KWC - wątek do zgłaszania błędów - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne dla katalogu kosmetyków

Notka

Techniczne dla katalogu kosmetyków Forum techniczne - obszar katalog kosmetyków. Tutaj zajmujemy się obsługą techniczną katalogu kosmetyków: "Kosmetyk Wszech Czasów".

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-25, 15:04   #31
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

PYTANIE: Wrócą zdjęcia dołączone do recenzji?
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 15:19   #32
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Witam.Nie mogę dodać recenzji.Nie koniecznie każdy produkt ,chce oznaczyć jako hit(a nie chcę)i nie umiem?nie mogę?zmienić opcji z Tak na Nie -Czy chcesz oznaczyć produkt jako Twój hit?
Cos robię nie tak?

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2016-03-26 o 08:23
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 16:18   #33
agateq
goniąca własny ogon..
 
Avatar agateq
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 796
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Peelingi do ust i balsamy w jednej kategorii? Kolejny moim zdaniem średnio trafiony pomysł... ale pal licho kwestię zbyt ogólnych kategorii.

Mam wniosek o to, żeby podczas poszukiwania kosmetyków na stronie pojawiało się ich dużo, albo żeby było możliwość samodzielnego wyboru, czy chcemy ich mieć na stronie pięć czy sto pięćdziesiąt pięć, bo przewijanie strony po stronie jest nużące, jak się coś przegląda.

Jeśli moja propozycja/sugestia już gdzieś została rozważona albo cokolwiek, to sorry, ale zaczynam powoli tracić rachubę co było zgłoszone, co nie, co jest w trakcie, co będzie, co już było i tak dalej
__________________
Dont' forget to fall in love with yourself first.
Carrie Bradshaw

Instagram
agateq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 17:00   #34
Lady_Mosquito
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Mosquito
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 636
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez Skarfejs Pokaż wiadomość
PYTANIE: Wrócą zdjęcia dołączone do recenzji?
Też chętnie się dowiem. W poprzednim wątku 2 albo 3 razy się o to pytałam oraz zwróciłam na to uwagę w wątku misianki. Odpowiedzi się jeszcze nie doczekałam
__________________
KWC

Mój paznokciowy instagram
lubimy czytać
Lady_Mosquito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 10:02   #35
szpilkaXXX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 169
Thumbs down Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

To nowe KWC to jakiś koszmar.

1. Będąc w kategorii produktów nie wyswietlaja sie wszystkie i produkty i nie ma mozliwosci przejscia na nastepna strone (przeszlam z google prosto do kategorii Bazy pod makijaz - pokazane 10 z ponad 300).

2. Będąc na stronie kategorii nie ma sekcji "Najlepsze", "ostatnio dodane" - zamiast tego są reklamy

3. Wyszukiwanie w kategorii (filtry) - chcę wyszukać np. firmę Gosh. Wpisuję Gosh, klikam enter - wyszukiwanie nie działa (nazwa nie jest uwzględniona).
Wpisuję Gosh, muszę kliknąć lupkę - następnie muszę wybrać z listy daną markę, zaznaczyć kwadracik, strona się przeładowuje.

Nie jest to w ogóle intuicyjne! Do tego, jeśli chcę wybrać kilka marek, których nie ma na domyślnej liście (w przypadku Baz pod makijaż - np. Gosh, Catrice), trwa to wieki.

4. Napisy nakladaja sie na siebie (nad przyciskiem "dodaj wlasna recenzje) (przegladarka Chrome, wersja 49.0.2623.87 )
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...d-makijaz.html

5. Czcionka użyta w recenzjach jest nieczytelna (ze względu na niski font-weight - kontury liter przestają być wyraźne).

6. W pewnym momencie jeśli chciałam przejrzeć wszystkie produkty, musiałam zamknąć 3 reklamy -

Dla mnie nowe KWC jest totalnie nieczytelne. Teraz wolę przeglądać recenzje w sklepach internetowych niż na wizażu....
szpilkaXXX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 10:16   #36
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Czy da sie w jakikolwiek sposob wrocic do starej wersji? Pomijajac same aspekty funkcjonalnosci, nowa jest dla mnie niesamowicie nieczytelna i nieintuicyjna, po 10 minutach szukania informacji poddalam sie i obawiam sie, ze, po wielu latach, pozegnam sie z KWC.
__________________
...

