czy to są dobrze zrobione paznokcie ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-27, 15:11   #1
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Question

czy to są dobrze zrobione paznokcie ??


właśnie wróciłam od kosmetyczki i nie wiem co mam o tym myśleć ... paznokcie są grube, a ta część "różowa" jest bardzo mała/ krótka... już nie wiem czy to ja nie mam racji i wymyślam

Możecie mi powiedzieć czy te paznokcie są dobrze zrobione?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0323.jpg (47,4 KB, 667 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0324.jpg (65,9 KB, 712 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0325.jpg (68,8 KB, 526 załadowań)
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 15:26   #2
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: czy to są dobrze zrobione paznokcie ??

Jestem laikiem w tych sprawach -miałam dwa razy robione paznokcie
Mi się podoba -ale faktycznie t różowa część mogłaby być dłuższa w sensie równa z naturalną płytką paznokcia
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 15:44   #3
Lithium90
Przyczajenie
 
Avatar Lithium90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 25
Dot.: czy to są dobrze zrobione paznokcie ??

hmm... jedno jest pewne-nie wyglądają źle Ja też jednak nie jestem specem, bo raptem trzy razy miałam robione takie paznokcie i zawsze u tej samej osoby (może każdy robi po swojemu? nie wiem) i tą "różową część" (przepraszam za nieprofesjonalne nazewnictwo ) miałam równą z moim naturalnym paznokciem - czyli tak jak pisze mg78. Ale nie martw się, naprawdę-wyglądają estetycznie, nie są za długie i to jest najważniejsze może następnym razem zaznacz od razu, że chcesz mniej białego żelu na końcówkach ;P jak jakaś kumata kosmetyczka, to po rozmowie z Tobą na pewno zrobi to lepiej, tak żeby Tobie bardziej pasowało
Lithium90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 16:47   #4
hotties_ona
Raczkowanie
 
Avatar hotties_ona
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 281
Dot.: czy to są dobrze zrobione paznokcie ??

Moim zdaniem, paznokcie rażą swoją sztucznością,są nierówne, nieładnie wypiłowane, na niektórych palcach ''efekt łopatki'' no i to co razi najbardziej, to ten biały żel na pół płytki.Nie widzę również krzywej C.
Bardzo źle trafiłaś..


Reasumując, dobra stylistka nie odwaliłaby takiej kaszany, więc odpowiadając na Twoje pytanie : Nie są to dobrze zrobione paznokcie.

Mamy tu niezwykle uzdolnioną forumkę, pooglądaj sobie w galerii jak powinien wyglądać naturalny french. Nick: byliczka.


Pozdrowienia
__________________
Jestem piekłem, otchłanią, tajemnicą, ten kto powiedział że mnie poznał, jest po trzykroć głupcem..


Stylistka paznokci )
hotties_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 17:37   #5
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: czy to są dobrze zrobione paznokcie ??

french jest zdecydowanie za długi, też kiepsko się na tym znam ale paznokcie są wręcz rażące, tak jak napisała hotties_ona. samo wykonanie nie powala ale nie widać jakichś ogromnych błędów w budowie, poza tym że faktycznie są bardzo grube. ogólnie nie są to paznokcie najwyższych lotów. jak dla mnie powinnaś zmienić stylistkę.

EDIT przyjrzałam się dokładniej i faktycznie krzywej C nie uświadczysz, dodatkowo niektóre paznokcie są bardzo łopatkowate i nierówne. ogólnie to nie są dobrze wykonane paznokcie, może jak na początkującą osobę nie byłoby źle, ale jeśli ta dziewczyna która Ci to zrobiła pracuje w salonie to powinnaś się po niej spodziewać czegoś znacznie lepszego.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.

Edytowane przez mary_poppins
Czas edycji: 2011-12-27 o 17:40
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 17:51   #6
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: czy to są dobrze zrobione paznokcie ??

Cytat:
Napisane przez hotties_ona Pokaż wiadomość
Moim zdaniem, paznokcie rażą swoją sztucznością,są nierówne, nieładnie wypiłowane, na niektórych palcach ''efekt łopatki'' no i to co razi najbardziej, to ten biały żel na pół płytki.Nie widzę również krzywej C.
Bardzo źle trafiłaś..


