Seksowna bielizna, przebieranki a może jeszcze jakies inne stroje preferujecie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-30, 21:11   #1
tygrysica2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 14

Seksowna bielizna, przebieranki a może jeszcze jakies inne stroje preferujecie...


Seksowna bielizna, przebieranki a może jeszcze jakies inne stroje preferujecie i co najbardziej działa na mężczyznę Ja osobiście stawiam na tradycyjną seksowną bielizne a wy panie co zakładacie dla waszych TŻ a wy mężczyżni w co ubralibyście waszą kobiete ?
tygrysica2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 02:05   #2
suchyprecel
Raczkowanie
 
Avatar suchyprecel
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 36
Dot.: Seksowna bielizna, przebieranki a może jeszcze jakies inne stroje preferujecie

gorset, stroj mikolajki:P ( z nasutnikami), pielegniarki
__________________
Hey sweet sweet baby, life is crazy..
suchyprecel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 08:37   #3
CaliDreamin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: los angeles
Wiadomości: 1 238
Re: Dot.: Seksowna bielizna, przebieranki a może jeszcze jakies inne stroje preferuj

edyt: usuniety komentarz trolla
__________________

Tell from my attitiude that I'm most definitely

Nakarm zwierzeta w schroniskach ZA DARMO

Edytowane przez CaliDreamin
Czas edycji: 2009-01-02 o 09:04
CaliDreamin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 09:55   #4
klaobe
Raczkowanie
 
Avatar klaobe
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Legnica / Wrocław
Wiadomości: 218
GG do klaobe
Dot.: Re: Dot.: Seksowna bielizna, przebieranki a może jeszcze jakies inne stroje pr

Cytat:
Napisane przez CaliDreamin Pokaż wiadomość
Takie zeczy uzywamy jezeli:

-jestesmy totalnie nieatrakcyjne i desperacko chcemy utrzymac faceta przy sobie

lub
-jestesmy zboczeni psychicznie

lub
-staramy sie o etat w agencji towarzyskiej
to juz drugi post gdzie wyrazasz swoja niechec... to chyba z toba jest cos nie tak, a nie z dziewczynami ktore lubia urozmaicac...

Ja lubie ubierac seksowna bielizne i wysokie buciki
Mojego TZta to kreci a najbardziej lubi kiedy mam na sobie przezroczysta haleczke
__________________
...::: ...bo w oczach tkwi siła duszy... :::...
klaobe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 09:57   #5
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Re: Dot.: Seksowna bielizna, przebieranki a może jeszcze jakies inne stroje pr

Drugi? Chyba 5. ZP wcisnęłam, się zdenerwowałam nieco. Zresztą - pachnie mi tu marną prowokacją.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 10:05   #6
klaobe
Raczkowanie
 
Avatar klaobe
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Legnica / Wrocław
Wiadomości: 218
GG do klaobe
Dot.: Re: Dot.: Seksowna bielizna, przebieranki a może jeszcze jakies inne stroje pr

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;10283304]Drugi? Chyba 5. ZP wcisnęłam, się zdenerwowałam nieco. Zresztą - pachnie mi tu marną prowokacją.[/QUOTE]

no skoro mowisz ze to juz 5 post, to faktycznie... tylko co chce tym osiagnac troche bezsensu a jesli autor posta naprawde ma jakis problem i nie wie co ma robic - przeczyta taka odpowiedz, to moze sie podlamac psychicznie...
__________________
...::: ...bo w oczach tkwi siła duszy... :::...
klaobe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 10:37   #7
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Re: Dot.: Seksowna bielizna, przebieranki a może jeszcze jakies inne stroje pr

Ja lubię bodystockings (siateczki, wyglądają jak kabaretki), ostatnio do mojego zestawu siateczek dostałam siateczkowy komplet - stanik + majtki. Mam jeden lateksowy gorset (pogrubiam, żeby CaliDreamin nie przeoczyła tego jakże zboczonego materiału ), a czasem przyodziewam się w minisukienkę, pończochy, wysokie obcasy i zero bielizny

A na dzisiaj także przygotowałam sobie specjalną sukienkę, jako że spędzam Sylwestra w zaciszu domowym z Tżtem.

Ja tam lubię urozmaicenia..
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-31, 11:15   #8
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Seksowna bielizna, przebieranki a może jeszcze jakies inne stroje preferujecie

buty i korale.bez zbędnych ciuszków.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 11:31   #9
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Seksowna bielizna, przebieranki a może jeszcze jakies inne stroje preferujecie

No. Jak luby twierdzi, nie warto mi kupować bielizny, bo on i tak ją ściągnie
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 19:07   #10
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Seksowna bielizna, przebieranki a może jeszcze jakies inne stroje preferujecie

Napisane przez CaliDreamin
Takie zeczy uzywamy jezeli:
-jestesmy totalnie nieatrakcyjne i desperacko chcemy utrzymac faceta przy sobie
lub
-jestesmy zboczeni psychicznie
lub
-staramy sie o etat w agencji towarzyskiej

ooojejj taaak... jestem nieatrakcyjna i tylko w przebraniu interesuje mojego faceta. jestem zboczona!! HAAA!!! o takkk!! i chce pracować w agencji towarzyskiej! toż to moje marzenie!!!!

a tak na poważnie... wystarczy zacytować mojego chłopaka (akurat dziś z nim o tym gadałam)
CYTUJĘ

Michałek 19:16:03
jak sie wtedy tak raz fajnie wyszykowałaś, to bylem zajarany jak gwizdek
gdzieś poszedłem, chyba na kibelek, a Ty sie ubrałaś i pod kołderką juz leżałaś ubrana, ten pasek do pończoch, pończoszki, szpileczki, maxik, mega
chyba widziałaś moja opadniętą kopare !!!


nic dodać, nic ująć
lubie przebieranki




__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)

Edytowane przez malaDarunia
Czas edycji: 2009-01-04 o 19:09
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 19:28   #11
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Seksowna bielizna, przebieranki a może jeszcze jakies inne stroje preferujecie

Cytat:
Napisane przez malaDarunia Pokaż wiadomość


ooojejj taaak... jestem nieatrakcyjna i tylko w przebraniu interesuje mojego faceta. jestem zboczona!! HAAA!!! o takkk!! i chce pracować w agencji towarzyskiej! toż to moje marzenie!!!!

a tak na poważnie... wystarczy zacytować mojego chłopaka (akurat dziś z nim o tym gadałam)
CYTUJĘ

Michałek 19:16:03
jak sie wtedy tak raz fajnie wyszykowałaś, to bylem zajarany jak gwizdek
gdzieś poszedłem, chyba na kibelek, a Ty sie ubrałaś i pod kołderką juz leżałaś ubrana, ten pasek do pończoch, pończoszki, szpileczki, maxik, mega
chyba widziałaś moja opadniętą kopare !!!


nic dodać, nic ująć
lubie przebieranki




koleżanka miała włam na konto.ktoś inny pisał te słowa.część juz wykasowała,ale część pozostała
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-04, 21:01   #12
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Seksowna bielizna, przebieranki a może jeszcze jakies inne stroje preferujecie

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
koleżanka miała włam na konto.ktoś inny pisał te słowa.część juz wykasowała,ale część pozostała
hehe no tak uniosłam się trochę dziwna jest taka wiara, która sie włamuje komuś na konto
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 19:03   #13
mirynka
Wtajemniczenie
 
Avatar mirynka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 605
Dot.: Seksowna bielizna, przebieranki a może jeszcze jakies inne stroje preferujecie

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;10284756]No. Jak luby twierdzi, nie warto mi kupować bielizny, bo on i tak ją ściągnie [/quote]

sa stroje i bielizna w ktorj mozna sie kochac
__________________
watek kosmetyki


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post16332141


Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/
mirynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 19:44   #14
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Seksowna bielizna, przebieranki a może jeszcze jakies inne stroje preferujecie

Cytat:
Napisane przez mirynka Pokaż wiadomość
sa stroje i bielizna w ktorj mozna sie kochac
a,jak luby twierdzi,że to zbędny wysiłek?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 20:03   #15
lotta6
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 737
Dot.: Seksowna bielizna, przebieranki a może jeszcze jakies inne stroje preferujecie

Stroj uczennicy (plisowana mini to jest to :P), gorsety, ponczochy samonosne/ albo takie przypinane do paska, przeswitujace koszulki, buty na wysokim obcasie, koronkowe majteczki.
Lubie sobie zalozyc cos ladnego
lotta6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 20:38   #16
megam
Raczkowanie
 
Avatar megam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 100
Dot.: Seksowna bielizna, przebieranki a może jeszcze jakies inne stroje preferujecie

