Panny Młode 2021 - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-09-28, 20:19   #1771
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021

Ciri, ile sukienek
W których się lepiej czułaś, co bardziej Ci pasowało? Rybki czy te większe?
Tak jak dziewczyny wyżej uważam że w rybkach Ci super, sukienka Barcelona piękna ! Ale podoba mi się też bardzo (nie widziałam w komentarzach jej chyba) z salonu 1 sukienka nr 3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-28, 20:21   #1772
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Dziekuje, ale powiem Ci szczerze, że dużo jej dają właśnie te sukienki No własnie jak wybierałam zdjęcia to zauważyłam, że bardzo różne te suknie przymierzałam. Masz na myśli, że te rybki/obcisłe najlepiej?
A to jest tylko z połowy salonów, bo w drugiej połowie nie było zgody na zdjęcia... Żałuję, bo chciałabym wam pokazać i tamte sukienki.



Moja makijażystka jakaś niekontaktowa, od dwóch tygodni się z nią ugaduję, a ma na fb, że odpowiada w ciągu dwóch godzin... Tiaaa... Ja już też tęsknie za oglądaniem sukni, miałam być w zeszłą sobotę w salonie, ale nie wyszło.
Ja mam z jednej strony trochę jak Ty, a z drugiej zupełnie inaczej. Ogólnie chciałam iść w falbany, ale z tych sukni z falbanami podobały mi się może 2-3... Te z wiązanym gorsetem i falbanami mi się nie podobały, wydaje mi się, że gorsety już trochę wyszły z mody. Ale ogólnie krój księżniczki jak najbardziej. Ale poza tym urzekły mnie niektóre syrenki/rybki, zwłaszcza od Julii Gastroł.

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------


Wczoraj się tyle naoglądałam, że nawet pamiętam bez patrzenia które to



Gilberta to cudo, ale ją niestety odrzucam, bo spadała mi z ramion. I wydaje się taka trochę jak na czerwony dywan, czułam się w niej pięknie, ale tak niezbyt ślubnie


Z tą 5 jest taki problem, że to outlet, a ta suknia była lekko za mała. Pani mi wpierała, że super, ale czułam jak trze pod pachami W połowie wesela byłyby rany.
Gai mam mało zdjęć, a szkoda, bo jest cudna, mieni się przy każdym ruchu, jest taka lekko szara.
Tak właśnie o tych dopasowanych mówię , mi się podobała druga nie pamiętam nazwy ale zaraz na poczatku mega

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-28, 20:59   #1773
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Ciri też nie mogę zdjęć otworzyć

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Kurcze nie wiem czemu, tam chyba można wejść normalnie nawet jak się nie ma Gmaila...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Co do pozostałych, go przymierzalaś q suknię Hermsa? Bo z salonu nr 2, suknie 3 i 4 są super, właśnie w stylu Hermsa. Jeszcze Tatiana też jest fajna.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, to w Hermsie było. Mnie jakoś ta 2 i 7 urzekły chyba najbardziej, choć 7 bez asymetrii. A mama była zachwycona 1- bogata syrenką.

W sensie najbardziej z tego salonu

Rybki z salonu nr 3 - nie wiem czy one nie były jednymi z tańszych sukienek które mierzyłam. Nie ma na nich błysku, ale za to czuć i widać że ta koronka to coś luksusowego, bez ściemy. Były tez jednymi z wygodniejszych sukienek jakie mierzylam, takie jakby "uciagliwe".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.


