Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2 - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-06-17, 22:57   #871
MAJ76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 14
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez beth612 Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Jeśli można zapytać to gdzie Pani robiła iluszy i co to za metoda bez nacięć? Pozdrawiam
dr Przemysław Jaczun.

Proszę wejść na jego stronę lub konto na instagramie. Tam Doktor wyjaśnia, co i jak

W teorii ta metoda jest tymczasowa, bo rzekomo na 2-5 lat. Ale to teoria, bo metoda jest nowatorska i wciąż udoskonalana. Nici wewnętrzne, które doktor stosuje są permanentne i zakładane na stałe więc jest duża szansa, że te dziesiątki osób, które w ciągu kilku chwil, prawie bezkrwawo dostały od niego nowe uszy będą mieć te uszy już na zawsze


Że już nie wspomnę, że koszt to zaledwie 30% normalnej ceny tradycyjnej operacji Zapłaciłam 1.800 zł

Edytowane przez MAJ76
Czas edycji: 2023-06-17 o 22:58
MAJ76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-18, 19:36   #872
Alexand_93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 56
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez MAJ76 Pokaż wiadomość
dr Przemysław Jaczun.

Proszę wejść na jego stronę lub konto na instagramie. Tam Doktor wyjaśnia, co i jak

W teorii ta metoda jest tymczasowa, bo rzekomo na 2-5 lat. Ale to teoria, bo metoda jest nowatorska i wciąż udoskonalana. Nici wewnętrzne, które doktor stosuje są permanentne i zakładane na stałe więc jest duża szansa, że te dziesiątki osób, które w ciągu kilku chwil, prawie bezkrwawo dostały od niego nowe uszy będą mieć te uszy już na zawsze
Że już nie wspomnę, że koszt to zaledwie 30% normalnej ceny tradycyjnej operacji Zapłaciłam 1.800 zł

Jak ja robiłam uszy 2 lata temu, to już ta metoda "nowatorska" była i nawet się nad nią zastanawiałam ale wolałam zapłacić 4000 tyś i mieć na całe życie, niżeli płacić co 2-5 lat po 1800 zł. Tym bardziej, że pewności jeszcze nie ma co do tej metody ale jak kto woli

Daj znać tak za 5 lat jak efekt, bo teraz to takie zachwalanie bo "tanio" i świeżo
Alexand_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-18, 20:53   #873
MAJ76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 14
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Alexand_93 Pokaż wiadomość
Jak ja robiłam uszy 2 lata temu, to już ta metoda "nowatorska" była i nawet się nad nią zastanawiałam ale wolałam zapłacić 4000 tyś i mieć na całe życie, niżeli płacić co 2-5 lat po 1800 zł. Tym bardziej, że pewności jeszcze nie ma co do tej metody ale jak kto woli

Daj znać tak za 5 lat jak efekt, bo teraz to takie zachwalanie bo "tanio" i świeżo

Nowatorska, jak na ostatnie 25 lat, od kiedy to śledzę chirurgię plastyczną w zakresie uszu. Zgadza się, że metoda nićmi istnieje od 2 lat (nigdzie nie pisałam, że krócej), co w kontekście tradycyjnych metod dostępnych na rynku od 30 lat jest wciąż nowatorskie. Sam Doktor mówi, że wykonuje nią zabiegi od 2 lat i wciąż udoskonala technikę, wybiera coraz to lepsze nici, by efekt był trwały a zabieg jak najmniej bolesny.

Wyczuwam w tym co napisałaś lekki "pstryczek" w moim kierunku a to przecież nie ja robię te zabiegi. Nie ja na nich zarabiam.
Jestem w takiej sytuacji zdrowotnej, że NIE MOGĘ i nigdy nie będę mogła zrobić sobie uszu metodą tradycyjną. Przemyślałam temat gruntownie (zajęło mi to ostatnie 15 lat, wszystkie "za i przeciw") i z wielu względów ta metoda była jedyna dla mnie dostępna. Nawet, jeśli uszy odejdą trochę po jakimś czasie.

