Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > W³osy krêcone: pielêgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

W³osy krêcone: pielêgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z krêconymi w³osami. Rozmawiamy o stylizacji i pielêgnacji loków. Wejd¼, podziel siê do¶wiadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-01-02, 16:51   #2461
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 1 187
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez JudytaKas Poka¿ wiadomo¶æ
Chwalê siê obecnym kolorkiem zdjêcie ma³o w³osowe ale w ¶wiêta nie mog³am siê doprosiæ T¯, wiêc wrzucam takie.
£adniutkie! i jak b³yszcz± Sama farbowa³a¶? Jak tak to czym
__________________
Dbam o w³oski!
iwonsia01 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-02, 16:53   #2462
Cukiiereczek
Raczkowanie
 
Avatar Cukiiereczek
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 401
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

JudytaKas- ale krêcio³y fajne! Jak ja lubiê taki drobny skrêt

U¿ywa³a która¶ z was maski z m±k± ziemniaczan±? Podobno ma przeciwdzia³aæ puszeniu Chyba jutro zrobiê sobie rano w³osowe SPA i wypróbujê

Klaudenc kochana, mog³aby¶ mi przypomnieæ przepis na maskê z mlekiem? To chyba Ty kiedy¶ go tu wstawia³a¶
__________________
Prowad¼ mnie za rêkê, bo sama nie wiem dok±d mam i¶æ, gdzie pod±¿aæ mam, by na zawsze z tob± byæ ... ;*



Cukiiereczek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-02, 16:55   #2463
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomo¶ci: 3 861
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Newquay Poka¿ wiadomo¶æ
Rozumiem, a z jakiej firmy polecacie hennê ?
Henna Jamila z Mazidel dawala u mnie swietne rezultaty.
paulownia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-02, 17:24   #2464
handzia600
perfumowe ADHD
 
Avatar handzia600
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 3 255
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

W³a¶nie wrocilam z zakupów , m.in. wlosowych .polowalam na odzywki b/s Joanna naturia ale znalaz³am tylko d/s kupilam jedna bo i tak potrzebowalam ale b/s widzia³am tylko w pojemno¶ci 100ml i to tylko t± ¿ó³t±. Gdzie je kupujecie ? By³am w rossmanie,hebe,naturze,Ca rrefour, auchan ,PSS
__________________
www.magiawewnetrzna.pl
handzia600 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-02, 17:35   #2465
JudytaKas
Zakorzenienie
 
Avatar JudytaKas
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: malownicza lubelszczyzna:)
Wiadomo¶ci: 3 472
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka¿ wiadomo¶æ
Piêkny kolor i piêkne loki

Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Poka¿ wiadomo¶æ
£adniutkie! i jak b³yszcz± Sama farbowa³a¶? Jak tak to czym
Dziêkujê sama nie malowa³am - dzieñ przed wigili± by³am u fryzjerki i robi³am pasemka na moich starych ¿eby trochê od¿ywiæ kolor.
Cytat:
Napisane przez Cukiiereczek Poka¿ wiadomo¶æ
JudytaKas- ale krêcio³y fajne! Jak ja lubiê taki drobny skrêt
na cienkich w³osach taki skrêt to zbawienie, wiêc nieskromnie napiszê, ¿e te¿ taki lubiê
Cytat:
Napisane przez handzia600 Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie wrocilam z zakupów , m.in. wlosowych .polowalam na odzywki b/s Joanna naturia ale znalaz³am tylko d/s kupilam jedna bo i tak potrzebowalam ale b/s widzia³am tylko w pojemno¶ci 100ml i to tylko t± ¿ó³t±. Gdzie je kupujecie ? By³am w rossmanie,hebe,naturze,Ca rrefour, auchan ,PSS
Mniejsze sklepy z kosmetykami zawsze tam s±
__________________
CG- 07.09.2012

"Spraw, aby ka¿dy dzieñ mia³
szansê staæ siê najpiêkniejszym
dniem twojego ¿ycia."

Edytowane przez JudytaKas
Czas edycji: 2015-01-02 o 17:36
JudytaKas jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-02, 17:49   #2466
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 3 203
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cukiereczek - w³osy myjesz, porz±dnie ods±czasz z wody i zale¿nie od d³ugo¶ci wmasowujesz dan± ilo¶æ mleka i trzymasz 15-30 minut, potem sp³ukujesz wod± baaardzo dok³adnie. Na Twoje 1 ma³y kubek mleka powinien starczyæ, najlepiej i¶æ pod prysznic i jak ju¿ masz osuszone w³osy to staæ i polewaæ tym mlekiem od skalpu bo jak g³ow± w dó³ to mo¿e byæ ciê¿ko. Maski nie potrzeba podgrzewaæ - mokre w³osy mog± byæ trochê têpe ale suche je¶li w³osy polubi± bêd± bardzo miêsiste i mocno skrêcone

JudytaKas - te loczki s± przeurocze, takie blond pier¶cioneczki jak u laleczki hehe

