Mamusie KWIETNIOWE 2020 - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-30, 08:56   #2131
sylwiak854
Raczkowanie
 
Avatar sylwiak854
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 355
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Podzielam zdanie Triss
Ja mam prace która uwielbiam, świetnych szefów i ludzi którzy ze mną „pracują” ale powiem Wam, ze tez bym z chęcią poszła już na L4 ale powiedziałam sobie ze chce do grudnia pracować...
Z tym ze ja się bardzo dobrze czuje ale gdybym się tak męczyła to nawet bym się nie zastanawiała


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
sylwiak854 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 09:25   #2132
olaag012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Oj bije się z myślami dziewczyny bardzo.. Z jednej strony najchętniej poszłabym na l4 i miała święty spokój a z drugiej strony z tyłu głowy mam marna pensje bo do lutego 2019 byłam zatrudniona za najniższa krajowa a na chorobowym liczą średnia z 12 miesiecy.. Dlatego do grudnia chciałam wytrzymać.

W przyszły wtorek mam wizytę więc poproszę lekarza chociaż o tydzień zwolnienia to zawsze coś odpocznę i zregeneruje siły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olaag012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 09:27   #2133
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ja też grzyby męża puszczałam tam gdzie trzeba było się czołgać hihi. Wannienka grzybków i ten zapach mnie nie odpycha , chłodzenie po lesie mega odprężenie .
Ja dziś miałam iść na krew ,ale u Nas w poniedziałki tyle ludzi , że po co mam czekać w kolejce ,aż na dworzu. Niby krew ,ale żadna emerytka cb nie puści . Stałam 30minut jeszcze emtyna się oburzyła , że siedzę i z tekstem i ci z tego , że ja w ciąży przecież nie rodzę.. pójdę jutro..
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 10:52   #2134
dorota8500
Zadomowienie
 
Avatar dorota8500
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 990
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Emeryci są najgorsi. Spieszą się na autobus... Ja dziś byłam ale szybko poszło bo wytrzymałam do 8. 30 i dopiero pojechałam. Mam nadzieję że przeziębienie nie wpłynie na wyniki. Jutro mam wizyte więc musiałam zrobic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorota8500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 11:13   #2135
Stella275
Nawiedzona PeMa
 
Avatar Stella275
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 138
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Dzień dobry

U mnie wczoraj ciezki dzien, caly dzień moglabym przespać po weselu. Chyba takie imprezy już nie dla mnie zwlaszcza w ciazy i po nieprzespanej nocy babla. Samo wesele spoko tyle ze byla w plenerze w namiocie i mimo nagrzewnic bylo zimno. Jeszcze przypadlo mi miejsce przy samym wejściu takze od wczoraj sie lecze.

Na szczescie komunikacja nie jezdze a na pobranie znalazłam przychodnie gdzie praktycznie nie ma kolejek. Mam zle doswiadczenia z poprzedniej ciąży jak zostałam bezszczelnie odpechnieta przez emeryta. Mial jedynie pecha ze wszystko widzial maz ktory stal przy rejestracji, nie oplacilo mu sie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
" Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość."