Reasumując, dobra stylistka nie odwaliłaby takiej kaszany, więc odpowiadając na Twoje pytanie : Nie są to dobrze zrobione paznokcie.

Mamy tu niezwykle uzdolnioną forumkę, pooglądaj sobie w galerii jak powinien wyglądać naturalny french. Nick: byliczka.


Pozdrowienia
no właśnie... ja prosiłam o ładne, a przede wszystkim NATURALNIE wyglądające paznokcie. Pani mi przykleiła biały tips - zapytałam się czy ta część "różowa" będzie większa. Kiedy odpowiedziała mi, ze nie już się zaniepokoiłam. No ale co mogłam zrobić

Jestem lekko mówiąc wkurzona są okropne!
grube i strasznie nienaturalne!
ja chciałam takie jak byliczka robi: http://cammnailz.bloog.pl/id,6427469...ers,index.html
i co ja ma teaz zrobić
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 17:57   #7
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: czy to są dobrze zrobione paznokcie ??

ja w piątek zdejmowałam paznokcie + odbierałam całość pieniędzy, które za nie zapłaciłam, po udowodnieniu że są źle wykonane. nie wiadomo, czy kosmetyczka u której byłaś albo jej szef(owa) zgodzi się na to, bo w końcu widziałaś jak są wykonane paznokcie i mogłaś zareagować podczas wykonywania, ale jeśli pokażesz że budowa jest zła (a w tym przypadku jest - są krzywo spiłowane, nie mają odpowiedniego szkieletu, są za grube itd.) to możesz liczyć na zwrot pieniędzy lub poprawkę. jeśli się nie uda to pozostaje przeboleć pieniążki, znaleźć dobrą stylistkę i zrobić paznokcie na formie zamiast na tipsie wtedy będziesz mogła na bieżąco powiedzieć że french jest za szeroki, za wąski, za mało uśmiechnięty itd.)
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-27, 17:59   #8
Lithium90
Przyczajenie
 
Avatar Lithium90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 25
Dot.: czy to są dobrze zrobione paznokcie ??

kurczę... no to nie wiem. A może możliwe jest coś takiego jak "reklamacja" ? A może można to jakoś zamalować? Chociaż w sumie jeśli są za grube, to zamalowanie przecież nic nie da...ehh... może wypowie się tu ktoś doświadczony-co można zrobić w takiej sytuacji. Bo serio-wychodzi na to, że pewnie szkoda Twoich pieniędzy było
Lithium90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 18:13   #9
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: czy to są dobrze zrobione paznokcie ??

od początku wolałam na formie, Pani mnie przekonywała, że nie będą się trzymać. Mówiłam, że miałam kiedyś robione (w innym salonie) paznokcie na tipsie i były grube - dlatego wolałabym na formie. Przekonywała mnie, że to zalezy od ilości nałożonego akrylu. Dałam się przekonać na ten tips (w końcu to nie ja powinnam sie znać).
W trakcie robienia mówiłam, że są grube - to zostały trochę spilowane i Pani powiedziała, że już cieńsze nie mogą być ....
Jednego jestem pewna do tej kobiety poszłam pierwszy i ostatni raz
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 18:21   #10
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: czy to są dobrze zrobione paznokcie ??

Ja na Twoim miejscu bym już jakoś to przebolała, a za 3 tygodnie idź do innej stylistki, tej możesz najwyżej powystawiać negatywne komentarze w internecie. Myślę, że będzie Ci trudniej udowodnić babce że są źle wykonane jeśli się na tym nie znasz, poza tym może niepotrzebnie się nastresujesz i nadenerwujesz. A z ciekawości ile za to zapłaciłaś?
__________________
Truth has no path. Truth is living, and therefore, changing. It has no resting place, no form, no organized institution, no philosophy.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 18:38   #11
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: czy to są dobrze zrobione paznokcie ??

według mnie mimo wszystko warto spróbować z reklamacją, nie musi się udać ale może. jednak z tego co piszesz kosmetyczka uważa, że tak musi być... niewiele widocznie wie o paznokciach. z formy pewnie nie umie korzystać skoro powiedziała Ci, że takie paznokcie nie będą się trzymać - bzdura! trzymają się tak samo albo i lepiej niż tipsy, pod warunkiem że są dobrze zbudowane. próbuj szczęścia, przedstaw zdecydowanie swoje stanowisko (najlepiej szefowi salonu) - zobaczysz, co Ci zaproponują. może akurat uda Ci się chociaż odzyskać pieniądze i za to będziesz mogła pójść zrobić paznokcie gdzie indziej.

