Mamy Grudniowe 2019 - część II - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-07-04, 09:45   #301
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
W takich dostawkach to już później się dziecko chyba już nie mieści

Ale może się mylę


Dokładnie tak. Takie dostawki są malutkie i jak już dziecko jest w stanie się przekręcić to będzie tylko uderzyć wszystkimi częściami ciała w ścianki czy szczebelki i zwyczajnie będzie mu za ciasno


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 09:45   #302
Emosz
Zadomowienie
 
Avatar Emosz
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 1 082
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Mam nadzieje, ze pomoże, po ewentualny nakaz leżenia (tfutfu nie mówiąc o szpitalu) przyplacilabym chyba depresja . W zanadrzu ewentualnie jest jeszcze luteina. A tobie gin kazał się jakoś szczególnie oszczędzać?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No ja zaliczyłam ponad dwa tyg w szpitalu w poprzedniej więc też mam nadzieję, że obędzie się bez tego. Na razie jest ok, więc nie dostałam żadnego nakazu oszczędzania, oczywiście wszystko mam robić z rozsądkiem, teraz już jestem na L4, więc planuję się polenić
Cytat:
Napisane przez purple noise Pokaż wiadomość
Jedna ścianę mówisz? Moje mieszkanie wyglada aktualnie tak

Załącznik 7681712


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wow, ale będą zmiany
Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
nie zazdroszczę

Dziewczyny możecie polecić jakieś łóżeczko dostawkę? Normalne łóżeczko nie zmieści się nam w sypialni.
Ale bardziej z tych materiałowych niż drewnianych. Cena Chico mnie powaliła, a to przecież jest max na pół roku.
Z Kinderkraft jest podobne do chicco i o połowę tańsze, zastanawiam się nad jakąś dostawką ale jeszcze nie wiem jaką
Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
Oesu, od razu przypomniał mi się remont u mnie. Wyglądało podobnie Ale efekt będzie super, tak świezutko po remoncie to aż się chce w domu siedzieć. Ściana wyburzona, więc robicie pokój łączony z kuchnią?


---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------


Ooo podepnę się a czemu to jest tylko na pół roku? To gdzie potem trzeba dziecia przenieść?
Bo jak już zacznie siadać dziecko to może się zrobić niebezpiecznie w takiej dostawce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Emosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 09:57   #303
purple noise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 685
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
Ehhh, już pal licho stan techniczny i wiek wyposażenia, bo może nie mieli hajsu na inwestycje, ale przecież takie drobne rzeczy nie wymagające wkładu finansowego można zrobić dla komfortu swojego i dzieci przede wszystkim. No a przy tym wiszące kable to średnio bezpieczne, urwany prysznic też średnio więc tym bardziej w domu, gdzie są dzieci, wypadałoby chociaż takie tematy ogarnąć.


No, wiadomo, ale kurde zaszpachlowanie czy pomalowanie to jest w stanie ogarnąć sprawny człowiek w dwa popołudnia a wyglada to zupełnie inaczej. Tam to w ogóle w tym mieszkaniu wszystko na trytkach albo słowie honoru się trzyma, w łazience kafelki odpadały (wiadomo, kafelki to droższa sprawa, ale można skuć i pociągnąć lamperia). No ale to trochę socki ci ludzie, co tam mieszkali. Rozumiem, jakby to były jakieś stare dziady, ale mieszkał tam typek około 30, na oko sprawny.

