Powiększanie piersi - przeszczep tłuszczu - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-13, 08:29   #31
martynkaa_m
Raczkowanie
 
Avatar martynkaa_m
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 304
Dot.: Powiększanie piersi - przeszczep tłuszczu

Cytat:
Napisane przez Karrla Pokaż wiadomość
hej Edytka! to sa podobno 100% ziołowe tabletki, które wzmagają produkcję estrogenu. Przez pierwszy tydzień brania czułam się podobnie jak przed okresem, ale bez jakiś bóli czy coś..
Laska ze sklepu mi powiedziała, ze jak przestanę brać biust nie zmaleje, ale po jakimś pół roku warto wziąć jedno opakowanie jeszcze dla podtrzymania efektów. Póki co, kurację zakońcyzłam w połowie lutego i od 2 miesięcy ciesze się mega jędrnym biustem, nawet mój facet to zauważył
Dziewczyny nie offtopujcie, to nie jest wątek o reklamie tabletek, tylko o powiększaniu piersi przeszczepem tłuszczu.
martynkaa_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 09:04   #32
carlin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2
Dot.: Powiększanie piersi - przeszczep tłuszczu

Co do tabletek to kazdy lekarz powie że to jakies gówno...
Jeśli chodzi o tłuszcz czy macrolane osobiście uważam że szkoda pieniążków.
Do powiększania zdecydowanie lepsze są implanty nawet jeśli ktoś nie chce dużo powiększać to przeciez można powiększyc nieznacznie.
Jest pełna gama pojemności implantów

Pozdrawiam
carlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 10:14   #33
martynkaa_m
Raczkowanie
 
Avatar martynkaa_m
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 304
Dot.: Powiększanie piersi - przeszczep tłuszczu

Ja się zastanawiałam nad implantami. Pani dr też mi doradzała. Ale póki co jestem bardzo zadowolona z przeszczepu tłuszczu super efekty i to właśnie takie, jakich chciałam. Minimalne powiększenie, a głównie ujędrnienie i podniesienie. Serio to jest dobry sposób, jak ktoś chce takiego efektu. Polecam
martynkaa_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 10:22   #34
shaloon
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 24
Dot.: Powiększanie piersi - przeszczep tłuszczu

Jeśli trafi się na dobrego specjalistę to on podczas konsultacji doradzi odpowiednią metodę powiększania piersi. Wiem, że w klinice la perla dr Radzikowska często odradza wykonania niektórych zabiegów, które mogłoby być szkodliwe. Ja nie jestem przekonana do implantów. Ponoć całkiem niezły jest ten bezinwazyjny zabieg z zastosowanie Macrolane. Efekt utrzymuje ok 2 lat i można go powtórzyć, a po zabiegu można od razu iść do domu. Czy któraś z was może miała podobny zabieg?
shaloon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 09:39   #35
plastelinkaa
Raczkowanie
 
Avatar plastelinkaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 65
Dot.: Powiększanie piersi - przeszczep tłuszczu

pomyślmy... chyba nie, gdyż jest to wątek o powiększani piersi własnym tłuszczem, a nie "klinika la perla - reklama zabiegu macrolane" hi hi hi
plastelinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 12:17   #36
_cherry_
Rozeznanie
 
Avatar _cherry_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 830
Dot.: Powiększanie piersi - przeszczep tłuszczu

Cytat:
Napisane przez shaloon Pokaż wiadomość
Jeśli trafi się na dobrego specjalistę to on podczas konsultacji doradzi odpowiednią metodę powiększania piersi. Wiem, że w klinice la perla dr Radzikowska często odradza wykonania niektórych zabiegów, które mogłoby być szkodliwe. Ja nie jestem przekonana do implantów. Ponoć całkiem niezły jest ten bezinwazyjny zabieg z zastosowanie Macrolane. Efekt utrzymuje ok 2 lat i można go powtórzyć, a po zabiegu można od razu iść do domu. Czy któraś z was może miała podobny zabieg?
To jest wątek o powiększaniu piersi włąsnym tłuszczykiem. Na wizażu jest już wątek o macrolane a wyszukiwarka naprawdę nie gryzie.

