Kosmetyki M.A.C. cz.6 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-06, 22:11   #91
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
dla mnie linery Zoeva to totalna porażka - za to Mac i Bobbi Brown są super kremowe - jedno pociągnięcie pędzla wystarczy do zrobienia nasyconej równej linii co przy Zoeva jest u mnie niemożliwe, nawet na pędzelek dobrze nabrać nie mogę
u mnie słoiczki Mac i BB są trwałe, ale ja z bazą używam

z trwałych w pędzelku mam MUFE i jest supertrwały - mam kłopoty ze zmyciem co mnie denerwuje i mało go używam, dodatkowo brudzi rzęsy, czego nie ma przy pędzelku osobnym, więc ja wolę jednak słoiczki

a wracając do pytania Corii chyba lubi Superslicki
ja np uwielbiam Superslicki.
Nie cierpię za to Liquidlastów. Większych linerowych klusek nie widziałam... Można coś słuchajcie dodać do takiego linera żeby go rozrzedzić??
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 22:16   #92
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

dziewczyny moje ''zakupowe'' nie chce mi sie wysyłac do kazdej osobno pw, mysle nad wypadem do berlina w grudniu może napiszcie mi co tym myslicie bo sie zastanawiam, ile byłoby chetnych i mniej wiecej po ile sztuk
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 22:20   #93
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
dziewczyny moje ''zakupowe'' nie chce mi sie wysyłac do kazdej osobno pw, mysle nad wypadem do berlina w grudniu może napiszcie mi co tym myslicie bo sie zastanawiam, ile byłoby chetnych i mniej wiecej po ile sztuk
A można się dołączyć?
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 22:25   #94
margo_86
Raczkowanie
 
Avatar margo_86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
dziewczyny moje ''zakupowe'' nie chce mi sie wysyłac do kazdej osobno pw, mysle nad wypadem do berlina w grudniu może napiszcie mi co tym myslicie bo sie zastanawiam, ile byłoby chetnych i mniej wiecej po ile sztuk
jakby to nie był problem to ja bym bardzo bardzo chciała jedną rzecz z mac pro
margo_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 22:31   #95
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
A można się dołączyć?
raczej nie, nie ogarnę tylu osob - przepraszam
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2011-11-06 o 22:35
KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 22:53   #96
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
posiadaczki paletki snowglobe warm eye - jesteście zadowolone z niej? mam w sumie patinę już i nie wiem czy brać czy nie - dwa pozostałe zestawy jakoś mniej mi leżą...
nie wiem czy w ogóle są jeszcze dostępne, więc moze problem sam się rozwiąże
Ja na razie tylko ją swatchowałam na ręce i równiez poza tym posiadam Patinę w kolekcji. I powiem, że ze swtachów wstępnych jestem abrdzo kontent, dobra pigmantacja, piękne, żywe kolory, ten najciemniejszy tez jest ok. Nawet jeden lustrzak zachowuje sie jak satyna a nie jak lustrzak, co jest na plus
Więcej powiem, jak się nią umaluję
Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
a jakos uwierzyć mogę, wysłąłem ostatnio dwie klientki swoje do salonu, cóż nie były zadowolone

oststnio w jednym z salonów w waw w nowej kolekcji postawione zostały otwarte technakhole, kazdy kto je miał wie ze to konturówki wysychające na lotnych silikonach i otwarte twardnieją szybko - mysle ze juz pierwszego dnia w takim cieple były nie do używania proponuje im jeszcze paintpoty zostawić otwarte
Nooo, ja na to normalnie nie wiem co odpowiedzieć
Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
a wracając do pytania Corii chyba lubi Superslicki
Zgadza się
Lubię Superslicklinera za jego trwałość i połysk na oku. A jednocześnie wkurza mnie, że trzeba uważać na rzęsy, bo jak się niechący je nim upaćka to potem sa nie do pomalowania tuszem

Ale i tak jakbym miała polecić jakiś liner MAC-owy to byłby to ... Chromaline
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 22:57   #97
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
dziewczyny moje ''zakupowe'' nie chce mi sie wysyłac do kazdej osobno pw, mysle nad wypadem do berlina w grudniu może napiszcie mi co tym myslicie bo sie zastanawiam, ile byłoby chetnych i mniej wiecej po ile sztuk
zapraszam do berlina!

