Problemy pierwszego świata (+offtopy) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-02-13, 22:38   #31
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

śmieci i psie kupy to temat rzeka. No wpienia mnie to jak nie wiem. Na osiedlu pojemników pełno, stoją na każdym kroku, aleee nieee, kto by sprzątał. Trawke użyźni.
Chociaż i tak mam wrażenie,że jest lepiej.
W temacie plastiku - nienawidze wprost pieczarek pakowanych w te półkilowe plastiki. Musze specjalnie chodzić po nie do innego sklepu, bo nie zdzierże tego, a w biedro czy lidlu tylko te zapakowane.
Kupowanie na zapas - wysyłam męża po 1 bułke, kupuje 2 na wszelki wypadek. Wysyłam po 1 cebulę - kupuje 2 i tak ze wszystkim. A potem wyrzucam, bo nie przejemy, nie znoszę robić zapasów. No a że nie znoszę wyrzucać to jestem podwójnie zła, nie lubię marnowania żywności.
Wyskakujące okienka wkurzają chyba każdego. Nic się już nie da otworzuć bez miliona okienek.
Jeszcze nie mogę pojąć dlaczego ludzie płacą rachunki na poczcie. Zrozumiem starszych, bez dostępu do kompa, ale młodzi ? Naprawdę ? A potem ja idę na pocztę z pracową wysyłką i stoję pół godziny w kolejce bo wszyscy z rachunkami. Nie mogę się doczekać czasów aż swoją korespondencję będę wysyłać w formie elektronicznej
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-13, 22:42   #32
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

A mnie wkurza,że poczta nie wymyśliła jeszcze jakiegoś urządzenia -automatu do nadawania przesyłek. Tez już któryś raz idę i nie chce mi się stać, a muszę w końcu list wysłać
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-14, 01:27   #33
742bd6bdde1307502cba7e126292911bf766cf73_61f3325774e32
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 5 757
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Mnie tez denerwuja wszelkie infolinie. Dodzwonic sie tam jest bardzo ciezko atrafic ba kompetentna osobe jeszcze gorzej.

Jakis czas temu mialam BARDZO droga telewizje w abonamencie. Wykupilam to dla trzech kanalow, w tym jeden kanal dog tv dla psow. Ten kanal dla psow w pewnym momencie po prostu sobie wyjeli z oferty, a dwa pozostale, na ktorych mi zalezalo, przestaly dzialac, bo nagle przestaly mi odbierac programy HD.
Spedzilam chyba 2 miesiace probujac wyjasnic te sprawe, dlaczego to HD nagle nie dziala. Na infolinii wisialam calymi dniami. Za kazdym razem musialam od nowa opowiadac wszystko co sie stalo i jak to do tej pory probowalam naprawic (jakby nie mieli informacji o poprzednich dzialaniach w bazie danych). Raz mnie polaczono z dzialem technicznym (!!!) i mialam w tym dziale technicznym rozmawiac z kims, kto prawie nie znal jezyka. No, przyznam, ze na infolinii znajomosc jezyka by sie przydala. Potem pisalam listy, zero reakcji. W koncu wypowiedziamam umowe z terminem natychmiastowym, to mi tego nie przyjeli, bo cytuje "nadal moge korzystac z polowy programow w ofercie, ktore nie sa HD". Nie potrafili mi pomoc. Przestalam placic piszac jednoczesnie list ze zaplace jak mi naprawia, to przyslali mi komornika :P.
Jemu juz zaplacilam i machnelam na to reka, bo juz mi szkoda bylo czasu. Ale wkurzona jestem do dzisiaj.

---------- Dopisano o 01:27 ---------- Poprzedni post napisano o 01:21 ----------

Jeszcze mnie denerwuje wlasciciel mieszkania, ktory wie, ze i ja i tz pracujemy wieczorami/w nocy, a i tak specjalnie regularnie zrywa nas z lozka o 9-10 z pierdoolkami, ktore moglby mi napisac w mailu lub wrzucic do skrzynki.
W ogole mnie denerwuje ze ludzie nie pisza maili tylko dzwonia z kazda bzdura (mowie o takich sprawach sluzbowych).
742bd6bdde1307502cba7e126292911bf766cf73_61f3325774e32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-14, 04:11   #34
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Tak! To jest takie przykre. Ja jestem z serii psychofanów i jak coś mną targa, to muszę się gdzieś wyżyć.