Może wypowie się jeszcze jakaś dziewczyna po przeszczepie tłuszczu? ciekawa jestem innch opini.
_cherry_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 10:00   #37
CarminaBurana
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 83
Dot.: Powiększanie piersi - przeszczep tłuszczu

Rzeczywiście, ta cena 20 tysięcy to jakaś mega plotka, bo w kwietniu byłam na konsultacji u dra Piotra Osucha z Warszawy i okazuje się, że taki zabieg może kosztować ok. 7 tysięcy - spora różnica, szczególnie dla osoby, która nie jest specjalnie zdecydowana na implanty, jak dla mnie to jednak za duża ingerencja w organizm. Przy okazji chętnie pozbyłabym się tłuszczyku z brzucha i ewentualnie podbródka (chociaż boję się, że po takim odsysaniu zostanie mi jednak fałda skóry pod brodą, więc raczej wybrałabym brzuch). Dodatkowy plus to brak obaw o reakcje uczuleniowe, własny tłuszcz nie może zostać odrzucony
CarminaBurana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-10, 08:21   #38
_cherry_
Rozeznanie
 
Avatar _cherry_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 830
Dot.: Powiększanie piersi - przeszczep tłuszczu

Cytat:
Napisane przez CarminaBurana Pokaż wiadomość
Rzeczywiście, ta cena 20 tysięcy to jakaś mega plotka, bo w kwietniu byłam na konsultacji u dra Piotra Osucha z Warszawy i okazuje się, że taki zabieg może kosztować ok. 7 tysięcy - spora różnica, szczególnie dla osoby, która nie jest specjalnie zdecydowana na implanty, jak dla mnie to jednak za duża ingerencja w organizm. Przy okazji chętnie pozbyłabym się tłuszczyku z brzucha i ewentualnie podbródka (chociaż boję się, że po takim odsysaniu zostanie mi jednak fałda skóry pod brodą, więc raczej wybrałabym brzuch). Dodatkowy plus to brak obaw o reakcje uczuleniowe, własny tłuszcz nie może zostać odrzucony
Cena 7 tys bardzo mi się podoba a co to za lekarz? kompetentny? bo ja jeszcze się nie rozglądałam za znalezieniem odpowiedniej kliniki bo zwyczajnie jeszcze mnie nie stać- ale 7 tys zawsze brzmi lepiej niż 20 A Ty już się zdecydowałaś na powiększenie tłuszczem?
_cherry_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 09:40   #39
CarminaBurana
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 83
Dot.: Powiększanie piersi - przeszczep tłuszczu

Bardzo kompetentny, ale przede wszystkim sympatyczny No i ma bardzo zdrowe podejście do pacjenta, nie przekonuje na siłę do żadnej niepotrzebnej operacji i stara się o przemyślaną decyzję, więc tak naprawdę konsultacja jest bardziej "psychologiczna". Jeśli będę miała kasę, to raczej się zdecyduję

Edytowane przez CarminaBurana
Czas edycji: 2011-05-10 o 09:42
CarminaBurana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 10:36   #40
martynkaa_m
Raczkowanie
 
Avatar martynkaa_m
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 304
Dot.: Powiększanie piersi - przeszczep tłuszczu

Ja bym akurat temu lekarzowi nie zaufała, bo ostatnio na forach jest pełno jego kryptoreklam pisanych widać, że przez tę samą osobę pisane. Chyba ten dr nie ma zbyt wiele pacjentów skoro do takich środków się posuwa :/
no ale nie mówię oczywiście, że jest złym lekarzem. Co kto woli
martynkaa_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 15:13   #41
Karrla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 77
Dot.: Powiększanie piersi - przeszczep tłuszczu

Cytat:
Napisane przez martynkaa_m Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie offtopujcie, to nie jest wątek o reklamie tabletek, tylko o powiększaniu piersi przeszczepem tłuszczu.
sorki..nie miałam zamiaru reklamować, tylko podzielić się wrażeniami..
__________________
81,7...start 18.10.2012->60kg
wygram z kompulsami!
Cel 1: 75 kg do 31.11
Cel 2: 70 kg na wigilię
Cel 3: 65 kg na walentynki
Cel 4: 60 kg do 12.07.2013 , tj. 3-cie ur. synka
http://trudniej-znaczy-lepiej.blogspot.com/
Karrla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-25, 19:15   #42
bozena 111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
Dot.: Powiększanie piersi - przeszczep tłuszczu

martynkaa_m prosze napisz czy nadal jestes zadowolna z tego zabiegu i nazwisko lekarza u którego to robiłas. Mam obwisłe piersi po ciazy i nie wiem czy zrobic przeszczep tłuszczu , czy implanty ? Meza juz namówiłam , cóz wezme kredyt , zrobie to i chce bez kompleksów pokazywać sie na plazy.
bozena 111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 00:31   #43
Wasiasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 4
Dot.: Powiększanie piersi - przeszczep tłuszczu

Hej dziewczyny,

a czy jest któraś z was z krakowa? Chciałabym sobie powiększyć biust właśnie tą metodą, ale nie jestem pewna czy mi się to opłaca. Mam małe B, chciałabym mieć duże C. Czy ktoś zna dobrych lekarzy z krakowa, lub u nich była?
Jak czytałam duża część tłuszczu się wchłania, ja zaś słyszałam ze tylko 30% a reszta pozostaje. Czy to możliwe?
Wasiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 07:33   #44
jooasi
Wtajemniczenie
 
Avatar jooasi
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 155
Dot.: Powiększanie piersi - przeszczep tłuszczu

witajcie dziewczyny ja od miesiąca jestem szczęśliwą posiadaczką implantów też zastanawiałam się nad innymi metodami ale odrzuciłam je jako nietrwałe, nie mam luźnej dychy co roku na poprawki a jak się raz zasmakuje ładnego biustu to wciąga i chciałoby się zatrzymać efekt na zawsze

do bożeny 111, nie wiem czy jeszcze tu zaglądasz, może już jesteś po zabiegu ale to nie jest metoda na obwisłe piersi, z nimi tylko implant sobie poradzi. tłuszczyk czy macrolane nadaje się tylko do niewielkiej korekty, raczej do naturalnie ładnych piersi. przy zwiskach jest potrzeba wszczepienia 300-400ml a tego nie robi się w tych metodach.
__________________
Mentor okrągłe hp 325cc 17.11.11 Wroclove dr M.W.
jooasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-03, 18:49   #45
palemka3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dot.: Powiększanie piersi - przeszczep tłuszczu

Cześć, jestem po konsultacji u dr. Radzikowskiej i dosyć szybko zapisałam się na zabieg body jet z wypełnieniem piersi. Termin mam za 2 tyg ale chciałabym zasięgnąć opinii zarówno o klinice jak i o p. Radzikowskiej. Bardzo proszę o kontakt osoby które miały podobny zabieg (mam mnóstwo pytań) jak również osoby które wykonywały jakiekolwiek zabiegi u ww. doktor. Proszę o pomoc.
palemka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 15:45   #46
kalina_wwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5
Liposukcja brzucha i powiększanie piersi tłuszczem

Witam drogie panie
Wiem, że temat był już poruszany kila razy, aczkolwiek ja chciałabym sie dowiedzieć, czy są na tym forum panie, które faktycznie poddały się operacji liposukcji brzucha, a następnie powiększenia piersi swoim odessanym tłuszczykiem?
Czy możecie mi kogoś polecić z Trójmiasta bądź z Warszawy?
Jak efekty, czy utrzymują się po dłuższym czasie?
Czy brzuszek wygląda ładnie?
Czy wogole warto powiększać biust tłuszczem?
Czy jest różnica miedzy "przed" a "po".
Mi zdecydowanie bardziej zależy na brzuchu.
Pomyślałam jednak, ze skoro można przy okazji ciut podreperować biust, czemu nie?
Mam ładne jędrne małe b, bardzo duże b w pełni by mnie zadowoliła.
Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi
kalina_wwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 09:07   #47
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Liposukcja brzucha i powiększanie piersi tłuszczem

Cytat:
Napisane przez kalina_wwa Pokaż wiadomość
Witam drogie panie
Wiem, że temat był już poruszany kila razy, aczkolwiek ja chciałabym sie dowiedzieć, czy są na tym forum panie, które faktycznie poddały się operacji liposukcji brzucha, a następnie powiększenia piersi swoim odessanym tłuszczykiem?
Czy możecie mi kogoś polecić z Trójmiasta bądź z Warszawy?
Jak efekty, czy utrzymują się po dłuższym czasie?
Czy brzuszek wygląda ładnie?
Czy wogole warto powiększać biust tłuszczem?
Czy jest różnica miedzy "przed" a "po".
Mi zdecydowanie bardziej zależy na brzuchu.
Pomyślałam jednak, ze skoro można przy okazji ciut podreperować biust, czemu nie?
Mam ładne jędrne małe b, bardzo duże b w pełni by mnie zadowoliła.

Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi
Jeśli to ma być przy okazji i chcesz ujędrnić swój rozmiar B to jak najbardziej warto Lekarz najpierw musi Cię zakwalifikować do takiego zabiegu (bo nie zawsze jest to najlepsze lub możliwe rozwiązanie) i z pewnością zapozna Cię z wadami oraz zaletami tej metody i wtedy podejmiesz decyzję.
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 11:36   #48
manio
Zakorzenienie
 
Avatar manio
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 678
Dot.: Liposukcja brzucha i powiększanie piersi tłuszczem

a orientujecie się może jaki jest koszt takiego zabiegu? pytam z ciekawości
manio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 14:26   #49
kalina_wwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5
Dot.: Liposukcja brzucha i powiększanie piersi tłuszczem

MyaDiva dziękuję za odpowiedź
Byłam na konsultacji i niestety okazało się, że w moim przypadku nie wchodzi taki zabieg w rachubę.
Za mało tłuszczu do odessania.
Mam bardzo wąskie biodra 84 cm, zaś szeroką talię 67 cm (3 mm tłuszczu pod skórą), biust 84 -lekarz doradził dla poprawy proporcji powiększenie piersi implantami.
Preferowałam metodą "odchudzenia talii/brzucha", ale ponoc taką mam już budowę i nie ma stamtąd co odsysać.
Po wizycie zaczęłam rozważać wkładki silikonowe.

Możecie dziewczyny polecić jakiegoś dobrego lekarza z Warszawy, który was operował, a efekt jest cudny?

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

manio -około 10 tys, ew. ciut więcej
kalina_wwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-03, 15:51   #50
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Liposukcja brzucha i powiększanie piersi tłuszczem

Cytat:
Napisane przez kalina_wwa Pokaż wiadomość
MyaDiva dziękuję za odpowiedź
Byłam na konsultacji i niestety okazało się, że w moim przypadku nie wchodzi taki zabieg w rachubę.
Za mało tłuszczu do odessania.
Mam bardzo wąskie biodra 84 cm, zaś szeroką talię 67 cm (3 mm tłuszczu pod skórą), biust 84 -lekarz doradził dla poprawy proporcji powiększenie piersi implantami.
Preferowałam metodą "odchudzenia talii/brzucha", ale ponoc taką mam już budowę i nie ma stamtąd co odsysać.
Po wizycie zaczęłam rozważać wkładki silikonowe.

Możecie dziewczyny polecić jakiegoś dobrego lekarza z Warszawy, który was operował, a efekt jest cudny?

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

manio -około 10 tys, ew. ciut więcej
A więc jednak będą piersi nie przy okazji - w sumie dobre wieści Choć nastawiłaś się na inne rozwiązanie - na prawdę nie ma lepszego niż wkładki.
To co usłyszałaś od lekarza trzyma się kupy - myślę, że bardzo rozsądnie Ci doradził.
Zapraszam Cię serdecznie na wątek poświęcony powiększaniu piersi -tam piszemy o dylematach przed i po operacji. Dziewczyny z całą pewnością odpowiedzą na Twoje pytania, doradzą i będą trzymać kciuki.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=629869
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 14:56   #51
manio
Zakorzenienie
 
Avatar manio
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 678
Dot.: Liposukcja brzucha i powiększanie piersi tłuszczem

Cytat:
Napisane przez kalina_wwa Pokaż wiadomość
MyaDiva dziękuję za odpowiedź
Byłam na konsultacji i niestety okazało się, że w moim przypadku nie wchodzi taki zabieg w rachubę.
Za mało tłuszczu do odessania.
Mam bardzo wąskie biodra 84 cm, zaś szeroką talię 67 cm (3 mm tłuszczu pod skórą), biust 84 -lekarz doradził dla poprawy proporcji powiększenie piersi implantami.
Preferowałam metodą "odchudzenia talii/brzucha", ale ponoc taką mam już budowę i nie ma stamtąd co odsysać.
Po wizycie zaczęłam rozważać wkładki silikonowe.

Możecie dziewczyny polecić jakiegoś dobrego lekarza z Warszawy, który was operował, a efekt jest cudny?

