Jaki program do wystawiania faktur polecacie ??? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-30, 07:31   #31
tarka12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 138
Dot.: Jaki program do wystawiania faktur polecacie ???

Cytat:
Napisane przez bambinkka Pokaż wiadomość
to prawda. I nie trzeba nic instalować. To mega dobre rozwiązanie, szczególnie że dane nie są na naszym komputerze i w razie ewentualnej awarii komputera ich nie się nie traci.
Zgadzam się. Oprogramowanie online jest najlepsze. Inną zaletą jest choćby to, że jeżeli nie rezygnujemy z księgowej, to wystarczy dać jej dostęp do platformy. W ten sposób można zaoszczędzić sporo czasu.
tarka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 18:47   #32
sqnbn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki program do wystawiania faktur polecacie ???

Zwróć uwagę, czy jest darmowy trial do przetestowania. Ja na przykład używam ten program do faktur ( i program magazynowy): Bizmaster

Edytowane przez Akane
Czas edycji: 2013-12-19 o 08:52 Powód: pierwszy post i już linkujemy? Nieładnie ;P
sqnbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 10:50   #33
joanna187
Raczkowanie
 
Avatar joanna187
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 198
Dot.: Jaki program do wystawiania faktur polecacie ???

Ja polecam program fakturka wersja 1.3, można w łatwy sposób edytować program, i dane, nawet możemy umieścić logo stopkę itd.
__________________
Mój blog o pracy: http://www.ofertypracyza-granica.blogspot.com

Chcesz założyć bloga?
Zobacz jak to zrobić --> Kliknij

Pora na dietę zobacz listę koktajli
joanna187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 11:20   #34
anex_1989
Zakorzenienie
 
Avatar anex_1989
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 647
Dot.: Jaki program do wystawiania faktur polecacie ???

Wszystko zależy od tego czy prowadzisz pełną księgowość, ryczałt czy jesteś na KPiR.

W pełnej księgowości warto zainwestować w profesjonalne programy, jeśli jesteś na ryczałcie możesz sobie stworzyć wzór faktury w excelu i stosować kolejność numeracji, tak samo można zrobić z obsługą magazynu, oczywiście zawsze można wypróbować wersje demo obsługującą magazyn i wybrać najbardziej korzystną i odpowiednią nie ma sensu wydawać pieniędzy na coś nie do końca sprawdzonego
anex_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 08:52   #35
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Jaki program do wystawiania faktur polecacie ???

Proste Faktury. Intuicyjny i niedrogi program, często aktualizowany i ulepszany.
__________________
"Whatever you woke up worrying about this morning - get over it. Make a call and move on." sir Ken Robinson
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 20:17   #36
bella_de
Raczkowanie
 
Avatar bella_de
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 126
Dot.: Jaki program do wystawiania faktur polecacie ???

WF-MAG dużo firm na nim pracuje i bardzo polecają
sama mam z nim doświadczenie, chociaż ostatnio czczę Symfonię ale WF-MAGa miło wspominam
bella_de jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 11:25   #37
kareta38
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki program do wystawiania faktur polecacie ???

Witam wszystkich. Chciałam polecić Wam system do wystawiania faktur, który uważam za najlepszy na świecie. Nigdy do tej pory nie spotkałam się z systemem księgowym, który działa tak intuicyjnie i tak płynnie co właśnie BizIn. Program ten służy nie tylko do wystawiania faktur, ale też do magazynowania. Można go obsługiwać wszędzie: w delegacji, na zakupach, u fryzjera, czy nawet u kosmetyczki, a to dlatego, że działa Online!! Czyli wystarczy dostęp do Neta oraz laptop, czy nawet tablet, by móc kontrolować sytuację finansową swojej firmy. Polecam, bo u mnie ten system sprawdza się w 100%.
kareta38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-22, 01:13   #38
don_boski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki program do wystawiania faktur polecacie ???