Na sylwestra zrobi³am taki trochê retro makija¿, ¿eby zobaczyæ jak to z fryzur± wygl±da. Niestety by³o ciemno, poprawi³am fotkê w programie ale mam ciemne w³osy i ciê¿ko mi je uchwyciæ - podoba mi siê ale mam wra¿enie ¿e tak ostro wygl±dam, w sensie ¿e ch³odno. Nie jestem przyzwyczajona ^^
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC08674.jpg (63,0 KB, 53 za³adowañ)

Edytowane przez Klaudenc
Czas edycji: 2015-01-02 o 18:11
Klaudenc jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-02, 19:25   #2467
DzieckoWeMgle
Raczkowanie
 
Avatar DzieckoWeMgle
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomo¶ci: 174
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez JudytaKas Poka¿ wiadomo¶æ
Chwalê siê obecnym kolorkiem zdjêcie ma³o w³osowe ale w ¶wiêta nie mog³am siê doprosiæ T¯, wiêc wrzucam takie.
W tym kolorze bardzo Ci do twarzy

Cytat:
Napisane przez Cukiiereczek Poka¿ wiadomo¶æ

U¿ywa³a która¶ z was maski z m±k± ziemniaczan±? Podobno ma przeciwdzia³aæ puszeniu Chyba jutro zrobiê sobie rano w³osowe SPA i wypróbujê
Ja czêsto do masek dodajê m±kê ziemniaczan± w formie zagêszczenia Jakiego¶ niebywa³ego jej wp³ywu nie zauwa¿y³am, ale nie szkodzi, nie wysusza, dobrze zgrywa siê z maskami

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Poka¿ wiadomo¶æ
Na sylwestra zrobi³am taki trochê retro makija¿, ¿eby zobaczyæ jak to z fryzur± wygl±da. Niestety by³o ciemno, poprawi³am fotkê w programie ale mam ciemne w³osy i ciê¿ko mi je uchwyciæ - podoba mi siê ale mam wra¿enie ¿e tak ostro wygl±dam, w sensie ¿e ch³odno. Nie jestem przyzwyczajona ^^
Niez³y make-up Pasuje Ci pomimo ciemnych i mocnych rysów twarzy Ja bym wygl±da³a jak...biiicz
__________________
Strach siê baæ - uderzy³am do blogosfery
http://www.zamglonaiw.blogspot.com/
DzieckoWeMgle jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-01-02, 19:30   #2468
wicherek1989
Zakorzenienie
 
Avatar wicherek1989
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 6 177
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Cukiiereczek Poka¿ wiadomo¶æ
wicherek1989- piêknie wygl±da³a¶ te¿ zrobi³am sobie koka, tylko wysokiego
Dziêkujê masz zdjêcie?

Cytat:
Napisane przez magda1706 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej
Wracam z moj± bosk± sylwestrow± fryzur± Utrzyma³a siê ca³± noc i kolejny dzieñ i rozpu¶ci³am dopiero wczoraj w nocy
A ¿eby nie by³o to przed uplecieniem:
trzyma³am olej sezamowy godzinê, umy³am malinowym Alberto, pó¼niej od¿ywka BingoSpa do s³abych i wypadaj±cych, a na stylizacjê Joanna Makowa z kremem Boots
Uwielbiam BingoSpa <3 u¿ywam na okr±g³o jest po prostu
w³osy b³yszcza³y siê, ale zak³adam ¿e to wina lakieru
Bosko, ja niestety musia³am sobie radziæ sama i wysz³o jak wysz³o

Cytat:
Napisane przez JudytaKas Poka¿ wiadomo¶æ
ale¿ z ciebie laska
__________________
"W konfrontacji strumienia ze ska³±, strumieñ zawsze wygrywa-nie przez swoj± si³ê, ale przez wytrwa³o¶æ!!"
wicherek1989 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-02, 21:39   #2469
marta448
Raczkowanie
 
Avatar marta448
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomo¶ci: 198
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez DzieckoWeMgle Poka¿ wiadomo¶æ
U mnie po hennie wróci³y do siebie po jednym myciu
Przed nim naolejowa³am w³osy i skalp kokosem, umy³am szamponem BD a potem maska pod reklamówkê na pó³ godziny Pomimo, ¿e krêcone to ¶lizga³y siê miêdzy palcami - taka g³adko¶æ
No ja oczywi¶cie te¿ olej i maska na noc do tego od¿ywka na pó³ godziny mycie te¿ od¿ywk± a tu susza. Nigdy wcze¶niej tak nie mia³am, czasami by³o tak ¿e te w³osy lepiej wygl±da³y po hennie ni¿ przed... nie wiem zobaczê co bêdzie po kolejnym myciu ale chyba dam tym razem co¶ proteinowego na nie

