Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > W³osy krêcone: pielêgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

W³osy krêcone: pielêgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z krêconymi w³osami. Rozmawiamy o stylizacji i pielêgnacji loków. Wejd¼, podziel siê do¶wiadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-12-15, 10:30   #1711
Newquay
Raczkowanie
 
Avatar Newquay
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dingolfing
Wiadomo¶ci: 188
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez ShrinkingViolet Poka¿ wiadomo¶æ
Pyta³ kto¶ tu o tego typu zabiegi, generalnie to jest dobre na chwilê, jak idziesz na studniówkê czy wesele. W jeden dzieñ nikt Ci w³osów nie naprawi, takich czarów po prostu nie ma. Na³aduj± silikonów, w³osy bêd± ¶liskie i przez to bêdzie siê wydawaæ, ¿e w lepszej kondycji ale zmyjesz i bêd± w stanie poprzednim.
Czyli mia³a¶ ten zabieg tak?
__________________
Walcze o loki i wygram, na pewno
Newquay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-15, 10:36   #1712
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 1 187
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Newquay Poka¿ wiadomo¶æ
Czyli mia³a¶ ten zabieg tak?
Nie, nie nabra³abym siê na to. Ale widzia³am wielokrotnie skutki takiej cudownej poprawy w³osów, która ma t± wadê, ¿e jest chwilowa. Jakby to by³o takie ³atwe to nikt nie mia³by zniszczonych w³osów.

Tu masz parê opinii wiza¿anek na które siê kiedy¶ natknê³am jak ta osoba o to pyta³a tutaj, sama zdecyduj czy chcesz i¶æ na skróty:

"Moje w³osy te¿ wygl±da³y rewelacyjnie tylko do pierwszego mycia, a potem wróci³y do stanu pierwotnego, tak¿e to raczej nie wina w³osów tylko ten zabieg to jakie¶ straszne naci±ganie."

"chyba nie ma jakichs pora¿aj±cych efektów...w³osy piêknie wygl±da³y do pierwszego umycia. Niestety nadal s± suche, po³amane..no ale có¿ mo¿e to wina w³osów."

"Ja mam za sob± 1 zabieg regeneracji metod± joico i nie widzê ¯ADNYCH efektów, jak dla mnie to pieni±dze wyrzucone w b³oto Zaraz po zabiegu w³osy wygl±da³y ¶wietnie, bo by³y modelowane, ale po 1 myciu wróci³y do stanu z przed zabiegu. Nie polecam nikomu tego zabiegu. Jak ju¿ pisa³am w innym w±tku, niektóre maseczki, dostêpne w ka¿dej drogerii, daj± lepszy efekt ni¿ ten zabieg..."

Edytowane przez ShrinkingViolet
Czas edycji: 2014-12-15 o 10:42
ShrinkingViolet jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-15, 10:46   #1713
Newquay
Raczkowanie
 
Avatar Newquay
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dingolfing
Wiadomo¶ci: 188
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez ShrinkingViolet Poka¿ wiadomo¶æ
Nie, nie nabra³abym siê na to. Ale widzia³am wielokrotnie skutki takiej cudownej poprawy w³osów, która ma t± wadê, ¿e jest chwilowa. Jakby to by³o takie ³atwe to nikt nie mia³by zniszczonych w³osów.
Ja siê zastanawiam czy faszeruja w³osy silikonami czy mo¿e jednak co¶ wnika w te w³osy i wype³nia ubytki. Podobno po serii zabiegów w³osy na prawde siê regeneruj±,a poprawe widaæ ju¿ po jednym zabiegu. Wiesz nawet, gdyby to mia³o poprawiæ wygl±d w³osów na chwile to fajnie ten zabieg sobie zrobiæ przed ¶wiêtami, sylwestrem czy jakim¶ wielkim wyj¶ciem. Wydaje siê byæ dobra alternatyw±.

Chcia³am wiedzieæ czy kto¶ ju¿ by³ z krêconow³osych na takim zabiegu, no, bo przypuszczenia to ja mam podobne jak Ty, tylko to s± przypuszczenia, czyta³am bardzo du¿o opinii pozytywnych wiec wole jeszcze poznaæ opiniê kreconowlosej.
__________________
Walcze o loki i wygram, na pewno
Newquay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-15, 11:02   #1714
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 1 187
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Newquay Poka¿ wiadomo¶æ
Ja siê zastanawiam czy faszeruja w³osy silikonami czy mo¿e jednak co¶ wnika w te w³osy i wype³nia ubytki. Podobno po serii zabiegów w³osy na prawde siê regeneruj±,a poprawe widaæ ju¿ po jednym zabiegu. Wiesz nawet, gdyby to mia³o poprawiæ wygl±d w³osów na chwile to fajnie ten zabieg sobie zrobiæ przed ¶wiêtami, sylwestrem czy jakim¶ wielkim wyj¶ciem. Wydaje siê byæ dobra alternatyw±.

