Mamusie KWIETNIOWE 2020 - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-05, 12:17   #2371
Haneczka1122334445
Zadomowienie
 
Avatar Haneczka1122334445
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 530
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez buli_szufla Pokaż wiadomość
Dziewczyny a macie juz albo macie zamiar kupic puszke ciazowa i do karmienia? Ja wlasnie chce ale jest tyle roznych ksztaltow ze sie w tyn gubie... Moze cos poradzicie? Nastawiam sie na ksztalt litery C, ale sa tez I, J, U... I do tego rozne rozmiary...

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Poduszke oczywiscie
Ja kupiłam sobie w kształcie C rozmiar 130cm a mam 160cm i dla mnie jest bajeczna. Jedyne co to nie podoba mi się materiał poszewki jest taki trochę sztuczny i muszę sobie dokupić poszewkę do niej. Plusy dla mnie są takie że otula mi całe plecy i wystarcza żeby włożyć ja między nogi ( od zawsze lubie mieć coś między nogami jakiś jasiek, poduszka albo zwinięty koc). Zamówiłam sobie tą http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6785278660 a przyszedł mi taki zestaw oczywiście z tamtym wzorem http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=8051141880 nie jest to jakiejś super jakości ale i tak fajny prezent

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Haneczka1122334445 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 13:03   #2372
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Haneczka1122334445 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam sobie w kształcie C rozmiar 130cm a mam 160cm i dla mnie jest bajeczna. Jedyne co to nie podoba mi się materiał poszewki jest taki trochę sztuczny i muszę sobie dokupić poszewkę do niej. Plusy dla mnie są takie że otula mi całe plecy i wystarcza żeby włożyć ja między nogi ( od zawsze lubie mieć coś między nogami jakiś jasiek, poduszka albo zwinięty koc). Zamówiłam sobie tą http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6785278660 a przyszedł mi taki zestaw oczywiście z tamtym wzorem http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=8051141880 nie jest to jakiejś super jakości ale i tak fajny prezent

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam tą samą, mega wygoda!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 14:26   #2373
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ja poduszki kupie na pewno. Duża do spania, do kamienia na siedząco mała. Sprawdziły się u mnie świetnie. Niestety duża oddałam koleżance pewnie już nie odzyskam. Mała mam ale może kupie nową.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 14:44   #2374
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez buli_szufla Pokaż wiadomość
Dziewczyny a macie juz albo macie zamiar kupic puszke ciazowa i do karmienia? Ja wlasnie chce ale jest tyle roznych ksztaltow ze sie w tyn gubie... Moze cos poradzicie? Nastawiam sie na ksztalt litery C, ale sa tez I, J, U... I do tego rozne rozmiary...

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Poduszke oczywiscie
ja mam, ale leży nieuzywana mam chyba C i niewygodnie mi bylo przekręcać się na boki bo trzeba bylo całą poduszkę przekładać :/ pózniej jak juz brzuch duzy to niewygodnie mi było, lepiej zeby lezał sobie normalnie na lózku przy karmieniu nie przydała mi się, wolałam na leżąco
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 15:05   #2375
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Haha ja to jestem zielona . Dostałam taka poduszkę i mój mąż mówi jakieś taki ślimak po co ci.. Dobra teraz wiem po co mi. No cóż człowiek uczy się całe życie.
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 15:10   #2376
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Haneczka1122334445 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam sobie w kształcie C rozmiar 130cm a mam 160cm i dla mnie jest bajeczna. Jedyne co to nie podoba mi się materiał poszewki jest taki trochę sztuczny i muszę sobie dokupić poszewkę do niej. Plusy dla mnie są takie że otula mi całe plecy i wystarcza żeby włożyć ja między nogi ( od zawsze lubie mieć coś między nogami jakiś jasiek, poduszka albo zwinięty koc). Zamówiłam sobie tą http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6785278660 a przyszedł mi taki zestaw oczywiście z tamtym wzorem http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=8051141880 nie jest to jakiejś super jakości ale i tak fajny prezent

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też kupiłam takiego rogala tylkp z innej aukcji. Do karmienia dziecka mam mniejszą poduszkę po córce, powinnam jà gdzieś mieć u rodziców. Używałam jej przy każdym karmieniu jak córka była malutka,także polecam. Jak urosła,to już karmiłam jà na lezàco na łóżku.


Mam niezłego doła przez te mdłości. Jestem wykończona tym cholernym samopoczuciem. Dzisiaj wydaje mi się ,że czuje ruchy dziecka. Wyraźnie coś mi się tam rusza od czasu do czasu. Wyczuwam to jak jestem w pozycji pollezàcej i głównie po posiłku jak mam wypchamy żołądek. Nie sądzę ,żeby to były wzdęcia,bo ruchu te są inne niż zwykle od jelit i zawsze w tym samym miejscu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 16:02   #2377
Haneczka1122334445
Zadomowienie
 
Avatar Haneczka1122334445
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 530
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Ja też kupiłam takiego rogala tylkp z innej aukcji. Do karmienia dziecka mam mniejszą poduszkę po córce, powinnam jà gdzieś mieć u rodziców. Używałam jej przy każdym karmieniu jak córka była malutka,także polecam. Jak urosła,to już karmiłam jà na lezàco na łóżku.


Mam niezłego doła przez te mdłości. Jestem wykończona tym cholernym samopoczuciem. Dzisiaj wydaje mi się ,że czuje ruchy dziecka. Wyraźnie coś mi się tam rusza od czasu do czasu. Wyczuwam to jak jestem w pozycji pollezàcej i głównie po posiłku jak mam wypchamy żołądek. Nie sądzę ,żeby to były wzdęcia,bo ruchu te są inne niż zwykle od jelit i zawsze w tym samym miejscu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Który masz już tc? Niedługo zaczynie się drugi trymestr i Ci trochę odpuszczą te mdłości. A jak czujesz te ruchy? Bo mi też się czasami wydaje że czuję maluszka, jakby mi się coś przesówało w środku. Tylko nie wiem czy to ruchy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Haneczka1122334445 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-05, 16:19   #2378
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Haneczka1122334445 Pokaż wiadomość
Który masz już tc? Niedługo zaczynie się drugi trymestr i Ci trochę odpuszczą te mdłości. A jak czujesz te ruchy? Bo mi też się czasami wydaje że czuję maluszka, jakby mi się coś przesówało w środku. Tylko nie wiem czy to ruchy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurcze a ja myślałam, że nie ma co się odzywać o tym, bo chyba za wcześnie, ale raz miałam wrażenie jakby mi coś przejechało tam od środka, na pewno nie jelita. I to dokładnie w tym miejscu gdzie znajduje zwykle tętno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 16:36   #2379
kami_165
Zadomowienie
 
Avatar kami_165
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 035
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Kurcze a ja myślałam, że nie ma co się odzywać o tym, bo chyba za wcześnie, ale raz miałam wrażenie jakby mi coś przejechało tam od środka, na pewno nie jelita. I to dokładnie w tym miejscu gdzie znajduje zwykle tętno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja czuję już regularnie po kilka razy na dobę. Takie wibracje w brzuchu, albo jakby rybka ogonem się obijala na 100% to ruchy. Nawet jak się w nocy wybudze do łazienki to mała czasem też i wtedy czuje jak szaleje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz Dzień
14.09.2013
kami_165 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 17:04   #2380
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Haneczka1122334445 Pokaż wiadomość
Który masz już tc? Niedługo zaczynie się drugi trymestr i Ci trochę odpuszczą te mdłości. A jak czujesz te ruchy? Bo mi też się czasami wydaje że czuję maluszka, jakby mi się coś przesówało w środku. Tylko nie wiem czy to ruchy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzisiaj jest 11+4. Czuję takie ,,przewracanie się'' jakiegoś elementu w brzuchu z lewej strony. No chyba,że to jelita, ale wcześniej tego nie było.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 19:00   #2381
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez buli_szufla Pokaż wiadomość
Dziewczyny a macie juz albo macie zamiar kupic puszke ciazowa i do karmienia? Ja wlasnie chce ale jest tyle roznych ksztaltow ze sie w tyn gubie... Moze cos poradzicie? Nastawiam sie na ksztalt litery C, ale sa tez I, J, U... I do tego rozne rozmiary...