Cudownie, że wybrałaś inną metodę i że jesteś zadowolona. Ale moją intencją było podzielenie się jedynie moim doświadczeniem, tak jak wszyscy inni tutaj oraz wyrażenie swoich emocji w tym zakresie. Zwłaszcza, że sporo osób pytało mnie zarówno tutaj jak i na instagramie o szczegóły zabiegu, przebieg, cenę etc.

Edytowane przez MAJ76
Czas edycji: 2023-06-18 o 22:03
MAJ76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-19, 15:29   #874
Alexand_93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 56
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez MAJ76 Pokaż wiadomość
Nowatorska, jak na ostatnie 25 lat, od kiedy to śledzę chirurgię plastyczną w zakresie uszu. Zgadza się, że metoda nićmi istnieje od 2 lat (nigdzie nie pisałam, że krócej), co w kontekście tradycyjnych metod dostępnych na rynku od 30 lat jest wciąż nowatorskie. Sam Doktor mówi, że wykonuje nią zabiegi od 2 lat i wciąż udoskonala technikę, wybiera coraz to lepsze nici, by efekt był trwały a zabieg jak najmniej bolesny.

Wyczuwam w tym co napisałaś lekki "pstryczek" w moim kierunku a to przecież nie ja robię te zabiegi. Nie ja na nich zarabiam.
Jestem w takiej sytuacji zdrowotnej, że NIE MOGĘ i nigdy nie będę mogła zrobić sobie uszu metodą tradycyjną. Przemyślałam temat gruntownie (zajęło mi to ostatnie 15 lat, wszystkie "za i przeciw") i z wielu względów ta metoda była jedyna dla mnie dostępna. Nawet, jeśli uszy odejdą trochę po jakimś czasie.

Cudownie, że wybrałaś inną metodę i że jesteś zadowolona. Ale moją intencją było podzielenie się jedynie moim doświadczeniem, tak jak wszyscy inni tutaj oraz wyrażenie swoich emocji w tym zakresie. Zwłaszcza, że sporo osób pytało mnie zarówno tutaj jak i na instagramie o szczegóły zabiegu, przebieg, cenę etc.
Żadnych pstryczków nie było z mojej strony. No i super, każdy robi sobie taką metodą zabieg, jaką chce lub na jaką mu zdrowie pozwoli;-) I jeśli ktoś akceptuje "nowatorskie metody" to też w porządku. Wielu chirurgów wykonuje ten zabieg z nićmi, więc nie jest on jedyny.

Zachwaliłaś tą metodę tak jakbyś była co najmniej po 4 latach od zabiegu. Myślę, że wielu ludzi to nie przekona od razu jak napiszesz "bezboleśnie i bardzo tanio" bo jeszcze nawet nie minęło tyle czasu żeby można było stwierdzić, czy to w ogóle opłacalne. Oczywiście jeśli będzie, to wtedy cena z 1800 zł wskoczy na 3000 zł, tak to działa ;p
Alexand_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-19, 20:02   #875
MAJ76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 14
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Alexand_93 Pokaż wiadomość
Żadnych pstryczków nie było z mojej strony. No i super, każdy robi sobie taką metodą zabieg, jaką chce lub na jaką mu zdrowie pozwoli;-) I jeśli ktoś akceptuje "nowatorskie metody" to też w porządku. Wielu chirurgów wykonuje ten zabieg z nićmi, więc nie jest on jedyny.

Zachwaliłaś tą metodę tak jakbyś była co najmniej po 4 latach od zabiegu. Myślę, że wielu ludzi to nie przekona od razu jak napiszesz "bezboleśnie i bardzo tanio" bo jeszcze nawet nie minęło tyle czasu żeby można było stwierdzić, czy to w ogóle opłacalne. Oczywiście jeśli będzie, to wtedy cena z 1800 zł wskoczy na 3000 zł, tak to działa ;p
Dziękuję za uświadomienie mnie. Prawie 50 lat na tym świecie i się nie połapałam....

Po pierwsze nie napisałam nigdzie, że dr Jaczun jest jedyny. Jedynie, że metoda jest nowatorska w perspektywie ostatnich 25 lat.

Po drugie, nigdzie nie pisałam, że bezboleśnie. Uszy bolały w cholerę przez pierwsze 3-4 dni.