Chcia³am wiedzieæ czy kto¶ ju¿ by³ z krêconow³osych na takim zabiegu, no, bo przypuszczenia to ja mam podobne jak Ty, tylko to s± przypuszczenia, czyta³am bardzo du¿o opinii pozytywnych wiec wole jeszcze poznaæ opiniê kreconowlosej.
No efekty tych zabiegów s± mega, je¶li nie szkoda Ci kasy i chcesz zaszaleæ na ¶wiêta to siê nie zastanawiaj, ale je¿eli oczekujesz trwa³ej poprawy w³osa to raczej siê zawiedziesz. Logika nie pozwala mi wierzyæ w co¶ takiego, jak mówiê, je¿eli wszystko by³oby takie proste to ka¿da na ulicy mia³aby piêkne w³osy.

Edytowane przez ShrinkingViolet
Czas edycji: 2014-12-15 o 11:37
ShrinkingViolet jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-15, 11:31   #1715
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Raz mialam robiony. Efekt bardzo krotkotrwaly; a jak z falami nie wiem, bo wtedy przechodzilam manie prostowania
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-15, 11:43   #1716
Newquay
Raczkowanie
 
Avatar Newquay
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dingolfing
Wiadomo¶ci: 188
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez ShrinkingViolet Poka¿ wiadomo¶æ
No efekty tych zabiegów s± mega, je¶li nie szkoda Ci kasy i chcesz zaszaleæ na ¶wiêta to siê nie zastanawiaj, ale je¿eli oczekujesz trwa³ej poprawy w³osa to raczej siê zawiedziesz. Logika nie pozwala mi wierzyæ w co¶ takiego, jak mówiê, je¿eli wszystko by³oby takie proste to ka¿da na ulicy mia³aby piêkne w³osy.
Kochana kasy mi nie szkoda, je¶li dziêki temu chocia¿ w okresie ¶wi±tecznym mia³abym siê lepiej poczuæ.
Ach gdyby tak istnia³ jaki¶ zabieg, który w 100 % trwale zrekonstruowalby w³oski... Mój m±¿ to by wszystko zrobi³, byleby nie s³uchaæ mojego marudzenia hehe. Chocia¿ jest ju¿ co raz rzadsze to jeszcze raz na tydzieñ mnie najdzie :-S

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Poka¿ wiadomo¶æ
Raz mialam robiony. Efekt bardzo krotkotrwaly; a jak z falami nie wiem, bo wtedy przechodzilam manie prostowania
Co zauwa¿ylas po tym zabiegu? Szkoda,¿e prostowalas. Chcia³am wiedzieæ jak siê loki zachowuj±.
__________________
Walcze o loki i wygram, na pewno
Newquay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-15, 11:56   #1717
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 1 187
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Newquay Poka¿ wiadomo¶æ
Kochana kasy mi nie szkoda, je¶li dziêki temu chocia¿ w okresie ¶wi±tecznym mia³abym siê lepiej poczuæ.
Ach gdyby tak istnia³ jaki¶ zabieg, który w 100 % trwale zrekonstruowalby w³oski... Mój m±¿ to by wszystko zrobi³, byleby nie s³uchaæ mojego marudzenia hehe. Chocia¿ jest ju¿ co raz rzadsze to jeszcze raz na tydzieñ mnie najdzie :-S[COLOR="Silver"]

Mnie by to chyba dobi³o je¿eli mia³abym mieæ chwile mega w³osy, a potem z powrotem swoje.

Co do tych 100% to mega by by³o ale z drugiej strony nie gada³yby¶my teraz.