jakby, co to i na kawe chetnam


ja tez mam zle dni Cori, dzisiaj chodze pol dnia z 1 okiem pomalowanym, 1 nie.
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-06, 23:03   #98
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
ja tez mam zle dni Cori, dzisiaj chodze pol dnia z 1 okiem pomalowanym, 1 nie.
Irsinku, no to na poprawę i
Faktem jest, że musisz ciekawie wyglądać z jednym pomalowanym
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 23:22   #99
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
zapraszam do berlina!

jakby, co to i na kawe chetnam


ja tez mam zle dni Cori, dzisiaj chodze pol dnia z 1 okiem pomalowanym, 1 nie.
a kawa chetnie, chetnie, tylko wiesz ze ja wpadam tylko na kilka godzin w środku dnią między 12:30 a 17tą
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 23:46   #100
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
fajny, niestety u mnie nie przejdzie, Ty masz takie wyraziste te oczyska. Jak ja nie naładuje czegoś na górną powiekę, to wyglądam jak "idź stąd i nie wracaj"... :/ a moje "świńskie" oczka mi giną...

cieszę się, że się w końcu do niej przekonałaś.
Świńskie? Kasiu, nie cuduj
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 04:49   #101
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Lets skate strasznie migruje po twarzy. Wcześniej nie zwróciłam na to uwagi, może dlatego że używałam go jako bazy, ale dziś użyłam go solo i po prostu masakra. Brokat mam wszędzie, a że jestem okularnicą to widzę "spadajace gwiazdy".
no a chanel siedzi w miejscu
jutro jadę do Maca jestem ciekawa czy jeszcze coś zostało
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-07, 08:49   #102
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Wklejam Let's skate solo, w świetle dziennym.
Spróbuję dziś napisać notkę na blog, bo tam mogę załadować zdjęcia większe i ładniejszej jakości. Obrobię też zdjęcia z Let's skate nałożonym na cień...ale lenia mam...
Gdybym nie miała Let's Skate, to po Twoich swatchach na pewno bym go kupiła . Piękne oczyska .
A po oglądnięciu zdjęć na Twoim blogu uważam, że powinnaś zamieszczać też swatche szminek, bo jest na czym je pokazywać .

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Nevado, Damaris piękne oczka
Dodam tylko, że uwielbiam Whirls&Twirls. Na wieczór, do mocnego oczka świetnie wygląda
Super, że ze szminy jesteś zadowolona . Ja wczoraj byłam w MAC'u i chyba dobrze, że Whirls jest Sold Out, bo nadal za mną chodzi , choć u mnie efekt nie jest oszałamiający . Chciałam w ramach B2M wziąć sobie za to Pervette, bo właśnie mi się kończy nie wiem już które opakowanie, ale nie było .

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Lets skate strasznie migruje po twarzy. Wcześniej nie zwróciłam na to uwagi, może dlatego że używałam go jako bazy, ale dziś użyłam go solo i po prostu masakra. Brokat mam wszędzie, a że jestem okularnicą to widzę "spadajace gwiazdy".
To niestety prawda - mam dokładnie to samo, ale jakoś strasznie mi to nie przeszkadza, może dlatego, że noszę soczewki .
Za to mam z nim inny problem - nie mogę go ładnie nałożyć na bazę Urban Decay, w ogóle nie współpracują . Let's Skate roluje mi się na tej bazie, robi prześwity, a w innych miejsach zbiera mi się w grudy - no masakra . Ja większość Paint Potów traktuję jako bazę pod inne cienie, ale i tak zawsze najpierw aplikuję zwykłą bazę (aktualnie używam właśnie Primer Potion) i niestety ta kolejność przy Let's Skate się nie sprawdza. A Wy jak stosujecie tego Paint Pota - z bazą czy bez ?

No i wczoraj przez Kasiajkowego bloga i Temptalię "zdradziłam" MAC'a - kupiłam cienie Chanel Illusion d'Ombre - biały Fantasme i fioletowawy Illusoire - te to mają dopiero połysk, a raczej iskrzenie - niesamowite .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 09:13   #103
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Za to mam z nim inny problem - nie mogę go ładnie nałożyć na bazę Urban Decay, w ogóle nie współpracują . Let's Skate roluje mi się na tej bazie, robi prześwity, a w innych miejsach zbiera mi się w grudy - no masakra .
No i wczoraj przez Kasiajkowego bloga i Temptalię "zdradziłam" MAC'a - kupiłam cienie Chanel Illusion d'Ombre - biały Fantasme i fioletowawy Illusoire - te to mają dopiero połysk, a raczej iskrzenie - niesamowite . [/QUOTE]