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Poduszke oczywiscie
Ja kupiłam w Biedronce taka w kształcie litery c I faktycznie w późniejszym etapie ciąży jak brzuch był większy lepiej się mi z nią spało. Tylko zajmuje się wtedy dużo miejsca. Do karmienia nie praktyczna. W szpitalu miałam pożyczona taka malutka na brzuch i mi było lepiej na niej karmić. Potem używałam do tego zwykłej poduszki.
Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
Ja wczoraj zjadłam kostke czekolady ,ale tak mi się chciało ,aż przebierałam nóżkami by ją zjeść. A tak pizza nie, frytki nie,hamburgery nie . Kurde nawet chipsów nie jem ,kostka czekolady to mój grzech. Wiecie co jem te mussy dla dzieci ,a tylko dla tego , że wygrałam je . Data ważności do końca roku . A trzeba było zaznaczyć kiedy maluszek się urodzi ...


Zrobiłam wczoraj ciasta brazylianka i mini torcik czekoladowy . Koreczki są ,2salatki i jeszcze rollsy zrobię i chyba starczy.
Zaszalałas z tą ilością rzeczy na imprezę. Sporo tego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez ania20bn
Czas edycji: 2019-10-05 o 19:01
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-06, 05:10   #2382
country1112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 77
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Widzialam ze te poduszki maja byc w biedrze od pon za 65pln

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
country1112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 06:48   #2383
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez kami_165 Pokaż wiadomość
Ja czuję już regularnie po kilka razy na dobę. Takie wibracje w brzuchu, albo jakby rybka ogonem się obijala na 100% to ruchy. Nawet jak się w nocy wybudze do łazienki to mała czasem też i wtedy czuje jak szaleje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O, tego mi brakowało. Właśnie taka rybka to była. Szkoda, że póki co się nie powtórzyło .
U mnie chyba śmiało mogę powiedzieć, że coraz gorzej zapachy mi zaczęły bardzo przeszkadzać, wymioty murowane. Jem coś i nagle mój mózg stwierdza, że mu to nie smakuje i mam odruch wymiotny. No super generalnie mięso znowu jest fuj, ciężko mi po nim na żołądku. Muszę jeszcze spróbować rybę, może chociaż to...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 06:59   #2384
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cześć
Ja od odnisnie pierwszego /drugiego posta. Troszkę nas tu jest nie wpisanych na listę, a już się płci pojawiają nie chce dopisywać bez zgody właściciela danych więc jakby co to dajcie znać na prv czy wpisać i co wpisać

I jeszcze jedno może mi ktoś przypomnieć nick naszej aniołkowej mamy? Mam w głowie jedna opcje ale nie jestem pewna, nie chce strzelać na forum..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 07:59   #2385
curly_g
Raczkowanie
 
Avatar curly_g
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 108
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Dzień dobry! Nadrabiam zaległości i widzę, że mamy tutaj same dobre informacje! Aż miło czytać. Ja mam jutro USG w 13. tygodniu. Ostatnie robiłam w 6 tyg, więc jest mały stresik.
O mojej ciąży wiedzą na razie 2 osoby. W pracy powiem po badaniu jak będę mieć pewność, że wszystko jest OK. Najbardziej nie mogę się doczekać, kiedy powiem mojemu synkowi. Plan jest taki, że zabieramy go na USG połówkowe, żeby była niespodzianka
Na szczęście pierwszy trymestr przebiega u mnie mało inwazyjnie. Mam nudności, problemy ze snem, a wieczorami czuję masakryczne zmęczenie tak, jakby ktoś odłączył mi zasilanie.
Ruchów jeszcze nie czuję. Ostatnio pojawiły się pod sam koniec 4. miesiąca.

