Filtry ochronne - zbiorczy. Część 3. - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2021-05-17, 10:25   #301
dzikie_wino
Wtajemniczenie

Dot.: Filtry ochronne - zbiorczy. Część 3.

To też może mieć wpływ na rolowanie czy gorsze zastyganie i podrażnianie oczu, może będzie się lepiej zachowywał w mniejszej ilości
dzikie_wino jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-17, 10:30   #302
NinaSimone
Zakorzenienie

Z Garniera* Miało być

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
NinaSimone jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-18, 12:36   #303
dzikie_wino
Wtajemniczenie

Mleczko Uriage z ostatnich zakupów jest ciekawe, bo ja go nie polubiłam a dla mojego partnera to hit i filtrowy przełom.

Ja go nie polubiłam, bo ten czerwony ton w nim jest u mnie za mocno widoczny. Nie jest to nic kryjącego w rodzaju BB, ale ma dorzucony czerwony pigment i u mnie jest efekt przysmolonej na czerwono skóry, w sumie to tak wygląda moja naturalna opalenizna

On ma ciemniejszą skórę ode mnie, jest coś tam opalony, u niego to mleczko nic nie barwi i ten pigment się gdzieś gubi. Za to "czuje się w nim pięknie" Na suchej cerze wygląda jak lekki krem, nie matuje ale i się nie wybłyszcza, nie wygląda tłusto, zaaprobowany przez lepkofoba.
Stary 2021-05-18, 19:57   #304
Desigual
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dzikie_wino Pokaż wiadomość
Mleczko Uriage z ostatnich zakupów jest ciekawe, bo ja go nie polubiłam a dla mojego partnera to hit i filtrowy przełom.

Ja go nie polubiłam, bo ten czerwony ton w nim jest u mnie za mocno widoczny. Nie jest to nic kryjącego w rodzaju BB, ale ma dorzucony czerwony pigment i u mnie jest efekt przysmolonej na czerwono skóry, w sumie to tak wygląda moja naturalna opalenizna

On ma ciemniejszą skórę ode mnie, jest coś tam opalony, u niego to mleczko nic nie barwi i ten pigment się gdzieś gubi. Za to "czuje się w nim pięknie" Na suchej cerze wygląda jak lekki krem, nie matuje ale i się nie wybłyszcza, nie wygląda tłusto, zaaprobowany przez lepkofoba.
brzmi interesująco, wpisuję na listę.
Ja natomiast capnęłam budżetowy filtr z półki w Rossmannie-Garnier spf 50 lotion. Stał jeden, stwierdziłam, że jak go nie wezmę to pewnie będę żałować, bo cena teraz świetna, potem będzie ciężko dostępny itp. Póki co nie odważyłam się nałożyć go na twarz Jest tak mocno perfumowany, że nie wiem czy dam radę. Na dłoniach zapach utrzymuje się dość długo i kojarzy mi się z ciężkimi, oldschoolowymi perfumami dla mocno starszych pań.
Desigual jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-19, 10:44   #305
dzikie_wino
Wtajemniczenie

To w takich plastikowych butelkach? Nina też go chyba ma, ten co bielił?

Ja w Notino kupiłam sobie taki w podobnej brązowej butli: https://www.dm.de/garnier-ambre-sola...542393577.html
Bo chciałam brązowy Vichy do ciała spróbować, ale po poleceniu na profilu inti wymiotło go wtedy ze sklepów Składowo podobne, chociaż nie mam porównania organoleptycznego z Vichy. Jeszcze
https://www.hebe.pl/vichy-mleczko-do...000383426.html

Ale na pewno nie jest to samo, bo są jakieś różnice i przede wszystkim w Garnier wyszedł niższy faktor, jest SPF 50 a nie SPF 50+. Cztery gwiazdki Boots, chociaż ja jakoś słabiej czuję te gwiazdki przy niższych faktorach

Ogólnie dla mnie przyjemny, nawilżający a nie lepi się aż tak jak Niveowe czy Eucerinowe z gliceryną gdzieś wyżej. Ale dla lepkofobów i tak będzie się lepić. I coś tam raz mi się zrolował. Jest perfumowany, chociaż mój partner tego nie wyczuwa i na mój nos też dość szybko się ulatnia, na szczęście. Zapach arbuza

