Jaki jest wasz styl? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-30, 17:24   #1
misia_larkin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 77

Wasz styl ubierania


piszcie tu jaki macie swoj wlasny styl ubierania. ja sama swoj mam , ale ciekawia mnie tesz inni pozdro
misia_larkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 19:27   #2
Kraczitka
Raczkowanie
 
Avatar Kraczitka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 438
Dot.: Wasz styl ubierania

zaczne od góry:
bluza ( sportowa ) a pod nią T-shirt (( są też wyjatki jak ubieram sffeterki:P ))
dół:
jeansy obowiazkowo
butki jakieś sportowe

Kraczitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 19:34   #3
dore
Rozeznanie
 
Avatar dore
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 631
Dot.: Wasz styl ubierania

hmm.. tak ciezko swoj styl opisac.
ja to roznie, ale czesto probuje utozsamic sie z muzyka ktorej slucham, i stad: szerokie brazowe spodnie z lampasem z cekinow po boku, zielona bluza z zatrzaskami ktore leca po boku i moje ukochane adidaski ktore niedawno zakupilam http://www.allegro.pl/show_item.php?item=73762178
i love them

aaa...slucham hiphopu /czyt. czarnej muzyki/. i wszystko jasne
dore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 20:17   #4
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Wasz styl ubierania

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=31411
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=54744
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=54744
itd.
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 21:12   #5
zuzka.pl
Raczkowanie
 
Avatar zuzka.pl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Dziura w innej galaktyce
Wiadomości: 122
GG do zuzka.pl
Dot.: Wasz styl ubierania

Mój styl ubierania się to raczej styl old-school oraz vinatge...Ale ostatnio mam podobny styl do Mary-Kate Olsen czyli BoHo.Pozdrawiam!!
zuzka.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 19:32   #6
vivian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tam gdzie diabeł mówi dobranoc...
Wiadomości: 385
GG do vivian
Cool Wasz ukochany styl?? Przedstwcie go^^

Witam dziewczyny!! Moze niech każda z was, która ma ochotę niech powie jaki najbardziej lubi styl i w jakim się naodpowiednij czuję?? Moze poprzez niego chcecie coś wyrażać: ideologię, przekonania, uczucia?? Piszcie i wklejajcie fotki ukochanego stylu
vivian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 20:05   #7
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Red face Dot.: Wasz ukochany styl?? Przedstwcie go^^

Mi jest ciężko wpisać się w jeden jakiś określony styl . Lubię ubierać się na sportowo, luźno, elegancko :P. Ale moim fetyszem są torby i kolczyki . Kocham duże torby i wielkie kolczyki . Uwielbiam też mój sweterek w krzyczącym kolorku zielonym (można fajne zestawienie z bluzeczką kontrastową zrobić), golfiki bez rękawków, dżinsy (klasyka) i t-shirty . Czasami jednak ubieram sweterek i eleganckie bluzki.
Na fotkach to w czym siebie bym widziała dzisiaj.
Zapomniałam dodać, że mam bzika na punkcie nisko opuszczonych daszków . Tak jak ma ta pani na foteczce poniżej .

Edit: Teraz ubieram się trochę inaczej. Powiedzmy, że dopracowałam swój styl i od pewnych rzeczy odeszłam. Nie noszę czapek i nie lubię daszków . Nie mieszam już kolorów tak jak wcześniej. Staram się mieć na sobie kolor podstawowy plus maksymalnie dwa inne, dodatkowe. W pewnym sensie odeszłam od młodzieńczego stylu z czasów liceum .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (23,5 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (21,3 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (20,3 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (13,4 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (23,1 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (23,3 KB, 130 załadowań)

Edytowane przez besciara
Czas edycji: 2007-09-22 o 15:34 Powód: minęło trochę czasu
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-27, 20:17   #8
vivian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tam gdzie diabeł mówi dobranoc...
Wiadomości: 385
GG do vivian
Dot.: Wasz ukochany styl?? Przedstwcie go^^