A często nie mam znajomych tak zajaranych akurat tymi tematami.


Czasem mam też tak, że mam opinię na temat serialu, który jest mi w sumie obojętny (jak Gossip Girl albo Friends - oglądam do sprzątania, do ćwiczenia znaków, no wtedy kiedy nie mogę oglądać czegoś, co serio by mnie wciągnęło w całości i nic bym nie zrobiła ), ale taką czuję potrzebę, żeby ją wygłosić, że nie mogę, idę opowiedzieć facetowi fabułę i dlaczego mnie to wkurzyło tak i to głupie. A on nic nie rozumie, ale wie, że lepiej przytaknąć i pogłaskać.
Znam ten ból. Na szczęście z przyjaciółką mamy niepisaną umowę, właśnie o głaskanie po główce, kiedy któraś zbytnio się czymś ekscytuje, a nie ma się gdzie wyżyć. A że nie zawsze wiemy o co chodzi... Zawsze coś

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;86496497]Ja też obejrzałam póki co cały serial ("Gra o tron"), a też ciągle na niego psioczę. Bo z sezonu na sezon, z odcinka na odcinek robi się coraz głupsze [/QUOTE] Jeśli podobały Ci się pierwsze sezony, to nawet rozumiem, że ogladasz dalej, mimo, że jest coraz gorzej. Zawsze jest głupia nadzieja, że kolejny sezon znów będzie lepszy od ostatniego

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
Czyżby "Gra o Tron"? Ha, też psioczę, bo o ile książki kocham, to serial bardzo mnie wkurza poprowadzonymi przez reżyserów własnymi wątkami.
Akurat "Gry o Tron" nawet nie zaczęłam. Od kilku lat jara mnie "Doctor Who"
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-14, 08:27   #35
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

A mnie teraz zdenerwowalo, ze dostalam Pity Ukraincow do rozliczenia, a oni nie maja Peselu, tylko same 0. Zaczelam szukac w necie i tam jak byk, ze musi miec Pesel, ze pracodawca nie rozliczy go. To jak oni ich rozliczyli? Zadzwonilam na infolinie i racja, nie rozlicza sie bez Peselu.
A jeszcze babka mowi, ze mozna w PIT11 9 same wpisac, a tam 0 i bądź tu mądry .
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-14, 08:34   #36
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Mnie wkurzają ludzie. Bardzo. Za całokształt. I za śmiecenie, utrudnianie życia innym. Stary sąsiad co to mu się nudzi i podpierdziela nas do urzędu co chwilę.
I jeszcze ilość okienek które muszę zamknąć kiedy przeglądam jakąś stronę, a jeszcze nie daj buk będzie tak że nie będzie można zamknąć bo okienko jest zasłonięte czymś innym.
I jeszcze rodzice którzy dają 7latkom komórki do szkoły. Po co dzieciakom komórka skoro i tak są one przyprowadzane i odbierane przez nich? A potem mój płacze że chce komórkę.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-14, 08:48   #37
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Moja tez nie ma jeszcze komorki, powiedzialam, najpierw sie godzin naucz, a w ogole fakt po co

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

ha jeszcze zadzwonilam do kolezanki jak to jest z tymi Peselami, to nie musza miec, ale musza miec NIP. Albo to albo to, ale urzedy ich odsylaja, zeby nie bawic sie w nadawanie NIP, kaza im sie zameldowac i wnioskowac o Pesel. Super. W ustawie nie ma obowiązku do rozliczania PIT ten pesel .
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-14, 09:02   #38
shaylla
Raczkowanie
 
Avatar shaylla
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 386
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Nikt i nic mnie tak nie wkurza jak koleżanka z pracy i jej zachowanie.
Ma 2 dzieci i pracuje z domu. Dzieci też są w tym domu, więc jak mamy jakieś konferencje przez telefon słychać tylko ich wrzaski. Ona problemu nie widzi, bo to przecież tylko dzieci
Młodszy ma 2 lata a ona nadal pracuje godzinę krócej, bo niby karmi. I zawsze ma 2 razy gorzej niż inni. Jak coś wspomnę, ze się nie wyspałam, to słyszę, jak ona się nie wyspała bo ma 2 dzieci. I tak ze wszystkim! Ogólnie codziennie rano slyszę jaka jest zmęczona i z dziećmi to ciężko, że nie mogę sobie wyobrazić.
Ogólnie jestem uczulona na wiecznych narzekaczy, ale ten przypadek jest wybitnie wk...ający!
shaylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-14, 09:42   #39
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 053
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Akurat "Gry o Tron" nawet nie zaczęłam. Od kilku lat jara mnie "Doctor Who"
Tak czułam po ilości sezonów.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-14, 09:43   #40
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

O moim problemem pierwszego świata jest mój burdel w domu. I to że mam surowy salon a chciałabym trochę go ocieplić a nie umiem zrobić tak, żeby był ładny, przytulny i nie kiczowaty i tak planuje i się boję cokolwiek kupić do tego salonu więc mam czarna skórzana sofę, szafkę pod telewizor i tyle

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-14, 09:56   #41
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez shaylla Pokaż wiadomość
I zawsze ma 2 razy gorzej niż inni. Jak coś wspomnę, ze się nie wyspałam, to słyszę, jak ona się nie wyspała bo ma 2 dzieci. I tak ze wszystkim! Ogólnie codziennie rano slyszę jaka jest zmęczona i z dziećmi to ciężko, że nie mogę sobie wyobrazić.
Ogólnie jestem uczulona na wiecznych narzekaczy, ale ten przypadek jest wybitnie wk...ający!
Ja też mam taką koleżankę, zawsze ma dwa razy gorzej niż inni mówisz jej o jakimś zdarzeniu, które Cię dotknęło, o tym niewyspaniu chociażby, a ona jak to się nie wyspała! Ona do trzeciej w nocy nad papierami do roboty siedziała a potem ją mąż o 5 obudził, bo szedł rano biegać, ona biedna! Ma szczęście, że jest osobą o złotym sercu, to trochę łatwiej to znieść

W każdym razie, chciałam się dołączyć do czyjegoś (Finlory chyba) problemu z kreską na oku.
No nie umiem. Bardzo bym chciała, ale wychodzi mi to to krzywe, grube, nierówne, na jednym oku takie na drugim inne.. i wyglądam jak Emo
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-14, 10:11   #42
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Uwaga, bo będzie trochę obrzydliwie

Bardzo, bardzo wkurzają mnie obsrane kible w toaletach! No naprawdę, to chyba się rozumie samo przez się, że powinno się po sobie posprzątać, jak tak można! Eleganckie koleżanki z pracy wychodzą sobie z nich jakby nigdy nic, a tam w środku... szkoda gadać!
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-14, 10:16   #43
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
Uwaga, bo będzie trochę obrzydliwie

Bardzo, bardzo wkurzają mnie obsrane kible w toaletach! No naprawdę, to chyba się rozumie samo przez się, że powinno się po sobie posprzątać, jak tak można! Eleganckie koleżanki z pracy wychodzą sobie z nich jakby nigdy nic, a tam w środku... szkoda gadać!
to moja kropka na te post

ciekawe czy tak w domu mają tacy ludzie, zawsze mnie to zastanawia

Ale przypomnialo mi sie cos, gdzies byla jedna toaleta i co kto wchodzil to uciekal, bo byla osrana i potem glupio bylo, bo wchodzisz, wychodzisz i musisz komentowac, bo bedzie na Ciebie
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-14, 10:19   #44
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 053
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
to moja kropka na te post

ciekawe czy tak w domu mają tacy ludzie, zawsze mnie to zastanawia

Ale przypomnialo mi sie cos, gdzies byla jedna toaleta i co kto wchodzil to uciekal, bo byla osrana i potem glupio bylo, bo wchodzisz, wychodzisz i musisz komentowac, bo bedzie na Ciebie
Tak. To mój problem pierwszego świata.

Jak wchodzę już do paskudnego kibla i muszę "mimochodem" skomentować, bo potem będzie na mnie. A ja po kimś nie posprzątam bez rękawiczek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-14, 10:20   #45
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

A i wkurzaja mnie palacze, ktorzy palą gdzie im sie podoba, potem rzucaja te pety byle gdzie. A na plaży jak to widze, to mam ochote podejsc, pdniesc tego peta i takiej kobiecie na czole go jeszcze dogasić

Ostatnio szlam za chlopakami, cale szczescie daleko, oni na schody i nagle buch, za plecy pstryknał petem, jakbym byla blizej i tym dostala, to wspolczuje jemu naprawde

Kiedys film ogladalam , jak dziewczyny dorabialy latem, sprztajac pokoje w hotelu. I bylo po libacji, a tam zuzyte kondony, to jedna wziela to przez chusteczke, smietnik i wyszla przed hotel i krzyczy : kto jest z pokoju x? Przyszedl taki jeden, a ona mu pokazuje jak sie to robi, związala i wrzuciła do smietnika
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-14, 10:40   #46
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
A i wkurzaja mnie palacze, ktorzy palą gdzie im sie podoba, potem rzucaja te pety byle gdzie. A na plaży jak to widze, to mam ochote podejsc, pdniesc tego peta i takiej kobiecie na czole go jeszcze dogasić

Ostatnio szlam za chlopakami, cale szczescie daleko, oni na schody i nagle buch, za plecy pstryknał petem, jakbym byla blizej i tym dostala, to wspolczuje jemu naprawde
Jak to mnie wpienia albo jak jedzie autem taki burak i wyrzuca peta przez okno. Najlepiej prosto na przechodnia albo ludzi na przystanku
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-14, 10:45   #47
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
Jak to mnie wpienia albo jak jedzie autem taki burak i wyrzuca peta przez okno. Najlepiej prosto na przechodnia albo ludzi na przystanku
O to tez
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-14, 11:39   #48
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Moim problemem pierwszego świata jest, że nienawidzę gotować, ba nienawidzę w ogóle przygotowywać posiłków, nawet prostych, a chciałabym zdrowo jeść. Idealnym rozwiązaniem byłby catering pudełkowy, ale nie stać mnie, więc codziennie przeklinam, bo albo usiłuję sklecić coś jadalnego, albo zżeram gotowce i zamiast chudnąć to tyje Jestem jakimś patologicznym przypadkiem, bo wszystko w robieniu jedzenia mnie odrzuca albo obrzydza.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-14, 11:50   #49
b937e0c478c7f0bdd9edd1f55f22ced0e16f646d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 020
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Moim problemem pierwszego świata jest, że nienawidzę gotować, ba nienawidzę w ogóle przygotowywać posiłków, nawet prostych, a chciałabym zdrowo jeść. Idealnym rozwiązaniem byłby catering pudełkowy, ale nie stać mnie, więc codziennie przeklinam, bo albo usiłuję sklecić coś jadalnego, albo zżeram gotowce i zamiast chudnąć to tyje Jestem jakimś patologicznym przypadkiem, bo wszystko w robieniu jedzenia mnie odrzuca albo obrzydza.
A ja właśnie całkiem lubie gotować, tzn kroić warzywa, mieszać składniki ale nie lubię...zapachu gotowania. Gotowania a nie gotowania w sensie smażenia/pieczenia na słono w piekarniku. Po prostu nie mogę wytrzymać w oparach gotowania, potem nie mam ochoty jeść jedzenia które wcześniej czułam jak pachniało w garnku.
b937e0c478c7f0bdd9edd1f55f22ced0e16f646d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-14, 12:00   #50
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

[1=b937e0c478c7f0bdd9edd1f 55f22ced0e16f646d;8649883 1]A ja właśnie całkiem lubie gotować, tzn kroić warzywa, mieszać składniki ale nie lubię...zapachu gotowania. Gotowania a nie gotowania w sensie smażenia/pieczenia na słono w piekarniku. Po prostu nie mogę wytrzymać w oparach gotowania, potem nie mam ochoty jeść jedzenia które wcześniej czułam jak pachniało w garnku.[/QUOTE]

A może potrawy indyjskie? One mocno pachną przyprawami, to chyba jest fajny zapach?

Ja też nie cierpię tych zapachów gotowania, ale u mnie w domu to jeszcze jakoś ujdzie, wietrzymy mieszkanie, zamykamy kuchnię, a w domu mojej mamy, jak wracam z odwiedzin to normalnie śmierdzę smażeniną i gotowaniną. Obrzydliwe, ale pyszne
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-14, 12:05   #51
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Oj nie lubie jak tak kurtka czy bluzka przejdzie zapachem smazonego oleju , maz nieraz jak od tesciow wraca, to tak czuje to mocno

i papierosami to samo, to jak od mojej siostry wracamy to czujemy
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-14, 12:10   #52
b937e0c478c7f0bdd9edd1f55f22ced0e16f646d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 020
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
A może potrawy indyjskie? One mocno pachną przyprawami, to chyba jest fajny zapach?

Ja też nie cierpię tych zapachów gotowania, ale u mnie w domu to jeszcze jakoś ujdzie, wietrzymy mieszkanie, zamykamy kuchnię, a w domu mojej mamy, jak wracam z odwiedzin to normalnie śmierdzę smażeniną i gotowaniną. Obrzydliwe, ale pyszne
Tak - przyprawy ładnie pachną Do jednogarnkowych dań typu leczo czy sosów sypię ich dużo
b937e0c478c7f0bdd9edd1f55f22ced0e16f646d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-14, 12:37   #53
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
cava - meteczek na owocach też nienawidzę. Tak samo jak owoców zapakowanych w plastik i jeszcze na styropianowej tacce.
Dbamy o srodowisko
Rozwalaja mnie nowe ciuchy opakowane w dwa foliowe worki z trzema warstami papieru i jedna warstwa pianki w srodku, wiecej smieci sie juz chyba nie dalo naprodukowac

Wkurzaja mnie ludzie, ogolnie. Kierowcy, ktorzy nie uzywaja kierunkowskazu dojezdzajac do ronda, i ci, ktorzy mysla, ze ogolne zasady ruchu drogowego ich nie dotycza.
Wkurzaja mnie ludzie, ktorzy nie sluchaja, co sie do nich mowi.
W niedziele dziewczyna, ktora dla mnie pracuje dzwoni i pyta, czy moze isc wczesniej do domu, bo jakis wysyp niezbyt rozgarnietych ludzi. Przyklad, przy wielkim znaku "[mniejsza czcionka] sukienki [wieksza czcionka] TANSZE O $100", babka trzyma sukienke, ktora normalnie kosztuje $350 i pyta moja pracownice "to kosztuje teraz $100?", ona jej cierpliwie odpowiada "nie, sukienka jest tansza o $100, czyli kosztuje $250, oferta dotyczy wszystkich sukienek, cala reszta nie ma zadnej promocji". Babka mysli przez chwile i "Aha, a ta bluzka tez jest tansza o $100?"
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-14, 13:03   #54
Antissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 104
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Mnie irytują ludzie. którzy idą wolno przede mną, środkiem chodnika czy przejścia i na dodatek mają jakieś torby, więc nie można ich wyprzedzić. A jak już próbuję podejść to z lewej, to z prawej strony, to oni chyba muszą czuć moją obecność za plecami i jak na złość zaczynają iść niemal wężykiem - ja próbuję z prawej, oni przesuwają się na prawo, ja na lewo - oni też Ech...
Antissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-14, 13:09   #55
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez Antissa Pokaż wiadomość
Mnie irytują ludzie. którzy idą wolno przede mną, środkiem chodnika czy przejścia i na dodatek mają jakieś torby, więc nie można ich wyprzedzić. A jak już próbuję podejść to z lewej, to z prawej strony, to oni chyba muszą czuć moją obecność za plecami i jak na złość zaczynają iść niemal wężykiem - ja próbuję z prawej, oni przesuwają się na prawo, ja na lewo - oni też Ech...
To tak mam w sklepie: stanie taki w alejce z wózkiem i zatarasuje całą alejkę.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-14, 13:11   #56
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

[1=871319bc27e9d09c3f0d50d 55d02d0b6e86b5c84;8649914 7]To tak mam w sklepie: stanie taki w alejce z wózkiem i zatarasuje całą alejkę.
[/QUOTE]

Albo staje za tobą w kolejce i uderza torbą/wózkiem/koszykiem
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-14, 13:15   #57
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

[1=871319bc27e9d09c3f0d50d 55d02d0b6e86b5c84;8649914 7]To tak mam w sklepie: stanie taki w alejce z wózkiem i zatarasuje całą alejkę.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]
i jeszcze, zeby w tym koszyku duzo bylo, a czesto jest podpórką i tam sobie np. chlebek tylko
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-14, 13:26   #58
nie_powiem
Wtajemniczenie
 
Avatar nie_powiem
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 893
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
Albo staje za tobą w kolejce i uderza torbą/wózkiem/koszykiem

Oooo, wizyty w sklepie to źródło zirytowania u mnie na każdym kroku... Oprócz tego co wyżej to dodam od siebie, że chyba jednak NIC mnie tak nie irytuje (oprócz jednorazowych foliówek dla każdego pomidora oddzielnie) jak ludzie, którzy ślamazarzą się z wkładaniem swoich rzeczy do toreb i po opłaceniu, gdzie już moje zakupy zlewają się z nimi, oni dalej powolutku, bez zbędnego pośpiechu wkładają swoje a ja muszę między nimi lawirować i pakować. A niech się jeszcze taka osoba pomyli, weźmie coś mojego i chce spakować a ja to widzę, to aż mnie krew zalewa........

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Antissa Pokaż wiadomość
Mnie irytują ludzie. którzy idą wolno przede mną, środkiem chodnika czy przejścia i na dodatek mają jakieś torby, więc nie można ich wyprzedzić. A jak już próbuję podejść to z lewej, to z prawej strony, to oni chyba muszą czuć moją obecność za plecami i jak na złość zaczynają iść niemal wężykiem - ja próbuję z prawej, oni przesuwają się na prawo, ja na lewo - oni też Ech...

DOKŁADNIE.


Nie mam jak wyprzedzić a chce przejść przez światła, bo zielone. Jak już mi się uda i stoję już przy pasach to się okazuje, że już samochody mogą jechać
__________________
A tam, od jutra.
nie_powiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-14, 13:31   #59
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Mnie najbardziej w chwili obecnej irytuje sąsiad, który puszcza na cały blok murzyński hip hop. I robi to codziennie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-14, 13:32   #60
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez Antissa Pokaż wiadomość
Mnie irytują ludzie. którzy idą wolno przede mną, środkiem chodnika czy przejścia i na dodatek mają jakieś torby, więc nie można ich wyprzedzić. A jak już próbuję podejść to z lewej, to z prawej strony, to oni chyba muszą czuć moją obecność za plecami i jak na złość zaczynają iść niemal wężykiem - ja próbuję z prawej, oni przesuwają się na prawo, ja na lewo - oni też Ech...
A najlepiej jeszcze jak stanie po środku drogi

Cytat:
Napisane przez nie_powiem Pokaż wiadomość
jednak NIC mnie tak nie irytuje jak ludzie, którzy ślamazarzą się z wkładaniem swoich rzeczy do toreb i po opłaceniu, gdzie już moje zakupy zlewają się z nimi, oni dalej powolutku, bez zbędnego pośpiechu wkładają swoje a ja muszę między nimi lawirować i pakować. A niech się jeszcze taka osoba pomyli, weźmie coś mojego i chce spakować a ja to widzę, to aż mnie krew zalewa........ [COLOR="Silver"]
Jak to są starsi ludzie to staram się powstrzymywać, ale jak to jest ktoś w "sile wieku" to mnie też zaraz nerwy biorą.
I na kasjerkę też, w niektórych sklepach czekają, aż poprzedni klient się zbierze a w innych napieprzają tymi towarami. Najlepiej jeszcze jak rzucają szkłem, butelkami i słoikami, alby czymś delikatnym. Mam ochotę wtedy trzepnąć takiego kasjera tym słoikiem

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;86499236]Mnie najbardziej w chwili obecnej irytuje sąsiad, który puszcza na cały blok murzyński hip hop. I robi to codziennie.
[/QUOTE]
O, a źródłem moich codziennych nerwów na sąsiadów jest babka, która mieszka nad nami i karmi wszystkie ptaszydła z okolicy. Na swoim balkonie i parapecie kuchennym, które są nad nami, więc wszelkie kupy, brud z piór, resztki jedzenia spadają na nasz parapet i balkon (nie muszę mówić jak to wygląda i jak wygląda okno. Zwłaszcza, że ona czasem sobie umyje u siebie i brudna woda leci na nas...) O matko, jak o tym myślę i o niej to mnie normalnie krew zalewa
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.

Edytowane przez Kafkazmlekiem
Czas edycji: 2019-02-14 o 13:35
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-17 00:09:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:08.