Cytat:
Napisane przez whitechocolateraspberry Pokaż wiadomość
Myślę, że będzie Ci trudniej udowodnić babce że są źle wykonane jeśli się na tym nie znasz
ja też niewiele wiem na ten temat ale wystarczyło poczytać to forum i udało się
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.

Edytowane przez mary_poppins
Czas edycji: 2011-12-27 o 18:40
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-27, 18:53   #12
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: czy to są dobrze zrobione paznokcie ??

mary_poppins - jasne, może i uda się, może rzeczywiście warto spróbować jednak wiem, że niektórzy ludzie są tak chamscy, że być może będą chcieli jakichś konkretnych dowodów i wyjaśnień, czemu mają zwracać kasę. Niektórzy są tacy, że jak nawet autorka im udowodni rację, mogą kazać udowodnić, że była akurat w tym salonie. Ty widocznie spotkałaś się z w miarę normalnymi ludźmi, ale nie wiadomo na kogo trafiła autorka... Może im sie też nie spodobać, że od razu nie było zastrzeżeń... tylko na drugi dzień. Niby spróbować nie zaszkodzi ale dziewczyna może się tylko nadenerwować dodatkowo.
__________________
Truth has no path. Truth is living, and therefore, changing. It has no resting place, no form, no organized institution, no philosophy.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 19:02   #13
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: czy to są dobrze zrobione paznokcie ??

wiem wiem, naczytałam się tutaj i w innych miejscach o mniej humanitarnym traktowaniu niezadowolonych klientek w salonach... po prostu uważam że zawsze warto próbować bo mimo wszystko może się udać, to już jest wybór Hipokryzji czy się zdecyduje czy nie ale wystarczy chociażby zatelefonować do salonu żeby się dowiedzieć, czy możliwe jest jakieś rozwiązanie tego problemu. na pewno pozostałby mniejszy niesmak gdyby udało się to rozwiązać - mnie się o wiele poprawił nastrój i nie byłam już taka zdenerwowana, ale wiadomo że to zawsze jest jakieś ryzyko. jeśli dla autorki to nie jest duża strata i jest w stanie pochodzić trochę z tymi pazurkami to nie ma sensu robić chryi, jednak jeśli ma to odchorować i przeboleć, to warto postarać się coś z tym zrobić. ja miałam szczęście że zostałam bardzo poważnie i uprzejmie potraktowana.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 21:10   #14
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: czy to są dobrze zrobione paznokcie ??

ehh... to Ci powiem że troszke tej Pani nie poszło.. jak to mawiają jak .. prostytutce w deszcz. Od tego co chciałaś odbiega to kolosalnie, na moich jest cover, są na formie, french jest proporcjonalny do płytki, kurde no, cóż mogę powiedzieć, tak na prawdę dziewczyn które wiedzą jak się za paznokcie zabrać w kazdym mieście można policzyć na palcach 1 dłoni i nie ma w tym odrobiny przesady. napisz proszę skąd jesteś to może coś pomogę, bo z takim czymś w ogóle wstyd chodzić...
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 11:45   #15
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: czy to są dobrze zrobione paznokcie ??

właśnie o to chodzi, że wstyd ręce wyjąć np. przy płaceniu na zakupach. Oczywiście poszłam z reklamacją - inna kobieta poprawiła ale i tak dobrze to nie wygląda. Spiłowała tylko te łopaty.
Jak mi zakładała ta pierwsza kobieta i zapytałam się w trakcie czy ten frencz tak już zostanie na pół paznokcia to mi odpowiedziała, że tak się robi.


Byliczko poradź - jak pojawi się odrost, to mam iść na uzupełnienie do kogoś innego i coś z tym zrobi? czy lepiej je zdjąć i zrobić od nowa na formie tak jak chciałam ?

Byłabym wdzięczna jeśli byś mi poleciła kogoś sprawdzonego z Olsztyna/Ostrołęki jeśli kogoś znasz.

nie chciałabym już po raz 3 trafić na partacza....