Ja natomiast kocham ubierac się w ciemne rzeczy, głównie dominuje tam kolor czarny, ale równiez brązowy, sliwkowy, czerwony, a z jasnych turkusowy i biały:DBluzki, tshirty, jeansy, bądź bojówki i oczywiście buty: trampki i glany. Podoba mi się styl Avril Lavigne choć jej szczerze nie cierpię;)Podstawa są równiez różne pierdółki jak: sznurki na ręke i szyję oraz torba z naszywkami i róznymi bzdecikami:-)Obowiązkowo nieodłączny element pasek z ćwiekami. Jak znajde jakies foty to potem wkleję pozdrawiam:*
vivian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 21:12   #9
Moja Ksywa to Agata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wejherowo (:
Wiadomości: 24
GG do Moja Ksywa to Agata
Dot.: Wasz ukochany styl?? Przedstwcie go^^

ukochany styl? hm nie wiem, pewnie coś pomiędzy oldschoolem, etno, a jakimś cyber gothem, no i od czasu do czasu założyć 'brudasowe' podarte spodnie i jakiś tam T-shirt (: naprawde trudno mi powiedzieć, w mojej szafie znajdują sie różne ubrania, i we wszystkich czuję się raczej dobrze (:

ale jeżeli mam być konkretna to kocham wszystko co jest w paski! świetnie sie również czuje w kolorze pomarańczowym <- wiem ze kolor może trudno nazwać stylem, ale cóż. i lubie obwieszac się różnymi koralikami, łańcuszkami itd (:
lubie tez mieszać różne style (:

chyba po prostu mam swoj styl?
jak znajde jakieś zdjęcia co będa pasowac to zapodam (:
Moja Ksywa to Agata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 21:20   #10
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Wasz ukochany styl?? Przedstwcie go^^

Mój styl to cos pomiędzy oldschoolem a gotykiem czasem ze szczypta elegancji.Króluje u mnie głownie kolor czarny, czerwony troche fioletu.Uwielbiam wytarte jeansy, sztuczne futra, skóre.Lubie pomieszanie z poplątaniem.Nie wzoruje sie na nikim bo żadko oglądam strony w internecie poświęcone modzie i nie czytuje babskich gazet.Lubie rzeczy z jajem i czasem troche śmieszne.Nie wiem jak określic mój styl, nie wiem czy wogle jest ale według innych posiadam cos szczególnego w tym jak dobieram ciuchy
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 21:32   #11
mysza89
Zadomowienie
 
Avatar mysza89
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 314
Dot.: Wasz ukochany styl?? Przedstwcie go^^

dżinsy dżinsy i jeszcze raz dżinsy ale nie zabardzo lubie rurki albo takie obcisłe na góze i takie troche szersze na dole raczej preferuje "dzwony" bluzki t-shirty albo z długim rekawem z jakas grafiką przewaznie z kapturem bluzy swetry raczej wygodnie i sportowo ale lubie czasem wygladac elegancko jezeli msuze to ubiore szpilki jezeli musze to ubiore sukienke :P
__________________
†Baks†
mysza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-27, 21:59   #12
karii86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: jasło
Wiadomości: 151
Dot.: Wasz ukochany styl?? Przedstwcie go^^

mix w moim przypadku cięzko to sprecyzować ,ubieram się w to co mi sie podoba ,ciuchy łącze ze sobą ,bawie się kolorami ( oczywiście nie do przesady ) lubie kolorowe rzeczy ,nie obnoszone ,nie zbyt wyzywające pasujące do okazji ,uwielbiam torebki i bez niej z domu nie wyjdę ,natomiast prawdziwego futra nigdy bym nie załozyła ze względu na moje poglądy.
__________________
Ciuszki , buty firmówki .Listopad https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=569705
karii86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 22:01   #13
tessalia
Raczkowanie
 