Po trzecie, nie zachwalałam ani nikogo nie próbowałam przekonywać tylko entuzjastycznie podzieliłam się moim świeżym doświadczeniem. Myślałam, że to forum do tego służy. Nie wiedziałam, że muszę odczekać kilka lat, żeby się podzielić odczuciami. Ale wtopa!

Kochani-pozostali, którzy łapiecie mnie przez różne media, macie pytania, piszecie o swoich nieudanych doświadczeniach etc. Piszcie i pytajcie tam na priv. Ja już tutaj nie będę się wynurzać. Zdjęcia udostępnię prywatnie.

Wszystkim życzę zadowolenia i satysfakcji z podjętych decyzji

Edytowane przez MAJ76
Czas edycji: 2023-06-19 o 20:55
MAJ76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-20, 16:52   #876
Alexand_93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 56
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez MAJ76 Pokaż wiadomość
Dziękuję za uświadomienie mnie. Prawie 50 lat na tym świecie i się nie połapałam....

Po pierwsze nie napisałam nigdzie, że dr Jaczun jest jedyny. Jedynie, że metoda jest nowatorska w perspektywie ostatnich 25 lat.

Po drugie, nigdzie nie pisałam, że bezboleśnie. Uszy bolały w cholerę przez pierwsze 3-4 dni.

Po trzecie, nie zachwalałam ani nikogo nie próbowałam przekonywać tylko entuzjastycznie podzieliłam się moim świeżym doświadczeniem. Myślałam, że to forum do tego służy. Nie wiedziałam, że muszę odczekać kilka lat, żeby się podzielić odczuciami. Ale wtopa!

Kochani-pozostali, którzy łapiecie mnie przez różne media, macie pytania, piszecie o swoich nieudanych doświadczeniach etc. Piszcie i pytajcie tam na priv. Ja już tutaj nie będę się wynurzać. Zdjęcia udostępnię prywatnie.

Wszystkim życzę zadowolenia i satysfakcji z podjętych decyzji
xD xD
Alexand_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-21, 11:16   #877
hagism
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-05
Wiadomości: 2
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Pytanie do wszystkich .
Co ktoś miał ciągły ból głowy po plastyce uszu ?

Mianowicie jestem już 6 tyg po a ciągle pobolewa mnie głowa. Czasem na kilka godzin przejdzie a potem ból znowu wraca .
hagism jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-06-22, 19:29   #878
Basix_x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 3
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Update:

Mija 6 miesiąc od operacji, do tej pory bylo fantastycznie, ale od około miesiąca mam wrażenie, że uszy dalej mocno odstają

Miałam dwa rodzaje szwów: te wyjmowane i te „na stałe”, którę częsciowo mialy sie wchlonac. Dopóki czulam pod palcami mialam wrazenie ze uszy sa super, ale odkad sie wchlonely to co uszy podobaja mi sie co raz mnoej. Mozliwe, ze szwy wchlonely sie za szybko i nie zdazyly „zatrzymac” efektu? Czy po prostu nie zrozumialysmy sie z lekarka i po prostu koncowy efekt operacji mija sie z tym czego chcialam?

Czy obiektywnie bylybyscie usatysfakcjonowane takim efektem? Nie wiem czy juz wymyslam czy faktycznie powinnam sie przejsc do tej lekarki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg A0CB6E5F-6AB9-4E45-9F56-6A5F2EA1B66B.jpg (91,1 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg FCA8AAB6-1DCB-4344-B848-EDE3E0B5CF73.jpg (120,5 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 05507E1B-A05C-4472-A409-BE328DFD997A.jpg (57,3 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_8714.jpg (52,2 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_8713.jpg (49,8 KB, 67 załadowań)
Basix_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-23, 11:54   #879
madzia100022
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 28
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Moim zdaniem masz bardzo ładne, naturalne uszy. Nie są nienaturalnie przyklejone, spoko kształt ale wiadomo każdy ma inne preferencje

Nie wiem jakie miałaś przed musiałabyś zrobić zdjęcie porównawcze przodem wtedy bardziej będzie można ocenić.
madzia100022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-23, 12:36   #880
MAJ76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 14
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Basix_x Pokaż wiadomość
Update:

