Mamy LIPCOWE 2019 cz.2 - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-04-23, 15:23   #1201
himbeere
Rozeznanie
 
Avatar himbeere
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 769
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Czy Wam też już się tak ciężko oddycha? :/ od dwóch tygodni boli mnie spojenie, już nie mogę się doczekać czwartkowej wizyty aż mi tam wszystko sprawdzi czy czasami nie dochodzi do rozejscia :/

Co do majówki to nas rodzina zaprasza na Mazury ale nie chcemy bo mąż pracuje 2 maja a na trzy dni to nam się nie bardzo chce tam jechać. Ma urlop od 13 maja więc pewnie bedziemy sobie robić calodniowe wycieczki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
himbeere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 15:58   #1202
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez marynia991 Pokaż wiadomość
Mnie też święta wymeczyły. My uwielbiamy wyjeżdżać na typowe lenistwo i leżenie plackiem. W tym roku już nigdzie nie pojedziemy, byliśmy w styczniu w Zakopanem i musi nam starczyć. Za rok na pewno za granicę chcemy.

Byłam dziś na wizycie. Młody waży już prawie 2 kg😮 jest ponad 2 tyg do przodu. Najprawdopodobniej 2 lipca do szpitala się położę i 3 lub 4 cięcie o ile dotrwamy. Bardzo bym chciala bo 3.07 mąż ma urodziny więc było by idealnie.

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Mała biegaczka a Ty juz odebrała wynik krzywej czy mi umknęło?
Jej duży juz

My eakacje planujemy na wrzesień... 2020 teraz wchodzimy w fazę żyłowania naszych finansów bo dom trzeba wykończyć a pieniądze się kończą, więc każda wypłata na maxa przemyślanie wydana. Wiec prosze nie wrzucac mi tu żadnych informacji o promocjach
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 17:18   #1203
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Witam poświątecznie.

Moje plemienia skonczyly dopiero wczoraj wiec troche stresu bylo...



W piatek miałam wizytę 27tc dzidzia wazy prawie kg😊

Pessar super spełnia swoją funkcje😊

Ja 6kg na plusie



Na majówkę nigdzie na noc nie jedziemy jedynie jakies wyjazdy Male jednodniowe z córką czy jakis gril ze znajomymi😊



W maju mam komunie chrzesnika nie wiem co ja założę...
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 17:23   #1204
pelnoletnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 706
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

my dzisiaj kupiliśmy to łóżeczko dostawne klupś i materacyk🙂 tak mnie korciło żeby już dziś złożyć żebym chociaż mogła sobie popatrzeć ale mąż mnie powstrzymał i powiedział, że jak złożymy w czerwcu to spokojnie zdążę się napatrzeć😀 zaraz też będę zamawiać przewijak wolnostojący i gadżety do łóżeczka.



co do oddychania to jest masakra jakaś. żebra mi się tak jakby „zatapiają” w brzuszku i strasznie cisną, jakbym wiecznie kolkę miała

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

aaa i jutro idę jeszcze raz robić badania na toksoplazmozę bo wizyta za tydzień. któraś z Was też musiała robić na początku i teraz?
pelnoletnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 17:26   #1205
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez pelnoletnia Pokaż wiadomość
my dzisiaj kupiliśmy to łóżeczko dostawne klupś i materacyk🙂 tak mnie korciło żeby już dziś złożyć żebym chociaż mogła sobie popatrzeć ale mąż mnie powstrzymał i powiedział, że jak złożymy w czerwcu to spokojnie zdążę się napatrzeć😀 zaraz też będę zamawiać przewijak wolnostojący i gadżety do łóżeczka.



co do oddychania to jest masakra jakaś. żebra mi się tak jakby „zatapiają” w brzuszku i strasznie cisną, jakbym wiecznie kolkę miała

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

aaa i jutro idę jeszcze raz robić badania na toksoplazmozę bo wizyta za tydzień. któraś z Was też musiała robić na początku i teraz?

Tak duzo teraz powtarzam Hiv, Wr, i jeszcze kilka. W pierwszej ciazy tez tak mialam

Zaczynaja się czasy kiedy już powody do marudzenia będą normą

Gratuluje kompletowania wyprawki! Mi zostało już uzupełnić prowiant do szpitala. Ale to kiedys z męzem na zakupach.
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 17:29   #1206
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Pelnoletnia, na toxo 2 razy powinno się robić :ekhem: na początku i na końcu ciąży.
Mi też się ciężej oddycha, czasem mam wysoki puls bo serce mi mocno wtedy bije, ogólnie organizm coraz gorzej sobie radzi z ciążą. To normalne i tak właśnie jest. Pewnie jeszcze dojdą takie atrakcje jak puchnięcie stop, pamiętam że ciężko się wtedy chodziło, takie zesztywniałe stawy miałam. Szczęśliwie omija mnie jeszcze zgaga, chociaż czasem mam ale nie tak jak w poprzednich (chociaż nie pamiętam już kiedy ja dostałam tak że miałam non stop taka mocna).

