Panny Młode 2021 - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-09-26, 17:04   #1741
pitrasiaa
Raczkowanie
 
Avatar pitrasiaa
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 108
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Mi też się podobają takie lekkie- znalazłam ostatnio takie na pintereście i to jest chyba ideał dla mnie póki co.

A co do sukni, to mi osobiście też się nie podobają ecru a przynajmniej na mnie, wydawało mi się że jakoś tak niewyraźnie w nich wyglądam.
Celuję w bardzo podobne upięcie

Mój na szczęcie woli jak spinam, bo inaczej moje włosy ma wszędzie (mam włosy za piersi, wcześniej miałam jeszcze dłuższe- cały czas zapuszczam, więc są wszęęędzie )
pitrasiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-26, 19:52   #1742
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
O jakoś się udało a więc
Pierwsza to mój faworyt,
Druga tez ladna w kolorze jasnego różu
Trzecia z muslinowym dołem góra cappuccino wspaniale się w niej czułam w rzeczywistości wygląda lepiej niż tu
Potem suknia która ubrałam jako pierwsza i miała to coś mogłam w niej wyjść, dół błyszczy góra też ale oczywiście zdjęcie nie oddaje tego
No i ostatnia te aplikacje w kwiaty mega Załącznik 7728351Załącznik 7728352Załącznik 7728353Załącznik 7728354Załącznik 7728355

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ostatnia pięknie w niej wyglądasz!

Mój tż się nie wtrąca w moją sukienkę. Poza tym ciężko mi cokolwiek powiedzieć, bo dopiero w dniu szycia wyjdzie jaką będę miała. Tak samo do upięcia czy makijażu. Mam wrażenie, że nawet jakbym w piżamie była to by się zachwycał nie no przesadzam trochę, ale Jemu się z reguły podobają moje wybory w tej sferze

Co do fryzury to ja na razie mam dylemat.. sama nie wiem czy chcę upięte czy rozpuszczone. Średnio lubię swoje uszy, więc jeśli upięcie to takie niskie, żeby włosy nachodziły na uszy, delikatne, taki niby ,,nieład''
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-26, 20:23   #1743
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

Jeśli chodzi o to niskie upięcie, to robiłam coś podobnego teraz na przyjęcie ślubne, gdzie byłam gościem i nie opierajcie się przy nim o nic, bo się zaczyna rozwalać. Niewygodnie jechało mi się samochodem, bo lubię się po całości opierać


Ale też będę upinać, tylko tym razem jakoś inaczej. Fryzjerka ta sama, więc spoko
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-27, 07:26   #1744
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
O jakoś się udało a więc
Pierwsza to mój faworyt,
Druga tez ladna w kolorze jasnego różu
Trzecia z muslinowym dołem góra cappuccino wspaniale się w niej czułam w rzeczywistości wygląda lepiej niż tu
Potem suknia która ubrałam jako pierwsza i miała to coś mogłam w niej wyjść, dół błyszczy góra też ale oczywiście zdjęcie nie oddaje tego
No i ostatnia te aplikacje w kwiaty mega Załącznik 7728351Załącznik 7728352Załącznik 7728353Załącznik 7728354Załącznik 7728355

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pierwsza i ostatnia super a Ty w nich promieniejesz!

Byliśmy wczoraj oglądać obrączki, potwierdziły się nasze typy. Chociaż widziałam takie ładne klasyczne, ale Tż mnie sprowadził do pionu, że nie mogę ciągle zmieniać zdania także mają zbyt dwukolorowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Najgorzej że mój TŻ twierdzi że suknia musi byc biała i że jakby zobaczył jakaś ecru to by się pozygal.. rozumiecie taki tekst..wkurzył mnie, nie zamierzam mu tłumaczyć że nie każdemu pasuje czysta biel i że ja raczej na pewno nie będę miała takiego koloru..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Mój tż też nie lubi innych kolorów niż biel i manna to samo 🤨 Też mnie to denerwuje. Ale też ciekawe jak będę się czuła w konkretnych odcieniach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hehe mój Tż też rzuca tekstami, że sukienka tylko biała, mama tak samo. Na szczęście teściowa już mu powiedziała, że to panna młoda sobie wybiera sukienke, a jemu nic do tego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-27, 07:45   #1745
pitrasiaa
Raczkowanie
 
Avatar pitrasiaa
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 108
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o to niskie upięcie, to robiłam coś podobnego teraz na przyjęcie ślubne, gdzie byłam gościem i nie opierajcie się przy nim o nic, bo się zaczyna rozwalać. Niewygodnie jechało mi się samochodem, bo lubię się po całości opierać