U mnie Let's Skate też jest bardzo kapryśny i już pomysły na niego mi się kończą .
Co do Chanel sama mam 3 kolorki i jestem w nich bezgranicznie rozkochana
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 11:36   #104
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Ja już uzbierałam wszystkie kolorki z Illusion d'Ombre, taka ci ze mnie sroka (choć kilka na pół Przyznam, że dla mnie są odkryciem tego roku. Teraz się czaję na słoiczkowe cienie Eyes to Kill Armaniego - ponoć równie piękne, choć nieco inne właściwości mają.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 11:57   #105
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
a kawa chetnie, chetnie, tylko wiesz ze ja wpadam tylko na kilka godzin w środku dnią między 12:30 a 17tą
ja jestem matką polką z wózkiem więc nie ma sprawy
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 12:05   #106
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Ojj, trochę mnie martwią opinie o Let's Skate, bo miałam na niego chrapkę Ale póki co mam mocno ograniczony budżet, więc muszę dokładnie przemyśleć każdą zachciankę. Zwłaszcza że dziwne jest uczucie, gdy ma się drobinki na twarzy
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 12:19   #107
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Ojj, trochę mnie martwią opinie o Let's Skate, bo miałam na niego chrapkę Ale póki co mam mocno ograniczony budżet, więc muszę dokładnie przemyśleć każdą zachciankę. Zwłaszcza że dziwne jest uczucie, gdy ma się drobinki na twarzy
A może sama go potetsuj najpierw, bo opinie opiniami, ale i tak samemu najlepiej zweryfikować
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 12:36   #108
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A może sama go potetsuj najpierw, bo opinie opiniami, ale i tak samemu najlepiej zweryfikować
Też dobra myśl Trochę tam posiedzę
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 12:41   #109
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A może sama go potetsuj najpierw, bo opinie opiniami, ale i tak samemu najlepiej zweryfikować
swiete slowa
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-07, 13:51   #110
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

Super, że ze szminy jesteś zadowolona . Ja wczoraj byłam w MAC'u i chyba dobrze, że Whirls jest Sold Out, bo nadal za mną chodzi , choć u mnie efekt nie jest oszałamiający . Chciałam w ramach B2M wziąć sobie za to Pervette, bo właśnie mi się kończy nie wiem już które opakowanie, ale nie było .
No jestem, jestem U mnie chyba jeszcze nic się nie wyprzedało, chcesz Oj ja myślę, że na Twoich ustach prezentuję się ślicznie
Łoj, na pewno niedługo będzie


Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
To niestety prawda - mam dokładnie to samo, ale jakoś strasznie mi to nie przeszkadza, może dlatego, że noszę soczewki .
Za to mam z nim inny problem - nie mogę go ładnie nałożyć na bazę Urban Decay, w ogóle nie współpracują . Let's Skate roluje mi się na tej bazie, robi prześwity, a w innych miejsach zbiera mi się w grudy - no masakra . Ja większość Paint Potów traktuję jako bazę pod inne cienie, ale i tak zawsze najpierw aplikuję zwykłą bazę (aktualnie używam właśnie Primer Potion) i niestety ta kolejność przy Let's Skate się nie sprawdza. A Wy jak stosujecie tego Paint Pota - z bazą czy bez ?

No i wczoraj przez Kasiajkowego bloga i Temptalię "zdradziłam" MAC'a - kupiłam cienie Chanel Illusion d'Ombre - biały Fantasme i fioletowawy Illusoire - te to mają dopiero połysk, a raczej iskrzenie - niesamowite .
Iiii, no co Wy? Taki ten PP niegrzeczny? Ja go jeszcze nie otworzyłam, cały czas się waham, czy go sobie zostawić czy dać Siostrze w prezencie. Ale bubelka też jej nie chcę dać

Piękne te chanelki, nie?