Edytowane przez ShrinkingViolet
Czas edycji: 2014-12-15 o 12:00
ShrinkingViolet jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-12-15, 12:00   #1718
Newquay
Raczkowanie
 
Avatar Newquay
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dingolfing
Wiadomo¶ci: 188
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez ShrinkingViolet Poka¿ wiadomo¶æ
Mnie by to chyba dobi³o je¿eli mia³abym mieæ chwile mega w³osy, a potem z powrotem swoje.
Mnie by to sprawi³o wiele rado¶ci i na pewno powtarzalabym zabieg je¶li w mojej ocenie by³by tego wart. Ka¿dy jest inny
__________________
Walcze o loki i wygram, na pewno
Newquay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-15, 12:19   #1719
Joanku
Zadomowienie
 
Avatar Joanku
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 1 159
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Newquay musisz wyczilowac bo w paranojê wpadniesz.
Wiesz w³osów takich jakie mia³a¶ to pewnie mieæ nie bêdziesz bo to inny organizm by³ jak hodowalas. Dodatkowo je pewnie trochê idealizujesz (jak ja) bo juz sama nie wiesz jak im dogodziæ.
Ja obni¿y³am oczekiwania i ka¿da najmniejsza zmiana cieszy.
Wiêc Ty tez ciesz sie z ka¿dego momentu i tego jakie wlosy sa teraz! Z ka¿dego mycia stylizacji, z tego co mo¿esz zrobiæ z nimi teraz a nie moglabys przy starej fryzurze. Docen czas mycia i stylizacji :p
Za bardzo sie tym przejmujesz skoro ju¿ m±¿ ma dosyæ marudzenia za daleko szukasz.
Skup siê na tu i teraz. Odpu¶æ na razie blondy i pasemka. I nie gon tego idea³u bo nigdy nie bêdziesz zadowolona.
__________________
07.2012 W³osowa, hormonalna apokalipsa
06.2013 Walka o lwi± grzywê.
20.12.2013 ¦wiadomie dobieram kosmetyki.
Joanku jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-15, 12:30   #1720
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Newquay Poka¿ wiadomo¶æ
Kochana kasy mi nie szkoda, je¶li dziêki temu chocia¿ w okresie ¶wi±tecznym mia³abym siê lepiej poczuæ.
Ach gdyby tak istnia³ jaki¶ zabieg, który w 100 % trwale zrekonstruowalby w³oski... Mój m±¿ to by wszystko zrobi³, byleby nie s³uchaæ mojego marudzenia hehe. Chocia¿ jest ju¿ co raz rzadsze to jeszcze raz na tydzieñ mnie najdzie :-S

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------



Co zauwa¿ylas po tym zabiegu? Szkoda,¿e prostowalas. Chcia³am wiedzieæ jak siê loki zachowuj±.
W zasadzie nic, po prostu byly wygladzone i blyszczace, a ja mam problem z odstajacymi wloskami jak wyprostuje. Ja akurat robilam na bal licencjata
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-15, 12:31   #1721
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 1 187
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

W³a¶nie powiem Wam dziewczyny, ¿e ja tak lubiê siê grzebaæ w maskach, olejach i stylizatorach, ¿e ciê¿ko by³oby mi z tego zrezygnowaæ, ju¿ mi przesta³o chodziæ o efekt koñcowy.
ShrinkingViolet jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-15, 12:57   #1722
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomo¶ci: 3 861
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez ShrinkingViolet Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie powiem Wam dziewczyny, ¿e ja tak lubiê siê grzebaæ w maskach, olejach i stylizatorach, ¿e ciê¿ko by³oby mi z tego zrezygnowaæ, ju¿ mi przesta³o chodziæ o efekt koñcowy.
To juz ciezki przypadek.
Ja raczej wlasnie nad efektem koncowym pracuje. A musze popracowac, bo naduzywanie SLES mi zaczelo szkodzic. Mam jakis glupi wyprost i przesusz warstwy wierzchniej oglaszam bana na rypacze. Musze to porzadnie donawilzyc.
Przegladalam zdjecia w albumie Joanku. Pierwsze miejsce w konkursie na nieregularny skret efektowne, trzeba przyznac.
paulownia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-15, 13:07   #1723
Joanku
Zadomowienie
 
Avatar Joanku
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 1 159
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Hahahaha no dok³adnie!
Ja juz sama nie ogarniam co mam na g³owie.
Czasem sie wkurzam bo co to ma byæ ze tu lok to 3cm proste wchodzi w fale i znow spirala?
Kiedy¶ za³o¿ê album konkretnych loków. No padniecie!

