Dziwna sprawa / relacja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-07-07, 09:18   #1
AgnieszkaDu92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1

Dziwna sprawa / relacja


Nie chcę żebyście myślały, że to troll czy coś.. zacznę od początku. Z M. znamy się od października 2019 roku (poznaliśmy się na portalu randkowym). Na początku w sumie i tak nie braliśmy tej znajomości serio, zwłaszcza, że on był „świeżo” po rozstaniu, ja już trochę dłużej wolna. Nasze spotkania na początku bardziej przypominały jakąś terapię wyciągającą go z dołka. Chodziliśmy do kina, knajpki itp. Było dużo tych spotkań, ja nic do niego nie czułam, wówczas nawet bawiłam się w „swatkę” co go wkurzało. Wtedy moja podświadomość (i nie tylko; przyjaciółka również) powiedziały „dość! Przestań gadać o innych laskach i przestań go swatać!”. I tak zrobiłam. Zaczęłam inaczej na niego patrzeć, zaczęłam coś czuć. Rozmawiał ze mną o dziwnych rzeczach. Mówił, że życie zupełnie nieoczekiwanie przynosi nam coś czego się w ogóle nie spodziewamy, że to akurat jego dotyczy. Nie wiedziałam o co chodzi, no ale nie drążyłam tematu. Zaprosił mnie na wyjazd 5 dniowy. Zgodziłam się. Nic się na tym wyjeździe nie wydarzyło. Jakieś podchody może były, ale ja „olałam”. Ale po samym wyjeździe powiedziałam mu prawdę, że nie patrzę na niego już tylko jak na kolegę tylko kogoś więcej. Odpowiedział tylko, że ma tak samo. Niby powinno być już lepiej. Niby. Spotykamy się normalnie, ale zaczął mnie wkurzać. Wkurzać tym, że się kompletnie nie stara. Mówił o wspólnych wakacjach, ale na obecną chwilę kompletnie mnie nie rajcują wspólne wakacje. Żadnych gestów, że faktycznie „ma tak samo”, tak jakby czekał tylko na mój ruch. Na wyjeździe raz zapytałam „a jak to jest? Jak dziewczyna ci się podoba to jak zabiegasz?” a on „zawsze tak było, że to dziewczyna wyznawała mi pierwsza uczucia, ja nigdy nie zabiegałem”. Nasze rozmowy ostatnio też tak wyglądają jak rozmowa głupiego z głupim. Mam wrażenie, że się wszystko cofa a nie idzie do przodu. Co tu robić? Mam z nim szczerze pogadać jak jest? Oczywiście uważam, że nic na siłę. Nie jestem aż tak zdesperowana, żeby robić z tego wielką tragedię, ale poznam kogoś nowego i będzie „foch” albo że przecież mówiłam, że jego postrzegam inaczej.
AgnieszkaDu92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 10:58   #2
Wiraccocha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 134
GG do Wiraccocha
Dot.: Dziwna sprawa / relacja

ty chcesz z nim związku, on z tobą nie, musisz zdecydować czy dalej chcesz to ciągnąć.
Wiraccocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 12:36   #3
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Dziwna sprawa / relacja

Serio nie wiesz co robić? Facet ma Cię w dupie, a Ty jeszcze koło niego skaczesz.
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 12:49   #4
Cukier_Puder_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 381
Dot.: Dziwna sprawa / relacja

Koleś ma ciebie gdzieś, nic do ciebie nie czuje, dalej jesteś tylko plastrem po ex albo zwykłą koleżanką, z którą może pogadać. Sorry, ale jak na samym początku rozmowa się nie klei i facet ciebie wkurza, to związku z tego nie będzie
Cukier_Puder_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 13:46   #5
LhunLai
Eternal rebel
 
Avatar LhunLai
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 1 054
Dot.: Dziwna sprawa / relacja

No i właśnie Ci powiedział, że jesteś kolejną w sznureczku innych, która mu pierwsza wyznała, nie urąga Ci to? Widać po tym, że ma kobiety w dupie, na zasadzie Ty się staraj a jaśnie panicz łaskawie przystanie na związek. I na całą resztę, jak widać, też.
LhunLai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 16:54   #6
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Dziwna sprawa / relacja

Olej go.
Facet podbił sobie ego twoim kosztem a tak ogólnie ma cię gdzieś.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 17:46   #7
Requa__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 6
Dot.: Dziwna sprawa / relacja

Miałam bardzo podobną sytuację parę lat temu. Moim zdaniem może być tak, że jeszcze nie przerobił tego rozstania i nie jest gotowy na nowy związek, zwłaszcza, że byłaś niejako świadkiem rozstania. Musisz dać mu czas, jedź z nim na te wakacje jak z kolegą. Nie myśl, ciesz się odpoczynkiem i miłym towarzystwem. Nie narzucaj się, nie stawiaj mu ultimatum, ale też nie swataj go z innymi. Jeśli po wspólnym wyjeździe nic się nie zmieni między wami to powiedz, że albo się spotykacie jako kobieta i mężczyzna, albo każde idzie w swoją stronę.
Requa__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-07 18:46:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:50.