Mamy Luty 2021 cz.III - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-11-27, 21:00   #1741
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.III

Cytat:
Napisane przez Francesc_a Pokaż wiadomość
Nie robiłam zdjęć koszykow
W jukki: poduszka do karmienia, kostka sensoryczna, otulacz do gondoli
HM: topy czarne dwa do karmienia i czarna bluzka dla tż (do tych spodni od piżamy)
Apteka: wszystko co wy
Liski: olejek migdałowy, szczotka na ciemieniuchę wraz z myjką, szczotka do ciała dla mnie (wszystko z Lullalove)
Allegro: płyny do prania Onlyeco (dla dzieci), 2 prześcieradła do gondoli, 3 pieluszki muślinowe
Dolce sonno: 2 tanie koszule po porodzie z funkcją karmienia

Jak się uda to porobie screeny z poczty elektronicznej. A jak nie to wstawię zdjęcia jak to wszystko przyjdzie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O to poszalałaś ja dzisiaj z mamą siadłam to niektóre rzeczy mi wyrzuciła z koszyka aptecznego w sumie ma rację, większość z tego można zamówić później, nie ma co kupować na zapas
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-27, 21:13   #1742
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.III

Cytat:
Napisane przez Francesc_a Pokaż wiadomość
Wiecie co? Spotkałam się z betonem🤦🏻☠♀️
Wczoraj w Lidlu skorzystałam z kasy z pierwszeństwem - Pani kazała mi się wpakować przed wszystkimi. Nikt z ludzi nic nie mówił, młody chłopak mi jeszcze koszyk podniósł do góry żebym się nie schylała i to odniósł za mnie. No było mi tak miło

Dzisiaj idę do apteki DOZ o 11:45. Po świetlik bo mi się jęczmień zrobił. One do mnie ze godzina dla seniorów (pusta apteka, żadnego seniora) to się grzecznie pytam czy ciężarnej nie obsłużą? Nie. To tylko dopytalam czy mogę swietlik wgl w ciąży użyć, to mi jedna babka zaczęła sprawdzać a druga "proszę wyjść z apteki". Na co jej odpowiadam że czekam na informacje. A ona dalej swoje że proszę wyjść i poczekać przed drzwiami 🤦🏻☠♀️🤦🏻☠♀️🤦🏻☠♀️
Nie mam pytań.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O masakra... Z jednej strony rozumiem obawę przed karą itd., z drugiej - chyba każdy ma jakieś normalne, ludzkie odruchy. A poza tym, nawet jeśli mają taką politykę, że nie, bo nie, to przecież nie trzeba być takim chamowatym

Przyznam, że ja w tym tygodniu wdepnęłam do apteki w godzinach dla seniorów, bo dziarsko wyszłam z domu bez maseczki... zorientowałam się po kwadransie spaceru, zaklęłam szpetnie i spojrzałam z nadzieją na aptekę... nie było problemu, nawet nie musiałam "grać" ciążą, byłam tak zapakowana, że nie było to widoczne. Ogromnie zależy od tego, na kogo się trafi

Cytat:
Napisane przez Larysa88 Pokaż wiadomość
Zamowilam fotelik maxi cosi coral i bazę strasznie się cieszę! 800 zł mniej rewelacja cena 1491zl całość no mega się cieszę! W końcu coś poważniejszego zamówiliśmy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fantastyczny rabat

Cytat:
Napisane przez marga_zg Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Witam się w 8 miesiącu

Adhoc
No hej! Piękny brzuszek
Ja dziś wjechałam w 30. tydzień

Cytat:
Napisane przez adhoc Pokaż wiadomość
No cóż, jak się myszy nie boi

Szybka wizyta jak zwykle u mnie i wyszłam gdzieś o 10:30 lekarz powiedział, że ciąża idealna. Idealnie, książkowo się rozwija, macica idealna, szyjka 3.7, przepływy idealne, no i wyniki też. I tylko takie ciąże. Nudzi się ze mną lekarz i oby tak zostało
Następna wizyta 9.12 o 11:30 III USG prenatalne
A 28.12 zwykła wizyta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiadomo, że chciałoby się od lekarza usłyszeć jak najwięcej, ale z drugiej strony - czy może być coś lepszego niż usłyszeć, że jest idealnie?
Nic nie wiadomo o wadze? Sorry, że tak dopytuję, ale tak lubię sobie wyobrażać te kilogramy cukru, kostki masła...

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
adhoc, super, że wszystko idealnie!

echme, fajowy wzór ma ten pajacyk!