Ale też będę upinać, tylko tym razem jakoś inaczej. Fryzjerka ta sama, więc spoko
Ja planuję iść do fryzjerki która tak czaruje włosy, że ludzie w nich po 3 dni potrafią chodzić bo tak się trzyma tylko ja jak mam dobry włosowy dzień to mi frotka potrafi z nich sama zjeżdżać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pitrasiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-27, 08:05   #1746
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez pitrasiaa Pokaż wiadomość
Ja planuję iść do fryzjerki która tak czaruje włosy, że ludzie w nich po 3 dni potrafią chodzić bo tak się trzyma tylko ja jak mam dobry włosowy dzień to mi frotka potrafi z nich sama zjeżdżać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie no , ogółem się trzymało, fajnie zrobiła, ale ja zdążyłam się w tej fryzurze położyć nawet na łóżku, więc musieliśmy z tżem poprawiać. Jednak z wyższymi upięciami jest wygodniej, bo nie haczą tak o zagłówek w aucie


Mi się podoba, bo poszłam do fryzjerki, powiedziałam na co idę i że ma być dobrze, więc super A na tym przyjęciu okazało się, że nikt nie był czesany, tylko ja, reszta wyprostowane włosy i rozpuszczone
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-27, 09:05   #1747
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez pitrasiaa Pokaż wiadomość
Ja planuję iść do fryzjerki która tak czaruje włosy, że ludzie w nich po 3 dni potrafią chodzić bo tak się trzyma tylko ja jak mam dobry włosowy dzień to mi frotka potrafi z nich sama zjeżdżać...

[/URL]
Po imprezie chodzić trzy dni, fujka ;(

Jednak zazdroszczę takiej fryzjerki. U mnie koniec końców i tak pod koniec imprezy włosy są wiecznie rozwalone. Tylko ja podkreślam, że chce w miarę naturalnie... także chyba trochę sama winna jestem. Po prostu nie podobają mi się te sztuczne upięcia z perfekcyjnie wygładzonym każdym włoskiem, z toną lakieru, że można się udusić.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-27, 10:26   #1748
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez pitrasiaa Pokaż wiadomość
Ja planuję iść do fryzjerki która tak czaruje włosy, że ludzie w nich po 3 dni potrafią chodzić bo tak się trzyma tylko ja jak mam dobry włosowy dzień to mi frotka potrafi z nich sama zjeżdżać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też tak mam właśnie, i przez to moje włosy są od zawsze niepodatne na jakiekolwiek manipulacje Dlatego na wszystkie wyjścia zawsze je po prostu rozpuszczam ale na ślub wypadałoby się jednak bardziej postarać
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-27, 11:36   #1749
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

Powiem wam że NIGDY nie miałam upiętych włosów z tyłu. Na codzień chodzę w rozpuszczonych więc gdy chciałam upięcie nie czułam się dobrze. Więc zawsze na imprezy miałam włosy zakręcone i spięte na bok.

Więc fryzura na ślub to mój koszmarek - kompletnie nie wiem co z nimi zrobić Bo też mi się podobają takie fryzury jak pokazujecie, ale czy ja się będę dobrze w tym czuć to nie mam pojęcia Oczywiście po to jest próbna fryzura aby się przekonać. Ale najchętniej zrobiłabym 3 próbne - rozpuszczone zakręcone, niskie upięcie oraz takie wyższe (taki luźny koczek)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-27, 12:10   #1750
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Powiem wam że NIGDY nie miałam upiętych włosów z tyłu. Na codzień chodzę w rozpuszczonych więc gdy chciałam upięcie nie czułam się dobrze. Więc zawsze na imprezy miałam włosy zakręcone i spięte na bok.

