Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-30, 18:32   #31
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
poszukam przebarwien na twarzy sie pozbylam dzieki no scarowi i dlatego tez mam taka jasna skore heh bede chodzacym okazem zdrowia po tej witaminie C az bede promieniowac
No, ja używam i cera jest naprawdę ładniejsza, można smarować się samą, albo jak komuś jest za tłusta, bo ma dużo gliceryny to można zmieszać z wodą, albo balsamem i działa też przeciwzmarszczkowo
narjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 18:34   #32
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
No, ja używam i cera jest naprawdę ładniejsza, można smarować się samą, albo jak komuś jest za tłusta, bo ma dużo gliceryny to można zmieszać z wodą, albo balsamem i działa też przeciwzmarszczkowo
to bede musiala zmieszac bo mnie praktycznie wszystko zapycha zaraz mam jakies "cuda" na twarzy chyba ze poszukam jakiegos hydrolatu na biochemii urody z jakimis cytrusami?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 18:39   #33
02eba319b6a88f5cf3646afc45676ed72e415e48_5eab58a6545cb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 450
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja czekam na zamówione kulki Pierre Rene. Wzięłam 01 Pastel i 02 Beige. Pierwsze "kuklowe" kosmetyki i pierwszy róż zarazem . Może któraś używa/ła i podzieli się opinią ?
02eba319b6a88f5cf3646afc45676ed72e415e48_5eab58a6545cb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 18:49   #34
Delave
Raczkowanie
 
Avatar Delave
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: groch pod siódmym materacem
Wiadomości: 394
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Oooo, ten cebion ciekawie brzmi, czy to jest coś w rodzaju juvitu??
__________________
ehhh
Delave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 18:51   #35
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no przydaloby sie (zal cukru pudru) bo troche dziwnie to bedzie wygladac jak zaczne uzywac jasniejszego podkladu:/ narazie musze jechac na takim przy ktorym to jakos normalnie wyglada, ale sie stesknilam za jasna skora no i tylko te niedobitki opalenizny mnie powstrzymuja heh leci do mnie colorstay 180 wiec i tak ciemny ale zmieszam go z rozswietlaczem revlonu skinlights 01 i bedzie idealny o stopien go rozjasni i akurat wyjdzie cos jak ivory czy buff
Zawsze ta maseczka trochę spływa i się nałykam cukru z oliwą i cytryną, nawet dobre

Jej, ja pokochałam Revlona Ivory, i będę o tym mówiła przy każdej okazji, ale trochę za ciemny i za różowy, spróbuję mieszać z fioletową bazą

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
Ja używam głównie AOHa (i kuleczek Vollare) i chwale sobie Co prawda więcej nałozyć nie można, bo widać, że jest ciemniejszy, ale delikatny glow i owszem
Kiedy zdrapywałam brokat to zauważyłam, że ma delikatny beżowy odcień, le mam nadzieję, że przy minimalnej ilości nie będzie mnie zaciemniał

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Oryginalna Dita i oryginalny Manson (bez dwóch zdań )
Nom Ale Dita szczególnie na tym drugim zdjęciu wygląda mi jakoś różowo...

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Może Cebion? To takie kropelki dla dzieci z witaminą C, do nabycia w aptece ok. 16 zł rozjaśniają i ogólnie są dobre na skórę. Mojej koleżance nawet przebarwienia trochę rozjaśniły.
W życiu o tym nie słyszałam, może powinnam spróbować... Napisz o tym coś więcej

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
poszukam przebarwien na twarzy sie pozbylam dzieki no scarowi i dlatego tez mam taka jasna skore heh bede chodzacym okazem zdrowia po tej witaminie C az bede promieniowac
No i kolejna kusi! Już kiedyś zastanawiałam się nad No Scarem, teraz poczytałam KWC i chyba kompletnie się zakocham A pieniędzy niet Ale trzeba pielęgnować swoją bladość...

O, dimiti, Ciebie się jeszcze nie pytałam a Ty taka obcykana w kosmetykach - miałaś kiedyś bazy Inglota lub/i Kryolana? Bo rozważam, którą lepiej kupić...
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 19:05   #36
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Delave Pokaż wiadomość
Oooo, ten cebion ciekawie brzmi, czy to jest coś w rodzaju juvitu??
Tak to samo, ale czytałam, że podobno mniej zapycha.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
to bede musiala zmieszac bo mnie praktycznie wszystko zapycha zaraz mam jakies "cuda" na twarzy chyba ze poszukam jakiegos hydrolatu na biochemii urody z jakimis cytrusami?
Mnie też większość kosmetyków zapycha zwłaszcza mineral oil i wszelkie triglyceride, ale gliceryna mnie na szczęście nie zapycha. Używam nie rozcieńczony nawet na twarz i nic mi nie jest. Może jakąś lepszą dodają ze względu na to, że to do jedzenia dla dzieci?

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
W życiu o tym nie słyszałam, może powinnam spróbować... Napisz o tym coś więcej
Skład to tylko kwas askorbowy i gliceryna, nie ma więcej żadnej chemii, dlatego trzeba zużyć w ciągu 3 miesięcy od otwarcia. Skórę rozjaśnia, zmiękcza, mnie nawet nawilża, dobre na naczynka i przeciwzmarszczkowe To moje odkrycie kosmetyczne roku 2008

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
O, dimiti, Ciebie się jeszcze nie pytałam a Ty taka obcykana w kosmetykach - miałaś kiedyś bazy Inglota lub/i Kryolana? Bo rozważam, którą lepiej kupić...
Dołączam się do pytania, zwłaszcza która mniej zapycha

Edytowane przez narjia
Czas edycji: 2008-12-30 o 19:15
narjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 19:06   #37
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

[1=02eba319b6a88f5cf3646af c45676ed72e415e48_5eab58a 6545cb;10276241]Ja czekam na zamówione kulki Pierre Rene. Wzięłam 01 Pastel i 02 Beige. Pierwsze "kuklowe" kosmetyki i pierwszy róż zarazem . Może któraś używa/ła i podzieli się opinią ?[/QUOTE]

Mam kulki 01 Pastel.
To takie tańsze meteorytki Przede wszystkim rozświetlają (ale subtelnie); rozjaśniają twarz, cera staje się wypoczęta i świeża. Kocham te kulki, mogłabym też godzinami je wąchać, bo ich zapach na mnie działa

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Jej, ja pokochałam Revlona Ivory, i będę o tym mówiła przy każdej okazji, ale trochę za ciemny i za różowy, spróbuję mieszać z fioletową bazą

Nom Ale Dita szczególnie na tym drugim zdjęciu wygląda mi jakoś różowo...

Mnie bardzo ciekawią bazy Inglota.
Dziś kupiłam sobie świetny korektor Inglota w kremie, idealny dla bladolicych nr 35 (żółto-biały).
Kupiłam też korektor w musie Maybelline nr 02, również jasny.
Chciałam jeszcze kupić bazę Inglot, ale funduszy już nie mam

Specjalnie wkleiłam zdjęcie Dity, na którym nie jest biała, bo czasami ta białość może być zasługą PS.
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-30, 19:08   #38
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Wpisałam sobie w googla No Scar i kurczę kusi. Tylko cena.. Ja jestem teraz totalnie bez kasy.. Przydałoby się coś na przebarwienia i blizny,w których mam większość twarzy.;/
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 19:11   #39
Nowar
Raczkowanie
 
Avatar Nowar
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 207
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

dimiti kiedyś słyszałam , że dobrym domowym sposobem na rozjaśnienie skóry jest maseczka: jogurt naturalny i plasterki cytryny. Nie próbowałam tego , ale podobno jest to skuteczne.
Nowar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 19:12   #40
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Wpisałam sobie w googla No Scar i kurczę kusi. Tylko cena.. Ja jestem teraz totalnie bez kasy.. Przydałoby się coś na przebarwienia i blizny,w których mam większość twarzy.;/
Polecam Cepan, jest idealny na blizny. Jedynym minusem jest jego zapach, ale blizny eliminuje i to nawet te pooperacyjne.
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 19:17   #41
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Polecam Cepan, jest idealny na blizny. Jedynym minusem jest jego zapach, ale blizny eliminuje i to nawet te pooperacyjne.
Ooo dzięki za info. A jak stoi z ceną ?
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-30, 19:17   #42
Delave
Raczkowanie
 
Avatar Delave
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: groch pod siódmym materacem
Wiadomości: 394
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Mnie niestety większość rzeczy też zapycha, a nie chce zepsuć efektów atredermu z którym się męczę od dluższego czasu. Mnie niestety gliceryna w dużych ilościach zapycha ale raczej się skuszę.