19/2017
7/2018

Stella275 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 11:34   #2136
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez dorota8500 Pokaż wiadomość
Emeryci są najgorsi. Spieszą się na autobus... Ja dziś byłam ale szybko poszło bo wytrzymałam do 8. 30 i dopiero pojechałam. Mam nadzieję że przeziębienie nie wpłynie na wyniki. Jutro mam wizyte więc musiałam zrobic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadzam się. To najbardziej agresywna grupa ludzi. Są na emeryturze, mają dużo czasu, ale zachowują się tak, jakby im małe dzieci w domu płakały, a z pracy zwolnili się na godzinkę,żeby coś na mieście załatwić. Na początku tej ciąży jak byłam w szpitalu zrobić betę, spotkałam się z chamskim zachowaniem Pani emerytki. Chciałam zapłacić za parkomat przed szpitalem. Nie dość,że się przede mnie wepchnęła(myślała,że jak stanie przede mną to będzie pierwsza), chociaż przyszła po mnie. Byłam z córką, byłyśmy pierwsze w kolejce do parkomatu , nagle patrzę a jakaś dziarska babcia stanęła przede mną, a nikogo nie było jak przyszłyśmy. No to wkurzyłam się i włożyłam szybciej bilecik do parkomatu, a ona nagle podnosi na mnie głos, zaraz byłam pierwsza! Mówię, nie proszę Pani, ja byłam pierwsza, ponadto jestem w ciąży i jest mi słabo.. A ona na to, każda wymówka jest dobra,żeby się wepchać!BEzczelna osoba. Okazało się,że nie można płacić kartą w tym parkomacie o czym nie wiedzialam wczesńiej i ona znowu na mnie krzyczy, nie umie Pani czytać?Nie można płącić kartą! I jakieś wywody,że powinnam o tym wiedzieć. Mówię, prosze na mnie nie krzyczęć,bo jestem tu pierwszy raz(byłam u rodziców w innym mieście..) i nie wiedziałam, dwa jestem w ciąży i słabo się czuję ,ma mdłosci...Mówię nie mam bilonu niestety, jakiś facet z kolejki za mną podszedł i dał mi 2 zł i powiedział, ja Pani pomogę.. Podziękowałam mu, a tej babie zrobiło się głupio.Takie są emerytki. Wyszłam stamtąd cała blada, dobrze,że byłam z 9 letnią córką, to mnie za rękę trzymała, bo miałam przed oczami szare mroczki.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2019-09-30 o 11:37
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 11:55   #2137
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Zaczyna się sezon infekcyjny - czy ktoś poza mną planuje w najbliższym czasie szczepienie przeciwko grypie? Jest rekomendowane dla ciężarnych, jako dla grupy o podwyższonym ryzyku ciężkiego przebiegu choroby i negatywnego wpływu infekcji na płód. Ale nie mam doświadczenia, bo jeszcze nigdy tego szczepienia nie przechodziłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-30, 11:57   #2138
sylwiak854
Raczkowanie
 
Avatar sylwiak854
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 355
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

I te wielkie pretensje ze „to młodzież niewychowana”
Uczą się od najlepszych



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
sylwiak854 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 12:00   #2139
Stella275
Nawiedzona PeMa
 
Avatar Stella275
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 138
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Zgadzam się. To najbardziej agresywna grupa ludzi. Są na emeryturze, mają dużo czasu, ale zachowują się tak, jakby im małe dzieci w domu płakały, a z pracy zwolnili się na godzinkę,żeby coś na mieście załatwić. Na początku tej ciąży jak byłam w szpitalu zrobić betę, spotkałam się z chamskim zachowaniem Pani emerytki. Chciałam zapłacić za parkomat przed szpitalem. Nie dość,że się przede mnie wepchnęła(myślała,że jak stanie przede mną to będzie pierwsza), chociaż przyszła po mnie. Byłam z córką, byłyśmy pierwsze w kolejce do parkomatu , nagle patrzę a jakaś dziarska babcia stanęła przede mną, a nikogo nie było jak przyszłyśmy. No to wkurzyłam się i włożyłam szybciej bilecik do parkomatu, a ona nagle podnosi na mnie głos, zaraz byłam pierwsza! Mówię, nie proszę Pani, ja byłam pierwsza, ponadto jestem w ciąży i jest mi słabo.. A ona na to, każda wymówka jest dobra,żeby się wepchać!BEzczelna osoba. Okazało się,że nie można płacić kartą w tym parkomacie o czym nie wiedzialam wczesńiej i ona znowu na mnie krzyczy, nie umie Pani czytać?Nie można płącić kartą! I jakieś wywody,że powinnam o tym wiedzieć. Mówię, prosze na mnie nie krzyczęć,bo jestem tu pierwszy raz(byłam u rodziców w innym mieście..) i nie wiedziałam, dwa jestem w ciąży i słabo się czuję ,ma mdłosci...Mówię nie mam bilonu niestety, jakiś facet z kolejki za mną podszedł i dał mi 2 zł i powiedział, ja Pani pomogę.. Podziękowałam mu, a tej babie zrobiło się głupio.Takie są emerytki. Wyszłam stamtąd cała blada, dobrze,że byłam z 9 letnią córką, to mnie za rękę trzymała, bo miałam przed oczami szare mroczki.
Lepiej nie zaczynac tematu emerytow bo szkoda nerwow. My teraz mielismy podibns sytuację jak jechaliśmy na prenatalne. Kobieta ruszajac ze skrzyżowania nagle zahamowala i moj maz wjechal jej w tyl. U nas rejestracja sie wgiela, u niej troche zderzak ale afere robiła jakby pol auta miala skasowane. Ja zapytałam męża czy mam dzwonic do przychodni i jakod wyblagac późniejsza godzine czy uda sie to szybko załatwić na co uslyszalam ze ciąża to sie zawsze mozna wykpic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
" Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość."