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 17:34   #1207
pelnoletnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 706
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

ja nie wiem jak to jest mieć zgagę, mam nadzieję, że tak już zostanie🙂



ooooj mi to wyprawki jeszcze sporo zostało, nie mam nic z wyprawki aptecznej, żadnych rzeczy higienicznych dla malucha, sporo mi brakuje ale widziałam, że część z Was zamawiała z gemini więc do tego przysiądę w majówkę i zamiast wyjazdu romantiko będzie wybieranie podkładów poporodowych 😀
pelnoletnia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-23, 18:06   #1208
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Mi brakuje laktator, butelki i smoczki. Dzisiaj pokupowalam higieniczne dla mnie czyli podklady, wkladki laktacyjne, majty jednorazowe i zapas pieluch zrobilam. W sumie potrzebuje je tylko do szpitala i na wyjscia bo w domu bede uzywac pieluchy wielorazowe.
A i jeszcze jeden recznik z kapturkiem musze dokupic albo jakis zwykly, miekki bo tylko jeden mi po corce zostal.
Jakos mi lzej z mysla, ze wszystko mam w domu bo nie wyobrazam sobie zeby w razie czego, meza gonic po tego typu zakupy.
Znam przypadek gdzie kobieta pojechala do szpitala na rutynowa kontrole i z gabinetu USG zgarneli ja prosto na cesarke bo cos wyszlo nie tak. Koncowka 7 miesiaca, wiec sie nie spodziewala takiego czegos.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 18:23   #1209
ewela2612
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 298
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Witam i ja poświątecznie
Na szczęście już po... ;-)
My na majówkę zostajemy w domu- na pewno znajomi nas będą odwiedzać (pewno niejedni ;-)) Ogólnie oboje bardzo lubimy podróżować i sporo jeździmy ale nie w takie właśnie weekendy gdzie ludzi cała masa i ceny x2....
Na pewno po weekendzie majowym wyskoczymy na jakieś dwa trzy dni nad morze (córka ma zieloną szkołę - chcemy ją odwiedzić i zgarnąć na Komunię do chrześniaka M) a w kolejny weekend córka będzie miała Komunię. Skorzystałam z rabatów (stylowe zakupy) i zamówiłam sobie 4 sukienki z czego jedną odsyłam, drugą muszę wymienić na mniejszą a dwie pozostałe zostawiam- na lato jak znalazł ;-)
Co do wyprawki w przyszłym tygodniu zaczynamy kompletować ;-)
Odnośnie dolegliwości to mnie dopada cierpnięcie ręki- spać się nie da... ;-( jak mi się uda zasnąć to budzę się z bólu... muszę trochę pospacerować żeby przeszło. Ewidentny ucisk na kręgosłupie.... aczkolwiek zdarzają się noce które przesypiam w całości- oby tylko gorzej nie było
ewela2612 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 18:32   #1210
himbeere
Rozeznanie
 