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Ja już uzbierałam wszystkie kolorki z Illusion d'Ombre, taka ci ze mnie sroka (choć kilka na pół Przyznam, że dla mnie są odkryciem tego roku. Teraz się czaję na słoiczkowe cienie Eyes to Kill Armaniego - ponoć równie piękne, choć nieco inne właściwości mają.
Szalona Ja mam na razie jeden, mam nadzieje że tak szybko nie znikną ze sklepów zanim wpadną w moje łapska jeszcze 2
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 14:41   #111
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Mnie osypywanie aż tak nie przeszkadza, tzn staram się zawsze używać ostrożnie rzeczy z brokatem, ale migrowanie w większym lub mniejszym stopniu chyba jest nieuniknione. Na szczęście ten brokat w Let's Skate jest drobno zmielony, więc to bardziej takie iskierki a nie wielkie drobiny (no chociaż to pewnie kwestia względna;p)...w ogóle on jest dziwny, bo w normalnym świetle nie bardzo to widać, dopiero w sztucznym...ja zwykle cieni z brokatem używam na wieczorne wyjścia, a tam na szczęście jest dość ciemno.

A po ile są te cienie Chanel? Bo oglądałam je już tyle razy, że chyba nie wytrzymam dłużej...a u mnie w Sephorze nie ma cen Chanel, pf.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 14:57   #112
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

132 zł, ale na Okęciu można je kupić sporo taniej
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 15:17   #113
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Ja już uzbierałam wszystkie kolorki z Illusion d'Ombre, taka ci ze mnie sroka (choć kilka na pół Przyznam, że dla mnie są odkryciem tego roku. Teraz się czaję na słoiczkowe cienie Eyes to Kill Armaniego - ponoć równie piękne, choć nieco inne właściwości mają.
Ja się jeszcze tylko czaję na Mirifique .

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Ojj, trochę mnie martwią opinie o Let's Skate, bo miałam na niego chrapkę Ale póki co mam mocno ograniczony budżet, więc muszę dokładnie przemyśleć każdą zachciankę. Zwłaszcza że dziwne jest uczucie, gdy ma się drobinki na twarzy
Musisz sama popróbować, bo ile osób, tyle opinii . A drobinki na twarzy nie są takie złe, o ile jest to tylko lekki połysk

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A może sama go potetsuj najpierw, bo opinie opiniami, ale i tak samemu najlepiej zweryfikować
Dokładnie

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
No jestem, jestem U mnie chyba jeszcze nic się nie wyprzedało, chcesz Oj ja myślę, że na Twoich ustach prezentuję się ślicznie
Łoj, na pewno niedługo będzie
Nie kuś Whirls'em, nie dam się złamać . Wole jednak Pervette i sobie na nią poczekam.

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Iiii, no co Wy? Taki ten PP niegrzeczny? Ja go jeszcze nie otworzyłam, cały czas się waham, czy go sobie zostawić czy dać Siostrze w prezencie. Ale bubelka też jej nie chcę dać
Piękne te chanelki, nie?
Let's Skate jest do ujarzmienia, a że czasem go uwielbiam, a czasem mnie wkurza - taka widać jego uroda .

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Szalona Ja mam na razie jeden, mam nadzieje że tak szybko nie znikną ze sklepów zanim wpadną w moje łapska jeszcze 2
Nie wiem, czy to prawda, ale panie z Douglasa i z Sephory twierdzą, że Illusion d"Ombre wchodzą na stałe

Cytat:
Napisane przez princess_of_agony Pokaż wiadomość

U mnie Let's Skate też jest bardzo kapryśny i już pomysły na niego mi się kończą .
Co do Chanel sama mam 3 kolorki i jestem w nich bezgranicznie rozkochana
No właśnie, Let's Skate taki kapryśny jest, ale ja jeszcze z nim walczę - szukając na niego najlepszego sposobu.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 17:11   #114
serena.avon
Rozeznanie
 
Avatar serena.avon
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 819
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Jestem po obadaniu kolekcji na zywo! Wiec tak: w ciemno wzielam Snowglobe i zestaw skunksow, a na zywo przygarnelam jeszcze How Beautiful i zestaw do ust Sultry.
Szminka I love winter jest przepiekna! Az jestem zdziwiona ze cicho o niej na watku... Nikt nie pokochal jej tak jak ja? Piekny, delikatny, cieply roz. Swoja droga to moja pierwsza MACowa szminka i jestem zachwycona wykonczeniem Cremesheen!
serena.avon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 17:21   #115
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez serena.avon Pokaż wiadomość
Jestem po obadaniu kolekcji na zywo! Wiec tak: w ciemno wzielam Snowglobe i zestaw skunksow, a na zywo przygarnelam jeszcze How Beautiful i zestaw do ust Sultry.
Szminka I love winter jest przepiekna! Az jestem zdziwiona ze cicho o niej na watku... Nikt nie pokochal jej tak jak ja? Piekny, delikatny, cieply roz. Swoja droga to moja pierwsza MACowa szminka i jestem zachwycona wykonczeniem Cremesheen!
Sereno - niech Ci się nosza pięknie
A jak wrażenia z macania paint potów i cieni mineralnych? A zestawy?
A wiesz,wydaje mi się, że I love Winter jest troszkę na ustach podobna do Lovelorn
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-11-07 o 17:22
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 18:04   #116
serena.avon
Rozeznanie
 
