"Rolnik szuka żony"cz. III - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-11-06, 13:16   #301
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Mhm, też mam takie samo zdanie. Brzydki na pewno nie jest. Może mógłby zgubić ten brzuszek, ale tak poza tym to nie jest źle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no typowy facet w okolicach 40.
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-06, 13:18   #302
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez alternative1 Pokaż wiadomość
no typowy facet w okolicach 40.
Dokładnie. Cudów nie ma co oczekiwać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-06, 13:24   #303
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Na finale Seweryn (wyraźnie schudł) Sławek (też jakby schudł) Adrian i Waldemar odstawieni w garniakach taka francja-elegancja,a Kuba w koszuli i dzinsach (nic nie schudł) On chyba jednak mało uwagi na wyglad zwraca
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-06, 13:51   #304
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Na finale Seweryn (wyraźnie schudł) Sławek (też jakby schudł) Adrian i Waldemar odstawieni w garniakach taka francja-elegancja,a Kuba w koszuli i dzinsach (nic nie schudł) On chyba jednak mało uwagi na wyglad zwraca
Gdzie to widziałaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-06, 14:16   #305
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Gdzie to widziałaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja widziałam na kanale whisteblower
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-06, 14:22   #306
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez alternative1 Pokaż wiadomość
ja widziałam na kanale whisteblower
Aa to kojarzę ten kanał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-06, 14:33   #307
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Oglądałam filmik , i tam sa dame zdjęcia dziewczyn. Wiec gdzie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-06, 14:40   #308
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Tu
https://www.youtube.com/watch?v=jQJ8PeznUaI

być moze jakies foty sie pojawią w tym tygodniu (ale osobne rolników i uczestników, bo kto z kim nie mogą agencje ujawniać do finału)
Dziwne ze manowska od dwóch dni story nie robi żadnych, rok temu ciągle dawała za kulis nagrań, być moze nie pozwolili jej teraz na takie relacje.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-06, 14:45   #309
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Dzięki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-06, 15:26   #310
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Adrian - dla mnie kompletnie niemęski, nieciekawy zarówno z wyglądu jak i z charakteru. Agata mówi, jakby przedawkowała książki motywacyjne. Ilona właściwie nie wiem co tam robi, myślę, że kamery + montaż odbierają jej trochę atrakcyjności. Ta trzecia dziewczyna jest mocno przeciętna, ale przez to chyba też najfajniejsza z całej trójki.


Sławomir - zupełnie przezroczysty, kandydatki także. Ta szczupła czarnulka zdaje się być w szoku, że nie wybrał jej na wejściu, bo we własnej opinii wygląda najlepiej.


Seweryn - o nim i kandydatkach powiedzieliście już wszystko.