Avatar himbeere
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 769
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Zazdroszczę przespanych nocy ja to co najmniej 3 razy muszę wstać do toalety :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
himbeere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 18:45   #1211
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Mi brakuje laktator, butelki i smoczki. Dzisiaj pokupowalam higieniczne dla mnie czyli podklady, wkladki laktacyjne, majty jednorazowe i zapas pieluch zrobilam. W sumie potrzebuje je tylko do szpitala i na wyjscia bo w domu bede uzywac pieluchy wielorazowe.
A i jeszcze jeden recznik z kapturkiem musze dokupic albo jakis zwykly, miekki bo tylko jeden mi po corce zostal.
Jakos mi lzej z mysla, ze wszystko mam w domu bo nie wyobrazam sobie zeby w razie czego, meza gonic po tego typu zakupy.
Znam przypadek gdzie kobieta pojechala do szpitala na rutynowa kontrole i z gabinetu USG zgarneli ja prosto na cesarke bo cos wyszlo nie tak. Koncowka 7 miesiaca, wiec sie nie spodziewala takiego czegos.
Też tak mam. Tzn muszę jeszcze kupić jakiś sterylizator do butelek i pewnie mleko w buteleczkach do szpitala. Ale to po wycieczce poglądowej do szpitala w którym chce rodzić. Co prawda wiem co i jak się odbywa, ale odświeżyć pamięć to się przyda.
Ale to fakt, lepiej już mieć z grubsza ogarniętą wyprawkę w razie W. Niby mamy jeszcze czas ale on tak szybko mija.
Cytat:
Napisane przez ewela2612 Pokaż wiadomość
Witam i ja poświątecznie
Na szczęście już po... ;-)
My na majówkę zostajemy w domu- na pewno znajomi nas będą odwiedzać (pewno niejedni ;-)) Ogólnie oboje bardzo lubimy podróżować i sporo jeździmy ale nie w takie właśnie weekendy gdzie ludzi cała masa i ceny x2....
Na pewno po weekendzie majowym wyskoczymy na jakieś dwa trzy dni nad morze (córka ma zieloną szkołę - chcemy ją odwiedzić i zgarnąć na Komunię do chrześniaka M) a w kolejny weekend córka będzie miała Komunię. Skorzystałam z rabatów (stylowe zakupy) i zamówiłam sobie 4 sukienki z czego jedną odsyłam, drugą muszę wymienić na mniejszą a dwie pozostałe zostawiam- na lato jak znalazł ;-)
Co do wyprawki w przyszłym tygodniu zaczynamy kompletować ;-)
Odnośnie dolegliwości to mnie dopada cierpnięcie ręki- spać się nie da... ;-( jak mi się uda zasnąć to budzę się z bólu... muszę trochę pospacerować żeby przeszło. Ewidentny ucisk na kręgosłupie.... aczkolwiek zdarzają się noce które przesypiam w całości- oby tylko gorzej nie było
Współczuję cierpnięcia. Musi to boleć, może za jakiś czas będzie lepiej jak dziecko się przeniesie.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-23, 18:47   #1212
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Jaki rozmiar ręcznika z kapturem będzie odpowiedni na początek? Bo zapisałam sobie jakieś randomowe linki i teraz się zastanawiam jaki będzie dobry
U nas wyprawka dalej w lesie, jutro jadę odkupić dostawkę do łóżka, po Majówce zamawiam wyprawkę apteczną w Gemini, wózek i komodę z przewijakiem oraz pieluchy wielo przy tej okazji pewnie wpadnę do Rossmanna po pieluchy jednorazowe bambusowe i inne rzeczy
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 19:06   #1213
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

jak dla mnie 100x100. przy corce kupipam jeden 80x80 i strasznie szybko wyrosla, ze 100x100 korzysta nadal

no mi najbardziej ten kregoslup dokucza i sikanie. Z sikaniem mam ten problem ze ewidentnie sie podraznilam od tego podcierania
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 19:10   #1214
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Ja jeszcze kilka wielorazowek planuje dokupic, ale to juz przed porodem albo nawet po, bo noworodek raczej nie przesika tego, co aktualnie mam. Zlozylam aplikacje o zwrot czesci wydatkow na pieluchy. Ciekawe, co z tego wyjdzie. W sumie gdyby dali, to mialabym na zakup formowanek
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 19:43   #1215
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

co do wyprawki, ja też wole mieć wszystko kupione jak najwczesniej, po prostu instruowanie męża byłoby dla mnie bardziej kłopotliwe, co kupić, gdzie taniej, jak poukladać itp. A wiem ze on nie ogarnia jednak az na tylw tematu podkładów czy podpasek. To trochę tak: muszę zrobić sama żeby wiedzieć ze jest zrobione dobrze wiem, że w kryzysowej sytuacji ogarnąlby to, no ale skoro ja mogę szybciej załatwic temat.
W tej chwili wszystko znajduje się juz w okreslonych miejscach, gdyby coś wypadlo no to pranie i ukladania spada na niego, ale jednak co do szpitala to jest w torbie, co w komodzie to w komodzie. Jedynie fotelik na strychu i wózek z wanienką u jego siostry.
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 19:57   #1216
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Moj gdyby musial, tez by ogarnal, ale obawiam sie, ze nie wszystko by znalazl badz czesc bylaby zupelnie inna niz bym chciala. Nie raz kupowal podpaski czy wkladki higieniczne jak akurat sam na zakupy jechal, ale wie jakie uzywam, gdzie sa itd. Z podkladami bylby problem a gdzie tu wkladki laktacyjne czy jednorazowe gacie. To bylaby dla niego abstrakcja
Pieluchy dzis ogladalismy a on pytal czemu np patrze na te jasne pampersy a nie ciemne, wytlumaczylam mu, ze tylko te jasne sa w rozmiarze na noworodka a on zdziwiony o co z tymi rozmiarami chodzi, ze skad wiadomo jaki itd. Dopiero po chwili zajarzyl, ze to wagowo a nie wiekowo. Takze mogloby byc calkiem wesolo gdyby sam mial isc po tego typu zakupy.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 21:15   #1217
sovianka
Rozeznanie
 