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2016-03-26 o 10:18
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 10:37   #37
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Czy da sie w jakikolwiek sposob wrocic do starej wersji? Pomijajac same aspekty funkcjonalnosci, nowa jest dla mnie niesamowicie nieczytelna i nieintuicyjna, po 10 minutach szukania informacji poddalam sie i obawiam sie, ze, po wielu latach, pozegnam sie z KWC.
Dostałyśmy wyraźną odpowiedź, że nie. Sądzę, że gdyby była taka możliwość, to ani jedna osoba nie korzystałaby z nowego KWC.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-26, 11:27   #38
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Dostałyśmy wyraźną odpowiedź, że nie. Sądzę, że gdyby była taka możliwość, to ani jedna osoba nie korzystałaby z nowego KWC.
Przepraszam, musialo mi umknac.
Nie rozumiem jak mozna oddac do uzytku serwis w takim stanie, bez mozliwosci wrocenia do poprzedniej wersji.
Swoja droga, nowoczesne projektowanie nie sprowadza sie do uzycia bezszeryfowych fontow na bialym tle, a raczej do przemyslanego User Experience - doswiadczenia uzytkownika.
Zasada glowna - nie kazac uzytkownikowi zgadywac co jest czym i gdzie jest, nie kazac mu szukac, a ilosc nauki ograniczyc do minimum. Na doswiadczenie skladaja sie takie rzeczy, jak czytelnosc (rowniez dla uzytkownikow o pewnym stopniu niepelnosprawnosci), kolor fontow, kontrast obrazow i liter w stosunku do tla, uporzadkowanie umozliwiajace latwe nawigowanie po stronie.
W tym momencie strona katalogu kosmetykow jest tego zupelnym zaprzeczeniem.
Mam wrazenie, ze ktos odpowiedzialny za nowe KWC sobie nie zdaje z tego sprawy.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 11:39   #39
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 206
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Mam wrazenie, ze ktos odpowiedzialny za nowe KWC sobie nie zdaje z tego sprawy.
Zapewne są z siebie zadowoleni i liczą na to, że wszyscy ponarzekają, a ostatecznie i tak tuja zostaną zasypywani reklamami i testerkami ...
lolka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 20:04   #40
Summer
*
 
Avatar Summer
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Question Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Kiedy wchodzę na Mój profil KWC, to pod Aktywnością widzę między innymi takie zapisy:

2016-03-25 23:26:10 Summer zmodyfikowała produkt


Niczego takiego nie robiłam, o co cho... ? Dotyczy to produktów, które kiedyś zgłaszałam.
Summer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 20:34   #41
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Sygnalizowalam już na poprzednim wątku, brakuje pochwał moich recenzji po przeniesieniu do nowego. Czy to stan trwały czy określony /a jeżeli określony to kiedy zostaną przywrocone?/
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-27, 06:58   #42
agateq
goniąca własny ogon..
 
Avatar agateq
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 796
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Sygnalizowalam już na poprzednim wątku, brakuje pochwał moich recenzji po przeniesieniu do nowego. Czy to stan trwały czy określony /a jeżeli określony to kiedy zostaną przywrocone?/
Nie tylko Ty masz taki problem... Mnie również brakuje pochwał, własnych recenzji i wszystkich kosmetyków, które nazbierałam, dodatkowo w ogóle nie otwiera mi się profil w KWC, liczę na to, że w tygodniu poświątecznym wszystko zgodnie z obietnicami wróci, bo nie jestem w stanie dostać się na własne konto
__________________
Dont' forget to fall in love with yourself first.
Carrie Bradshaw

Instagram
agateq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-27, 07:24   #43
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 206
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez Summer Pokaż wiadomość
Kiedy wchodzę na Mój profil KWC, to pod Aktywnością widzę między innymi takie zapisy:

2016-03-25 23:26:10 Summer zmodyfikowała produkt


Niczego takiego nie robiłam, o co cho... ? Dotyczy to produktów, które kiedyś zgłaszałam.
U mnie jest tak samo
Nadal (od 2 tygodni chyba) nie powróciły moje recenzje itp.
lolka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 08:37   #44
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 206
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

1. Wróciła część moich recenzji. Wiele bez fotografii produktów oraz dodanych podczas recenzji;

2. Nadal nie mam hitów;

3. Na mojej liście podane jest, że dodałam recenzję przykładowego produktu X, ale po wejściu w kosmetyk recenzji nie ma (mamy więc przypadki, że została przywrócona lista, a nie recenzje);

4. Dlaczego na liście mojego profilu nie widzę od razu ile dałam gwiazdek danemu produktowi? Wyświetlają się dopiero po wejściu w recenzję (wydaje mi się, że bez połówek gwiazdki);

5. Po kliknięciu w moim profilu na jedną z moich recenzji nie wyświetla się ona jako pierwsza tak jak było wcześniej – czy tak już zostanie? To jest maksymalnie nieprzyjazne recenzentkom. W przypadku starych recenzji i dużej popularności danego produktu ich znalezienie wymaga poświęcenia czasu.;

6. Przy większości recenzji widnieje informacja, że nie określiłam od kiedy używam produkt, co jest oczywiście nieprawdą, bo w starej wersji opinia nie zostałaby zaakceptowana i opublikowana;

7. Brak producenta w nazwie to wielka pomyłka;

8. Powrót do poprzedniej strony jest niemożliwy – następuje powrót na samą górę produktów i trzeba przeglądać od początku;

9. Brak podziału listy recenzji na strony (przełączanie stron) jest wyjątkowo męczące – długa lista ładuje się, co w przypadku kilkuset recenzji jest maksymalnie nieprzemyślane;

10. Ktoś powinien zostać wyróżniony za przekształcenie fajnego serwisu w jeden wielki nieczytelny glut. Chyba nie widziałam serwisu, który bardziej zniechęca do korzystania z niego. Ogromna męczarnia. Nawet swoich produktów nie można często odnaleźć i łatwo przejrzeć bez czytania recenzji ile dałam gwiazdek, a co dopiero odszukiwanie recenzji innych dziewczyn.
lolka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 09:27   #45
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Ja wczoraj miałam dużo produktów w ''Recenzjach". Dziś mam 5. Piszę dużo, bo nie wiem czy wszystkie. Lista była pozbawiona paginacji, nie znoszę tego i nie dałam rady zjeżdżać w nieskończoność do dołu i czekać na załadowanie następnych kilku recenzji.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 13:29   #46
chmurka80
Zadomowienie
 
Avatar chmurka80
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 048
GG do chmurka80
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

dla mnie kwc umarło....
__________________



non permettere al passato di "rubarti il futuro "

chmurka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 21:28   #47
joasia1974
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

To nowe KWC to po prostu koszmarek...kilka lat korzystałam z serwisu, które było bardzo pomocne przy zakupach, szukaniu kosmetycznych perełek itp. W tej chwili to męczarnia, to jest nie czytelne ...gdzie jest prosty układ alfabetyczny się pytam. Było łatwo i przyjemnie a teraz tragedia...chyba zrezygnuję bo tu nic nie da się normalnie teraz wyszukać, a sama grafika po prostu męczy oczy...przykro mi bardzo...
joasia1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 08:07   #48
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Czy można gdzieś edytować zapisaną recenzję? Wcześniej była taka możliwość....
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 10:28   #49
Summer
*
 