Cytat:
Napisane przez Joanku Poka¿ wiadomo¶æ
U mnie tez khadi i eld z jednym barwnikiem bo piêknie barwi na rudo
Pole henny mnie nie przekonuje bo czasem dziewczyny pisz±, ¿e ró¿nie wychodzi :/
Mia³am ochotê przetestowaæ t± henne eld bo ja jade ca³y czas na Khadi czystej bez dodatków. Jak by¶ mia³a porównaæ je to która lepsza?
__________________
Moja pazurkowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post46804535


10.2014 pocz±tek walki o piêkne loki

marta448 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-02, 21:47   #2470
Joanku
Zadomowienie
 
Avatar Joanku
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 1 159
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Wiesz co, mi ten barwnik sztuczny nie przeszkadza. I ta i ta spoko. Nie widzê Praktycznie ró¿nicy wiec bardziej op³aca sie khadi chyba?
__________________
07.2012 W³osowa, hormonalna apokalipsa
06.2013 Walka o lwi± grzywê.
20.12.2013 ¦wiadomie dobieram kosmetyki.
Joanku jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-02, 22:28   #2471
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 4 099
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Newquay Poka¿ wiadomo¶æ
To nie jest henna?
O rady dla kogo¶ kto pierwszy raz bêdzie tego u¿ywa³ ;-)
Mia³am ten balsam, u mnie wyp³ukiwa³ siê b³yskawicznie, po 4 u¿yciach nie by³o ¶ladu i bardzoooo podra¿ni³ mi skórê g³owy.
Mo¿esz zerkn± na moj± recenzjê
http://www.kasianafali.pl/2014/10/ba...romans-na.html

Cytat:
Napisane przez Newquay Poka¿ wiadomo¶æ
Rozumiem, a z jakiej firmy polecacie hennê ?
W moim przypadku ¶wietnie spisuje siê khadi, ale nie jest najtañsza

Cytat:
Napisane przez magda1706 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej
Wracam z moj± bosk± sylwestrow± fryzur± Utrzyma³a siê ca³± noc i kolejny dzieñ i rozpu¶ci³am dopiero wczoraj w nocy
A ¿eby nie by³o to przed uplecieniem:
trzyma³am olej sezamowy godzinê, umy³am malinowym Alberto, pó¼niej od¿ywka BingoSpa do s³abych i wypadaj±cych, a na stylizacjê Joanna Makowa z kremem Boots
Uwielbiam BingoSpa <3 u¿ywam na okr±g³o jest po prostu
w³osy b³yszcza³y siê, ale zak³adam ¿e to wina lakieru
Przepiêknie Ci wysz³o, ja by³am po prostu w rozpuszczonych, ale mia³am sylwestra z synkiem i mê¿em, to co siê by³o stroiæ

Cytat:
Napisane przez JudytaKas Poka¿ wiadomo¶æ
Chwalê siê obecnym kolorkiem zdjêcie ma³o w³osowe ale w ¶wiêta nie mog³am siê doprosiæ T¯, wiêc wrzucam takie.
Prze¶liczny kolor i loczki bardzo ³adne, okropnie podobaj± mi siê rude i blond loki

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Poka¿ wiadomo¶æ
Na sylwestra zrobi³am taki trochê retro makija¿, ¿eby zobaczyæ jak to z fryzur± wygl±da. Niestety by³o ciemno, poprawi³am fotkê w programie ale mam ciemne w³osy i ciê¿ko mi je uchwyciæ - podoba mi siê ale mam wra¿enie ¿e tak ostro wygl±dam, w sensie ¿e ch³odno. Nie jestem przyzwyczajona ^^
Tobie w nim bardzo ³adnie, serio serio
Ja wygl±da³abym nie fajnie, zbyt delikatn± urodê mam hehe.
myszka2020 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-02, 22:40   #2472
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 3 203
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Dzieckowemgle, myszka2020 - dziêkujê, ja najbardziej lubiê lekkie smokey jak na avku w ciep³ym br±zie.. inaczej wygl±dam jak wredna zarozumia³a baba haha ale fajnie czasem sprawdziæ dla odmiany jak±¶ nowo¶æ fryzurow± albo makija¿ow±.
Chcê ju¿ d³ugie w³osy, uczy³abym siê fryzur.
Klaudenc jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-02, 23:14   #2473
krolewna_smieszka
Zakorzenienie
 
Avatar krolewna_smieszka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Seattle, WA
Wiadomo¶ci: 9 866
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Poka¿ wiadomo¶æ
martakoow - mo¿e byæ taki do twarzy. wiêkszo¶æ ludzi robi samorobione, mam jakie¶ przepisy pod avkiem to mo¿esz zerkn±æ ale ja mam kupny do buzi - olejujê w³osy najpierw ¿eby mi siê nieco ten martwy naskórek rozmiêk³, potem moczê, dajê miejscowo peeling (nie pakujê ca³ej ilo¶ci od razu) i tak sobie szorujê z 3 minuty. Na koñcu szampon, od¿ywka i tyle Najlepiej by peeling mia³ du¿o drobinek, ma³ych i mocno ¶cieraj±cych które docieraj± do skalpu.. chyba na blogu anwen by³ przepis z cukru i szamponu ale dla mnie to do niczego bo zaraz siê rozpuszcza nic nie dociera i nie mogê peelingowaæ d³ugo bo szampon. A wyp³ukuje siê bez problemu.
Ja mam w domu tylko taki z kwasem salicylowym, to w±tpiê, ¿eby siê nadawa³. Mam racjê?

