Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-13, 13:52   #301
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Ja jestem właśnie taki endomorfik, może trochę mezomorfik. Ciężko zrzucić tłuszcz, mięśnie łatwo rosną. Jak się rozrosnę to jestem masywna, a wciąż nalana. Musiałabym naprawdę mocno pilnować dobrze ułożonej diety i treningów, żeby to jakoś wyglądało.

To bardzo ciekawe z tymi udami. Ja właśnie unikałam przysiadów, ale że uwielbiam rower, narty, łyżwy, to i tak idzie w uda. No i właśnie nogi mam koślawe, "X", a i łydki mam ogromne, no kompletnie nie lubię swoich nóg w tej bardziej wytrenowanej wersji.
To ja jestem ektomorfikiem.
No ponoć mięśnie czteroglowe najłatwiej się rozrastaja, bo to właśnie one i tak są najbardziej angazowane w większości sportów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 14:12   #302
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Ja też bardzo pilnuję aby uda mi się za bardzo nie rozbudowały, bo mięśnie przyrastają mi dość łatwo. Czworogłowe w czasie przysiadów pracują szczególnie mocno gdy nacisk w stopie wychodzi z palców a nie z pięty.
Dzisiaj byłam na ABS Cardio a potem wyszłam z TŻ na rower i mam lekki niedosyt.
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 14:40   #303
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6 046
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

A ja nie wiem co ze mną jest nie tak.
Czasami tak mam, że danego dnia jestem totalnie bez kondycji.
Dzisiaj byłam na rowerze rekreacyjnie i ledwo 10 km przejechałam. Zasapalam się okropnje. I mega mnie nogą bolą, nie wiem z jakiego powodu. .
A dodam że 2 tygodnie temu spokojnie 70 km przejechałam... I mam prawie 3 tysiące kilometrów na koncie w tym sezonie.

Odechciewa mi się wtedy wszystkiego. :/ Bo co z tego, że coś robię, jak i tak są dni gdzie się czuje jakbym od 10 lat nic nie robiła.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Czas edycji: 2019-10-13 o 14:41
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 14:50   #304
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Przyrost i kształt mięśni można regulować dobierają odpowiednie aktywności.
Treningi z przewagą cardio + rozciąganie oraz umiar w jedzeniu, raczej będą wysmuklać ciało .

Mięsień żeby nabierać objętości, wymaga progresywnego przeciążania intensywnymi krótkotrwałymi wysiłkami oraz naddatku kalorycznego.
I solidnej regeneracji.
Im dłuższy trening w stronę cardio + rozciąganie, tym smuklejsze, „chudsze „ mięśnie.

Najgorzej wyglądają mięśnie nabite a nie porozciagane, robią się takie zbite, mocno wystające buły .


Po dzisiaj, będzie mi się śnić przez miesiąc chaturanga.
Joga po funkcjonalnym, to jest coś, co powoduje, ze człowiek bezsprzecznie zaczyna czuć ze żyje. Każdym włóknem mięśniowym.
Za to pierwszy raz w życiu, dotknęłam piętami podłogi w psie. Wyczyn życia.

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

[1=bafa65383b74e1029ccef70 174e4f68b71e8a0f7_646950f 23ada7;87246139]A ja nie wiem co ze mną jest nie tak.
Czasami tak mam, że danego dnia jestem totalnie bez kondycji.
Dzisiaj byłam na rowerze rekreacyjnie i ledwo 10 km przejechałam. Zasapalam się okropnje. I mega mnie nogą bolą, nie wiem z jakiego powodu. .
A dodam że 2 tygodnie temu spokojnie 70 km przejechałam... I mam prawie 3 tysiące kilometrów na koncie w tym sezonie.

Odechciewa mi się wtedy wszystkiego. :/ Bo co z tego, że coś robię, jak i tak są dni gdzie się czuje jakbym od 10 lat nic nie robiła.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Ja też tak mam. Parę dni przed miesiączką, miało ze kompletnie opadam z siły, to jeszcze potrafi mi się nawet przy lekkim wysiłku zrobić słabo do tego stopnia ze muszę już na rozgrzewce wyjść z zajęć i się położyć z nogami w gorze.
I jeszcze mnie zemdli na dodatek.