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Raczej oszczędny tryb życia niewiele ma wspólnego z siedzeniem w ławce 10 godzin i łażeniem pół kilometra szybszym krokiem żeby zmienić budynek bo ktoś nie może ustawić zajęć w jednym budynku. Może to jakoś pójdzie, ostatni rok i cie dobrze rozumiem, będzie masakra. Same specjalizacje i praca do napisania, oho. Czekam na ten złoty czas ciąży...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez _Loooola_ Pokaż wiadomość
Ja w czerwcu mam zamiar obronić doktorat (dzienny, muszę jeszcze zdać egzaminy, ogarnąć pracę w labie i artykuły), w lutym bronię podyplomówkę (zaoczna, ale widzę, że nie ma przeproś). I jeszcze na kwiecień 2020 planowałam egzamin językowy ogólnie za dużo nabrałam to jeszcze w ciąży jestem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie w pierwszej ciąży też nabrałam sobie masę rzeczy na głowę: studia, prawko jazdy i praca zawodowa do końca. Wszystko się poszło super, ale uważam, że przez te ciągłe stresy i niewyspanie, moje dziecko było totalnym nerwusem. Tym razem odpuszczam wszystkie stresy. W pracy wyczilowałam na maksa, a jedynych stresów dostarcza mi obecnie moja ekipa remontowa
Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość

Tak dosyć szybko rośniemy , chociaż nie jem mięsa . Zastępuję je rybami ,jajka ,sery . Nawet maszynkę do domowych jogurtów mam .
Co wyników mam mieszane uczucia sporo mam w dół .. Wczoraj u mojego lekarza byłam, on się przeraził wynikami i taki paradoks Pani ginekolog nic nie mówiła , a mój był niezadowolenie z wyników .. Bądź tu mądry ..
Piąteczka, też jestem wegetarianką. Ciężko mi w ciąży zbilansować dietę, bo nic mi nie smakuje i też miałam kiepskie wyniki. Biorę żelazo i wit. B. Oczywiście dostałam opieprz od lekarza, że robię krzywdę dziecku i że bez mięsa układ nerwowy się nie rozwinie. Do tego usłyszałam, że jedyną formą aktywności powinny być spokojne spacery Dodam, że nie mam zagrożonej ani skomplikowanej ciąży. Lekarz zmieniony.

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
A tak odchodząc od Pappy, bo ja wierzę, że mamy szczęśliwy wątek. Pozwalacie sobie na jedzeniowe grzeszki? Bo ja dziś przyznaje zgrzeszyłam 🤫🤭

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja to codziennie grzeszkuję wieczorami. Słodycze moją zgubą. Nie wiem jakim cudem jeszcze nie przytyłam, bo mam do tego tendencję.
__________________
She believed she could, so she did
curly_g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 08:09   #2386
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
I jeszcze jedno może mi ktoś przypomnieć nick naszej aniołkowej mamy? Mam w głowie jedna opcje ale nie jestem pewna, nie chce strzelać na forum..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Danya



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 08:17   #2387
buli_szufla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 398
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ania a jakie wypelnienie ma ta poduszka z biedry? Wlasnie widzialam ze sie maja pojawic, ale troche boje sie czy dobra jakosc... Slyszalam ze niektore wypelnione sa kulkami styropianowymi, ktore sie bardzo zbijaja...
buli_szufla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 08:43   #2388
curly_g
Raczkowanie
 
Avatar curly_g
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 108
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Co do poduszek ciążowych, ja mam z Motherhood piąty rok (tzw. kojec )- jakość jest super. Używałam jej nawet po ciąży Rogal był dla mnie niewygodny do karmienia.
__________________
She believed she could, so she did

Edytowane przez curly_g
Czas edycji: 2019-10-06 o 08:44
curly_g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 09:22   #2389
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