Ja miałam nieco jasniejszą cerę kiedy smarowałam ją mlekiem. Ale to zapewne efekt uspokojenia naczynek.
__________________
ehhh
Delave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 19:17   #43
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Ooo dzięki za info. A jak stoi z ceną ?
Ok. 15 zł
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 19:23   #44
przykre
Raczkowanie
 
Avatar przykre
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wadowice.
Wiadomości: 137
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

dziś szorując zawzięcie po ramionach i rękach peelingiem cukrowo-oliwowo-cytrynowym (do czerwoności ) przypomniałam sobie jak kiedyś przed laty ubolewałam, dlaczego moja opalenizna trzyma się tak krótko, a innym dłużej. paradoksalnie, teraz wciąż nie mogę się jej pozbyć. moje nogi, których nie wystawiałam przez rok na słońce, w porównaniu z rękami po prostu świecą białością. z jednej strony to pocieszające, wiedzieć że do takiego koloru może zjaśnieć moja skóra, z drugiej - bardzo denerwuje =)
przykre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 19:31   #45
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Ok. 15 zł
To na moje fundusze
Dzięki
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 19:37   #46
vogelek
Raczkowanie
 
Avatar vogelek
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 339
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Przykre, mam taki sam problem jak Ty. Na szczęści ramiona mam już blade zostały mi tylko zewnętrzne strony rąk, brzuch i stopy. Tak więc peelingujmy się.
Wogóle ludzie mnie wkurzają -jestem przed studniówkę i słyszę cały czas pytanie: Kiedy idziesz na solarium? Wrrrr-nie idę na solarium i będę tą brzydką bladolicą :P
A wiecie co powiedziały mi moje pomarańczowe znajome -że opalenizna to pełni funkcję takiej jakby ochrony i dzięki nie człowiek jest bardziej zdrowy, ma lepszą cerę i wogóle. Taaa jasne

A znacie jakiś balsam który wybieliłby skórę a jednocześnie był w miarę tani?
__________________
Jestem "dys" nie zwalnia mnie to jednak z poprawności językowej. Jeżeli zobaczysz błąd ortograficzny/gramatyczny/logiczny zwróć mi na niego uwagę. Będę bardzo wdzięczna.

Edytowane przez vogelek
Czas edycji: 2008-12-30 o 19:38
vogelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 19:43   #47
Kung Fu Candy
Raczkowanie
 
Avatar Kung Fu Candy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: posen
Wiadomości: 274
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

a ja po wczorajszej wizycie u dermatologa dowiedziałam sie ze mam zapalenie skóry wokół ust, dostałam antybiotyk i zakaz malowania i smarowania sie czymkolwiek!!
ja niewiem jak to przetrwam :P ale przynajmiej teraz wiem skąd te ciągłe podrażnienie i uczulenie na mojej skórze

przepraszam za oftop:P
Kung Fu Candy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 19:51   #48
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Delave Pokaż wiadomość
Ja miałam nieco jasniejszą cerę kiedy smarowałam ją mlekiem. Ale to zapewne efekt uspokojenia naczynek.
O ja się nigdy mlekiem nie smarowałam, jogurtowych maseczek nie lubię, bo wolę takie z którymi nie trzeba leżeć i denerwuje mnie jak mi coś z twarzy spływa.
Będę musiała spróbować to smarowanie się mlekiem, bo ogólnie lubię naturalne kosmetyki. Tylko smarowałaś wacikiem w mleku, czy jakąś gazę moczyłaś, ją na twarz i leżałaś?

Cytat:
Napisane przez vogelek Pokaż wiadomość
Przykre, mam taki sam problem jak Ty. Na szczęści ramiona mam już blade zostały mi tylko zewnętrzne strony rąk, brzuch i stopy. Tak więc peelingujmy się.
Ja latem to nawet stopy filtruję, bo jak mi się kilka lat temu trochę opaliły to nie dość, że miałam na nich białe paski od sandałów to jeszcze przy całym jaśniejszym ciele wyglądałam jakbym miała stopy brudne

Edytowane przez narjia
Czas edycji: 2008-12-30 o 19:59
narjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 20:02   #49
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Vogelek Twój avatar mnie hipnotyzuje
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-30, 20:24   #50
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Skład to tylko kwas askorbowy i gliceryna, nie ma więcej żadnej chemii, dlatego trzeba zużyć w ciągu 3 miesięcy od otwarcia. Skórę rozjaśnia, zmiękcza, mnie nawet nawilża, dobre na naczynka i przeciwzmarszczkowe To moje odkrycie kosmetyczne roku 2008
Hm w takim razie kiedy będę miała finanse to zainwestuję, najwyżej oddam mamie.

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Mam kulki 01 Pastel.
To takie tańsze meteorytki Przede wszystkim rozświetlają (ale subtelnie); rozjaśniają twarz, cera staje się wypoczęta i świeża. Kocham te kulki, mogłabym też godzinami je wąchać, bo ich zapach na mnie działa

Mnie bardzo ciekawią bazy Inglota.
Dziś kupiłam sobie świetny korektor Inglota w kremie, idealny dla bladolicych nr 35 (żółto-biały).
Kupiłam też korektor w musie Maybelline nr 02, również jasny.
Chciałam jeszcze kupić bazę Inglot, ale funduszy już nie mam
Znowu mnie kusisz tymi kulkami! ale ja mam AOH i już!

Też patrzyłam dzisiaj za korektorem, chciałam taki w pędzelku najlepie, patrzyłam też na tn potrójny Essence, ale nie zdecydowałam się. A i tak wszystko inne za ciemne

Cytat:
Napisane przez Delave Pokaż wiadomość
Ja miałam nieco jasniejszą cerę kiedy smarowałam ją mlekiem. Ale to zapewne efekt uspokojenia naczynek.
Mlekiem? W jaki sposób?

Cytat:
Napisane przez przykre Pokaż wiadomość
dziś szorując zawzięcie po ramionach i rękach peelingiem cukrowo-oliwowo-cytrynowym (do czerwoności ) przypomniałam sobie jak kiedyś przed laty ubolewałam, dlaczego moja opalenizna trzyma się tak krótko, a innym dłużej. paradoksalnie, teraz wciąż nie mogę się jej pozbyć. moje nogi, których nie wystawiałam przez rok na słońce, w porównaniu z rękami po prostu świecą białością. z jednej strony to pocieszające, wiedzieć że do takiego koloru może zjaśnieć moja skóra, z drugiej - bardzo denerwuje =)
A mnie ponad rok utrzymał się ślad wpoprzek ud od szortów, kiedy nieopatrznie się opaliłam na nogach. Niesamowite, a jeszcze się peelingowałam, żeby zeszło, i na nic.

Cytat:
Napisane przez vogelek Pokaż wiadomość
Wogóle ludzie mnie wkurzają -jestem przed studniówkę i słyszę cały czas pytanie: Kiedy idziesz na solarium? Wrrrr-nie idę na solarium i będę tą brzydką bladolicą :P
A wiecie co powiedziały mi moje pomarańczowe znajome -że opalenizna to pełni funkcję takiej jakby ochrony i dzięki nie człowiek jest bardziej zdrowy, ma lepszą cerę i wogóle. Taaa jasne
Nienawidzę tego kultu słońca i solarium w naszym społeczeństwie, to chore

Cytat:
Napisane przez Kung Fu Candy Pokaż wiadomość
a ja po wczorajszej wizycie u dermatologa dowiedziałam sie ze mam zapalenie skóry wokół ust, dostałam antybiotyk i zakaz malowania i smarowania sie czymkolwiek!!
ja niewiem jak to przetrwam :P ale przynajmiej teraz wiem skąd te ciągłe podrażnienie i uczulenie na mojej skórze

przepraszam za oftop:P
Rozumiemy Twój ból, oby szybko przeszło

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
O ja się nigdy mlekiem nie smarowałam, jogurtowych maseczek nie lubię, bo wolę takie z którymi nie trzeba leżeć i denerwuje mnie jak mi coś z twarzy spływa.
Będę musiała spróbować to smarowanie się mlekiem, bo ogólnie lubię naturalne kosmetyki. Tylko smarowałaś wacikiem w mleku, czy jakąś gazę moczyłaś, ją na twarz i leżałaś?



Ja latem to nawet stopy filtruję, bo jak mi się kilka lat temu trochę opaliły to nie dość, że miałam na nich białe paski od sandałów to jeszcze przy całym jaśniejszym ciele wyglądałam jakbym miała stopy brudne
Ja nienawidzę zapachu jogurtu i śmietany na mojej skóre, nie mogę się tego pozbyć

A ja nigdy nie mogłam znaleźć dobrego filtra, w wakacje pojechałam do Łeby bez tego bo stwierdziłam, że na miejscu sobie kupię - ha ha, największy w całym mieście to był chyba SPF 15 czy 20, ale i tak starałam się unikać słońca.

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Vogelek Twój avatar mnie hipnotyzuje
Mnie też boli od niego głowa
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 20:30   #51
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez przykre Pokaż wiadomość
dziś szorując zawzięcie po ramionach i rękach peelingiem cukrowo-oliwowo-cytrynowym (do czerwoności ) przypomniałam sobie jak kiedyś przed laty ubolewałam, dlaczego moja opalenizna trzyma się tak krótko, a innym dłużej. paradoksalnie, teraz wciąż nie mogę się jej pozbyć. moje nogi, których nie wystawiałam przez rok na słońce, w porównaniu z rękami po prostu świecą białością. z jednej strony to pocieszające, wiedzieć że do takiego koloru może zjaśnieć moja skóra, z drugiej - bardzo denerwuje =)
ja nadal tak mam. nie opalam się od przynajmniej 3 lat, a wciąż ręce i ogólnie "górę" mam ciemniejszą od nóg i peelingi nie pomagają. zaczynam się obawiać, że jedyny sposób na "wyrównanie" koloru, to trochę balsamu brązującego na nogi. Mam nawet jakiś do jasnej karnacji, na który wszyscy narzekają, że bardzo słabo brązowi (dlatego kupiłam )
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 20:39   #52
02eba319b6a88f5cf3646afc45676ed72e415e48_5eab58a6545cb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 450
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Mam kulki 01 Pastel.
To takie tańsze meteorytki Przede wszystkim rozświetlają (ale subtelnie); rozjaśniają twarz, cera staje się wypoczęta i świeża. Kocham te kulki, mogłabym też godzinami je wąchać, bo ich zapach na mnie działa
Taak! No to jestem wniebowzięta . Właśnie taki efekt mi się marzy. Mam nadzieję, że jeszcze w tym tygodniu trafią w moje ręce.
02eba319b6a88f5cf3646afc45676ed72e415e48_5eab58a6545cb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 20:40   #53
Sweetangel171
Raczkowanie
 
Avatar Sweetangel171
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 141
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Ooo dzięki za info. A jak stoi z ceną ?

ja za cepan płaciłam ok 30 zł...
Sweetangel171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 20:43   #54
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Hm w takim razie kiedy będę miała finanse to zainwestuję, najwyżej oddam mamie.
Polecam

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Też patrzyłam dzisiaj za korektorem, chciałam taki w pędzelku najlepie, patrzyłam też na tn potrójny Essence, ale nie zdecydowałam się. A i tak wszystko inne za ciemne
Jak nie potrzebujesz pod oczy to może kup zielony, ja mam zielony z pierre rene w pędzelku, zawsze dodaję do niego trochę podkładu i mam jasny korektor

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
A ja nigdy nie mogłam znaleźć dobrego filtra, w wakacje pojechałam do Łeby bez tego bo stwierdziłam, że na miejscu sobie kupię - ha ha, największy w całym mieście to był chyba SPF 15 czy 20, ale i tak starałam się unikać słońca.
Ja od 2 lat używam Iwostin SPF 50 i zadowolona jestem. Jest raczej ciężki także nawet na zimę się nadaje. Taki bielący trochę, ale na jasnej cerze to ta białość wyrównuje koloryt raczej, zawsze go trochę przypudruję, albo przyskrobiuję i jest ok.
narjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 20:45   #55
Delave
Raczkowanie
 
Avatar Delave
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: groch pod siódmym materacem
Wiadomości: 394
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Mleko na wacik i przecierałam twarz, chodziłam z tym jakiś czas (trochę ściąga skórę, niezbyt przyjemne uczucie). Po np. półgodzinie wcierałam krem, w moim przypadku dermosan półtłusty, bo mnie nie zapycha, niektórzy zmywają z tego co wiem.
Inna maseczka wybielająca,
gotujesz ziemniaka w mleku, kiedy już jest miękki rozgniatamy go i paćkę nakładamy na twarz.można też ziemniaka ugotowanego w wodzie rozgnieść ze śmietana.
http://www.*************/domowe-spa/,

dla tych co ich nie podrażni, bo mnie niestety podrażnia ta maseczka
ścieramy jabłko, dodajemy z 1-2 łyżki skrobi ziemniaczanej lub kukurydzianej i kilka kropli soku z cytryny.
Ja lubię zmywać maseczki herbatą rumiankową i w jeszcze mokrą skórę wklepać kremik. Na mnie działa (no chyba, że to plecebo) skóra miękka i odrobinkę jaśniejsza, oczywiście nie są to żadne spektakularne efekty, lecz spróbować można

chciałam podać link z jeszcze jedną maseczką, której nie próbowałam a się nie da.
  • Do miseczki wsyp łyżkę mąki, zwykłej pszennej. Możesz też wybrać do tej maseczki mąkę z ciecierzycy (sama sproszkować ziarna) - to składnik bardzo popularny w Indiach i Pakistanie, dlatego mieszkanki tych krajów szczycą się piękną, zdrowo wyglądającą cerą.
  • Teraz dodaj dużą szczyptę sproszkowanej kurkumy. Działa jak dobre środki odkażające i oczyszczające skórę.
  • Następnie dodaj odrobinę (ok. 4 krople soku) z limonki. To bogactwo witaminy C i kwasów AHA, które rozjaśnią i rozświetlą twoją zszarzałą cerę.
  • Na koniec dodaj pół łyżeczki oliwy z oliwek i pół łyżeczki mleka. Składniki te pomogą ci uzyskać konsystencję maseczki, a także odżywią i natłuszczą skórę suchą, złagodzi podrażnienia.

Maseczkę nałóż na twarz na około pół godziny. Jak zacznie zasychać, zmyj ją najpierw ciepłą wodą, a następnie zimną.



eeejj, co jest, nie można linków już podawać???
__________________
ehhh

Edytowane przez Delave
Czas edycji: 2008-12-30 o 20:49
Delave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 20:57   #56
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Sweetangel171 Pokaż wiadomość
ja za cepan płaciłam ok 30 zł...
Dziś kupiłam Cepan 35 g dokładnie za 14.59
Poza tym : http://www.nokaut.pl/oferta/cepan-krem-35-g.html
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 21:07   #57
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dzięki Delave za przepisy, trzeba będzie spróbować.

Edytowane przez narjia
Czas edycji: 2008-12-30 o 21:08
narjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 21:20   #58
pulpet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 96
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Przeglądając Urodę trafiłam na zdjęcia podkładu Inglot AMC ( z pompką) i tak się zastanawiałam, czy Inglot ma jakieś jasne podkłady? Zawsze patrzyłam na cienie czy lakiery i nie mam pojęcia jak jest z jakością podkładów.
pulpet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 21:25   #59
przykre
Raczkowanie
 
Avatar przykre
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wadowice.
Wiadomości: 137
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

nie, ja się nie poddam. a filtr 50 mam z tego lata i zacznę go używać jak tylko przestanę nosić kurtkę. musi się udać, cholera. na mnie te peelengi bardzo słabo,ale działają. i cytryną jeszcze trę i ogólnie mama się zastanawia czy ja robię lemoniadę w tej łazience =D
eh, dziewczyny nawet nie wiecie jak się cieszę, ze Was znalazłam i że teraz bez filtra na zewnątrz czuję się naga i widzę jak jaśnieję, tylko czemu tak powoli...
przykre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 21:26   #60
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez iustitia
Kiedy zdrapywałam brokat to zauważyłam, że ma delikatny beżowy odcień, le mam nadzieję, że przy minimalnej ilości nie będzie mnie zaciemniał
Mnie nie przyciemnia, widać tylko delikatny glow Kocham AOHa Nadaje sie też na powieki i pod łuk brwiowy
Musze mu wystawić recenzje w końcu

Z rozświetlaczy chciałabym jeszcze wypróbować biały Inglota

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca
Mnie bardzo ciekawią bazy Inglota.
Dziś kupiłam sobie świetny korektor Inglota w kremie, idealny dla bladolicych nr 35 (żółto-biały).
Kupiłam też korektor w musie Maybelline nr 02, również jasny.
Chciałam jeszcze kupić bazę Inglot, ale funduszy już nie mam
A nie 32?
Ja mam 33(najjaśniejszy, tylko że w tonacji różowej) i jak narazie, to najlepszy korektor na jaki trafiłam w przystępnej cenie, chociaż mógłby być odrobinę jaśniejszy Poza tym, jest diabelnie wydajny. Przy codziennym używaniu i to wcale nie w małej ilości starczył mi na jakieś 8 miesięcy. Teraz mam drugą tubke, ale chyba będzie więcej

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca
Polecam Cepan, jest idealny na blizny. Jedynym minusem jest jego zapach, ale blizny eliminuje i to nawet te pooperacyjne.
Jeżeli ma tak przystępną cenę, to skoczę do apteki po Nowym Roku, męczy mnie pare potrądzikowych
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej

Edytowane przez Madzia14
Czas edycji: 2008-12-30 o 21:32 Powód: skleroza nie boli ;)
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:58.