Cytat:
Napisane przez paulownia Poka¿ wiadomo¶æ
Zamiast cukru mozna uzyc quinoa. Tylko niegotowane. Jedna lyzka ziarenek na 3 lyzki odzywki.
Ja sie przyznam ze nie stosowalam w ogole jak mam ochote sie pozdzierac siegam po szorstkie rekawiczki pilingujace.
O, mam takie rêkawiczki. W jaki sposób ich u¿ywasz? Z szamponem czy same?

Chyba te¿ by mi siê przyda³ peeling, bo ten lekki ³upie¿ mi nie chce znikn±æ, przez niego mnie swêdzi skalp, no i te¿ jakie¶ prze¶wity mi siê ostatnio robi± miêdzy w³osami, mo¿e szorowanie by trochê pobudzi³o wzrost...
krolewna_smieszka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-02, 23:16   #2474
Newquay
Raczkowanie
 
Avatar Newquay
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dingolfing
Wiadomo¶ci: 188
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Poka¿ wiadomo¶æ
Mia³am ten balsam, u mnie wyp³ukiwa³ siê b³yskawicznie, po 4 u¿yciach nie by³o ¶ladu i bardzoooo podra¿ni³ mi skórê g³owy.
Mo¿esz zerkn± na moj± recenzjê
http://www.kasianafali.pl/2014/10/ba...romans-na.html



W moim przypadku ¶wietnie spisuje siê khadi, ale nie jest najtañsza



Przepiêknie Ci wysz³o, ja by³am po prostu w rozpuszczonych, ale mia³am sylwestra z synkiem i mê¿em, to co siê by³o stroiæ



Prze¶liczny kolor i loczki bardzo ³adne, okropnie podobaj± mi siê rude i blond loki



Tobie w nim bardzo ³adnie, serio serio
Ja wygl±da³abym nie fajnie, zbyt delikatn± urodê mam hehe.
Dziêki Ci kochana za ta recenzjê. Henna mnie zaciekawi³a i mo¿e i ja siê odwa¿e spróbowaæ.
Jutro idê na zabieg rekonstrukcji w³osów Joico. Dosta³am w prezencie pod choinkê. Ciekawa jestem jak to wygl±da i jaki efekt daje,ale jako¶ kompletnie w ten zabieg nie wierzê. Juz poruszalysmy tu ten temat jaki¶ czas temu. No dam znaæ jak i co.
__________________
Walcze o loki i wygram, na pewno
Newquay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-02, 23:37   #2475
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 3 203
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

krolewnasmieszka - peelingu z kwasem to ja bym nie k³ad³a zdecydowanie. najlepiej taki prosty peeling sk³adaj±cy siê ze zdzieracza (jakie¶ przemielone pestki itd.) i emulsji - mo¿e mieæ glicerynê, olejki, miód, to co znajdziemy w od¿ywkach. albo wzi±æ od¿ywkê i dodaæ sobie do niej zdzieracz - kawa, cukier, sól, przemielona kasza czy siemiê. same zrobimy sobie peeling idealny tak naprawdê, ja u¿y³am kupnego a ¿e mam gêste w³osy to mi dzia³a super, ale taki cukrowy peeling dawa³ radê na skórze po bokach gdzie w³osy mam rzadkie i cieñsze
Na pewno po jednym ilo¶æ tego martwego naskórka z ³upie¿u jest mniejsza, skóra nie swêdzi. Warto dodaæ olejku eterycznego i pomasowaæ kilka minut bo pobudzaj± kr±¿enie. Rêkawicê mam ale skalpu sobie tym peelingowaæ nie umiem, po prostu siê nie da ale na twarz - kooooocham!

Edytowane przez Klaudenc
Czas edycji: 2015-01-02 o 23:41
Klaudenc jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-03, 04:38   #2476
Joanku
Zadomowienie
 
Avatar Joanku
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 1 159
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Newquay Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki Ci kochana za ta recenzjê. Henna mnie zaciekawi³a i mo¿e i ja siê odwa¿e spróbowaæ.
Jutro idê na zabieg rekonstrukcji w³osów Joico. Dosta³am w prezencie pod choinkê. Ciekawa jestem jak to wygl±da i jaki efekt daje,ale jako¶ kompletnie w ten zabieg nie wierzê. Juz poruszalysmy tu ten temat jaki¶ czas temu. No dam znaæ jak i co.
Ja u¿ywa³am i u¿ywam jak chce od¶wie¿yæ na szybko kolor i jest b. Dobra.
Mnie nic nie uczulilo a mam jeden z delikatnejszych skalpów na forum

Ja pealing robie z kuskusen xD bo cukier mi siê rozpuszcza i jest git!