Ja dziś odebrałam moją sukienkę, też z Vinted, jest lepsza niż na zdjęciach. Poszłam też do Rossmanna po te wkładki laktacyjne wielorazowe.
I w ogóle I'm in heaven..., zrobiłam pad thaia na obiad i teleportowało mnie do Tajlandii. Aż się rozmarzyłam nad wakacjami.
Super, że tak owocnie! Zazdro pad thaia (mniam!) i zazdro Tajlandii, nigdy nie byłam, od dawna chcę, a przy tym panującym syfie już zapomniałam, że w ogóle kiedyś można było gdzieś jeździć ostatnie lata żyłam od wyjazdu do wyjazdu, cały czas planowałam, gdzie by tu teraz, choć na parę dni, choćby blisko, to był mój sposób na mały reset głowy. A teraz...

U nas dziś obiad bardzo mało fancy, poszliśmy do nowego mieszkania, pomierzyliśmy różne parametry, popatrzyliśmy, co i gdzie, i zamówiliśmy i zjedliśmy tam pierwszy obiad... pizzę

Też kupiłam te wkładki choć przelazłam Rosska ze trzy razy, a panie mnie zapewniały, że pewnie się wyprzedały albo że w ogóle ich nie było

Cytat:
Napisane przez Francesc_a Pokaż wiadomość
Nie robiłam zdjęć koszykow
W jukki: poduszka do karmienia, kostka sensoryczna, otulacz do gondoli
HM: topy czarne dwa do karmienia i czarna bluzka dla tż (do tych spodni od piżamy)
Apteka: wszystko co wy
Liski: olejek migdałowy, szczotka na ciemieniuchę wraz z myjką, szczotka do ciała dla mnie (wszystko z Lullalove)
Allegro: płyny do prania Onlyeco (dla dzieci), 2 prześcieradła do gondoli, 3 pieluszki muślinowe
Dolce sonno: 2 tanie koszule po porodzie z funkcją karmienia

Jak się uda to porobie screeny z poczty elektronicznej. A jak nie to wstawię zdjęcia jak to wszystko przyjdzie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje! solidne zamówienie

Ja z okazji BF kliknęłam:
- kocyk/otulacz do fotelika,
- prześcieradła do gondoli,
- ostatnie drobiazgi ubraniowe na vinted (i na razie zamykam kwestię ubranek dla dziecia, resztę dokupię, jak popiorę, poukładam i coś mnie jeszcze zainspiruje albo jak już się pojawi na świecie i po paru dniach okaże się, co się najlepiej sprawdza i czego przydałoby się więcej

A teraz siedzimy jeszcze nad zamówieniem AGD itd. do nowego mieszkania

W weekend może też uda mi się kliknąć jakieś pieluchy z okazji tygodnia hello wielo

Przyszedł dziś fotelik, szybciutko! I oesu, dwa takie gigantyczne kartony, jak kurier z nimi dziś przyszedł, to prawie go nie było widać zza tych pudeł

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez paula1456 Pokaż wiadomość
O to poszalałaś ja dzisiaj z mamą siadłam to niektóre rzeczy mi wyrzuciła z koszyka aptecznego w sumie ma rację, większość z tego można zamówić później, nie ma co kupować na zapas
Za każdym razem ledwo Cię poznaję z nowymi avkami
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-27, 21:13   #1743
Nairobi89
Zakorzenienie
 
Avatar Nairobi89
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 4 297
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.III

Cytat:
Napisane przez paula1456 Pokaż wiadomość
O to poszalałaś ja dzisiaj z mamą siadłam to niektóre rzeczy mi wyrzuciła z koszyka aptecznego w sumie ma rację, większość z tego można zamówić później, nie ma co kupować na zapas
O jak fajnie dobrze czasami poprosic kogos z boku zeby nas troszke sprowadzil na ziemie aby nie poplynać z wyprawka a co np mama Ci wyrzuciła z koszyka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Małe czyny, które robisz, są lepsze, niż wielkie, które planujesz.
Nairobi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-27, 21:37   #1744
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.III