Jeśli zależy Ci na magazynie to chyba najlepszy moduł z bazą danych i programem do wystawiania dokumentów magazynowych ma szybkafaktura.pl. Z tym, że nie jestem księgowym, tylko przedsiębiorcą-użytkownikiem więc to moja subiektywna opinia. No i facetem, wprawdzie handlującym kosmetykami, ale jednak facetem - a w Wy, drogie Panie macie o wszystkim swoje, oddzielne zdanie.-) Moduł magazynowy jest dodatkiem do programu do fakturowania i księgowości internetowej - trzeba go sobie dodatkowo wykupić, ale wypróbować można za darmo.
don_boski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-22, 14:22   #39
karolinazawadzka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Jaki program do wystawiania faktur polecacie ???

Zależy od ilości faktur jakie będziesz wystawiać. Jeśli jest ich nie dużo, to moim zdaniem najłatwiej je wystawiać ręcznie w stosownym samokopiującym się bloczku, który można kupić w księgarni.
___________________
Pozdrawiam, Karolina
karolinazawadzka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 20:14   #40
don_boski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki program do wystawiania faktur polecacie ???

Cytat:
Napisane przez karolinazawadzka84 Pokaż wiadomość
Zależy od ilości faktur jakie będziesz wystawiać. Jeśli jest ich nie dużo, to moim zdaniem najłatwiej je wystawiać ręcznie w stosownym samokopiującym się bloczku, który można kupić w księgarni.
___________________
Pozdrawiam, Karolina
Można, tylko to się robi kłopotliwe, jeśli trzeba wysłać do klienta. Pojawiają się dodatkowe koszty i traci się czas. Z doświadczenia wiem, że większość klientów woli faktury elektroniczne jeśli dzięki temu zakupiony towar będzie choćby o 10 gr tańszy.
don_boski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 18:46   #41
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Jaki program do wystawiania faktur polecacie ???

Polecam, prosty, darmowy, z opcją utworzenia sobie własnego szablonu w dowolnym języku

http://www.fakturabm.pl/
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-25, 13:42   #42
brziw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 731
Dot.: Własna firma - bezpłatny program do KPiR

Drogie Wizażanki, ja też poszukuję prostego programu do KPiR. Nie musi być darmowy, ale żeby był tani i dobry z tą księgowością z Rzeczpospolitej sie tylko umęczyłam może Wasze doświadczenie pomoże
brziw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 09:51   #43
pati5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 29
Dot.: Własna firma - bezpłatny program do KPiR

Ja użytkowałam kiedyś darmowy program do FV (chyba faktura plus albo jakoś tak się nazywał). Rzućcie okiem nawet na allegro wpisując program do faktur, jest tam duży wybór w przedziale cenowym od 35 - 300 zł
pati5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 12:12   #44
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Własna firma - bezpłatny program do KPiR

Cytat:
Napisane przez pati5 Pokaż wiadomość
Ja użytkowałam kiedyś darmowy program do FV (chyba faktura plus albo jakoś tak się nazywał). Rzućcie okiem nawet na allegro wpisując program do faktur, jest tam duży wybór w przedziale cenowym od 35 - 300 zł
Tylko, że FV to nie to samo co KPiR
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 17:53   #45
magdamagdalena972
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 33
Dot.: Jaki program do wystawiania faktur polecacie ???

Cytat:
Napisane przez don_boski Pokaż wiadomość
Można, tylko to się robi kłopotliwe, jeśli trzeba wysłać do klienta. Pojawiają się dodatkowe koszty i traci się czas. Z doświadczenia wiem, że większość klientów woli faktury elektroniczne jeśli dzięki temu zakupiony towar będzie choćby o 10 gr tańszy.
Faktura online ma tą zaletę, że jeśli jest obsługiwania przez internetową aplikacje do wystawiania FV to już w systemie mamy historię kontrahentów i wszytko prosto i łatwo wysyłamy. Nie wiem czy jest tak w każdej, ale np. w afaktury.pl jest baza kontrahentów. Inna sprawa, ze przydały by sie jakieś przepisy, które egzekwowały by płacenie FV w terminie bo z tym bywa różnie.
magdamagdalena972 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 10:36   #46
Madziunia_A
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3
Talking Dot.: Kpir program darmowy 2013

