Panny Młode 2021 - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-02-24, 11:24   #4231
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość

My mamy wesele w sierpniu a zaczynam się strasznie denerwować. Mamy już tyle rzeczy załatwionych, że nie wyobrażam sobie tego przekładać, a do czego to zmierza wszystko to nie wiem. Dzisiaj w radiu słyszałam o wprowadzeniu na Mazurach większych obostrzeń, znowu zamkną podstawówki, kina, teatry, baseny itd. ,,narażone na to'' są również dwa inne województwa - Kujawsko-Pomorskie i Zachodniopomorskie bo tam niby największa liczba zakażeń. Co do wesel.. ja byłam w tamtym roku na dwóch i na jednej Komunii, znajomi też chodzili na wesela i wszystko było okej, a teraz sytuacja jest o wiele lepsza i trochę ludzi już poszczepionych. Wczoraj rozmawiałam z moją dekoratorką to mówiła mi wprost, że jeszcze chwila i nie będzie miała z czego żyć, a po Świętach Wielkanocnych czuje, że będzie wielki bunt odnośnie wesel bo zaraz już w sumie rozpoczyna się sezon. Dziewczyny kwietniowe i majowe nie wiem co musicie czuć jak ja sierpniowa już znoszę jajo z nerwów.. chociaż większość jest pozytywnie nastawiona no bo to w sumie dopiero sierpień.

Tak jak pisałam wcześniej pandemia będzie wygasała i może to trwać nawet 3-4 lata i co? rząd planuje tyle czasu funkcjonować z takimi obostrzeniami? doprowadzając do tego, że wielu ludzi nie będzie miało z czego żyć.
ja też mam w sierpniu i dziś mnie dół dopadł, że to chyba nie ma sensu... Makijażystka mi mówiła, że jestem jak na razie jej jedyną klientką na ten rok, 4 dziewczyny zrezygnowały ze ślubu na rzecz 2022 roku. Tylko właśnie, ile czekać, kiedy to się skończy?
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-24, 11:27   #4232
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Lottie69 Mogę wiedzieć ile mniej-więcej zapłaciliście?

Jasne, żadna tajemnica. Specjalnie szukałam kwitka - 1456 zł dokładnie za obie. Płaskie, z soczewką od środka, grawer w cenie i zmiana rozmiaru (już nawet o rozmiar powiększałam ).

W aparcie/kruku chcieli od nas około 2300 wzwyż, już nie pamiętam ile dokładnie, no ale różnica cenowa była spora. Także cieszę się, że pochodziliśmy i popytaliśmy w różnych miejscach.


Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
możesz rozważyć drobną zmianę
"kochanego tatę Jana Kowalskiego wraz z Anną Nowak" - trochę lepiej mi to brzmi, ale to kwestia gustu tak naprawdę

generalnie jest ok
Dla mnie też tak lepiej brzmi
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-24, 11:38   #4233
savior_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 218
Dot.: Panny Młode 2021

Zmieniłam i faktycznie lepiej brzmi. Mała korekta, ale jest widoczna
Dzisiaj chyba zamknę temat zaproszeń. Wreszcie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
savior_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-24, 11:57   #4234
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

My dla rodziców robimy takie same zaproszenia, jak dla reszty, o żadnym błogosławieństwie nie ma mowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-24, 12:16   #4235
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Ja dałam normalne zaproszenie jak dla wszystkich plus dla rodziców mamy osobne prośby w pudełeczku drewnianym o błogosławieństwo, są mega

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-24, 12:45   #4236
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez elektro_lit Pokaż wiadomość
My wybraliśmy klasyczne od początku i to rzeczywiście nie jest takie proste Ale udało nam się coś dobrać. W salonach mają niestety więcej z kamieniami, bo to się sprzedaje, ale można wybrać dany model bez kamienia, tak nam przynajmniej powiedziano. I dużo mają dwukolorowych albo z jakimś specjalnym frezem, bo to się teraz chyba sprzedaje. Więc w sumie zależy czego szukasz Rzeczywiście nie można z danego modelu wybrać innej szerokości, na stronie mają większy wybór. W salonie w którym byłam nie mieli np. 3.5 mm damskiej Ale ja się dużo przemieszczam, więc może w którymś trafię na 3.5, bo się waham czy 3 czy 3.5.