Tak samo mam jak mnie bierze jakaś infekcja, jak nawet jeszcze nie czuje ze zbiera się na chorobę.
Zdarzało się ze wychodziłam biegać i po paruset metrach truchcika wracałam do domu z Mdłościami, słaniając się tuż na progu zemdlenia, i czepiając płotów żeby jakoś dojść. Albo na rozgrzewce w klubie wywlekając się z sali i musiałam dzwonić po męża bo tak się czułam słabo ze bym do domu samochodem nie dojechała bo się bałam ze zemdleje za kierownicą.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 14:53   #305
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Przyrost i kształt mięśni można regulować dobierają odpowiednie aktywności.
Treningi z przewagą cardio + rozciąganie oraz umiar w jedzeniu, raczej będą wysmuklać ciało .

Mięsień żeby nabierać objętości, wymaga progresywnego przeciążania intensywnymi krótkotrwałymi wysiłkami oraz naddatku kalorycznego.
I solidnej regeneracji.
Im dłuższy trening w stronę cardio + rozciąganie, tym smuklejsze, „chudsze „ mięśnie.

Najgorzej wyglądają mięśnie nabite a nie porozciagane, robią się takie zbite, mocno wystające buły .
No właśnie, "raczej" Tzn. widziałam różnicę po tym, jak odstawiłam siłowe na tyle ile się dało, ale i tak nie podobał mi się ten efekt.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 14:56   #306
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

A ja właśnie dzięki siłowym w końcu jakoś wyglądam. Tylko nie biorę wielkich obciążeń. Za to dużo lepiej wyglądają moje ramiona, nogi i - w szczególności - pupa.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 14:59   #307
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Przyrost i kształt mięśni można regulować dobierają odpowiednie aktywności.
Treningi z przewagą cardio + rozciąganie oraz umiar w jedzeniu, raczej będą wysmuklać ciało .

Mięsień żeby nabierać objętości, wymaga progresywnego przeciążania intensywnymi krótkotrwałymi wysiłkami oraz naddatku kalorycznego.
I solidnej regeneracji.
Im dłuższy trening w stronę cardio + rozciąganie, tym smuklejsze, „chudsze „ mięśnie.

Najgorzej wyglądają mięśnie nabite a nie porozciagane, robią się takie zbite, mocno wystające buły .


Po dzisiaj, będzie mi się śnić przez miesiąc chaturanga.
Joga po funkcjonalnym, to jest coś, co powoduje, ze człowiek bezsprzecznie zaczyna czuć ze żyje. Każdym włóknem mięśniowym.
Za to pierwszy raz w życiu, dotknęłam piętami podłogi w psie. Wyczyn życia.

Tak samo mam jak mnie bierze jakaś infekcja, jak nawet jeszcze nie czuje ze zbiera się na chorobę.
Zdarzało się ze wychodziłam biegać i po paruset metrach truchcika wracałam do domu z Mdłościami, słaniając się tuż na progu zemdlenia, i czepiając płotów żeby jakoś dojść. Albo na rozgrzewce w klubie wywlekając się z sali i musiałam dzwonić po męża bo tak się czułam słabo ze bym do domu samochodem nie dojechała bo się bałam ze zemdleje za kierownicą.
Prawda w sumę z tym regulowaniem ale to tez trochę indywidualne, bo np mi po dużej ilości cardio interwalowego przyrastają

Ja w jodze lube właśnie to, ze pracując nad pozycjami idzie się do przodu i to co kiedyś sprawiało trudność po jakimś czasie przychodzi łatwiej. Ale to naprawdę trzeba regularnie jogę ćwiczyć.
Btw uwielbiam w jodze pozycje crown, nie wiem czemu akurat ta ale tak jest

U mnie miesiączka, infekcje nie powodują osłabienia i ćwiczę wtedy tak samo jak normalnie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-13, 15:40   #308
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Ja nie mam nic przeciw ćwiczeniom w domu i nie twierdzę, że są gorsze, nie chcę być źle zrozumiana. Po prostu jak było pytanie o mobilizację do ćwiczeń, to u mnie to wpływało na jej brak, bo właśnie częściej olewałam albo.zajmowalam się ostatecznie czymś innym. Do klubu często chodzę z rozpędu, prosto po pracy. To tak jak z pracą w domu, nie każdy do tego się nadaje, można być tym typem.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 15:45   #309
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Ja nie mam nic przeciw ćwiczeniom w domu i nie twierdzę, że są gorsze, nie chcę być źle zrozumiana. Po prostu jak było pytanie o mobilizację do ćwiczeń, to u mnie to wpływało na jej brak, bo właśnie częściej olewałam albo.zajmowalam się ostatecznie czymś innym. Do klubu często chodzę z rozpędu, prosto po pracy. To tak jak z pracą w domu, nie każdy do tego się nadaje, można być tym typem.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
To pewno tez indywidualna sprawa co kogo mobilizuje. Mnie właśnie ćwiczenia w domu, nigdy nie miałam z mobilizacja problemu i nigdy nie odpuszczam, ale ktoś inny będzie miał odwrotnie i tez ok Ważne żeby samemu wiedzieć co motywuje i w tym kierunku iść, nic wbrew i nic na sile
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 15:56   #310
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Prawda w sumę z tym regulowaniem ale to tez trochę indywidualne, bo np mi po dużej ilości cardio interwalowego przyrastają

Nie wiem co masz konkretnie na myśli. Jeśli są to sprinty/podbiegi etc. wykonywane interwałowo, to owszem można rosnąć. Ale to nie jest kardio tylko interwały siłowe w beztlenie.
Czyli praca jednak siłowa.

Od cardio nie rośnie nic, bo długotrwała praca w tlenie jest czynnikiem silnie spalającym i budującym wytrzymałość a nie masę.
Tego się nie ominie.
To znaczy można za dużo jeść i po prostu tyć.

Sama nabudowywalam się bazując na wytrzymałościowo- siłowym i interwałach z obciążeniem i diecie z dodatnim bilansem, bogatą w białko.
I wyglądam drastycznie inaczej niż za czasów biegania, czyli typowego kardio, gdzie byłam aż przesadnie cienka, odtłuszczona a mięśnie były jak cienkie linki. Mimo ze wykonywałam wtedy trochę ćwiczeń siłowych dla biegaczy.
Ale trzymałam dietę ( czyli nie byłam tak po prawdzie w stanie zjeść powyżej zapotrzebowania + baziwakam na węglowodanach i tłuszczach) i jednak podstawa treningu to było w jakichś minimum 80% typowo długodystansowe kardio.


Ja w jodze lube właśnie to, ze pracując nad pozycjami idzie się do przodu i to co kiedyś sprawiało trudność po jakimś czasie przychodzi łatwiej. Ale to naprawdę trzeba regularnie jogę ćwiczyć.
Btw uwielbiam w jodze pozycje crown, nie wiem czemu akurat ta ale tak jest

U mnie miesiączka, infekcje nie powodują osłabienia i ćwiczę wtedy tak samo jak normalnie

No to chyba jak we wszystkim. Jak się regularnie robi, to widać progres.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 16:01   #311
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Też na tydzień przed spodziewaną miesiączką czuje ewidentny spadek formy. Golteria, nie zawsze damy z siebie 100% - jesteśmy tylko ludźmi, nie maszynami, to jest normalne i okay .
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-13, 16:06   #312
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
No to chyba jak we wszystkim. Jak się regularnie robi, to widać progres.
To na różowo to chyba miał być Twój tekst w odpowiedzi na mój post
Mam na myśli ćwiczenia w domu interwalowe, wiec nie bieganie raczej
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 16:07   #313
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Ja nie mam nic przeciw ćwiczeniom w domu i nie twierdzę, że są gorsze, nie chcę być źle zrozumiana. Po prostu jak było pytanie o mobilizację do ćwiczeń, to u mnie to wpływało na jej brak, bo właśnie częściej olewałam albo.zajmowalam się ostatecznie czymś innym. Do klubu często chodzę z rozpędu, prosto po pracy. To tak jak z pracą w domu, nie każdy do tego się nadaje, można być tym typem.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
Podobnie u mnie. Chodzę przed pracą i jest super, a w domu nie mogłam się zmotywować

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 20:02   #314
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

[1=bafa65383b74e1029ccef70 174e4f68b71e8a0f7_646950f 23ada7;87246139]A ja nie wiem co ze mną jest nie tak.
Czasami tak mam, że danego dnia jestem totalnie bez kondycji.
Dzisiaj byłam na rowerze rekreacyjnie i ledwo 10 km przejechałam. Zasapalam się okropnje. I mega mnie nogą bolą, nie wiem z jakiego powodu. .
A dodam że 2 tygodnie temu spokojnie 70 km przejechałam... I mam prawie 3 tysiące kilometrów na koncie w tym sezonie.