Hej,

Jeśli chodzi o program do KPiR to ja korzystam z Systim - dla takich małych firemek jak moja jest całkiem bezpłatny Chociaż trzeba przyznać że wersja płatna też nie jest droga, a nie ma wtedy już tam żadnych ograniczeń. No i program jest wygodny - wystawiam faktury i na koniec miesiąca tylko klikam dwa razy w nie, żeby je zaksięgować Tego w żadnym innym programie nie znalazłam.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-10-17 o 09:00 Powód: link
Madziunia_A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 11:08   #47
agaklimek
Raczkowanie
 
Avatar agaklimek
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 135
Dot.: Kpir program darmowy 2013

Jeśli masz niewielką firmę to spróbuj SBM2. Z tego co się orintuję to mają dla małych firm darmową wersję, tylko zorientuj sie dokładnie, bo sa jakieś limity.
__________________
Ludzie tęsknią za całkowitą odmianą, a jednocześnie pragną, by wszystko pozostało takie jak dawniej.
agaklimek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 09:25   #48
Ela_77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Dot.: Kpir program darmowy 2013

Jeżeli masz niewiele faktur i proste koszty to mogę Ci polecić taxeon.pl Korzystałam wcześniej z rzeczpospolitej ale taxeon jest nieporównywalnie prostszy w obsłudze i masz wszystko online. koszt miesieczny wynosi 19 zł

Ela
Ela_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 16:18   #49
italiano38
Przyczajenie
 
Avatar italiano38
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
Dot.: Jaki program do wystawiania faktur polecacie ???

Zależy ile faktur będziesz wystawiać (kilka, czy kilkadziesiąt, kilkaset miesiecznie). Jak duży magazyn (kilka, a może kilkaset)
Ja swego czasu przerobiłem kilka programów darmowych. Przy małej ilosci produktów i faktur sprawdzają się. Problem pojawia się gdy firma się powiększa i nagle zaczyna brakować jakiejś przydatnej funkcji. Migracja z jednego systemu do drugiego czasami jest mocno praco i czasochłonna.
Ostatecznie przeszedłem do programu ibiznes. Płatnego ale jednorazowo (nie lubie abonamentów)
Nie jestem fanem programów online. Niby bezpieczne ale jak jest awaria internetu to klapa, nie masz dostępu.
__________________
życie jest za krótkie żeby pić tanie wino
italiano38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-14, 08:27   #50
nikitatka
Raczkowanie
 
Avatar nikitatka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 128
Dot.: Jaki program do wystawiania faktur polecacie ???

Na dobrym poziomie jest bezpłatny program Superksięgowa. Korzystałam z niego, jest prosty w obsłudze. Jest nieograniczona ilość faktur zakupy i sprzedaży. Fajna opcją jest automatyczne generowanie rejestru vat, Możesz próbować z różnymi, jeśli są darmowe to przetestuj i wybierz swój.
nikitatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 08:21   #51
magdaalenach
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 6
Dot.: Jaki program do wystawiania faktur polecacie ???

ja odsyłam do programu aktywizacja ktory na pozwala korzystać za darmo z fajnych narzędzi do prowadzenia firmy - nie tylko fakturowanie.

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

Cytat:
Napisane przez magdaalenach Pokaż wiadomość
ja odsyłam do programu aktywizacja ktory na pozwala korzystać za darmo z fajnych narzędzi do prowadzenia firmy - nie tylko fakturowanie.
odsyłam na ich stronę po więcej informacji http://programaktywizacja.pl/
Sama niedawno się tam rejestrowałam bo zakładałam firmę i naprawdę fajnie to działa
magdaalenach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-09, 09:34   #52
kingsofdesign
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2
Dot.: Jaki program do wystawiania faktur polecacie ???

