Pożyczka- jaka, skąd wziąć, ile? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-09-22, 10:31   #91
mgorska1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 2
pożyczka

Cześć dziewczyny,
jestem tu nowa i w końcu odważyłam się napisać pierwszego posta może wy mi coś podpowiecie, bo pytałam po znajomych i niestety nie są w stanie mi pomóc... Czy znacie może jakieś firmy specjalizujące się w pożyczkach pozabankowych? Nie potrzebuję pieniędzy na długo, ale sytuacja prywatna mnie zmusiła do tego na tyle, że nie mam innego wyjścia
ktoś ma jakąś poradę?
będę bardzo wdzięczna...
mgorska1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-24, 09:31   #92
bmalo
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 6
Dot.: pożyczka

Cytat:
Napisane przez mgorska1 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
jestem tu nowa i w końcu odważyłam się napisać pierwszego posta może wy mi coś podpowiecie, bo pytałam po znajomych i niestety nie są w stanie mi pomóc... Czy znacie może jakieś firmy specjalizujące się w pożyczkach pozabankowych? Nie potrzebuję pieniędzy na długo, ale sytuacja prywatna mnie zmusiła do tego na tyle, że nie mam innego wyjścia
ktoś ma jakąś poradę?
będę bardzo wdzięczna...
hej, pożyczka pozabankowa to raczej ostateczność, więc może pomyśl jeszcze nad innym ewentualnym rozwiązaniem?

Jeśli jednak stwierdzisz, że sytuacja jest ostateczna, to jak pracowałam w finansach, to słyszałam o takiej firmie jak MoneyRun, więc może ewentualnie tam Ci coś doradzą
bmalo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-28, 11:45   #93
autorma
Raczkowanie
 
Avatar autorma
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 34
Dot.: pożyczka

A moim zdaniem wszystkie te firmy są słabe jeśli chodzi o pomysł wzięcia sobie w nich pożyczki i jeśli ktoś boi się zadłużenia to raczej powinien sobie odpuścić. Maja wysokie oprocentowanie i wysokie prowizje (niektóre firmy prywatne mają prowizje sięgające kilkudziesięciu albo kilkuset procent oprocentowania w skali roku i to jest bardzo ale to bardzo wysokie oprocentowanie).

Moim zdaniem jeśli już potrzebne są nam pieniadze to dobrze jest skorzystać z debetu na koncie. Bo jeśli nawet wpadniemy w jakieś opłaty, to i tak nie bedzie to takie oprocentowanie jak w prywatnej pożyczce.
https://www.tanie-konto.pl/ranking-kont-osobistych/

Edytowane przez autorma
Czas edycji: 2020-11-01 o 16:16
autorma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-28 11:45:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:37.