Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-21, 22:16   #1
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Arrow

Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV


Zapraszam do kolejniej cz.IV


Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów

Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II



Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz III
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2017-02-21 o 22:20
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-22, 06:57   #2
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 831
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Jestem, walczymy dalej
__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielęgnacja włosów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/


MM-1968 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-22, 08:28   #3
Anna07_07
Raczkowanie
 
Avatar Anna07_07
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 426
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez MM-1968 Pokaż wiadomość
Jestem, walczymy dalej
Jestem i walczę
__________________
Wewnętrznie:
Magnez + B6, Pygeum Swanson, Witamina D3 i K2, Vitapil
Zewnętrznie:
Wcierki - Alopexy 5% (co drugi dzień
wieczorem), wcierka wzmacniająca Kolorówka, maski różne, cassia
Anna07_07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-22, 09:26   #4
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez MM-1968 Pokaż wiadomość
Jestem, walczymy dalej


Cytat:
Napisane przez Anna07_07 Pokaż wiadomość
Jestem i walczę

Jestem


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
susse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-22, 13:00   #5
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Kupiłam pantostin właśnie i niedługo będę testować. Postanowiłam dać mu szansę bo w badaniach krwi wyszło mi podwyzszone DTH, może da radę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-22, 15:49   #6
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Dziewczyny a widziałyście to? https://www.youtube.com/watch?v=CG-ohgm3wcg

co myślicie?
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-22, 19:08   #7
karolinkack
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 9
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Hej dziewczyny
Zgłaszam się do Was z prośbą o pomoc. Od dawna wypadają mi włosy, miałam już chyba wszystko co tylko jest dostępne na rynku + zabiegi (mezoterapia itd). Wszystko niestety bez żadnego rezultatu Żaden dermatolog nie zaineteresował się aby zlecić mi jakieś specjalistyczne badania więc postanowiłam zrobić je na własną ręke. Wykonałam podstawowe badania takie jak morfologia, glukoza, źelazo, tsh, ft3, ft4 + hormony: prolaktyne, testosteron, androstenion, DHEA i kortyzol. Prolaktyna, testoseron, kortyzol mam w normie, natomiast androstendion mam 3,11 przy normie 3,30 a DHEA 11.5 przy normie 7,7 (czyli jednak za wysokie). Włosy przeżedzają mi sie na całej głowie, mam lekkie zakola ale to on zawsze, natomiast poszeżenia przedziałka czy też nadmiernego owłosienia na ciele nie zauważyłam. Czy pomimo tego zawyżony wynik może świadczyć o łysieniu asndrogenowym ?? Dziękuje za każdą odpowiedź. Buziaki
karolinkack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-22, 19:55   #8
X_ana_X
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 378
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez Senses Woman Pokaż wiadomość
Dziewczyny a widziałyście to? https://www.youtube.com/watch?v=CG-ohgm3wcg

co myślicie?
Nieźle, aż niewiarygodne...
X_ana_X jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-23, 09:51   #9
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Jestem i walczę razem z Wami! Nie poddamy się.

Gdzie kupujecie Pantostin? Ja widziałam tylko zestawy po 3 buteleczki. To dla mnie za dużo. Poszukuję następcy Alpicoru E, chcę po prostu odstawić sterydy.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255

Edytowane przez Maria221
Czas edycji: 2017-02-23 o 09:54
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-23, 10:28   #10
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

@Maria221 ja mieszkam w uk i kupuje na ebay, patrzyłas na allegro?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-23, 10:32   #11
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Jestem i walczę razem z Wami! Nie poddamy się.

Gdzie kupujecie Pantostin? Ja widziałam tylko zestawy po 3 buteleczki. To dla mnie za dużo. Poszukuję następcy Alpicoru E, chcę po prostu odstawić sterydy.

Maria już włączam komputer i zaraz wyślę Ci link. Ja zamawiałam z tej apteki do Polski jedno opakowanie, ale jeszcze nie użyłam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
susse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-23, 12:01   #12
Moviolka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 152
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Jestem i walczę razem z Wami! Nie poddamy się.

Gdzie kupujecie Pantostin? Ja widziałam tylko zestawy po 3 buteleczki. To dla mnie za dużo. Poszukuję następcy Alpicoru E, chcę po prostu odstawić sterydy.
Sprowadzałam pantostin z Niemiec, na ebayu. Potrójne opakowanie jest najtańsze. Przesyłka wyniosła ok. 50zł. Stosowałam 9 miesięcy (podstawowa kuracja to co najmniej 3). Efektów żadnych nie zauważyłam.