Dziewczyny jakie piêkne te fryzury!
Wicher to jak zawsze sza³ krêci a kiecke to zedre i ukradne. Jest boska.
Królewno przeszukalam forum post po po¶cie i nie pokazuje mi Twojego zdjêcia, podrzuc proszê linka bo nie prze¿yje jak nie zobaczê.

Ja zaszalalam, posz³am do fryzjera w tym roku i mimo, ¿e upiela ³adnie to na niczym innym siê nie znala.


Fryzjerowe horrory vol. 1396....
Chcia³a mi wcisn±æ jaka¶ 'odbudowê' napakowana silikonem, sama jest krêcona (jak nasza królewna) a na odciskanie ¿elem by³a zdziwiona.
Tylko kremy i juz! (Choæ rzeczywi¶cie puchu czy rozczesanej szopy brak) Na oleje / kozieradke zareagowa³a ¶miechem nazywaj±c mnie 'urocz± zielark±' wszystkie loki i tak mimo mojej starannej stylizacji posz³y na lokówe 'bo siê nie³adnie krêc± / bo siê nie krêc± od g³owy i ona zaprasza na lekcje stylizacji' Nie mia³a pojêcia o nieregularnym skrecie. Stwierdzi³a ¿e niepotrzebnie czeszê (wtf?)
Na koniec spsikala wszystko hegronem (boje siê tego denatu na drugim :/)
I....... skasowa³a stowe

Fryzura by³a naprawdê ³adna. I wiem, ¿e sama ja robi±c nie czu³abym siê taka 'od¶wiêtna' bo jednak fryzjerzy maj± swoje triki a ja posz³am ze zdjêciem. Ale kobita tak czy tak za³ama³a mnie niewiedz± i podej¶ciem.
Eh.. fryzjerzy. Nic tylko siê dziewczyny szkoliæ i biznesy krêciæ! xD
__________________
07.2012 W³osowa, hormonalna apokalipsa
06.2013 Walka o lwi± grzywê.
20.12.2013 ¦wiadomie dobieram kosmetyki.

Edytowane przez Joanku
Czas edycji: 2015-01-03 o 05:06
Joanku jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-03, 05:47   #2477
Doe
Rozeznanie
 
Avatar Doe
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 820
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Poka¿ wiadomo¶æ
krolewnasmieszka - peelingu z kwasem to ja bym nie k³ad³a zdecydowanie. najlepiej taki prosty peeling sk³adaj±cy siê ze zdzieracza (jakie¶ przemielone pestki itd.) i emulsji - mo¿e mieæ glicerynê, olejki, miód, to co znajdziemy w od¿ywkach. albo wzi±æ od¿ywkê i dodaæ sobie do niej zdzieracz - kawa, cukier, sól, przemielona kasza czy siemiê. same zrobimy sobie peeling idealny tak naprawdê, ja u¿y³am kupnego a ¿e mam gêste w³osy to mi dzia³a super, ale taki cukrowy peeling dawa³ radê na skórze po bokach gdzie w³osy mam rzadkie i cieñsze
Na pewno po jednym ilo¶æ tego martwego naskórka z ³upie¿u jest mniejsza, skóra nie swêdzi. Warto dodaæ olejku eterycznego i pomasowaæ kilka minut bo pobudzaj± kr±¿enie. Rêkawicê mam ale skalpu sobie tym peelingowaæ nie umiem, po prostu siê nie da ale na twarz - kooooocham!
- kawa? siemiê? Mo¿e i na krótkich w³osach by³oby okej, ale przy d³ugich zapewne skoñczy³oby siê wyczesywaniem ziarenek z w³osów. Mo¿e i najwiêkszym minusem peelingu cukrowego jest to, ¿e siê szybko rozpuszcza, ale jest to równie¿ jego zaleta. Ja sobie grzecznie poczekam na peeling z PO .

Edytowane przez Doe
Czas edycji: 2015-01-03 o 05:49
Doe jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-03, 08:18   #2478
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 3 203
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Doe Poka¿ wiadomo¶æ
- kawa? siemiê? Mo¿e i na krótkich w³osach by³oby okej, ale przy d³ugich zapewne skoñczy³oby siê wyczesywaniem ziarenek z w³osów. Mo¿e i najwiêkszym minusem peelingu cukrowego jest to, ¿e siê szybko rozpuszcza, ale jest to równie¿ jego zaleta. Ja sobie grzecznie poczekam na peeling z PO .
Jest sporo przepisów na necie, mi kawa nie pasowa³a, a siemiê ca³kiem fajnie siê wyp³ukuje bo nie jest takie przyczepne. Ten peeling co mam ma ziarenka jakby piasek A propo cukru to fajnie ³agodzi dzia³anie mocnego szamponu.
Klaudenc jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-03, 09:11   #2479
JudytaKas
Zakorzenienie
 
