Taniec. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe

Notka

Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe Forum dla miłośników sportów letnich i zimowych. Tu dowiesz się wszystkiego o tym jak przygotować się do sezonu. Poczytasz o nowinkach sportowych.

 
 
Narzędzia
Stary 2016-11-20, 22:05   #1
Wosia97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 5

Taniec.


Cześć. Od jakiegoś czasu chciałabym zacząć swoją przygodę z tańcem. Nie jestem jeszcze zdecydowana co do rodzaju tańca, ale wiem, że na pewno chciałabym zacząć pobierać lekcje. Gdzie najlepiej?
Jestem z Poznania.
Chciałabym nie wydać fortuny, a jednocześnie nauczyć się nieźle tańczyć. Wiem, że w szkołach i studiach organizowane są wszelakie kursy tańca. Z tego co się orientowałam to kurs podstawowy trwa trzy miesiące, potem kurs średniozaawansowany również 3 miesiące, a potem zaawansowany, kolejne trzy miesiące. I co po tym? Nie chcę zacząć tańczyć z myślą, że po 9 miesiącach przestanę, chciałabym to robić na stałe. myślałam o lekcjach prywatnych, ale one również są drogie. bardziej chciałabym jakieś takie zajęcia nawet 2-3 razy w tygodniu, gdzie naprawdę mogłabym się fajnie nauczyć tańczyć. Ktoś udzieli pomocy, kto się na tym zna? czy w ogóle istnieje dla mnie taka opcja? pozdrawiam
Wosia97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-03, 18:21   #2
waldemarbyl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1
Dot.: Taniec.

Zacznij gdziekolwiek, dopiero jak już się ma jakieś umiejętności to można zmieniać klubu czy się specjalizować.
waldemarbyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 19:17   #3
Wosia97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 5
Dot.: Taniec.


czyli isc na zwykly kurs trwajacy 3 msc, tak?

Edytowane przez Wosia97
Czas edycji: 2016-12-19 o 19:19
Wosia97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 19:16   #4
katarzyna990
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 27
Dot.: Taniec.

idz na salse! albo bachate, proste kroki, super muzyka i duzą dowolność interpretacji te tańce zmieniły moje życie !
katarzyna990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 20:32   #5
ammono
Przyczajenie
 
Avatar ammono
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 21
Dot.: Taniec.

Cytat:
Napisane przez Wosia97 Pokaż wiadomość

czyli isc na zwykly kurs trwajacy 3 msc, tak?
Trzy miesiące? Kpisz? Uczęszczam z moim TŻ na kurs tańca do najlepszej szkoły w naszej okolicy i instruktor powiedział, by mieć jakiekolwiek DOBRE podstawy, to trzeba przerobić na początku jakieś 4-6 miesięcy.
ammono jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-09, 10:37   #6
Sklep tenisowy
Przyczajenie
 
Avatar Sklep tenisowy
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1
Dot.: Taniec.

Też mi się wydaje, że żeby widzieć dobre efekty w tańcu, to trzeba poświęcić na treningi co najmniej cztery miesiące. Ale najważniejsze jest po prostu zacząć
Sklep tenisowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-24, 11:31   #7
breakboysolo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1
Dot.: Taniec.

Jeśli chcesz zapisać się na taniec to mogę doradzić Ci tylko jedno - zrób to z głową. Wszystko zależy o Twojej wcześniejszej aktywności fizycznej, jeśli nie roobiłaś nic, lub mało to wpierw przygotuj swoje mięśnie na taki wysiłek. Ja tańczyłem breaking (break dance), wcześniej nic, nawet mało ćwiczyłem, miałem słabo wzmocnione mieśnie nóg i po jakimś czasie nabawiłem się poważnej kontuzji, wpierw stopa a potem kolano, by móc wrócić musiałem się przebadać. Znajoma poleciła mi Poradnię chorób Stopy, tam zajmują się nie tylko stopą, ale również pomogli mi z kolanem. Polecam stamtąd świetną rehabilitantkę p. Anię Po paru miesiącach mogłem wrócić na parkiet, ale gdy wróciłem zrobiłem to z głową, więc teraz już nie tylko trening, ale też siłownia, dieta, rozciąganie, bez tego nabawisz się tylko kontuzji.
breakboysolo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-24, 13:18   #8
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Taniec.

Jak bywałam w Poznaniu,to chodziłam z moim obecnym mężem na slsoteki do "Okrąglaka".Były super.Nie wiem czy to jeszcze funkcjomuje
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 12:27   #9
anitka142
padawan
 
Avatar anitka142
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 47
Dot.: Taniec.

ja w sumie od niedawna tańczę. Zakochałam się w tańcach latynoskich. Ale mam problem bo większość szkół tańca w okolicy ma moje ulubione zajęcia w takich godzinach, że nijak mi nie pasuje
anitka142 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-01, 12:58   #10
kari266
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1
Dot.: Taniec.

Witam, a zna ktoś moze szkole tańca Iglica we Wroclawiu? Czy warto tam tam sie wybrac?
kari266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-03, 13:46   #11
pewcia_13
Przyczajenie
 
Avatar pewcia_13
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 11
Dot.: Taniec.

Cytat:
Napisane przez kari266 Pokaż wiadomość
Witam, a zna ktoś moze szkole tańca Iglica we Wroclawiu? Czy warto tam tam sie wybrac?

Ja znam, tańczyłam tam 2 lata i polecam
__________________
Bo czasem żeby coś zdobyć, trzeba się temu poddać.

pewcia_13 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-03 14:46:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:04.