Mija 6 miesiąc od operacji, do tej pory bylo fantastycznie, ale od około miesiąca mam wrażenie, że uszy dalej mocno odstają

Miałam dwa rodzaje szwów: te wyjmowane i te „na stałe”, którę częsciowo mialy sie wchlonac. Dopóki czulam pod palcami mialam wrazenie ze uszy sa super, ale odkad sie wchlonely to co uszy podobaja mi sie co raz mnoej. Mozliwe, ze szwy wchlonely sie za szybko i nie zdazyly „zatrzymac” efektu? Czy po prostu nie zrozumialysmy sie z lekarka i po prostu koncowy efekt operacji mija sie z tym czego chcialam?

Czy obiektywnie bylybyscie usatysfakcjonowane takim efektem? Nie wiem czy juz wymyslam czy faktycznie powinnam sie przejsc do tej lekarki

Zgadzam się z przedmówczynią Jest pięknie
MAJ76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-23, 12:55   #881
Basix_x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 3
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Wlasnie celowo nie chcialam z porownawczym, bo wiem, że porównujac do wczesniejszych jest lepiej. Chcialam zeby mi ktos powiedzial czy wariuje czy nie 😂

A jeszcze jeden problem jest taki, że nawet sama bym chetnie analizowala, ale do tego stopnia nie cierpialam swoich wczesniejszych uszu, ze mam doslownie 2 zdjecia dzien przed operacja na pozegnanie. Wiec nie wiem nawet czy to kwestia tego ze nie mam zbyt wiele porownan do tego co wczesniej czy faktycznie znow odstaja 🤦🏻☠♀️
Basix_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-06-23, 19:23   #882
MAJ76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 14
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Basix_x Pokaż wiadomość
Wlasnie celowo nie chcialam z porownawczym, bo wiem, że porównujac do wczesniejszych jest lepiej. Chcialam zeby mi ktos powiedzial czy wariuje czy nie 😂

A jeszcze jeden problem jest taki, że nawet sama bym chetnie analizowala, ale do tego stopnia nie cierpialam swoich wczesniejszych uszu, ze mam doslownie 2 zdjecia dzien przed operacja na pozegnanie. Wiec nie wiem nawet czy to kwestia tego ze nie mam zbyt wiele porownan do tego co wczesniej czy faktycznie znow odstaja 🤦🏻☠♀️

A masz w takim razie zdjęcia z okresu po operacji? Kiedy uszy były już wygojone? Wtedy będzie można porównać czy coś odskoczyło czy coś jest nie tak, względem tego co poczyniła lekarka
MAJ76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-25, 19:15   #883
madzia100022
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 28
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Mówiłeś o tym lekarzowi? Co z tymi bąblami w miejscu szycia?

Edytowane przez madzia100022
Czas edycji: 2023-06-27 o 21:02
madzia100022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-27, 19:42   #884
madzia100022
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 28
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez hagism Pokaż wiadomość
Pytanie do wszystkich .
Co ktoś miał ciągły ból głowy po plastyce uszu ?

Mianowicie jestem już 6 tyg po a ciągle pobolewa mnie głowa. Czasem na kilka godzin przejdzie a potem ból znowu wraca .
Mówiłeś o tym lekarzowi? Co z tymi bąblami w miejscu szycia?
madzia100022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-22, 20:36   #885
9zuzanka6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-11
Wiadomości: 3
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Hejka, zabieg miałam w styczniu a wiec minęło pół roku trochę ponad. Wczoraj jak szlam spać to mnie zakłulo za uchem. Poprosiłam partnera, żeby sprawdził co tam się stało i okazało się, ze szew przebił się przez skore. Czy ktoś z Was tak miał?

Co było dalej? Czy poprawka była „w cenie”?
9zuzanka6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-06, 13:35   #886
125ola142
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-08
Wiadomości: 2
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Hej! Jakiś czas temu miałam robioną operacje uszu. Tuż po operacji miałam założony ten "hełm" z opatrunków i bandaży. Zmieniali mi go na wizytach co 3 dni. Nosiłam go przez 2 tygodnie i po upływie 14 dni zdjęli mi szwy. Potem lekarz powiedział, że mam nosić opaskę bawełnianą przez 4 tygodnie 24/7. Minął tydzień i wszystko prawie się zagoiło, no może coś tam byłoby widać jeszcze za uchem, ale to tyle.