Edytowane przez Moviolka
Czas edycji: 2017-02-23 o 12:02
Moviolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-23, 14:17   #13
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

@Moviolka a wiesz jaki masz typ łysienia? Kurcze zdolowalas mnie bo jakoś pokladam w tym specyfiku duże nadzieje mi wyszło podwyzszone DTH i wyczytałam że w takich przypadkach Pantostin może działać.

Ogólnie moje wypadanie trochę hamuje RADICAL ampułki czerwonym pudełku( są jeszcze w białym ale te chyba mają inny skład bo już tak nie działają) także bardzo polecam, chociaż gdy działają tylko póki ich używam, dlatego szukam innego leku. Ampulki hamują moje wypadanie o jakieś +\- 70% w ciągu 2 tygodni, ale tak jak wspomniałam wcześniej, po odstawieniu wszystko wraca w ciągu 2 tyg

@sasse tobie coś pomógł Pantostin?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez dews
Czas edycji: 2017-02-23 o 14:21
dews jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-23, 14:47   #14
Moviolka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 152
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
@Moviolka a wiesz jaki masz typ łysienia? Kurcze zdolowalas mnie bo jakoś pokladam w tym specyfiku duże nadzieje mi wyszło podwyzszone DTH i wyczytałam że w takich przypadkach Pantostin może działać.

Ogólnie moje wypadanie trochę hamuje RADICAL ampułki czerwonym pudełku( są jeszcze w białym ale te chyba mają inny skład bo już tak nie działają) także bardzo polecam, chociaż gdy działają tylko póki ich używam, dlatego szukam innego leku. Ampulki hamują moje wypadanie o jakieś +\- 70% w ciągu 2 tygodni, ale tak jak wspomniałam wcześniej, po odstawieniu wszystko wraca w ciągu 2 tyg

@sasse tobie coś pomógł Pantostin?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No do końca to nie wiem. Bo różne opinie słyszałam. Nie mam łysych placków ale od ponad 10 lat tracę włosy. Zmieniła się ich struktura, są cieńsze, gdzieś od roku widzę już dużo mbiej włosów nad uszami i nad czołem ale przerzedzenie jest na całej głowie. Nie twierdzę, że pantostin nie pomoże. Ja bym spróbowała, ale jedna butelka to tylko miesiąc kuracji a to raczej nic nie da. Z rzeczy, które być może mi pomogły, to mogę wymienić zastrzyki z witaminą B6. Ogólnie bardzo poprawiają też stan włosów ampułki seboradin forte, choć miesięczny koszt to ponad 70zł czyli tyle co pantostin z przesyłką z Niemiec.

Edytowane przez Moviolka
Czas edycji: 2017-02-23 o 14:49
Moviolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-23, 16:40   #15
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

@Moviolka nie no planuje uzywac więcej niż 3 miesiące, dostęp do tego w uk jest prosty, jak wspomniałam wcześniej zamawiam go z ebay dlatego kupiłam tylko jedna butelkę póki co.
Też mam wypadanie na całej głowie równomierne, w tym momencie nawet nie jakoś bardzo intensywne, ponieważ używam ampułek Radical, ale przed ich odkryciem włosy leciały tak bardzo, że straciłam spokojnie ponad połowę objętości, jeśli nie więcej.. Ogólnie gęstość ich już jest bardzo słaba, chociaż też jeszcze nie widać jakiś łysych plam. Jeśli pantostin nie pomoże w 3 miesiące będę myślała o mezoterapii osoczem.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-23, 20:10   #16
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Dziewczyny czy wam - że tak to ujmę - jednakowo wypadają włosy w ciągu załóżmy roku? Czy np w okresie zimowym zauważyłyście wzmożone wypadanie?

