cwiczenia na uda a cellulit - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-13, 20:49   #1
princess_m
Raczkowanie
 
Avatar princess_m
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 479
Question

cwiczenia na uda a cellulit


hej kobietki
mam takie pytanie dotyczace cw. od 2,5 tyg. tobie cwiczenia na nogi "8 min legs" dodatkow codzienie wykonuje ok. 30 - 50 przysiadow (zalezy od dnia), codzienne 20 min spacer z psem i 10 min szybkiego biegu i juz zaczynam widziec pierwsze efekty - zaczyna sie zarys miesni na udach i teraz pojawia sie problem bo wczesniej nie widzialam ze mam tak duzy cellulit a teraz jak zaczyna sie zarys miesni robic to wlasnie coraz bardziej go widac i tu sie zastanawiam czy to normalne, a moze to tylko tak sie robi w poczatkowej fazie. a moze powinnam zaczac robic jakies inne cw.

prosze o rade
__________________
solarium tak samo jak palenie papierosów powoduje RAKA
----------------------------------------------
odwyk od kupowania kosmetyków zakończony powodzeniem , kupuję tylko co jest niezbędne
princess_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 21:51   #2
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: cwiczenia na uda a cellulit

Z tego co wyczytałam na wizażu - to normalne, ćwicz dalej, a w końcu cellulit zniknie .
Jeśli się mylę, niech mnie ktoś poprawi, ale od dawna czytuję i udzielam się we wszelkich wątkach o odchudzaniu, ćwiczeniach itd. i często się pojawia takie pytanie i właśnie pada taka odpowiedź .

A sprawdzałaś w cm ile Ci ubyło? Stosujesz jakąś dietę? Pytam, bo ładne masz efekty (tak mi się wydaje ;D), więc może bym poszła w Twoje ślady .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 09:38   #3
princess_m
Raczkowanie
 
Avatar princess_m
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 479
Dot.: cwiczenia na uda a cellulit

w sumie to zadnej diety nie stosuje bo ja nie chce schudnac tylko nabrac masy miesniowej zeby mi uda nie lataly jak ide , mi sie wydaje ze mam bardzo szybka przemiane materii i to chyba dlatego tak sie dzieje. ogolnie to szczupla jestem ale figure mam gruszki wiec wiadomo ze dol do poprawki.

a co jem hmm to najwiecej warzyw i owocow i nie ma dla mnie dnia bez miesa jestem miesozerna kazde mieso jem i bialy chleb - czyli zadna dieta a ostatni posilek jem o 22 bo pozno chodze spac i jak nie zjem przed snem to nie zasne bo tylko mysle o tym jaka to ja glodna jestem i koszmary mi sie snia albo jak to ja jem kanapki albo cos innego
__________________
solarium tak samo jak palenie papierosów powoduje RAKA
----------------------------------------------
odwyk od kupowania kosmetyków zakończony powodzeniem , kupuję tylko co jest niezbędne
princess_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 15:13   #4
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: cwiczenia na uda a cellulit

Podobno na początku intensywnych ćwiczeń cellulit może być bardziej widoczny. Więc ćwicz dalej w końcu to cholerstwo zniknie
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:44.