Avatar sovianka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 995
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Z oddychaniem to i ja niestety mam problemy, a wyprawka w lesie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sovianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 21:33   #1218
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Ehh i znów mam problem z zaśnięciem

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 22:57   #1219
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Mam od 20-30 min z przerwami bóle w krzyżu i udach jak na okres, to skurcze przepowiadające, tak?
Wzięłam no-spę jedną i postaram się zasnąć

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-23, 23:22   #1220
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez antonina_bielska Pokaż wiadomość
Mam od 20-30 min z przerwami bóle w krzyżu i udach jak na okres, to skurcze przepowiadające, tak?
Wzięłam no-spę jedną i postaram się zasnąć

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Bole? Skurcze przepowiadajace raczej nie powinny bolec. Jesli sie powtarzaja i bola, to pojechalabym na pogotowie.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-24, 06:08   #1221
nothing_matter
Zadomowienie
 
Avatar nothing_matter
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 613
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez antonina_bielska Pokaż wiadomość
Mam od 20-30 min z przerwami bóle w krzyżu i udach jak na okres, to skurcze przepowiadające, tak?
Wzięłam no-spę jedną i postaram się zasnąć

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka


I jak tam? Ja od kilku dni mam lekkie bole w dole brzucha takie okresowe właśnie i tez nie wiem, bo w 1 ciąży pierwszy taki ból pojawił się przed samym porodem. Ale jutro wizyta to zapytam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
nothing_matter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-24, 07:04   #1222
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez nothing_matter Pokaż wiadomość
I jak tam? Ja od kilku dni mam lekkie bole w dole brzucha takie okresowe właśnie i tez nie wiem, bo w 1 ciąży pierwszy taki ból pojawił się przed samym porodem. Ale jutro wizyta to zapytam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Miałam ze 4 takie skurcze po 30-45 sek, po no-spie przeszło i spałam jak zabita, więc jest ok

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-24, 07:57   #1223
pelnoletnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 706
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

jestem po badaniach na toksoplazmozę, oczywiście grzecznie czekałam na swoją kolej ponad godzinę a i jeszcze musiałam przeprosić jedną panią, że nie chce jej przepuścić aona „zostawiła wnuki z mężem a on niebardzo sobie radzi”. no cóż. później jeszcze usłyszałam od pani z laboratorium, że mam za mały brzuch, nic po mnie nie widać, za mało przytyłam (jakieś 5 kg) i czy ja mam pewność, że mała jest zdrowa. a na odchodne usłyszałam, że widać po mnie, że to dziewczynka bo zabrała urodę i mam takie podkrążone oczy (niezwykłam malować się na pobranie krwi) i jakieś wypryski. masakra, niektórzy zanim otworzą jadaczkę to powinni 3 razy przemyśleć co mają do powiedzenia😑
pelnoletnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-24, 07:59   #1224
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Przykro mi, że musiałaś się nasłuchać od głupiej baby

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-24, 08:02   #1225
himbeere
Rozeznanie
 
Avatar himbeere
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 769
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Masakra co za ludzie ja bym chyba odpowiedziała że po pani też widać że też ma Pani córkę

Ja wczoraj byłam wymienić dowód osobisty i zapytałam się kto ostatni to były 4 osoby przede mną a Pan za którym miałabym być powiedział od razu do mnie że Pani to wejdzie od razu bez kolejki reszta słowem się nie odezwała ale weszłam bez kolejki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
himbeere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-24, 08:03   #1226
sovianka
Rozeznanie
 