Jestem za Jeżeli partnerzy lubią coś takiego to czemu nie urozmaicić igraszek Kiedyś myslałam a po co skoro bez ubrania najbardziej sie podobam - tak mówił mój TŻ. Ciekawość naszczęście wzieła górę i opłacało się Fajna zabawa i jakies urozmaicenie Naprawdę polecam. Tak samo jak są gry erotyczne ale to dla tych bardziej nieśmiałych bo pozwalaja poznać jakie ma pragnienia partner. Oczywiście wszystko z umiarem i rozsądkiem Jak ktos nie lubi nie ma co się zmuszać ale spróbować można bo mozna wiele zyskać
megam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 23:03   #17
Martysia_
Rozeznanie
 
Avatar Martysia_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Dublin, IR
Wiadomości: 823
GG do Martysia_
Dot.: Seksowna bielizna, przebieranki a może jeszcze jakies inne stroje preferujecie

Strój pokojówki (bardzo fajny, z białą podwiązką, koloratką na szyjkę i takie coś na głowę- bardzo fajnie wygląda)
__________________
Marzenia się spełniają!!!
Martysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 17:14   #18
klaki
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 310
Dot.: Seksowna bielizna, przebieranki a może jeszcze jakies inne stroje preferujecie

Wiecie moze jak wlasnorecznie zrobic nasutniki? i co wymyslic zeby wiazalo sie z tematyka swiateczna? (mikolajkowa)
klaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 21:22   #19
MalagaKR
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 26
Dot.: Seksowna bielizna, przebieranki a może jeszcze jakies inne stroje preferujecie

W sklepach sa w sprzedazy bielizniane stroje 'mikołajek' nazwy nie bede podawac chyba ze ktos chce na priv. Sama mam taki z dzwoneczkami kupilam go 4 lata temu i w koncu sie przyda w tym roku
btw mam malego fiola na punkcie bielizny i w sumie moj bf tez lubi przed sciagnieciem (czasem po :P ) sobie popatrzec co to ciekawego mam dzisiaj na sobie
kiedys bedac sami na malym wyjezdzie ubralam sobie taki sexi czerwono-czarny komplecik do tego samonosne kabaretki. Ciekawie sie zaczynalo gdy zakladajac je potajemnie w lazience wypie*niczylam sie z wielkim hukiem ale efekt i tak byl oszalamiajacy.
MalagaKR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-03, 10:41   #20
demodemo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Talking Dot.: Seksowna bielizna, przebieranki a może jeszcze jakies inne stroje preferujecie

Dla mnie najseksowniejsza bielizna to ta stylizowana na sexy pielęgniarki:

Wiem, że niektórych to śmieszy ale ja to kocham
demodemo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 01:09   #21
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Seksowna bielizna, przebieranki a może jeszcze jakies inne stroje preferujecie

ja lubie sie przebierac i widze ze TZ to kreci i mnie tez czemu nie, mam duzo takiej bielizny 'na raz'
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 13:55   #22
Joslyn
Raczkowanie
 
Avatar Joslyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 152
Dot.: Seksowna bielizna, przebieranki a może jeszcze jakies inne stroje preferujecie

Mój obecny TŻ lubi przebieranki, ale raczej takie "bieliźniane", to znaczy podoba mu się, kiedy założę jakąś seksowną koszulkę, pas do pończoch itp :P Kilka dni temu kupiłam tzw. półbiustonosz i jestem ciekawa jak na to zareaguje mój luby Macie jakieś doświadczenia z takim rodzajem bielizny Wizażanki?
Joslyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 20:31   #23
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Seksowna bielizna, przebieranki a może jeszcze jakies inne stroje preferujecie

Pończochy, gorsety, sexy koszulki w kolorze czerń z czerwienią tylko nie stringi i wysokie buty- mój facet tego nie znosi a wręcz go to bawi.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 01:04   #24
Ciotka Dobra Rada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 81
Dot.: Seksowna bielizna, przebieranki a może jeszcze jakies inne stroje preferujecie

Stroje pielęgniarki są boskie!! <3 http://corsette.pl/environment/cache...2957991205.jpg

Mnie ogólnie kręci lateks, mojego partnera również, zatem pończochy lateksowe, rękawiczki lateksowe, sukienki z lateksu i spódniczki są u nas na porządku dziennym. (albo, jak kto woli, nocnym)

Edytowane przez Ciotka Dobra Rada
Czas edycji: 2013-11-30 o 01:07 Powód: zdjęcie w poście za duże
Ciotka Dobra Rada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:37.