Też bym chciała od lokalnego, ale nie znam w aktualnym miejscu zamieszkania :/
Ok, rozumiem. My chcemy bez kamieni, raczej proste, klasyczne

No właśnie ja też nie znam, dlatego pomyślałam właśnie o tym salonie CLASSICA bo wiem, że tak projektują obrączki od podstaw

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
ja też mam w sierpniu i dziś mnie dół dopadł, że to chyba nie ma sensu... Makijażystka mi mówiła, że jestem jak na razie jej jedyną klientką na ten rok, 4 dziewczyny zrezygnowały ze ślubu na rzecz 2022 roku. Tylko właśnie, ile czekać, kiedy to się skończy?
Naprawdę? to u mnie znowu jest dużo rezerwacji, że tak to nazwę ,,na wszystko'', ledwo się wcisnęłam do fryzjerki. Ogólnie usługodawcy raczej zakładają, że wesele się odbędzie. Na razie nikt się nie wycofuje. My dalej ogarniamy wszystko, później dadzą zielone światło i co? zostaniemy z ręką w nocniku. Ale w sumie dobrze wiedzieć, że nie jestem sama z tymi obawami. Myślę, że na ten moment i tak mamy szczęście, że mamy ten ślub w takim miesiącu a nie innym.

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Jasne, żadna tajemnica. Specjalnie szukałam kwitka - 1456 zł dokładnie za obie. Płaskie, z soczewką od środka, grawer w cenie i zmiana rozmiaru (już nawet o rozmiar powiększałam ).

W aparcie/kruku chcieli od nas około 2300 wzwyż, już nie pamiętam ile dokładnie, no ale różnica cenowa była spora. Także cieszę się, że pochodziliśmy i popytaliśmy w różnych miejscach.
No to powiem Ci, że cena atrakcyjna. Dobra dziewczyny zmotywowana jestem, będziemy iść w drugiej połowie marca, to dam znać co tam się udało wybrać licząc 8 tygodni realizacji (sugerując się tutaj jedną z Was) powinny być gotowe na drugą połowę maja, także w porządku, 3 miesiące przed ślubem.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-24, 12:49   #4237
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021

My też daliśmy takie same zaproszenia jak innym.
Nie było też prośby o błogosławieństwo i nie było też dziękowania za pomoc w organizacji

W ogóle nasze zaproszenia mają bardzo prostą treść, bez cytatów i wierszyków.
Kto zaprasza, kogo, na co, gdzie i kiedy

My za nasze obrączki zapłaciliśmy 2,5 tys (grawer, dożywotnia zmiana rozmiaru i odnawianie gratis) Myślałam, że to dobra cena, a okazuje się, że i tak w porównaniu do niektórych z was wysoka

W kruku za takie same chcieli od nas ponad 4 tys, a w yes trochę ponad 3, ale nie pamiętam dokładnie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-02-24, 15:38   #4238
kapsw
Rozeznanie
 
Avatar kapsw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 782
Dot.: Panny Młode 2021

My ostatecznie wzięliśmy w Inne Obrączki. Cena dość wysoka (porównywalna do sieciowek, ale względem lokalnych to wysoka), ale praca artystyczna, będą z naszymi odciskami palców i w niestandardowym wykończeniu (młotek, satynowany), każde z nas ma indywidualnie dobraną szerokość (ja 3,7, narzeczony 4,5), i nawet rozmiar (mam połówkę rozmiaru ).
Ale tez mieliśmy na to przygotowany budżet, i jakby boli mniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się. / Andrzej Sapkowski
kapsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-24, 16:26   #4239
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Wrzuciłam Wam nasze zaproszenia na grupę na FB jeśli macie ochotę zerknąć to zapraszam
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-24, 16:38   #4240
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
Aante_e, a masz już na oku jakąś inną fryzurę ?
Ja cały czas nie wiem co można zrobić z moich długich i prostych jak druty włosów


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, już jestem po próbnej fryzurze. Takie luźne upięcie z kręconych włosów. received_349478532784159.jpeg

My też zapłaciliśmy sporo za obrączki, bo 4 tysiące, ale dopłacaliśmy za pallad.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.

Edytowane przez aante_e
Czas edycji: 2021-02-24 o 16:40
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-24, 16:40   #4241
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Tak, już jestem po próbnej fryzurze. Takie luźne upięcie z kręconych włosów. Załącznik 7742315

My też zapłaciliśmy sporo za obrączki, bo 4 tysiące, ale dopłacaliśmy za pallad.
No pięknie a Tobie jak się podoba? Będziesz miała jakieś ozdoby czy kwiaty we włosach?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-24, 16:50   #4242
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
No pięknie a Tobie jak się podoba? Będziesz miała jakieś ozdoby czy kwiaty we włosach?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przyłączam się do pytania


Bardzo ładne upięcie
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-24, 16:55   #4243
savior_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 218
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Wrzuciłam Wam nasze zaproszenia na grupę na FB jeśli macie ochotę zerknąć to zapraszam
Podacie nazwę grupy? Jestem nie w temacie
Napisałam maila do menadżerki restauracji z zapytaniami o wesele. Ciekawe co odpisze, chociaż trochę czasu jest jeszcze... Bardziej mnie ciekawi ten termin o ostatecznej liczbie gości. Bo miesiąc przed weselem, a w tych okolicznościach pandemicznych..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
savior_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-24, 17:00   #4244
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez savior_ Pokaż wiadomość
Podacie nazwę grupy? Jestem nie w temacie
Napisałam maila do menadżerki restauracji z zapytaniami o wesele. Ciekawe co odpisze, chociaż trochę czasu jest jeszcze... Bardziej mnie ciekawi ten termin o ostatecznej liczbie gości. Bo miesiąc przed weselem, a w tych okolicznościach pandemicznych..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mamy grupę na Facebooku dla tych co się stale udzielają na wątku, napisz PW

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-24, 17:18   #4245
pitrasiaa
Raczkowanie
 
Avatar pitrasiaa
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 108
Dot.: Panny Młode 2021

Co do obrączek z classici to z promocją -20% wyszło nam 4600zl.

Moja obrączka to różowe złoto na zewnątrz, pasek białego zmatowionego w środku. Każdy pasek tej samej szerokości. Wysokość 1,3mm, szerokość 3,5. Profil urban (dość specyficzny płaski ich autorstwa podobno). Z szoczewka.

Narzeczony ma bardzo podobna z tym że ma milgryfy na łączeniu złota i nie ma matu. Jego szeroka na 5,5mm.

W cenie mamy grawer i zmianę rozmiaru. Oczywiście dożywotnia gwarancja. W kruku za bardzo podobne obrączki (model sensi damska plus semeio męska) wychodziło trochę taniej jak pytaliśmy bo akurat była promocja.

Z tym że w kruku nie ma możliwości zmiany rozmiaru dla tych obrączek a na tym nam zależało.

Mówię tu oczywiście o próbie 585 w obu przypadkach.

W classice zamówiłam 21 stycznia i pani mówiła że pracowania ma opóźnienia dlatego te 8 tygodni możemy czekać. Jak będę je mieć to się pochwalę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pitrasiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-24, 17:59   #4246
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez pitrasiaa Pokaż wiadomość
Co do obrączek z classici to z promocją -20% wyszło nam 4600zl.

Moja obrączka to różowe złoto na zewnątrz, pasek białego zmatowionego w środku. Każdy pasek tej samej szerokości. Wysokość 1,3mm, szerokość 3,5. Profil urban (dość specyficzny płaski ich autorstwa podobno). Z szoczewka.

Narzeczony ma bardzo podobna z tym że ma milgryfy na łączeniu złota i nie ma matu. Jego szeroka na 5,5mm.

W cenie mamy grawer i zmianę rozmiaru. Oczywiście dożywotnia gwarancja. W kruku za bardzo podobne obrączki (model sensi damska plus semeio męska) wychodziło trochę taniej jak pytaliśmy bo akurat była promocja.

Z tym że w kruku nie ma możliwości zmiany rozmiaru dla tych obrączek a na tym nam zależało.

Mówię tu oczywiście o próbie 585 w obu przypadkach.

W classice zamówiłam 21 stycznia i pani mówiła że pracowania ma opóźnienia dlatego te 8 tygodni możemy czekać. Jak będę je mieć to się pochwalę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję za obszerną odpowiedź odnośnie Classici. A umawialiście się na spotkanie jakoś wcześniej telefonicznie czy poszliście tak po prostu z ulicy w godzinach otwarcia?

