Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2 - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-07-21, 19:56   #4441
maciejka1987
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 277
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Ja też miałam zęby wyleczone, rok temu byłam na kontroli i się zebrać nie mogłam teraz na kontrolę... Aż mi się ząb na wczasach ulamal... Miałam z nim uważać, bo już mi się jakiś czas temu złamał i dentysta mówiła, że plomba długo tego nie wytrzyma... No i trach...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
31.12.13

6.2.15



maciejka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 20:00   #4442
slasherka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 227
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

O ludzie jeszcze do tego goscie mi się zjechali i dopiero przed chwilą pojechali. Jak normalnie uwielbiam ich i ugadac się z nimi nie mogę tak dzisiaj przez tego zęba nie jestem zbyt towarzyska.

Cytat:
Napisane przez maciejka1987 Pokaż wiadomość
Zażywane leki, trymestr...

Masz rację, nie można zostawić , ale leczenie też się dobiera do ciężarnej. Mi bez zaświadczenia nie chciano podać właśnie znieczulenia, ale już nie pamiętam czemu dokładnie... Także leczyć chciano, ale bez znieczulenia. Miałam leczonego kanalowo zęba...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam nadzieję że żadne zaświadczenie nie będzie potrzebne bo moja ginekolog od poniedziałku na urlopie a bez znieczulenia to ja się dentyscie nie dam dotknac.
W zeszłym roku poleczylam sobie wszystkie zęby wiec liczę że ubytek nie jest duży, chociaż mi się zęby psują od dołu. Zewnętrznie wyglada ok a jak się go rozwierci to dopiero sie okazuje jak poważna jest sytuacja.


Cytat:
Napisane przez Calineczka81 Pokaż wiadomość
Proponuję płukanie sodą. Mnie też bolał w okolicach 14 tc i jakoś się unormowalo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki spróbuje na pewno




Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
slasherka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 20:12   #4443
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Dla kobiet w ciąży jest specjalne znieczulenie stomatologiczne nie to zwykle co dla reszty smiertelnikow- ale czym się różnią nie wiem. Lekarz lekarzowi tez nie równy bo wszystko zależy od jego doświadczenia.

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 20:16   #4444
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 672
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

A u Was też dentyści leczą w pozycji leżącej czy tylko w Poznaniu tak wymyślają ? W rodzinnej miejscowości miałam leczone zęby normalnie na siedząco, a tutaj dentystka kładzie pacjentów. Ja poprosiłam o leczenie na siedząco, bo jakoś nie mogłam na leżąco...
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 20:22   #4445
slasherka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 227
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

U mnie też na lezaco ale to zależy od gabinetu bo spotkałam się i z takim i z takim leczeniem

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
slasherka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 20:25   #4446
aszkaa90
Raczkowanie
 
Avatar aszkaa90
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 192
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Cześć dziewczyny, jestem tu nowa. Termin na początek pazdziernika. Mam pytanie - co myślicie o wózku cybex balios s? I o łóżeczku kołysce na początek? Laktatory, elektroniczne nianie, buteleczki... niczego jeszcze nie mam. Dopiero zapieram się za kompletowanie. TO moja pierwsza ciąża
aszkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 20:46   #4447
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
A u Was też dentyści leczą w pozycji leżącej czy tylko w Poznaniu tak wymyślają ? W rodzinnej miejscowości miałam leczone zęby normalnie na siedząco, a tutaj dentystka kładzie pacjentów. Ja poprosiłam o leczenie na siedząco, bo jakoś nie mogłam na leżąco...
Nigdy się nie spotkałam

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-21, 20:52   #4448
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Fubizka a Ty jesteś na naszej grupie na fejsbuku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie ma mnie

Cytat:
Napisane przez maciejka1987 Pokaż wiadomość
Tak jak mówię, nie wiem jak to dokładnie u mnie było, ja to leczenie kanałowe chyba właśnie miałam w I trymestrze. I bralam dużo leków. W każdym bądź razie musiałam mieć kartkę od gina, a gin nie był zdziwiony, że musi mi tą kartkę dać. Ale tak jak wcześniej pisałam ja nie jestem przeciętna ciężarówka. Może przez to takie środki bezpieczeństwa. Może 5 lat temu były inne standardy?

Za 2 tygodnie idę do dentysty i zobaczę jak teraz będzie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ogolnie jak lekarz z jakiegos powodu zwatpil to zawsze lepiej dmuchac na zimne niz w druga strone. Ale normalnie zadnego problemu nie ma nawet jest miejsce na wizytr stomatologiczna w karcie ciazy
Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
Ja ogólnie też boję się dentysty, ale przed ciążą poszłam, żeby wyleczyć wszystkie zęby - znalazła mi aż 4 do leczenia... Dwa zrobiłam pojedynczo, a pozostałe dwa na jednej wizycie. I o ile te pojedyncze robiłam ze znieczuleniem tak te dwa, które robiłam jednego dnia zrobiłam bez znieczulenia i dałam radę Jeden był z lewej strony na górze, a drugi z prawej na dole i jak pomyślałam sobie, że dentystka zaaplikuje mi znieczulenie w tych dwóch miejscach i przez 3h nie będę czuła całej szczęki to stwierdziłam, że jednak chcę bez Nieprzyjemne jest to uczucie po znieczuleniu Ja kilka lat temu miałam porażenie nerwu twarzowego i ten brak czucia po znieczuleniu jakoś mi się z tym kojarzy

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------


Też czytałam. Okropna wiadomość
Ja mialam isc na rtg panoramiczne przed ciaza i wyleczyc ewentualne ubytki ale... Ciaza byla szybsza
Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Dla kobiet w ciąży jest specjalne znieczulenie stomatologiczne nie to zwykle co dla reszty smiertelnikow- ale czym się różnią nie wiem. Lekarz lekarzowi tez nie równy bo wszystko zależy od jego doświadczenia.

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Teraz juz wszystkim sie podaje to znieczulenie, lidokaine po prostu sa tez inne preparaty z domieszkami np adrenaliny czego nie wolno stosowac w ciazy, rzadko stosowane w pl ale dlatego tez zawsze trzeba powiedziec ze sie jest w ciazy nawet jak juz brzuch jest wielki zeby nie bylo.


U mnie sie leczy na siedzaco.

Ja kanalowo bym sie nie podjela bez znieczulenia bo wiem jakbsie wtedy spinam na fotelu, wiecej by mi to zaszkodzilo niz ten zastrzyk. Ale taka zwykla dziurke pewnie bym zniosla

Cytat:
Napisane przez aszkaa90 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa. Termin na początek pazdziernika. Mam pytanie - co myślicie o wózku cybex balios s? I o łóżeczku kołysce na początek? Laktatory, elektroniczne nianie, buteleczki... niczego jeszcze nie mam. Dopiero zapieram się za kompletowanie. TO moja pierwsza ciąża
Czesc
O tym wozku nic nie wiem o laktatorach tez nie, takze nie pomoge Niani nie planuje, zamiast kolyski bujaczek rozkladany na plasko no a buteleczka dla mnie musi byc szklana i to tyle
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 20:53   #4449
malinova_
Raczkowanie
 
Avatar malinova_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 289
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Cytat:
Napisane przez aszkaa90 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa. Termin na początek pazdziernika. Mam pytanie - co myślicie o wózku cybex balios s? I o łóżeczku kołysce na początek? Laktatory, elektroniczne nianie, buteleczki... niczego jeszcze nie mam. Dopiero zapieram się za kompletowanie. TO moja pierwsza ciąża
Witaj
Co do wózka to nie mam zielonego pojęcia.
Kołyska u mnie się sprawdzila przy pierwszym dziecku, teraz też zamierzam skorzystać.
Laktator mam elektryczny lovi pro lactis, u mnie się sprawdził.
Butelka - ja polecam medela calma. To taka butelka, która wymaga wysiłku żeby coś z niej poleciało. Z laktatorów popularna jest jeszcze medela mini electric.
Prawda jest taka, że każdemu pasuje co innego

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
malinova_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 21:02   #4450
aszkaa90
Raczkowanie
 
Avatar aszkaa90
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 192
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

dziękuję za odpowiedzi. A jaki wózek polecacie? Macie już wybrane?
aszkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 21:27   #4451
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Cytat:
Napisane przez aszkaa90 Pokaż wiadomość
dziękuję za odpowiedzi. A jaki wózek polecacie? Macie już wybrane?
Ja nie, zamierzam chyba iść do komisu, zobaczyć co mają i kupić coś używanego, co mi się spodoba. Przy pierwszej córce trafiłam na wózek petardę właśnie w ten sposób i to w super cenie.
Mężowi się marzy taki, żeby się dało z nim biegać, ale zobaczymy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-21, 21:40   #4452
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Ja mam wozek, liczyly sie dla mnie pompowane kola, duza gondola zimowa z buda rozkladana na wiecej niz 90 stopni i zeby mi sie zmiescil do bagaznika, to wszystko no i tapicerke wzielam nieprzemakalna. Wg mnie np skretnosc tych wozkow jest bardzo podobna. Nie moge polecic, bo to tez pierwsza ciaza wiec dopiero sie okaze.
Po swoich doswiadczeniach polecam sie upewnic czy do danego wozka pasuje wybrany przez ciebie fotelik lub NA PEWNO sa do niego adaptery
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-22, 06:35   #4453
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Dzień dobry
Zostało mi 83 dni do terminu. Maluda w brzuszku w nocy zrobiła sobie imprezę, starsza coś spała nie spokojnie.
Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Co do łóżeczka - ja kupuję dostawkę, ale wyglądająca jak typowe łóżeczko i na kółkach, żeby móc w ciągu dnia dawać do pokoiku dziewczynek a na noc tylko do nas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas też będzie dostawka. I na razie ja będę w pokoju z dziewczynami.
Jak młodsze porośnie, to zrobimy im pokuj z piętrowym łóżkiem.
Cytat:
Napisane przez maciejka1987 Pokaż wiadomość
Tak jak mówię, nie wiem jak to dokładnie u mnie było, ja to leczenie kanałowe chyba właśnie miałam w I trymestrze. I bralam dużo leków. W każdym bądź razie musiałam mieć kartkę od gina, a gin nie był zdziwiony, że musi mi tą kartkę dać. Ale tak jak wcześniej pisałam ja nie jestem przeciętna ciężarówka. Może przez to takie środki bezpieczeństwa. Może 5 lat temu były inne standardy?

Za 2 tygodnie idę do dentysty i zobaczę jak teraz będzie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla ciąży najgorzej, to nie leczyć zębów, stan zapalny może doprowadzić do zakażenia i doprowadzić albo do porównania, albo przedwczesnego pęknięcia błon płodowych.

To samo dotyczy innych infekcji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:35 ---------- Poprzedni post napisano o 07:29 ----------

Cytat:
Napisane przez aszkaa90 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa. Termin na początek pazdziernika. Mam pytanie - co myślicie o wózku cybex balios s? I o łóżeczku kołysce na początek? Laktatory, elektroniczne nianie, buteleczki... niczego jeszcze nie mam. Dopiero zapieram się za kompletowanie. TO moja pierwsza ciąża
Witaj
Co do wózka, to mi bardziej podoba się cybex balios m, ma szerszą gondolę i siedzisko w spacerówce.
Mam wózek od kupiony od sąsiadki, ale wtedy mieszkaliśmy w bloku z windą i waga nie miała takiego znaczenia.
Teraz stwierdziłam, że pewnie na wiosnę kupię lżejszą spacerówkę i możliwe, że tego cybex balios m

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-22, 06:47   #4454
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Nie ma mnie





Ogolnie jak lekarz z jakiegos powodu zwatpil to zawsze lepiej dmuchac na zimne niz w druga strone. Ale normalnie zadnego problemu nie ma nawet jest miejsce na wizytr stomatologiczna w karcie ciazy



Ja mialam isc na rtg panoramiczne przed ciaza i wyleczyc ewentualne ubytki ale... Ciaza byla szybsza



Teraz juz wszystkim sie podaje to znieczulenie, lidokaine po prostu sa tez inne preparaty z domieszkami np adrenaliny czego nie wolno stosowac w ciazy, rzadko stosowane w pl ale dlatego tez zawsze trzeba powiedziec ze sie jest w ciazy nawet jak juz brzuch jest wielki zeby nie bylo.





U mnie sie leczy na siedzaco.



Ja kanalowo bym sie nie podjela bez znieczulenia bo wiem jakbsie wtedy spinam na fotelu, wiecej by mi to zaszkodzilo niz ten zastrzyk. Ale taka zwykla dziurke pewnie bym zniosla





Czesc

O tym wozku nic nie wiem o laktatorach tez nie, takze nie pomoge Niani nie planuje, zamiast kolyski bujaczek rozkladany na plasko no a buteleczka dla mnie musi byc szklana i to tyle
Wszystkim...

Wiem, że masz 3 doktoraty ze wszystkiego, ale jak widać nie wszędzie jest tak samo i nie każdemu to przeszkadza

Jak byłam u dentysty ze 2 miesiace temu to pan mi zaproponował znieczulenie dla ciężarnych
Wiec nie generalizowala bym od razu wszystkiego, bo jak pokazuje życie może by różnie




Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-22, 06:51   #4455
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Dzień dobry, właśnie zaczęłam 31 tydzień. Nie ogarniam, że zostało tak niewiele...
Dziś pierwsza noc w mieszkaniu po dwóch tygodniach remontu. Na materacu, bo wciąż nie mamy kupionego tapczanu, ale spało mi się tak źle, że chyba nie będę tak wydziwiać i dzisiaj coś w końcu wybiorę
Miłego dnia, dziewczyny!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-22, 07:00   #4456
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Dzień dobry, właśnie zaczęłam 31 tydzień. Nie ogarniam, że zostało tak niewiele...
Dziś pierwsza noc w mieszkaniu po dwóch tygodniach remontu. Na materacu, bo wciąż nie mamy kupionego tapczanu, ale spało mi się tak źle, że chyba nie będę tak wydziwiać i dzisiaj coś w końcu wybiorę
Miłego dnia, dziewczyny!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahahaha najważniejsze, że motywacja wzrosła
Jak wrażenia córki?


Mi apka pokazuje 69 do TP. Moja ulubiona liczba
Hahaha a ze dzisiaj dzieci zostają u Babci a ja śpię z chlopem to może coś zmajstrujemy hahaha

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały

Edytowane przez Margosia__
Czas edycji: 2019-07-22 o 07:03
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-22, 07:42   #4457
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Hahahaha najważniejsze, że motywacja wzrosła
Jak wrażenia córki?


Mi apka pokazuje 69 do TP. Moja ulubiona liczba
Hahaha a ze dzisiaj dzieci zostają u Babci a ja śpię z chlopem to może coś zmajstrujemy hahaha

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Zachwycona! Różnica jest kolosalna, wtedy miała pokój pół na pół z moją pracownią, więc bardzo mało przestrzeni, teraz wreszcie ma się gdzie bawić
No i z kuchni ściągnęliśmy folie ochronne i wreszcie mnie opadła szczęka. Jest bosko, dokładnie tak, jak sobie wymarzyłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-22, 08:05   #4458
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Zachwycona! Różnica jest kolosalna, wtedy miała pokój pół na pół z moją pracownią, więc bardzo mało przestrzeni, teraz wreszcie ma się gdzie bawić
No i z kuchni ściągnęliśmy folie ochronne i wreszcie mnie opadła szczęka. Jest bosko, dokładnie tak, jak sobie wymarzyłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cudownie się to czyta, chociaż strasznie zazdroszcze

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-22, 08:13   #4459
malinova_
Raczkowanie
 
Avatar malinova_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 289
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Dzień dobry, właśnie zaczęłam 31 tydzień. Nie ogarniam, że zostało tak niewiele...
Dziś pierwsza noc w mieszkaniu po dwóch tygodniach remontu. Na materacu, bo wciąż nie mamy kupionego tapczanu, ale spało mi się tak źle, że chyba nie będę tak wydziwiać i dzisiaj coś w końcu wybiorę
Miłego dnia, dziewczyny!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I co się śniło?
Moi znajomi spali na materacu dobre kilka lat. Jak pojawiło się dziecko to stwierdzili, że to nawet lepiej, bo nie spadnie im z łóżka tylko z materaca

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
malinova_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-22, 08:31   #4460
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez malinova_ Pokaż wiadomość
I co się śniło?
Moi znajomi spali na materacu dobre kilka lat. Jak pojawiło się dziecko to stwierdzili, że to nawet lepiej, bo nie spadnie im z łóżka tylko z materaca

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
Musieli być juz tak przyzwyczajeni
Ja spałam na matracu na początku ciąży i o ile wcześniej nigdy mi to nie przeszkadzało tak wtedy było nie do końca przyjemne

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-22, 08:31   #4461
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mazwmy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Wszystkim...

Wiem, że masz 3 doktoraty ze wszystkiego, ale jak widać nie wszędzie jest tak samo i nie każdemu to przeszkadza

Jak byłam u dentysty ze 2 miesiace temu to pan mi zaproponował znieczulenie dla ciężarnych
Wiec nie generalizowala bym od razu wszystkiego, bo jak pokazuje życie może by różnie




Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
A ja nie widze powodu zeby straszyc slasherke ze potrzebuje jakies zaswiadczenia od lekarza albo ze jej nie dadza znieczulenia "bo ciaza" tylko dlatego ze jakis jeden lekarz komus tak kazal bez zadnego powodu bo tak sobie wymyslil.
Nie trxeba miec doktoratu, to nie jest wiedza tajemna i dla calego kraju sa takie same przepisy.
Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Zachwycona! Różnica jest kolosalna, wtedy miała pokój pół na pół z moją pracownią, więc bardzo mało przestrzeni, teraz wreszcie ma się gdzie bawić
No i z kuchni ściągnęliśmy folie ochronne i wreszcie mnie opadła szczęka. Jest bosko, dokładnie tak, jak sobie wymarzyłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No i dla takiego efektu warto bylo sie meczyc
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-22, 08:32   #4462
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Idę na strych szukać chłopakom dmuchanego zamku do skakania. 3 lata go nie wyciagalismy, ciekawe czy go myszy nie zjadly;-p

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-22, 08:54   #4463
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Zachwycona! Różnica jest kolosalna, wtedy miała pokój pół na pół z moją pracownią, więc bardzo mało przestrzeni, teraz wreszcie ma się gdzie bawić
No i z kuchni ściągnęliśmy folie ochronne i wreszcie mnie opadła szczęka. Jest bosko, dokładnie tak, jak sobie wymarzyłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Superancko Pozytywnie zazdroszczę
Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Idę na strych szukać chłopakom dmuchanego zamku do skakania. 3 lata go nie wyciagalismy, ciekawe czy go myszy nie zjadly;-p

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Zaproś mnie do siebie, też chcę taką zabawkę


Wózek mam na oku, ale nie ma go nigdzie stacjonarnie w moich okolicach w Polsce ani UK, więc skoczę zapewne obejrzeć używkę, których też jakoś super blisko mnie nie ma, ale cóż Myślałam też o zerknięciu w komisie.
Na początek dzieciak będzie w koszu Mojżesza. Btw, ten materac na ziemi miałby być albo bezpośrednio, albo na jakimś niewysokim podeście wg tego artykułu Muszę zgłębić temat choćby z ciekawości.
Butelki to olewam. Pomyślę potem. Wpadła mi jakaś chyba z aventu czy tommee tippee, więc odłożyłam
A laktator zainteresował mnie elvie, ale drogie dziadostwo, nie wiem, czy ustrzelę w dobrej cenie. No i najważniejsze, nie wiem czy mi się przyda. Jak tak, na pewno chcę elektryczny
Nianię z monitorem mam angelcare.
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-22, 09:14   #4464
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mazwmy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
A ja nie widze powodu zeby straszyc slasherke ze potrzebuje jakies zaswiadczenia od lekarza albo ze jej nie dadza znieczulenia "bo ciaza" tylko dlatego ze jakis jeden lekarz komus tak kazal bez zadnego powodu bo tak sobie wymyslil.

Nie trxeba miec doktoratu, to nie jest wiedza tajemna i dla calego kraju sa takie same przepisy.



No i dla takiego efektu warto bylo sie meczyc
Pewnie, że nikt nie chce straszyć
Koleżanka tylko napisała jak to u niej było, każda z nas ma inne doświadczenia i poprostu się nimi dzieli
Bo wytyczne wytycznymi, a życie życiem



Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Superancko Pozytywnie zazdroszczę



Zaproś mnie do siebie, też chcę taką zabawkę





Wózek mam na oku, ale nie ma go nigdzie stacjonarnie w moich okolicach w Polsce ani UK, więc skoczę zapewne obejrzeć używkę, których też jakoś super blisko mnie nie ma, ale cóż Myślałam też o zerknięciu w komisie.

Na początek dzieciak będzie w koszu Mojżesza. Btw, ten materac na ziemi miałby być albo bezpośrednio, albo na jakimś niewysokim podeście wg tego artykułu Muszę zgłębić temat choćby z ciekawości.

Butelki to olewam. Pomyślę potem. Wpadła mi jakaś chyba z aventu czy tommee tippee, więc odłożyłam

A laktator zainteresował mnie elvie, ale drogie dziadostwo, nie wiem, czy ustrzelę w dobrej cenie. No i najważniejsze, nie wiem czy mi się przyda. Jak tak, na pewno chcę elektryczny

Nianię z monitorem mam angelcare.
Mój Duży przez chwile spał na materacu jak złożyliśmy łóżeczko a zanim przyszło duże łóżko. Miało to taka zaletę, że nisko do spadania

Za to Mały często spada z wielkiego małżeńskiego łóżka hahaha on Haba maratony przez sen biega, że się tak przemieszcza

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-22, 09:35   #4465
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Laura widziałam na yt taki pokój montessori właśnie, tylko to był chyba już dla takiego pełzająco-chodzącego dziecka. Trochę nie wiem jak by to miało być z niemowlakiem, jednak bym się bała, że zleci z tego materacyka na buzię i tak zostanie a ja nie usłyszę, ale może to jest jakoś ogarnięte w tym systemie? I jak ze schylaniem się do tego dziecka? Jak wyczytasz to daj znać
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-22, 09:57   #4466
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Wojtek ma takie łóżko, że jak nawet spadnie to nic się nie stanie tz sam robił.
U nas znowu zmiana koncepcji. Wywaliłam tzta do komody a Róży ciuchy mam wyżej w szafie żeby się nie schylać

Młoda będzie spala na początku w koszu, pewnie do pierwszego karmienia bo później zostanie z nami w łóżku jak i starszaki ��

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Wojtek ma takie łóżko, że jak nawet spadnie to nic się nie stanie tz sam robił.
U nas znowu zmiana koncepcji. Wywaliłam tzta do komody a Róży ciuchy mam wyżej w szafie żeby się nie schylać

Młoda będzie spala na początku w koszu, pewnie do pierwszego karmienia bo później zostanie z nami w łóżku jak i starszaki 😀
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-22, 10:34   #4467
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Superancko Pozytywnie zazdroszczę

Zaproś mnie do siebie, też chcę taką zabawkę


Wózek mam na oku, ale nie ma go nigdzie stacjonarnie w moich okolicach w Polsce ani UK, więc skoczę zapewne obejrzeć używkę, których też jakoś super blisko mnie nie ma, ale cóż Myślałam też o zerknięciu w komisie.
Na początek dzieciak będzie w koszu Mojżesza. Btw, ten materac na ziemi miałby być albo bezpośrednio, albo na jakimś niewysokim podeście wg tego artykułu Muszę zgłębić temat choćby z ciekawości.
Butelki to olewam. Pomyślę potem. Wpadła mi jakaś chyba z aventu czy tommee tippee, więc odłożyłam
A laktator zainteresował mnie elvie, ale drogie dziadostwo, nie wiem, czy ustrzelę w dobrej cenie. No i najważniejsze, nie wiem czy mi się przyda. Jak tak, na pewno chcę elektryczny
Nianię z monitorem mam angelcare.
Też myślę nad laktatorem, przy pierwszej córce nie używałam, ale teraz chciałabym mieć większą swobodę w zostawianiu małej mężowi czy komuś innemu... Albo w ogóle pomyślę nad karmieniem mieszanym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-22, 11:14   #4468
agnieszka_wilczewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 309
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Zastanawiam się nad kupnem laktatora właśnie, ale nie wiem jaki lepszy... Elektryczny czy zwykły. Polozna polecala jakiś zwykły, koszt koło 100 zł, ale podobno wiele razy go pozyczala i dużo przetrzymal, muszę ją dopytać jak się zjawię jeszcze u niej
agnieszka_wilczewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-22, 11:16   #4469
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Najgorsze z tymi laktatorami ze nie wiadomo jaki kuoic bo kazda ma inne piersi
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-22, 11:23   #4470
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Najgorsze z tymi laktatorami ze nie wiadomo jaki kuoic bo kazda ma inne piersi
Piersi chyba nie mają nic do wyboru laktatora.
Ja mam taki zwykły ręczny za 50zl. I kupiłam już po porodzie jak mi cycki rozsadzało, odciagalam tylko do uczucia ulgi. Później chwilę bawiłam się w karmienie butelka, ale odciąganie - nie jest dla mnie. Za dużo z tym roboty 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-01 11:22:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:10.