Jak komuś małe lepienie się nie przeszkadza to teraz jest na niego -30% na Notino i wychodzi po 28,28
Stary 2021-05-19, 10:59   #306
Hosenka*
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Desigual Pokaż wiadomość
brzmi interesująco, wpisuję na listę.
Ja natomiast capnęłam budżetowy filtr z półki w Rossmannie-Garnier spf 50 lotion. Stał jeden, stwierdziłam, że jak go nie wezmę to pewnie będę żałować, bo cena teraz świetna, potem będzie ciężko dostępny itp. Póki co nie odważyłam się nałożyć go na twarz Jest tak mocno perfumowany, że nie wiem czy dam radę. Na dłoniach zapach utrzymuje się dość długo i kojarzy mi się z ciężkimi, oldschoolowymi perfumami dla mocno starszych pań.
Balsamu do ciała raczej nie nałożyłabym na twarz.

19.05 - kosmetyczne zakupy w kwietniu

04.05 - Organic Aromas - dyfuzor olejków eterycznych

Instagram

24.05 - palety Glam Shop - Cytrynada i Klementynka
Hosenka* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-19, 11:08   #307
dzikie_wino
Wtajemniczenie

Ja może nie każdy balsam, ale generalnie się nie wzbraniam
Stary 2021-05-19, 11:27   #308
stotek
Zakorzenienie

Ja SPF do ciała (rodzinna emulsja czy coś takiego) od Lirene nakładalam ponad rok z powodzeniem w sumie była lepsza niż filtr, który teraz mecze (Dr Skin), bardzo podobna (dla mnie, u mnie) do emulsji Garnier Sensitive. O dziwo nic mnie nie zapchali.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Stary 2021-05-20, 07:56   #309
NinaSimone
Zakorzenienie

Ja nakładam na twarz balsam z spf. Bo faktycznie te dedykowane do twarzy to kończą się z prędkością światła. I tanie nie są. Zawsze zmywam olejem, a później żelem. I nic się nie dzieje.

Mi ten Garnier wcale nie pachnie.

Dziś mi przyjdzie puder. Wiec ciekawe jak się ułoży na filtrze. Jestem ciekawa, bo w życiu miałam 1 puder. I odszedł w zapomnienie

Stary 2021-05-20, 09:38   #310
kaledonia
Moderator

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Ja nakładam na twarz balsam z spf. Bo faktycznie te dedykowane do twarzy to kończą się z prędkością światła. I tanie nie są. Zawsze zmywam olejem, a później żelem. I nic się nie dzieje.

Mi ten Garnier wcale nie pachnie.

Dziś mi przyjdzie puder. Wiec ciekawe jak się ułoży na filtrze. Jestem ciekawa, bo w życiu miałam 1 puder. I odszedł w zapomnienie

Który puder wybrałaś ?

15 lat z Wizażem
kaledonia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-20, 11:46   #311
NinaSimone
Zakorzenienie

Clinique Almost Powder. Kupiłam nowy na olx. Za grosze. Nauczona doświadczeniem wpierw szukam taniej na testy. Bo już krocie wydałam na kosmetyki, które u innych są wow. A u mnie lipa

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Który puder wybrałaś ?

Zgubiło mi cytowanie

Stary 2021-05-20, 11:58   #312
Fiolla
Raczkowanie

Cześć!

Dawno nie zaglądałam na wizaż, kupowałam zazwyczaj filtry wybrane już lata temu kierując się głównie wysokością PPD, a potem obecnością filtrów przenikających (ciąże, karmienie).

Teraz wracam szukać nowych rozwiązań i zdumiewa mnie ich mnogość!
Skórę mam mieszaną w kierunku tłustej, raczej już dojrzałą
Nie nakładam żadnego makijażu na filtr, pudruję na tę chwilę pudrem jedwabnym do ciała Dr, Hauschka, ale szukam też czegoś prasowanego, do torby. Możecie coś polecić długotrwale matującego?

