Chyba już świruję- problemy z facetem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-11-17, 18:45   #1
Asiak_21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 4
Unhappy

Chyba już świruję- problemy z facetem


Szybkie pytanie.
Mam 23 lata, od ponad roku w związku.
Co robicie kiedy odkrywacie na instagramie waszego partnera, że miesiąc po "rozpoczęciu" waszego big love, on wysyła wiadomości treści "hej, chciałabyś się może poznać" do jakiejś dziewczyny, całkiem nawet ładnej dziewczyny, która odpowiada " to znaczy", na co on "zależy co chciałabyś, żeby znaczyło". Tamtadam, tutaj rozmowa się kończy, ale pierun wie co o tym myśleć. Nic poza tym, to nie znalazłam więcej.

Powyższa sytuacja opisuję tę, w której aktualnie się znajduje. Kompletnie nie wiem czy coś z tym począć, przejmować się, zrobić coś, czy też nie.

Dodam, że ostatnio rozpłakałam się dość rzewnie po tym, kiedy mój luby dość mocnym przekazem podprogowym, próbował mnie o wczesnej godzinie zawieźć do domu. Głupia nie jestem i już takie sytuacje zaobserwowałam x czasu temu, że w sobotni wieczór, koło godziny 19, zaczyna się pogadywanie, że "no, jeszcze ten odcinek serialu i reszte obejrzymy w tygodniu"- następstwem jest fakt, że ja po tym odcinku wracam do domu. Albo czasami przyjeżdżam i informuje mnie o tym, że za 4h będzie musiał mnie odwieźć. Więc mówię mu, że okej, moje towarzystwo osiągnęło limit dzisiejszego dnia. No i zaczynają się przeprosiny, tłumaczenie, że on wie, że robił to celowo, ale ja zawsze robie dramaty, jak on chce wyjść i mam problem, bo chce spędzać czas tylko z nim i bla bla, on mnie kocha i więcej tak nie zrobi, tylko powie, jak będzie gdzieś chciał wyjść i tak było notorycznie i teraz mam podwójne schizy z tym związane.
Asiak_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-17, 18:58   #2
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Chyba już świruję- problemy z facetem

Cytat:
Napisane przez Asiak_21 Pokaż wiadomość
Szybkie pytanie.
Mam 23 lata, od ponad roku w związku.
Co robicie kiedy odkrywacie na instagramie waszego partnera, że miesiąc po "rozpoczęciu" waszego big love, on wysyła wiadomości treści "hej, chciałabyś się może poznać" do jakiejś dziewczyny, całkiem nawet ładnej dziewczyny, która odpowiada " to znaczy", na co on "zależy co chciałabyś, żeby znaczyło". Tamtadam, tutaj rozmowa się kończy, ale pierun wie co o tym myśleć. Nic poza tym, to nie znalazłam więcej.

Powyższa sytuacja opisuję tę, w której aktualnie się znajduje. Kompletnie nie wiem czy coś z tym począć, przejmować się, zrobić coś, czy też nie.

Dodam, że ostatnio rozpłakałam się dość rzewnie po tym, kiedy mój luby dość mocnym przekazem podprogowym, próbował mnie o wczesnej godzinie zawieźć do domu. Głupia nie jestem i już takie sytuacje zaobserwowałam x czasu temu, że w sobotni wieczór, koło godziny 19, zaczyna się pogadywanie, że "no, jeszcze ten odcinek serialu i reszte obejrzymy w tygodniu"- następstwem jest fakt, że ja po tym odcinku wracam do domu. Albo czasami przyjeżdżam i informuje mnie o tym, że za 4h będzie musiał mnie odwieźć. Więc mówię mu, że okej, moje towarzystwo osiągnęło limit dzisiejszego dnia. No i zaczynają się przeprosiny, tłumaczenie, że on wie, że robił to celowo, ale ja zawsze robie dramaty, jak on chce wyjść i mam problem, bo chce spędzać czas tylko z nim i bla bla, on mnie kocha i więcej tak nie zrobi, tylko powie, jak będzie gdzieś chciał wyjść i tak było notorycznie i teraz mam podwójne schizy z tym związane.
Nieciekawie to świadczy o facecie, że sobotni wieczór, zamiast spędzić w łóżku z dziewczyną, woli spędzić... inaczej? Po roku związku?
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-17, 19:03   #3
Asiak_21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 4
Dot.: Chyba już świruję- problemy z facetem

Ja też tego nie rozumiem, ale argumentem jest fakt, że nie lubię jego znajomych, raczej razem do nich nie chodzimy, więc on też chce się z nimi czasem widywać.
(przeważnie jest to dwóch tych samych kumpli, z czego jednego nienawidzę, non stop tylko truje mu tyłek i do niego wypisuje. Mam czasami wrażenie, że mój facet adoruje go bardziej, niż mnie.)
Asiak_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-17, 20:25   #4
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Chyba już świruję- problemy z facetem

Ja bym pomyślała, że facet jest krętaczem i prędzej czy później będzie przyprawiał mi rogi. Nie chciałabym mieć z nim nic wspólnego.