Odechciewa mi się wtedy wszystkiego. :/ Bo co z tego, że coś robię, jak i tak są dni gdzie się czuje jakbym od 10 lat nic nie robiła.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Ja tez mam takie spadki formy, ćwiczę ale z podwójnym wysiłkiem, szczególnie na początku treningu, potem już jakoś leci. W moim przypadku jest to związane podejrzewam, z wahaniami hormonalnymi. Biorę ciągle tą samą dawkę Letroxu a organizm ma różne potrzeby.

Czy po treningu siłowym, też macie wrażenia spuchnięcia ? Nie chodzi mi o pompę mięśniową, bo to ok, rozumiem, ale obrzmienie na twarzy, które utrzymuje się tak około doby.
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 21:30   #315
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Czy po treningu siłowym, też macie wrażenia spuchnięcia ? Nie chodzi mi o pompę mięśniową, bo to ok, rozumiem, ale obrzmienie na twarzy, które utrzymuje się tak około doby.
Ja to miałam po każdym treningu zawierającym siłowe albo nawet nieco cięższe cardio. Po rowerze czy łyżwach nie, po nartach różnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-14, 21:58   #316
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

melduję, że złamałam wczoraj granicę 5 km
co prawda tylko marszobiegu, nie samego biegu

ale i tak jestem z siebie dumna
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 05:58   #317
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;87249782]melduję, że złamałam wczoraj granicę 5 km
co prawda tylko marszobiegu, nie samego biegu

ale i tak jestem z siebie dumna [/QUOTE]


BRAWO!
Pierwszy bezpiecznik przepalony.

Wczoraj odpoczywałam. Dziś chyba tylko pilates.
Chyba ze pójdę na TBC i pilates. Ale jakoś się nie wyspałam ani wczoraj, ani dzisiaj i nie wiem.
Denerwuje mnie ta pogoda: zimno, gorąco,wieje, zimno, gorąco, wieje i przyprawia o bóle głowy.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 06:03   #318
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

U mnie akurat ciepło wczoraj, nawet za ciepło. Dziś też ciepło, założyłam kabaretki.
Wczoraj zrobiłam trening siłowy a wieczorem rozciąganie, bo chciałabym zrobić szpagat

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 06:10   #319
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
U mnie akurat ciepło wczoraj, nawet za ciepło. Dziś też ciepło, założyłam kabaretki.
Wczoraj zrobiłam trening siłowy a wieczorem rozciąganie, bo chciałabym zrobić szpagat

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Rano miałam na samochodzie chyba szron, w dzień już było ciepło , w dodatku zaczął koło południa wiać okropny wiatr i dawał uderzenia dosłownie skwarnym powietrzem.
Wylazlam w południe na zewnątrz, powiało po mnie parę razy jak z farelki, dostałam okropnego bólu głowy, zrobiło mi się słabo, niedobrze i to było na tyle wczoraj.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-15, 06:11   #320
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Rano miałam na samochodzie chyba szron, w dzień już było ciepło , w dodatku zaczął koło południa wiać okropny wiatr i dawał uderzenia dosłownie skwarnym powietrzem.

Wylazlam w południe na zewnątrz, powiało po mnie parę razy jak z farelki, dostałam okropnego bólu głowy, zrobiło mi się słabo, niedobrze i to było na tyle wczoraj.
Współczuję u mnie cieplutko praktycznie cały dzień i w nocy też. Ja tam lubię zimno, ale wiatr nieszczególnie.

Czy któraś z dziewczyn z wątku robi szpagat i pamięta, jak długo się rozciągała i jak często? Wiem, że to indywidualna kwestia, ale jestem ciekawa



Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 06:19   #321
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Mi brakuje pilatesu i stretchingu, na mojej siłce w ogóle nie ma tych zajęć po godz 18 :/ Muszę zacząć się rozciągać w domu, bo na body pump nawet nie wyrabiamy się z programem, żeby pięć minut się rozciągnąć. Macie może jakiś sprawdzony program rozciągający na jutubie?

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 06:39   #322
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

U mnie próby rozciągania w domu nic nie dają niestety. Robię tylko te konieczne kilka min przy treningach i tyle, bo robiąc osobno nie miałam żadnych efektów.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 06:47   #323
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Mi brakuje pilatesu i stretchingu, na mojej siłce w ogóle nie ma tych zajęć po godz 18 :/ Muszę zacząć się rozciągać w domu, bo na body pump nawet nie wyrabiamy się z programem, żeby pięć minut się rozciągnąć. Macie może jakiś sprawdzony program rozciągający na jutubie?