Edytowane przez 201606210931
Czas edycji: 2014-03-08 o 07:40
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 12:20   #16
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: czy to są dobrze zrobione paznokcie ??

Ja się nie znam co prawda na tym bo nie jestem stylistką, ale paznokcie z bloga, który pokazałaś wyglądają ślicznie Sama sobie obejrzę całego bloga z ciekawości.

A co do tych paznokci, które masz teraz - może i nie wykonywała tego profesjonalistka i nie wyglądają extra ale nie przesadzaj, że wstyd rękę wyjąć. Mnóstwo dziewczyn chodzi np. z poobgryzanymi wygladaja gorzej i zyja ;p
__________________
Truth has no path. Truth is living, and therefore, changing. It has no resting place, no form, no organized institution, no philosophy.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 15:35   #17
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: czy to są dobrze zrobione paznokcie ??

o tak, zdjęcia z bloga o wiele lepsze niż to co masz obecnie teraz, myślę że nawet nie musisz czekać aż odrost się pojawi tylko isc i poprosić o spiłowanie tego i na tym położenie na nowo całego materiału. tylko zasugeruj Pani żeby mocniej wypiłowała boki bo i te są lekko szerokie, ale poza tym bez zarzutu
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 10:30   #18
Aniia0
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 14
Dot.: czy to są dobrze zrobione paznokcie ??

Moim zdaniem powinna Ci się kosmetyczka zapytać, na jaką długość chcesz paznokcia i część tą białą. Ogólnie raz tak miałam zrobione paznokcie i były ok. Paznokcie można zrobić na wiele sposobów.
Aniia0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 12:40   #19
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: czy to są dobrze zrobione paznokcie ??

no właśnie a nakleiła tylko tips i nałożyła akryl, po czym powiedziała, że u nich w salonie "tak się robi"
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-30, 19:44   #20
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: czy to są dobrze zrobione paznokcie ??

nie byl to azjatycki salon? tam sa znani z takiej ,,techniki''
szerokie,i rzecz jasna wielgasny frenchowy tips. ale da sie poprawic-tylko niech poprawia ktos kto ma pojecie
__________________
[SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic65015_1.gif[/SIGPIC]
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 14:11   #21
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: czy to są dobrze zrobione paznokcie ??

polecam dodatkowo dużo dużo odżywki.. zobaczysz że rączki od razu nabiorą innego wyrazu a co do paznokci to faktycznie można by w nich kilka rzeczy poprawic, jednak ja we wrzesniu trafilam duzo duzo gorzej bo kosmetyczka spilowala moja naturalna plytke do tego stopnia ze bolal mnie caly palec. uczucie odrywania nowo polozonego paznokcia.. cos okropnego;/
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 01:28   #22
Mangdzia23
Rozeznanie
 
Avatar Mangdzia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 651
GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23
Dot.: czy to są dobrze zrobione paznokcie ??

Hm,
szkoda, że jeszcze wiele salonów robi własnie takie paznokcie, ciężko jest potem walczyć z opiniami wysnutymi przez panie w nich pracujące

Jedyne co mogę Tobie doradzić - jak wybierasz się na pazurki, poproś o obejrzenie zdjęć paznokci wykonanych przez stylistkę, i oceń czy Ci się podobają

A tak na marginesie to zastanawia mnie czy jeszcze masz te pazurki na rękach, czy już pospadały?
__________________
Start
126,0 kg
91 kg - minus 35kg w 112dni - CellReset
cel - 69kg


Instruktor Przedłużania Paznokci Metodą Żelową, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 21:41   #23
kasiaczek888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 11
Dot.: czy to są dobrze zrobione paznokcie ??

