MASSIMO DUTTI cz.XII - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-06, 20:13   #1411
bacheliere
crazy plant lady
 
Avatar bacheliere
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 91
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez kucyk ponny Pokaż wiadomość
To może te same tylko ja je nazywam śliwkowe, pokaż które masz
O te:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5075527610_2_4_16.jpg (64,9 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5075527610_2_2_16.jpg (72,1 KB, 62 załadowań)
bacheliere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-06, 20:22   #1412
kucyk ponny
Zakorzenienie
 
Avatar kucyk ponny
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 505
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

To jednak nie te same. Teraz sprawdzilam i one faktycznie są w kolorze wina a nie typowej śliwki. Zamówilam te.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20190806_212104.jpg (70,9 KB, 64 załadowań)
__________________
"Victory is Mine"



❤Jasmine❤
❤Ruby❤
kucyk ponny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-06, 20:39   #1413
Konsti5
Zadomowienie
 
Avatar Konsti5
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 499
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez bacheliere Pokaż wiadomość
O te:
Hej,pisałaś wcześniej,że masz szary kardigan z błyszczącymi aplikacjami r XS. Mogłabyś podać jego wymiary? Byłabym bardzo wdzięczna.
Konsti5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-06, 21:04   #1414
bacheliere
crazy plant lady
 
Avatar bacheliere
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 91
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez Konsti5 Pokaż wiadomość
Hej,pisałaś wcześniej,że masz szary kardigan z błyszczącymi aplikacjami r XS. Mogłabyś podać jego wymiary? Byłabym bardzo wdzięczna.
Długość 78 cm, szerokość w ramionach 40, pod pachami 46, na dole na ściągaczu też 40. On jest ogólnie prosty w kroju, zero taliowania itd. Długość rękawa mierzona od pachy 42 cm. Ale pierwszy raz mierzę ubranie, więc pytanie, czy prawidłowo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bacheliere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-06, 21:05   #1415
Konsti5
Zadomowienie
 
Avatar Konsti5
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 499
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez bacheliere Pokaż wiadomość
Długość 78 cm, szerokość w ramionach 40, pod pachami 46, na dole na ściągaczu też 40. On jest ogólnie prosty w kroju, zero taliowania itd. Długość rękawa mierzona od pachy 42 cm. Ale pierwszy raz mierzę ubranie, więc pytanie, czy prawidłowo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam nadzieję,że prawidłowo Dziękuję Ci bardzo za szybkie odpisanie
Konsti5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-06, 21:08   #1416
bacheliere
crazy plant lady
 
Avatar bacheliere
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 91
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez kucyk ponny Pokaż wiadomość
To jednak nie te same. Teraz sprawdzilam i one faktycznie są w kolorze wina a nie typowej śliwki. Zamówilam te.
Te widziałam dzisiaj stacjo, bardzo ładny kolor, taki głęboki wiśniowy/kolor wina idealny na jesień. Mi bakłażanowy dużo bardziej pasuje do szafy, bo mam większość rzeczy w chłodnych odcieniach, tak to pewnie by mnie skusiły te

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bacheliere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 22:03   #1417
aniasadow
Raczkowanie
 
Avatar aniasadow
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Czy teraz można jeszcze coś upolować online? Bo od tygodnia nic w moim rozmiarze nie widzę
aniasadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-08, 07:41   #1418
bacheliere
crazy plant lady
 
Avatar bacheliere
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 91
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez aniasadow Pokaż wiadomość
Czy teraz można jeszcze coś upolować online? Bo od tygodnia nic w moim rozmiarze nie widzę
A na co polujesz? Widziałam, że wpadają różne rzeczy, ale mam wrażenie, że głównie XSki.
bacheliere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 08:17   #1419
kucyk ponny
Zakorzenienie
 
Avatar kucyk ponny
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 505
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez aniasadow Pokaż wiadomość
Czy teraz można jeszcze coś upolować online? Bo od tygodnia nic w moim rozmiarze nie widzę
Napisz na co polujesz? Ja dzieki Bacheliere złapałam kardigan inaczej pewnie bym go nie kupiła. Dziś w byla dorzutka w kurtkach/marynarkach zamówiłam sobie taką, miałam już w rozmiarze L ale jest na mnie za duża i sobie teraz podmienie.
Właśnie przyszla do mnie paczka z kardiganem i spodniami woskowanymi. Bacheliere czy Twoje woskowane też się tak marszcza na przodzie? Zmierzyłam rozmiar 36 i wydaje mi się że moglabym spokojnie wejsc w 34. I teraz nie wiem czy zwracać te dwie pary(zamówiłam 36 i 38) i zamówic 34 czy zostawic te 36, tak to idealnie leżą tylko te marszczenia. Kolor super. Kardigan przeuroczy tylko ta Ska trochę duża, ale i tak zostawiam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20190808-022022_Massimo Dutti.jpg (42,7 KB, 64 załadowań)
__________________
"Victory is Mine"



❤Jasmine❤
❤Ruby❤

Edytowane przez kucyk ponny
Czas edycji: 2019-08-08 o 10:32
kucyk ponny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 11:26   #1420
ardoise
Raczkowanie
 
Avatar ardoise
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 434
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

No i Massiom zwinęło wyprzedaż w Galerii Krakowskiej....
ardoise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 11:30   #1421
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez ardoise Pokaż wiadomość
No i Massiom zwinęło wyprzedaż w Galerii Krakowskiej....
W Łodzi już dawno zwinęli, jakieś niedobitki zostawili, ale zawsze tak jest ale w necie jeszcze będzie.

Czekam na wysyp wszystkiego pod koniec
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-08, 12:08   #1422
bacheliere
crazy plant lady
 
Avatar bacheliere
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 91
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez ardoise Pokaż wiadomość
No i Massiom zwinęło wyprzedaż w Galerii Krakowskiej....
W Rzeszowie nie ma już chyba od poniedziałku. Ale to może właśnie nie jest takie złe, bo wszystko trafi na online

Cytat:
Właśnie przyszla do mnie paczka z kardiganem i spodniami woskowanymi. Bacheliere czy Twoje woskowane też się tak marszcza na przodzie? Zmierzyłam rozmiar 36 i wydaje mi się że moglabym spokojnie wejsc w 34. I teraz nie wiem czy zwracać te dwie pary(zamówiłam 36 i 38) i zamówic 34 czy zostawic te 36, tak to idealnie leżą tylko te marszczenia. Kolor super. Kardigan przeuroczy tylko ta Ska trochę duża, ale i tak zostawiam.
Chyba nie, ale nie pamiętam, sprawdzę po pracy. 34 jest rzeczywiście dość duże, bliżej 36 niż standardowego 34, no i materiał jest elastyczny.

XSka też jest duża, podejrzewam, że między nim a Ską nie ma większej różnicy. On ogólnie jest taki luźny
bacheliere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 12:21   #1423
kucyk ponny
Zakorzenienie
 
Avatar kucyk ponny
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 505
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez bacheliere Pokaż wiadomość
W Rzeszowie nie ma już chyba od poniedziałku. Ale to może właśnie nie jest takie złe, bo wszystko trafi na online
Ja do najblizszego MD mam ponad godzine jazdy pociągiem, ale z malutkim dzieckiem to ja za szybko się nie wybiore, a w UK mam ponad 4h jazdy samochodem więc zostają mi tylko zakupy online.
Cytat:
Napisane przez bacheliere Pokaż wiadomość
Chyba nie, ale nie pamiętam, sprawdzę po pracy. 34 jest rzeczywiście dość duże, bliżej 36 niż standardowego 34, no i materiał jest elastyczny.

XSka też jest duża, podejrzewam, że między nim a Ską nie ma większej różnicy. On ogólnie jest taki luźny
Byłabyk wdzięczna jakbyś mogła sprawdzić, jeśli się nie marszczą to zamawiam 34, a jeśli bedzie tak jak u mnie to znaczy że taki ich urok i odeśle tylko 38.
Kardigan naprawde jest przeuroczy i napewno go zostawiam.
Chyba już powoli koniec wyprzedaży żadnych kaszmirów nie dokładają, albo ja nie natrafiłam. Lnianą marynarke widziałam ale tylko rozmiar 40.
__________________
"Victory is Mine"



❤Jasmine❤
❤Ruby❤
kucyk ponny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 17:28   #1424
charade
Rozeznanie
 
Avatar charade
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez kucyk ponny Pokaż wiadomość
Ja do najblizszego MD mam ponad godzine jazdy pociągiem, ale z malutkim dzieckiem to ja za szybko się nie wybiore, a w UK mam ponad 4h jazdy samochodem więc zostają mi tylko zakupy online.

Byłabyk wdzięczna jakbyś mogła sprawdzić, jeśli się nie marszczą to zamawiam 34, a jeśli bedzie tak jak u mnie to znaczy że taki ich urok i odeśle tylko 38.
Kardigan naprawde jest przeuroczy i napewno go zostawiam.
Chyba już powoli koniec wyprzedaży żadnych kaszmirów nie dokładają, albo ja nie natrafiłam. Lnianą marynarke widziałam ale tylko rozmiar 40.

A nie gryzie Cię ten kardigan? Patrzyłam na niego, ale ja z tych, których nawet len i kaszmir potrafią podrapać, więc się nie zdecydowałam.


W ramach foszka za brak obniżek zrobiłam już podsumowanie, nie to nie, panie Dutti!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png wyprzedaż letnia 2019.png (302,0 KB, 98 załadowań)
charade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 18:06   #1425
bacheliere
crazy plant lady
 
Avatar bacheliere
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 91
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez kucyk ponny Pokaż wiadomość
Ja do najblizszego MD mam ponad godzine jazdy pociągiem, ale z malutkim dzieckiem to ja za szybko się nie wybiore, a w UK mam ponad 4h jazdy samochodem więc zostają mi tylko zakupy online.

Byłabyk wdzięczna jakbyś mogła sprawdzić, jeśli się nie marszczą to zamawiam 34, a jeśli bedzie tak jak u mnie to znaczy że taki ich urok i odeśle tylko 38.
Kardigan naprawde jest przeuroczy i napewno go zostawiam.
Chyba już powoli koniec wyprzedaży żadnych kaszmirów nie dokładają, albo ja nie natrafiłam. Lnianą marynarke widziałam ale tylko rozmiar 40.
Trochę się marszczą na górze, mniej niż na modelce na tym zdjęciu i mnie na szczęście na nogawkach już leżą idealnie, ale widocznie taka ich uroda Także faktycznie chyba szkoda, byś odsyłała obie pary, 34 też będzie się tak układać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5075527610_2_4_16.jpg (64,9 KB, 48 załadowań)
bacheliere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 18:48   #1426
kucyk ponny
Zakorzenienie
 
Avatar kucyk ponny
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 505
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez charade Pokaż wiadomość
A nie gryzie Cię ten kardigan? Patrzyłam na niego, ale ja z tych, których nawet len i kaszmir potrafią podrapać, więc się nie zdecydowałam.


W ramach foszka za brak obniżek zrobiłam już podsumowanie, nie to nie, panie Dutti!
Nawet go jeszcze nie przymierzyłam tylko rozłozylam bede go przymierzac na wieczor. Mnie tez kaszmir troszke gryzie, ale taka cena że wziełam kilka.
Ta biała bluzka to kaszmir? Ja to lepiej nie bede wrzucac co ja kupilam bo troche tego jest
Cytat:
Napisane przez bacheliere Pokaż wiadomość
Trochę się marszczą na górze, mniej niż na modelce na tym zdjęciu i mnie na szczęście na nogawkach już leżą idealnie, ale widocznie taka ich uroda Także faktycznie chyba szkoda, byś odsyłała obie pary, 34 też będzie się tak układać.
No u mnie tez tak sie marszczy, tak czy inaczej zostawie te i zamowie juz w UK rozmiar 34, najwyzej jak beda za małe to odeśle.
__________________
"Victory is Mine"



❤Jasmine❤
❤Ruby❤
kucyk ponny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 19:42   #1427
aniasadow
Raczkowanie
 
Avatar aniasadow
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez kucyk ponny Pokaż wiadomość
Napisz na co polujesz? .
Ja poluję na marynarkę lnianą w jodełke rozmiar 36 kolor popielaty. Na kurtkę skórzaną S czarną ramoneskę. Pod Waszym wplywem na kardigan S ten szary ze srebrzystą nitką. Ale chetnie jakas koszulę, sweter, sukienkę długą...A jeszcze taki różowy golf S ale dawno ich nie widziałam.
Zamowilam mnóstwo rzeczy, niestety wcześniej nie zapoznałam się z kolekcją massimo, więc w ciemno i zostalo mi kilka, bo reszta nie była na mnie szyta i niekorzystnie wyglądałam. Myślałam że to będą zakupy życia) bo będąc na wakacjach zamówiłam do odbioru w sklepie naście rzeczy ale niestety A duże, na szerokie, kolor nie korzystny itp.
aniasadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 19:58   #1428
kucyk ponny
Zakorzenienie
 
Avatar kucyk ponny
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 505
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez aniasadow Pokaż wiadomość
Ja poluję na marynarkę lnianą w jodełke rozmiar 36 kolor popielaty. Na kurtkę skórzaną S czarną ramoneskę. Pod Waszym wplywem na kardigan S ten szary ze srebrzystą nitką. Ale chetnie jakas koszulę, sweter, sukienkę długą...A jeszcze taki różowy golf S ale dawno ich nie widziałam.
Zamowilam mnóstwo rzeczy, niestety wcześniej nie zapoznałam się z kolekcją massimo, więc w ciemno i zostalo mi kilka, bo reszta nie była na mnie szyta i niekorzystnie wyglądałam. Myślałam że to będą zakupy życia) bo będąc na wakacjach zamówiłam do odbioru w sklepie naście rzeczy ale niestety A duże, na szerokie, kolor nie korzystny itp.
Wklej zdjecie tej kurtki i ramoneski, bo byla duza dorzutka kurtke i marynarek. Marynaka w jodełke tez byla ame w rozmiarze 40, kardigana i różowego golfa nie widzialam. Ja już powoli kończę kupowanie z wyprzedaży, bo nic ciekawego nie wrzucają. Jakbym cos z tego co chcesz widziala to moge kliknac ale to bym musiala znac twoj adres bo ja juz w niedziele lece do UK.
__________________
"Victory is Mine"



❤Jasmine❤
❤Ruby❤
kucyk ponny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 20:52   #1429
bacheliere
crazy plant lady
 
Avatar bacheliere
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 91
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez kucyk ponny Pokaż wiadomość
Nawet go jeszcze nie przymierzyłam tylko rozłozylam bede go przymierzac na wieczor. Mnie tez kaszmir troszke gryzie, ale taka cena że wziełam kilka.
Ta biała bluzka to kaszmir? Ja to lepiej nie bede wrzucac co ja kupilam bo troche tego jest

No u mnie tez tak sie marszczy, tak czy inaczej zostawie te i zamowie juz w UK rozmiar 34, najwyzej jak beda za małe to odeśle.
Oj tam, pochwal się

Mnie ten kardigan gryzie troszkę, ale nie jest jakoś źle, mierzyłam go i jednak dałabym radę nosić go na krótki rękawek, a jestem z tych, których wełna i kaszmir często gryzą.

Edytowane przez bacheliere
Czas edycji: 2019-08-08 o 20:55
bacheliere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-08, 21:13   #1430
aniasadow
Raczkowanie
 
Avatar aniasadow
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Ta kurtka nazywa się : BIKER Z EFEKTEM BĄBELKÓW - Kobieta - Massimo Dutti.
Reszte piszę PW
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20190808-221153_Allegro.jpg (43,8 KB, 73 załadowań)
aniasadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-09, 07:45   #1431
kucyk ponny
Zakorzenienie
 
Avatar kucyk ponny
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 505
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Niestety nic z tych rzeczy które chciałaś nie było. Jednak była spora dorzutka w marynarkach/kurtkach i troszke w swetrach udało mi się złapać dla mamy glinkowy golf akurat był w rozmiarze XL i to tyle.
Złapałam wczoraj tą krótką kurtke w kolorze toffi i mi anulowali zamówienie to już drugi raz. Dobrze że dziś dołożyli rozmiar S i jak mi znów nie anulują to dojdzie do mnie w poniedziałek to mama będzie musiala mi wyslać.
Później wkleje troche rzeczy które udało mi się złapać.
__________________
"Victory is Mine"



❤Jasmine❤
❤Ruby❤
kucyk ponny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-09, 08:50   #1432
aniasadow
Raczkowanie
 
Avatar aniasadow
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Dziękuję. Ja dziś też kilka razy patrzyłam. Dziewczyny, muszę kupić czarne płaskie wygodne skórzane klapki, gdzieś widzialyscie fajne ?

Edytowane przez aniasadow
Czas edycji: 2019-08-09 o 08:58
aniasadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-09, 09:45   #1433
kucyk ponny
Zakorzenienie
 
Avatar kucyk ponny
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 505
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez aniasadow Pokaż wiadomość
Dziękuję. Ja dziś też kilka razy patrzyłam. Dziewczyny, muszę kupić czarne płaskie wygodne skórzane klapki, gdzieś widzialyscie fajne ?
Ja wcześnie nad ranem patrzyłam i największe dorzutki były w marynarkach i to całe rozmiarówki. Ja tej Twojej bikerki w ogóle ani razu nie widziałam, może się jeszcze pojawi. Zaglądaj co jakis czas. Wrzucam swoje wyprzedażowe łupy. Oprócz tych dwóch par woskowanych spodni i czarnego topu wszystko jest z wyprzedaży.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20190809_103619.jpg (56,5 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20190809_103548.jpg (55,8 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20190809_103640.jpg (50,6 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20190809_103709.jpg (44,2 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20190809_103732.jpg (40,1 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20190809_103757.jpg (46,0 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20190809_110253.jpg (62,7 KB, 64 załadowań)
__________________
"Victory is Mine"



❤Jasmine❤
❤Ruby❤

Edytowane przez kucyk ponny
Czas edycji: 2019-08-09 o 10:03
kucyk ponny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-09, 10:51   #1434
charade
Rozeznanie
 
Avatar charade
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez kucyk ponny Pokaż wiadomość
Nawet go jeszcze nie przymierzyłam tylko rozłozylam bede go przymierzac na wieczor. Mnie tez kaszmir troszke gryzie, ale taka cena że wziełam kilka.
Ta biała bluzka to kaszmir? Ja to lepiej nie bede wrzucac co ja kupilam bo troche tego jest

No u mnie tez tak sie marszczy, tak czy inaczej zostawie te i zamowie juz w UK rozmiar 34, najwyzej jak beda za małe to odeśle.

Koleżanka mi właśnie wspominała, że ją gryzie, więc zbieram wywiad

Tak, to kaszmir z okrągłym dekoltem - z wakacji przywiozłam, więc cena ciut milsza niż w Polsce

W ogóle daj znać, jak ta piękna brązowa narzutka! Na mnie to pewnie będzie worek, ale jest tak ładna, że chociaż cudzym zachwytem pożyję

Imponujące zakupy - aż mi żal za czasami, kiedy też na wyprzedażach było u mnie grubo, bo takiej posuchy to od 2016 roku u mnie nie było