Tez mam ostatnio mega puch i wyprost wierzchu i juz nie wiem co robiæ bo ugniatac sie nie chc± a jakie suche! !!!
I nie omijam nic, dok³adnie nak³adam maski, od¿ywki a i tak kiepo ; ((((
__________________
07.2012 W³osowa, hormonalna apokalipsa
06.2013 Walka o lwi± grzywê.
20.12.2013 ¦wiadomie dobieram kosmetyki.
Joanku jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-15, 13:08   #1724
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 1 187
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez paulownia Poka¿ wiadomo¶æ
To juz ciezki przypadek.
Ja raczej wlasnie nad efektem koncowym pracuje. A musze popracowac, bo naduzywanie SLES mi zaczelo szkodzic. Mam jakis glupi wyprost i przesusz warstwy wierzchniej oglaszam bana na rypacze. Musze to porzadnie donawilzyc.
Haha, mo¿e to dlatego, ¿e nie mam specjalnie problematycznych w³osów. w sumie wszystko im pasuje, skrêtu nie muszê wydobywaæ bo zawsze jest. I tak siê babram.
ShrinkingViolet jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-15, 13:10   #1725
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Joanku Poka¿ wiadomo¶æ
Newquay musisz wyczilowac bo w paranojê wpadniesz.
Wiesz w³osów takich jakie mia³a¶ to pewnie mieæ nie bêdziesz bo to inny organizm by³ jak hodowalas. Dodatkowo je pewnie trochê idealizujesz (jak ja) bo juz sama nie wiesz jak im dogodziæ.
Ja obni¿y³am oczekiwania i ka¿da najmniejsza zmiana cieszy.
Wiêc Ty tez ciesz sie z ka¿dego momentu i tego jakie wlosy sa teraz! Z ka¿dego mycia stylizacji, z tego co mo¿esz zrobiæ z nimi teraz a nie moglabys przy starej fryzurze. Docen czas mycia i stylizacji :p
Za bardzo sie tym przejmujesz skoro ju¿ m±¿ ma dosyæ marudzenia za daleko szukasz.
Skup siê na tu i teraz. Odpu¶æ na razie blondy i pasemka. I nie gon tego idea³u bo nigdy nie bêdziesz zadowolona.
Zgadzam siê z Joanku, sta³o siê i siê nie odstanie, trzeba to zaakceptowaæ i zadbaæ. Moim zdaniem nie ma sensu wyrzucanie pieniêdzy na takie zabiegi, które na d³u¿sz± metê nic nie wnosz±. Jeszcze rozumiem raz - np. na sylwestra, je¶li idziesz na jak±¶ wiêksz± imprezê. Ale na pewno nie kilka, ¿eby pocieszyæ siê na 1-2 mycia g³adkimi w³osami.
To¿ to taniej wyjdzie pewnie perukê kupiæ.
W³osy to nie ca³e ¿ycie i jak tak dalej pójdzie, to zatrujesz ¿ycie wszystkim wokó³. Po cichu wspó³czujê mê¿owi... My¶lê, ¿e wola³by Ciê u¶miechniêt± nawet w bardziej zniszczonych w³osach ni¿ ci±gle marudz±c± i psiocz±c± na to, jakie one s± okropne. No chyba ¿e o¿eni³ siê z Twoimi w³osami, a nie z Tob±, to nie wnikam.
Sama teraz chodzê z 10 odcieniami blondu na g³owie. Jest to do¶æ dalekie od tego, co sobie wymarzy³am, ale wiem, ¿e dam radê osi±gn±æ taki kolor, jak chcia³am, tylko to musi potrwaæ.

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2014-12-15 o 13:12
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-15, 13:48   #1726
Newquay
Raczkowanie
 
Avatar Newquay
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dingolfing
Wiadomo¶ci: 188
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka¿ wiadomo¶æ
Zgadzam siê z Joanku, sta³o siê i siê nie odstanie, trzeba to zaakceptowaæ i zadbaæ. Moim zdaniem nie ma sensu wyrzucanie pieniêdzy na takie zabiegi, które na d³u¿sz± metê nic nie wnosz±. Jeszcze rozumiem raz - np. na sylwestra, je¶li idziesz na jak±¶ wiêksz± imprezê. Ale na pewno nie kilka, ¿eby pocieszyæ siê na 1-2 mycia g³adkimi w³osami.
To¿ to taniej wyjdzie pewnie perukê kupiæ.
W³osy to nie ca³e ¿ycie i jak tak dalej pójdzie, to zatrujesz ¿ycie wszystkim wokó³. Po cichu wspó³czujê mê¿owi... My¶lê, ¿e wola³by Ciê u¶miechniêt± nawet w bardziej zniszczonych w³osach ni¿ ci±gle marudz±c± i psiocz±c± na to, jakie one s± okropne. No chyba ¿e o¿eni³ siê z Twoimi w³osami, a nie z Tob±, to nie wnikam.
Sama teraz chodzê z 10 odcieniami blondu na g³owie. Jest to do¶æ dalekie od tego, co sobie wymarzy³am, ale wiem, ¿e dam radê osi±gn±æ taki kolor, jak chcia³am, tylko to musi potrwaæ.
Ach teraz to przesadzilas heheh a¿ takiego jobla nie mam. Wkrecilas siê widzê bardziej ni¿ ja hehe Zaakceptowa³am obecny stan rzeczy, bo chyba innego wyboru nie mam. Wcze¶niej zwyczajnie by³am w☠☠☠☠iona, ¿e kto¶ mi w³osy tak zniszczy³. Potem smutna i tyle. Jak napisa³am teraz mnie czasem tylko z³apie chwilowy ¿al. Mój m±¿ akurat jest z tych, którzy chc± mnie marudzaca, psioczaca itp byle bym tylko by³a. Na szczê¶cie u¶miech tez go¶ci na mojej twarzy. A¿ tak ze mn± ¼le nie jest, ¿e wszystkim zatruwam ¿ycie moimi w³osami. Trochê Cie ponios³o hehe Ja tylko chcia³am znaæ opinie kogo¶ kto by³ na takim zabiegu, bo wpad³ mi gdzie¶ na necie w oko ten zabieg. A tu akurat do tego jest miejsce wiec pytam o opinie i tyle.