19/2017
7/2018

Stella275 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 12:04   #2140
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Dobry ale leje. Dobrze,że nie muszę nigdzie dziś wychodzić

oj Emeryci są straszni. Ja to jestem taka,że nie umiem się pokłócić i zawsze ustępuje- niestety. Za to zawsze muszę uspokajać Męża bo on z tych wybuchowych. Ale mnie póki co nic takiego nie spotkało...

Od rana mdłości i nie tylko niestety....
__________________
Dumna Ciocia 2.06.2015

Razem: 10.08.2016

Zaręczeni 1.09.2017

Ślubujemy 24.08.2018











kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 12:09   #2141
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Nawet nie mówcie.. Dziś jeśli wszystko będzie ok to dostanę skierowanie na badania krwi. U mnie to wystarczy, że widzą, że jestem młodsza (mam 23 lata ale czasem dalej o dowód mnie proszą) to się wpychają. I to tak perfidnie staną przed drzwiami, że nawet osoba wychodząca nie ma jak minąć. A teraz sezon chorobowy, u mnie ciągle coś nie tak więc na żadne walki kogutów sobie pozwolić nie mogę ani na siedzenie tam. Ostatnio to jakieś babsko specjalnie na mnie zaczęło kaszleć. No chore. Chciała mnie wykurzyć z miejsca żeby koleżanka mogła koło niej usiąść bo za daleko siedziały.
Trochę boję się skorzystać z mojego pierwszeństwa ale powinnam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-30, 12:25   #2142
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Stella275 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

U mnie wczoraj ciezki dzien, caly dzień moglabym przespać po weselu. Chyba takie imprezy już nie dla mnie zwlaszcza w ciazy i po nieprzespanej nocy babla. Samo wesele spoko tyle ze byla w plenerze w namiocie i mimo nagrzewnic bylo zimno. Jeszcze przypadlo mi miejsce przy samym wejściu takze od wczoraj sie lecze.

Na szczescie komunikacja nie jezdze a na pobranie znalazłam przychodnie gdzie praktycznie nie ma kolejek. Mam zle doswiadczenia z poprzedniej ciąży jak zostałam bezszczelnie odpechnieta przez emeryta. Mial jedynie pecha ze wszystko widzial maz ktory stal przy rejestracji, nie oplacilo mu sie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masakrą z tym że cię odepchnął. Ja jeszcze w tej ciąży nie miałam do czynienia z emerytami a w poprzedniej jak poszlam na krzywą cukrową i zazwyczaj są to osoby pierwsze przyjmowane bo i tak muszą czekać na kolejną dawkę i skorzystałam z tego pierwszeństwa to oczywiście na korytarzu mnóstwo komentarzy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Ja dziś pierwszy dzień w pracy po urlopie i ledwo daje radę wysiedzieć. Zwłaszcza że akurat dziś nudy.
Chciałabym popracować do końca października ale zobaczymy.
W poprzedniej chodziłam do 6 miesiąca a i tak nikt tego nie docenił a wręcz przeciwnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 12:34   #2143
sylwiak854
Raczkowanie
 
Avatar sylwiak854
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 355
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez ania20bn Pokaż wiadomość
Masakrą z tym że cię odepchnął. Ja jeszcze w tej ciąży nie miałam do czynienia z emerytami a w poprzedniej jak poszlam na krzywą cukrową i zazwyczaj są to osoby pierwsze przyjmowane bo i tak muszą czekać na kolejną dawkę i skorzystałam z tego pierwszeństwa to oczywiście na korytarzu mnóstwo komentarzy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Ja dziś pierwszy dzień w pracy po urlopie i ledwo daje radę wysiedzieć. Zwłaszcza że akurat dziś nudy.
Chciałabym popracować do końca października ale zobaczymy.
W poprzedniej chodziłam do 6 miesiąca a i tak nikt tego nie docenił a wręcz przeciwnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