Cytat:
Napisane przez Nairobi89 Pokaż wiadomość
O jak fajnie dobrze czasami poprosic kogos z boku zeby nas troszke sprowadzil na ziemie aby nie poplynać z wyprawka a co np mama Ci wyrzuciła z koszyka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miałam te płyny na ciemieniuchę kilku firm, to zostawiłyśmy jednej, bo w sumie mama stwierdziła, że może się okazać, że np. dzidzia będzie na coś uczulona, a zawsze to potem można dokupić, apteki działają normalnie. Poza tym witaminy też na razie wyrzuciłyśmy z koszyka, bo lepiej poczekać na to co lekarz zaleci i wtedy to kupić. Pampersy chyba też wyrzucę z koszyka, bo w pon przejdę się do Rossmana i tam zakupię paczkę. Miałam też kremy na każdą pogodę kilku firm to zostawiłyśmy na razie jedynie Nivea baby I faktycznie, sprawdzi się jedną firmę jak już dziecko będzie i wtedy ewentualnie zmieni się na coś innego/dokupi coś. A i miałam oprócz proszku do prania jeszcze płyn do płukania to mama mi poradziła, że na razie ten płyn niepotrzebny, więc został sam proszek do prania
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-27, 21:56   #1745
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.III

Cytat:
Napisane przez paula1456 Pokaż wiadomość
Miałam te płyny na ciemieniuchę kilku firm, to zostawiłyśmy jednej, bo w sumie mama stwierdziła, że może się okazać, że np. dzidzia będzie na coś uczulona, a zawsze to potem można dokupić, apteki działają normalnie. Poza tym witaminy też na razie wyrzuciłyśmy z koszyka, bo lepiej poczekać na to co lekarz zaleci i wtedy to kupić. Pampersy chyba też wyrzucę z koszyka, bo w pon przejdę się do Rossmana i tam zakupię paczkę. Miałam też kremy na każdą pogodę kilku firm to zostawiłyśmy na razie jedynie Nivea baby I faktycznie, sprawdzi się jedną firmę jak już dziecko będzie i wtedy ewentualnie zmieni się na coś innego/dokupi coś. A i miałam oprócz proszku do prania jeszcze płyn do płukania to mama mi poradziła, że na razie ten płyn niepotrzebny, więc został sam proszek do prania
Super takie doradzenie! U nas właśnie na szkole rodzenia położna mówiła w środę, że poleca się trzymać jednej firmy, to brzmi rozsądnie.
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-27, 22:09   #1746
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.III

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Super takie doradzenie! U nas właśnie na szkole rodzenia położna mówiła w środę, że poleca się trzymać jednej firmy, to brzmi rozsądnie.
No ja dokładałam do koszyka to co tu polecałyście, ale w sumie dobre takie podejście
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-27, 22:27   #1747
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 440
Mamy Luty 2021 cz.III

Cytat:
Napisane przez Francesc_a Pokaż wiadomość
Nie robiłam zdjęć koszykow
W jukki: poduszka do karmienia, kostka sensoryczna, otulacz do gondoli
HM: topy czarne dwa do karmienia i czarna bluzka dla tż (do tych spodni od piżamy)
Apteka: wszystko co wy
Liski: olejek migdałowy, szczotka na ciemieniuchę wraz z myjką, szczotka do ciała dla mnie (wszystko z Lullalove)
Allegro: płyny do prania Onlyeco (dla dzieci), 2 prześcieradła do gondoli, 3 pieluszki muślinowe
Dolce sonno: 2 tanie koszule po porodzie z funkcją karmienia

Jak się uda to porobie screeny z poczty elektronicznej. A jak nie to wstawię zdjęcia jak to wszystko przyjdzie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja się zastanawiam nad otulaczem do fotelika z jukki, jest taki piękny w sarenki w kolorze butelkowej zieleni tylko zastanawiam się czy będziemy aż tyle na początku jeździli autem? Rodzę pod koniec lutego, zaraz marzec a pewnie przez pierwsze 2 tygodnie czy nawet miesiąc nigdzie jeździć nie będziemy tylko wózkiem na spacery czy do lekarza. Zdrowy rozsądek mi podpowiada że trochę bez sensu a serce mówi kupuj bo piękny wzór
IMG_1606519385.812558.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
22.07.2017 -

Edytowane przez echme
Czas edycji: 2020-11-27 o 23:23
echme jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-28, 06:35   #1748
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.III

Cytat:
Napisane przez Francesc_a Pokaż wiadomość
Poszłam z torbami
Zamówiłam aptekę, jukki, liski, płyny do prania, allegro, koszule porodowe

Zostało wszystko co drogie Ale już nie mam siły 🤦🏻♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uuu, szaleństwa widzę! Konto lżejsze, ale pewnie głowa też trochę odetchnęła, że kolejna partia zakupów zrobiona.

Cytat:
Napisane przez paula1456 Pokaż wiadomość
W najbliższym tygodniu czeka mnie kilka wizyt: w pon na 11 dentysta, w środę na 7.20 posiew i od razu TSH i FT4, a na 14.15 wizyta u gina
U mnie też tydzień lekarzy nadchodzi. W poniedziałek okulista, na wtorek umówiłam pobranie krwi, w piątek wizyta u ginekologa.