A ja mam za sobą dwie ciąże bez poduszki i 31 miesięcy karmienia i dałam radę bez. Więc jak dla którejś to spory wydatek to w razie potrzeby można zwinąć kołdrę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-06, 09:45   #2390
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Witajcie ,

Cytat:
Napisane przez kami_165 Pokaż wiadomość
Ja czuję już regularnie po kilka razy na dobę. Takie wibracje w brzuchu, albo jakby rybka ogonem się obijala na 100% to ruchy. Nawet jak się w nocy wybudze do łazienki to mała czasem też i wtedy czuje jak szaleje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O bardzo trafne porównianie. Dokładnie takie coś czułam wczoraj . Takie chlupnięcie rybki robiącej obrót.

Ja też od dwóch mcy nie jem praktycznie mięsa, ale z tego co pamiętam w 1 ciąży przez 3 pierwsze mce żyłam głownie owocami i dziecku to nie zaszkodziło wcale . Jadłam głownie jabłka i mandarynki. W tej ciąży to samo miałam z tą różnicą,że głównie jadłam śliwki,jabłka i banany. Widzę,że wiele z Was ma wstręt do mięsa teraz, czyli jest ok . Natura jak widać sama decyduje co jest dziecku potrzebne. Warzywa i owoce maja bardzo dużo witamin. Miałam też parcie na nabiał, kakao piłam przez cały tydzień jak młody cielak, jednorazowo kubek 500ml. Mięso mogłoby dla mnie teraz nie istnieć.

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Cytat:
Napisane przez curly_g Pokaż wiadomość
Dzień dobry! Nadrabiam zaległości i widzę, że mamy tutaj same dobre informacje! Aż miło czytać. Ja mam jutro USG w 13. tygodniu. Ostatnie robiłam w 6 tyg, więc jest mały stresik.
Ja też jutro idę na usg. Ja mam prenatalne usg i test pappa, jutro u mnie będzie 11+6 wg. OM, ale wyprzedzał ostatnio o kilka dni , więc liczyli,że będzie wg. usg jakieś 12+3. Też się bardzo stresuję, bo mam 38lat..,czy wszystko z dzieckiem będzie ok.

Samopoczucie u mnie takie jak wczoraj, czyli bez zmian. Ani deko lepiej. A wszędzie piszą,że mdłości i wymioty przechodzą w 12 tym tyg.. Ja jak zwykle mam pecha.Mój mąż ciągle mówi,że jestem pechowa i chyba coś w tym jest.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2019-10-06 o 09:48
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 11:46   #2391
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
Cześć
Ja od odnisnie pierwszego /drugiego posta. Troszkę nas tu jest nie wpisanych na listę, a już się płci pojawiają nie chce dopisywać bez zgody właściciela danych więc jakby co to dajcie znać na prv czy wpisać i co wpisać

I jeszcze jedno może mi ktoś przypomnieć nick naszej aniołkowej mamy? Mam w głowie jedna opcje ale nie jestem pewna, nie chce strzelać na forum..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mozesz mnie dopisac, 2 ciaża, termin 27.04

w ogóle to moze lepiej nas "posegregorwac" terminami? łatwiej bedzie widziec kto jest pierwszy w kolejce do rozpakowania
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 12:02   #2392
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
Cześć
Ja od odnisnie pierwszego /drugiego posta. Troszkę nas tu jest nie wpisanych na listę, a już się płci pojawiają nie chce dopisywać bez zgody właściciela danych więc jakby co to dajcie znać na prv czy wpisać i co wpisać

I jeszcze jedno może mi ktoś przypomnieć nick naszej aniołkowej mamy? Mam w głowie jedna opcje ale nie jestem pewna, nie chce strzelać na forum..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dopisz jeszcze mnie. Ciąża 3cia, jeden aniołek, tp. 22.04, 38lat.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 12:25   #2393
kami_165
Zadomowienie
 
