Stroje i przebrania. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-22, 17:39   #1
umbrelaa
Raczkowanie
 
Avatar umbrelaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 83

Stroje i przebrania.


0

Edytowane przez umbrelaa
Czas edycji: 2014-12-30 o 19:50
umbrelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 17:54   #2
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Stroje i przebrania.

Cytat:
Napisane przez umbrelaa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny , mam do Was pytanie co myślicie o strojach np. pielęgniarki , uczennicy. Mój TŻ od dawna wspominał że go to kręci chciałabym wiedzieć czy któraś już próbowałam i jak sie za to zabrac
jak? kupić strój lub wymyślić i ubrać, w czym problem.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 17:55   #3
umbrelaa
Raczkowanie
 
Avatar umbrelaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 83
Dot.: Stroje i przebrania.

chodzi o całą atmosfere jak to zorganizowac
umbrelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 18:01   #4
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Stroje i przebrania.

Cytat:
Napisane przez umbrelaa Pokaż wiadomość
chodzi o całą atmosfere jak to zorganizowac

Ale co organizować? Kupić/zrobić strój, przebrać się, wczuć w rolę i do ataku
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 20:31   #5
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Stroje i przebrania.

Cytat:
Napisane przez umbrelaa Pokaż wiadomość
chodzi o całą atmosfere jak to zorganizowac
Jak się przebierzesz za taką pielęgniarkę to jak wkroczy do domu to go weź do łóżka otul kocem itp. po chwili pokaż co masz na sobie zaczij może jakieś gadki typu że chory, że pasuje mu zrobić masaż itp. no i się bawicie.
Zresztą moim zdaniem to wszystko powinno być na spontanie bo co za frajda odgrywać to jak rolę w serialu?
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 06:05   #6
nicomnieniewiesz
Raczkowanie
 
Avatar nicomnieniewiesz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 88
Dot.: Stroje i przebrania.

Cytat:
Napisane przez umbrelaa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny , mam do Was pytanie co myślicie o strojach np. pielęgniarki , uczennicy. Mój TŻ od dawna wspominał że go to kręci chciałabym wiedzieć czy któraś już próbowałam i jak sie za to zabrac
Haha, lubię takie zabawy raz na jakiś czas Wymyślam sobie przebranie albo delikatnie podpytuję faceta i za jakiś czas kiedy on sobie lezy w łożeczku i ogląda tv przychodze mu w takim stroju przed ekran ( wiadomo jest ciemno, a tv rozświetla pokój, bo przecież ma być widać) ;> zaczynam się bujać, tańczyć i powoli ściagać ubrania- striptiz, albo on do mnie dołacza i sam mnie rozbiera całując itd :3
Ogólnie bardzo łatwo jest skompletować taki strój ;> własciwie zanim to zrobiłąm pierwszy raz to nie gadałam z nim o tym za wiele, po prostu na luzie śmialiśmy się i on mówić co mu sie podoba a co jest przesadą lub w złym smaku ;>
Więc pierwszy raz z przebraniem wyglądał tak mneij wiecej tak, wieczorem on poszedł na dół się wykąpać, a ja w tym czasie się przebrałam i poszukałam jakiejś muzyczki, do której fajnie by mi się bujało. wybrałam strój nauczycielki, więc miałam koszulę z krawatem wkosaną w dopasowaną spódnicę za połowę uda ( w dół), pod tym pończochy, pas do ponczoch i stanik, no i oczywiście szpilki, do tego noszę okulary w plastikowych grubych oprawkach wiec kolejny rekwizyt miałam, wzielam sobie taką podstawkę do papierów jako dziennik, zrobiłam małą tabelkę i bylo tam z 5 rzeczy żeby nie trwało za długo ' przystojny, seks, przyrodzenie.. i takie inne głupoty ' ;> kiedy mój facet wszedł do pokoju zaaferowany tym, że ma niewyprasowana koszule na jutro to odwróciłam się do niego na fotelu mierząc od stóp do głowy z ołówkiem przytkniętym do ust i trzymałam 'dziennik' wstałam i zaczełam Go oglądać i wpisywać 'oceny' keidy wpisałam5 zamiast 6 obok' seks' tak tylko spojrzał ale pwoiedziałam, że ma przyjść po lekcji i poprawić ;> Kochany zaczaił od początku scenkę wiec odgrywał ją ze mną przez chwilkę, po czym rzuciłam go na łożko i kazałam patrzeć ;> i zaczęłam się rozbieraći wyginać, TŻ był zachwycony, uśmiechał sie i oglądał z kazdej strony, zdejmując krawat zawinęłam mu go wokół szyi przyciagajac go do mnie i zaczęła się juz poważneijsza gra wstępna i seks :3 Facetowi i mnie się bardzo spodobało także polecam ;>
nicomnieniewiesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 11:48   #7
roger1990
Raczkowanie
 
Avatar roger1990
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 70
Dot.: Stroje i przebrania.

Cytat:
Napisane przez umbrelaa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny , mam do Was pytanie co myślicie o strojach np. pielęgniarki , uczennicy. Mój TŻ od dawna wspominał że go to kręci chciałabym wiedzieć czy któraś już próbowałam i jak sie za to zabrac

To Ty wiesz co lubi a czego nie. Czy woli ostrą Panią profesor czy nieśmiałą i delikatną uczennice. Przygotuj sobie jakiś tam scenariusz przebierz się i do dzieła.

Szkoda tylko że te stroje takie drogie
roger1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-28, 00:09   #8
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Stroje i przebrania.

Cytat:
Napisane przez roger1990 Pokaż wiadomość
To Ty wiesz co lubi a czego nie. Czy woli ostrą Panią profesor czy nieśmiałą i delikatną uczennice. Przygotuj sobie jakiś tam scenariusz przebierz się i do dzieła.

Szkoda tylko że te stroje takie drogie
Ale można coś własnym, tanim kosztem skompletować bez większych kłopotów Przecież nie musi być idealnie, można nadrobić fantazją :P
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 07:56   #9
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: Stroje i przebrania.

ja najczęściej staram się wyszukiwać elementy stroju w ciucholandzie że by nie tracić majątku. Wiadomo że pończochy czy stringi to muszą być nowe ale np. plisowana spódniczka uczennicy już nie koniecznie.
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 23:19   #10
Ciotka Dobra Rada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 81
Dot.: Stroje i przebrania.

Jestem ZA! Jeśli obojgu Partnerom to odpowiada. Myślę, że można przy tym świetnie się bawić, ale potrzebna jest otwartość w związku (nie tylko na potrzeby drugiej strony, ale mam na myśli brak skrępowania) i chęć do wchodzenia w role. Prawdopodobnie dłuższym związkom, w którym osoby już dobrze się poznały, takie urozmaicenie może być bardzo fajne i satysfakcjonujące dla każdej strony.

Jeśli chodzi o nakłady finansowe na takie ciuszki, to nie musi to być zawsze cały anturaż. Czasem wystarczy jeden, chociażby mały element, by zaiskrzyło bardziej niż zwykle. Ja od niedawna przekonuję się małymi kroczkami do lateksu, hihi. W mojej garderobie mam już dwa ciuszki zakupione niedrogim kosztem. W tym niedawny zakup - lateksowe majtki pielęgniarki. Widok mojego faceta, który uwielbia lateks, a który nie spodziewał się mnie w takim wydaniu - bezcenny. Warto spróbować, bo tylko wtedy człowiek może się przekonać, czy go to kręci, czy nie.
Ciotka Dobra Rada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:05.