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Super, że tak owocnie! Zazdro pad thaia (mniam!) i zazdro Tajlandii, nigdy nie byłam, od dawna chcę, a przy tym panującym syfie już zapomniałam, że w ogóle kiedyś można było gdzieś jeździć ostatnie lata żyłam od wyjazdu do wyjazdu, cały czas planowałam, gdzie by tu teraz, choć na parę dni, choćby blisko, to był mój sposób na mały reset głowy. A teraz...
My też dużo podróżowaliśmy. Teraz jak mamy auto to aż nas nosi, żeby gdzieś skoczyć, ale co? Pojedziemy choćby na jeden dzień gdzieś tu w okolicę (bo hotele zamknięte, więc na weekend odpada), zmienić otoczenie i powietrze, to kurcze nawet normalnie obiadu nigdzie nie zjemy czy na ciepłą kawę/herbatę do kawiarni nie wejdziemy, bo tylko na wynos...

Instagram mnie trochę katuje, bo wywołuje wspomnienia - dwa lata temu o tej porze byliśmy pierwszy raz w Tajlandii. 🥰🥰 Wróciliśmy wtedy prosto na Mikołajki i zderzyliśmy się z zimą.

Cytat:
Napisane przez echme Pokaż wiadomość
Ja się zastanawiam nad otulaczem do fotelika z jukki, jest taki piękny w sarenki w kolorze butelkowej zieleni tylko zastanawiam się czy będziemy aż tyle na początku jeździli autem? Rodzę pod koniec lutego, zaraz marzec a pewnie przez pierwsze 2 tygodnie czy nawet miesiąc nigdzie jeździć nie będziemy tylko wózkiem na spacery czy do lekarza. Zdrowy rozsądek mi podpowiada że trochę bez sensu a serce mówi kupuj bo piękny wzór
Załącznik 7734317


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hm, my otulacz bierzemy, mam upatrzone na Allegro. Myślę, że się przyda ponownie jesienią, a bez fotelika mogę go wykorzystać jako zwykły kocyk, nie przeszkadza mi, że ma te 3 dziurki na pasy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-28, 07:40   #1749
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.III

Nudności wrócily


Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-28, 07:59   #1750
Nairobi89
Zakorzenienie
 
Avatar Nairobi89
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 4 297
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.III

Cytat:
Napisane przez paula1456 Pokaż wiadomość
Miałam te płyny na ciemieniuchę kilku firm, to zostawiłyśmy jednej, bo w sumie mama stwierdziła, że może się okazać, że np. dzidzia będzie na coś uczulona, a zawsze to potem można dokupić, apteki działają normalnie. Poza tym witaminy też na razie wyrzuciłyśmy z koszyka, bo lepiej poczekać na to co lekarz zaleci i wtedy to kupić. Pampersy chyba też wyrzucę z koszyka, bo w pon przejdę się do Rossmana i tam zakupię paczkę. Miałam też kremy na każdą pogodę kilku firm to zostawiłyśmy na razie jedynie Nivea baby I faktycznie, sprawdzi się jedną firmę jak już dziecko będzie i wtedy ewentualnie zmieni się na coś innego/dokupi coś. A i miałam oprócz proszku do prania jeszcze płyn do płukania to mama mi poradziła, że na razie ten płyn niepotrzebny, więc został sam proszek do prania
super ta Twoja Mama musi być, fajnie,że masz takie wsparcie w niej
Cytat:
Napisane przez mansikkaa Pokaż wiadomość
Nudności wrócily


Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
oj współczuje

Dziewczyny, a jak tam te topy h&m bo ciekawa jestem Waszej opinii
__________________
Małe czyny, które robisz, są lepsze, niż wielkie, które planujesz.
Nairobi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-28, 08:02   #1751
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 440
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.III

Cały czas się zastanawiam czy kupować przed porodem aspirator do nosa i nebulizator. O aspiratorze myślałam o nosiboo pro bo super znanego katarka bym wolała uniknąć.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-28, 08:06   #1752
Nairobi89
Zakorzenienie
 
Avatar Nairobi89
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 4 297
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.III

Cytat:
Napisane przez echme Pokaż wiadomość
Cały czas się zastanawiam czy kupować przed porodem aspirator do nosa i nebulizator. O aspiratorze myślałam o nosiboo pro bo super znanego katarka bym wolała uniknąć.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja po długich rozmyślaniach doszłam do wniosku,że się wstrzymuje. Jak będzie potrzeba to kupię to porodzie
__________________
Małe czyny, które robisz, są lepsze, niż wielkie, które planujesz.
Nairobi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-28, 08:06   #1753
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.III