Avatar Summer
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Lightbulb Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Czy można gdzieś edytować zapisaną recenzję? Wcześniej była taka możliwość....
Można edytować: obok tytułu recenzji - z prawej strony jest taka strzałka, po kliknięciu rozwija się i wtedy masz opcję Edytuj.
Summer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-29, 10:36   #50
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez Summer Pokaż wiadomość
Można edytować: obok tytułu recenzji - z prawej strony jest taka strzałka, po kliknięciu rozwija się i wtedy masz opcję Edytuj.
dziękuję
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 17:20   #51
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 206
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
ciekawe czy jest im wstyd wielki koncern zabrał się za ulepszanie KWC...
lolka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 19:05   #52
czerwonapoziomka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 365
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez lolka80 Pokaż wiadomość
ciekawe czy jest im wstyd wielki koncern zabrał się za ulepszanie KWC...
A co własciwie oznacza test tej stronki?
Btw- mnie wróciły wszystkie recenzje, ale za to jest ☠☠☠☠☠☠☠nik z tymi kosmetykami, które dodałam do katalogu. Poza tym chyba nic nie zrobili- bajzel dalej ten sam, czcionka dalej nie do rozczytania i ogólny chaos.
czerwonapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 19:26   #53
Summer
*
 
Avatar Summer
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Dodałam przed chwilą recenzję kosmetyku, ale żeby to zrobić - musiałam się trochę nagimnastykować: żeby kosmetyk w ogóle znaleźć w bazie używałam przeglądarki Mozzila Firefox (bo w IE ten kosmetyk się nie wyszukuje), natomiast żeby wysłać recenzję - musiałam przesiąść się na IE (po skopiowaniu bezpośredniego linka do strony produktu), bo pod Firefoxem z kolei recenzja nie chciała się zapisać.

Poza tym w Firefoxie torebka działa, w IE - nie.
Summer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 23:12   #54
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Nie wiem czy to jest wciąż ulepszane czy to już ulepszone jest, gdy wpisuję firmę, której kosmetyki mnie interesują i klikam w pokaż wszystkie wyskakuje mi 5 kosmetyków, gdzie w samym google wyskakuje dużo więcej (ze starego KWC), za to w tym czasie wyskakują mi trzy boczne reklamy oraz kosmetyki ostatnie, które mnie nie interesują oraz najwyżej oceniane, których też nie chcę.
Wydaje mi się, że osoby, które zmieniały KWC za bardzo skupiły się na tematach pobocznych, a nie na meritum KWC
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 08:00   #55
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Dzień dobry! Dziewczyny, zachęcam do czytania pierwszego posta, jest on aktualizowany. Część błędów, o których piszecie, już tam się znalazła i jest naprawiana. Pozwólcie jednak, że odpiszę ponownie na część
Cytat:
Napisane przez mylengrave Pokaż wiadomość
Jak wchodzę w balsamy i olejki to mogę wyszukać tylko takich firm:
Oriflame
Rossmann
Yves Rocher
L'Oreal Paris
Bielenda
Oceanic
Ziaja
Eveline
Essence
Dax Cosmetics

co z resztą?
W tej sekcji masz nad wymienionymi nazwami pole Szukaj. Wpisz interesującą cię markę, kliknij lupkę, zaznacz wyszukaną markę. Możesz wpisać kolejną i szukać po kosmetykach kilku marek.

Cytat:
Napisane przez marta_1234 Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem. Wszystko wypełnione tak jak trzeba i ten sam komunikat, a dalej nic.
Sprawa z HITami powinna już być naprawiona. Wszystko rozbiło się o okres, w którym przez pewien okres nie było limitu hitów (słowny był, ale w rzeczywistości baza nie zapisywała). W nowej bazie okazało się, że część z Was ma więcej niż 30 oznaczeń HIT. Wejdźcie proszę w profilu w zakładkę HITy i wyedytujcie recenzję usuwając oznaczenie HIT.
Cytat:
Napisane przez Noor Pokaż wiadomość
Zauważyłam, że w tym pasku Najpopularniejsze Produkty oraz wśród Najwyżej Oceniane, pokazują się też te, które są już w Zapomnianych.
To chyba nie ma większego sensu - może by wyłączyć tę kategorię z Najpopularniejszych i "Najwyższych"?

Poza tym:
  1. Profil recenzentki - kiedyś widoczny na krótkiej i konkretnej rozwijalnej liście po kliknięciu w nick przy recenzji - teraz takie kliknięcie odsyła do strony recenzentki ze wszystkimi, również niepotrzebnymi przy sprawdzaniu typu cery informacjami
  2. Brak możliwości szybkiego wglądu w to, od kiedy użytkowniczka jest zarejestrowana na portalu - wcześniej było bezpośrednie przejście z profilu KWC do profilu na forum (ważne ze względu na wszechobecne spamerstwo)
  3. Na liście recenzji jest informacja, że napisałam recenzję kosmetykowi, którego na pewno nie oceniałam - zgłaszam to jako bug (choć istnieje cień prawdopodobieństwa, że testowałam jakiś problem techniczny, więc wybrałam jakiś produkt losowo, napisałam recenzję, sprawdziłam i wykasowałam - nie da się teraz tego sprawdzić - swoja drogę "naszego kapownika" w którym to się sprawdzało też mi brakuje )
Dzisiaj sprawa z zapomnianymi będzie naprawiona
Profil recenzentki - co uznajesz za niepotrzebne opcje?
Połączenie profilu forum i KWC - z tym jest duży problem, w tej chwili jedyne możliwe rozwiązane jest takie, jakie mamy. Również nie jestem z niego zadowolona. To rozwiązanie tymczasowe.
Recenzje - sprawdź dzisiaj koło południa, już wszystko powinno wrócić na swoje miejsce. Jeśli nie wróci, napisz proszę.

Kapownik powróci Podgląd usuniętych również.

Cytat:
Napisane przez Skarfejs Pokaż wiadomość
PYTANIE: Wrócą zdjęcia dołączone do recenzji?
Odpisywałam już na to pytanie, jest też w pierwszym poście. Tak.

Cytat:
Napisane przez Lady_Mosquito Pokaż wiadomość
Też chętnie się dowiem. W poprzednim wątku 2 albo 3 razy się o to pytałam oraz zwróciłam na to uwagę w wątku misianki. Odpowiedzi się jeszcze nie doczekałam
Było odpisywane, może niekoniecznie z cytowaniem twojego posta, bo nie byłaś jedyną o to pytającą, ale odpowiedź padła. Zerknijcie na moje posty Ale napiszę raz jeszcze: TAK. Właściwie sprawdź, czy już nie wróciło, bo część osób widziała zdjęcia już w piątek.

Cytat:
Napisane przez czerwonapoziomka Pokaż wiadomość
A co własciwie oznacza test tej stronki?
Btw- mnie wróciły wszystkie recenzje, ale za to jest â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠n ik z tymi kosmetykami, które dodałam do katalogu. Poza tym chyba nic nie zrobili- bajzel dalej ten sam, czcionka dalej nie do rozczytania i ogólny chaos.
Zapraszam do lektury pierwszego posta. Na czym polega wspomniany przez ciebie bajzel? Jeśli piszesz o zaciągnięciu wszystkich swoich recenzji, sprawdź proszę dzisiaj po 12 - powinno już być okej.

Cytat:
Napisane przez mylengrave Pokaż wiadomość
Mam kilka sugestii:
Kosmetyki z Tesco, Lidla (Cien), Kauflandu, Biedronki (BeBeauty), nie ma ich w katalogu, nigdy być nie mogło, tymczasem... może by to zmienić?

Kwestia kosmetyków La Luxe. Ok, one są w Tesco, Lidlu, Biedronce, ale i w normalnych sklepach, u mnie w malutkim społem chemicznym nawet są.

[/COLOR]zgłosiłam puder do kąpieli, system nie rozpoznał mi marki, a teoretycznie jest https://wizaz.pl/kosmetyki/producent.php?prod=3742 nie wiem o co chodzi
Zerknij do zasad KWC. Tak, teraz można już zgłaszać produkty marek własnych.

Co do producenta - zerknę na problem dzisiaj


UWAGA - najbliższe dwa dni jestem na urlopie. Proszę, abyście błędy i problemy kierowały na PW - wtedy odpiszę tego samego dnia. Jeśli błąd może poczekać, zostawcie go w wątku. Dzisiaj też będzie wyedytowany pierwszy post - dodam wdrożone po świętach poprawki.
__________________

Złap Rośkę w sieci!
nowy wpis! ---> www.rzeklam.pl
Instagram
Stream, czyli giereczki