Coś zepsułam z cytowaniem, ale my na szczęście tam nie mieszkamy, dopiero od półtora tygodnia mamy klucze i mój chłopak tam robi rozpierduche. Jakbym miała mieszkać na takim placu budowy to bym się chyba przeniosła do biura na stałe


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
purple noise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 10:03   #304
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Też muszę pomyśleć o tej poduszce. Do tej pory spałam częściowo na brzuchu częściowo na boku. Ale jak kładę się na brzuchu to z automatu odczuwam ból czyli najwyższy czas się przerzucić. Na razie zwijałam sobie kołdrę jak były upały, ale teraz TŻ twardo o nią walczy, więc muszę coś innego wymyślić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jak leżę na plecach to po 3 minutach odpływa mi krążenie w obu nogach teraz już tylko na boku. Strasznie mnie to męczy bo zawsze leżałam na plecach..
Cytat:
Napisane przez purple noise Pokaż wiadomość
Jedna ścianę mówisz? Moje mieszkanie wyglada aktualnie tak

Załącznik 7681712


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
O matko polko! Koniecznie rób zdjęcia przed i po kupiliście mieszkanie do remontu tak?
Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość



Aktualny hit kwejka. Chryste, mam nadzieję, ze nasze dzieci będą grzeczniejszeEdit: Da sie to jakoś zmniejszyć?
Nie ogarniam takich bab. Bąbelek zfajdał się do basenu, więc należy się tym pochwalić w necie grrr

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 10:09   #305
purple noise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 685
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Ja jak leżę na plecach to po 3 minutach odpływa mi krążenie w obu nogach teraz już tylko na boku. Strasznie mnie to męczy bo zawsze leżałam na plecach.. O matko polko! Koniecznie rób zdjęcia przed i po kupiliście mieszkanie do remontu tak? Nie ogarniam takich bab. Bąbelek zfajdał się do basenu, więc należy się tym pochwalić w necie grrr

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Tak, do remontu, ma duży potencjał, jest w naprawdę super miejscu. No ale ja jestem trochę przerażona, zwłaszcza, ze ciaza wyszła „po drodze”, w trakcie kupowania.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
purple noise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 10:12   #306
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Złote chłopy, że wytrzymują te nasze humorki





Pochwał się co kupiłaś


Ja na razie nie mam poduchy do spania, brzucha nie ma to nic nie przeszkadza w spaniu po staremu może później rozważę. Chociaż nie wiem jak z tym spać jak to takie wielkie ? Nie używa się już wtedy poduszki pod głowę ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ciążowe łaszki z H&M. Akurat kurier zapukał.

Mam nadzieję nic już więcej nie zamawiać. Ewentualnie majtasy z wysokim stanem i biustonosze. Jesienią chyba łatwiej się poupychać w sweterki. IMG_20190704_100649.jpgIMG_20190704_100444.jpgIMG_20190704_100216.jpgIMG_20190704_100112.jpg

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 10:16   #307
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez purple noise Pokaż wiadomość
Tak, do remontu, ma duży potencjał, jest w naprawdę super miejscu. No ale ja jestem trochę przerażona, zwłaszcza, ze ciaza wyszła „po drodze”, w trakcie kupowania.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie martw się My mamy rozgrzebaną budowę domu i też ciaża wyszła "po drodze". A zdecydowaliśmy się na budowę bo właśnie ciąża nie wychodziła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-04, 10:16   #308
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez purple noise Pokaż wiadomość
Tak, do remontu, ma duży potencjał, jest w naprawdę super miejscu. No ale ja jestem trochę przerażona, zwłaszcza, ze ciaza wyszła „po drodze”, w trakcie kupowania.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Remontowane mieszkania gdy się w nim nie mieszka to jest naprawdę komfortowa sytuacja, aż zazdroszczę. To wasz pierwszy remont? Ja szczerze mówiąc teraz po latach wiele rzeczy bym zmieniła, ale tak jest chyba zawsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 10:30   #309
purple noise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 685
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Szczerze mówiąc my nie jesteśmy jakoś mega długo razem, kredyt wzięłam na siebie, kasa na remont tez jest moja. Wiadomo, miłość, rodzina, ale wole być zabezpieczona, chociaż może dla niektórych to brzmi strasznie

Ja osobiście żadnych remontów nie przeżywałam, ale pamietam jak rodzice robili kuchnie to się po 30 latach prawie rozwiedli ;p


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
purple noise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 10:32   #310
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez purple noise Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc my nie jesteśmy jakoś mega długo razem, kredyt wzięłam na siebie, kasa na remont tez jest moja. Wiadomo, miłość, rodzina, ale wole być zabezpieczona, chociaż może dla niektórych to brzmi strasznie

Ja osobiście żadnych remontów nie przeżywałam, ale pamietam jak rodzice robili kuchnie to się po 30 latach prawie rozwiedli ;p


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie wcale nie brzmi strasznie. Strasznie by brzmiało gdybyś Ty to wszystko sfinansowała i zapisała Was oboje Życie jest przewrotne, lepiej być zabezpieczonym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 10:35   #311
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez purple noise Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc my nie jesteśmy jakoś mega długo razem, kredyt wzięłam na siebie, kasa na remont tez jest moja. Wiadomo, miłość, rodzina, ale wole być zabezpieczona, chociaż może dla niektórych to brzmi strasznie

Ja osobiście żadnych remontów nie przeżywałam, ale pamietam jak rodzice robili kuchnie to się po 30 latach prawie rozwiedli ;p


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U moich znajomych było tak, że długo starali się o dziecko i nie wychodziło. Potem zajęli się wykańczaniem segmentu który kupili i dzięki temu przestali myśleć i we wrześniu urodzi im się dzidziuś.

My jesteśmy razem od września 2017. Mieszkanie kupilam sporo przed tym zanim się poznaliśmy. Kredyt mam na siebie, mieszkanie umeblowalam też za swoje pieniądze, teraz TŻ dokłada mi się do kredytu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-04, 10:41   #312
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Nie wcale nie brzmi strasznie. Strasznie by brzmiało gdybyś Ty to wszystko sfinansowała i zapisała Was oboje Życie jest przewrotne, lepiej być zabezpieczonym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie, strasznie to by było, jakbyś nie daj Boże miała zostać na lodzie, czego absolutnie tfu tfu nie życzę. Mam taką parę w otoczeniu- chłop wniósł chaupę, kasę na remont, auta i inne szmery, potem darował jej połowę z wielkiej miłosci a ona go puściła w trąbę. I z majątku zrobiła się nagle połowa

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość

My jesteśmy razem od września 2017. Mieszkanie kupilam sporo przed tym zanim się poznaliśmy. Kredyt mam na siebie, mieszkanie umeblowalam też za swoje pieniądze, teraz TŻ dokłada mi się do kredytu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I to jest spoko postawa TŻ mój brat ma taką dzewczynę, która też zanim sie poznali kupiła mieszkanie, teraz się do niego obydwoje wprowadzają (developer dopiro oddał) a on chyba tak średnio się poczuwa, żeby jakiś hajs dorzucić. Ok, może nie być pewny, czy chce z nią być, no ale za wynajem i tak by musiał płacić komuś. Muszę go trochę wyedukować społecznie

Wiecie, że jest już wątek marcówek 2020? Czas zapierlala konkretnie

Edytowane przez raficzyca
Czas edycji: 2019-07-04 o 10:42
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 10:54   #313
purple noise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 685
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Dzięki za słowa wsparcia
Ja chciałam ratę kredytu płacić sama a resztę dzielić na pół, ale umówiliśmy się ze będziemy wszystko dzielić na pół, propozycja padła z drugiej strony, wiec myśle, ze jest ok.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
purple noise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 10:55   #314
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
Dokładnie, strasznie to by było, jakbyś nie daj Boże miała zostać na lodzie, czego absolutnie tfu tfu nie życzę. Mam taką parę w otoczeniu- chłop wniósł chaupę, kasę na remont, auta i inne szmery, potem darował jej połowę z wielkiej miłosci a ona go puściła w trąbę. I z majątku zrobiła się nagle połowa

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------


I to jest spoko postawa TŻ mój brat ma taką dzewczynę, która też zanim sie poznali kupiła mieszkanie, teraz się do niego obydwoje wprowadzają (developer dopiro oddał) a on chyba tak średnio się poczuwa, żeby jakiś hajs dorzucić. Ok, może nie być pewny, czy chce z nią być, no ale za wynajem i tak by musiał płacić komuś. Muszę go trochę wyedukować społecznie

Wiecie, że jest już wątek marcówek 2020? Czas zapierlala konkretnie
Mój TZ sam od początku mówił że będzie się dokładał. Ja go nie prosiłam o pieniądze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 11:06   #315
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Mój TZ sam od początku mówił że będzie się dokładał. Ja go nie prosiłam o pieniądze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie dlatego mówie, że spoko TŻ
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 11:09   #316
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
Właśnie dlatego mówie, że spoko TŻ
No nawet mi się trafił chociaz czasami działa mi na nerwy jak nikt inny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To ja jakaś dziwna jestem. Bo mi tak wolno czas leci że masakra. jak to mój gin stwierdził, teraz to nuda... Czekam z utęsknieniem przynajmniej jak na razie na jakieś ruchy malucha bo na chwilę obecną nie czuje się w ciąży w ogóle

Edytowane przez Ola0731
Czas edycji: 2019-07-04 o 11:12
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 11:12   #317
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Nam ciąża wyszła jak zaplanowaliśmy ślub datę cały czas przekładaliśmy że względu na ciążę. Rok już prawie minął i ciąży nie było, miałam kryzys i się wkurzyłam. Powiedziałam, że nie będę wszystkiego odkładać cały czas bo nie wiadomo czy ta ciążą w ogóle będzie z tymi moimi problemami. Zarezerwowaliśmy salę i wszystko inne i dwa tygodnie od podpisania umowy okazało się, że jestem w ciąży

Zazdroszczę wam tych remontow. My musimy się zmieścić w naszym pokoju. Później mamę wyniesiemy do salonu i będziemy robić pokój małemu. Naszym marzeniem jest wybudowanie domu, ale to dopiero za kilka lat będziemy o tym myśleć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 11:20   #318
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Jeny tyle napisalyscie,ze nie wiem czy sie do wszystkiego odniosę.
Purple my kupiliśmy w zeszlym roku dom do remontu więc znam Twój "ból" burzenie scian, stawianie nowych, kapitalnie dwie łazienki, kuchnia, wszedzie gladzie. Bylo ostro naprawde. W 3 miesiace sie uwinelismy , tyle placzu ,nerwow to nas kosztowalo ze szok. W wigilię sie tu wprowadzilismy ,nie mielismy w kuchni odplywu, byla woda ale leciala do wiadra na pietrze mielismy tylko wanne, a ja w 1 święto upiekłam swoj 1 w zyciu Chleb bo nie zdazylismy kupic wspominam te swieta jako najpiękniejsze w moim życiu. Była choinka nawet, częściowo nie zdazylismy paneli położyć w czesci salonu wiec w wigilie jechalam po najtańszą wykładzinę 🤣
Do dzis nie mamy wszystkiego, mamy stare schody, w jednym pokoju nie ma drzwi, trzeba pomalowac sciany, listwy gdzie niegdzie... no ale mieszkamy i nawet zaslony wiszą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Voice fajne ciuszki, ta spódnica w kwiaty mega

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 11:22   #319
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość

To ja jakaś dziwna jestem. Bo mi tak wolno czas leci że masakra. jak to mój gin stwierdził, teraz to nuda... Czekam z utęsknieniem przynajmniej jak na razie na jakieś ruchy malucha bo na chwilę obecną nie czuje się w ciąży w ogóle
Nie jesteś, mnie też się czas mojej ciąży wlecze. Dlatego cieszę się, że pracuję i mija dzień za dniem. Niby zaraz połowa, ale nie uważam, zeby to minęło jak z bicza strzelił. Może dlatego, ze ja się ciągle jakoś stresuję i nie zaczęłam tak naprawę cieszyć tą ciążą
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-04, 11:35   #320
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Voice fajne ciuszki. Patrzyłam na tę pierwszą sukienkę, ale na razie dałam sobie na wstrzymanie na jesień to na pewno jakieś spodnie będę musiała kupić, a resztę się zobaczy.