Wrzucam sweterkowatą sukienkę, 30 zł. Takie zakupy na Vinted lubię. Tu mam leginsy, bo akurat w nich wczoraj chodziłam, ale myślę że do rajstop będzie lepiej pasować. Przy okazji to mój bebzonio w 28+5. 20201128_090456.jpg20201128_090444.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-28, 08:10   #1754
Nairobi89
Zakorzenienie
 
Avatar Nairobi89
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 4 297
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.III

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Wrzucam sweterkowatą sukienkę, 30 zł. Takie zakupy na Vinted lubię. Tu mam leginsy, bo akurat w nich wczoraj chodziłam, ale myślę że do rajstop będzie lepiej pasować. Przy okazji to mój bebzonio w 28+5. Załącznik 7734321Załącznik 7734322

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ekstra sukienka i piękny bebzonio
__________________
Małe czyny, które robisz, są lepsze, niż wielkie, które planujesz.
Nairobi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-28, 08:11   #1755
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 440
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.III

Dziewczyny, czy kupię gdzieś tanio z okazji black friday ten leżaczek babybjorn? Może którejś z Was się rzuciła dobra oferta na którejś ze stron


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-28, 08:28   #1756
adhoc
Zadomowienie
 
Avatar adhoc
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 326
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.III

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
O masakra... Z jednej strony rozumiem obawę przed karą itd., z drugiej - chyba każdy ma jakieś normalne, ludzkie odruchy. A poza tym, nawet jeśli mają taką politykę, że nie, bo nie, to przecież nie trzeba być takim chamowatym

Przyznam, że ja w tym tygodniu wdepnęłam do apteki w godzinach dla seniorów, bo dziarsko wyszłam z domu bez maseczki... zorientowałam się po kwadransie spaceru, zaklęłam szpetnie i spojrzałam z nadzieją na aptekę... nie było problemu, nawet nie musiałam "grać" ciążą, byłam tak zapakowana, że nie było to widoczne. Ogromnie zależy od tego, na kogo się trafi


Fantastyczny rabat


No hej! Piękny brzuszek
Ja dziś wjechałam w 30. tydzień


Wiadomo, że chciałoby się od lekarza usłyszeć jak najwięcej, ale z drugiej strony - czy może być coś lepszego niż usłyszeć, że jest idealnie?
Nic nie wiadomo o wadze? Sorry, że tak dopytuję, ale tak lubię sobie wyobrażać te kilogramy cukru, kostki masła...


Super, że tak owocnie! Zazdro pad thaia (mniam!) i zazdro Tajlandii, nigdy nie byłam, od dawna chcę, a przy tym panującym syfie już zapomniałam, że w ogóle kiedyś można było gdzieś jeździć ostatnie lata żyłam od wyjazdu do wyjazdu, cały czas planowałam, gdzie by tu teraz, choć na parę dni, choćby blisko, to był mój sposób na mały reset głowy. A teraz...

U nas dziś obiad bardzo mało fancy, poszliśmy do nowego mieszkania, pomierzyliśmy różne parametry, popatrzyliśmy, co i gdzie, i zamówiliśmy i zjedliśmy tam pierwszy obiad... pizzę

Też kupiłam te wkładki choć przelazłam Rosska ze trzy razy, a panie mnie zapewniały, że pewnie się wyprzedały albo że w ogóle ich nie było



Gratulacje! solidne zamówienie

Ja z okazji BF kliknęłam:
- kocyk/otulacz do fotelika,
- prześcieradła do gondoli,
- ostatnie drobiazgi ubraniowe na vinted (i na razie zamykam kwestię ubranek dla dziecia, resztę dokupię, jak popiorę, poukładam i coś mnie jeszcze zainspiruje albo jak już się pojawi na świecie i po paru dniach okaże się, co się najlepiej sprawdza i czego przydałoby się więcej

A teraz siedzimy jeszcze nad zamówieniem AGD itd. do nowego mieszkania

W weekend może też uda mi się kliknąć jakieś pieluchy z okazji tygodnia hello wielo

Przyszedł dziś fotelik, szybciutko! I oesu, dwa takie gigantyczne kartony, jak kurier z nimi dziś przyszedł, to prawie go nie było widać zza tych pudeł

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------



Za każdym razem ledwo Cię poznaję z nowymi avkami
No właśnie o jej wadze nic nie mówił 🤷☠♀️ tylko, że ciąża możliwe,ze o tydzień młodsza. Więc ja na pewno urodze w lutym
przeważnie bada i waży dokładnie na prenatalnych, a to za dwa tygodnie będę miała skończony 31 tc, więc wejdę już 32, matko ona może już mieć że 2kg 🤯