Czy mogę się podłączyć i też zadać pytanie? Pokazuję Wam paznokcie, które robiłam na kursie na tipsie, palec serdeczny robiła instruktorka, pozostałe ja, w tym jeden na naturalnej płytce. Generalnie na pewno Was nie zachwycą - to moje najpierwsiejsze tipsy, nigdy nie miałam nawet sama zakładanych i poszłam zieloniutka na kurs, bo nie chciałam nabierać złych nawyków samodzielnymi eksperymentami, tyle że... Chcę zapytać czy paznokcie nie są w Waszej opinii zbyt grube? Pomijając to, że środkowy palec jest źle przyklejony i wypiłowany - ciutkę się krzywo nakleił... Instruktorka ostrzegała, że za cienkie mogą się złamać i uszkodzić boleśnie paznokieć, ale nie wiem czy nie przegięłam trochę... i ogólnie trochę się martwię, drugą rękę robiłam w akrylu i wszystkie paznokcie odchodzą :/ druga część kursu - uzupełnienia - przede mną, a może nie będzie czego uzupełniać... A ciężko mi znaleźć też opinie o produktach marki You Nails... Mam zamiar jednak zaryzykować i kupić żele, żeby ćwiczyć - na razie na swoich biednych rączkach i nie wiem czy nie zdecydować się na jakąś inną firmę... Po kursie spróbowałam z hybrydami MM i trzymają się jak ta lala, żele na mojej modelce też w miarę a ten akryl - szkoda gadać... Moja technika, a raczej jej brak, na pewno tu zadecydowała, ale mimo to będę wdzięczna za informacje co to za firma? Nie mają chyba nawet polskiej strony?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 111.jpg (108,2 KB, 172 załadowań)
kasiaczek888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 22:20   #24
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: czy to są dobrze zrobione paznokcie ??

Cytat:
Napisane przez kasiaczek888 Pokaż wiadomość
Czy mogę się podłączyć i też zadać pytanie? Pokazuję Wam paznokcie, które robiłam na kursie na tipsie, palec serdeczny robiła instruktorka, pozostałe ja, w tym jeden na naturalnej płytce. Generalnie na pewno Was nie zachwycą - to moje najpierwsiejsze tipsy, nigdy nie miałam nawet sama zakładanych i poszłam zieloniutka na kurs, bo nie chciałam nabierać złych nawyków samodzielnymi eksperymentami, tyle że... Chcę zapytać czy paznokcie nie są w Waszej opinii zbyt grube? Pomijając to, że środkowy palec jest źle przyklejony i wypiłowany - ciutkę się krzywo nakleił... Instruktorka ostrzegała, że za cienkie mogą się złamać i uszkodzić boleśnie paznokieć, ale nie wiem czy nie przegięłam trochę... i ogólnie trochę się martwię, drugą rękę robiłam w akrylu i wszystkie paznokcie odchodzą :/ druga część kursu - uzupełnienia - przede mną, a może nie będzie czego uzupełniać... A ciężko mi znaleźć też opinie o produktach marki You Nails... Mam zamiar jednak zaryzykować i kupić żele, żeby ćwiczyć - na razie na swoich biednych rączkach i nie wiem czy nie zdecydować się na jakąś inną firmę... Po kursie spróbowałam z hybrydami MM i trzymają się jak ta lala, żele na mojej modelce też w miarę a ten akryl - szkoda gadać... Moja technika, a raczej jej brak, na pewno tu zadecydowała, ale mimo to będę wdzięczna za informacje co to za firma? Nie mają chyba nawet polskiej strony?
Po pierwsze - nie slyszalam o takiej firmie nigdy.. Po drugie -czy ty sie szkolisz w osrodku, ktory pracuje na tych produktach?? Po trzecie - z pazurkami wykonanymi przez ciebie nie jest najgorzej, aczkolwiek wydaje mi sie, ze nie maja prawidlowej budowy jesli chodzi o krzywe C itd, ale moim skromnym zdaniem wynika to z blednie przekazanej wiedzy. Zreszta pazurek wykonany przez instruktorke (ona ma papiery instruktorskie, czy to taki samozwaniec??) jak dla mnie tez pozostawia wiele do zyczenia. Poza tym - ja odradzalabym kupowanie tobie zelkow i innych tego typu rzeczy, ktore sa watpliwej jakosci, bo moze okazac sie, ze pracujac na takim badziewiu zniechecisz sie do stylizacji, a moze tkwi w tobie ogromny talent. Bardzo dobre do cwiczen (chociaz ja pracuje na tych produktach juz kupe czasu) sa i-nailsy (sklep Dobra Rada), Polecam tez Modena Nails - wszystko jest w rozsadnych cenach a jakosciowo sprawdzone przez wiele dziewczyn.
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 22:47   #25
kasiaczek888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 11
Dot.: czy to są dobrze zrobione paznokcie ??