Mnie zastanawia coś innego i pytam też was czy zaobserwowałyście tez u siebie coś podobnego, włosy lecą mi strasznie, biorę różne rzeczy i co zauważyłam: każdy suplement dawał efekt do czasu, pomimo nieprzerwanego stosowania. Wcierany Jantar - już się wydawało że pomógł - po trzech tygodniach zrzutka futra i to w takich ilościach że prawie się popłakałam, piłam sok z pokrzywy i to samo: prawie przestały wypadać, już się wydawało że problem minął - ponownie włosy znów zaczęły strasznie wypadać mimo że sok piłam dalej, brałam tabletki, witaminy itd - to samo. Nie mam pojęcia co jest grane, że efekt jest do czasu a potem wielkie linienie mimo że żadnej kuracji nie przerwałam. Włosów coraz mniej , coraz wolniej rosną.
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-23, 21:24   #17
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Senses woman--> wiesz, u mnie to nieco podobnie to wygląda, tyle że w kwestii odrostu. Jak uda mi się trafić na wcierkę, która powoduje odrastanie, to ona to odrastanie powoduje przez 2-3 tyg. a potem przestaje działać. W ciągu tych 2-3 tyg. następuje wyrzut baby hair, nieraz całkiem spory, a potem już nic. Nie wiem, o co chodzi. Mam każdą możliwą długość włosów przez to, bo odrost jest z rożnych okresów. Do tego moje włosy samodzielnie praktycznie nie rosną. po prostu przestały rosnąć wiele lat temu. Jak jakaś wcierka się moim włosom "spodoba", to nieco urosną, ale ten efekt utrzymuje się przez około 2 tyg., po tym czasie, choćbym kąpała się we wcierkach, nic juz nie rośnie. Pojęcia nie mam, co to jest. Żaden dermatolog tego nie wytłumaczył, a jeden wręcz wciskał mi kit, że moje włosy rosną, tylko ja tego nie widzę.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-24, 09:20   #18
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Senses woman--> wiesz, u mnie to nieco podobnie to wygląda, tyle że w kwestii odrostu. Jak uda mi się trafić na wcierkę, która powoduje odrastanie, to ona to odrastanie powoduje przez 2-3 tyg. a potem przestaje działać. W ciągu tych 2-3 tyg. następuje wyrzut baby hair, nieraz całkiem spory, a potem już nic. Nie wiem, o co chodzi. Mam każdą możliwą długość włosów przez to, bo odrost jest z rożnych okresów. Do tego moje włosy samodzielnie praktycznie nie rosną. po prostu przestały rosnąć wiele lat temu. Jak jakaś wcierka się moim włosom "spodoba", to nieco urosną, ale ten efekt utrzymuje się przez około 2 tyg., po tym czasie, choćbym kąpała się we wcierkach, nic juz nie rośnie. Pojęcia nie mam, co to jest. Żaden dermatolog tego nie wytłumaczył, a jeden wręcz wciskał mi kit, że moje włosy rosną, tylko ja tego nie widzę.
Mnie włosy same od siebie rosną, wolno ale jakoś to idzie. Najszybciej rosły po Calcium Pantotenicum. Teraz gwałtownie spowolniły. Jestem załamana moimi włosami. Straciły na blasku, strukturze,formie. Są takie... nijakie. W nic innego tyle kasy nie upycham jak we wszelkie suplementacje, wcierki, szampony, odżywki. I guano to daje. Wizytę u endo mam 9 marca bo gin na usg stwierdził PCOS i skierował do endo.
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-24, 09:29   #19
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość

@sasse tobie coś pomógł Pantostin?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To chyba pytanie do mnie. Nie pomógł, ponieważ tak jak napisałam, zamówiłam jedno opakowanie Pantostinu, ale jeszcze go nie użyłam. Odrosło mi dość dużo włosów po Oenobiolu, nie pamiętam, czy wstawiałam zdjęcie. Teraz po trzech opakowaniach robię sobie przerwę i jestem ciekawa jak zareagują, więc nie chcę póki co stosować niczego innego.
susse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-24, 09:30   #20
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

@Senses Woman czuje podobnie jak ty. Na codzień staram się nie myśleć o tym na tyle, na ile to możliwe, związane włosy i skupiam się na jakiś dodatkowych zajęciach, siłownia, joga cokolwiek, żeby nie żyć tylko w tym problemie, ale raz na jakiś czas jak mnie dopadną złe myśli tak jak np wczoraj, to jedyne co mogę zrobić to leżeć w łóżku i płakać. To jest dolujące, bo jest cały czas gdzieś tam w tyle głowy ten strach, że to się nigdy nie skończy i w końcu nie będzie już sposobu, by to ukryć. Ten stres po prostu wykancza. Widzę po sobie że mój stan psychiczny jest coraz gorszy, jestem coraz bardziej zdolowana i boję się że któregoś dnia po prostu będę miała dość, zamknę się w domu i popadnę w jakąś depresję.

Ale trzeba się zmusić, walczyć, próbować nowych leków i liczyć że w końcu odnajdzie się lekarstwo, niestety na własną rękę, bo na lekarzy jak wiadomo nie ma co liczyć.