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

Cytat:
Napisane przez ShrinkingViolet Poka¿ wiadomo¶æ
Haha, mo¿e to dlatego, ¿e nie mam specjalnie problematycznych w³osów. w sumie wszystko im pasuje, skrêtu nie muszê wydobywaæ bo zawsze jest. I tak siê babram.
Zazdroszczê, ja tak kiedy¶ mia³am. Jakie to by³o fajne rano wstaæ przetrzepac w³osy palcami i juz by³y piêkne hehe.
__________________
Walcze o loki i wygram, na pewno
Newquay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-15, 13:52   #1727
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 1 187
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Newquay Poka¿ wiadomo¶æ
Zazdroszczê, ja tak kiedy¶ mia³am. Jakie to by³o fajne rano wstaæ przetrzepac w³osy palcami i juz by³y piêkne hehe.
Wszystko przed Tob±. Jeste¶ w dobrym miejscu.
ShrinkingViolet jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-15, 13:53   #1728
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Ja mam ostatnio wielk± w³osow± zalewê :p Jakie s± takie s± i siê zbytnio nie przejmuje.
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-15, 13:58   #1729
Newquay
Raczkowanie
 
Avatar Newquay
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dingolfing
Wiadomo¶ci: 188
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Joanku Poka¿ wiadomo¶æ
Newquay musisz wyczilowac bo w paranojê wpadniesz.
Wiesz w³osów takich jakie mia³a¶ to pewnie mieæ nie bêdziesz bo to inny organizm by³ jak hodowalas. Dodatkowo je pewnie trochê idealizujesz (jak ja) bo juz sama nie wiesz jak im dogodziæ.
Ja obni¿y³am oczekiwania i ka¿da najmniejsza zmiana cieszy.
Wiêc Ty tez ciesz sie z ka¿dego momentu i tego jakie wlosy sa teraz! Z ka¿dego mycia stylizacji, z tego co mo¿esz zrobiæ z nimi teraz a nie moglabys przy starej fryzurze. Docen czas mycia i stylizacji :p
Za bardzo sie tym przejmujesz skoro ju¿ m±¿ ma dosyæ marudzenia za daleko szukasz.
Skup siê na tu i teraz. Odpu¶æ na razie blondy i pasemka. I nie gon tego idea³u bo nigdy nie bêdziesz zadowolona.
Kochana ja jestem wyluzowna, pytam tylko. Zaciekawi³ mnie zabieg, czyta³am pochlebne opinie o nim,ale nie od lokowatych, a chcia³am wiedzieæ jak loki reaguj± i dlatego tu po prostu spyta³am. Spokojnie nie jestem jaka¶ nawiedzona hehhe mnie ciesz± zabiegi, które wykonuje w domu i wiem jak dogodziæ moim wlosiska. Te¿ mnie cieszy najmniejszy sukces. Jednym siê tu pochwali³am i wstawi³am fotkê pokreconych baby hair,ale chyba nikt tu nie zauwazyl, bo by³ inny gor±cy temat. Pasemek nie robie. Ja mam teraz jeden kolor w³osów i pisa³am,¿e skupiam siê teraz na zapuszczaniu i dopueszczaniu w³osów. M±¿ zniesie moje marudzenie,które jak napisa³am jest juz rzadkie

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Cytat:
Napisane przez ShrinkingViolet Poka¿ wiadomo¶æ
Wszystko przed Tob±. Jeste¶ w dobrym miejscu.
Pewnie bêdzie jeszcze lepiej ;-) w koñcu mam tylu w³osowych doradców, ¿e inaczej byæ nie mo¿e