Ola ja też oprócz moich humorków i tego, że co jakiś czas mocniej mnie cycki bolą to też nie czuję się ciążowo. Brzucha ciążowego brak, ruchów brak a dziś 18+5 u mnie i zaczynam się trochę martwić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Czekam na kuriera z h&m i nie mogę się nigdzie ruszyć. Jedyny kurier który nie podaje nr telefonu, żeby móc zadzwonić i zapytać o której będzie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 11:42   #321
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Mi strasznie szybko leci , ale dlatego ze mimo siedzenia w domu, mam zajęcie, mam kogo przytulać calowac w ciazy z Leon odhaczalam kazdy dzien straaaaasznie sie dluzylo. Teraz obowiązki domowe, zeby nie zwariowac trochę na forach posiedze jak Leo zajety swoimi sprawami, lub jak spi albo maz go przejmie. A tak w weekend praca ,po szalone 3h dziennie ale przez to weekend przeleci moment, ciągle laze po placach z nim , albo siedzimy na ogródku, czytam, ogladam seriale, bawie sie z Malym i o zaraz polowa ciąży....



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Mycha na moje Ty juz dawno 5mc zaczelas, ja zaczynam pojutrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 11:42   #322
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość

Ola ja też oprócz moich humorków i tego, że co jakiś czas mocniej mnie cycki bolą to też nie czuję się ciążowo. Brzucha ciążowego brak, ruchów brak a dziś 18+5 u mnie i zaczynam się trochę martwić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No właśnie, gdzie te ruchy! czekam i czekam i nic. W sumie to nawet nie wiem na co czekam, ale mam nadzieję, ze jak któraś napisała- jak się zaczną ruchy, to będę wiedziała, że to to. U mnie 18+1, więc też mogłyby przyjść, ale jak wczoraj czytałam u pierworodek można się martwić dopiero jak ich nie ma po skończonym 20 tygodniu ( czyli od 21+0)
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 11:45   #323
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
No właśnie, gdzie te ruchy! czekam i czekam i nic. W sumie to nawet nie wiem na co czekam, ale mam nadzieję, ze jak któraś napisała- jak się zaczną ruchy, to będę wiedziała, że to to. U mnie 18+1, więc też mogłyby przyjść, ale jak wczoraj czytałam u pierworodek można się martwić dopiero jak ich nie ma po skończonym 20 tygodniu ( czyli od 21+0)
Wczoraj czytalam co tam ciekawego w mojej aplikacji 17+0 - 17+6 i bylo napisane, ze jeżeli juz rodzilam to moge teraz poczuć ruchy a jeśli jestem pierworódką to za 2-3 tyg powinnam poczuc. I ja Ci powiem ze ja tez czuje slabo, do kopniakow to tu daleko, czuje slabo i rzadko. Czekam na cos konkretniejszego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 11:53   #324
purple noise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 685
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Niestety mnie temat urządzania mieszkania kręci mniej więcej tak jak temat kupowania rzeczy dla dziecka czyli wcale już bym to chciała mieć za sobą


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
purple noise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 11:55   #325
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

A ja lubiłam urzadzac ,wybierac na szczęście z mężem byliśmy zgodni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 12:00   #326
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Raficzyfa ja też chodzę codziennie do pracy od 7:30 do 15:30. Po pracy coś tam też ogarniam więc niby dzień jakoś mi się nie ciągnie długo. Ale ogólnie ciąża dłuży mi się mega.

Arya. To tak jak i u mnie. Brzuch taż jest, raz nie ma. Niby na ruchy u mnie jeszcze za wcześnie. Co do kurierów to już nie pamiętam z jakiej firmy ale też się nie mogliśmy ruszyć przez ponad 3h z domu. Miał być o 13 przyjechał przed 17

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
A ja lubiłam urzadzac ,wybierac na szczęście z mężem byliśmy zgodni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi też się podobało wybieranie. Nie zmienia to faktu że po dwóch latach mieszkania zamieniłabym już totalnie wszystko, zaczynając od mebli w kuchni ( nigdy więcej ciemnych mebli w połysku - widać na nich wszystko ) chyba że akurat te mój kolor jest jakiś do dupy, a kończąc na ciemnych płytkach w łazience na których również wszystko widać, a zmywanie ich to totalna porazka (jak nie wytre do sucha to nie widać że podłoga była myta)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 12:13   #327
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez Ola0731;86963343

Wysłane z [URL="http://r.tapatalk.com/byo?rid=73630"
aplikacji Forum Wizaz[/URL]

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Mi też się podobało wybieranie. Nie zmienia to faktu że po dwóch latach mieszkania zamieniłabym już totalnie wszystko, zaczynając od mebli w kuchni ( nigdy więcej ciemnych mebli w połysku - widać na nich wszystko ) chyba że akurat te mój kolor jest jakiś do dupy, a kończąc na ciemnych płytkach w łazience na których również wszystko widać, a zmywanie ich to totalna porazka (jak nie wytre do sucha to nie widać że podłoga była myta)




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Kurka, siostro, witaj w klubie. Mam łazienkę w czarnych płytkach, o żesz nie powiem co.

Pocieszę Cię, ze biały połysk w kuchni też średnio się sprawdza i uj mnie jasny strzela- nie dość, ze widać wszytskie slady takiego normalnego kuchennego życia( gotowanie itd), to ciągle jakieś smugi, rysy i ogólna masakra. Dla potomnych-nie idźcie tą drogą.
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 12:16   #328
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Ja jestem zadowolona z bialego polysku,ale..... mam frezowane fronty,nie mam uchwytów wiec mycie mi zajmuje doslownie moment.
W poprzednim domu mielismy kuchnie raczej prowansalska, bezowe matowe fronty z uchwytami i ja pier... jak to sie zle czyscilo. Masakra.....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Mam podłogę w kuchni i korytarzu wysoki szary polysk na szczęście nakrapiany , to dopiero jazda bez trzymanki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

W lazience mam czarne meble w macie , z drewnianymi blatami , sa piękne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 12:26   #329
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
Kurka, siostro, witaj w klubie. Mam łazienkę w czarnych płytkach, o żesz nie powiem co.

Pocieszę Cię, ze biały połysk w kuchni też średnio się sprawdza i uj mnie jasny strzela- nie dość, ze widać wszytskie slady takiego normalnego kuchennego życia( gotowanie itd), to ciągle jakieś smugi, rysy i ogólna masakra. Dla potomnych-nie idźcie tą drogą.
Dramat. Żeby to cholerstwo wyczyścić trzeba poświęcić trochę czasu. Następnym razem już będę mądrzejsza
Wiesz może gdybym nie miała uchwytów w kuchni tylko tak jak Pati frezy byłoby prościej. Chociaż jedyna opcja umycia szafek to woda i płyn do naczyń i wytarcie do sucha. jakikolwiek płyn do mebli zostawia takie ślady że nie idzie tego ogarnąć jak mi dzieć zacznie raczkować to chyba do aneksu nie będzie miał wstępu bo zwariuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 12:28   #330
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Ola to kup sobie w rossmanie takie cudo za cale z 3 zl ja wszystko tym myje a mam wszedzie polysk , nawet okna tym myje Screenshot_20190704-122754_Google.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-04 10:37:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:18.