@susse wybacz, nie dość że przekręciłam twój nick, to jeszcze nie doczytałam wątku. Dam znać jak moja głowa reaguje na ten lek, może zadziała i na mnie i na ciebie, jeśli w końcu zdecydujesz się go użyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez dews
Czas edycji: 2017-02-24 o 09:32
dews jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-24, 09:41   #21
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość

@susse wybacz, nie dość że przekręciłam twój nick, to jeszcze nie doczytałam wątku. Dam znać jak moja głowa reaguje na ten lek, może zadziała i na mnie i na ciebie, jeśli w końcu zdecydujesz się go użyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nic się nie stało, jest po prostu dużo nowych osób w wątku, więc nie byłam pewna, czy to do mnie Ja o tym leku dowiedziałam się od Megilounge, pamiętam, że bardzo chwaliła, odrosło jej po nim sporo włosów. Ciekawe tylko dlaczego go odstawiła. Mam nadzieję, że na nas też zadziała. Ja planuję zacząć używać od kwietnia.
susse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-24, 10:49   #22
nevershoutnever
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 253
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Senses woman--> wiesz, u mnie to nieco podobnie to wygląda, tyle że w kwestii odrostu. Jak uda mi się trafić na wcierkę, która powoduje odrastanie, to ona to odrastanie powoduje przez 2-3 tyg. a potem przestaje działać. W ciągu tych 2-3 tyg. następuje wyrzut baby hair, nieraz całkiem spory, a potem już nic. Nie wiem, o co chodzi. Mam każdą możliwą długość włosów przez to, bo odrost jest z rożnych okresów. Do tego moje włosy samodzielnie praktycznie nie rosną. po prostu przestały rosnąć wiele lat temu. Jak jakaś wcierka się moim włosom "spodoba", to nieco urosną, ale ten efekt utrzymuje się przez około 2 tyg., po tym czasie, choćbym kąpała się we wcierkach, nic juz nie rośnie. Pojęcia nie mam, co to jest. Żaden dermatolog tego nie wytłumaczył, a jeden wręcz wciskał mi kit, że moje włosy rosną, tylko ja tego nie widzę.
Mario, z perspektywy czasu którą wcierkę najbardziej polecasz? Za Twoim przykładem używam dermarollera i zrobiłam wcierkę z ekstraktem ze skórki jabłka i ekstraktem z pestek winogoron. Zastanawiam się jeszcze nad dorzuceniem tam Antycholu
nevershoutnever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-24, 11:55   #23
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

U mnie wiele wcierek zadziałało i miałam odrost, ale jak pisałam 2 tyg. odrastania i koniec, cisza. Mnie chyba najbardziej na odrost pomagał niestety Loxon 5% (zawsze miałam po nim nowe włosy, generalnie po minoxidilu). Loxon jednocześnie powodował łupież, a ten wypad, więc błędne koło. Bardzo mi pomógł steryd w preparacie Diprosalic, mam b. dużo nowych włosów po nim. Samorobne wcieki też na początku pomagały, potem przestały. Mam teraz całkiem sporo takich nowych włosków do 1cm po Alpicorcie E.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-24, 15:49   #24
Anna07_07
Raczkowanie
 
Avatar Anna07_07
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 426
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
U mnie wiele wcierek zadziałało i miałam odrost, ale jak pisałam 2 tyg. odrastania i koniec, cisza. Mnie chyba najbardziej na odrost pomagał niestety Loxon 5% (zawsze miałam po nim nowe włosy, generalnie po minoxidilu). Loxon jednocześnie powodował łupież, a ten wypad, więc błędne koło. Bardzo mi pomógł steryd w preparacie Diprosalic, mam b. dużo nowych włosów po nim. Samorobne wcieki też na początku pomagały, potem przestały. Mam teraz całkiem sporo takich nowych włosków do 1cm po Alpicorcie E.
Maria, jak często stosujesz Alpicort?
__________________
Wewnętrznie:
Magnez + B6, Pygeum Swanson, Witamina D3 i K2, Vitapil
Zewnętrznie:
Wcierki - Alopexy 5% (co drugi dzień
wieczorem), wcierka wzmacniająca Kolorówka, maski różne, cassia
Anna07_07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-25, 11:27   #25
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Anna--> ja stosuję Alpicort E co drugi dzień zaraz po myciu. Umyte włosy zawijam na chwilę w ręcznik, później na skalp wcieram Alpicort E.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-25, 14:03   #26
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Gdzie zamawiacie Oenobiol? Przeczytałam opinie i się napaliłam. Póki co szukam cudownego specyfiku hamującego wypadanie. Bo jeszcze trochę i peruka zacznie się kłaniać.
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-25, 14:33   #27
Anna07_07
Raczkowanie
 