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam ostatnio wielk± w³osow± zalewê :p Jakie s± takie s± i siê zbytnio nie przejmuje.
Tez mia³am kiedy¶ taki okres,ale krótki. Wole siê sobie podobaæ.
__________________
Walcze o loki i wygram, na pewno
Newquay jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-15, 14:06   #1730
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Newquay Poka¿ wiadomo¶æ
Kochana ja jestem wyluzowna, pytam tylko. Zaciekawi³ mnie zabieg, czyta³am pochlebne opinie o nim,ale nie od lokowatych, a chcia³am wiedzieæ jak loki reaguj± i dlatego tu po prostu spyta³am. Spokojnie nie jestem jaka¶ nawiedzona hehhe mnie ciesz± zabiegi, które wykonuje w domu i wiem jak dogodziæ moim wlosiska. Te¿ mnie cieszy najmniejszy sukces. Jednym siê tu pochwali³am i wstawi³am fotkê pokreconych baby hair,ale chyba nikt tu nie zauwazyl, bo by³ inny gor±cy temat. Pasemek nie robie. Ja mam teraz jeden kolor w³osów i pisa³am,¿e skupiam siê teraz na zapuszczaniu i dopueszczaniu w³osów. M±¿ zniesie moje marudzenie,które jak napisa³am jest juz rzadkie

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------



Pewnie bêdzie jeszcze lepiej ;-) w koñcu mam tylu w³osowych doradców, ¿e inaczej byæ nie mo¿e

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------



Tez mia³am kiedy¶ taki okres,ale krótki. Wole siê sobie podobaæ.
A czemu mam siê sobie nie podobaæ? W³osy nie stanowi± o tym jak wygl±dam. Równie dobrze mogê podkre¶liæ figurê czy makija¿em ¶ci±gn±æ uwagê na twarz i efekt ten sam. W ¿aden sposób nie czujê siê brzydko, bo akurat mi siê nie uk³adaj± wiêc je wi±¿e ¿eby nie zwracamy uwagi.
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-15, 14:35   #1731
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Newquay Poka¿ wiadomo¶æ
Ach teraz to przesadzilas heheh a¿ takiego jobla nie mam. Wkrecilas siê widzê bardziej ni¿ ja hehe Zaakceptowa³am obecny stan rzeczy, bo chyba innego wyboru nie mam. Wcze¶niej zwyczajnie by³am w☠☠☠☠iona, ¿e kto¶ mi w³osy tak zniszczy³. Potem smutna i tyle. Jak napisa³am teraz mnie czasem tylko z³apie chwilowy ¿al. Mój m±¿ akurat jest z tych, którzy chc± mnie marudzaca, psioczaca itp byle bym tylko by³a. Na szczê¶cie u¶miech tez go¶ci na mojej twarzy. A¿ tak ze mn± ¼le nie jest, ¿e wszystkim zatruwam ¿ycie moimi w³osami. Trochê Cie ponios³o hehe Ja tylko chcia³am znaæ opinie kogo¶ kto by³ na takim zabiegu, bo wpad³ mi gdzie¶ na necie w oko ten zabieg. A tu akurat do tego jest miejsce wiec pytam o opinie i tyle..
Có¿ za oburzenie na post napisany pó³ ¿artem.
Proponujê nabraæ wiêcej dystansu.


Cytat:
Napisane przez TheUnlike Poka¿ wiadomo¶æ
A czemu mam siê sobie nie podobaæ? W³osy nie stanowi± o tym jak wygl±dam. Równie dobrze mogê podkre¶liæ figurê czy makija¿em ¶ci±gn±æ uwagê na twarz i efekt ten sam. W ¿aden sposób nie czujê siê brzydko, bo akurat mi siê nie uk³adaj± wiêc je wi±¿e ¿eby nie zwracamy uwagi.
Te¿ tak miewam, zw³aszcza w ostatnim czasie tak bywa³o, kiedy w³osy mia³am zdrowe, to nie chcia³o mi sie kombinowaæ, bo i tak wygl±da³y ca³y czas tak samo, co bym z nimi nie robi³a.
Teraz bawi mnie to, ¿e ludzie zasypuj± mnie komplementami, jaka to nie jest cudowna zmiana w moim wygl±dzie, te blond w³osy, a przecie¿ mam têczê na ³bie, ale ludzie nie zwracaj± na to uwagi, dopóki sama im tego nie wytknê. Mo¿e kto¶ i zauwa¿y, ale jak powiem, to mówi, ¿e wygl±da, jakby mia³o byæ specjalnie zrobione i wygl±da dobrze.
(PS. Mam szczerych znajomych, którzy nie s³odz± mi na ka¿dym kroku i z pewno¶ci± powiedzieliby mi, ¿e lepiej ¿ebym siê zgoli³a na ³yso, gdyby uznali, ¿e te w³osy s± brzydkie)
Ale no có¿, trzeba siê samej sobie najpierw podobaæ, ¿eby podobaæ siê innym, przerabia³am to ju¿ milion razy i widzê nie tylko po sobie.
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-15, 14:39   #1732
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka¿ wiadomo¶æ
Có¿ za oburzenie na post napisany pó³ ¿artem.
Proponujê nabraæ wiêcej dystansu.