Nasz pierwszy posiłek na nowym to też była pizza i chyba większość osób taką ma kolację/obiad, ale prawda że smakuje milion razy lepiej niż normalnie?
Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Wrzucam sweterkowatą sukienkę, 30 zł. Takie zakupy na Vinted lubię. Tu mam leginsy, bo akurat w nich wczoraj chodziłam, ale myślę że do rajstop będzie lepiej pasować. Przy okazji to mój bebzonio w 28+5. Załącznik 7734321Załącznik 7734322

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jaka piękna! Też szukałam czerwonej dzianinowej sukienki i oczywiście nic sobie znaleźć nie mogę jaka to firma?
Matko a brzuszek taki zgrabny ja to już jestem jak foka... Nawet lekarz chciał mi pomagać wstać po badaniu

Ja z okazji black frajer kupiłam
-kurtkę dla męża na święta ale wybieralismy razem jak prawie zawsze każde prezenty dla siebie
-prezent dla szwagierki
-koszulki z hm
I w sumie chyba tylko tyle 🤷☠♀️ musimy jeszcze zamówić prezenty dla teściów i rodziców i syna. Ale to akurat ceny w ogóle się nie zmieniają.
Ostatnio zaczęłam pranie i prasowanie ubranek stwierdzam, ze mam mega niewiele

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
adhoc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-28, 08:33   #1757
Francesc_a
Zakorzenienie
 
Avatar Francesc_a
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 3 798
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.III

Dzień dobry
Cytat:
Napisane przez echme Pokaż wiadomość
Ja się zastanawiam nad otulaczem do fotelika z jukki, jest taki piękny w sarenki w kolorze butelkowej zieleni tylko zastanawiam się czy będziemy aż tyle na początku jeździli autem? Rodzę pod koniec lutego, zaraz marzec a pewnie przez pierwsze 2 tygodnie czy nawet miesiąc nigdzie jeździć nie będziemy tylko wózkiem na spacery czy do lekarza. Zdrowy rozsądek mi podpowiada że trochę bez sensu a serce mówi kupuj bo piękny wzór
Załącznik 7734317


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja dokładnie ten kupiłam tylko w innym kolorze i zamierzam to używać do gondoli na zimniejsze dni
Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Wrzucam sweterkowatą sukienkę, 30 zł. Takie zakupy na Vinted lubię. Tu mam leginsy, bo akurat w nich wczoraj chodziłam, ale myślę że do rajstop będzie lepiej pasować. Przy okazji to mój bebzonio w 28+5. Załącznik 7734321Załącznik 7734322

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Śliczna sukienka, piękny brzusio ale w skarpetkach to sie zakochalam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Francesc_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-28, 08:41   #1758
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 440
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.III

Cytat:
Napisane przez Francesc_a Pokaż wiadomość
Dzień dobry Ja dokładnie ten kupiłam tylko w innym kolorze i zamierzam to używać do gondoli na zimniejsze dni Śliczna sukienka, piękny brzusio ale w skarpetkach to sie zakochalam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A masz już fotelik? Bo zastanawiam się czy nie jest za gruby do fotelika razem z wkładką.

Plus pytanie czy jak będę szła do lekarza z dzieckiem na piechotę wózkiem to lepiej z fotelikiem zamiast gondoli? Do przychodni mamy z 15 min na piechotę.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-28, 08:44   #1759
Francesc_a
Zakorzenienie
 
Avatar Francesc_a
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 3 798
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.III

Cytat:
Napisane przez echme Pokaż wiadomość
A masz już fotelik? Bo zastanawiam się czy nie jest za gruby do fotelika razem z wkładką.

Plus pytanie czy jak będę szła do lekarza z dzieckiem na piechotę wózkiem to lepiej z fotelikiem zamiast gondoli? Do przychodni mamy z 15 min na piechotę.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeszcze nie
Ale wydaje mi się że ten koc/otulacz z jukki nie jest gruby

Jak będziesz szła z buta do przychodni to ja bym brała gondole. Jak autem to fotelik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Francesc_a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-28, 08:45   #1760
faithworkswonders
Wtajemniczenie
 
Avatar faithworkswonders
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.III

Hej
My z okazji black week kupiliśmy panele i podkłady 3,5tys nie nasze ale w ten weekend tz i mój tata pewnie już wszystko pomalują i mój tata przyjedzie w poniedziałek już zaczynać panele

Potem trzasnę sobie fotkę w wrzucę wam mieszkanko Franusia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bartosz