Edytowane przez ciri15
Czas edycji: 2020-09-28 o 21:01
ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-28, 21:04   #1774
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Panny Młode 2021

Ciri jak dla mnie świetnie Ci w rybkach! zazdroszczę figury ja dzisiaj miałam nitkowanie twarzy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-28, 21:04   #1775
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
Ciri, ile sukienek
W których się lepiej czułaś, co bardziej Ci pasowało? Rybki czy te większe?
Tak jak dziewczyny wyżej uważam że w rybkach Ci super, sukienka Barcelona piękna ! Ale podoba mi się też bardzo (nie widziałam w komentarzach jej chyba) z salonu 1 sukienka nr 3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ta 3 to była w ogóle pierwsza sukienka jaka zmierzyłam. No też jest cudna... Pierwsza po której zaczęły się moje wątpliwości co do falban, a potem było tylko gorzej

Mnie ciągnie do tych bardziej ksiezniczkowych... Ale w rybce też się fajnie czuje, szczerze, 90,% tych sukienek mogłabym założyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-28, 22:24   #1776
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

ciri15 co za figura!

Z salonu pierwszego najbardziej spodobała mi się Azurra. Gilberta to jest ogień - bardzo kobieca, sensualna, seksowna suknia ślubna! ale właśnie miałam pytać czy w ramionach nie spada i nie jest ,,ograniczająca ruchy'', ale doczytałam się, że jednak opada.
Z salonu pierwszego suknia 3 jest prześliczna numer 2 też ma coś w sobie, chociaż ma chyba sporo materiału na dole, więc też kto co lubi.
Salon 3 rybka 1 - bogini, wyglądasz obłędnie w rybkach!
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-29, 05:04   #1777
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021

Ciri15, nie widzę zdjęć

Edit: już widzę, przepięknie Ci we wszystkich!
Dla mnie wygrywa chyba Barcelona ale Buenos Aires też mi się mega podoba!
__________________
Wymiana

Edytowane przez Gwiazdeczka223
Czas edycji: 2020-09-29 o 05:06
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-29, 06:07   #1778
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Panny Młode 2021

200 dni do ślubu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-29, 07:39   #1779
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Ciri15, nie widzę zdjęć

Edit: już widzę, przepięknie Ci we wszystkich!
Dla mnie wygrywa chyba Barcelona ale Buenos Aires też mi się mega podoba!
Treściową przyszłą też urzekła Buenos Aires, jest taka romantyczna. I ma chyba najlepszy dla mnie typ dekoltu.
Dziewczyny, dziękuję wam za tyle miłych słów. Strasznie żałuję, że np w Carmen nie można było robić zdjęć, jestem ciekawa czy mialybyscie wtedy inne typy. Ja chyba jednak jeszcze będę szukała dalej, ale chętnie odwiedziła bym jeszcze raz te same salony.
Jeśli któraś z was mieszka w okolicach Warszawy to z całego serca polecam salon Julii Gastroł w Ząbkach. A zwłaszcza jak konsultantka jest wysoka ciemnowlosa, młoda pani

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
ciri15 co za figura!

Z salonu pierwszego najbardziej spodobała mi się Azurra. Gilberta to jest ogień - bardzo kobieca, sensualna, seksowna suknia ślubna! ale właśnie miałam pytać czy w ramionach nie spada i nie jest ,,ograniczająca ruchy'', ale doczytałam się, że jednak opada.
Z salonu pierwszego suknia 3 jest prześliczna numer 2 też ma coś w sobie, chociaż ma chyba sporo materiału na dole, więc też kto co lubi.
Salon 3 rybka 1 - bogini, wyglądasz obłędnie w rybkach!
Azzura, Gilberta i chyba jeszcze jedna (teraz patrze to nie wiem czy wszystkie wygrałam&#129318 to są takie cuda zrobione z miliona koralików, dość ciężkie, ale nie tak żeby to przeszkadzało. Jak się zakłada to się czuje jak arabska ksiezniczka
Dobrze wyczułaś, w tej sukience nr 2 z pierwszego salonu ledwo mogłam się poruszać.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.


Edytowane przez ciri15
Czas edycji: 2020-09-29 o 15:35
ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-29, 14:58   #1780
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021

Taki wybór... Naprawdę jest to trudna decyzja
Ciri, w większości wyglądasz pięknie, więc będzie o czym myśleć

Ja już zaczyn czuć lekki stresik, bo wiem, że wybór sukni będzie jednym z trudniejszych.