Naczytałam się też kiedyś zachwytów na temat kosmetyków azjatyckich, czy one rzeczywiście są lepsze od "naszych"?
Cenowo nieźle wygląda Holika Holika Aloe Soothing Essence, miałyście z nim do czynienia?

ISDIN Fotoultra Age Repair - to też dla mnie nowość, warto się zastanowić?

Z góry dzięki za podpowiedzi!
Fiolla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-20, 16:39   #313
bigosowadama
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Fiolla Pokaż wiadomość
Cześć!

Dawno nie zaglądałam na wizaż, kupowałam zazwyczaj filtry wybrane już lata temu kierując się głównie wysokością PPD, a potem obecnością filtrów przenikających (ciąże, karmienie).

Teraz wracam szukać nowych rozwiązań i zdumiewa mnie ich mnogość!
Skórę mam mieszaną w kierunku tłustej, raczej już dojrzałą
Nie nakładam żadnego makijażu na filtr, pudruję na tę chwilę pudrem jedwabnym do ciała Dr, Hauschka, ale szukam też czegoś prasowanego, do torby. Możecie coś polecić długotrwale matującego?

Naczytałam się też kiedyś zachwytów na temat kosmetyków azjatyckich, czy one rzeczywiście są lepsze od "naszych"?
Cenowo nieźle wygląda Holika Holika Aloe Soothing Essence, miałyście z nim do czynienia?

ISDIN Fotoultra Age Repair - to też dla mnie nowość, warto się zastanowić?

Z góry dzięki za podpowiedzi!
Filtrów jest teraz od groma.
Azjatyckie nie wszystkie muszą mieć deklarowaną wartość spf czy pa. To jest największy problem.
Holikę mam w planach, ale to na później.

Nie wszystkie azjatyckie są super, tak samo jak dermokosmetyki.
Czasami jak patrzę na skład to mnie skręca. Silikony, glikole i inne zapychacze.
Filtry to dla mnie zagadka. Jak na razie nie znalazłam jeszcze takiego co by był rewelacyjny.
Co najwyżej poprawne.

U mnie na razie dół. Jak nałożę filtr, oczy mnie szczypią, ale nie od razu tylko po jakiejś godzinie.
Czy nałożę solo czy coś pod efekt jest ten sam. Próbuję już z różnymi filtrami i efekt jest podobny.
Jak przy krojeniu cebuli, ale bez płaczu.
Nie nakładam bezpośrednio pod oczy. Delikatnie wklepuję.
bigosowadama jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-20, 17:24   #314
Fiolla
Raczkowanie

Kupiłam Skin79 waterproof gel i o ile formuła spoko, tak zapach mnie drażni, i szczypie w oczy tak, że na pewno będę musiała pod oczy kłaść coś innego.

Dla mnie hitem jest Bioderma Photoderm Max, ta co ma PPD 42, jakoś idealnie mi podchodzi.
W zeszłym roku testowałam też LRP BB, ale jest bardzo ciemny, musiałam mieszać.
Iwostin BB do cery wrażliwej daje radę, krycie słabe, raczej tylko wyrównanie, ale fajnie się nosi, tylko nie wiem jak z ochroną.

Nacomi jakieś filtry wypuściło, poczekam na recenzje i pomyślę.

Kupiłam też Miya, fajnie się sprawdza, ale dopiero kilka razy użyłam.
Kiedyś na swoich stronach Bioderma i LRP podawali info o PPD, teraz tego nie widzę, a szkoda.
Fiolla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-20, 18:22   #315
NinaSimone
Zakorzenienie

Filtry ochronne - zbiorczy. Część 3.

Nie polecam wagi od Ecospa. Nie jest dokładna. Żałuje, ze wyrzuciłam pudełko bo bym to odesłała.

Wiec jak ktoś ma coś do polecenia to proszę.

Edytowane przez NinaSimone
Czas edycji: 2021-05-20 o 18:38
Stary 2021-05-20, 19:49   #316
Hosenka*
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Filtrów jest teraz od groma.
Azjatyckie nie wszystkie muszą mieć deklarowaną wartość spf czy pa. To jest największy problem.
Holikę mam w planach, ale to na później.