A no właśnie tak jest z ta praca... mi kolezanka która prowadzi nam księgowość firmy tez powiedziała ze nikt mi nie podziękuje ze będę pracować do końca czy ile będę mieć sił...
u mnie w pracy zaraz „po sezonie” będzie to jak będę miała siedzieć 8h na tyłku i patrzeć w sufit to jajo zniosę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
sylwiak854 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 12:43   #2144
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Nawet nie mówcie.. Dziś jeśli wszystko będzie ok to dostanę skierowanie na badania krwi. U mnie to wystarczy, że widzą, że jestem młodsza (mam 23 lata ale czasem dalej o dowód mnie proszą) to się wpychają. I to tak perfidnie staną przed drzwiami, że nawet osoba wychodząca nie ma jak minąć. A teraz sezon chorobowy, u mnie ciągle coś nie tak więc na żadne walki kogutów sobie pozwolić nie mogę ani na siedzenie tam. Ostatnio to jakieś babsko specjalnie na mnie zaczęło kaszleć. No chore. Chciała mnie wykurzyć z miejsca żeby koleżanka mogła koło niej usiąść bo za daleko siedziały.
Trochę boję się skorzystać z mojego pierwszeństwa ale powinnam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzeba się upominać o swoje. Powinny być wszędzie wywieszone tabliczki na drzwiach,że kobiety w ciąży mają pierwszeństwo, a nie wszędzie tak jest. Ja kiedyś się nie odzywałam, ale teraz robię to chociaż stresuje mnie to bardzo, ale stać nie mogę i czekać, bo słabo się czuję. Mówię głośno do obsługi, czy kobiety w ciąży mają tu pierwszeństwo, i jak słyszę tak, to idę i kolejka nie ma nic do powiedzenia. Ja mam 38 lat, ale wyglądam młodziej i zawsze byłam lekceważąco traktowana, jak gówniara, także Tobie się nie dziwię wcale, bo jesteś młodziutka. Starsze Panie nie lubią młodych kobiet, a jak jest ładna i zgrabna, to już w ogóle.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 13:02   #2145
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez olaag012 Pokaż wiadomość
Oj bije się z myślami dziewczyny bardzo.. Z jednej strony najchętniej poszłabym na l4 i miała święty spokój a z drugiej strony z tyłu głowy mam marna pensje bo do lutego 2019 byłam zatrudniona za najniższa krajowa a na chorobowym liczą średnia z 12 miesiecy.. Dlatego do grudnia chciałam wytrzymać.

W przyszły wtorek mam wizytę więc poproszę lekarza chociaż o tydzień zwolnienia to zawsze coś odpocznę i zregeneruje siły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli chcesz pracować do grudnia ze względu na wypłatę to nie bierz teraz krótkiego L4. Albo bierz już na stałe... To L4 będzie liczone z ostatnich 12 miesięcy, i żeby można było na nowo potem przeliczyć stawkę (czyli kolejne 12 miesięcy ) musi od tego L4 upłynąć trzy miesiące przepracowane w pełni przez ciebie. Jednym słowem L4 w październiku na tydzień to potem musisz przepracować listopad, grudzień i styczeń żeby na nowo przeliczyli twoja stawkę na chorobowym


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 13:08   #2146
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ludzie i tak to mają w dupie. A jak powie mi pielęgniarka Pani sobie wejdzie pierwsza to aż lasery w oczach. Chociaż uwielbiam te Panie co przychodzą godzinę szybciej by zająć kolejkę. A ja się zawszę zapisuję przed tzn mój lekarz mnie tak zapisuję u pielegniarki i prosi ,aby weszła pierwsza.. jakby wzrok mógł zabić.. Ja to zauważyłam tylko przy emerytach. Mój dziadek też emeryt i zawsze mówi lekarz ma leczyć ,a nie pieprzyć farmazony. Jakbym chciał iść sobie pogadać to bym do kościoła szedł.
Propo dziadka sytuacja z czwartku .