Przymierzałam też sukienki cappuccino i bardzo mi się podobały. Miałam jednak wrażenie, że jakoś tak blado.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-29, 15:23   #1781
Kasia08204
Raczkowanie
 
Avatar Kasia08204
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 135
Dot.: Panny Młode 2021

Ciri, nie widzę kompletnie Twoich zdjęć...

KatWisz- jak większości najbardziej podoba mi się na Tobie pierwsza i ostatnia W ogóle mam wrażenie że w tym salonie z niebieskim dywanem były ładniejsze sukienki!

A ja się właśnie wkurzyłam, znowu wirus mi krzyżuje plany. Za dwa tygodnie miałam lecieć do Warszawy na drugą przymiarkę a tutaj najprawdopodobniej znowu w UK wprowadzą kwarantannę dla powracających z Polski, nie mogę sobie pozwolić na siedzenie 2tyg w domu, wkurzyłam się

Ale z dobrych wiadomości to udało nam się kupić nowy samochód , jupi! No i sprzedać w dzień naszego starego kopciucha Dostałam też przedłużenie kontraktu do końca lutego więc się cieszę- jest szansa że zdąże skończyć badania do doktoratu. Chciałabym się ze wszystkim wyrobić do ślubu, trzymajcie kciuki
Kasia08204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-29, 15:51   #1782
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Kasia, z czego doktorat?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-29, 16:28   #1783
Kasia08204
Raczkowanie
 
Avatar Kasia08204
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 135
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Kasia, z czego doktorat?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na papierze to z elektroniki ale w praktyce to bardziej pomieszanie elektroniki, inżynierii materiałowej i biomedycznej i w sumie sama już nie wiem czego Pomieszanie z poplątaniem, może jakoś mi się uda to udźwignąć i dam radę.

Ciri, naprawdę cudnie wyglądasz we wszystkich sukienkach! Jednak jak dla mnie to sukienka nr.3 z drugiego salonu pozamiatała kokurencję Suknia nr.7 też pięknie
Kasia08204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-29, 16:40   #1784
pitrasiaa
Raczkowanie
 
Avatar pitrasiaa
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 108
Dot.: Panny Młode 2021

Ja jestem ślepa, czy w wątku nie ma zdjęć od Ciri? Bo i z telefou i z komputera nie widzę >.<
pitrasiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-29, 17:14   #1785
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Dziewczyny, jak się kontaktowałyście z dekoratorkami, to na jakiej podstawie robiły wam wyceny? Jestem w tym kompletnie zielona.
I jeszcze raz chciałam podpytać, czy któraś oglądała Simple Wedding Dress, a może któraś z jej koleżanek korzystała?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-29, 17:18   #1786
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Panny Młode 2021

Nie pomogę z wyceną, bo bierzemy kwiaty z sali, zapewniają też bukiet dla panny młodej.

Tż coś mi mówił, że są nowe obostrzenia co do wesel - w zielonej strefie zmniejszyli liczbę gości do 100 osób. Zaraz wychodzę z roboty to poczytam.

A jutro mam zamiar złożyć wypowiedzenie w pracy, czuje ze bedzie afera

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-29, 17:23   #1787
pitrasiaa
Raczkowanie
 
Avatar pitrasiaa
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 108
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Nie pomogę z wyceną, bo bierzemy kwiaty z sali, zapewniają też bukiet dla panny młodej.

Tż coś mi mówił, że są nowe obostrzenia co do wesel - w zielonej strefie zmniejszyli liczbę gości do 100 osób. Zaraz wychodzę z roboty to poczytam.

A jutro mam zamiar złożyć wypowiedzenie w pracy, czuje ze bedzie afera

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie też widziałam info odnośnie wesel.

