odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;) - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-07-17, 08:34   #1561
Rosebrd
Zadomowienie
 
Avatar Rosebrd
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 826
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Cytat:
Napisane przez Stylowa1 Pokaż wiadomość
Brawo Rosebrd 👍👍👍. No jesteś niezła ze robisz 25 na raz chwila przerwy i znów 25
Niekoniecznie, nie robiłam pompki tylko zostawałam na prostych rękach przez wiekszą część ćwiczenia
Rosebrd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-17, 13:38   #1562
Stylowa1
Rozeznanie
 
Avatar Stylowa1
 
Zarejestrowany: 2017-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 502
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Ja też robię bez pompki... I tak jest mega męczące
Stylowa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-19, 09:33   #1563
LyraBea
Zakorzenienie
 
Avatar LyraBea
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z miejsca, gdzie morze dotyka chmur...
Wiadomości: 3 357
GG do LyraBea
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

No to się dziewczyny gibacie. Ja niestety nie mogłabym krokodylków uskuteczniać, bo to zabójstwo dla mojego kręgosłupa. Każde szarpnięcie, każdy nagły ruch i przez tydzień stać, siedzieć, leżeć nie mogę A ćwiczyłam to (nawet nie wiedziałam, że to krokodylki) jak na xboxie ćwiczyłam z Nike. Wtedy jeszcze byłam wysportowana, młoda i zgrabna.
Po chorobie pomału dochodzę do siebie choć naprawdę tak ze mnie wszelkie siły choróbsko wyciągnęło, że nie miałam sił z łóżka się ruszyć.
Niestety brak ruchu, jedzenia 2 razy dziennie, ale do bólu doprowadziło do tego, że znowu bliżej jestem 70kg niż diabelskiej wagi. W ogóle straciłam zapęd do osiągnięcia wagi. Tak jakbym się poddała. Nie dałam rady na wiosnę, przed latem, to teraz już nie warto. Wiem, głupio piszę, ale coś jest na rzeczy. Znowu zaczynam się ze sobą źle czuć i przestaję z tym cokolwiek robić. Chandra da się odczuć chociażby tym, ze przestałam się tu odzywać. Postaram się zebrać do kupy a tymczasem pozdrawiam nowe koleżanki. Nie znikajcie.
Miłego dnia
LyraBea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 07:12   #1564
pater86
Zadomowienie
 
Avatar pater86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 756
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Cześć po weekendzie
Bardzo trudno się wbić na "nowy" wątek
W weekendy u mnie totalna rozpusta, to co wypracuje się w tygodniu, ucieka bezpowrotnie przez te dwa dni ale też muszę mieć coś z życia bo inaczej wpadnę w depresję
__________________
Nasze maleństwo
http://www.suwaczki.com/tickers/relgsg180mmhnuyr.png
pater86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 08:54   #1565
LyraBea
Zakorzenienie
 
Avatar LyraBea
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z miejsca, gdzie morze dotyka chmur...
Wiadomości: 3 357
GG do LyraBea
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Cytat:
Napisane przez pater86 Pokaż wiadomość
Cześć po weekendzie
Bardzo trudno się wbić na "nowy" wątek
W weekendy u mnie totalna rozpusta, to co wypracuje się w tygodniu, ucieka bezpowrotnie przez te dwa dni ale też muszę mieć coś z życia bo inaczej wpadnę w depresję
Cześć, cześć u mnie tak samo. Co prawda wolne dni mam ruchome (np. Pracowałam w sobotę, dziś nie pracuję), ale w dni, które spędzam w domu nie jestem w stanie upilnowac diety.
W ogole sie rozregulowalam i niestety 2 kilo wrocily nie wiem kiedy :/
Zaraz jadę rowerkiem na działkę, to będę miała ruch. Moze cukinia do zerwania i fasolka.... Mniam.
Miłego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LyraBea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 12:15   #1566
Rosebrd
Zadomowienie
 
Avatar Rosebrd
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 826
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