Avatar JudytaKas
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: malownicza lubelszczyzna:)
Wiadomo¶ci: 3 472
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Poka¿ wiadomo¶æ
JudytaKas - te loczki s± przeurocze, takie blond pier¶cioneczki jak u laleczki hehe
dziêkujê

Gdzie¶ mi zginê³o te info o mleku - spróbujê u siebie, zw³aszcza, ¿e mleka mam zawsze du¿o w domu
Cytat:
Napisane przez Klaudenc Poka¿ wiadomo¶æ
Na sylwestra zrobi³am taki trochê retro makija¿, ¿eby zobaczyæ jak to z fryzur± wygl±da. Niestety by³o ciemno, poprawi³am fotkê w programie ale mam ciemne w³osy i ciê¿ko mi je uchwyciæ - podoba mi siê ale mam wra¿enie ¿e tak ostro wygl±dam, w sensie ¿e ch³odno. Nie jestem przyzwyczajona ^^
Makija¿ super, pasuje do Twojej urody. Wykonanie te¿ bardzo dok³adne i ³adnie. ju¿ widzê jak kombinujesz przy d³u¿szych z fryzurami
Cytat:
Napisane przez DzieckoWeMgle Poka¿ wiadomo¶æ
W tym kolorze bardzo Ci do twarzy
Dziêkujê wreszcie odpusci³am przyciemnianie i jestem strasznie zadowolona z efektu. Twarz zdecydowanie lepiej wygl±da jest bardziej promienna.
Cytat:
Napisane przez DzieckoWeMgle Poka¿ wiadomo¶æ
Niez³y make-up Pasuje Ci pomimo ciemnych i mocnych rysów twarzy Ja bym wygl±da³a jak...biiicz
U mnie te¿ by siê nie sprawdzi³

Cytat:
Napisane przez Joanku Poka¿ wiadomo¶æ
Fryzjerowe horrory vol. 1396....
Chcia³a mi wcisn±æ jaka¶ 'odbudowê' napakowana silikonem, sama jest krêcona (jak nasza królewna) a na odciskanie ¿elem by³a zdziwiona.
Tylko kremy i juz! (Choæ rzeczywi¶cie puchu czy rozczesanej szopy brak) Na oleje / kozieradke zareagowa³a ¶miechem nazywaj±c mnie 'urocz± zielark±' wszystkie loki i tak mimo mojej starannej stylizacji posz³y na lokówe 'bo siê nie³adnie krêc± / bo siê nie krêc± od g³owy i ona zaprasza na lekcje stylizacji' Nie mia³a pojêcia o nieregularnym skrecie. Stwierdzi³a ¿e niepotrzebnie czeszê (wtf?)
Na koniec spsikala wszystko hegronem (boje siê tego denatu na drugim :/)
I....... skasowa³a stowe

Fryzura by³a naprawdê ³adna. I wiem, ¿e sama ja robi±c nie czu³abym siê taka 'od¶wiêtna' bo jednak fryzjerzy maj± swoje triki a ja posz³am ze zdjêciem. Ale kobita tak czy tak za³ama³a mnie niewiedz± i podej¶ciem.
Eh.. fryzjerzy. Nic tylko siê dziewczyny szkoliæ i biznesy krêciæ! xD
No wiêkszo¶æ fryzjerów jest takich. Tylko tego Hegronu bym siê tak nie ba³a. U¿ywam go dobrych parê lat i nic strasznego nie robi

Myszko dziêkujê to moje sylwestrowe ju¿ po 24. Ca³kiem dobrze siê trzyma³y
__________________
CG- 07.09.2012

"Spraw, aby ka¿dy dzieñ mia³
szansê staæ siê najpiêkniejszym
dniem twojego ¿ycia."

Edytowane przez JudytaKas
Czas edycji: 2015-01-03 o 09:13
JudytaKas jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-03, 09:47   #2480
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomo¶ci: 3 861
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez krolewna_smieszka Poka¿ wiadomo¶æ
O, mam takie rêkawiczki. W jaki sposób ich u¿ywasz? Z szamponem czy same?
Chyba te¿ by mi siê przyda³ peeling, bo ten lekki ³upie¿ mi nie chce znikn±æ, przez niego mnie swêdzi skalp, no i te¿ jakie¶ prze¶wity mi siê ostatnio robi± miêdzy w³osami, mo¿e szorowanie by trochê pobudzi³o wzrost...
Z szamponem tylko nakladam go najpierw metoda kubeczkowa i jak juz mi sie ladnie spieni caly skalp to wtedy nakladam na rece rekawiczki i sie szoruje.