Co do wypowiedzenia, to człowiek zawsze tak czuje, a koniec końców wychodzi spokojnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pitrasiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-29, 17:24   #1788
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak się kontaktowałyście z dekoratorkami, to na jakiej podstawie robiły wam wyceny? Jestem w tym kompletnie zielona.
I jeszcze raz chciałam podpytać, czy któraś oglądała Simple Wedding Dress, a może któraś z jej koleżanek korzystała?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja się kontaktowałam z kilkoma firmami. w większości chcieli abym opisała co oczekuję tzn:
wystrój kościoła - kwiaty przed ołtarz, jaka dekoracja ławek (i czy w ogóle) czy wypozyczenie krzeseł i klęczników czy tylko pokrowce, czy dywan czy bez itd
sala - jakie stoły - jeśli okragłe ile stołów jeśli prostokatne to jak długie i ile dekoracji na stół, czy wysokie czy niskie kompozycje kwiatowe, jak ubrany stół młodych, czy ścianka za stołem czy nie, czy tablica na wejściu czy nie itd..
miałam wysłać przykładowe zdjęcia co mi się podoba, o jakich kwiatach myślę

i na podstawie tego robili mi bardzo ogólną wycenę
niektóre firmy mają już gotowe katalogi z przykładowymi typami dekoracji i widełkami cenowymi

część firm w ogóle pisała coś w stylu: dekoracja kościoła od 600 zł, 1 kompozycja na stół od 120 zł itd. bardzo ogólne i nadal nic nie wiadomo

ostatecznie wszędzie stanęło na tym, że wszystko zależy od tego ile będą kosztować kwiaty a to się okaże zaraz przed weselem

tylko jedna firma określiła mi ile by to mniej więcej wyszło patrząc na tegoroczne ceny. i chyba na nich się zdecyduję, bo byli najbardziej konkretni i pomocni

od siebie radziłabym, żeby (jeśli bedziesz się mailowo kontaktować) od razu określić co oczekujesz mówiąc "dekoracje" to znacznie skraca czas dogadywania się

Edytowane przez Pani_Mada
Czas edycji: 2020-09-29 o 17:25
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-29, 17:28   #1789
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Też czytalam o tym zmniejszeniu limitow, póki co jesteśmy w żółtej ale tak szybko idzie że mamy wejść do czerwonej, na razie nie przywiązuje do tego wagi bo jeszcze rok do ślubu gdyby to był sierpień to mooooze bym się już stresowała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-29, 18:54   #1790
pitrasiaa
Raczkowanie
 
Avatar pitrasiaa
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 108
Dot.: Panny Młode 2021

Tak szczerze, to nawet jak odwołają za rok wesela (w co wątpię) to nie będę się z moim smucić. Będzie na wkład własny do kredytu na mieszkanie >.<

Dodatkowo cieszę się, że jednak nie oślepłam i nie oszalałam co do zdjęć

Ciri15 szczena mi opadła jak zobaczyłam zdjęcia w niektórych kieckach! Masz figurę jak panie modelki z katalogów Najbardziej mi się podobała 1 suknia, z 2 salonu (najbardziej podobają mi się te najmniej wygodne i praktyczne ). Jedyne co, to nie szłabym w zabudowane bardzo góry, bo masz bardzo ładne obojczyki i ramiona- szkoda je zakrywać+ mam wrażenie że dziwnie spłaszczały Ci piersi/robiły coś nie tak z proporcjami sylwetki. Aczkolwiek to może być kwestia zdjęć, albo niedopasowania sukni. Zazdroszczę, że w tak wielu fasonach ładnie wyglądasz.
pitrasiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-29, 19:58   #1791
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak się kontaktowałyście z dekoratorkami, to na jakiej podstawie robiły wam wyceny? Jestem w tym kompletnie zielona.
I jeszcze raz chciałam podpytać, czy któraś oglądała Simple Wedding Dress, a może któraś z jej koleżanek korzystała?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Liczyliśmy razem z dekoratorką po kolei co chcemy i liczyła, mówiła co po ile. Nawet gdzieś miałam fotkę z wyliczeniami. Przy okazji pokazywała też zdjęcia z przykładami, jak to wygląda.