Te¿ tak miewam, zw³aszcza w ostatnim czasie tak bywa³o, kiedy w³osy mia³am zdrowe, to nie chcia³o mi sie kombinowaæ, bo i tak wygl±da³y ca³y czas tak samo, co bym z nimi nie robi³a.
Teraz bawi mnie to, ¿e ludzie zasypuj± mnie komplementami, jaka to nie jest cudowna zmiana w moim wygl±dzie, te blond w³osy, a przecie¿ mam têczê na ³bie, ale ludzie nie zwracaj± na to uwagi, dopóki sama im tego nie wytknê. Mo¿e kto¶ i zauwa¿y, ale jak powiem, to mówi, ¿e wygl±da, jakby mia³o byæ specjalnie zrobione i wygl±da dobrze.
(PS. Mam szczerych znajomych, którzy nie s³odz± mi na ka¿dym kroku i z pewno¶ci± powiedzieliby mi, ¿e lepiej ¿ebym siê zgoli³a na ³yso, gdyby uznali, ¿e te w³osy s± brzydkie)
Ale no có¿, trzeba siê samej sobie najpierw podobaæ, ¿eby podobaæ siê innym, przerabia³am to ju¿ milion razy i widzê nie tylko po sobie.
Zgadzam siê. Mia³am cieniowanie,krótkie, d³ugie, loki, fale, proste, rude, blond, platyna, czarne, pomarañczowe, wi¶niowe i nauczy³o mnie to, nie przejmowania siê tym jak akurat dzi¶ wygl±daj± o ile nie mam super wa¿nej okazji.
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-15, 15:15   #1733
Newquay
Raczkowanie
 
Avatar Newquay
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dingolfing
Wiadomo¶ci: 188
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Poka¿ wiadomo¶æ
A czemu mam siê sobie nie podobaæ? W³osy nie stanowi± o tym jak wygl±dam. Równie dobrze mogê podkre¶liæ figurê czy makija¿em ¶ci±gn±æ uwagê na twarz i efekt ten sam. W ¿aden sposób nie czujê siê brzydko, bo akurat mi siê nie uk³adaj± wiêc je wi±¿e ¿eby nie zwracamy uwagi.
Wiesz ja siê nie malujê, bo nie mam takiej potrzeby, no oprócz rzês. Lubiê za to mieæ ³adnie u³o¿one w³osy.

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka¿ wiadomo¶æ
Có¿ za oburzenie na post napisany pó³ ¿artem.
Proponujê nabraæ wiêcej dystansu.


Wzajemnie ;-)
__________________
Walcze o loki i wygram, na pewno
Newquay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-15, 15:17   #1734
Joanku
Zadomowienie
 
Avatar Joanku
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 1 159
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Ojojku, ale Unlike nie napisa³a ze musi tylko ¿e jak nie wte to we fte. Jak wlosy kaprysz± to pomaluje dziubek.
staje tu w obronie bo tak to jako¶ k±sliwie zabrzmia³o
__________________
07.2012 W³osowa, hormonalna apokalipsa
06.2013 Walka o lwi± grzywê.
20.12.2013 ¦wiadomie dobieram kosmetyki.
Joanku jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-15, 15:23   #1735
Newquay
Raczkowanie
 