Jakub - Ania jest kobietą, którą na pewno nietrudno się zafascynować, ale zgadzam się z opinią, że w ogólnym rozrachunku to on wypadł atrakcyjniej. Nie wygląda jak Adonis, ale nie wiedziałam, że to aż taka przeszkoda, ma błysk w oku, poczucie humoru, jest bystry, wie jak traktować kobietę, status materialny też dodaje czaru, nie oszukujmy się. I tak, dla faceta bez zobowiązań dzieci mogłyby stanowić problem. Zastanawiam się czy gdzieś jest haczyk i czy na przykład w dłuższej relacji nie wychodzi, że jest np. zbyt uparty, by przeciętna kobieta mogła z nim wytrzymać.
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-06, 15:51   #311
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 21:32
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-06, 15:53   #312
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Nie wiem gdzie ty żyjesz, że wg ciebie "niewielu jest facetów, którzy chcą mieć na głowę czyjegoś dzieciaka". Jestem 30+ i wokół mnie są praktycznie same rodziny patchworkowe, gdzie oboje partnerzy "mają na głowie" dzieci drugiego z poprzedniego związku. Co to w ogóle za ohydne określenie, mieć na głowie. Dzieci mają swoich rodziców, a z nową partnerką ojca lub partnerem matki po prostu mieszkają, żyją jak rodzina i nikomu korona z głowy nie spada. Nic w tym nadzwyczajnego, tak się po prostu coraz częściej dzieje, bo ludzie rozwodzą się na potęgę, a potem wiążą ponownie z kimś nowym. A dzieci przecież nie oddają do domów dziecka. Jakieś wielkie poświęcenia to nie są, bo jak ludzie są dorośli i mają z czego żyć, to cudze dziecko nie jest jakąś wielką dramą. Kocha się matkę/ojca, to i ich dziecko staje się po prostu częścią życia. Albo się ktoś na to godzi albo nie, ale gdy się szuka partnera w wieku 30+, a już zwłaszcza 40+ jak Jakub, to już raczej śmieszne jest liczyć wyłącznie na bezdzietne singielki bez przeszłości. Kuba idiotą nie jest, w wizytówce chyba zresztą mówił, że kobieta z dziećmi byłaby ok. Wydaje mi się, że przerażenie perspektywą związania się z kimś dzieciatym jest domeną tych, którzy sami ledwie żyją z własnej pensji czy jakichś tam zasiłków i panicznie boją się, że cudze dziecko "odbierze" im chleb. Jakub chyba takich problemów nie ma.
I tak, jest znacznie mniej atrakcyjny fizycznie od Ani, a póki co wygląd nadal ma decydujące znaczenie przy doborze życiowego partnera. Myślisz, że gdyby był wysokim, dobrze zbudowanym brunetem, zgłosiłby się do programu? Ania poszła do tv dla niego, spodobał jej się z jakiegoś powodu i chciała o niego zawalczyć. Rolnicy zgłaszają się, by po prostu kogoś znaleźć, nie idą do tv dla konkretnej osoby. Też mi się nie chce wierzyć, żeby bezdzietny facet z jego charakterem i majątkiem musiał posuwać się do takich zagrań. Może jest tam coś, o czym nie wiemy, a co odpędza od niego kobiety. Mnie się totalnie nie podoba fizycznie, ale gusta są różne, wiadomo.
on akurat szukał młodych lasek ale się chyba takie nie znalazły
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-06, 16:08   #313
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
Adrian - dla mnie kompletnie niemęski, nieciekawy zarówno z wyglądu jak i z charakteru. Agata mówi, jakby przedawkowała książki motywacyjne. Ilona właściwie nie wiem co tam robi, myślę, że kamery + montaż odbierają jej trochę atrakcyjności.
Adrian jest taki rozmemłany, że aż mdli. Rzeczywiście niemęski. On się zachowuje jak nastolatka, która właściwie to nie wie czego chce.

Ilona chyba ma jednak trudny charakter. Jest uparta i to od razu widać. Sprawia wrażenie konfliktowej. Chociaż wiadomo, że kamery, montaż i ogólnie telewizja może przedstawiać fałszywy obraz danej osoby.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-06, 16:37   #314
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że przerażenie perspektywą związania się z kimś dzieciatym jest domeną tych, którzy sami ledwie żyją z własnej pensji czy jakichś tam zasiłków i panicznie boją się, że cudze dziecko "odbierze" im chleb.
Albo po prostu bardzo młodych osób, jak byłam młodsza, to też wydawało mi się, że facet z dzieckiem to nigdy w życiu. Z resztą Twojej wypowiedzi się zgadzam

Cytat:
Napisane przez alternative1 Pokaż wiadomość
no typowy facet w okolicach 40.
No nie powiedziałabym, znam dużo mężczyzn 40+ i większość wygląda atrakcyjniej od Jakuba. Może zależy od środowiska, ale z wyglądu to jego bym zaliczyła do grupy 50+.

I jeszcze co do atrakcyjności Kuby - wydaje się sympatycznym facetem, jest raczej inteligentny (ciężko ocenić, patrząc po programie przeciętny, ale głupi na pewno nie jest), ogarnięty życiowo. To ważne cechy. Ale niestety - w moich oczach jest kompletnie skreślony, wygląda jak mój ojciec, choć różnica wieku między nami nie jest duża. Nie byłoby żadnych szans, żebym się takim mężczyzną zainteresowała, nie ma w sobie nic pociągającego - oczywiście wygląd, to nieuchwytne "coś" nie są najważniejsze, ale bez tego nie ma co mówić o pełnym związku. I co z tego, że jest fajnym facetem, skoro wokół są inni fajni, a przy okazji atrakcyjniejsi Więc Jakub siłą rzeczy traci, zwłaszcza wśród kobiet, które mają wybór. Nie bez powodu zauroczył się Anią jak nastolatek, zapewne wcześniej nie umawiał się z kobietami o tyle atrakcyjniejszymi fizycznie. To on o nią bardziej zabiega, ona jest stroną atrakcyjniejszą i jestem przekonana, że o tym wie.
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-06, 16:41   #315
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
on akurat szukał młodych lasek ale się chyba takie nie znalazły
No to który mówił, że kobieta może mieć dziecko, że to nie jest problemem? Młodych to Waldemar chciał, bo jeszcze własne dzieci mu się marzą i to u niego młode kandydatki nie dopisały. Inna rzecz, że przesadzono w drogą stronę, bo przynajmniej część jego pań była jeszcze starsza od niego, a to się chyba wcześniej nie zdarzało.