Edytowane przez rochelle_
Czas edycji: 2016-03-30 o 08:02
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 08:39   #56
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 206
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Ja nadal nie mam hitów i wydaje mi się, że brakuje części recenzji.
Czy to oznacza, że bez zlikwidowania hitów (do poniżej 30) nie można w ogóle dodawać recenzji? heeh
Nie widzę odpowiedzi na niewygodne pytania, jak i te dotyczące niefunkcjonalności i nieprzyjazności narzuconej strony.
W przypadku pytania o jaki chodzi bajzel to myślę, że o ten sam wspomniany we właściwie każdym poście
lolka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 09:49   #57
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Gdzie można znaleźć link do danej recenzji? Chciałabym zgłosić jakieś recenzje do usunięcia, ale nie wiem, gdzie znajduje się link do tej jednej, konkretnej Wchodząc do jednej recenzji znajdujemy się na poziomie produktu i wszystkich recenzji, jakie do niego dodano. Obecnie jest wysyp jednozdaniowych recenzji, które jedynie zaśmiecają katalog
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 10:10   #58
Lady_Mosquito
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Mosquito
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 636
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez rochelle_ Pokaż wiadomość
Było odpisywane, może niekoniecznie z cytowaniem twojego posta, bo nie byłaś jedyną o to pytającą, ale odpowiedź padła. Zerknijcie na moje posty Ale napiszę raz jeszcze: TAK. Właściwie sprawdź, czy już nie wróciło, bo część osób widziała zdjęcia już w piątek.
Niestety, ja do tej "części" się nie zaliczam. Pod moimi recenzjami nadal nie ma dodanych przeze mnie zdjęć, ale niektóre dziewczyny nadal nie mają swoich recenzji wiec jakoś mnie to nie dziwi
__________________
KWC

Mój paznokciowy instagram
lubimy czytać
Lady_Mosquito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 12:23   #59
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Dziewczyny, otrzymałam informację, że wdrożenie jest zakończone. Dzisiaj:

Cytat:
Napisane przez rochelle_ Pokaż wiadomość

poprawki wdrożone 30 marca
- lista kategorii i podkategorii(dostępna ze strony głównej z prawej kolumny (obok marek, ostatniej setki)
- sortowanie w ramach kategorii po najlepszych i najgorszych
- dostęp do wszystkich kategorii tej samej marki z poziomu strony marki (klik w 'zobacz wszystkie produkty danej marki')
- widoczne akcje na profilu: produkty i recenzje. Uwaga! Musicie dać chwilę swojej wyszukiwarce na wczytanie wszystkich danych po przekliku do recenzji i produktów.
- możliwość filtrowania akcja na profilu: domyślnie widzimy wszystkie akcje (swoje i obserwujących). Klikając na górze w brązowego 'ptaszka' rozwinie się lista, z której możemy wybrać tylko swoje aktywności.
- usunięto usterkę, która nie pozwalała modom na dodanie nowego producenta i marki
Sprawdźcie teraz swoje profile i dajcie znać!

p.s. Stronicowanie na profilu - będzie, ale niestety jeszcze nie dzisiaj, ani nie w tym tygodniu.
Dokładne przywrócenie kategorii ze starego KWC nie jest możliwe - niestety bardzo dawno temu podjęto decyzję o takim a nie innym wyglądzie kategorii. Działam jednak, żeby umożliwić Wam łatwiejsze dotarcie do przykładowych kremów dla cery naczynkowej. Wiem, że teraz jest to trudne.
__________________

Złap Rośkę w sieci!
nowy wpis! ---> www.rzeklam.pl
Instagram
Stream, czyli giereczki

Edytowane przez rochelle_
Czas edycji: 2016-03-30 o 12:28
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 13:29   #60
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Czemu nie ma możliwości (albo ja nie widzę) zobaczenia wszystkich kosmetyków jednej firmy na stronie? tylko wyświetla mi się po 10?
I czemu nie ma możliwości żebym widziała samą listę bez zdjęć? (a zdjęcia dopiero po kliknięciu w dany produkt? przez takie działanie (tak wiem, że tam wsadziliście ceneo) jest wszystko bardzo nieczytelne.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne dla katalogu kosmetyków


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-19 14:36:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:19.