Avatar serena.avon
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 819
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Sereno - niech Ci się nosza pięknie
A jak wrażenia z macania paint potów i cieni mineralnych? A zestawy?
A wiesz,wydaje mi się, że I love Winter jest troszkę na ustach podobna do Lovelorn
Paint poty i cienie zbyt brokatowe jak dla mnie. Jakies takie wszystko za blyszczace. Slynny winterized tez mi nie przypadl do gustu. Zestawy wykluczylam od razu bo sporo kolorow jest w gamie standardowej i w sumie stwierdzilam ze bez sensu brac. Lovelorn to chyba zimna tonacja A I love winter to cieply rozyk obawiam sie ze przez ta szminke wkrece sie w MACowe szmineczki teraz na oku mam Crosswires:brzyda l:
serena.avon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 18:20   #117
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

Nie wiem, czy to prawda, ale panie z Douglasa i z Sephory twierdzą, że Illusion d"Ombre wchodzą na stałe


No właśnie, Let's Skate taki kapryśny jest, ale ja jeszcze z nim walczę - szukając na niego najlepszego sposobu.
mnie w Sephorze powiedzieli, że to limitowanka, ale wolałabym je żeby weszły na stałe

Czo do Let's Skape to czekam na relacje, bo dla mnie dziś także kapryśny był i w dodatku wszystko się zebrało w załamaniu, ale nie odtrącę go ...
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 18:47   #118
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Ja już uzbierałam wszystkie kolorki z Illusion d'Ombre, taka ci ze mnie sroka (choć kilka na pół Przyznam, że dla mnie są odkryciem tego roku. Teraz się czaję na słoiczkowe cienie Eyes to Kill Armaniego - ponoć równie piękne, choć nieco inne właściwości mają.
Dołączając się do offtopowania...ależ Ci zazdorszczę! Też bym chętnie wzięła z kimś na pół ale nie mam z kim Póki co mam dwa i w bliższych planach trzeci, lśniący zimowymi iskierkami Fantasme Koniecznie daj znać, jak Armani, jestem bardzo ciekawa.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 18:54   #119
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez serena.avon Pokaż wiadomość
Paint poty i cienie zbyt brokatowe jak dla mnie. Jakies takie wszystko za blyszczace. Slynny winterized tez mi nie przypadl do gustu. Zestawy wykluczylam od razu bo sporo kolorow jest w gamie standardowej i w sumie stwierdzilam ze bez sensu brac. Lovelorn to chyba zimna tonacja A I love winter to cieply rozyk obawiam sie ze przez ta szminke wkrece sie w MACowe szmineczki teraz na oku mam Crosswires:brzyda l:
No włąsnie, za bardzo brokatowe i błyszczące, z drugiej strony gdyby nie ten brokat, to najjasniejszy PP piękny do rozświetlania oka by był. A przyznam, ze łazi on ostatnio za mną
A kurka, nie potrafię okreslić jaką tonacje ma Lovelorn Ale na moich ustach aż tak zimno nie wygląda
I Kochana, tak to właśnie się zaczyna Ja też od jednej szmineczki z wymianki zaczynałam (Gaga I), a teraz mam ich ponad 10
A jeszcze mam do wymianki w B2M puste opakowania, to sobię keidyś wezmę kolejnego lipsticka Tylko nie wiem jakiego, ale może bordową jakaś, bo nudziaków i różowych mam przesyt
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-11-07 o 18:55
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 20:47   #120
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Kupiłam pomadke Pro longwear lip creme w kolorze Till Tomorrow ale mi nie podeszła, jednak nude mi nie pasuja, jakby ktoś był chetny to prosze o info.
Ładny kolorek ma a jakie są warunki nabycia cudeńka?
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:55.