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Poka¿ wiadomo¶æ
Rêkawicê mam ale skalpu sobie tym peelingowaæ nie umiem, po prostu siê nie da ale na twarz - kooooocham!
Jesli rekawiczki sa z piecioma palcami, cienkie i elastyczne to sie da taka gruba do masazu to i ja bym nie potrafila sie potraktowac.
paulownia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-03, 10:01   #2481
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: po³udniowy-wschód
Wiadomo¶ci: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Co do peelingu to ja raz robi³am ten z cukrem ale kurcze czu³am jakbym je¼dzi³a po w³osach a nie skórze.. nie mog³am siê znale¼æ miêdzy w³osami. Zreszt± nawet jak myjê g³owê to w pewnych miejscach szampon mi nie dochodzi takie mam wra¿enie. Nie mówi±c o zmoczeniu.. Mogê zmoczyæ i tak gdzie¶ bêd± jeszcze suche ;(
magda1706 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-03, 11:05   #2482
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 3 203
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez magda1706 Poka¿ wiadomo¶æ
Co do peelingu to ja raz robi³am ten z cukrem ale kurcze czu³am jakbym je¼dzi³a po w³osach a nie skórze.. nie mog³am siê znale¼æ miêdzy w³osami. Zreszt± nawet jak myjê g³owê to w pewnych miejscach szampon mi nie dochodzi takie mam wra¿enie. Nie mówi±c o zmoczeniu.. Mogê zmoczyæ i tak gdzie¶ bêd± jeszcze suche ;(
Mam to samo! I na skórze na tyle mam jakie¶ krostki albo sporo naskórka martwego, tam siê najbardziej ba³agani. Ale mam na to patent - jak ju¿ uda mi siê te w³osy zmoczyæ to aplikujê szampon palcami w to miejsce na tyle - pieniê i myjê porz±dnie tylko to miejsce, a potem dok³adam szamponu i wmasowujê w ca³± g³owê. Z peelingiem podobnie - wylewam na d³oñ a potem biorê po trochu palcem, aplikujê punktowo i wtedy dopiero masujê jak wszystko mam odpowiednio umiejscowione

paulownia - w³a¶nie mam tê cienk± z palcami ale mam za du¿o chyba kud³ów i mi nie dociera do skóry - peeling jest drobny i jako¶ to idzie a taka rêkawica niestety tylko po bokach gdzie w³osów mam ma³o.
Klaudenc jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-03, 11:14   #2483
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: po³udniowy-wschód
Wiadomo¶ci: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Poka¿ wiadomo¶æ
Mam to samo! I na skórze na tyle mam jakie¶ krostki albo sporo naskórka martwego, tam siê najbardziej ba³agani. Ale mam na to patent - jak ju¿ uda mi siê te w³osy zmoczyæ to aplikujê szampon palcami w to miejsce na tyle - pieniê i myjê porz±dnie tylko to miejsce, a potem dok³adam szamponu i wmasowujê w ca³± g³owê. Z peelingiem podobnie - wylewam na d³oñ a potem biorê po trochu palcem, aplikujê punktowo i wtedy dopiero masujê jak wszystko mam odpowiednio umiejscowione
o to muszê wypróbowaæ. W³osy myjê na 3 razy. Przez pewien czas zwi±zywa³am warstwy i my³am warstwami ale za to strasznie d³ugo mi schodzi³o.. JA te¿ mam w³a¶nie krostki z ty³u g³owy i du¿o martwego bo zbieram pod palcami trzeba spróbowaæ
magda1706 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-03, 11:24   #2484
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomo¶ci: 3 861
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Poka¿ wiadomo¶æ
paulownia - w³a¶nie mam tê cienk± z palcami ale mam za du¿o chyba kud³ów i mi nie dociera do skóry - peeling jest drobny i jako¶ to idzie a taka rêkawica niestety tylko po bokach gdzie w³osów mam ma³o.
Pewnie, jak ma sie bardzo geste i mocno krecone wlosy to moga byc klopoty z dotarciem do skalpu ja mam raczej falowano-krecone i niezbyt geste wiec problemu nie ma.
Chyba sobie urzadze zdzieranko jutro przy myciu.
Kupilam sobie serum silikonowe.
paulownia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-03, 11:25   #2485
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Doe Poka¿ wiadomo¶æ
- kawa? siemiê? Mo¿e i na krótkich w³osach by³oby okej, ale przy d³ugich zapewne skoñczy³oby siê wyczesywaniem ziarenek z w³osów. Mo¿e i najwiêkszym minusem peelingu cukrowego jest to, ¿e siê szybko rozpuszcza, ale jest to równie¿ jego zaleta. Ja sobie grzecznie poczekam na peeling z PO .
No ja w³a¶nie te¿ bym siê tego ba³a, wiêc chyba jednak tego cukru ewentualnie spróbujê.