Nie wszystkie azjatyckie są super, tak samo jak dermokosmetyki.
Czasami jak patrzę na skład to mnie skręca. Silikony, glikole i inne zapychacze.
Filtry to dla mnie zagadka. Jak na razie nie znalazłam jeszcze takiego co by był rewelacyjny.
Co najwyżej poprawne.

U mnie na razie dół. Jak nałożę filtr, oczy mnie szczypią, ale nie od razu tylko po jakiejś godzinie.
Czy nałożę solo czy coś pod efekt jest ten sam. Próbuję już z różnymi filtrami i efekt jest podobny.
Jak przy krojeniu cebuli, ale bez płaczu.
Nie nakładam bezpośrednio pod oczy. Delikatnie wklepuję.
Silikony tak dla zasady? Dla skóry bardzo podrażnioneji wrazliwej bywają wybawieniem podobnie jak parafina.

19.05 - kosmetyczne zakupy w kwietniu

04.05 - Organic Aromas - dyfuzor olejków eterycznych

Instagram

24.05 - palety Glam Shop - Cytrynada i Klementynka
Hosenka* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-20, 20:42   #317
MariaFrancesca
Zakorzenienie

Cytat:

Jednak mężczyźni też potrzebują czuć się piękni.

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Ja SPF do ciała (rodzinna emulsja czy coś takiego) od Lirene nakładalam ponad rok z powodzeniem w sumie była lepsza niż filtr, który teraz mecze (Dr Skin), bardzo podobna (dla mnie, u mnie) do emulsji Garnier Sensitive. O dziwo nic mnie nie zapchali.

Właśnie kojarzyłam, że ktoś jeszcze ma tego Dr Skin. Ja też nie jestem nim zachwycona, głównie dlatego, że jest za gęsty i żeby go nałożyć muszę go wklepać. Nie czuję po nim takiego fajnego nawilżenia.
Mnie najbardziej przypasował Nivea. Piszesz, że lepik, może tak, ale dla mnie fajnie nawilża, gładko się rozprowadza i przyjemnie pachnie. I tak jak co do zasady zapach kosmetyku jest dla mnie zbędny tak tu smarowanie się przed pracą tym kremem przywodzi na myśl plażę.

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-20, 21:20   #318
bigosowadama
Rozeznanie

Cytat:
Nie polecam wagi od Ecospa. Nie jest dokładna. Żałuje, ze wyrzuciłam pudełko bo bym to odesłała.

Wiec jak ktoś ma coś do polecenia to proszę.

Ja kupowałam swoją na all. Taka 200g z dokładnością do 0.01
Służy mi już kilka lat.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Silikony tak dla zasady? Dla skóry bardzo podrażnioneji wrazliwej bywają wybawieniem podobnie jak parafina.
Przy cerze mieszanej, problematycznej mogą być problemem.

Tak, pięknie wygląda skóra twarzy po nich. Ale działanie jest krótkotrwałe.
U mnie, a mam cerę mieszaną z tendencją do przesuszu przy dłuższym stosowaniu występowały gule.
Wiele lat walczylam z kaszką na czole i pewne składniki powodowały u mnie intensywny wysyp.
Z parafina miałam to samo. Obtłuszczona, nie oddychająca skóra. Czułam, że nie może oddychać. A później niespodzianki.
Lubię od czasu do czasu stosować bazy pod makijaż ( te z silikonami), ale to 1-2 dni pod rzad, później niestety jest protest.
Kremów z silikonami staram się unikać. Jeśli już są to gdzieś dalej w składzie.
Stawiam na naturalną pielęgnację, choć zdarzają mi się skoki w bok.
Mam 1 czy 2 podkłady płynne, które stosuję na wielkie wyjścia.