Emilia
faithworkswonders jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-28, 08:58   #1761
Nairobi89
Zakorzenienie
 
Avatar Nairobi89
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 4 297
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.III

Cytat:
Napisane przez faithworkswonders Pokaż wiadomość
Hej
My z okazji black week kupiliśmy panele i podkłady 3,5tys nie nasze ale w ten weekend tz i mój tata pewnie już wszystko pomalują i mój tata przyjedzie w poniedziałek już zaczynać panele

Potem trzasnę sobie fotkę w wrzucę wam mieszkanko Franusia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ooo to już coraz bliżej końca remontu u Was
__________________
Małe czyny, które robisz, są lepsze, niż wielkie, które planujesz.
Nairobi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-28, 08:58   #1762
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.III

Cytat:
Napisane przez echme Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy kupię gdzieś tanio z okazji black friday ten leżaczek babybjorn? Może którejś z Was się rzuciła dobra oferta na którejś ze stron
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z kodem mam3kiwi jest 10% zniżki w sklepie 3kiwi baby - https://www.3kiwi.pl/
To popularny dzieciowy sklep u nas w mieście, działają tej online. Innych promocji nie kojarzę.

Cytat:
Napisane przez adhoc Pokaż wiadomość
Jaka piękna! Też szukałam czerwonej dzianinowej sukienki i oczywiście nic sobie znaleźć nie mogę jaka to firma?
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To H&M Mama. Na zdjęciach była czerwono-pomarańczowa, a jednak jest to bardziej bordo. Zaskoczenie z kolorem na plus.

Cytat:
Napisane przez Francesc_a Pokaż wiadomość
Śliczna sukienka, piękny brzusio ale w skarpetkach to sie zakochalam
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha. 🧦🧦 Ja jestem prosta w obsłudze, idealny prezent dla mnie to kolorowe skarpetki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-28, 09:11   #1763
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 440
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.III

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Z kodem mam3kiwi jest 10% zniżki w sklepie 3kiwi baby - https://www.3kiwi.pl/
To popularny dzieciowy sklep u nas w mieście, działają tej online. Innych promocji nie kojarzę.


To H&M Mama. Na zdjęciach była czerwono-pomarańczowa, a jednak jest to bardziej bordo. Zaskoczenie z kolorem na plus.


Haha. 🧦🧦 Ja jestem prosta w obsłudze, idealny prezent dla mnie to kolorowe skarpetki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Na liskach -13% i wychodzi 573 zł za ten babybjorn. Uda się znaleźć taniej do marca? Jak myślicie?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-28, 09:20   #1764
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.III

A ja się dalam wy.ch.. Na olx no nic już mam nauczkę aż się sama sobie teraz dziwię to chyba baby brain chciałam zaoszczędzić bo z kasą kiepsko to tak zaoszczędziłam że musiałam dla córki druga lalkę przed chwilą na mikołaja zamówić żeby mieć dla niej prezent i łącznie wyszła 450zl ehhhh ku... A!! Miałabym otulacz za to albo coś no ja piernicze 215zl niby nie dużo a jednak tak dużo przykro mi że tak robią ehhh złodzieje
Cytat:
Napisane przez Nairobi89 Pokaż wiadomość
super ta Twoja Mama musi być, fajnie,że masz takie wsparcie w niej


oj współczuje

Dziewczyny, a jak tam te topy h&m bo ciekawa jestem Waszej opinii
A właśnie miałam pisać ze u mnie rozmiar S jednak za mały nie wiem czego taka różna ta rozmiarówka z tego hm :/ będę M próbować
Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Wrzucam sweterkowatą sukienkę, 30 zł. Takie zakupy na Vinted lubię. Tu mam leginsy, bo akurat w nich wczoraj chodziłam, ale myślę że do rajstop będzie lepiej pasować. Przy okazji to mój bebzonio w 28+5. Załącznik 7734321Załącznik 7734322

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super zakup!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.09.2013
Aleksandra
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-28, 09:39   #1765
Nairobi89
Zakorzenienie
 
Avatar Nairobi89
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 4 297
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.III