Więc fryzura na ślub to mój koszmarek - kompletnie nie wiem co z nimi zrobić Bo też mi się podobają takie fryzury jak pokazujecie, ale czy ja się będę dobrze w tym czuć to nie mam pojęcia Oczywiście po to jest próbna fryzura aby się przekonać. Ale najchętniej zrobiłabym 3 próbne - rozpuszczone zakręcone, niskie upięcie oraz takie wyższe (taki luźny koczek)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dlatego ja robię kilka próbnych i w rozpuszczonych i w spiętych muszę się czuć wyjątkowo i wygodnie i ma być idealnie i będę robić aż znajdę idealna fryzurę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-27, 15:11   #1751
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Ja chodzę na co dzień jak wychodzę z domu to w rozpuszczonych. Nie lubię siebie w spiętych, a już takie gdzie boki twarzy odsłonięte to masakra... Będę miała na pewno rozpuszczone ale nie wiem jeszcze z jakim rodzajem skrętu, bo to zależy czy do tego ozdoba, wianek, kwiaty, welon...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-27, 19:46   #1752
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Dziewczyny macie umówione już makijaże na ślub?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-27, 19:53   #1753
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie umówione już makijaże na ślub?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze, że przypomnialas, bo miałam się przypomnieć!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-27, 21:19   #1754
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie umówione już makijaże na ślub?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Makijażystka kazała się po nowym roku kontaktować, żeby się przypomnieć
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-27, 21:22   #1755
kapsw
Rozeznanie
 
Avatar kapsw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 782
Dot.: Panny Młode 2021

Hej,

Dołączę do wątku.
Byłam w poprzednim, ale chyba został zamknięty.

Termin 9.10.2021. Mamy salę, wstępnie DJ (ale to już wybór na takie 99%, musimy się tylko spotkać i podpisać umowę) i spotykamy się w październiku za fotografem. Trochę przedłuża wszystko fakt, że organizujemy zdalnie w okolicach narzeczonego, a mieszkamy w moich.

Najgorsze póki co były początki poszukiwań usługodawców (tylko salę od razu wiedzieliśmy którą) - ale jak się okazało, że na rynku jednak trochę jest takich w moim klimacie DJów i fotografów, to zaczęło iść całkiem sprawnie. Październik też w miarę przystępny - kilku miało termin już zajęty, ale spodziewałam się, że może być gorzej.

Z makijażami to ogarniam, co jest dostępne, makijażystki tylko częściowo otworzyły zapisy. Planujemy małe wesele (ok. 50-60 osób), i raczej nie znajdę 5 kobiet, które na to wesele chciałyby być profesjonalnie pomalowane (a wszystkie dojeżdżają do min. 5 osób), zatem czeka mnie logistyka z prawdopodobnym dojazdem od rana ok. 40 km (i z powrotem) do większego miasta na fryzurę i makijaż. 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się. / Andrzej Sapkowski

Edytowane przez kapsw
Czas edycji: 2020-09-27 o 21:28
kapsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-28, 09:29   #1756
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie umówione już makijaże na ślub?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, zaklepane na kwiecień na koniec sierpnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-28, 09:35   #1757
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie umówione już makijaże na ślub?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, ani makijażu ani fryzjera.
Mało gdzie są już zapisy na przyszły rok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-28, 10:06   #1758
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Ja będę miała problem z fryzjerem, bo właściwie nigdy nie chodzę... I nie wiem kto robi trwale cuda na włosach. Zastanawiam się też nad doczepami jeśli nie da się zrobić objętości (mam b. cienkie włosy, ale długie)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-28, 17:07   #1759
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Ja w czerwcu ścięłam dobre 20 cm, teraz trochę żałuję... Ale chyba nie spodziewałam się, że będzie to wesele. Nie wiem ile zdąży mi odrosnąć do maja, ale ostatnio zaczęłam myśleć nad doczepieniem - u mnie odwrotnie niż u Ciri - są teraz dosyć krótkie, ale gęste.
Dziewczyny, któraś zaznajamiała się z salonem Simple Wedding Dress? Chyba się zakochałam w kilku modelach, już nie mówiąc o cenie!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-28, 19:12   #1760
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie umówione już makijaże na ślub?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jestem już zapisana wstępnie ołówkiem na ten dzień, a godzinę ustalę jak umówię fryzjera
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-28, 19:16   #1761
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Ciri15 ... Boże ale masz figurę tyle sukienek przymierzylas pięknych.. wszystkie dopasowane do Ciebie robią efekt wow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-28, 19:35   #1762
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

Ja już jestem umówiona na makijaż A do fryzjerki mam się zgłosić na początku stycznia.