Właścicielom wszystkich małych firm polecam progam "faktura small biznes". Bardzo łatwy intuicyjny jak dla dzieci
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
kingsofdesign jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-13, 07:56   #53
n_bb
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 191
Program typu lista płac

W jakich programach mogę wyliczyć płace netto i obciążenia podatkowe + inne składki, zdrowotne, społeczne itd?
Najlepiej taki który wyliczy oraz wydrukuje paski dla pracowników. Formy zatrudnienia to umowa o zlecenie i o pracę. W sumie kilkanaście osób.
n_bb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 13:08   #54
zuziek111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 15
Dot.: Jaki program do wystawiania faktur polecacie ???

Programów do fakturowania rzeczywiście można znaleźć wiele. Trzeba jednak pamiętać przy prowadzeniu swojego biznesu zarówno o swojej wygodzie jak i prywatności klientów. Ja ze swojej strony chętnie polecę firmę /reklama/. Oferuje ona program łatwy i bezpieczny w obsłudze. Poza tym mamy bezpośrednią możliwość drukowania zarówno faktur VAT jak i innych niezbędnych dokumentów przy prowadzeniu firmy jak na przykład dokumenty zaliczkowe czy pro-forma.

Edytowane przez 21kasia21
Czas edycji: 2016-04-14 o 20:31 Powód: reklama ukryta w linku
zuziek111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 13:33   #55
trams
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 90
Dot.: Program typu lista płac

Używamy takiego softu: https://wfirma.pl/lista-plac-online
Dobry, bo umożliwia pracę zdalną. A praca księgowej to coraz częściej praca zdalna właśnie.
trams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-17, 16:27   #56
ciaaastko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 150
Dot.: Program typu lista płac

my używamy Optimy, ale z tego co wiem to drogi program
ciaaastko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-17, 20:54   #57
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Program typu lista płac

płatnik ?

a tak wogole to wyliczyc mozesz nawet w excelu
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-20, 13:56   #58
letik
Zadomowienie
 
Avatar letik
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Oczko górnego śląska:)
Wiadomości: 1 182
Dot.: Program typu lista płac

Kiedys korzystalam z ifirmy. Z tego co pamiętam to pierwsze pol roku jest za darmo a potem okolo 50 zl miesiecznie
__________________
Będę walczyć tak długo, aż pewnego dnia powiem skromnie - wszystko czego chciałam, dzisiaj już należy do mnie !
letik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 13:14   #59
migdaska
Raczkowanie
 
Avatar migdaska
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 309
Dot.: Jaki program do wystawiania faktur polecacie ???

Na rynku jest bardzo dużo takich programów Ja korzystam z takiego, który umożliwia wystawienie faktur online: https://biuro24.pl/ Tam masz możliwość wypróbowania wersji testowej, ja od takiej właśnie zaczęłam
migdaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 11:11   #60
ramona28
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 222
Dot.: Jaki program do wystawiania faktur polecacie ???

Zobacz jeszcze program INWO. Nie chcę wrzucać linków, aby nie zostać posądzoną, że coś reklamuję. Po prostu jest to dobry program, działający przez przeglądarkę. Wygodny w użytkowaniu. Załóż tam darmowe konto. Jeżeli będziesz wystawiała do 3 faktur w miesiącu to program będzie darmowy. Przy większej ilości trzeba zapłacić 7 zł miesięcznie + VAT. Czyli po wrzuceniu w koszta wyjdzie coś w granicach niecałych 6 zł realnie.
Program jest banalnie prosty w obsłudze. Wystawienie faktury to jakieś 30 sekund. Po prostu wybierasz nazwę usługi, klienta, wprowadzasz cenę i wysyłasz w pdf.
ramona28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-11 20:01:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:02.