Parafina na ciele sprawdzała się, ale po odstawieniu kosmetyku, skóra była tak samo przesuszona jak przed.
Stary 2021-05-21, 04:36   #319
NinaSimone
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość

Właśnie kojarzyłam, że ktoś jeszcze ma tego Dr Skin. Ja też nie jestem nim zachwycona, głównie dlatego, że jest za gęsty i żeby go nałożyć muszę go wklepać. Nie czuję po nim takiego fajnego nawilżenia.
Mnie najbardziej przypasował Nivea. Piszesz, że lepik, może tak, ale dla mnie fajnie nawilża, gładko się rozprowadza i przyjemnie pachnie. I tak jak co do zasady zapach kosmetyku jest dla mnie zbędny tak tu smarowanie się przed pracą tym kremem przywodzi na myśl plażę.

Która Nivea?

Stary 2021-05-21, 04:39   #320
NinaSimone
Zakorzenienie

Cytat:
Ja kupowałam swoją na all. Taka 200g z dokładnością do 0.01
Służy mi już kilka lat.

Przy cerze mieszanej, problematycznej mogą być problemem.

Tak, pięknie wygląda skóra twarzy po nich. Ale działanie jest krótkotrwałe.
U mnie, a mam cerę mieszaną z tendencją do przesuszu przy dłuższym stosowaniu występowały gule.
Wiele lat walczylam z kaszką na czole i pewne składniki powodowały u mnie intensywny wysyp.
Z parafina miałam to samo. Obtłuszczona, nie oddychająca skóra. Czułam, że nie może oddychać. A później niespodzianki.
Lubię od czasu do czasu stosować bazy pod makijaż ( te z silikonami), ale to 1-2 dni pod rzad, później niestety jest protest.
Kremów z silikonami staram się unikać. Jeśli już są to gdzieś dalej w składzie.
Stawiam na naturalną pielęgnację, choć zdarzają mi się skoki w bok.
Mam 1 czy 2 podkłady płynne, które stosuję na wielkie wyjścia.

Parafina na ciele sprawdzała się, ale po odstawieniu kosmetyku, skóra była tak samo przesuszona jak przed.

Boje się, ze ta waga do mnie nie dotrze, ale sprawdzę.

Stary 2021-05-21, 05:36   #321
dzikie_wino
Wtajemniczenie

Cytat:
No pięknie mu

Cytat:
Mnie najbardziej przypasował Nivea. Piszesz, że lepik, może tak, ale dla mnie fajnie nawilża,
Ja uwielbiam takie lepiki za nawilżanie
Stary 2021-05-21, 06:12   #322
MariaFrancesca
Zakorzenienie

Cytat:
Która Nivea?

Ja mam jakiś zeszłoroczny (załącznik). W tym roku kupiłam jakiś taki w Rossmannie. Mam nadzieję, że będzie podobny.
http://www.rossmann.pl/Produkt/Produ...ml,283244,8634
Jak coś ja mam suchą skórę, więc takie lepiki jak najbardziej dla mnie (nie pamiętam jaką Ty masz i czy Tobie też by podpasował).
Cytat:
No pięknie mu

Ja uwielbiam takie lepiki za nawilżanie
Ja przestałam ostatnio śledzić jakie kremy maja PPD itd. (nie wiem dokładnie ile ma ta Nivea), ale jeśli ma dobry to zostanie chyba ze mną na dłużej. Resized_20210418_105403_4436.jpg

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-21, 07:02   #323
bigosowadama
Rozeznanie

Cytat:
Boje się, ze ta waga do mnie nie dotrze, ale sprawdzę.

Na Allegro Chyba, że nie mieszkasz w Pl.

Edytowane przez bigosowadama
Czas edycji: 2021-05-21 o 07:04
Stary 2021-05-21, 07:12   #324
NinaSimone
Zakorzenienie

Cytat:
Ja mam jakiś zeszłoroczny (załącznik). W tym roku kupiłam jakiś taki w Rossmannie. Mam nadzieję, że będzie podobny.
Jak coś ja mam suchą skórę, więc takie lepiki jak najbardziej dla mnie (nie pamiętam jaką Ty masz i czy Tobie też by podpasował).Ja przestałam ostatnio śledzić jakie kremy maja PPD itd. (nie wiem dokładnie ile ma ta Nivea), ale jeśli ma dobry to zostanie chyba ze mną na dłużej. Załącznik 7749099

Mam mieszana, ale zapisuje do kolejki

---------- Dopisano o 07:12 ---------- Poprzedni post napisano o 07:12 ----------

Cytat:
Na Allegro Chyba, że nie mieszkasz w Pl.

