Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-16, 17:23   #2401
SportMama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 343
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Zdrówka dla córki!!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SportMama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 17:24   #2402
diablica80
Zakorzenienie
 
Avatar diablica80
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 664
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez Lalalandia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny a ja muszę się wyżalić ze znowu wróciłyśmy do szpitala. Mała dostała silnej żółtaczki i musimy zostać i się poopalac już dawno się tak nie naplakalam jak dzisiaj.. zwłaszcza jak pobierali małej krew 3x. Biedulka moja kochana😭 A mieliśmy dzisiaj isc na pierwszy spacer... 😭

Martoolka, CC gratulacje kochane
Dużo zdrówka dla malutkiej. Oby lampy szybko pomogły

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
__________________
Grześ 5.10.2015
Igor 31.07.2017
Maja [*] 18tc 10.02.2014
diablica80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 17:38   #2403
itakasia
Zakorzenienie
 
Avatar itakasia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 159
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Martoolka, CC
wspaniale, gratuluję!😍 czekamy na Was
Lalalandia
Współczuję, wyobrażam sobie jak wam ciężko trzymam kciuki żeby zoltaczka szybko puściła!

My też mamy lekka zoltaczke i mamy obserwować. Mam nadzieję że będzie dobrze

Ja mam wysokie ciśnienie. Już sama nie wiem czy to wina ibupromu czy inny problem. Któraś ma problemy z ciśnieniem po porodzie ?
__________________
Nasz synek Antoś
itakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 17:42   #2404
mawik0
Raczkowanie
 
Avatar mawik0
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 186
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez crescent Pokaż wiadomość
Gratki kochana

U nas w porzadku. Przez szpital mam traume zw. z karmieniem piersią, bo mlody nie chcial sie dostawic (no jak mi sutka i jego glowe zlapala baba ktorej rece walily fajami to sorry..i ciagle mi powtarzali ze musze przystawic, ale jak nikt nie pomogl, w necie czytalam.. pod tym wzgledem dla mnie to porazka w szpitalu, pomijam ze w wypisie malego mam, ze sie ladnie dostawia ), a jak udalo mi sie z kapturkiem to przyszla zoltaczka i fototerapia i znow butla..ale wczoraj sie zawzielam i kolo poludnia go przystawilam, od tego czasu je juz tylko z piersi i nie ryczy to chyba glodny nie jest?
ale normalnie to kp mi tak wisi nad glowa ze mam mega stresa w kazdej porze karmienia..oby to mi juz minelo bo sie spinam strasznie i to mi nie pozwala na spacery itd bo sie boje co bedzie jak bedzie glodny, a butli nie podam dopoki sytuacji nie unormuje na tyle, ze nie bede sie bala, ze zapomni jak sie ssie. Obiecalam sobie ze jak to sie unormuje to odciagam i wycodze sama, a maz z butla ciekawe czy faktycznie tak zrobie

poza tym uczymy sie siebie, ciagle zasikujemy ciuszki i duzo spimy
dzis o 19:30 przychodzi polozna na pierwsza wizyte, wiec wykapiemy z nia i mam nadzieje, ze zdejmie mi szwy

aaa..i brakuje mi 1 kg do wagi sprzed ciazy
Też miałam problemy z kp przy pierwszym dziecku ze względu na "przygody" w szpitalu. Też się strasznie stresowałam, próbowałam miliona różnych sposobów (z różnym skutkiem). Koniec końców karmiłam głównie piersią, ale czasem dostawał butelkę. I miałam wyrzuty sumienia jak dostawał butelkę, płakałam jak lekarze się dopytywali czemu wybrałam karmienie mieszane. I też ciągle przy przystawianiu spina, czy wystarczy z piersi.
Z perspektywy czasu powiem ci, że nie warto było tak się stresować. Naprawdę. Wiem, że łatwo to napisać, ale przeżywałam to bardzo i moje wspomnienia z początków macierzyństwa są różne. Dlatego polecam LUZ
Skoro wcina i nie płacze, to znaczy, że jest ok i dajesz radę. Gratuluję zawziętości
mawik0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 18:00   #2405
buena
Wtajemniczenie
 
Avatar buena
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 2 708
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

CC i Martoolka serdeczne gratulacje🌷🌻😘
Itakasia ja nie mam problemów z ciśnieniem,na szczęście.
Diablica,trzymajcie się.Poopalacie się i będzie lepiej.
My wczoraj z Leonem jechaliśmy na IP,bo nadal ma żółtaczkę i wydawało nam sie,że zażółciły mu się białka w oczach.Lekarz powiedział, że jeszcze nie wymaga szpitala i mamy podawać wit.e.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
buena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 18:01   #2406
bianca30
Raczkowanie
 
Avatar bianca30
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 381
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Martoolka, CC gratulacje ogromne! Zdrówka dla Was i Waszych pociech. Mamy nową parkę i tylko jeden dzień przerwy.
CC karny bacik że dopiero po trzech dniach dała znać. A już zaczynałam się martwić. Czekam na porodowkowe opowieści.