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

manio -około 10 tys, ew. ciut więcej

o dziękuję drogo.
manio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 00:30   #52
Blueyes91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 15
Dot.: Liposukcja brzucha i powiększanie piersi tłuszczem

A sama liposukcja ?
Blueyes91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 22:17   #53
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Liposukcja brzucha i powiększanie piersi tłuszczem

Zieloneoczykota- już wszyscy wiedzą że od lat robisz tam zabiegi lipo, Ty i Twoja rodzina w swoich 40 postach przekazałaś to skrupulatnie
Ładnie, pięknie i wspaniale- ale zabieg liposukcji też nie jest wizytą u fryzjera, też mogą po nim wystąpić komplikacje a nawet jak ostatnio obiło mi się o uszy może dojść do śmiertelnych powikłań. Więc radzę się zastanowić czy etyczny jest taki marketing szeptany i jest zgodny ze standardami np. kodeksu WOMMA
Zgłaszam jako nieopłaconą reklamę jeśli jest opłacona mogę tylko ubolewać
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-05, 00:44   #54
naya19
Przyczajenie
 
Avatar naya19
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: Powiększanie piersi - przeszczep tłuszczu

Hej. Jestes moze po powiekszeniu piersi tluszczykiem ? Odpisz prosze bo dla mnie to mega wazne- brak piersi ...
Czekam z niecierpliwoscia, Malgosia.
naya19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 08:07   #55
Florentyna1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 12
Dot.: Powiększanie piersi - przeszczep tłuszczu

Jestem ponad pół roku po rzekomym powiększeniu piersi - Klinika Medycyna Urody, lekarz Krzysztof Szymański. Efektu brak. Kilka tygodni po zabiegu już nie było żadnego efektu, z opuchlizną minął . Po lipo ohydne wgłębienia a Szymański rzekomo jest szkoleniowcem w tej metodzie, tak się reklamuje klinika i on. Fatalna jakość zabiegu, zmarnowane pieniądze. Naciąganie ewidentne. Klinika i lekarz obiecują efekty, gwarantują wręcz (oczywiście bardzo rzadko może być efekt niezadowalający ale przecież to się nie zdarza) a po fakcie przy reklamacji zachowują się bardzo niegrzecznie. Świetnie budują zaufanie, non stop słyszałam przed zabiegiem " najważniejsze zadowolenie pacjenta" przy reklamacji nagle już nie było to istotne.
Florentyna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 15:53   #56
aadelaa
Przyczajenie
 
Avatar aadelaa
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: Powiększanie piersi - przeszczep tłuszczu

Florentyna1, przykro mi słyszeć, że stałaś sie ofiara naciagaczy.... Ja sama zastanawiam sie od jakiegos czasu nad tym zabiegiem. Moja znajoma też miała powiększane piersi za pomocą przeszczepu tłuszczu. Metoda nazywa sie lipofiling. Efekty są u niej widoczne niezmiennie, nie mam blizn i w ogóle jest strasznie zadowolona z rezultatów. Tak w ogóle to po lekturze tych wszystkich forów stwierdzam, że trzeba uważać na lekarzy naciągaczy i najlepiej podpytać znajomych. Koleżanka miała zabieg u dr Grzesiak w warszawie i wszystko tam poszło sprawnie. Za przeszczepem tłuszczu, zamiast implantów przemawia to, że jest to dużo mniej inwazyjna metoda... Noszę sie z tym zamiarem juz jakis czas, podzielcie sie swoimi doswiadczeniami. Informacji (pozytywnych, ale nie tylko) nigdy za wiele DD
__________________
Find what u love and let it kill u!

Edytowane przez aadelaa
Czas edycji: 2013-12-27 o 16:00
aadelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 10:50   #57
pachang
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 50
Dot.: Powiększanie piersi - przeszczep tłuszczu

mnie też to strasznie ciekawi, tutaj http://www.youtube.com/user/drplastyk są filmiki o tym zabiegu. Muszę powiedzieć, że bardzo kusi, bo jednak po tym biust wygląda na pewno bardziej naturalnie.
pachang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 16:22   #58
ZolciaZ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 12
Dot.: Powiększanie piersi - przeszczep tłuszczu

chętnie dowiedziałabym się o efektach, słyszałam że potrzebne są minimum 2 zabiegi, a i tak 50% przeszczepionego tłuszczu się wchłania
ZolciaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 15:18   #59
problematiq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 43
Lipomodeling (przeszczep tłuszczu) piersi - ktoś po?

Jak w temacie.
Szukam osób, które przeszły taki zabieg, bądź znają kogoś, kto jest po nim. Chciałabym poznać opinie odnośnie efektów.
problematiq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 09:38   #60
harti88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 63
Dot.: Lipomodeling (przeszczep tłuszczu) piersi - ktoś po?

Hej, widzę że szukałaś osób które powiększały piersi tłuszczem,
mnie też to interesuje - powiedz mi znalazłaś kogoś? a może sama się zdecydowałaś?
harti88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-07 09:32:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:06.