Byłam dziś przymierzać pierwsze suknie 🥰 I powiem wam że często jest tak że inaczej sobie coś wyobrażamy A w zupełnie czym innym wyglądamy lepiej. Ale moim faworytem jest taka sukienka którą najbardziej pasuje do moich inspiracji Jestem zadowolona że poszłam chociaż zobaczyć w czymś będę czuć się dobrze. Raczej już wiem czego szukam ale też raczej nie będę się od razu decydować. Gg e trochę jeszcze obejrzeć te suknie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-28, 19:39   #1763
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
O jakoś się udało a więc
Pierwsza to mój faworyt,
Druga tez ladna w kolorze jasnego różu
Trzecia z muslinowym dołem góra cappuccino wspaniale się w niej czułam w rzeczywistości wygląda lepiej niż tu
Potem suknia która ubrałam jako pierwsza i miała to coś mogłam w niej wyjść, dół błyszczy góra też ale oczywiście zdjęcie nie oddaje tego
No i ostatnia te aplikacje w kwiaty mega Załącznik 7728351Załącznik 7728352Załącznik 7728353Załącznik 7728354Załącznik 7728355

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Muszę ci powiedzieć, że mamy podobny gust do sukienek

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
O jakoś się udało a więc
Pierwsza to mój faworyt,
Druga tez ladna w kolorze jasnego różu
Trzecia z muslinowym dołem góra cappuccino wspaniale się w niej czułam w rzeczywistości wygląda lepiej niż tu
Potem suknia która ubrałam jako pierwsza i miała to coś mogłam w niej wyjść, dół błyszczy góra też ale oczywiście zdjęcie nie oddaje tego
No i ostatnia te aplikacje w kwiaty mega Załącznik 7728351Załącznik 7728352Załącznik 7728353Załącznik 7728354Załącznik 7728355

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój faworyt na tobie to sukienka nr 2

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-28, 19:42   #1764
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Ciri, moje faworytki, to Barcelona, Gaia, Gilberta, Lisbon i salon 3 suknia 5.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-28, 19:53   #1765
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Ciri15 ... Boże ale masz figurę tyle sukienek przymierzylas pięknych.. wszystkie dopasowane do Ciebie robią efekt wow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziekuje, ale powiem Ci szczerze, że dużo jej dają właśnie te sukienki No własnie jak wybierałam zdjęcia to zauważyłam, że bardzo różne te suknie przymierzałam. Masz na myśli, że te rybki/obcisłe najlepiej?
A to jest tylko z połowy salonów, bo w drugiej połowie nie było zgody na zdjęcia... Żałuję, bo chciałabym wam pokazać i tamte sukienki.


Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Ja już jestem umówiona na makijaż A do fryzjerki mam się zgłosić na początku stycznia.

Byłam dziś przymierzać pierwsze suknie 🥰 I powiem wam że często jest tak że inaczej sobie coś wyobrażamy A w zupełnie czym innym wyglądamy lepiej. Ale moim faworytem jest taka sukienka którą najbardziej pasuje do moich inspiracji Jestem zadowolona że poszłam chociaż zobaczyć w czymś będę czuć się dobrze. Raczej już wiem czego szukam ale też raczej nie będę się od razu decydować. Gg e trochę jeszcze obejrzeć te suknie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja makijażystka jakaś niekontaktowa, od dwóch tygodni się z nią ugaduję, a ma na fb, że odpowiada w ciągu dwóch godzin... Tiaaa... Ja już też tęsknie za oglądaniem sukni, miałam być w zeszłą sobotę w salonie, ale nie wyszło.
Ja mam z jednej strony trochę jak Ty, a z drugiej zupełnie inaczej. Ogólnie chciałam iść w falbany, ale z tych sukni z falbanami podobały mi się może 2-3... Te z wiązanym gorsetem i falbanami mi się nie podobały, wydaje mi się, że gorsety już trochę wyszły z mody. Ale ogólnie krój księżniczki jak najbardziej. Ale poza tym urzekły mnie niektóre syrenki/rybki, zwłaszcza od Julii Gastroł.

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Ciri, moje faworytki, to Barcelona, Gaia, Gilberta, Lisbon i salon 3 suknia 5.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wczoraj się tyle naoglądałam, że nawet pamiętam bez patrzenia które to



Gilberta to cudo, ale ją niestety odrzucam, bo spadała mi z ramion. I wydaje się taka trochę jak na czerwony dywan, czułam się w niej pięknie, ale tak niezbyt ślubnie


Z tą 5 jest taki problem, że to outlet, a ta suknia była lekko za mała. Pani mi wpierała, że super, ale czułam jak trze pod pachami W połowie wesela byłyby rany.
Gai mam mało zdjęć, a szkoda, bo jest cudna, mieni się przy każdym ruchu, jest taka lekko szara.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-28, 19:55   #1766
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021