U mnie weekend też zawsze najgorszy, nawet jak zacznę dobrze, od zdrowego śniadania w sobotę rano, to potem wpada jakiś obiad na mieście, lody, chipsy do wieczornego filmu, jakieś piwko do chipsów. A rośnie i brzuch niestety. Wczoraj w sukience wyglądałam jakbym miała termin porodu za 2 miesiące...
Rosebrd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 15:33   #1567
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Cytat:
Napisane przez Rosebrd Pokaż wiadomość
A rośnie i brzuch niestety. Wczoraj w sukience wyglądałam jakbym miała termin porodu za 2 miesiące...
To i tak masz dobrze bo mój wygląda jak ciąża przenoszona




U mnie średnio.Byłam w domu u mamy od środy i folgowałam sobie niestety.W dodatku chrześnicy urodziny były no to też jadłam....Nawiozłam trochę darów losu czyli dzialkowych smakołyków eko bo bez nawozów.Dziś na obiad były ziemniaczki z koperkiem ,fasolka,mizeria + buraczki ze słoika -wszystko domowe -pyszne.I tak będą następnie dni wyglądać jedzeniowo ale w fitatu wspisuję wszystko.
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo


Edytowane przez Milennka03
Czas edycji: 2019-07-22 o 15:38
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-23, 08:00   #1568
pater86
Zadomowienie
 
Avatar pater86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 756
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Dziewczyny to i tak sukces, że dietę trzymamy przez większość tygodnia, weekend też jest dla nas, żeby chociaż psychicznie odpocząć według mnie i tak nie jest tak źle, przecież nie objadamy się na pewno tak jak wcześniej, bo jednak każda ma za uszami "dietę", a do tego zmniejszony żołądek, więc to i tak duży plus tak się pocieszam
__________________
Nasze maleństwo
http://www.suwaczki.com/tickers/relgsg180mmhnuyr.png
pater86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-23, 10:12   #1569
LyraBea
Zakorzenienie
 
Avatar LyraBea
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z miejsca, gdzie morze dotyka chmur...
Wiadomości: 3 357
GG do LyraBea
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Dzień dobry,
u mnie niestety powtarza się scenariusz jak każdego roku. Zaczęłam więcej jeść, przestałam przestrzegać systematyczności posiłków, na tapecie piwo, chipsy wieczorem... Efekt - dziś ujrzałam 70kilo na wadze. A co obiecałam sobie przy Was? No co???? Że nie dopuszczę do takiej sytuacji
I co tu więcej pisać.....
LyraBea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-23, 11:44   #1570
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Cytat:
Napisane przez pater86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny to i tak sukces, że dietę trzymamy przez większość tygodnia, weekend też jest dla nas, żeby chociaż psychicznie odpocząć według mnie i tak nie jest tak źle, przecież nie objadamy się na pewno tak jak wcześniej, bo jednak każda ma za uszami "dietę", a do tego zmniejszony żołądek, więc to i tak duży plus tak się pocieszam
no nie wiem- cały tydzień w miarę ładnie a pt-niedziela żrę jak świnia-i nadrabiam co ewentualnie spadło + nawiązka.Tak że mało optymistycznie

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:
Napisane przez LyraBea Pokaż wiadomość
Dzień dobry,
u mnie niestety powtarza się scenariusz jak każdego roku. Zaczęłam więcej jeść, przestałam przestrzegać systematyczności posiłków, na tapecie piwo, chipsy wieczorem... Efekt - dziś ujrzałam 70kilo na wadze. A co obiecałam sobie przy Was? No co???? Że nie dopuszczę do takiej sytuacji
I co tu więcej pisać.....
no to dawno nie stosowane kary cielesne- lanie Lyrcia
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-24, 12:02   #1571
LyraBea
Zakorzenienie
 