Jestem zaskoczona, że uważacie Kubę za w miarę atrakcyjnego fizycznie. Z całej czwórki, a nawet piątki! tegorocznych kandydatów, wydaje mi się najbardziej zaniedbany. Ja tu widzę brak dobrej diety, brak ruchu i nawet brak słońca, a to przecież było kręcone latem. Obły jest i wyblakły. Najzdrowiej prezentuje się oczywiście Adrian. Gdyby ich zamienić charakterami, to hoho
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-06, 16:42   #316
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

To chyba Waldemar mówił, że kobieta może mieć dziecko.
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-06, 16:43   #317
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Chcecie spoiler kogo wybrał Sławek?

jak ktoś chce niech kliknie
https://api.profimedia.com/data/larg...0481398816.jpg

Edytowane przez annav22
Czas edycji: 2019-11-06 o 16:48
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-06, 16:51   #318
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Jestem zaskoczona, że uważacie Kubę za w miarę atrakcyjnego fizycznie. Z całej czwórki, a nawet piątki! tegorocznych kandydatów, wydaje mi się najbardziej zaniedbany. Ja tu widzę brak dobrej diety, brak ruchu i nawet brak słońca, a to przecież było kręcone latem. Obły jest i wyblakły. Najzdrowiej prezentuje się oczywiście Adrian. Gdyby ich zamienić charakterami, to hoho
Według mnie absolutnie nie Adrian. Wygląda na dużo więcej lat niż ma, wygląda na palacza. Tak właściwie to w tej edycji nie ma nikogo "dla mnie" Jakbym musiała kogoś wybierać to właśnie Kubę ze względu na jego intelekt i jakieś tam jednak obycie. Fizycznie nikt mi nie odpowiadałby tak w 100%.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-06, 17:05   #319
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

ja z wszystkich facetów tej edycji wybrałabym Jakuba (i nie z powodu majątku ). Według mnie jest najbardziej inteligenty, z poczuciem humoru, błyskotliwy, dobrze traktuje Anię.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-06, 17:43   #320
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Z tej nali chyba chleba nie będzie

Jesli o mnie chodzi to ja nienpatrze na faceta przez pryzmat samego wyglądu. Musi iść on wnparze z inteligencja. Gusta sa różne. Mężczyzna moze miec cechy ,które mi nie odpowiadają ,ale moga to zrekompensować np ładne oczy. Zgadzam się z tym , ze Jalun wygląda starzej. On ma taka specyficzna urodę . Na pewno za mlodu ( choć nadal nie jest stary ) tez nie porywal. Ania jest dla mnie ładna , ale bez Wow.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

Przepraszam za błędy . Oczywiście chodzi o Jakuba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-06, 18:08   #321
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Na finale Seweryn (wyraźnie schudł) Sławek (też jakby schudł) Adrian i Waldemar odstawieni w garniakach taka francja-elegancja,a Kuba w koszuli i dzinsach (nic nie schudł) On chyba jednak mało uwagi na wyglad zwraca
A dżinsy i koszula to źle?

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-06, 18:32   #322
Vanilla
Zakorzenienie
 
Avatar Vanilla
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 5 115
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Jakub nie wygląda na " typowego faceta w okolicach 40". Znam wielu, którzy wyglądają normalnie. Mimo że jest inteligentny, ma poczucie humoru, umie się ładnie wysławiać i nazywać swoje uczucia po imieniu (co nieczęsto się zdarza u facetów , choć Sławek też ładnie mówi i nazywa rzeczy po imieniu), to jednak dla mnie wygląd ma fatalny. Po prostu uosabia wszystkie te cechy zewnętrzne, które mnie odrzucają czyniąc go w moich oczach aseksualnym po prostu kwestia gustu, jest np. wielu facetów, którzy obiektywnie są bardzo przeciętni, a mnie się podobają.