Avatar tessalia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wasz ukochany styl?? Przedstwcie go^^

Lubię styl orientalny, etno i klasyczny, lubię stroje z lat 60'-80'. Ostatnio mam też hopla na punkcie sukienek retro...
A bardziej szczegółowo:
ubrania w kolorach ziemi (chociaż czasem lubię założyć jakiś mocniejszy akcent), beże, brązy, czerń, czerwień, bordo, oliwka, poza tym wzory: kratka, groszki, chińskie bluzeczki, tuniki "marakeszowe" , proste jeansy (lub rozszerzane na dole), topy, bluzki z rozszerzanymi rękawami, koszula + na wierzch kamizelka, sweterki podkreślające figurę, spódnice ze skosa, spodnie w kant, oldshoolowe kurtki, buty z kwadratowym lub szpiczastym czubkiem, japonki, mokasyny, długie koraliki z drewna, srebrną biżuterię.
Nie lubię różowego koloru, balerinek (o zgrozo... obecnie mam problem, bo ten fason "króluje" we wszystkich sklepach), bojówek, bluzek z nadrukami, napisami, brokatami i czym tam jeszcze
__________________
"Kocha się nie za cokolwiek, lecz pomimo wszystko... kocha się za nic..."

Edytowane przez tessalia
Czas edycji: 2006-03-02 o 18:55
tessalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 22:05   #14
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Wasz ukochany styl?? Przedstwcie go^^

cos w stylu besciara..tylko ze nie lubie paskow i kropek Lubie czapeczki z daszeczkiem i kaszkiety.. Dżinsy ubóstwiam [rozszerzane na dole ] i uwielbiam dopasowane bluzki/bluzy z napisami/obrazkami/grafikami itp itd..Latem lubie motyw kwiatow ,na butach ,bluzkach.. Lubie tez czasem wsunac zakiecik ,ale sztruksowy jakby co i jakies butki ze szpicem,ale to rzadko.Krotko mowiac styl sportowy ,o tak!! Glownie obóstwiam napisy/nadruki na bluzkach/t-shirtach/bluzach itp.Jesli bluzka jest czysta bez nadrukow i aplikacji to jej nie zaloze..tak juz mam A i kocham błyszczące dodatki na ubraniach...Mowia ze jak sroka jestem,ze wszystko co sie swieci lubie :P
mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 00:01   #15
Blablak
Zadomowienie
 
Avatar Blablak
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 959
Dot.: Wasz ukochany styl?? Przedstwcie go^^

Mój styl...hmm Przede wszystkim choruję na ubrania w kropki, paski itd. Lubię trochę niedbały, niewymuszony elegancki sposób ubierania się, lubię łączyć ubrania pozornie nie pasujące do siebie. Choruję na punkcie butów, zarówno eleganckich jak i sportowych. Czasami kupuję ubrania w ciuchlandach, gdize mozna znaleźć naprawde ciekawe ubranka i zestawiam je z innymi z mojej szafy. Ważne są dodatki: kolorowe rajstopy, ciekawe klipsy, fajny szal. To chyba tyle. Dziekuję za uwagę.

P.S. przepraszam za ewentualne błędy - późno jest
Blablak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 07:12   #16
Perwati
Rozeznanie
 
Avatar Perwati
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 705
Smile Dot.: Wasz ukochany styl?? Przedstwcie go^^

a ja kocham różne połączone stylezresztą uwielbiam oryginalnie ubranych ludzi,nietuzinkowo.Kocham niespotykane ciuchy.A styl...hm...lubię taki jakby ARTYSTYCZNY
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg spodmie.jpg (21,4 KB, 242 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 020.jpg (37,5 KB, 199 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 104.JPG (24,2 KB, 181 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 343.jpg (12,7 KB, 216 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gal_paris11%2C0.jpg (48,5 KB, 356 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Moore.jpg (106,9 KB, 279 załadowań)
Perwati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 07:16   #17
Perwati
Rozeznanie
 