Avatar sovianka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 995
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez pelnoletnia Pokaż wiadomość
jestem po badaniach na toksoplazmozę, oczywiście grzecznie czekałam na swoją kolej ponad godzinę a i jeszcze musiałam przeprosić jedną panią, że nie chce jej przepuścić aona „zostawiła wnuki z mężem a on niebardzo sobie radzi”. no cóż. później jeszcze usłyszałam od pani z laboratorium, że mam za mały brzuch, nic po mnie nie widać, za mało przytyłam (jakieś 5 kg) i czy ja mam pewność, że mała jest zdrowa. a na odchodne usłyszałam, że widać po mnie, że to dziewczynka bo zabrała urodę i mam takie podkrążone oczy (niezwykłam malować się na pobranie krwi) i jakieś wypryski. masakra, niektórzy zanim otworzą jadaczkę to powinni 3 razy przemyśleć co mają do powiedzenia
Serio ktoś może być taki bezczelny???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sovianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-24, 08:04   #1227
MissCath
Zakorzenienie
 
Avatar MissCath
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 110
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Ale bezczelni ludzie, by się wstrzymali od takich komentarzy... Co do toksoplazmozy, to ja będę miała ją trzeci raz oznaczana, bo dwa razy miałam wynik niereaktywny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.04.2018 szczęśliwa Panna Młoda
16.07.2019 narodziny córeczki
MissCath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-24, 08:08   #1228
pelnoletnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 706
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

to laboratorium u mnie w małym miasteczku powinni gdzieś w telewizji pokazać takie chamstwo i bezczelność. ja rozumiem, że każdy każdego zna z widzenia albo z nazwiska ale bez przesady, że to daje przyzwolenie na takie teksyy. Do tego panie oczywiście zmęczone wiecznie, naburmuszone i z wielką łaską robiące cokolwiek. dobrze, że to już ostatnia prosta i pewnie z max dwie wizyty tam mnie czekają, chociaż jak bedę miała okazję to zrobię badania w innym miejscu.



no właśnie a jak u Was z komentarzami obcych Wam osób na temat Waszej ciąży? słyszycie od bliższych i dalszych coś co niekoniecznie powinni mówić ciężarnej? jak na to reagować?
pelnoletnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-24, 08:13   #1229
MissCath
Zakorzenienie
 
Avatar MissCath
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 110
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez pelnoletnia Pokaż wiadomość
to laboratorium u mnie w małym miasteczku powinni gdzieś w telewizji pokazać takie chamstwo i bezczelność. ja rozumiem, że każdy każdego zna z widzenia albo z nazwiska ale bez przesady, że to daje przyzwolenie na takie teksyy. Do tego panie oczywiście zmęczone wiecznie, naburmuszone i z wielką łaską robiące cokolwiek. dobrze, że to już ostatnia prosta i pewnie z max dwie wizyty tam mnie czekają, chociaż jak bedę miała okazję to zrobię badania w innym miejscu.



no właśnie a jak u Was z komentarzami obcych Wam osób na temat Waszej ciąży? słyszycie od bliższych i dalszych coś co niekoniecznie powinni mówić ciężarnej? jak na to reagować?
Myślę, że to zależy od człowieka, ja też chodzę do małego miasta, gdzie przyjmuje moja lekarka, położna też pobiera krew i nigdy jakichś głupich komentarzy nie było, ostatnio tylko się śmiała, jak mi glukoza smakowała.

Nie spotkałam się z jakimiś przykrymi komentarzami z powodu ciąży, raczej pytania w stylu "jak się czujesz". Jedyne co się głupio poczułam, to ostatnio w kościele, bo w Niedzielę Palmową mieliśmy pierwsza rocznicę ślubu. Była to msza za nas i ksiądz poprosił nas o wyjście przed ołtarz na błogosławieństwo, to stwierdził "Widzę, że już jesteście w trójkę". Ale nie odebrałam tego jako złośliwości, ja po prostu nie lubię tak przed ludzi wychodzić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.04.2018 szczęśliwa Panna Młoda
16.07.2019 narodziny córeczki
MissCath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-24, 08:14   #1230
himbeere
Rozeznanie
 
Avatar himbeere
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 769
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Ja na szczęście jeszcze nic nie usłyszałam a jeśli bym coś usłyszała niekoniecznie miłego to na pewno bym to skomentowała, taki charakter.

Mój mąż mówi tylko że widać że będzie kawał chłopa ale jakby jemu daje przyzwolenie na komentowanie mojego brzucha

Moja siostra raz powiedziała że widać że będę miała chłopaka że ładnie wyglądam i ten komentarz mnie trochę wkurzył bo ja nie lubię komentowania typu jak dziewczynka to kobieta brzydka a jak chłopak to miss, jak byłam z córką w ciąży czułam się o wiele lepiej fizycznie i czułam się ładniejsza niż teraz gdy w środku mam syna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
himbeere jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-15 20:17:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:16.