Avatar LyraBea
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z miejsca, gdzie morze dotyka chmur...
Wiadomości: 3 357
GG do LyraBea
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
no to dawno nie stosowane kary cielesne- lanie Lyrcia
Biorę na dooopę. Niestety przedwczoraj upiekłam przepysznego drożdżowca ze śliwkami z działeczki z kruszonką i jem zamiast kanapek. No bilans kaloryczny raczej nie na minus :/
Waga na szczęście wróciła przed 70tkę, ale wciąż szóstka z przodu zagrożona
Za oknem w pracy widzę jak rozkładają olbrzymią scenę TVP2, bo w tę sobotę "wakacyjna trasa dwójki" gra u nas w aquaparku. Niestety nie będzie ani jednej z moich ulubieńców, chociaż już byli na poprzednich koncertach a Kurskiego nie mam ochoty oglądać więc nie wiem czy na koncert doczłapię.
w pracy wzięłam lody na sprzedaż i niestety chociaż do lodożerców nie należę, to kinder bueno, michałkowe rożki i ciasteczkowe Magnum woła mnie z lodówki aż uszy bolą. Póki co się opieram, nie wiem jak w miarę upływu dnia. Ogółem, nie za szczęśliwy ten okres dla mnie. Łatwo ulegam pokusom.
Miłego dnia.
A gdzie Wy reszta?
LyraBea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-24, 14:37   #1572
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Cytat:
Napisane przez LyraBea Pokaż wiadomość
Biorę na dooopę. Niestety przedwczoraj upiekłam przepysznego drożdżowca ze śliwkami z działeczki z kruszonką i jem zamiast kanapek. No bilans kaloryczny raczej nie na minus :/
Waga na szczęście wróciła przed 70tkę, ale wciąż szóstka z przodu zagrożona
Za oknem w pracy widzę jak rozkładają olbrzymią scenę TVP2, bo w tę sobotę "wakacyjna trasa dwójki" gra u nas w aquaparku. Niestety nie będzie ani jednej z moich ulubieńców, chociaż już byli na poprzednich koncertach a Kurskiego nie mam ochoty oglądać więc nie wiem czy na koncert doczłapię.
w pracy wzięłam lody na sprzedaż i niestety chociaż do lodożerców nie należę, to kinder bueno, michałkowe rożki i ciasteczkowe Magnum woła mnie z lodówki aż uszy bolą. Póki co się opieram, nie wiem jak w miarę upływu dnia. Ogółem, nie za szczęśliwy ten okres dla mnie. Łatwo ulegam pokusom.
Miłego dnia.
A gdzie Wy reszta?
Ja też bojkotuje tego pana i ogólnie tvpis.Nie oglądam i jestem zdrowsza
I co Lyrcia- udaje się opieranie?
U mnie dziś....botwinka,robie podejście do niej bo wzięłam od mamy Ale na razie leży umyta i czeka bo szukam jakiegoś przepisu który sobie zmodyfikuję pod siebie.Na pewno będzie podsmażona na odrobinie masła i na końcu w śmietanie ale niedużej ilości, z czosnkiem.Zobaczę jak wyjdzie.
Dziś w menu tak: śniadanie - grahamka z wędzonym tofu i warzywami.Na II śniadanie pudding z borówkami (też od mamy) na mleku i jogurcie z chia.Przepyszne wyszło.
Na obiad wspomniana botwinka lub coś innego jak wyląduje w koszu
Kolacja- nie wiem może wieśniak, póki co popijam wodę z cytryną i miętą.
Zrobiłam dziś rezerwację na wrzesień kwatery w Kołobrzegu.Teraz tylko pogoda i jadę na 4 noce.Nie muszę mieć słońca ale byleby nie padało przez cały czas.
No to tyle u mnie .