Avatar Perwati
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 705
Smile Dot.: Wasz ukochany styl?? Przedstwcie go^^

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg photo-paris-23.jpg (18,5 KB, 356 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 00090.jpg (7,1 KB, 219 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ---.JPG (13,3 KB, 192 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 90.jpg (9,8 KB, 201 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vxvxvxvxvxzzz.jpg (10,7 KB, 241 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lolaa.jpg (38,1 KB, 249 załadowań)
Perwati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 07:49   #18
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Wasz ukochany styl?? Przedstwcie go^^

Heh ja to co chwile zmienaim styl, więc moją szafę można nazwać wieeelką mieszaniną stylów Chodzi po prostu o to, że moda ciagle się zmienia i zawsze z nowych trendów coś mi się spodoba, ale nie kompletuję od razu całej garderoby w tym jednym stylu
Ostatnio bardzo spodobał mi się styl etniczno-hippisowski(zwłaszcza spódnice w stylu hippie) do tego dżinsy(ze zwężanymi nogawkami), bluzki z "bufkami" i żabotami, klasyczne żakiety(lubię żakiety kolorowe) i sweterki "w serek" oraz bluzeczki i sweterki kopertowe a także nieco styl carskiej Rosji, buty na koturnach i kolorowe, zabawne balerinki. Wiem, ze te wszystkie rzeczy chyba nie bardzo do siebie pasują

Aha i jeszcze jedno: bardzo lubę kiedy ubrania są kobiece, dlatego staram się wybierać właśnie kobiece fasony, ciuszki powinny być kolorowe, najlepiej w kwiaty i takie tam
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 09:29   #19
Kaska1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 67
Dot.: Wasz ukochany styl?? Przedstwcie go^^

A ja nie mam jakiegoś tam stylu, ubieram sie w to co mi sie podoba i kupuje tak samo, jak widzę jakąś bluzeczkę czy sweterek to go kupuje i niewazne czy jest aktualnie modny czy też nie Kolory to najczęsciej u mnie królują : czarny, zielony także seledynowy, niebieski, turkus!! , brązowy, czerwony, właściwie każdy oprocz rózowego. Tego nigdy nie załozę Lubię dzinsy dopasowane i jakąś bluzkę, nie noszę szerokich t-shirtów tylko dopasowane bluzeczki najczęsciej na ramiączkach, w rekawku sie "duszę" Nawet zimą :P A na to jakaś bluza na suwak, bez kaptura Czasem coś przekładanego przez głowę. Buty to adidaski, balerinki ktore wczoraj zakupiłam i niedługo załozę albo biale w szpic na lekkim obcasiku, a latem japonki A ponadto uwielbiam duzeee kolczyki Do torebek tak nie przywiazuję uwagi, mam jedną brązową i jedną białą
Kaska1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-28, 09:44   #20
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Wasz ukochany styl?? Przedstwcie go^^

sportowa elegancja i kobiecość, tzn topik, żakiecik, jeansy(mój ulubiony zestaw), w ogóle nie nosze bluz, mam jedna ale taką raczej po domu, nie mam nawet za bardzo adidasów w domu, tylko jakieś rozklekotane na rower, czy działke, nie lubie bluzek pod samą szyje, chociaż golfy juz mi nie przeszkadzaja, nie lubie ciapek, kropek itp, dobrze czuje się w czerni, błękicie, w subtelnym różu i mam manie torebek i oczywiście żakietów
spódnice to tylko w lato, w sumie przez większą cześć roku tylko jeansy
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 11:10   #21
the magus
Wtajemniczenie
 