Mam pytanie w związku z tym, ile wam lekarze kazali po zdjęciu szwów nosić te bawełniane opaski i było to na dzień, czy tylko na noc?

I co myślicie, o tym żebym zdjęła sobie tą opaskę chociaż na parę godzin pilnując, aby uszy o nic się nie zaczepiły?
Bo mam wrażenie, że u innych to jakoś krócej trwa noszenie tych opasek, a już minęły równe 3 tygodnie od operacji i chciałabym wyjść normalnie ze związanymi włosami i czuć się swobodnie, a nie ciągle ta opaska
Czy ucho może odskoczyć od nie noszenia opaski bawełnianej, np. 5 godzin? Wydaje mi się, że one są po to, aby chronić uszy po prostu i nic się nie powinno stać. Proszę o jakąś radę
125ola142 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-24, 13:34   #887
beth612
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 13
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Hej. Będę mieć w styczniu poprawkę zabiegu i mam pytanie do osób, które miały 2 razy robioną korektę. Czy za drugim razem był tak samo duży ból pozabiegowy? Bo mój lekarz twierdzi, że za drugim razem już mniej boli i szybciej się goi...jestem ciekawa opinii osób, które rzeczywiście miały w razy korektę. Pozdrawiam
beth612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-17, 17:29   #888
Bassprr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-11
Wiadomości: 1
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Witam,

Zagląda ktoś tu jeszcze?
Czy posiadacie wiedzę jakie jest ryzyko odskoczenia uszy przy uprawianiu sporów kontaktowych? Oczywiście profilaktycznie powrót do sportu odbyłby się po minimum 3 miesiącach.


Widzę, że niektórzy piszą o odskoczeniu ucha bez powodu w okresie roku od zabiegu, co jest trochę dziwne.
Bassprr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-18, 11:18   #889
Meggg1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 12
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Ja jestem ponad rok po operacji, jestem po jednej korekcie. To tzw. Odchodzenie ucha w moim przypadku wiązało się z przerwaniem szwów, które są założone na stałe. Trzeba pamiętać, że szwy są zakładane częściowo na chrząstkach, które są bardzo delikatne więc czasami te szwy puszczają i uszy zaczynają na nowo odstawać. Tak właśnie było u mnie. Ja po tym czasie nadal obchodzę się z nimi bardzo ostrożnie i uważam, że taki sport kontaktowy zdecydowanie może wpłynąć na trwałość wykonanego zabiegu, ale zawsze najlepiej zapytać lekarza, który będzie wykonywał zabieg.
Meggg1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2024-02-09, 02:02   #890
Pawell1946
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-02
Wiadomości: 2
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Cześć jakiego chirurga polecacie z dolnośląskiego lub lubuskiego? Pozdrawiam
Pawell1946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-13, 09:16   #891
beth612
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 13
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Za mną druga korekta. I jak jedno ucho jest ok, to do drugiego mam dalej wątpliwości.... już nie mam sił. Czy wg was to ucho jest do zaakceptowania? Po pierwszej korekcie miałam zgrubienie i teraz mimo że jest mniejsze to ciągle wg mnie jest... no nie wiem. Chcę poznać Waszą opinię
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20240213_095856.jpg (66,8 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20240213_095944.jpg (74,4 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20240213_095840.jpg (59,0 KB, 22 załadowań)
beth612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-11, 20:32   #892
Sabinawkjdie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-04
Wiadomości: 2
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Iza proszę powiedz, czy jesteś zadowolona z efektu i gdzie robiłaś. Przede mną ciężka decyzją a widzę, że bardzo zadowolona byłaś...
Sabinawkjdie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-12, 07:50   #893
Sabinawkjdie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-04
Wiadomości: 2
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Gdzie miałaś robiony zabieg? Piękne uszy!!! A sama szukam kogoś u kogo uzyskam taki efekt
Sabinawkjdie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-12 08:50:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:10.