Avatar kami_165
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 035
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Dopisz jeszcze mnie. Ciąża 3cia, jeden aniołek, tp. 22.04, 38lat.
Ja proszę o zmianę terminu na 12.04

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz Dzień
14.09.2013
kami_165 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 12:44   #2394
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

To ja też proszę o dopisanie. Ciąża 4, dwa aniołki, tp 22.04. 35 lat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 16:58   #2395
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez buli_szufla Pokaż wiadomość
Ania a jakie wypelnienie ma ta poduszka z biedry? Wlasnie widzialam ze sie maja pojawic, ale troche boje sie czy dobra jakosc... Slyszalam ze niektore wypelnione sa kulkami styropianowymi, ktore sie bardzo zbijaja...
Narazie ta poduszkę mam u mamy i jak będę kiedyś to sprawdzę bo nie pamiętam. Ale dla mnie byla wygodna i wypełniona. Nie przypominam sobie żeby się coś brylowalo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

Cytat:
Napisane przez wiola_p Pokaż wiadomość
mozesz mnie dopisac, 2 ciaża, termin 27.04

w ogóle to moze lepiej nas "posegregorwac" terminami? łatwiej bedzie widziec kto jest pierwszy w kolejce do rozpakowania
Fajny pomysł z tą "segregacją" możesz u mnie dopisać. Ciąża druga. Termin wg om 19.04 a wg USG 16.04. 32 lata.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 17:04   #2396
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Dzisiaj byliśmy u znajomych. Czekają na drugie dzieciątko pod koniec miesiąca. Przypomniałam sobie jaki brzuch na koniec jest duży koleżanka oddała mi 2 pary moich spodni i swoje 5 pożyczyła. Mam w czym chodzić- nie ciążowych mam wlasciwie 3 pary . Na razie chodzę jeszcze w swoich normalnych (bo wszystko zależy od modelu) ale jak włożyłam ciążowe to niesamowicie podkreślają mój brzuch. Wczoraj od innej znajomej odebralismy chuste i detektor oddechu i moje wkładki laktacyjne. Więc sporo rzeczy Juz mam na nowo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 21:28   #2397
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ok, pozmieniam. Tylko plisss na prv bo ja często nie daje rady czytać wszystkiego a nie chce przeoczyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Tzn Was dziewczynki uzupełniam, tylko tak na następny raz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Posegregowane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-07, 06:48   #2398
sugar cube
Rozeznanie
 
Avatar sugar cube
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 716
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Hej!

Trzymajcie kciuki, dzis prenatalne. A potem tez zwykla wizyta.
Poziom stresu poza skala.

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
__________________

sugar cube jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-07, 07:09   #2399
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
Ok, pozmieniam. Tylko plisss na prv bo ja często nie daje rady czytać wszystkiego a nie chce przeoczyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Tzn Was dziewczynki uzupełniam, tylko tak na następny raz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Posegregowane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super ale, że jestem czepialska to Stella powinna być pierwsza bo ma na marzec, najwcześniej z nas. Mój perfekcjonizm nie pozwala mi przejść obok tego obojętnie, wybacz
Cytat:
Napisane przez sugar cube Pokaż wiadomość
Hej!

Trzymajcie kciuki, dzis prenatalne. A potem tez zwykla wizyta.
Poziom stresu poza skala.

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
Kciuki! Będzie dobrze
Ja zgubiłam kartkę i teraz musze zadzwonić, żeby się dopytać o godzinę moich prenatalnych. Brawo ja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-07, 07:47   #2400
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Super ale, że jestem czepialska to Stella powinna być pierwsza bo ma na marzec, najwcześniej z nas. Mój perfekcjonizm nie pozwala mi przejść obok tego obojętnie, wybacz Kciuki! Będzie dobrze
Ja zgubiłam kartkę i teraz musze zadzwonić, żeby się dopytać o godzinę moich prenatalnych. Brawo ja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie zauważyłam, że to marzec. Moje zmęczenie pozwoliło mi to przeoczyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-30 23:36:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:29.