Normą jest, że nie musimy spędzać każdego wieczoru razem i możemy mieć własne grono znajomych, ale takie odprawianie jest nie halo. Ja z grzeczności pytam partnera czy nie planuje nam wieczoru razem albo staram się uprzedzić wcześniej, że ten dzień spędzamy osobno, żeby też mógł sobie coś zaplanować. Jak dla mnie to podstawa komunikacji w związku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-17, 22:09   #5
peopeo
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 903
Dot.: Chyba już świruję- problemy z facetem

Chłopak podrywa dziewczyny na instagramie, jeszcze tego nie widzisz?

A sobotni wieczór woli spędzić z kumplami lub z inną... Tak to wygląda
peopeo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-17, 22:20   #6
makakaka123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 40
Dot.: Chyba już świruję- problemy z facetem

Czy ogólnie dużo czasu spędzacie razem? Chowa telefon albo coś jeszcze Ci podpada?
makakaka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-17, 22:37   #7
Asiak_21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 4
Dot.: Chyba już świruję- problemy z facetem

No praktycznie codziennie się widzimy(i bardzo często śpimy u siebie), dwa dni w tygodniu jak nie, to jest maksymalnie. Co do telefonu, to nie ma hasła, mogę brać kiedy chce i robić z nim co chce, jak to widzi, to go nie zabiera, ani nie patrzy co robię. Czasem patrzę na messengera, smsy, ale nic tam ciekawego nie ma, no prócz tego, że odkryłam ostatnio tę wiadomość na instagramie sprzed 14miesięcy, byliśmy wtedy jakieś 3 tygodnie razem już. Do tej pory, nawet przez myśl mi nie przeszło takie coś. Zawsze nawet żartowałam, że się za inną nie obejrzy, bo się boi, ale no to już było po kilku miesiącach, jak się lepiej poznaliśmy.

Prócz tych rzeczy, to nie wiem co jeszcze może budzić moje podejrzenia. Tak w sumie to jest pierwsza sytuacja w tym charakterze.

Edytowane przez Asiak_21
Czas edycji: 2018-11-17 o 22:43
Asiak_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-18, 00:06   #8
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Chyba już świruję- problemy z facetem

Cytat:
Napisane przez Asiak_21 Pokaż wiadomość
Szybkie pytanie.
Mam 23 lata, od ponad roku w związku.
Co robicie kiedy odkrywacie na instagramie waszego partnera, że miesiąc po "rozpoczęciu" waszego big love, on wysyła wiadomości treści "hej, chciałabyś się może poznać" do jakiejś dziewczyny, całkiem nawet ładnej dziewczyny, która odpowiada " to znaczy", na co on "zależy co chciałabyś, żeby znaczyło". Tamtadam, tutaj rozmowa się kończy, ale pierun wie co o tym myśleć. Nic poza tym, to nie znalazłam więcej.
(...)
No jak to co to znaczy. Chyba wiadomo: pan szuka znajomości "na boku" = jest typem zdrajcy.

Nie udawaj, że nie wiesz co z tym zrobić. Po prostu nie chcesz niczego z tym robić, bo widać chcesz w tym tkwić.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-18, 06:06   #9
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Chyba już świruję- problemy z facetem

Ja bym poczuła się mega słabo po tej wiadomości na instagramie i pewnie bym z nim pogadała.

A jego zachowanie jest słabe. Skoro ma plany ze znajomymi, to dlaczego wcześniej Cię o nich nie poinformuje? Takie odprawiane po 4h jest słabe i też byłoby mi przykro, że tak to załatwia.

Dlaczego nie lubisz jego znajomych?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-18, 18:34   #10
Asiak_21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 4
Dot.: Chyba już świruję- problemy z facetem

Dzięki za pomoc, ale okazało się po wnikliwej rozmowie, że nie spojrzałam dokładnie na datę. Będę pokutować następne 100 lat. To było rok przed moim istnieniem.

Edytowane przez Asiak_21
Czas edycji: 2018-11-18 o 18:36
Asiak_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-18 19:34:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:48.