Tzn pod talerze takie a siakie, x zł za sztukę, obrusy x za sztukę, koło za naszym stołem z ledami Y, ubiór stołu chcemy taki a siaki, około X, może być plus minus tyle, bo cena kwiatów się waha.
Warto iść z inspiracjami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-29, 19:59   #1792
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

A ja nadal jestem ślepa i nie widzę tych zdjęć Ale wszystkie tak chwilą więc na pewno wyglądałaś pięknie ciri

Aante czemu tak uważasz? Nie spodziewają się? U mnie w pracy w ostatnim czasie taaaka rotacja pracowników

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-29, 20:31   #1793
alex_xandra
Przyczajenie
 
Avatar alex_xandra
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 9
Dot.: Panny Młode 2021

Witajcie! Jestem tu nowa i to mój pierwszy post Zostanę panną młodą w sierpniu 2021, powoli zaczynamy przygotowania. Tak mnie naszło że chciałabym móc z kimś o tym pogadać, kto przechodzi przez to samo, i może podpatrzeć jakiś pomysł? Pozdrawiam!
alex_xandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-29, 21:26   #1794
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

Witaj alex Na pewno nie zabraknie inspiracji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-29, 22:05   #1795
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021

Właśnie mi uświadomiły ściema, że ja nie mam pojęcia czy w kościele robią jakieś dekoracje czy nie i kiedy się z sala na dekoracje ugadywac dobrze, że mieszkam w małym mieście i ślub biorę w piątek to raczej na spokojnie po załatwiam ta kwestie

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-29, 22:18   #1796
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak się kontaktowałyście z dekoratorkami, to na jakiej podstawie robiły wam wyceny? Jestem w tym kompletnie zielona.
I jeszcze raz chciałam podpytać, czy któraś oglądała Simple Wedding Dress, a może któraś z jej koleżanek korzystała?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas jest w ten sposób, że podaliśmy kwotę jaką chcemy zapłacić i mamy ,,otwartą szafę'', tzn. udostępniają nam do wyboru swoje dekoracje i po prostu wybieramy co chcemy. A jeśli np. zamarzy nam się coś konkretnego czego nie mają to najczęściej wypożyczają za jakąś tam kwotę pobierając z naszej puli pieniędzy.

Cytat:
Napisane przez alex_xandra Pokaż wiadomość
Witajcie! Jestem tu nowa i to mój pierwszy post Zostanę panną młodą w sierpniu 2021, powoli zaczynamy przygotowania. Tak mnie naszło że chciałabym móc z kimś o tym pogadać, kto przechodzi przez to samo, i może podpatrzeć jakiś pomysł? Pozdrawiam!

Hej który sierpnia?
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-30, 08:52   #1797
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Właśnie mi uświadomiły ściema, że ja nie mam pojęcia czy w kościele robią jakieś dekoracje czy nie i kiedy się z sala na dekoracje ugadywac dobrze, że mieszkam w małym mieście i ślub biorę w piątek to raczej na spokojnie po załatwiam ta kwestie

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Też wychodzę z takiego założenia, bo mam taką samą sytuację. Chyba z jakąś dekoratorka będę rozmawiać po nowym roku, ja chcę głównie do kościoła, może żeby ściankę zrobiła i jakiś bukiet na stół, zobaczy się. A może da się dogadać z salą że zrobią.

W kościele nie chce bogatych dekoracji, jedynie co to mocno mi zależy na jakiś fajnych krzesłach, nietopornych, bez pokrowców.

Ogólnie z tymi umowami trudno teraz, bo zaprosisz 150 osób, a połowa odmówi, a przecież od tego zależy ilość i rodzaj stołów, a co za tym idzie ilość dekoracji.. Także chyba lepiej w umowie wpisywać mniejsza ilość.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-30, 08:58   #1798
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Też wychodzę z takiego założenia, bo mam taką samą sytuację. Chyba z jakąś dekoratorka będę rozmawiać po nowym roku, ja chcę głównie do kościoła, może żeby ściankę zrobiła i jakiś bukiet na stół, zobaczy się. A może da się dogadać z salą że zrobią.

