Dukan od czerwca - chudnie ktoś ze mną? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-15, 15:30   #1
introgliceryna
Rozeznanie
 
Avatar introgliceryna
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Oświecim
Wiadomości: 547
Cool

Dukan od czerwca - chudnie ktoś ze mną?


Hej! Dziewczyny kochane. Nigdy nie miałam problemów ze swoim wyglądem, ponieważ kilogramy które miałam ładnie przykrywało moje 171 cm wzrostu. Niestety, upały, a ja nie mogłam zmieścić się w ubrania, w których chodziłam rok temu. Ważyłam się sporadycznie, wczoraj też mnie naszło. To co zobaczyłam mnie przerosło. Dotychczas moja największa waga wynosiła 75kg, wczoraj zobaczyłam na wadze 82,3kg, postanowiłam - Dukan.
Zaczęłam od dziś rano, co prawda po posiłkach (a szczególnie obiedzie) myślałam że zwymiotuję, ale teraz już wiem, że na pewno za mało zjadłam.
Na śniadanie zjadłam: 200g twarogu chudego, dwa jajka na twardo, kubek herbaty niesłodzonej. Potem przerwa i na obiad postanowiłam zjeść małą pierś z kurczaka zawijaną we folii i smażoną na margarynie (więc można powiedzieć, że jadłam kurczaka z rożna) do tego zjadłam może 4 łyżki sosu czosnkowego (ząbek czosnku, serek bieluch light) i herbatkę. Kurczak oczywiście przyprawiony przyprawą do kurczaka oraz papryką słodką.
Zapewne powinnam jeść więcej, na pewno zacznę, ale od jutra, bo moja decyzja o dukanie była dość...spontaniczna.

Chłopak wspiera mnie bardzo, ale potrzebuję jeszcze czyjegoś wsparcia. Jeśli któraś z was chciałaby zacząć chudnąć czyli Dukan od czerwca - zapraszam. Wzajemne wspieranie się, decyzje, jadłospisy, rozwiewanie wątpliwości. Któraś z was chętna? A może któraś z was jest już "po" i chce się podzielić wrażeniami?

Dukan od 15.06.2014 r, WAGA WYJŚCIOWA: 82,3 KG
WAGA DOCELOWA: 65 KG , DO STRACENIA 17,3 KG.
Faza I, od 15.06 - 22.06 - zrzucone: x kg.
__________________
www.dwudziestoletniamama. blogspot.com

Jeśli ktoś chciałby poczytać jak wygląda życie, decyzje, miłość oraz inne rzeczy z którymi na codzień spotyka się każdy człowiek - okiem dwudziestolatki - zapraszam.
Nie pożałujecie.
introgliceryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-15, 15:34   #2
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Dukan od czerwca - chudnie ktoś ze mną?

Istnieje już taki wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=671889&page=97
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-15 16:34:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:52.