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
__________________
odlewki szukają nowego domu https://www.fragrantica.pl/board/viewtopic.php?id=7025
Vanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-06, 19:02   #323
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
No to który mówił, że kobieta może mieć dziecko, że to nie jest problemem? Młodych to Waldemar chciał, bo jeszcze własne dzieci mu się marzą i to u niego młode kandydatki nie dopisały. Inna rzecz, że przesadzono w drogą stronę, bo przynajmniej część jego pań była jeszcze starsza od niego, a to się chyba wcześniej nie zdarzało.

Jestem zaskoczona, że uważacie Kubę za w miarę atrakcyjnego fizycznie. Z całej czwórki, a nawet piątki! tegorocznych kandydatów, wydaje mi się najbardziej zaniedbany. Ja tu widzę brak dobrej diety, brak ruchu i nawet brak słońca, a to przecież było kręcone latem. Obły jest i wyblakły. Najzdrowiej prezentuje się oczywiście Adrian. Gdyby ich zamienić charakterami, to hoho
Adrian to chyba przesadził ze słońcem, bo zbyt czerwona cera mu się zrobiła 😉 mi by się mógł Jakub spodobać, nie uważam,ze nie ma szans trafić wizualnie w jakieś gusta kobiet, niezależnie od ich urody. A wydaje się przesympatyczny i jako jedyny z poczuciem humoru. Mi z twarzy to Sławek jakoś nie bardzo. A Adrian mi się wydaje skryty (do kamer) a nie "autystyczny jak Marek". Ciekawe czy faktycznie będzie u niego twist z wyborem "tej jedynej"
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-06, 20:49   #324
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Ilona chyba ma jednak trudny charakter. Jest uparta i to od razu widać. Sprawia wrażenie konfliktowej.
A to prawda, też tak ją odbieram, z tym, że zakładam, że telewizja to podbija, widać na przykład jak poprzez montaż na siłę próbują z niej zrobić rywalizującą zazdrośnicę. No a jakieś wady mieć musi, bo ciężko uwierzyć, że ładna dziewczyna, z pasją i własnym biznesem ma aż takiego pecha w miłości, żeby musieć szukać przez telewizję.


Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
ja z wszystkich facetów tej edycji wybrałabym Jakuba (i nie z powodu majątku ). Według mnie jest najbardziej inteligenty, z poczuciem humoru, błyskotliwy, dobrze traktuje Anię.
Ja też Jakub, z dokładnie tych samych powodów (przy czym nadal twierdzę, że majątek to co najmniej dodatkowy atut). A z samej aparycji najbardziej w mój gust trafia Grzegorz z poprzedniej edycji.
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-06, 23:10   #325
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Dokładnie, pieniądze to nie wszystko
A kto napisał, że wszystko załatwia kasa? Raczej padało, że wygląd to nie wszystko - i patrząc na Kubę przez pryzmat tego, co jest nam pokazane w telewizji, można byłoby rzec, że w sumie tego jednego mu troszkę brakuje.
Zastanawiałam się, skąd taka różnica między Kubą czytającym listy a Kubą aktualnym. I możliwe, że to kwestia montażu - że został przedstawiony specjalnie dość negatywnie. Tak jak Adrian prezentował się wówczas jako pierwszy wyrywacz we wsi, a jak jest, to właśnie widzimy.
Choć swoją drogą tekst Kuby, po przeczytaniu fragmentu jednego z listów: "Tak jak Ty, jestem kobietą po przejściach", że: "Ani nie jestem kobietą, ani po przejściach" w sumie trafny.

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
No nie powiedziałabym, znam dużo mężczyzn 40+ i większość wygląda atrakcyjniej od Jakuba. Może zależy od środowiska, ale z wyglądu to jego bym zaliczyła do grupy 50+.
Również na moje oko Kuba wygląda na więcej. To organista Waldemar wyglądał od niego młodziej.