Ja z dziadkiem pod rękę , kobietka Nas wymija tracą mnie łokciem .. Ja cicho nic nie mówię .
Dziadek na cały głos : nie tylko niewychowana to jeszcze chodzi w obdarnych spodniach, ja to bym się wstydził gnój w takich wywalać..

Kobitki mina bezcenna czerwona jak burak.
A dziadek dumny ..
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 13:43   #2147
sugar cube
Rozeznanie
 
Avatar sugar cube
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 716
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez ania20bn Pokaż wiadomość
Masakrą z tym że cię odepchnął. Ja jeszcze w tej ciąży nie miałam do czynienia z emerytami a w poprzedniej jak poszlam na krzywą cukrową i zazwyczaj są to osoby pierwsze przyjmowane bo i tak muszą czekać na kolejną dawkę i skorzystałam z tego pierwszeństwa to oczywiście na korytarzu mnóstwo komentarzy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Ja dziś pierwszy dzień w pracy po urlopie i ledwo daje radę wysiedzieć. Zwłaszcza że akurat dziś nudy.
Chciałabym popracować do końca października ale zobaczymy.
W poprzedniej chodziłam do 6 miesiąca a i tak nikt tego nie docenił a wręcz przeciwnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam z praca podobne odczucia. W poprzedniej ciazy pracowalam do konca 6 miesiaca i na odchodne uslyszalam, ze juz mi sie nie chce pracowac.
A teraz przydaloby mi sie popracowac do stycznia bo premia roczna, ale nie wiem czy dam rade...

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
__________________

sugar cube jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 14:14   #2148
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ja na L4 już dawno , trochę żałuję . Jednocześnie się cieszę bo wiem , że bym nie wyrobiła w tej pracy ja 8h stojące . Każdy w pracy mówi , w dobrym momencie poszłam bo teraz projekty nabrane i jest sajgon . Ja zdążyłam dostać premię i dopiero miesiąc po tym L4 więc nieźle wyszło. W firmie teraz premi nie będzie dopiero w marcu .
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 14:40   #2149
olaag012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Mi jeszcze akurat kończy się umowa jak wrócę z macierzyńskiego więc nawet nie wiem czy warto się tu męczyć psychicznie no ale kwestia finansowa stawia mnie do pionu. Jakoś do końca roku wytrzymam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olaag012 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-30, 15:06   #2150
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
Ludzie i tak to mają w dupie. A jak powie mi pielęgniarka Pani sobie wejdzie pierwsza to aż lasery w oczach. Chociaż uwielbiam te Panie co przychodzą godzinę szybciej by zająć kolejkę. A ja się zawszę zapisuję przed tzn mój lekarz mnie tak zapisuję u pielegniarki i prosi ,aby weszła pierwsza.. jakby wzrok mógł zabić.. Ja to zauważyłam tylko przy emerytach. Mój dziadek też emeryt i zawsze mówi lekarz ma leczyć ,a nie pieprzyć farmazony. Jakbym chciał iść sobie pogadać to bym do kościoła szedł.
Propo dziadka sytuacja z czwartku .

Ja z dziadkiem pod rękę , kobietka Nas wymija tracą mnie łokciem .. Ja cicho nic nie mówię .
Dziadek na cały głos : nie tylko niewychowana to jeszcze chodzi w obdarnych spodniach, ja to bym się wstydził gnój w takich wywalać..

Kobitki mina bezcenna czerwona jak burak.
A dziadek dumny ..
Ojjj chyba jeszcze bardziej pokazałabym jaka jestem niewychowana, gdyby ktoś zwrócił mi uwagę na temat stroju

Ja póki co nie korzystam z ciążowych przywilejów, dalej grzecznie stoję w miejskich czy kolejkach do kasy kiedyś pracowałam w galerii i rozwalało mnie całodniowe chodzenie po sklepach w poszukiwaniu ubrań, a później stękanie w kolejce, że ciąża i ciężko stać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 15:50   #2151
Bacardi_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bacardi_
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2 464
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Hejo, ja właśnie po wizycie, ludzik ma już 8,5cm wszystko jest w porządku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Czekamy na Ciebie

Bacardi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 16:00   #2152
Stella275
Nawiedzona PeMa
 
Avatar Stella275
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 138
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Bacardi_ Pokaż wiadomość
Hejo, ja właśnie po wizycie, ludzik ma już 8,5cm wszystko jest w porządku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cudownie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
" Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość."