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
Ktoś tu kiedyś polecał Cassey Ho - Blogilates.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 06:50   #324
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
U mnie próby rozciągania w domu nic nie dają niestety. Robię tylko te konieczne kilka min przy treningach i tyle, bo robiąc osobno nie miałam żadnych efektów.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Kurczę, spróbuję zostawać chwilę po treningach, ale średnio to widzę, bo i tak jestem już późno w domu. Czyli rozciąganie ma sens zaraz po?
Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Ktoś tu kiedyś polecał Cassey Ho - Blogilates.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję, sprawdzę sobie.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 07:02   #325
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Ja tak zawsze robię. Rozciągania po treningu.

M.in. dlatego chce iść na pilates i stretching na jakieś zajęcia. Może tam faktycznie uda mi się rozciągnąć i poprawić troszeczkę brzuch. Wszelkie cardio i spalanie mogą robić w domu.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 08:17   #326
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Ktoś tu kiedyś polecał Cassey Ho - Blogilates.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przetestuję sobie.

Ja czasem odpalam coś z fitness blender, jakiś stretching.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 09:45   #327
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

U mnie po ciężkich treningach siłowych jest stretching i staram się zawsze chodzić. Jeśli nie pójdę, na następnym treningu czuję, że trudniej mi dźwignąć sztangę i zupełnie inaczej ciało pracuje.
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 11:52   #328
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6 046
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

U mnie stretching jest akurat po zajęciach które mnie nie interesują. I tak jest na 4 siłowniach. :/
Na pilatesie też nie ma niewiadomo ile tego rozciągania. Raczej to dodatek w tych zajęciach, a nie podstawa.
Ja to w ogole nie jestem rozciągnięta. Ledwo, ledwo dotkne palcami podłogi. Całe życie tak miałam.

Ja dzisiaj pojechałam do pracy rowerem 25 km. Jak dla mnie pogoda piękna. Z rana było z 12 stopni, zero wiatru i słońce.
Eh już tęsknię za latem.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 12:45   #329
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Kurczę, spróbuję zostawać chwilę po treningach, ale średnio to widzę, bo i tak jestem już późno w domu. Czyli rozciąganie ma sens zaraz po?Dziękuję, sprawdzę sobie.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka



Jesli ma na celu zwiększanie zakresów- NIE.
Po mocniejszym wysiłku, tylko rozciaganie lekkie i/lub rolowanie w celu _rozluźnienia_ miesni. Wiec te 5-10 minur spoko wystarcza i wtedy nie ejst czas na pogłębianie do szpagatu itp. bo sobie mozna miesnień po prostu naderwać/urwać. To sa bardzo przykre i długo się gojace kontuzje.



natomiast rozciąganie solidne, w celu faktycznie wydłużania powięzi i mięsni/ściegien, juz na odpoczętym ciele, czyli najlepiej jako osobna jednostka treningowa.


Bo na zmęczonych miesniach rozciaganiem pogłebia sie powstałe urazy i tworzy dodatkowo wiecej. + trochę się robi samemu sobie pod górke- miesień zmeczony wysiłkiem jest skurczony.





natomiast po lekkich jakichś zajęciach tak, oraz jako osobne zajęcia po lekkiej rozgrzewce jeszcze bardziej tak.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 13:02   #330
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jesli ma na celu zwiększanie zakresów- NIE.
Po mocniejszym wysiłku, tylko rozciaganie lekkie i/lub rolowanie w celu _rozluźnienia_ miesni. Wiec te 5-10 minur spoko wystarcza i wtedy nie ejst czas na pogłębianie do szpagatu itp. bo sobie mozna miesnień po prostu naderwać/urwać. To sa bardzo przykre i długo się gojace kontuzje.



natomiast rozciąganie solidne, w celu faktycznie wydłużania powięzi i mięsni/ściegien, juz na odpoczętym ciele, czyli najlepiej jako osobna jednostka treningowa.


Bo na zmęczonych miesniach rozciaganiem pogłebia sie powstałe urazy i tworzy dodatkowo wiecej. + trochę się robi samemu sobie pod górke- miesień zmeczony wysiłkiem jest skurczony.





natomiast po lekkich jakichś zajęciach tak, oraz jako osobne zajęcia po lekkiej rozgrzewce jeszcze bardziej tak.
O, to w takim razie będę się rozciągać w domu. Na koniec body pumpu często nie starcza nam czasu na rozciąganie i wtedy instruktorka nas prosi, żeby zostać chwilę i się porościągać, więc myślałam, że to konieczne.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-10 13:23:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:36.