Avatar Newquay
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dingolfing
Wiadomo¶ci: 188
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Joanku Poka¿ wiadomo¶æ
Ojojku, ale Unlike nie napisa³a ze musi tylko ¿e jak nie wte to we fte. Jak wlosy kaprysz± to pomaluje dziubek.
staje tu w obronie bo tak to jako¶ k±sliwie zabrzmia³o
Szkoda,¿e nie w mojej. Nie wiem sk±d tyle niechêci i ataku na moja osobê. Byle by tylko dowalic. Bierzecie mnie za jak±¶ wariatke, która nie ma co robiæ tylko wiecznie marudzi, bo jej w³osy zniszczyli. Zapyta³am o zabieg i proszê co siê dowiedzia³am o sobie. Ci±gle tylko ataki musze odpieraæ.
__________________
Walcze o loki i wygram, na pewno
Newquay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-15, 15:56   #1736
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Newquay: Nikt ciebie nie atakuje. Probujemy doradzic, podyskutowac, pomoc, a tymczasem kazde zdanie obnizajace znaczenie wlosow uznajesz za atak. Zapytalas o zabieg, a ktoras z dziewczyn przedstawila takze negatywne opinie o nim. I ty to juz za atak odbierasz...
I Joanku ma racje, chodzilo mi o to, ze jak np. wstalam dzis z przyklapem, to spielam je klamra i pomalowalam usta elegancka czerwienia. I wciaz czulam sie tak samo ladna i interesujaco. Na codzien cenie kilka minut snu dluzej ponad sniadanie, a co dopiero tusz do rzes :p Tez lubie miec ulozone wlosy, ale dnia ani humoru mi wielce nie psuje jak wstaje z szopa na glowie.
Btw. jak mnie rozczulilo uzycie "dziubek", moja ¶.p. prababcia, zawsze za mna gonila jak bylam mala i mnie pouczala: umyj dziubek. Jakos mnie do dzis rozczula to okreslenie.

Edytowane przez 201605161428
Czas edycji: 2014-12-15 o 16:03
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-15, 16:06   #1737
zagubiona94
Raczkowanie
 
Avatar zagubiona94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 451
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Serical crema al latte mnie obci±¿a moje nie do obci±¿enia w³osy. I wiedzia³am to od pierwszego u¿ycia, ale dotar³o do mnie dopiero wczoraj Nawet do mycia siê kiepsko nadaje, mo¿e raz na jaki¶ czas, bo przyliz. W dodatku nie zapobiega puszeniu, wiêc jest spuszony przyliz Z podkulonym ogonem wracam do mycia Pottersem melisowym. I odstawiam serum z gliss kura, mimo, ¿e lubiê, to muszê doj¶æ do tego, co jeszcze przylizuje mi w³osie. Teraz czeka mnie porz±dne oczyszczenie k³aków. I muszê przeprosiæ siê z ¿elem lnianym, te sklepowe robi± mi klej±ce w³osy...
No i czekaj± mnie w koñcu zakupy Kie³ki pszenicy dobijaj± dna, wiêc kupiê pestki dyni, ocet jab³kowy by siê przyda³ do p³ukanek (mama nawet chce u¿ywaæ, wiêc to dobra okazja), ma¶æ koñska podobno fajna na porost, a co fajne na porost to chce mieæ, w rossmannie bêdê szukaæ saszetek, ¿eby przetestowaæ, no i muszê zainwestowaæ w co¶ dobrze emolientowego, bo u mnie g³ównie wszystko proteinowe, sk³aniam siê ku czemu¶ rosyjskiemu, podoba mi siê PO Africa z arganowym albo z awokado, PO cedrowy i rokitnikowy mnie kusz± od dawna i Dr. Bio do farbowanych albo zniszczonych, zobaczê co dostanê i w jakich cenach, czy nie lepiej zamawiaæ
__________________
"Ch³opiec ju¿ nigdy wiêcej nie p³aka³ i nigdy nie zapomnia³ tego, czego siê nauczy³: ¿e kochaæ to niszczyæ i ¿e byæ kochanym to znaczy zostaæ zniszczonym."
"Miasto Ko¶ci"
zagubiona94 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-15, 18:11   #1738
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

A propos Kallosów i Sericali Dowiedzia³am siê ostatnio w sklepie fryzjerskim, ¿e producentem jednych i drugich jest Kallos, tylko Sericale s± w innym kraju nalewane. Co Wy na to?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-15, 18:17   #1739
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 1 187
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka¿ wiadomo¶æ
A propos Kallosów i Sericali Dowiedzia³am siê ostatnio w sklepie fryzjerskim, ¿e producentem jednych i drugich jest Kallos, tylko Sericale s± w innym kraju nalewane. Co Wy na to?
Nie jestem specjalnie zdziwiona, spodziewa³am siê.
ShrinkingViolet jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-15, 18:52   #1740
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 37 060
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Podcielam w³osy.
Splukany kolor i jako¶æ brzydka, ale wrzucam
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg uploadfromtaptalk1418669527982.jpg (170,8 KB, 42 za³adowañ)
Imperfecta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum W³osy krêcone: pielêgnacja, fryzury, inspiracje


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-04-13 18:22:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:00.