Cytat:
Napisane przez echme Pokaż wiadomość
Na liskach -13% i wychodzi 573 zł za ten babybjorn. Uda się znaleźć taniej do marca? Jak myślicie?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A na empik.com nie było taniej ostatnio?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Larysa88 Pokaż wiadomość
A ja się dalam wy.ch.. Na olx no nic już mam nauczkę aż się sama sobie teraz dziwię to chyba baby brain chciałam zaoszczędzić bo z kasą kiepsko to tak zaoszczędziłam że musiałam dla córki druga lalkę przed chwilą na mikołaja zamówić żeby mieć dla niej prezent i łącznie wyszła 450zl ehhhh ku... A!! Miałabym otulacz za to albo coś no ja piernicze 215zl niby nie dużo a jednak tak dużo przykro mi że tak robią ehhh złodzieje
A właśnie miałam pisać ze u mnie rozmiar S jednak za mały nie wiem czego taka różna ta rozmiarówka z tego hm :/ będę M próbować Super zakup!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj co sie stało? Nie wyslali towaru?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Małe czyny, które robisz, są lepsze, niż wielkie, które planujesz.
Nairobi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-28, 10:42   #1766
marga_zg
Zadomowienie
 
Avatar marga_zg
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 1 407
GG do marga_zg
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.III

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Wrzucam sweterkowatą sukienkę, 30 zł. Takie zakupy na Vinted lubię. Tu mam leginsy, bo akurat w nich wczoraj chodziłam, ale myślę że do rajstop będzie lepiej pasować. Przy okazji to mój bebzonio w 28+5. Załącznik 7734321Załącznik 7734322

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ekstra sukienka! Nabrałam ochoty na taką samą na święta

Cytat:
Napisane przez Larysa88 Pokaż wiadomość
A ja się dalam wy.ch.. Na olx no nic już mam nauczkę aż się sama sobie teraz dziwię to chyba baby brain chciałam zaoszczędzić bo z kasą kiepsko to tak zaoszczędziłam że musiałam dla córki druga lalkę przed chwilą na mikołaja zamówić żeby mieć dla niej prezent i łącznie wyszła 450zl ehhhh ku... A!! Miałabym otulacz za to albo coś no ja piernicze 215zl niby nie dużo a jednak tak dużo przykro mi że tak robią ehhh złodzieje
A właśnie miałam pisać ze u mnie rozmiar S jednak za mały nie wiem czego taka różna ta rozmiarówka z tego hm :/ będę M próbować Super zakup!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O, kurczę co się stało?

Zostałam na weekend sama z córką kto zgadnie ile razy puszczę jej bajkę?
__________________
Cierpienie należy do życia.
Jeśli cierpisz, znaczy, że żyjesz.
Pogódź się z tym mała dziewczynko.


akcja regeneracja: włosy


I'm just a little girl...
marga_zg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-28, 11:17   #1767
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.III

Echme, mi się wydaje, że lepszej promocji może już nie być. Ale przyznam, że nie śledzę cen tego leżaczka, więc nie wiem do jakiego rabatu sklepy potrafiły kiedyś dojść.

Francesca, a jak tam to ciasto bananowe się udało?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-28, 11:36   #1768
Francesc_a
Zakorzenienie
 
Avatar Francesc_a
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 3 798
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.III

Cytat:
Napisane przez marga_zg Pokaż wiadomość
Ekstra sukienka! Nabrałam ochoty na taką samą na święta



O, kurczę co się stało?

Zostałam na weekend sama z córką kto zgadnie ile razy puszczę jej bajkę?
Kochana mama - zrobi dzień filmowy/bajkowy🤣
Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Echme, mi się wydaje, że lepszej promocji może już nie być. Ale przyznam, że nie śledzę cen tego leżaczka, więc nie wiem do jakiego rabatu sklepy potrafiły kiedyś dojść.

Francesca, a jak tam to ciasto bananowe się udało?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pisałam tego samego dnia że jest mega Dzisiaj albo jutro zrobię jeszcze raz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Francesc_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-28, 11:45   #1769
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.III

Cytat:
Napisane przez Francesc_a Pokaż wiadomość
Pisałam tego samego dnia że jest mega Dzisiaj albo jutro zrobię jeszcze raz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ajć, gdzieś musiało mi umknąć, że pisałaś.
Ja idę właśnie piec, jeden banan czarny, a trzy leżą już od tygodnia i dostają koloru. Nie wiem, w sklepie mamy mega ochotę na banany, bierzemy 3-4, a później leżą i nabierają mocy.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-28, 11:49   #1770
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 440
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.III

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Ajć, gdzieś musiało mi umknąć, że pisałaś.

Ja idę właśnie piec, jeden banan czarny, a trzy leżą już od tygodnia i dostają koloru. Nie wiem, w sklepie mamy mega ochotę na banany, bierzemy 3-4, a później leżą i nabierają mocy.

U mnie to samo! Specjalnie wybieram takie zielonkawe bo takie lubię najbardziej a potem nie mam ochoty i leżą a takich dojrzałych nie lubię


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-04 23:52:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:00.