Trądzik powrócił ;( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-20, 18:56   #1
problematyczny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 47

Trądzik powrócił ;(


Zakładałem tu wątki o moim trądziku pare miesięcy temu od tamtego czasu zniknął, do niedawna wyleczyłem blizny i przebarwienia miałem ładną cerę i byłem zadowolony, teraz koszmar powrócił, normalnie atak wulkanów, cyst, białych pryszczy, nie wiem co robić, około pół roku faszerowałem się antybiotykami i znów powróciło i znowu moje zycie straciło sens, zadnych dziewczyn, wypadów ze znajomymi, proszę pomozcie nie wiem co robic...
problematyczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 19:59   #2
Andzia85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 59
Dot.: Trądzik powrócił ;(

Napisane przez Andzia85
Hej, mam dla Ciebie propozycję, wypróbuj receptę na tonik z apteki, jest on na receptę, jeśli wypisze Ci ja lekarz ogólny - koszt w aptece aż lub tylko 5zł. U mnie pół osób w liceum leczyło się tym tonikiem, stare dzieje, ale rezultaty niesamowite. Zamiast wypróbowywać na sobie setki dziwnych przepisów domowych, kremów z drogerii i apteki, wypróbuj ten tonik, nie masz nic do stracenia a wręcz przeciwnie możesz tylko zyska. Poza tym specjalistyczna pielęgnacja tego rodzaju cery. Nie wypróbowywanie czegokolwiek tzn. byle czego, bo może się to źle skończyć, zazwyczaj kosmetyki z niższej półki nie są tak skuteczne jak te wyspecjalizowane. Jeśli masz poważne problem z twarzą raczej wstrzymaj się z nabywaniem kosmetyków drogeryjnych, skonsultuj się z farmaceutą, walkę z trądzikiem różowatym należy też toczyć od wewnątrz za pomocą suplementów tj, dromin - wyciąg z drożdży, lubex - emulsja do mycia twarzy, laktocer - zdrowa i czysta cera, visaxinum - są to suplementy, więc na pewno Ci nie zaszkodzą, ale należy je przyjmować regularnie, i przez dłuższy raz, na pewno wspomogą walkę z trądzikiem. Co do kremów i pielęgnacji cery dostępnych w aptece min. brevoxyl, duac, skinoren. Wszystkie wskazane przy trądziku. Ale załączam receptę na trądzik, wypróbuj.
Załączone pliki recepta - tonik.pdf (52,3 KB, 0 załadowań)
Andzia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 21:06   #3
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Trądzik powrócił ;(

tam jest steryd! sterydów nie stosuje się na twarz!!!
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:34.