non stop w wodzie to w tego nie ma bata, zawsze cos odrysnie). Dobrze zabezpieczam wolny brzeg a do utwardzania mam lampe 12w led. Lemon ice tez mam i wszystko z nim ok. Trzeba pamietac ze jest mocno napigmentowany biela i jesli masz stara lampe/slabe zarowki to juz Ci sie tak dobrze nie utwardzi. Sporo dziewczyn pisalo w watku z lakierami hybrydowymi ze maja wlasnie problemy z utwardzaniem m.in. tego koloru (marszczy sie) i wszystkie z nich uzywaly lamp uv. Moze problem tkwi w mocy utwardzania? Dla mnie indigo to jedne z najlepszych hybryd. Pytanie jeszcze jakiej bazy i topu uzywasz? bo to te produkty daja 90% gwarancji trwalosci manicure.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-26 11:04:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:14.