Generalnie - przyznaje się od razu - jestem totalnie zielona w temacie i dlatego bałam się zainwestować od razu dużej kwoty w porządny kurs, na który zresztą musiałabym pojechać do Pruszcza Gd., bo bliżej mnie niczego konkretnego nie znajdę. Długa historia, a skończyła się tak, że kurs robię w prywatnym salonie. Wybrałam indywidualny w średniej cenie, sugerowałam się głównie galerią na stronie i wybrałam te paznokcie, które mnie wydawały się najładniejsze i najstaranniej wykonane - te w galeriach alternatywnych salonów oferujących kursy wydały mi się po prostu okropne. Teraz widzę, że to mógł być błąd :/ Chociaż nie mogę powiedzieć, Pani instruktorka jest naprawdę bardzo sympatyczną osobą, wydaje mi się, że jednak sporo się nauczyłam, ma certyfikat szkoleniowca tej właśnie firmy.
Dziękuję za odpowiedź, będę zgłębiać wiedzę podpierając się materiałami, które mam otrzymać na następnych zajęciach, może uda mi się stopniowo ograniczyć błędy
Łatwo to jest tylko patrzeć jak ktoś coś robi...
kasiaczek888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 10:09   #26
kasiaczek888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 11
Dot.: czy to są dobrze zrobione paznokcie ??


Edytowane przez kasiaczek888
Czas edycji: 2012-02-06 o 11:46 Powód: komentarz pojawił się z opóźnieniem
kasiaczek888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 11:33   #27
Mangdzia23
Rozeznanie
 
Avatar Mangdzia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 651
GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23
Dot.: czy to są dobrze zrobione paznokcie ??

Hm, mam nadzieję że dużo kasy za ten kurs nie zapłaciłaś, gdyż skoro serdeczny paluszek został zrobiony przez instruktorkę to zostały te pieniądze wywalone w błoto
bo teraz właśnie będziesz naprawiać błędy po tej instruktorce
lepiej byś zrobiła najpierw czytając wiadomości na forach, a potem byś dała rade ocenić po galeriach PauliKrK, Byliczki, czy Jagódki, czy innych Kobietek tutaj na jakim etapie jest ta Pani instruktor którą wybrałaś,

a więc na poczatek polecam Ci zerknij do galerii tych dziewczyn o których właśnie napisałam

Życzę Ci wytrwałości przy pazurkach
__________________
Start
126,0 kg
91 kg - minus 35kg w 112dni - CellReset
cel - 69kg


Instruktor Przedłużania Paznokci Metodą Żelową, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 11:53   #28
kasiaczek888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 11
Dot.: czy to są dobrze zrobione paznokcie ??

Ojoj, nie pochwale się kwotą, ale po Waszych ocenach widzę, że więcej niż był wart... I nie wiem teraz już całkiem co robić, czy starać się ćwiczyć czy lepiej się wcale za to nie zabierać... Oglądałam galerie, są przepiękne. Z drugiej strony, zdjęcia na stronie w tym salonie, gdzie robię kurs też mnie przekonały - może po prostu nie wiem na co trzeba zwracać uwagę... No ale paznokcie w realu trochę od nich odbiegają :/ zmartwiłam się
kasiaczek888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 07:22   #29
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: czy to są dobrze zrobione paznokcie ??

w paznokciach które wkleiłaś brak jakiejkolwiek budowy czy zasad stylizacji paznokci. albo nie słuchałaś instruktora w ogóle, albo on w ogóle tego nie umie robić. zdjęcia na stronie mogą nie należeć do nich. podeślij to ocenimy.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 09:55   #30
kasiaczek888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 11
Dot.: czy to są dobrze zrobione paznokcie ??

Na stronie samego gabinetu nie ma już galerii (?)
Na stronie z ofertą kursów są takie zdjęcia: http://www.szkolenietipsy.olsztyn.pl/galeria.html
A w drugim salonie oferującym kursy są takie: http://paznokcieolsztyn.prv.pl/galeria1.html
A teraz zauważyłam, że pojawiła się oferta jeszcze tutaj: http://www.wizaz.olsztyn.pl/paznokci...co=paznokcie15
jakaś nowa?

Edytowane przez kasiaczek888
Czas edycji: 2012-02-24 o 19:01
kasiaczek888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:51.