Avatar the magus
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 558
Dot.: Wasz ukochany styl?? Przedstwcie go^^

dużo spódnic, trampki converse, od niechcenia długie kolczyki, płaszcze, i duuuużo szali. musi być artystycznie i oryginalnie
the magus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 12:31   #22
Aneth:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Aneth:)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 022
Dot.: Wasz ukochany styl?? Przedstwcie go^^

trudno mi jednoznacznei okreslic... lubie zywe kolor (ale nie razace oczywiscie) turkusy,zolty,fioletowy,z ielony,rozowy.. lubie ubrania sportowo-eleganckie jesli to tak mozna okreslic.Przede wszystkim chodzi o to,zebym czula sie bardzo wygodnie (nie lubie butow na obcasie,chyba ze malutkim albo balerinki,choc i ten wysoki czasem zdaza mi sie nosic..albo mus albo czasem zachcianka jak mam "dziwny humor").Jeansy to codziennosc + czasem zakladam marynareczke ale nie klasyczna tylko taka mlodziezowa,jakies poszarpania,czy bardziej w stylu sportowym. Uwielbiam ponad to wszelkie dodatki,kolczyki,okraz kaszkiety i bluzy z koszuleczkami,czasem nawet zakladalam takie bluzy pod marynareczke)Czasem moj styl poschodzi troche pod oldschool. Aaa i lubie trampki i kolorowe skarpetki i zabawna bielizne!!! Spodnic nie nosze praktycznie wcale choc czasem zaluje..Ale poprostu prawie nigdy nie mam na nia ochoty.Musze jeszcze wspomniec o torbach,mam ich dosc duzo (bardziej sportowe)
Czasem moj styl podchodzi pod totalna klasyke- jak ide na jakies uroczyste imprezy.Lubie wtedy sukieneczki,wysokie buciki,gustowne torebeczki i bizuteria uwielbiam srebro na takie okazje.
Sorrki,ze tak chaotycznie,ale pewnie zapomnialam o polowie
No i jaki ja mam styl??
__________________
Aneth:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 14:04   #23
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 510
Dot.: Wasz ukochany styl?? Przedstwcie go^^

Mój styl określiłabym jako PROSTY - jest raczej mocno stonowany jeśli chodzi o kroje i desenie, bardziej różnorodny jeśli chodzi o odcienie. Jakos tak mam , że nie przepadam za wzorami na ubraniach,ewentualnie jakieś paseczki albo romby nie lubię haftów, ozdobników,aplikacji, naszywek, zawsze kupuje jednolite rzeczy i proste kroje W ogóle mało w nim jest takiej szalonej fantazji i łączenia wszystkiego ze wszystkim, generalnie ubieram się bardzo klasycznie, dodaje tylko pewne akcenty, które są na topie w modzie na dany sezon. Lubie klasycznie dobrze skrojone spodnie, to dla mnie podstawa, do tego zwykle noszę jakiś T-shirt, na to rozpinany sweterek lub żakiecik, albo sam sweterek, najbardziej lubie w karo. Generalne ubieram się zwykle stosownie do okazji, jak uprawiam sport to na sportowo, jak idę do klubu to "klubowo" w sensie z jakąś błyskotką,czy to paseczkiem błyszczącym czy brokatem na powiekach. Zwykle podobają mi się rzeczy ZARA BASIC. Lubie też raczej większe torby, buty noszę i całkiem płaskie i szpilki. Noszę też szpilki do prostych jeansów i żakiecika. Latem lubie styl safari i połączenie bieli z czernią.
O coś w tym guście:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg w1.JPG (38,8 KB, 134 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w3.JPG (9,3 KB, 154 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w4.jpg (25,3 KB, 193 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 95.jpg (15,9 KB, 153 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (24,0 KB, 65 załadowań)
maniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 14:59   #24
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wasz ukochany styl?? Przedstwcie go^^