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Więc Jakub siłą rzeczy traci, zwłaszcza wśród kobiet, które mają wybór. Nie bez powodu zauroczył się Anią jak nastolatek, zapewne wcześniej nie umawiał się z kobietami o tyle atrakcyjniejszymi fizycznie. To on o nią bardziej zabiega, ona jest stroną atrakcyjniejszą i jestem przekonana, że o tym wie.
Mnie dość bawi podkreślanie, że to Kuba powinien zdobywać, a Ania ma taaaki wybór - w kontekście tego, że spotkali się w programie, w którym to Ani Kuba wpadł w oko i uderzyła do niego razem z innymi kandydatkami.
Mam wrażenie, że niektóre osoby uważają, że Ania jest za wysoką ligą dla Kuby. No qrczę, jej najwyraźniej odpowiada, toć za karę chyba nie została do końca turnusu.

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
I tak, jest znacznie mniej atrakcyjny fizycznie od Ani, a póki co wygląd nadal ma decydujące znaczenie przy doborze życiowego partnera.
Z moich obserwacji wynika, że i owszem, ale dla mężczyzn. Kobiety łatwiej wybaczą niedoskonałości na tym polu, jeśli poza tym nie mają zastrzeżeń do potencjalnego partnera.
Ot, przykład z sąsiedniego ogródka - para utworzona w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" - Adrian miał bardzo wysokie wymagania co do wyglądu przyszłej żony, dobrano mu atrakcyjną dziewczynę. On sam nie był zły wizualnie, ale sorry, Anita przewyższała go "wyglądowo". I chyba w pierwszym momencie zachwycona nim nie była, ale się do niego przekonała dość szybko, bo się okazało, że nadają na podobnych falach.

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Myślisz, że gdyby był wysokim, dobrze zbudowanym brunetem, zgłosiłby się do programu?
No pewnie. Przecież taki Grzegorz z poprzedniej edycji - uważam go za przystojnego (potem trochę przyładował kilogramowo). Inni też by się znaleźli.

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Rolnicy zgłaszają się, by po prostu kogoś znaleźć, nie idą do tv dla konkretnej osoby.
Oglądając kolejne edycje, mam wrażenie, że coraz mniej z nich szuka faktycznie żony w programie. Niektórzy chcą się polansować, inni z kolei marzą o tabunie kobiet piszących do nich na fejsbukach i innych takich.

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Też mi się nie chce wierzyć, żeby bezdzietny facet z jego charakterem i majątkiem musiał posuwać się do takich zagrań. Może jest tam coś, o czym nie wiemy, a co odpędza od niego kobiety.
Owszem, może coś mieć Kuba za uszami. Albo też był do tej pory bardzo wybredny. A Ania ewidentnie mu się podoba.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-06, 23:17   #326
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

OO własnie znakomity przykład Anity i Adrian ze ŚoPW. Dokładnie ona trochę kreciła nosem ze nie w jej guście facet (okresliła go nawet karkiem z siłowni-co na Googlebox było wyśmiane-aż mi utkwiło, bo on raczej nie wygladał na takiego co ćwiczy, zwyczajnie zapasiony był)
Ale postanowiła go poznac i dac szanse, no i jest synek na świecie
Co więcej Adrian też zadbał o siebie, bo jednak trochę zrzucił. Tez pamietam chyba z dyche więcej mu dawałam niż miał.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-07, 08:07   #327
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Jakby opierać się wyłącznie na opiniach w tym wątku, to możnaby uwierzyć, że Jakub wygląda jak jakiś Quasimodo. Nie jest obiektywnie przystojny, ale moim zdaniem żaden z rolników nie jest, a Jakub przynajmniej nadrabia charakterem, w przeciwieństwie do pozostałych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-07, 10:20   #328
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