19/2017
7/2018

Stella275 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 16:02   #2153
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Bacardi_ Pokaż wiadomość
Hejo, ja właśnie po wizycie, ludzik ma już 8,5cm wszystko jest w porządku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jaki już duży, super .
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 16:02   #2154
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Bacardi_ Pokaż wiadomość
Hejo, ja właśnie po wizycie, ludzik ma już 8,5cm wszystko jest w porządku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Super

do mojej wizyty jeszcze tyle czasu ehhh
__________________
Dumna Ciocia 2.06.2015

Razem: 10.08.2016

Zaręczeni 1.09.2017

Ślubujemy 24.08.2018











kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 16:22   #2155
Bacardi_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bacardi_
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2 464
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Czas leci nieubłaganie, dopiero były same pęcherzyki a teraz już kawał człowieków nie ma się co zamartwiać, wszystko będzie dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Czekamy na Ciebie

Bacardi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 16:24   #2156
sylwiak854
Raczkowanie
 
Avatar sylwiak854
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 355
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Jeśli chcesz pracować do grudnia ze względu na wypłatę to nie bierz teraz krótkiego L4. Albo bierz już na stałe... To L4 będzie liczone z ostatnich 12 miesięcy, i żeby można było na nowo potem przeliczyć stawkę (czyli kolejne 12 miesięcy ) musi od tego L4 upłynąć trzy miesiące przepracowane w pełni przez ciebie. Jednym słowem L4 w październiku na tydzień to potem musisz przepracować listopad, grudzień i styczeń żeby na nowo przeliczyli twoja stawkę na chorobowym


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Do końca się z tym nie zgadzam.
W przypadku zatrudnienia na umowę zlecenie powinno się przepracować trzy miesiące, w przypadku umowy o prace wystarczy miesiąc ito nie w każdym przypadku, zależne jest tez to ile ogółem się ma przepracowanych lat pracy... bynajmniej takie informacje dostałam od księgowego


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
sylwiak854 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 16:25   #2157
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Bacardi_ Pokaż wiadomość
Hejo, ja właśnie po wizycie, ludzik ma już 8,5cm wszystko jest w porządku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratki! w którym tc jesteście?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 16:43   #2158
Bacardi_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bacardi_
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2 464
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez _Loooola_ Pokaż wiadomość
Gratki! w którym tc jesteście?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziś już 13t6d

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Czekamy na Ciebie

Bacardi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 16:48   #2159
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Bacardi_ Pokaż wiadomość
Dziś już 13t6d

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie mogę się doczekać tego momentu po prenatalnych na chwilę odetchnę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 16:54   #2160
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez _Loooola_ Pokaż wiadomość
Ojjj chyba jeszcze bardziej pokazałabym jaka jestem niewychowana, gdyby ktoś zwrócił mi uwagę na temat stroju

Ja póki co nie korzystam z ciążowych przywilejów, dalej grzecznie stoję w miejskich czy kolejkach do kasy kiedyś pracowałam w galerii i rozwalało mnie całodniowe chodzenie po sklepach w poszukiwaniu ubrań, a później stękanie w kolejce, że ciąża i ciężko stać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tu akurat dziadek to powiedział , ma już swój wiek i żył w innych czasach i ta moda co jest teraz nie jest dla niego. Dziury , jakieś obdarte spodnie ,kolczyki . Zawsze mówi za moich czasów..
No ja krew niezbyt dobrze znoszę , raczej mdleję odrazu . U mnie zapiziałe miasto i zlepek wiosek wokół w przychodni..Wszystko zależy od Nas samych kultura ,jak zostaliśmy nauczeni .

Edytowane przez EwkaP
Czas edycji: 2019-09-30 o 16:55
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-30 23:36:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:49.