Cytat:
Napisane przez vivian
Ja natomiast kocham ubierac się w ciemne rzeczy, głównie dominuje tam kolor czarny, ale równiez brązowy, sliwkowy, czerwony, a z jasnych turkusowy i białyBluzki, tshirty, jeansy, bądź bojówki i oczywiście buty: trampki i glany. Podoba mi się styl Avril Lavigne choć jej szczerze nie cierpięPodstawa są równiez różne pierdółki jak: sznurki na ręke i szyję oraz torba z naszywkami i róznymi bzdecikamiObowiązkowo nieodłączny element pasek z ćwiekami. Jak znajde jakies foty to potem wkleję pozdrawiam

vivian, z tego co napisałaś wynika ze jesteś moim lustrzanym odbiciem lub odwrotnie, zeby nie bylo
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 15:06   #25
sylwia622
Rozeznanie
 
Avatar sylwia622
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 888
Dot.: Wasz ukochany styl?? Przedstwcie go^^

Ja przede wszystkim lubie wygladac .... kobieco. Uwielbiam opiete spodnie, eleganckie bluzeczki i kolorowe spudniczki.
Uwazam ze kazda kobieta powinna ubiorem podkreslac to co w niej najpiekniejszego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (13,9 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (8,1 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (7,6 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (10,9 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (12,1 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (18,3 KB, 53 załadowań)
__________________
Gdzie są wszyscy ...
... przyjaciele ??
sylwia622 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 15:09   #26
canile
Wtajemniczenie
 
Avatar canile
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa / Wiedeń
Wiadomości: 2 124
Dot.: Wasz ukochany styl?? Przedstwcie go^^

mój ukochany styl chyba nie posiada nazwy tak jak ktoś wceśniej napisał kupuję rzecz które mi się podobają i łącze je ze sobą. ten styl tworzy się sam. nie potrafię go nazwać, ale lubię ubierać sie niebanalnie jednoczesnie pozostająć w cieniu tzn nigdy nie założę czegoś co bardzo wyróżniałoby mnie spośród innych. uwielbiam jeansy, kiedyś dzwony, dziś baggy jeans albo rurki. ostatnio dość często noszę spódnice-mam jedną w stylu hippie a reszta to jeansowe. jeans to podstawa mojej szafy.
czasem lubię na sportowo innym razem "artystycznie".
kocham paski, kropki, oldschool i militarny styl(ale nie taki jak teraz modny)
wprost kocham oficerki choc mi do szerokich spodni nie pasują
oprócz oficerek noszę też miejskie obuwie sportowe ale zawsze na płasko.
i to by było na tyle
canile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 15:58   #27
lullaby22
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 405
Dot.: Wasz ukochany styl?? Przedstwcie go^^

Wpisz w wyszukiwarkę którąś z ponizszych fraz i znajdziesz odp.

*wymarzony styl ubierania się )
*Wasz styl ubierania
*styl ubierania
lullaby22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 16:04   #28
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Cool Dot.: Wasz ukochany styl?? Przedstwcie go^^

Ja tam lubie styl elegancki Spodnium, szpilki / albo od biedy zwykly obcas i jest super Czasem jeansy i jakis sweterek, po dto bluzeczka + T-shirt ale i tak spodnium jest super
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 16:17   #29
vivian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tam gdzie diabeł mówi dobranoc...
Wiadomości: 385
GG do vivian
Dot.: Wasz ukochany styl?? Przedstwcie go^^

Cytat:
Napisane przez anestet-ka
vivian, z tego co napisałaś wynika ze jesteś moim lustrzanym odbiciem lub odwrotnie, zeby nie bylo
Bardzo się ciesze Pozdrawiam mam bliźniaka
vivian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 16:49   #30
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Wasz ukochany styl?? Przedstwcie go^^

Moj styl to:sportowa elegancja+ romantyczny z elementami vintage i hippie
Uwielbiam jeansy i obuwie sportowe a takze japonki, balerinki-niecierpie szpilek czy innych butow na wysokim obcasie ,koszulki z haftami,sztruksy,duze torby ,okulary muchy,ciekawe buty,tkaniny z aksamitu,romantyczne sukienki -najwazniejsze jednak zeby wszytko bylo wygodne-to podstawa.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-21 20:47:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:13.