Ja te¿ mam teraz (jak po rozja¶nianiu troszkê mi siê ko³tuni± w³osy przy myciu) problem z dotarciem wszêdzie - myjê z g³ow± w dó³ i najtrudniej dotrzeæ mi na czubku g³owy. Ale te¿ robiê tak, ¿e to jest pierwsze miejsce, gdzie nak³adam szampon, tam masujê i pieniê i dopiero pó¼niej nak³adam na resztê g³owy.
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-03, 11:25   #2486
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez magda1706 Poka¿ wiadomo¶æ
Co do peelingu to ja raz robi³am ten z cukrem ale kurcze czu³am jakbym je¼dzi³a po w³osach a nie skórze.. nie mog³am siê znale¼æ miêdzy w³osami. Zreszt± nawet jak myjê g³owê to w pewnych miejscach szampon mi nie dochodzi takie mam wra¿enie. Nie mówi±c o zmoczeniu.. Mogê zmoczyæ i tak gdzie¶ bêd± jeszcze suche ;(
A juz myslalam ze to moje wlosy sa jakies dzikie! Nim naloze szamponem musze je z 5 minut polewac woda, zeby wszedzie byly mokre. Nie wyobrazam sobie przebicia sie do skory z peelingiem.
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-03, 11:50   #2487
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 3 203
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez magda1706 Poka¿ wiadomo¶æ
o to muszê wypróbowaæ. W³osy myjê na 3 razy. Przez pewien czas zwi±zywa³am warstwy i my³am warstwami ale za to strasznie d³ugo mi schodzi³o.. JA te¿ mam w³a¶nie krostki z ty³u g³owy i du¿o martwego bo zbieram pod palcami trzeba spróbowaæ
Spróbuj, to bardzo pomocne. Wiadomo ¿e skóra siê ³uszczy i na ca³ym skalpie mam taki bia³y naskórek ale bardzo malutko a na tyle taki ¿ó³tawy i du¿o jest. A po peelingu i takim myciu jest lepiej - mo¿esz te¿ w to miejsce wmasowywaæ olej albo od¿ywkê (te¿ tak robiê) przed myciem bo to rozmiêkcza te skórki i ³atwiej schodzi.
Akurat w aspektach z³uszczania ³agodnymi metodami to ju¿ mam wypracowane bo z moj± twarz± mam istny kosmos, a w³a¶nie na³o¿enie olejku przed myciem, potem peeling, mycie i kremik dzia³a idealnie, jest poprawa wiêc wierzê ¿e przy podobnym postêpowaniu ze skalpem te¿ bêdzie lepiej
Klaudenc jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-03, 12:04   #2488
handzia600
perfumowe ADHD
 
Avatar handzia600
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 3 255
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Dziewczyny mam kolejne pytanie jak ugotujê sobie herbate ze skrzypu to moge np. zrobiæ na 2 dni i nie straci ona swoich warto¶ci jak przestoi do nast dnia? (trochê upierdliwe to gotowanie bo zapominam)

To i ja zrobiê sobie peeling na skalp skoro polecacie. Ja mam skórê wra¿liw± i ¿aden mechaniczny peeling twarzy nie wchodzi w grê ostatnio kupi³am takie serum z kwasami i tym sobie zdzieram
__________________
www.magiawewnetrzna.pl
handzia600 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-03, 12:16   #2489
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez handzia600 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny mam kolejne pytanie jak ugotujê sobie herbate ze skrzypu to moge np. zrobiæ na 2 dni i nie straci ona swoich warto¶ci jak przestoi do nast dnia? (trochê upierdliwe to gotowanie bo zapominam)

To i ja zrobiê sobie peeling na skalp skoro polecacie. Ja mam skórê wra¿liw± i ¿aden mechaniczny peeling twarzy nie wchodzi w grê ostatnio kupi³am takie serum z kwasami i tym sobie zdzieram
Mo¿e straciæ swoj± warto¶æ, bo czê¶æ substancji wyparuje.
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-03, 12:50   #2490
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 1 187
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Poka¿ wiadomo¶æ
Spróbuj, to bardzo pomocne. Wiadomo ¿e skóra siê ³uszczy i na ca³ym skalpie mam taki bia³y naskórek ale bardzo malutko a na tyle taki ¿ó³tawy i du¿o jest. A po peelingu i takim myciu jest lepiej - mo¿esz te¿ w to miejsce wmasowywaæ olej albo od¿ywkê (te¿ tak robiê) przed myciem bo to rozmiêkcza te skórki i ³atwiej schodzi.
Akurat w aspektach z³uszczania ³agodnymi metodami to ju¿ mam wypracowane bo z moj± twarz± mam istny kosmos, a w³a¶nie na³o¿enie olejku przed myciem, potem peeling, mycie i kremik dzia³a idealnie, jest poprawa wiêc wierzê ¿e przy podobnym postêpowaniu ze skalpem te¿ bêdzie lepiej

Te¿ jak mam suchy ³upie¿ albo takie naskórki suche to nak³adam olej na takie zmienione miejsca i potem myjê. To jest te¿ sposób, który stosuj± dermatolodzy na takie zmiany. Kiedy¶ by³am to mi kaza³a jakim¶ robionym p³ynem na bazie parafiny ciep³ej i jakiego¶ oleju smarowaæ i potem myæ.
__________________
Dbam o w³oski!
iwonsia01 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum W³osy krêcone: pielêgnacja, fryzury, inspiracje


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-04-13 18:22:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:10.