Cytat:
Napisane przez aniasadow Pokaż wiadomość
Ja poluję na marynarkę lnianą w jodełke rozmiar 36 kolor popielaty. Na kurtkę skórzaną S czarną ramoneskę. Pod Waszym wplywem na kardigan S ten szary ze srebrzystą nitką. Ale chetnie jakas koszulę, sweter, sukienkę długą...A jeszcze taki różowy golf S ale dawno ich nie widziałam.
Zamowilam mnóstwo rzeczy, niestety wcześniej nie zapoznałam się z kolekcją massimo, więc w ciemno i zostalo mi kilka, bo reszta nie była na mnie szyta i niekorzystnie wyglądałam. Myślałam że to będą zakupy życia) bo będąc na wakacjach zamówiłam do odbioru w sklepie naście rzeczy ale niestety A duże, na szerokie, kolor nie korzystny itp.


Myślę, że mogłaś w trochę złym momencie trafić na Massimo... Nie raz i nie dwa miałam już w domu dwie sztuki tej samej rzeczy (krój, model, kolor i rozmiar), który bynajmniej nie były takie same. Spodnie o 3 cm dłuższe i 2 cm w pasie szersze (a potem baby płaczą, bo ostatnio 34 było dobre, a teraz jakieś małe ), sweter z krzywo uszytym dekoltem (w sklepie byłam zachwycona, zamówiłam online, przyszedł krzywy, czego nie zauważyłam od razu, uznałam, że po prostu przestał mi się podobać i dopiero jak miałam w domu drugi, to zauważyłam, że podoba mi się dalej, tylko trafił mi się krzywy!), o rękawach różnej długości już nawet nie wspominam. Więc jeżeli coś Ci się bardzo podoba np. materiałem i fasonem, ale gdzieś tam mogłoby być ciut lepsze, to czasem warto kupić jeszcze raz, bo może leżeć odczuwalnie inaczej.



A co do kurtki to z moich spostrzeżeń wynika, że czym wyższa cena wyjściowa, tym trudniej rzecz trafić pod koniec wyprzedaży - zwłaszcza w małym rozmiarze. Bluzki, koszule, swetry, spodnie - to wszystko można pod koniec trafić w przyjemnych cenach, ale z kurtkami, torebkami czy płaszczami już nie jest tak wesoło.
charade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-09, 11:21   #1435
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez charade Pokaż wiadomość
Koleżanka mi właśnie wspominała, że ją gryzie, więc zbieram wywiad

Tak, to kaszmir z okrągłym dekoltem - z wakacji przywiozłam, więc cena ciut milsza niż w Polsce

W ogóle daj znać, jak ta piękna brązowa narzutka! Na mnie to pewnie będzie worek, ale jest tak ładna, że chociaż cudzym zachwytem pożyję

Imponujące zakupy - aż mi żal za czasami, kiedy też na wyprzedażach było u mnie grubo, bo takiej posuchy to od 2016 roku u mnie nie było







Myślę, że mogłaś w trochę złym momencie trafić na Massimo... Nie raz i nie dwa miałam już w domu dwie sztuki tej samej rzeczy (krój, model, kolor i rozmiar), który bynajmniej nie były takie same. Spodnie o 3 cm dłuższe i 2 cm w pasie szersze (a potem baby płaczą, bo ostatnio 34 było dobre, a teraz jakieś małe ), sweter z krzywo uszytym dekoltem (w sklepie byłam zachwycona, zamówiłam online, przyszedł krzywy, czego nie zauważyłam od razu, uznałam, że po prostu przestał mi się podobać i dopiero jak miałam w domu drugi, to zauważyłam, że podoba mi się dalej, tylko trafił mi się krzywy!), o rękawach różnej długości już nawet nie wspominam. Więc jeżeli coś Ci się bardzo podoba np. materiałem i fasonem, ale gdzieś tam mogłoby być ciut lepsze, to czasem warto kupić jeszcze raz, bo może leżeć odczuwalnie inaczej.



A co do kurtki to z moich spostrzeżeń wynika, że czym wyższa cena wyjściowa, tym trudniej rzecz trafić pod koniec wyprzedaży - zwłaszcza w małym rozmiarze. Bluzki, koszule, swetry, spodnie - to wszystko można pod koniec trafić w przyjemnych cenach, ale z kurtkami, torebkami czy płaszczami już nie jest tak wesoło.
Mnie kaszmir od MD też gryzie
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-09, 11:24   #1436
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez kucyk ponny Pokaż wiadomość
Ja wcześnie nad ranem patrzyłam i największe dorzutki były w marynarkach i to całe rozmiarówki. Ja tej Twojej bikerki w ogóle ani razu nie widziałam, może się jeszcze pojawi. Zaglądaj co jakis czas. Wrzucam swoje wyprzedażowe łupy. Oprócz tych dwóch par woskowanych spodni i czarnego topu wszystko jest z wyprzedaży.
Piękne klasyki

Charade no właśnie.. To samo zara...

Kaszmiry, który gryzie dla mnie out... Nie do przejścia
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-09, 11:24   #1437
kucyk ponny
Zakorzenienie
 
Avatar kucyk ponny
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 505
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez charade Pokaż wiadomość
Koleżanka mi właśnie wspominała, że ją gryzie, więc zbieram wywiad

Tak, to kaszmir z okrągłym dekoltem - z wakacji przywiozłam, więc cena ciut milsza niż w Polsce

W ogóle daj znać, jak ta piękna brązowa narzutka! Na mnie to pewnie będzie worek, ale jest tak ładna, że chociaż cudzym zachwytem pożyję

Imponujące zakupy - aż mi żal za czasami, kiedy też na wyprzedażach było u mnie grubo, bo takiej posuchy to od 2016 roku u mnie nie było :pala
Ja jeszcze tych kaszmirów nie miałam na sobie tylko tak na szybko przymierzyłam i lekko gryzą.
Bardzo ładny ten kaszmirek mi nie udało sie złapac białego.
Jeśli chodzi o ten płaszczyk w kolorze toffi to jest mega. Ja mam teraz rozmiar L i jest taki oversize ale i tak dobrze wygląda. Dzis nad ranem był rozmiar S do wzięcia i kliknełam mam nadzieje że mi nie anulują. Dzień wcześniej też był to kliknełam S i M i anulowali te zamowienie a chciałam podmienić. Teraz nie podmienie bo przesyłka bedzie w poniedziałek jak ja już bedę w UK.
Ja aż tak nie szaleje jakoś tak w tym roku. Obkupiłam siebie, faceta i małą, wydałam troche kasy bo i torebke musiałam kupic i do niej portfel i jeszcze płaszcz na zime.
__________________
"Victory is Mine"



❤Jasmine❤
❤Ruby❤
kucyk ponny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-09, 11:42   #1438
aniasadow
Raczkowanie
 
Avatar aniasadow
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

O co chodzi z tymi podmianami? Kupujecie jeden rozmiar A chcecie podmienić na inny ?

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

A zakupy kucyk konny mega... ��
aniasadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-09, 12:05   #1439
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez charade Pokaż wiadomość
A nie gryzie Cię ten kardigan? Patrzyłam na niego, ale ja z tych, których nawet len i kaszmir potrafią podrapać, więc się nie zdecydowałam.


W ramach foszka za brak obniżek zrobiłam już podsumowanie, nie to nie, panie Dutti!
Biały kaszmir ♥️ ♥️ ♥️
Masz kochana ref?
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-09, 12:51   #1440
bacheliere
crazy plant lady
 
Avatar bacheliere
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 91
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez kucyk ponny Pokaż wiadomość
Ja wcześnie nad ranem patrzyłam i największe dorzutki były w marynarkach i to całe rozmiarówki. Ja tej Twojej bikerki w ogóle ani razu nie widziałam, może się jeszcze pojawi. Zaglądaj co jakis czas. Wrzucam swoje wyprzedażowe łupy. Oprócz tych dwóch par woskowanych spodni i czarnego topu wszystko jest z wyprzedaży.
Bardzo fajne zakupy!
bacheliere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-10 18:00:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:04.