Rozumiem. No cena zależy ostatecznie od modelu i od próby. Jestem mega ciekawa jaką cenę nam krzykną jak już wybierzemy ostatecznie co chcemy. Zmiana rozmiaru obrączek to cenna rzecz, też nam na tym zależy właśnie.

To czekam na zdjęcia jak dostaniecie
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-24, 18:25   #4247
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
No pięknie a Tobie jak się podoba? Będziesz miała jakieś ozdoby czy kwiaty we włosach?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Przyłączam się do pytania


Bardzo ładne upięcie
Dziękuję
Chciałabym jeszcze taką opaskę z kryształkami, wiązaną, tylko muszę coś sensownego kupić. U fryzjerki dostałam zawału - koszt takiego cuda to 200 zł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-24, 18:51   #4248
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Dziękuję
Chciałabym jeszcze taką opaskę z kryształkami, wiązaną, tylko muszę coś sensownego kupić. U fryzjerki dostałam zawału - koszt takiego cuda to 200 zł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ło matko, że tak się wyrażę, konkretna cena ja już mam upatrzony sklep z takimi ozdobami do włosów (lokalny - śmieję się bo wiele nawet taki pierdół mam z lokalnych firm, ale to czysty przypadek, a raczej siła instagrama ) i tam jak patrzyłam na ceny np. ozdobnych gałązek to tak od 70 zł do 190 zł, a średnio tak 120-160 zł, tak samo jeśli chodzi o wsuwki czy grzebienie. No potrafi to trochę kosztować.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-24, 19:50   #4249
pitrasiaa
Raczkowanie
 
Avatar pitrasiaa
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 108
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Dziękuję za obszerną odpowiedź odnośnie Classici. A umawialiście się na spotkanie jakoś wcześniej telefonicznie czy poszliście tak po prostu z ulicy w godzinach otwarcia?

Rozumiem. No cena zależy ostatecznie od modelu i od próby. Jestem mega ciekawa jaką cenę nam krzykną jak już wybierzemy ostatecznie co chcemy. Zmiana rozmiaru obrączek to cenna rzecz, też nam na tym zależy właśnie.

To czekam na zdjęcia jak dostaniecie
Umawialiśmy wizytę przez ich stronę.


Co do rzeczy do włosów to ja chyba zamówię na allie. Wychodzi dużo taniej a jakościowo podobnie. Biżuterię też chyba kupię tam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pitrasiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-24, 20:27   #4250
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Ja też ozdoby do włosów zamówiłam na alieexpres, dzisiaj wysłali więc czekam aż przyjdą i wam pokażę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-24, 20:39   #4251
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

Ja też mam 2 ozdoby z aliekspres. Obie bardzo dobrze wykonane. Ale nie wiem czy którąkolwiek ubiorę ostatecznie chyba właśnie będę szukać czegoś innego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-25, 06:04   #4252
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Ja też ozdoby do włosów zamówiłam na alieexpres, dzisiaj wysłali więc czekam aż przyjdą i wam pokażę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak dostałaś SMS to będą za kilka dni max, ja tak miałam.

O, właśnie też dostałam smsa o paczce, może kolczyki
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.


Edytowane przez ciri15
Czas edycji: 2021-02-25 o 06:09
ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-25, 08:51   #4253
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Dziewczyny, dobre ceny są na stronie ecarla, jeśli chodzi o ozdoby i inną biżuterię ślubną. Jeszcze się zastanawiam co zamówić, bo mam mętlik w głowie. Dzisiaj wrzucę post z sukienką, mam nadzieję, że coś mi doradzicie, bo kompletnie nie wiem jakie kolory i na co się zdecydować.
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-25, 09:11   #4254
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Też zamawiałam z tej strony na próbę zastępczy pierścionek zaręczynowy mój w pracy już dwa razy stracił oczko więc chciałam coś co mogę nosić na codzien jestem zachwycona wygląda jak taki za kilka stówek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-25, 09:12   #4255
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021

Wczoraj napisałam do zakonnika, tam gdzie ma być ślub, z tym zezwoleniem mamy przyjść w poniedziałek. W poniedziałek też zaczynamy nauki przedmałżeńskie.
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-25, 09:32   #4256
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

My wczoraj załatwiliśmy USC.
Teraz w niedzielę może pójdziemy w końcu do księdza po to zaświadczenie o chrzcie dla mnie... Jak się uda załatwić, to w przyszłym tygodniu protokół.

Tort - czekam na umowę. Mieliśmy ostatnio degustację i na pewno bierzemy krem biały michałek (był obłędny!), co do reszty do jeszcze ciężko zdecydować. Do tego akurat była pianka malinowa i malinowa konfitura. Narzeczonemu bardzo smakowała konfitura porzeczkowa z innego kawałka i do tego była też pyszna palona biała czekolada. Tylko co do michałka jesteśmy zgodni

Dekoratorki jednak chcą spotkanie online, bo epidemia tydzień temu epidemii nie było chyba.
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-25, 10:06   #4257
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Przeraża mnie to ile dokumentów trzeba załatwić i że mają swoje określone terminy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-25, 10:14   #4258
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez pitrasiaa Pokaż wiadomość
Umawialiśmy wizytę przez ich stronę.
A no tak, jest taka opcja. To my chyba też przez stronę się umówimy



My wczoraj podpisaliśmy w końcu umowę z kwartetem (kamień z serca!), a facet z naszego zespołu też nam pomógł bo wypożyczył 4 mikrofony, żeby ten kwartet na sali do pierwszego tańca nagłośnić, także mamy ten temat zamknięty

Na razie chwila przerwy od ogarniania. 2 marca mamy pierwsze spotkanie w poradni online. Później jadę na 10 dni do domu rodzinnego to może tam zamówię sobie buty, bo w sumie stopa nie rośnie to mogą już leżeć i czekać suknię mam mieć szytą dopiero 6 lipca, później od razu zamawiam jakąś ozdobę do włosów, więc na próbną fryzurę najlepiej by mi było umówić się gdzieś 15-16 lipca, a na końcu np. 17-18 lipca na makijaż próbny. Ślub 7 sierpnia, więc chyba powinno być ok, jak myślicie? nie będę ozdoby do włosów zamawiać przed szyciem sukienki no bo bez sensu..
Po powrocie do siebie (po 15 marca) tak jak pisałam będziemy załatwiać obrączki.
Coraz więcej się dzieje.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-25, 10:23   #4259
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021

Hej dziewczyny. We wtorek byliśmy w USC - zaświadczenie mamy, na lajciku do załatwienia. Po tem tak mnie głowa rozbolała, że aż zaczęłam się źle czuć i trwa to do dziś... Wszytko słyszę jakbym słuchała tych słynnych ASMR czy jak się to tam nazywa, a moje dziecko tak drze twarz piskliwie, że aż mną wykręca. We wtorek byliśmy też u florystki umówić się na obgadanie wystroju kościoła i sali - idziemy do niej w poniedziałek. Zobaczymy co ona podpowie. Dziś lecimy podpisać protokół. Cieszę się, że sprawnie udało się ogarnąć wszystkie dokumenty do protokołu, ale ja się takimi rzeczami stresuje i boje się, że znowu zacznie mnie ten łeb boleć tak bardzo ze stresu ja chcę żeby już był 8 maj i żebym właśnie obudziła się jako mężatka i to wszystko było za mną dodatkowo ten stres z wirusem. Kurcze mogliby wprowadzić te strefy to może byłaby większa szansa na to że się wszystko uda, mój powiat nigdy nawet chyba w żółtej strefie nie był, bo składa się głównie z wiosek, a patrząc na całe pomorskie to niestety sytuacja wygląda średnio. Zobaczymy co za dwa tygodnie wymyśla....

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Przeraża mnie to ile dokumentów trzeba załatwić i że mają swoje określone terminy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie też to przerażało, a okazało się, że w sumie ogarnąć musieliśmy tylko akty chrztu. W USC przez tel podaliśmy wszystko i poszliśmy na gotowe z dowodami. 20 min i to tak na spokojnie, bo gość przychodził do nas z czymś i szedł do siebie więc jakby więcej czasu zajęło czekanie na niego niż samo załatwianie spraw. Nie potrzebowaliśmy nawet aktów urodzenia

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-25, 10:30   #4260
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

U nas tez sprawnie to poszło w USC. Kierownik wzięła od nas dowody, akty urodzenia ściągnęła sobie z systemu i po sprawie.

W środę bierzemy wolne i jedziemy na podbój garniturów i obrączek.
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-30 09:57:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:56.