W kościele nie chce bogatych dekoracji, jedynie co to mocno mi zależy na jakiś fajnych krzesłach, nietopornych, bez pokrowców.

Ogólnie z tymi umowami trudno teraz, bo zaprosisz 150 osób, a połowa odmówi, a przecież od tego zależy ilość i rodzaj stołów, a co za tym idzie ilość dekoracji.. Także chyba lepiej w umowie wpisywać mniejsza ilość.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja już się dowiedziałam z jaką dekoratornia współpracuje restauracja i będziemy brać od nic i wystrój kościoła i wystrój sali. A że jest w sąsiedztwie kościoła i też bardzo blisko nas więc w zasadzie wszystkie kwiaty od nich brać będziemy. Fajnie tak brać ślub jako jedna z ostatnich. Wszyscy wszystko wiedzą o nawet za bardzo nie muszę kombinować żeby się dowiedzieć co i jak

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-30, 09:10   #1799
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
A ja nadal jestem ślepa i nie widzę tych zdjęć Ale wszystkie tak chwilą więc na pewno wyglądałaś pięknie ciri
Powinnaś widzieć


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

Cytat:
Napisane przez pitrasiaa Pokaż wiadomość

Ciri15 szczena mi opadła jak zobaczyłam zdjęcia w niektórych kieckach! Masz figurę jak panie modelki z katalogów Najbardziej mi się podobała 1 suknia, z 2 salonu (najbardziej podobają mi się te najmniej wygodne i praktyczne ). Jedyne co, to nie szłabym w zabudowane bardzo góry, bo masz bardzo ładne obojczyki i ramiona- szkoda je zakrywać+ mam wrażenie że dziwnie spłaszczały Ci piersi/robiły coś nie tak z proporcjami sylwetki. Aczkolwiek to może być kwestia zdjęć, albo niedopasowania sukni. Zazdroszczę, że w tak wielu fasonach ładnie wyglądasz.
Dzięki dzięki, ale do modelek to mi brakuje 10 cm wzrostu i -15 kg co najmniej .
Też jestem fanką niepraktycznosci. Ta suknia się bardzo mojej rodzinie podobała. Co do zabudowania góry mam takie same odczucia. Tzn jak ramiaczka to dość cienkie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Też czytalam o tym zmniejszeniu limitow, póki co jesteśmy w żółtej ale tak szybko idzie że mamy wejść do czerwonej, na razie nie przywiązuje do tego wagi bo jeszcze rok do ślubu gdyby to był sierpień to mooooze bym się już stresowała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas niby mniej niż rok, ale podobna sytuacja. Chyba i tak bym kombinowała żeby się ten ślub odbył. Jestem pewna że dużo osób nam odmówi, ale teraz dla niektórych koronawirus będzie dobra wymówka na najbliższe kilka lat. Nie zamierzam tyle czekać że ślubem, kto chce przyjedzie. Ale i tak mam nadzieję że do mają nie będzie już żadnych ograniczeń w organizowaniu wesel


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasia08204 Pokaż wiadomość
Ciri, naprawdę cudnie wyglądasz we wszystkich sukienkach! Jednak jak dla mnie to sukienka nr.3 z drugiego salonu pozamiatała kokurencję Suknia nr.7 też pięknie
Super dziedziny, a tak jakoś ogólnie możesz opisać jak to się łączy w temacie doktoratu? Robisz go za granicą?
Mamie się bardzo podobała ta 3. 7 podobała się mi, tylko bez tej asymetrii.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Dziewczyny, a torty już zamawiacie? Ja się mocno zbieram żeby ustalić sama ze sobą jak ma wyglądać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.


Edytowane przez ciri15
Czas edycji: 2020-09-30 o 09:07
ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-30, 09:18   #1800
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Ja tort mam wybrany jaki chce ale no mam nadzieję że jeszcze nie trzeba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-30 09:57:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:05.