Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3 - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia Plastyczna

Notka

Chirurgia Plastyczna porady i dyskusje związane z zabiegami chirurgii plastycznej. Uzyskasz tu informacje na temat takich zabiegów jak korekcja uszu lub nosa, powiększanie piersi i wielu innych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2019-11-08, 12:08   #3271
feelin_soo_me
Zadomowienie

Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez aaniolekk Pokaż wiadomość
hej, tak zaglądam do Was co jakiś czas i trochę podczytuje Widzę, że ostatnio tutaj cisza o doktorze Skupinie. Czy ktoś czeka na CKN u niego? albo może jest jeszcze tutaj ktoś już po operacji i może powiedzieć jak tam nosek?
Ja robilam ponad 2 lata temu. Nie jestem zadowolona. Profil jest ladny, ale to tyle. Do dnia dzisiejszego mam problemy z krawiacym katarem, budze sie w nocy bo mam zatkany nos, codziennie rano smarkam krwia. Sorry za opis, ale nie chce udawac, ze jest inaczej.
Poza tym patrzac od przodu widac, ze kosci jakby sie krzywo zrosly, skrecaja w jedna strone..

Poprawiac nie bede, bo boje sie ze bedzie jeszcze gorzej. Chcialabym tylko zeby to krawienie ustalo. Bylam u laryngologa, ale on nic nie widzi...
feelin_soo_me jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-09, 15:20   #3272
tomek0700
Przyczajenie

hej, piszecie o dr hab. Trojanowskim, jak wyglądają wasze nosy po nim? podobno bardzo dobrych fachowiec?
tomek0700 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-13, 17:17   #3273
chwast
Zakorzenienie

Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez lidkovva Pokaż wiadomość
Po takim zabiegu opuchlizna zacznie schodzić najwcześniej za pół roku, a przez ten czas lepiej się oszczędzać. We Wrocławiu w Knack Clinic robią w znieczuleniu miejscowym więc powrót do siebie zaraz po zabiegu jest łagodniejszy.

CKN w miejscowym czy chrzęstną?

Sent from my iPhone using Tapatalk
Stary 2019-11-13, 20:09   #3274
Aardat Lilth
Zakorzenienie

Arrow dr Grażyna Nasińska- Jurek operacja nosa

Witam wszystkich,

planuję operację plastyczną nosa, chciałabym wybrać dobrego chirurga plastycznego z Warszawy.
Myślałam nad dr Grażyna Nasińska- Jurek z kliniki dr Szczyta, czy jest tutaj może jej pacjentka i chciałaby się ze mną podzielić opinią?

Planuję wymodelować końcówkę nosa, chciałabym mieć punktowe zakończenie nosa, a nie szeroką końcówkę i wymodelować płatki(boki) nosa.

A może polecacie innego chirurga plastycznego z Warszawy? Bardzo zależy mi na dobrym specjaliście, będę wdzięczna za wszystkie opinie
Aardat Lilth jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-17, 02:57   #3275
kin_ga123
Przyczajenie

Cześć Wam! Po przeczytaniu całego wątku prawdopodobnie zdecyduję się na korektę nosa u dr. Krawczyńskiego.
Fps, czy mogę napisać do Ciebie w wiadomości prywatnej?

Edytowane przez kin_ga123
Czas edycji: 2019-11-17 o 17:02
kin_ga123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-19, 13:56   #3276
byc1piekna
Przyczajenie

Cześć ! Też planuję u niego robić. Dzwoniłaś już może? Ja jeszcze nie i w sumie nie wiem na co czekam :P Zastanawiałam się czy nie wysłać do niego emaila na razie.
byc1piekna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-20, 12:13   #3277
kin_ga123
Przyczajenie

Cześć, tak, jestem umówiona na konsultację w październiku 2020 roku.
Mam również umówioną (już od roku ) konsultację u dra Szczyta, ale on podobno lubi partaczyć noski... Więc nie wiem, czy zdecydowałabym się na zabieg u niego.
Myślałam wcześniej także o Łątkowskim i Lembasie, tak więc do tych też wybiorę się na konsultacje. W najbliższym czasie chcę podjechać do Łątka, u niego jest tak, że przyjmuje po prostu w środy, na zasadzie: kto pierwszy, ten lepszy.
Natomiast Krawczyński jest chyba moim top 1.
kin_ga123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-20, 17:29   #3278
byc1piekna
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kin_ga123 Pokaż wiadomość
Cześć, tak, jestem umówiona na konsultację w październiku 2020 roku.
Mam również umówioną (już od roku ) konsultację u dra Szczyta, ale on podobno lubi partaczyć noski... Więc nie wiem, czy zdecydowałabym się na zabieg u niego.
Myślałam wcześniej także o Łątkowskim i Lembasie, tak więc do tych też wybiorę się na konsultacje. W najbliższym czasie chcę podjechać do Łątka, u niego jest tak, że przyjmuje po prostu w środy, na zasadzie: kto pierwszy, ten lepszy.
Natomiast Krawczyński jest chyba moim top 1.

Ojejku dopiero na październik? Czemu ja myślałam,że to będzie szybciej W takim razie muszę się sprężać i szybciej się umawiać,bo będę czekała jeszcze dłużej. A dzwoniłaś umawiać się,czy mejlowo?

Zastanawiałam się nad dr.Szczytem ale ma jeszcze dłuższe terminy i naczytałam się,że wcale takich dobrych nosów nie robi,że teraz gorzej po tych programach w TV,bo taki znany,no i ceny ma dużo większe.

Dasz znać jak będziesz po konsultacji u innych dr. i powiesz jak wrażenia,bo ja wybrałam jednego i tylko do niego mam zamiar pójść,a może powinnam też do kogoś innego się umówić,a potem wybrać. Już sama nie wiem.
byc1piekna jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
chirurdzy plastyczni, chirurg plastyczny, długi nos, korekcja nosa, korekta, laryngolog, nieuda operacja, nos, nos operacja plastyczna, nos porozszczepowy, operacja nosa, opinie o lekarzach, plastyka nosa, polecacie, przegroda nosowa, rekonstrukcja nosa, rinoplastyka, stetoplastyka

Nowe wątki na forum Chirurgia Plastyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości