Hiperprolaktynemia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-13, 21:27   #1
kinguus
Zadomowienie
 
Avatar kinguus
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 252
GG do kinguus

Hiperprolaktynemia


Witam.
Mam mały problem a raczej pytanie. Mam 19 lat i od roku(dokładnie od 5.07.2009) dostałam okres. Jedyny okres kiedy miesiączka była regularna to od 31.07 2008 kiedy miałam operację (pęknięty, zgniły wyrostek) później miałam kolejną operację 31.08 gdzie dostałam wylewu na stole operacyjnym co równało się siniakiem na pół brzucha.
Endokrynolog stwierdziła u mnie hiperprolaktynemię i leczę się od ładnych paru lat najpierw Bromergonem poźniej Norprolacem i dziś Dostinexem. I w końcu doczekałam się miesiączki z prawdziwego zdarzenia. Pierwsze plamienie miałam 2.07 a 2.08 dostałam okres, trwał on do 8.08. I od tamtej pory mam dziwne plamienia.
I tu moje pytanie, czy to jest normalne? Czy mam jakieś powody do niepokoju.
Oczywiście jestem pod stałą kontrolą endokrynologa jak i ginekologa.

Pewnie posypią się odpowiedzi, że mam tyle lat i powinnam wiedzieć, bądź żebym poszła do lekarza.
Otóż może i mam te 19 lat ale jakiegoś większego doświadczenia z REGULARNYM okresem nie mam, więc gdybym wiedziała na pewno bym tutaj nie pisała.
A do lekarza tak czy tak się wybiorę (wizytę mam dopiero na wrzesień) ale jeżeli zajdzie potrzeba pójdę wcześniej.

Dziękuję za poważne odpowiedzi i przeczytanie całego postu.
__________________
wredna baba z reklamacji
kinguus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:06.