Aha, to jeszcze kawał, na szaro


Pewien stary rybak złowił złotą rybkę.- Spełnię twoje trzy życzenia, jeśli mnie wypuścisz oznajmiła rybka, czego byś chciał, rybaku?
- Chciałbym być bogaty - rzecze rybak.
Zaszumiały nadrzeczne trzciny srrruuu! I rybak jest bogaty.
- Czego jeszcze byś chciał, rybaku? ? pyta rybka.
- Chciałbym taką zajefajną, młodą kobitkę.
Zaszumiały nadrzeczne trzciny i z wody wyszła seksowna, młoda dziewczyna, aż rybakowi krew w żyle zaczęła żwawiej krążyć.
- Zostało ci ostatnie życzenie. Czego jeszcze ci potrzeba, rybaku?
- Niemłody już jestem, chuć mnie ogarnia, ale w kroku coś nie teges, więc chciałbym, żeby mi jeszcze ch..j zagrał na stare lata.
Zaszumiały nadrzeczne trzciny i? wyszedł Kurski z gitarą.




EDIT: Botwinka wyszła super, będę częściej robić choć buraki ominęłam-pożarłam łodygi i liście
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo


Edytowane przez Milennka03
Czas edycji: 2019-07-24 o 15:50
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-25, 08:12   #1573
Stylowa1
Rozeznanie
 
Avatar Stylowa1
 
Zarejestrowany: 2017-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 502
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Witajcie kochane. Widzę że nie tylko u mnie niż wagowy, ale będzie dobrze, zobaczycie... Trza znów się wziąć do kupy.
My właśnie wróciliśmy z Kudowy, widoki przepiękne
Przeforsowalam kolano ale posmarowałam, zawinelam bandażem i hejta w góry... Myślałam że po tylu km waga zleci ale jest uparta!!! I co wieczór krokodylki zaliczane,nie ma że boli...
Ale od poniedziałku do pracy, wszystko co dobre szybko się kończy.
Wielkie buziole dla wszystkich
Stylowa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-27, 07:45   #1574
Stylowa1
Rozeznanie
 
Avatar Stylowa1
 
Zarejestrowany: 2017-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 502
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Jest moc!!!! Waga pokazała mniej na liczniku!!!! A teraz uwaga o ile.... Całe 300 g
Stylowa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-27, 09:31   #1575
LyraBea
Zakorzenienie
 
Avatar LyraBea
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z miejsca, gdzie morze dotyka chmur...
Wiadomości: 3 357
GG do LyraBea
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Dzień dobry.
Stylowa, każde 100gramow byleby w dół skali to powód do radości.
U mnie niestety brak powodu do radości. Porażka na każdym kroku.
Chyba muszę znowu czekać do wiosny, bo teraz mam wrażenie, że przekpiłam sytuację. Już w czerwcu wchodziłam z radością w moje letnie ciuszki a na dziś, to się mogę ewentualnie w nie na siłę wbić, więc większość z nich już zaległa głębiej w szufladzie. Odrobiłam więcej niż połowę tego, co tak skrupulatnie deko pod deku zrzucałam. Bez sensu....


Dziś mnie 70,1kg....Wieczorem spotkanie ze znajomymi, potem dwa dni wolne, więc tylko mnie będzie przybywać. ech....
LyraBea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-27, 11:57   #1576
Stylowa1
Rozeznanie
 
Avatar Stylowa1
 
Zarejestrowany: 2017-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 502
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Lyrcia masz rację, każde 100 gramów cieszy a ty się nie załamuj tylko działaj już teraz, nie czekaj wiosny bo będzie duuuuzo więcej do zrzucenia
Stylowa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-27, 13:37   #1577
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Cytat:
Napisane przez Stylowa1 Pokaż wiadomość
Jest moc!!!! Waga pokazała mniej na liczniku!!!! A teraz uwaga o ile.... Całe 300 g

