Świece zapachowe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-12-22, 22:12   #1
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Smile

Świece zapachowe


Tak więc razem z dorotie85 ogarnęłyśmy (to pisala LeejdiNaati) (prawie) wszystko w jedną całość. Poniżej odpowiedzi na najczęstsze pytania w tym wątku

Świece zapachowe Yankee Candle

Świece zapachowe Yankee Candle są znane w całej Ameryce. Na szczęście dotarły również do Polski. Świece te charakteryzują się wyjątkowymi, długotrwałymi zapachami oraz niezliczonymi wyborami nut zapachowych.

Zapachy świec YC można podzielić na pięć głównych grup:
food & spice - zapachy “jadalne”, kuchenne
floral - zapachy kwiatowe
fruit - zapachy owocowe
fresh - zapachy świeże, rześkie
festive - zapachy świąteczne / okolicznościowe

Skąd mam wiedzieć który zapach zalicza się do danej grupy?
Na świecach YC (nie na woskach) na naklejce w prawym dolnym rogu jest złoty znaczek z napisem danej linii zapachowej.

Świece YC możemy podzielić na słoiki, tumblery, pillary, sample, tealighty oraz woski.


Słoiki (jar) dzielimy na trzy rozmiary (wielkości):
duży słój - czas palenia 100 - 150 godzin, waga 623g (bez słoja)
średni słoj - czas palenia 65 - 90 godzin, waga 411 g
mały słoik - czas palenia 25 - 40 godzin, waga 104 g

Tumblery dzielimy dokładni tak samo jak słoje, tj:
duży tumbler - czas palenia 70 - 90 godzin, waga 623 g
średni tumbler - czas palenia 40 - 50 godzin, waga 354 g
mały tumbler - czas palenia 35 - 45 godzin, waga ok. 140 g

Pillary dzielimy na:
pillar - czas palenia do 90 godzin, waga 320 g
pillar xl - czas palenia 110 - 150 godzin, waga 538 g

Sample czyli małe świeczki palą się do 15 godzin, waża ok. 45 g.
Tealighty pakowane są po 12 sztuk, palą się ok. 4 godziny każda.
Woski palą się do 8 godzin, ważą 29 g.

Najczęściej wybieraną przez nas formą świec są woski. Jeśli nie wiecie jak się je pali, odsyłam do instrukcji na stronie Świat Zapachów : KLIK

_________________

Gdzie kupimy produkty Yankee Candle?

Przez internet:
zapachdomu.pl
swiatzapachow.pl
bibeloty.com
candleroom.pl
pracowniasnow.pl
yankeecandle.istore.pl
yankeecandle.com

Stacjonarnie:

KONSTANCIN-JEZIORNA
CANDLE ROOM, CH Stara Papiernia, al. Wojska Polskiego 3

KRAKÓW
ZAPACH DOMU, ul. Miodowa 33

ŁÓDŹ
CANDELLA ŚWIAT ŚWIEC , CH Manufaktura, ul. Karskiego 5

OWIŃSKA
PRIMA FLORA, ul. Poznańska 15

SOPOT
theYANKEEstore, ul. Bohaterów Monte Cassino 2

SWARZĘDZ
MYDLARNIA EMPORIUM, CH ETC , ul. Poznańska 6

SZCZYTNO
GERA OGRODY CENTRUM OGRODNICZE IZABELLA RYGIELSKA, ul. Bartna Strona 44

TORUŃ
HOME & GIFTS, ul. Łazienna 32

WARSZAWA
ŚwiatZapachów.pl , ul. 17 Stycznia 64
ŚwiatZapachów.pl , przejście podziemne przy Rotundzie
theYANKEEstore, ul. Zwycięzców 17
GALERIA PIERROT, CH Klif, ul. Okopowa 58/72
PODZIEMIA POD SKRZYŻOWANIEM AL. JEROZOLIMSKICH Z AL. JANA PAWŁA II
Ursynów Vintage Dom ul. KEN 53 - szafa ze świeczkami

WROCŁAW
MYDLARNIA WROCŁAWSKA, ul. Wita Stwosza 19/20

ZIELONA GÓRA
SALON GREY, Galeria Graffit, ul. Bohaterów Westerplatte 24

_________________

PROMOCJE

Firma Yankee Candle każdego miesiąca wystawia na promocję trzy zapachy. Dwa z nich można kupić z 25 % zniżką, a trzeci działa na zasadzie BOGO 50 % (buy one, get one) - czyli przy zakupie dużej świecy, drugą taką samą dostaniemy 50 % taniej.

Zapachy miesiąca i BOGO 2013 (lista będzie uzupełniana):

STYCZEŃ: Fresh cut roses , Fluffy towels + Lemon lavender
LUTY: True rose, Soft blanket + Strawberry buttercream
MARZEC: White gardenia, Garden sweet pea + Vanilla lime
KWIECIEŃ: Clean cotton , Pink lady slipper + Coastal waters
MAJ: Beach wood , Sicilian lemon + Love me, loves me not
CZERWIEC: Midnight jasmine , Beach flowers, Pink sands

_________________

YC co trzy miesiące wypuszcza nowe sezonowe (Q1, Q2, Q3, Q4) zapachy. (lista będzie uzupełniana):

Q1 2013 WIOSNA (dostępność: styczeń/luty):

A Child`s Wish - A warm breeze of Soft Flowers and fresh green fields captures the sweet innocence of childhood summer days playing in the backyard

Black Coconut - Sunset in paradise... Rich coconut, cedarwood and island blossoms promise an evening of luxurious tranquality

Turquoise Sky - Calm, salty air with hints of sea grass and musk, float gently on ocean waves... off on an adventure beneath a bright blue sky.

Waikiki Melon - Aloha! Wake up to the sunny, sweet glow of exotic, juicy melons with a touch of sweet orange oil

Paradise Spice - An exotic island treasure.... perfectly ripe banana and creamy vanilla, unexpectedly spiced with prized cinnamon and cloves.

Q2 2013 LATO (kwiecień/maj):

Fireside Treat - The joy of camp.... mesmerized by the fire, singing and laughing, while toasting marshmallows to rich, gooey perfection!

Summer Scoop - Delicious memories of creamy, homemade strawberry ice cream on a hot summer day, One scoop or two??

Honey Blossom - The Beautiful blend of flower nectar, honey must, fressia and woods makes this both full and delicate

Pineapple Cilantro - A tropical treat ... fresh, island pineapple served with a citrus touch of cilantro and sweet coconut



Jeśli macie jakieś informacje, które można tutaj dopisać, to piszcie na PW do LeejdiNaati a ona edytuję posta lub ja

Otaczamy siebie zapachami, na Swieta bedzie nam pachnialo w domach roznymi wypiekami, choinka + smazonym karpiem
Moga to tez byc swietne prezenty "last minute" czyli : swiece zapachowe.
Czy jako wielbicielki zapachow, dopuszczacie tez te forme dzialania na zmysl wechu?
Ja czasami parze dopiero co zmielona kawe i to dla zapachu nie dla smaku ( bo nie lubie kawy).
Przyznam sie osobiscie, ze mam tych swiec w zbiorach wiele: Dyptique.
Miller Harris, Acqua di Parma, L'Occitane i nawet Ikea
Dla wielbicielek/maniaczek Angela dodam, ze moj ostatni nabytek, swieca L'Occitane "Kandyzowane Owoce" pachnie dokladnie jak ich ulubione perfumy (no, moze dla mnie bardziej jak Angel Innocent )!