Avatar Anna07_07
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 426
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Anna--> ja stosuję Alpicort E co drugi dzień zaraz po myciu. Umyte włosy zawijam na chwilę w ręcznik, później na skalp wcieram Alpicort E.
Ja też stosuję teraz co drugi dzień (przedtem codziennie). Staram się wcierać na noc (podobno lepiej działa ), ale nie zawsze mi to wychodzi ..., bo myję włosy rano, a później nakładam na włosy "posypkę". Musiałabym umyć włosy na noc drugi raz, wetrzeć Alpicort, a rano znowu umyć włosy
Zastanawiam się czy stosowanie Alpicortu co drugi dzień to nie za mało?
__________________
Wewnętrznie:
Magnez + B6, Pygeum Swanson, Witamina D3 i K2, Vitapil
Zewnętrznie:
Wcierki - Alopexy 5% (co drugi dzień
wieczorem), wcierka wzmacniająca Kolorówka, maski różne, cassia
Anna07_07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-25, 17:26   #28
malwes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 155
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

I ja się odmeldowuję.
Mi na razie bardzo dużo zakoli odrosło prawie całkowicie po czymś czego nie mogę namierzyć - pisałam o tym w poprzednim wątku. Tak czy inaczej albo Szampon Eris z tej serii Stiepurin H albo wcierka Elfy (łpianowa) lub ta z CeCe. Albo Radical ampułki. Nic więcej nie używałam.
Teraz generalnie:
- biorę Revalid
- wcieram znów Jantar (w Biedronce mieli rzut tej starej formułyt - jeszcze w szklanych przezroczystych buitelkach - z daleka widać, że stara dobra formuła bo żółtawe i gęste i spradziłam skład w domu)
- Solgar V75
- olej lniany do picia.
I tyle - źle nie jest choć lecą nadal - niby w normie choć górnej granicy. Ja mam takie wrażenie, że te moje rosną jak głupie i lecą jak głupie.
malwes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-28, 05:23   #29
bel96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Unhappy 20 letni, łysiejący facet - co zrobić?

Cześć, mam 20 lat i długie, kręcone włosy (o ich pielęgnacji zawsze czytam na wizaz.pl!), które od dobrych kilku lat są moją "wizytówką". Siedzę bardzo w muzycznym światku, miałem zespół metalowy i machanie głową na scenie to była największa radość w moim życiu. Nawet moja dziewczyna nie raz mi mówiła, że najbardziej podobają się jej we mnie długi włosy.

Problem jest jeden: łysienie androgenowe. Od 4-5 lat powiększają mi się zakola. Powoli, ale jednak. Zbliżam się do momentu, w którym odpowiednie czesanie już nie pomoże i będzie widać, że po prostu ukrywam łysinę.

Nie łudzę się, że w jakiś sposób cofnę łysienie i włosy odrosną. Nie długo będę musiał ściąć włosy, najprawdopodobniej na bardzo króciutko, a wizja widocznych starczych zakoli w wieku 20-21 lat mnie przeraża. Zastanawiałem się bardzo nad jakimś rodzajem peruki/przeszczepem. Tutaj pytanie do Was: czy to ma sens?

Mało jest w internecie o perukach/przeszczepach dla mężczyzn, a jeśli już to jest to jakiś reklamowy bełkot. Pieniądze nie grają żadnej roli - ważne, żeby rozwiązanie było skuteczne. Nawet bardziej chciałbym perukę z krótkimi włosami - będzie chyba łatwiejsza w użyciu i przy odrobinie zaparcia przekonam wszystkich, że to po prostu moje ścięte włosy.

Jest możliwe w Polsce wykombinowanie takiej peruki/wykonanie przeszczepu ew. jakieś inne rozwiązanie, o którym jeszcze nie wiem? I czy będzie to na tyle trwałe i nie rzucające się w oczy, że na co dzień nie będę musiał się bać o "zdemaskowanie"?

Z góry dzięki za pomoc
bel96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-02, 10:01   #30
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Dziewczyny, co o tym myślicie? Stosowała któraś?.. https://www.youtube.com/watch?v=IBRpFLECKfA

podbijam: gdzie nabyć oenobiol?
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-29 15:26:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:53.