Lyrcia nie pitol babo z tą wiosną ,zgłupiałaś całkiem???? chcesz 7 miesięcy czekać???? Ani się waż, tyle odwlekać kobito
U mnie też porażka no ale od poniedziałku zaś spróbuję walczyć bo ostatnio makabra, żrę jak wieprz i jeszcze lody dzień w dzień.Dziś 2 gałki a na wieczór opakowanie w zamrażarce czeka, małe bo małe zaledwie 400 ml
I nawet to że jak byłam rano w galerii i strzeliły mi gacie na dupie mnie nie zmobilizowało do zaprzestania folgowania Co lepsze , takie luźne , niby alladynkowate ale były full już przetarte i jak sie schyliłam w przymierzalni to ryp, nie do zszycia bo na boki też poszły , lipa jak cholera bo już takich nie ma a je kochałam ,czarne w malutkie białe kropki
Zmuszona byłam kupić nową bluzkę w bardzo radosnym kolorze -czarnym ofkors oraz koszulę , ta zaś w pasy czarno białe
A poza tym nic ciekawego , wyprałam firany w kuchni i zaraz biorę się za mycie okien i pucowanie chaty bo syf nieziemski mam .Ale jeszcze dopijam wodę z cytrynką i nabieram sił bo trochę po sklepach pojeździłam.Na bardzo późny obiad planuję kotlety z kalafiora z mizerią a jutro leczo będę robić bo dorwałam tanią paprykę.
Miłego dnia
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo


Edytowane przez Milennka03
Czas edycji: 2019-07-27 o 13:46
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-27, 19:01   #1578
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)


Widzę,że tylko Stylowa jakiś spadek zaliczyła.
Jak mi się do dopy 2 kg przykleiło tak sobie jest.Dzisiaj znowu żarłam kiełbasę z grilla potem kawka i ciasto Fatalnie się z tym wszystkim czuję.Taka przeżarta.Wszystko przez mojego chłopa.Prawie miesiąc w domu jest,a ja się przy nim tuczę.
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-27, 19:43   #1579
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Cytat:
Napisane przez eliza40 Pokaż wiadomość

Widzę,że tylko Stylowa jakiś spadek zaliczyła.
Jak mi się do dopy 2 kg przykleiło tak sobie jest.Dzisiaj znowu żarłam kiełbasę z grilla potem kawka i ciasto Fatalnie się z tym wszystkim czuję.Taka przeżarta.Wszystko przez mojego chłopa.Prawie miesiąc w domu jest,a ja się przy nim tuczę.
Elizko a do kiedy jeszcze w domu pobędzie? To dowód na to że chłopy powodują więcej szkody niż pożytku
Ja popełniłam kotlety z kalafiora, ale pyszne wyszły.Zjadłam...5Z mizerią na jogurcie i przyprawą tzatziki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20190727_175929.jpg (147,7 KB, 12 załadowań)
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-27, 21:41   #1580
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Wyglądają pysznie i pewnie akie są Chłop jeszcze tydzień będzie.
Dzisiaj jeszcze zżarłam hamburgera.Młody robił,następny co siedzi w domu prawie miesiąc.
Od jura już koniec głupawek.Szkoda mi tego co zrzuciłam.
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-27, 21:52   #1581
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Cytat:
Napisane przez eliza40 Pokaż wiadomość
Wyglądają pysznie i pewnie akie są Chłop jeszcze tydzień będzie.
Dzisiaj jeszcze zżarłam hamburgera.Młody robił,następny co siedzi w domu prawie miesiąc.
Od jura już koniec głupawek.Szkoda mi tego co zrzuciłam.
No dobre bardzo wyszły, to fakt! Na pewno włączę na stałe do menu.
Ja zjadłam bułkę nie tak dawno z serem i pomidorem.... ale lód nieotwarty w lodówce na jutro czeka...
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-28, 08:35   #1582
Stylowa1
Rozeznanie
 
Avatar Stylowa1
 
Zarejestrowany: 2017-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 502
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Elizko nie przesadzaj z tym spadkiem... Za wiele mnie nie ubyło ale cieszę się i z tego bo miałam nerwy. Ćwiczyłam regularnie, a waga rosła a potem dluuuugo stała w miejscu. Już traciłam motywację
Stylowa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-29, 11:09   #1583
barbra66
Wtajemniczenie
 
Avatar barbra66
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 915
GG do barbra66
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Witajcie Dziewczęta....

Byłyśmy z Milusią.... na wakacjach.... chyba ze 100 słoików zrobiłam: ogórki kiszone,i ulubione przez rodzinkę z curry.... i kapustka młoda w pomidorach.... ciocia chyba była zadwolona .
No i jeszcze obiady robiłam,bo żniwa akurat na wsi już się rozpoczęły..... ale nie zabrakło też czasu na spotkania z koleżankami z podstawówki,a też nad jeziorko udało mi się wyskoczyć, no to chociaż opalenizna widoczna .....a wagowo .... mogłoby być lepiej,ale diety nie trzymam,to chociaż dobrze,że waga nie rośnie

Chodzę na basen....i takie mini spa sobie funduję ..... zatem i w mieście można pożytecznie spędzać wolne chwile

Jeszcze przede mną trochę urlopu....zatem nawet przyjemnie z tą myslą póki co do pracy wrócić

Do miłego.... z ciepłymi myślami....
__________________
Narzekanie nie spali kalorii...ćwiczenia i dieta tak

Edytowane przez barbra66
Czas edycji: 2019-07-29 o 15:19
barbra66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-31, 13:31   #1584
Rosebrd
Zadomowienie
 
Avatar Rosebrd
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 826
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Idę dziś ogarniać siłownię. Trochę się boję. Ostatni kontakt z siłownią miałam w liceum i niezbyt dobrze to wspominam...
Rosebrd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-31, 14:39   #1585
LyraBea
Zakorzenienie
 
Avatar LyraBea
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z miejsca, gdzie morze dotyka chmur...
Wiadomości: 3 357
GG do LyraBea
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Cześć Dziewczyny
u mnie byle jak. Waga 69,2kg. Niestety sylwetka mi się zmienia i nigdy wcześniej nie miałam aż takiego brzucha jak teraz (poza ciążą). Zawsze miałam talię a teraz beczka na kółkach. Wczoraj podjechałam do sklepów na wyprzedaże i po przymierzeniu kilku bluzek załamałam się.... Jak ja mogę sobie to robić...
Na dodatek zaczyna się fasolka, cukinie już na gwałt trzeba jeść. Uwielbiam a to mnie tak wzdyma. I tyle u mnie. Szkoda gadać.

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Cytat:
Napisane przez barbra66 Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczęta....

Byłyśmy z Milusią.... na wakacjach.... chyba ze 100 słoików zrobiłam: ogórki kiszone,i ulubione przez rodzinkę z curry.... i kapustka młoda w pomidorach.... ciocia chyba była zadwolona .
No i jeszcze obiady robiłam,bo żniwa akurat na wsi już się rozpoczęły..... ale nie zabrakło też czasu na spotkania z koleżankami z podstawówki,a też nad jeziorko udało mi się wyskoczyć, no to chociaż opalenizna widoczna .....a wagowo .... mogłoby być lepiej,ale diety nie trzymam,to chociaż dobrze,że waga nie rośnie

Chodzę na basen....i takie mini spa sobie funduję ..... zatem i w mieście można pożytecznie spędzać wolne chwile

Jeszcze przede mną trochę urlopu....zatem nawet przyjemnie z tą myslą póki co do pracy wrócić

Do miłego.... z ciepłymi myślami....
Tak bym chciała, żeby zaczęło mi się chcieć. Do jesieni jeszcze trochę a mnie już jesienna chandra dopada :/


Miłego dalszego urlopowania

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Rosebrd Pokaż wiadomość
Idę dziś ogarniać siłownię. Trochę się boję. Ostatni kontakt z siłownią miałam w liceum i niezbyt dobrze to wspominam...
Mnie nawet wielka promocja na karnet open na siłownię z 99zł na 49zł nie skusiła do zakupu. No za nic nie mogę się zmusić..
LyraBea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-01, 07:25   #1586
Rosebrd
Zadomowienie
 
Avatar Rosebrd
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 826
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Byłam i zyję. Okazało się że trener personalny wraca dopiero w połowie sierpnia więc mam jeszcze 2 tygodnie laby. Ogólnie warunki wyglądają bardzo spoko, no i siłownia jest tylko dla kobiet co daje dodatkowy plus.
Rosebrd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 07:31   #1587
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Jestem i ja choć cisza tu, Basia się urlopuje i ma wątek gdzieś, Elizka też dała sobie z nami spokój... no szkoda.
U mnie jako tako ,nie ma postępów ale nie mogę się zmobilizować.Jem niby zdrowe rzeczy ale porcje stanowczo za duże, tak samo jak u Lyrci cukinia, fasolka, młode ziemniaczki ale powinna m ograniczyć ilość.W dodatku @ ma mnie nawiedzić...
Na weekend planuję coś dobrego upichcić ale zdrowego choć nie mam weny.Może placuszki cukiniowe z piekarnika z sosem koperkowym lub tzatziki, a dziś będzie obiad z wege knajpki na wynos.
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo


Edytowane przez Milennka03
Czas edycji: 2019-08-02 o 07:48
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 07:56   #1588
LyraBea
Zakorzenienie
 
Avatar LyraBea
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z miejsca, gdzie morze dotyka chmur...
Wiadomości: 3 357
GG do LyraBea
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
Jestem i ja choć cisza tu, Basia się urlopuje i ma wątek gdzieś, Elizka też dała sobie z nami spokój... no szkoda.
U mnie jako tako ,nie ma postępów ale nie mogę się zmobilizować.Jem niby zdrowe rzeczy ale porcje stanowczo za duże, tak samo jak u Lyrci cukinia, fasolka, młode ziemniaczki ale powinna m ograniczyć ilość.W dodatku @ ma mnie nawiedzić...
Na weekend planuję coś dobrego upichcić ale zdrowego choć nie mam weny.Może placuszki cukiniowe z piekarnika z sosem koperkowym lub tzatziki, a dziś będzie obiad z wege knajpki na wynos.
Właśnie te ilosci mnie gubią, bo choć placuszki z cukinii na małej ilości mąki, z piekarnika czyli super fit, to na jeden raz mogę zjeść ich z niemal kilogramowej sztuki. To samo fasolka i młode ziemniaczki. w diecie mam rozpisane max 150g. ale nie umiem tak mało sobie na talerz nałożyć.
Jednak nie oszukujmy się, podjadam, piwo się trafia, dlatego od sukcesu odeszłam.
Np teraz, jeszcze z lozka nie wstałam a juz mi ślinka leci na mysl o placuszkach z cukinii... Jestem przed @@@,więc nie wiem co mi jeszcze do głowy strzeli.
No wlasnie, Dziewczyny, wracajcie! :pała:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LyraBea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 08:54   #1589
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Cytat:
Napisane przez LyraBea Pokaż wiadomość
Właśnie te ilosci mnie gubią, bo choć placuszki z cukinii na małej ilości mąki, z piekarnika czyli super fit, to na jeden raz mogę zjeść ich z niemal kilogramowej sztuki. To samo fasolka i młode ziemniaczki. w diecie mam rozpisane max 150g. ale nie umiem tak mało sobie na talerz nałożyć.
U mnie takie cukinie sa, bo nie zebraliśmy z działki jak były młode a teraz maczugi po 3 kg... ale i tak przerabiam No placuszki pyyyyycha a jakby jeszcze dać łososia na to, koperek i kleks śmietany to już w ogóle.
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 17:23   #1590
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)


Jestem jestem

Nie opuszczam Was.Nadal 2 kg na plusie i nic z tym nie robię Od poniedziałku biorę się za siebie.Jeszcze 15 sierpnia idę na chrzciny a w tym lokalu jest takie pyszne żarcie no I jak tu schuść
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-03-20 10:19:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:51.