Edytowane przez Goldlight
Czas edycji: 2012-12-31 o 15:52 Powód: Dodanie podstawowych informacji o swiecach i woskach
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-22, 23:42   #2
Mona Lisa
Zadomowienie
 
Avatar Mona Lisa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: tajemnica :)
Wiadomości: 1 733
Dot.: Swiece zapachowe

Namiętnie kupuję światełka zapachowe (przecież coś tak pięknego nie może nosić nazwy podgrzewacz?) Aromatic Art, szczególnie zapach White Vanilla. Na tegoroczne Święta przygotowałam całkiem milutki zapasik: 3 torebki po 25 sztuk. Nie zapalam świeczek tylko podczas 30-sto stopniowych upałów, a w okresie zimowym wypalam je w ilościach wręcz nieprzyzwoitych.

Wesołych Świąt!
Mona Lisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-23, 07:44   #3
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Swiece zapachowe

Bardzo lubię świece zapachowe. Moja przenajukochańsza to szarlotkowa Arran Aromatics. A ostatnio kupiłam świecę Brise Magic Nights i nawąchać się nie mogę.Bardzo przyjemna sprawa takie świece zapachowe. Zimą się z nimi nie rozstaję.
koko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-23, 08:08   #4
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: Swiece zapachowe

A ja oprócz świec zapachowych (moi faworyci to cynamon, wanilia - to te z zatopionymi kawałkami cynamonu właśnie) mam lekkiego świrka na punkcie olejków zapachowych. Z każdej "podróży" wgłąb miasta przywożę ze sobą nowy olejek (tudzież olejki), które ledwo już mieszczą się na półce! To akurat nie przyprawia mnie o ból głowy, bo są w miarę tanie (chociaż za tę moją kolekcję kupiłabym niezłe perfumy!). Ostatnio szukam NATURALNYCH olejków niespotykanych , np. kadzidło arabskie. Jest bodajże w Primaverze, ale ceny mają iście europejskie! Kominki zapachowe to piękna rzecz! Zapach wypełnia całe mieszkanie, a melisą pachnie dobrych kilka dni! Lubię anyż, cynamon,grejpfrut-rewelacja, gożdziki... wszystkie lubię niuchac. Wszystkie MUSZĄ byc naturalne, jak mam wątpliwości, to psuje mi to jakośc odbioru
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-23, 08:40   #5
Jeanette
Raczkowanie
 
Avatar Jeanette
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 344
Dot.: Swiece zapachowe

Jakże mogłabym nie lubić, skoro uwielbiam światło świec i uwielbiam piękne zapachy? Najbardziej - zwłaszcza teraz, zimą - świece pachnace ciepło, pikantnie, przyprawami - cynamonowe, waniliowe itd. Przy okazji ostrzegam - w Rossamnie pojawiły się ostatnio swieczki zapachowe w takich płaskich puszkach z pokrywką, wygladaja w miare zachęcająco i maja pachnieć różnymi smakowitościami - szarlotką, struclą jakąś itd. Jak dla mnie kompletna pomyłka, cuchną niemiłosiernie.
Jeanette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-23, 08:45   #6
Meriamon
Rozeznanie
 
Avatar Meriamon
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Tu i tam Tamtaram :-)
Wiadomości: 876
Smile Dot.: Swiece zapachowe

Ja podobnie jak olcia7 jestem fanką olejków...zwłaszcza ich mieszania mięta z pomarańczą/grejpfrutem - cudo
Świece też są boskie...najbardziej w pamięć zapadła mi bodajże wanilia z Ikeii...chodziłam między półkami z asortymentem i nie mogłam wyjść tak mnie przyciągał zapach tej świecy...
__________________
Boże, obdarz mnie spokojem...
Bym zaakceptował(a) rzeczy, których nie mogę zmienić
Odwagą, bym zmienił(a) rzeczy, które zmienić mogę
I mądrością, bym umiał(a) je rozróżnić...
Meriamon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-23, 09:20   #7
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Swiece zapachowe