Tam tez sprawdzę

Stary 2021-05-21, 07:30   #325
stotek
Zakorzenienie

Cytat:

Mnie najbardziej przypasował Nivea. Piszesz, że
Dla mnie nie jest jakiś zły, jest trochę tłusty i gesty - to prawda, ale ja osobiście czuje nawilżenie i widzę efekty. Tylko, że... inne filtry bardziej do mnie przemawiają, a są dużo tańsze no i ten ma tylko SPF50, nie ma nic o UVA itd.

Stary 2021-05-21, 07:31   #326
dzikie_wino
Wtajemniczenie

Cytat:
Jak coś ja mam suchą skórę, więc takie lepiki jak najbardziej dla mnie (nie pamiętam jaką Ty masz i czy Tobie też by podpasował).Ja przestałam ostatnio śledzić jakie kremy maja PPD itd. (nie wiem dokładnie ile ma ta Nivea), ale jeśli ma dobry to zostanie chyba ze mną na dłużej. Załącznik 7749099

Nivea anti age i Eucerin photoaging control są podobne, ten Eucerin jest nieperfumowany Oba mają po SPF 50 (a nie 50+) i 3 gwiazdeczki w tej 5-gwiazdkowej skali ochrony przed UVA z Boots. Ogólnie raczej nie ujawniają faktorów ochrony przed UVA, co najwyżej te gwiazdeczki podają

Jakoś mocno wysokiej ochrony przed UVA może to nie mieć, ale raczej nie jest niziutka
Stary 2021-05-21, 12:38   #327
NinaSimone
Zakorzenienie

Nałożyłam dziś puder na filtr. I odzyskałam komfort. Nic się nie lepi. Co prawda podkreślił mi skórki na nosie, ale to moja wina, bo dawno nie było peelingu. Nie wiem jak to działa, ale w końcu nie mam uczucia, ze twarz jest... brudna

Stary 2021-05-22, 16:55   #328
kasiamagda
Raczkowanie

Cytat:
Tak, pięknie wygląda skóra twarzy po nich. Ale działanie jest krótkotrwałe. .
bo zadaniem silikonów nie jest jakiekolwiek typowe dla innych składników działanie....

Dzięki uprzejmości @noipieknie.wroclaw udostępniam z instagrama ważne info w kwestii filtrów (foto w załączniku)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg filtry.jpg (105,2 KB, 51 załadowań)

Edytowane przez kasiamagda
Czas edycji: 2021-05-22 o 17:04
kasiamagda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-22, 20:44   #329
dzikie_wino
Wtajemniczenie

Dla mnie to już dawno nie jest taka nowinka, ponad pół roku od samego oficjalnego wydania opinii przez KE. Ale faktycznie większy rozgłos był w 2019 po tych publikacjach badań zleconych przez FDA, nie wiem co kieruje newsami

Ten barwiony Mineral One - bardzo jestem zadowolona z koloru, idealnie do mnie trafiony. I to bez próbek Tylko nie spodziewałam się takiego matu i ściągnięcia, więcej opinii słyszałam o ciężkości. Wczoraj musiałam zrobić reaplikację po godzince, dałam go na leciutki jak na mnie krem z filtrem i nie było to dobre połączenie - obawiałam się tej ciężkości, o której słyszałam a tu sucho. Dzisiaj na p20 wyglądał inaczej, trochę przypudrowałam (wczoraj nie) i po 2-3 godzinach taka sucha satynka... Nie wiem czy nie zostawię go sobie na upały, może nie będzie taki suchy albo ja nie będę taka sucha Albo będę miała więcej okazji do pomęczenia się z ładną reaplikacją
Stary 2021-05-23, 07:28   #330
dagma88
Przyczajenie

Ja też takich używam i jestem zadowolona.
dagma88 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości