O co mu chodzi? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-07-01, 16:08   #1
Nikoletta00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1

O co mu chodzi?


Od jakiegoś czasu zaczęlam pisac z przyjacielem mojego bylego chłopaka.Właściwie to on napisał do mnie.Znaliśmy sie już jakis czas,bo gdy bylam z eks spotykaliśmy się w większym gronie znajomych w którym on tez tam byl.Nigdy jakoś szczególnie ze soba nie rozmawialismy,poza tymi wyjsciami nie mielismy kontaktu.On jest dużo starszy ode mnie bo prawie o 11 lat i dla niego to jestem jeszcze gówniarą(ja mam 19 a on 30).Nagle z dnia na dzien napisal do mnie co u mnie i tak zaczelismy pisać.Potem chciał żebym dała mu snapa,ale odmówilam,jednak on caly czas nalegał,ale w koncu odpuscil.Byla cisza przez 2 dni i on znowu napisal pod pretekstem zakonczenia roku,pytal jakie plany na przyszlosc,na jakie studia sie wybieram itd.Pozniej znowu nie odzywał się przez 4 dni i zaczepil mnie znowu wysylając jakiś filmik.Nie wiem o co chodzi.Dziwnie do mnie pisze,watpie ze mu sie podobam bo nigdy jakoś tego nie okazywal i nawet nie szukał konaktu ze mną i dodatkowo to najlepszy kumpel mojego eks.Jak myslicie o co mu chodzi?
Nikoletta00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-01, 18:05   #2
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: O co mu chodzi?

już wyciągam szklaną kulę skąd możemy to wiedzieć? może jednak mu się spodobałaś, może eks go prosił, żeby wybadał, co u ciebie, może mu się nudzi i chce sobie podbić ego twoim zainteresowaniem
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-01, 20:13   #3
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: O co mu chodzi?

Ja już po pierwszej wiadomości zapytałabym, dlaczego pisze, skoro do tej pory w żaden sposób nie był tobą zainteresowany. Jesteś zdziwiona, więc pytasz.
Proste?
Zamiast gubić się w domysłach.
W każdej chwili możesz zapytać, dlaczego zaczął do ciebie pisać.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-01, 21:12   #4
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: O co mu chodzi?

Cytat:
Napisane przez Nikoletta00 Pokaż wiadomość
Od jakiegoś czasu zaczęlam pisac z przyjacielem mojego bylego chłopaka.Właściwie to on napisał do mnie.Znaliśmy sie już jakis czas,bo gdy bylam z eks spotykaliśmy się w większym gronie znajomych w którym on tez tam byl.Nigdy jakoś szczególnie ze soba nie rozmawialismy,poza tymi wyjsciami nie mielismy kontaktu.On jest dużo starszy ode mnie bo prawie o 11 lat i dla niego to jestem jeszcze gówniarą(ja mam 19 a on 30).Nagle z dnia na dzien napisal do mnie co u mnie i tak zaczelismy pisać.Potem chciał żebym dała mu snapa,ale odmówilam,jednak on caly czas nalegał,ale w koncu odpuscil.Byla cisza przez 2 dni i on znowu napisal pod pretekstem zakonczenia roku,pytal jakie plany na przyszlosc,na jakie studia sie wybieram itd.Pozniej znowu nie odzywał się przez 4 dni i zaczepil mnie znowu wysylając jakiś filmik.Nie wiem o co chodzi.Dziwnie do mnie pisze,watpie ze mu sie podobam bo nigdy jakoś tego nie okazywal i nawet nie szukał konaktu ze mną i dodatkowo to najlepszy kumpel mojego eks.Jak myslicie o co mu chodzi?
Ehhh https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276361 i https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276298
Moderacja nie może na stałe zablokować tego trolla Żeby chociaż ciekawe to było
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-01, 21:15   #5
AshaN_
Rozeznanie
 
Avatar AshaN_
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 899
Dot.: O co mu chodzi?

Cytat:
Napisane przez Overcooked Pokaż wiadomość
Ehhh https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276361 i https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276298
Moderacja nie może na stałe zablokować tego trolla Żeby chociaż ciekawe to było
Tak jakoś znajome mi sie wydawalo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AshaN_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-02, 18:02   #6
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: O co mu chodzi?

Cytat:
Napisane przez AshaN_ Pokaż wiadomość
Tak jakoś znajome mi sie wydawalo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie też.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-02, 21:49   #7
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 857
Dot.: O co mu chodzi?

Czyli jednak mam dobrą pamięć.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-04, 14:39   #8
ANKA54321
Zadomowienie
 
Avatar ANKA54321
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 184
Dot.: O co mu chodzi?

Cytat:
Napisane przez Nikoletta00 Pokaż wiadomość
Od jakiegoś czasu zaczęlam pisac z przyjacielem mojego bylego chłopaka.Właściwie to on napisał do mnie.Znaliśmy sie już jakis czas,bo gdy bylam z eks spotykaliśmy się w większym gronie znajomych w którym on tez tam byl.Nigdy jakoś szczególnie ze soba nie rozmawialismy,poza tymi wyjsciami nie mielismy kontaktu.On jest dużo starszy ode mnie bo prawie o 11 lat i dla niego to jestem jeszcze gówniarą(ja mam 19 a on 30).Nagle z dnia na dzien napisal do mnie co u mnie i tak zaczelismy pisać.Potem chciał żebym dała mu snapa,ale odmówilam,jednak on caly czas nalegał,ale w koncu odpuscil.Byla cisza przez 2 dni i on znowu napisal pod pretekstem zakonczenia roku,pytal jakie plany na przyszlosc,na jakie studia sie wybieram itd.Pozniej znowu nie odzywał się przez 4 dni i zaczepil mnie znowu wysylając jakiś filmik.Nie wiem o co chodzi.Dziwnie do mnie pisze,watpie ze mu sie podobam bo nigdy jakoś tego nie okazywal i nawet nie szukał konaktu ze mną i dodatkowo to najlepszy kumpel mojego eks.Jak myslicie o co mu chodzi?
Moja szklana kula mówi, że chce cie bzyknąć. Szykuj się.
ANKA54321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 10:32   #9
greenlemon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 583
Dot.: O co mu chodzi?

może chce wybadać teren dla siebie, może chce wybadać teren dla twojego byłego.

masz dużo koleżanek? sama jestem po 30 i (niektorzy) moi koledzy szukają dróg dojścia do młodych dziewczyn, bo tak na codzień nie maja do nich dostępu - może liczy że mu podsuniesz koleżanki? dla nich to świeże mięso.

Edytowane przez greenlemon
Czas edycji: 2020-07-05 o 11:13
greenlemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-06, 16:53   #10
Misthios
Raczkowanie
 
Avatar Misthios
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 212
Dot.: O co mu chodzi?

Myślę, że chodzi mu o seks z nastolatką. Mężczyźni często "sprzedają" sobie partnerki kumplom i często też opowiadają jaka ona jest w łóżku. Chyba byłaś dobra skoro kolega ma na ciebie chrapkę. Zablokuj go i nie rozmawiaj z nim. Nie bądź naiwna.
Misthios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 18:07   #11
janapalona
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 181
Dot.: O co mu chodzi?

Cytat:
Napisane przez Misthios Pokaż wiadomość
Myślę, że chodzi mu o seks z nastolatką. Mężczyźni często "sprzedają" sobie partnerki kumplom i często też opowiadają jaka ona jest w łóżku. Chyba byłaś dobra skoro kolega ma na ciebie chrapkę. Zablokuj go i nie rozmawiaj z nim. Nie bądź naiwna.
wystarczy, że jest nastolatką, może być kłodą
janapalona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-07 18:07:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:58.