Ja, podobnie jak Olcia i Jeanette, najbardziej lubię świece o zapachu wanilii i cynamonu, latem natomiast odświeżam się czasem lawendą. Kupuję najczęściej malutkie Aromatic Candle by Bolsius, bo mam sporo świeczników (różnej maści klosze, abażurki). Dość długo nie miałam w kuchni światła w miejscu, gdzie jadamy, więc zapalałam pachnące świece.
Miałam też świetne świece z L'Occitane, ale tylko dwie: "Lavender Amber" (rześka lawenda z dodatkiem m.in. paczuli, cedru i drzewa sandałowego) i "Pumpkin Chestnut" - idealna na zimę, pachnie bardzo smakowicie .
Wąchałam też niedawno wspaniałą, figową świecę firmy L'Artisan "Intérieur Figuier" i kulę ambrową tej samej firmy, która to kula zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Prócz tego, że pięknie pachnie, fantastycznie się prezentuje - to bardzo efektowna, rzeźbiona, ażurowa kula, wykonana z ciemnego drewna.

Teraz natomiast mam w domu zapas świeczek Aromatic Candles o zapachu Sugar & Spice . Ciepła słodycz z aromatem goździków, cynamonu, imbiru - bardzo świąteczny zapach .

demonik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-23, 20:09   #8
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Swiece zapachowe

Fajny watek Lubie swiece zapachowe, niestety moj problem polega na tym, ze czesto sugeruje sie tym, ze pieknie wygladaja i rzadko je pale. Nie lubie takiej "wygryzionej" upapranej swiecy wielkosci slonia, ktora tylko odtrasza Ostatnio skusiam sie na olejek z L'occitane - cynamon i pomarancz. Jest boski, taki swiateczny, polecam! Uzywam go do tzw. kominka ze swieczka i chyba to jest lepsza rzecz niz tradycyjne swiece, choc i te maja swoj urok. Nie lubie jednak zagracac sobie pomieszczen takimi rzeczami, wole wypalic jedna do konca, a potem kupic nastepna Aha, ostatnio dokonalam okdrycia - dostalam pare miesiecy temu duza swieczke o zapachu wanilii, ozdobiona kawalkami suszonych pomaranczy i ziarnami kawy. I wyobrazcie sobie, ze z daleka ta kawa pachnie troszke jak Slon Kenzo Stad ta pokusa kupienia sobie tych perfum... No i oczywiscie znajoma z uczelni, ktora ciagle psika sie tym zapachem. Polecam tez swiece o zapachach lesnych owocow - apetyczne, ale nie nachalne.
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-23, 20:28   #9
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Swiece zapachowe

To ja się troszkę wyłamię - jakos nigdy nie miałam szczęścia trafić na dobrej jakości świece, bo te, która kupowałam albo nie pachniały, albo ich zapach diametralnie różnił się od deklarowanego przez producenta. Natomiast od roku z małym okładem zupełnie przestałam brac pod uwagę tę formę perfumowania swojego świata, ponieważ zamieszkały u mnie trzy koty i w trosce o ich bezpieczeństwo - świeczki odpadają.
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-23, 20:33   #10
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Swiece zapachowe

ja wogóle uwielbiam zapalać wszelkiego rodzaju świeczki i stawiać na parapecie. mam wrażenie, że kiedyś naprawdę podpalę moje mieszkanie , bo dużo rzeczy mam drewnianych, a nie umiem oprzeć się pokusie.
ostatnio kupiłam sobie w rossmannie świeczki, która miały być cynamonowe (uwielbiam cynamon). zapachu niestety prawie wogóle nie czuż.. ale i tak nie są najgorsze.

dziewczyny, mogłybyście mi polecić jakieś dobre cynamonowe świece zapachowe?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-24, 13:59   #11
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Swiece zapachowe

Cytat:
Napisane przez emememsik
dziewczyny, mogłybyście mi polecić jakieś dobre cynamonowe świece zapachowe?
Ma taka na pewno L'occitane ale one sa dosc drogie, chociaz z drugiej strony, kiesy sie rozpieszczac, jesli nie w Swieta?
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-24, 22:15   #12
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Swiece zapachowe

Ja tez uwielbiam zapachowe swiece Mam ich nieprzyzwoite ilosci, pochowane w roznych szafkach. Najbardziej lubie te o zapachu waniliowym - mam ich najwiecej . Ostatnio czesto tez kupuje wisniowe, jablkowe, o zapachu wiosennych kwiatow. Waniliowe jednak wygrywaja Szczegolnie w zimowe wieczory.
__________________
Verändere dich nie um anderen zu gefallen... Wenn einer dich nicht mag so wie du bist, hat er dich anders auch nicht verdient...