Hej. Nadrobiłam was dziewczyny. U mnie w weekend trochę milczek się uruchamia, bo w końcu tz w domu po całym tygodniu więc wiecie. Aktualizuje co u nas, a lecimy jak burza co by nadrobić "stracony czas". Patrząc na to, że ślubu planuje się z rocznym wyprzedzeniem mam wrazenie, że jesteśmy trochę do tyłu więc co się da ogarnąć na ten moment chcemy mieć ogarnięte a więc tak

√ umowa z sala podpisana
√ umowa z DJ podpisana
√ kościół zaklepany
√ rodzice i babcia (tylko moja babcia jest ) powiadomieni
√ makijaż zaklepany
√ fryzjer umówiony na doprowadzenie moich włosów do porządku (farbowanie, podcięcie) i pogadamy wtedy o ślubie, ale to koleżanka więc na lajcie
√ fotograf załatwiony (też znajomy, wpadnie za dwa tyg żeby poznać tz i z nami u gadać co i jak i namawiać nas na kamerzyste )
√ wizyta w salonie sukni ślubnych zaplanowana
√ obrączki wybrane w zasadzie, ale zamawiać będziemy po nowym roku konkretne już
√ pierścionek zaręczynowy na palcu.


Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-28, 19:59   #1767
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Dziekuje, ale powiem Ci szczerze, że dużo jej dają właśnie te sukienki No własnie jak wybierałam zdjęcia to zauważyłam, że bardzo różne te suknie przymierzałam. Masz na myśli, że te rybki/obcisłe najlepiej?
A to jest tylko z połowy salonów, bo w drugiej połowie nie było zgody na zdjęcia... Żałuję, bo chciałabym wam pokazać i tamte sukienki.



Moja makijażystka jakaś niekontaktowa, od dwóch tygodni się z nią ugaduję, a ma na fb, że odpowiada w ciągu dwóch godzin... Tiaaa... Ja już też tęsknie za oglądaniem sukni, miałam być w zeszłą sobotę w salonie, ale nie wyszło.
Ja mam z jednej strony trochę jak Ty, a z drugiej zupełnie inaczej. Ogólnie chciałam iść w falbany, ale z tych sukni z falbanami podobały mi się może 2-3... Te z wiązanym gorsetem i falbanami mi się nie podobały, wydaje mi się, że gorsety już trochę wyszły z mody. Ale ogólnie krój księżniczki jak najbardziej. Ale poza tym urzekły mnie niektóre syrenki/rybki, zwłaszcza od Julii Gastroł.

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------


Wczoraj się tyle naoglądałam, że nawet pamiętam bez patrzenia które to



Gilberta to cudo, ale ją niestety odrzucam, bo spadała mi z ramion. I wydaje się taka trochę jak na czerwony dywan, czułam się w niej pięknie, ale tak niezbyt ślubnie


Z tą 5 jest taki problem, że to outlet, a ta suknia była lekko za mała. Pani mi wpierała, że super, ale czułam jak trze pod pachami W połowie wesela byłyby rany.
Gai mam mało zdjęć, a szkoda, bo jest cudna, mieni się przy każdym ruchu, jest taka lekko szara.
Ciri masz super figurę i bardzo Ci pasują dopasowane sukienki - bardzo podoba mi się pierwsza z galerii, Azzura i z salonu nr 3, rybka nr 1. Co do pozostałych, go przymierzalaś q suknię Hermsa? Bo z salonu nr 2, suknie 3 i 4 są super, właśnie w stylu Hermsa. Jeszcze Tatiana też jest fajna.

Ja czekam, żeby się zapisać do makijażystki. Niby zapisy mają być od października, ale rok temu wrzucila zapisy 24 września, a teraz cisza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-28, 20:01   #1768
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

Ciri czy nie mogę znaleźć czy już kasowałaś zdjęcia?
No właśnie też miałam tak że z jednej sukni podobał mi się tren, z innej koronka, z jeszcze innej ramiączka i dekolt Więc faktycznie warto trochę poszukać żeby znaleźć ideał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-28, 20:04   #1769
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021

Ciri też nie mogę zdjęć otworzyć

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-28, 20:14   #1770
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021

Ciri

wg mnie też super wyglądasz w większości rybek. masz do tego świetną figurę.

podobnie jak mówią dziewczyny wyżej moim typem są: salon 3 rybka 1 i barcelona. super podkreślają figurę

Edytowane przez Pani_Mada
Czas edycji: 2020-09-29 o 09:58 Powód: literówka
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-30 09:57:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:54.