U Jakuba widać zaniedbanie w kwestii zdrowego wysiłku fizycznego. Myślę, że w ciągu jednego roku, za pomocą diety i ćwiczeń mógłby się odmłodzić o 10 lat.
Niestety, ale takim jesteśmy społeczeństwem, że wysiłek fizyczny nie jest czymś popularnym. Mamy fit freaków, którzy zajadają się nasionkami Chia, mierzą poziom tkanki tłuszczowej, tętno, ćwiczą z Chodakowską albo Lewandowską 7 razy w tygodniu, a z drugiej strony dużo więcej takich Couch Potato w typie Jakuba. Ciężko spotkać kogoś pomiędzy i to właśnie problem.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-07, 10:36   #329
maburekk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 566
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Nie wiem gdzie ty żyjesz, że wg ciebie "niewielu jest facetów, którzy chcą mieć na głowę czyjegoś dzieciaka". Jestem 30+ i wokół mnie są praktycznie same rodziny patchworkowe, gdzie oboje partnerzy "mają na głowie" dzieci drugiego z poprzedniego związku. Co to w ogóle za ohydne określenie, mieć na głowie. Dzieci mają swoich rodziców, a z nową partnerką ojca lub partnerem matki po prostu mieszkają, żyją jak rodzina i nikomu korona z głowy nie spada. Nic w tym nadzwyczajnego, tak się po prostu coraz częściej dzieje, bo ludzie rozwodzą się na potęgę, a potem wiążą ponownie z kimś nowym. A dzieci przecież nie oddają do domów dziecka. Jakieś wielkie poświęcenia to nie są, bo jak ludzie są dorośli i mają z czego żyć, to cudze dziecko nie jest jakąś wielką dramą. Kocha się matkę/ojca, to i ich dziecko staje się po prostu częścią życia. Albo się ktoś na to godzi albo nie, ale gdy się szuka partnera w wieku 30+, a już zwłaszcza 40+ jak Jakub, to już raczej śmieszne jest liczyć wyłącznie na bezdzietne singielki bez przeszłości. Kuba idiotą nie jest, w wizytówce chyba zresztą mówił, że kobieta z dziećmi byłaby ok. Wydaje mi się, że przerażenie perspektywą związania się z kimś dzieciatym jest domeną tych, którzy sami ledwie żyją z własnej pensji czy jakichś tam zasiłków i panicznie boją się, że cudze dziecko "odbierze" im chleb. Jakub chyba takich problemów nie ma.
I tak, jest znacznie mniej atrakcyjny fizycznie od Ani,
a póki co wygląd nadal ma decydujące znaczenie przy doborze życiowego partnera. Myślisz, że gdyby był wysokim, dobrze zbudowanym brunetem, zgłosiłby się do programu? Ania poszła do tv dla niego, spodobał jej się z jakiegoś powodu i chciała o niego zawalczyć. Rolnicy zgłaszają się, by po prostu kogoś znaleźć, nie idą do tv dla konkretnej osoby. Też mi się nie chce wierzyć, żeby bezdzietny facet z jego charakterem i majątkiem musiał posuwać się do takich zagrań. Może jest tam coś, o czym nie wiemy, a co odpędza od niego kobiety. Mnie się totalnie nie podoba fizycznie, ale gusta są różne, wiadomo.
Może właśnie dlatego tak dużo osób, które się rozwodzą i wychowują cudze dzieci? Gdyby nie takie płytkie spojrzenie i sugerowanie się głównie wyglądem, mogłyby stworzyć udaną, długodystansową relację z kimś naprawdę wartościowym. A faceta z dzieckiem za nic bym nie chciała i powody finansowe nie mają tu zupełnie nic do rzeczy i nie stanowią żadnej przeszkody.
Ania chyba jest już doświadczoną życiowo kobietą, a Jakub to naprawdę mężczyzna z klasą. Choćby sam sposób, w jaki pożegnał Ewę - żaden z kandydatów w tej edycji nie potrafił zachować się tak na poziomie - przykładowo taki Seweryn w stosunku do tej pierwszej kandydatki, która odjechała przed Dianą (nie pamiętam imienia). Żal po prostu... Albo Adrian, który oczekuje, że kandydatka sama się domyśli, że ma jechać, bo on nie czuje chemii. I jeszcze Sławek, który chyba sam nie wie, czego szuka...
maburekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-07, 12:45   #330
Vanilla
Zakorzenienie
 
Avatar Vanilla
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 5 115
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez maburekk Pokaż wiadomość
Jakub to naprawdę mężczyzna z klasą. Choćby sam sposób, w jaki pożegnał Ewę - żaden z kandydatów w tej edycji nie potrafił zachować się tak na poziomie
o tak, jest facetem z dużą klasą. Ale i Ewa zachowała się podobnie. Bardzo ta scena mi się podobała, mimo wszystko...
__________________
odlewki szukają nowego domu https://www.fragrantica.pl/board/viewtopic.php?id=7025
Vanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-02 12:41:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:23.