Love to be loved by You...
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-24, 22:35   #13
Ivesman
Raczkowanie
 
Avatar Ivesman
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 205
GG do Ivesman
Dot.: Swiece zapachowe

Ogólnie nienawidzę wszelkiego rodzaju śmeirdzących świec,czy to owocowych,czy waniliowych itp.Mdli mnie bo i tak czuć mydło,w dodatku topiące się mydło.Natomiast nie miałem styczności ze świecami perfumowanymi np Rodrigueza czy Aliena Muglera.
__________________
Pokaż mi swoje perfumy a powiem Ci kim jesteś!
Ivesman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-24, 23:30   #14
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Swiece zapachowe

Z "projektanckich" mam piekna Bois d'Argent z linii Dior Maison, zapewniam Cie, ze nie pachnie zadnym mydlem! Ani swieca Diptyque "Essence of John Galliano".
Pachna pieknie , gleboko starym drzewem, w tle zalatuje gdzies ambra, irys, troche slodzi wanilia - idealne na zimowy wieczor.
W Polsce egzemplarze nie do dostania, u nas raczej rzadzi L'Occitane - zadna, ktora mialam od nich, mydlem tez nie zalatywala, zapewniam. W swoich swiecach, jako jedni z niewielu, uzywaja 12% esencji zapachu - trzeba uwazac, bo zapachem wypelnia sie caly dom! Ale swietnie zabijaja zapach smazonego karpia Diora i Diptykque odpalam tylko przy wyjatkowych okazjach, sa po prostu za drogie.

Edytowane przez Sylwiasta
Czas edycji: 2005-12-24 o 23:50
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-24, 23:48   #15
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Swiece zapachowe

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta
Ma taka na pewno L'occitane ale one sa dosc drogie, chociaz z drugiej strony, kiesy sie rozpieszczac, jesli nie w Swieta?
a gdzie można je kupić..?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-24, 23:53   #16
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Swiece zapachowe

Ememesiku, sklep L'Ocittana jest w Krakowie przy Rynku, jak sie wchodzi w Grodzka, po lewej stronie. Swiece sa w kilku rodzajach: polecam te w metalowych puszkach (chociaz pala sie dosc nierowno i zawsze musze "obrzynac" im boki) bo maja ciekawsze zapachy. Sa tez wersje exkluzif w szklanych ciezkich slojach ale te juz kosztuje 99 pln!
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-24, 23:55   #17
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Swiece zapachowe

naprawdę tam jest taki sklep przechodzę tamtędy praktycznie codziennie i nigdy go nie zauważyłam..
ale.. jak się wchodzi w Grodzką od której strony?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-25, 15:17   #18
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Swiece zapachowe

Idac Grodzka od Rynku, po lewej jest Benetton, potem wejscie do konceptstoru Likusa i nastepnie sklep L'Occitane (wejscie jest tez z pasazu handlowego pana Likusa). Albo tak: stan plecami do Wierzynka i masz sklep L'Occitane na godzinie 13
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-25, 15:35   #19
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Swiece zapachowe

dziękuję bardzo. teraz na pewno już znajdę
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-25, 15:54   #20
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: Swiece zapachowe

Zazdroszczę Wam miejsca zamieszkania....
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-25, 16:15   #21
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Swiece zapachowe

Cytat:
Napisane przez olcia7
Zazdroszczę Wam miejsca zamieszkania....
ja też bym sobie zazdrościła - uwielbiam Kraków !!
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-25, 16:19   #22
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: Swiece zapachowe

Cytat:
Napisane przez emememsik
ja też bym sobie zazdrościła - uwielbiam Kraków !!
Ja też ja też! A dawno tam nie byłam. Na szczęście nie jest tak daleko, żeby nie móc się tam wybrać w weekend..
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 21:15   #23
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: Świece zapachowe

Podbijam,wątek bo warto,choć stary

Gdzie kupujecie świece zapachowe w Polsce?W perfumeriach typu Douglas czy Sephora są takie?

Wczorak naszło mnie na palenie podgrzewaczy.Zapach piękny,gdy powąchałam świczkę,orchidea,ale po zapaleniu zupełnie nic nie było czućAle nie ma się co dziwić towarowi za kilka złotych z R.
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 09:25   #24
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez Nemezja Pokaż wiadomość
Gdzie kupujecie świece zapachowe w Polsce?W perfumeriach typu Douglas czy Sephora są takie?
Są.

Ja zaopatruję się w Rossmanie, niektóre zapachy są mocno wyczuwalne.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 10:05   #25
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Świece zapachowe

Ja kupuję świeczki Ikea - waniliowe, czekoladowe, karmelowe, cudnie pachną

Sephora też ma duży wybór świeczek, może przy okazji pokuszę się o testy Generalnie kiepsko jest w Gdańsku z pachnacymi akcesoriami do domu
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 11:00   #26
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Ja kupuję świeczki Ikea - waniliowe, czekoladowe, karmelowe, cudnie pachną
Też je mam Ten zestaw trzech świeczek, prawda? Czekoladowe ciasto, waniliowa bułeczka i karmelowy budyń Zrobiłam zapas i mam na podorędziu ze 3 zestawy

Właśnie, te Sephorowe zwróciły i moją uwagę. Wie ktoś na ile wystarczają i jak z intensywnością zapachu ?
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 11:06   #27
Layila
Zadomowienie
 
Avatar Layila
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: fabryka czekolady :)
Wiadomości: 1 630
Dot.: Świece zapachowe

Podobno przepięknie i szalenie intensywnie pachną świeczki Yankee Candle, niestety są trudno dostępne, w zasadzie tylko przez internet. Z tego co słyszałam, to wystarczy kilka minut, by cały dom wypełnił się zapachem na cały dzień - opisy zapachów są bardzo apetyczne. Któraś z Was miała takie cudo?

W Krakowie namierzyłam je w jakimś salonie meblowym na Podgórzu, będę ich szukać we wrześniu i zdam relację.
__________________
Poszukuję do kolekcji flakoników perfum Etro i Thierry Mugler
Layila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 16:42   #28
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Świece zapachowe

Layila, a ile one mniej więcej kosztują?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 16:54   #29
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Też je mam Ten zestaw trzech świeczek, prawda? Czekoladowe ciasto, waniliowa bułeczka i karmelowy budyń Zrobiłam zapas i mam na podorędziu ze 3 zestawy
Dokładnie te Pychotki


Cytat:
Napisane przez Layila Pokaż wiadomość
Podobno przepięknie i szalenie intensywnie pachną świeczki Yankee Candle, niestety są trudno dostępne, w zasadzie tylko przez internet. Z tego co słyszałam, to wystarczy kilka minut, by cały dom wypełnił się zapachem na cały dzień - opisy zapachów są bardzo apetyczne. Któraś z Was miała takie cudo?.
Dzięki Layila Wypróbuję

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Layila, a ile one mniej więcej kosztują?

Tu znalazłam produkty Yankee --> klik Są zapachy do auta, woski, świeczki, olejki, całkiem fajne
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 18:10   #30
paolla
Zadomowienie
 
Avatar paolla
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 378
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Tu znalazłam produkty Yankee --> klik Są zapachy do auta, woski, świeczki, olejki, całkiem fajne
CUDA!

Szczególnie zainteresowały mnie woski - nie wiedziałam, że coś w takiej formie można podgrzewać w kominku zapachowym. I ten oszałamiający wybór zapachów Z pewnością coś tam zamówię tylko ochłonę nieco - w tym momencie musiałabym wziąć połowę asortymentu
paolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:09.