Lalalandia, zdrówka dla małej. Oby szybko jej minęło i żebyście mogły wrócić do domku cieszyć się sobą.

Tina, gratki za wizytę. Ciekawe kiedy nasze krótkie szyjki się otworzą.

Ja dziś dużo jeżdżę na przejazdzki z mężem i spaceruje. Świra już dostajemy w domu w
W tym oczekiwaniu. A tak to przynajmniej czas szybko leci. Czekam właśnie na rybkę z frytkami nad jeziorem. Mniam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bianca30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 18:03   #2407
buena
Wtajemniczenie
 
Avatar buena
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 2 708
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Dodam tylko,ze z ciśnieniem problemów nie mam,ale kości pitynkowe bolą chyba bardziej niż przed porodem.Dodatkowo,jak zaczynam chodzić,to czuję nieprzyjemne ściąganie w pitynce.Nie wiem o co kaman.Boli mnie też prawa brodawka,jak jeszcze mały źle złapie,to czasem aż rzucę bluzgiem i łzy same płyną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
buena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-16, 19:12   #2408
Hanala
Zadomowienie
 
Avatar Hanala
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez bianca30 Pokaż wiadomość
Martoolka, CC gratulacje ogromne! Zdrówka dla Was i Waszych pociech. Mamy nową parkę i tylko jeden dzień przerwy.
CC karny bacik że dopiero po trzech dniach dała znać. A już zaczynałam się martwić. Czekam na porodowkowe opowieści.

Lalalandia, zdrówka dla małej. Oby szybko jej minęło i żebyście mogły wrócić do domku cieszyć się sobą.

Tina, gratki za wizytę. Ciekawe kiedy nasze krótkie szyjki się otworzą.

Ja dziś dużo jeżdżę na przejazdzki z mężem i spaceruje. Świra już dostajemy w domu w
W tym oczekiwaniu. A tak to przynajmniej czas szybko leci. Czekam właśnie na rybkę z frytkami nad jeziorem. Mniam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No i super ze tak aktywnie my dzis troche podzialalismy po pracy TZ a potem z mlodym pogralam w xbox kinect, teraz chwile odpoczywam i zaraz ide zrobic kolacje, ale dzisiejszy dzien generalnie bardzo aktywnie.. stresa mam przed tym jutrem!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hanala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 20:53   #2409
MademoiselleB
Raczkowanie
 
Avatar MademoiselleB
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 245
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez Hanala Pokaż wiadomość
No i super ze tak aktywnie my dzis troche podzialalismy po pracy TZ a potem z mlodym pogralam w xbox kinect, teraz chwile odpoczywam i zaraz ide zrobic kolacje, ale dzisiejszy dzien generalnie bardzo aktywnie.. stresa mam przed tym jutrem!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a co masz jutro Hanala?
MademoiselleB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 21:02   #2410
bianca30
Raczkowanie
 
Avatar bianca30
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 381
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez Hanala Pokaż wiadomość
No i super ze tak aktywnie my dzis troche podzialalismy po pracy TZ a potem z mlodym pogralam w xbox kinect, teraz chwile odpoczywam i zaraz ide zrobic kolacje, ale dzisiejszy dzien generalnie bardzo aktywnie.. stresa mam przed tym jutrem!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki Hanala. Będzie dobrze!
To super, że też dzień aktywny u Was. Naprawdę tak lepiej dla mnie. Nie myślę o tym, czego się boję i co nieuchronne. I po tylu godz na powietrzu poza domem może łatwiej będzie mi zasnąć.
Ale dziwna jest ta świadomość, że większość z Was jest już po. A wydawało mi sie, że wcale nie jestem na końcu stawki hehe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bianca30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 21:05   #2411
Hanala
Zadomowienie
 
Avatar Hanala
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez MademoiselleB Pokaż wiadomość
a co masz jutro Hanala?
Ktg, a ostatnio wychodziło roznie i masaz szyjki u mojego gina w szpitalu no i jutro zdecyduje dopiero po badaniu czy juz mnie zostawia na wywolywanie. W sob koncze 39tc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hanala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-16, 21:12   #2412
MademoiselleB
Raczkowanie
 
Avatar MademoiselleB
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 245
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez Hanala Pokaż wiadomość
Ktg, a ostatnio wychodziło roznie i masaz szyjki u mojego gina w szpitalu no i jutro zdecyduje dopiero po badaniu czy juz mnie zostawia na wywolywanie. W sob koncze 39tc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze
dawaj znać jutro co i jak.
ja mam pierwsze ktg w piątek, a na wywołanie kazał mi się zgłosić tydzień po terminie

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Cytat:
Napisane przez bianca30 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki Hanala. Będzie dobrze!
To super, że też dzień aktywny u Was. Naprawdę tak lepiej dla mnie. Nie myślę o tym, czego się boję i co nieuchronne. I po tylu godz na powietrzu poza domem może łatwiej będzie mi zasnąć.
Ale dziwna jest ta świadomość, że większość z Was jest już po. A wydawało mi sie, że wcale nie jestem na końcu stawki hehe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
u mnie żadnych oznak póki co - więc pewnie ja zostanę na końcu
MademoiselleB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 21:43   #2413
Hanala
Zadomowienie
 
Avatar Hanala
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Dziekuje, dam znac pewnie kolo poludnia u mnie wczesniej wywoływanie, bo tak robia z cukrzykami na Karowej.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hanala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 22:20   #2414
TinaTatina
Raczkowanie
 
Avatar TinaTatina
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 274
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez SportMama Pokaż wiadomość
Melduję,też że dziś weszłam w dżinsy sprzed ciąży!!! Ale kg do zrzucania to jeszcze mam z 7. Ogólnie to przeżyłam szok,bo Antoś 4380,a ja bezpośrednio po porodzie tylko 4 kg mniej....na szczęście co dzień mnie trochę mniej....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zazdro


Cytat:
Napisane przez Lalalandia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny a ja muszę się wyżalić ze znowu wróciłyśmy do szpitala. Mała dostała silnej żółtaczki i musimy zostać i się poopalac już dawno się tak nie naplakalam jak dzisiaj.. zwłaszcza jak pobierali małej krew 3x. Biedulka moja kochana�� A mieliśmy dzisiaj isc na pierwszy spacer... ��

Martoolka, CC gratulacje kochane
Kciuki za powrót do zdrowia córeczki! Będzie dobrze, zobaczysz.

Cytat:
Napisane przez itakasia Pokaż wiadomość

Ja mam wysokie ciśnienie. Już sama nie wiem czy to wina ibupromu czy inny problem. Któraś ma problemy z ciśnieniem po porodzie ?
Aż tyle tego ibupromu brałaś, że mogło ciśnienie skoczyć? Może lepiej to skontrolować, co?

Cytat:
Napisane przez bianca30 Pokaż wiadomość

Tina, gratki za wizytę. Ciekawe kiedy nasze krótkie szyjki się otworzą.

Ja dziś dużo jeżdżę na przejazdzki z mężem i spaceruje. Świra już dostajemy w domu w
W tym oczekiwaniu. A tak to przynajmniej czas szybko leci. Czekam właśnie na rybkę z frytkami nad jeziorem. Mniam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja to mam wrażenie że coś się powolutku kluje, ale może to tylko moje pobożne życzenie
Fajnie że tak aktywnie spędzacie czas, to zdecydowanie lepsze niż siedzenie w domu i czekanie bez sensu.
Też ciągle szukam sobie zajęcia, bo takie wyczekiwanie sprawia że czas się mocno dłuży.



Cytat:
Napisane przez Hanala Pokaż wiadomość
No i super ze tak aktywnie my dzis troche podzialalismy po pracy TZ a potem z mlodym pogralam w xbox kinect, teraz chwile odpoczywam i zaraz ide zrobic kolacje, ale dzisiejszy dzien generalnie bardzo aktywnie.. stresa mam przed tym jutrem!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki za jutro!

Edytowane przez TinaTatina
Czas edycji: 2017-08-17 o 06:16
TinaTatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 22:33   #2415
bianca30
Raczkowanie
 
Avatar bianca30
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 381
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Tina, jak się kluje? Można to jakoś wyczuć? Bo ja mam wrażenie, że nic. Co prawda od kilku dni pod wieczór kłuje mnie w pachwinach i podbrzuszu, ale nie wiem czy to z tym łączyć. Czy po prostu po całodziennej aktywności tak jest. A Ty jakie masz objawy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bianca30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 23:32   #2416
yabadabadooo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 333
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cc, martolka gratulacje!!!!!

Dziewczyny, dziękuję za wsparcie co do cyckowania położna była, powiedziała że to będzie walka o pokarm ale do wygrania. Ja jestem mega zdeterminowana, więc od jutra zaczynam
Tina, gratulacje za wizytę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
yabadabadooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 00:19   #2417
ZieloonaTruskawka
Raczkowanie
 
Avatar ZieloonaTruskawka
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 118
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Melduję, że wczoraj o 21:58 siłami natury urodziłam Marinę 3270g, 53cm, 10pkt Apgar

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje! 💟💟💟
Niech rosnie zdrowo, Maluszka!

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 00:19 ---------- Poprzedni post napisano o 00:17 ----------

Dziewczyny, dawac foty pociech! 😉
Nie kazdy ma dostep do fejsbunia, a patrzenia na takie malenstwa nigdy dosc☺

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
ZieloonaTruskawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 05:38   #2418
aneta_91
Zakorzenienie
 
Avatar aneta_91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 132
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Yaba powodzenia w walce! Ż samozaparciem i wsparciem innych na pewno będzie ona wygrana!
__________________
Żona
aneta_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 06:29   #2419
TinaTatina
Raczkowanie
 
Avatar TinaTatina
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 274
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez bianca30 Pokaż wiadomość
Tina, jak się kluje? Można to jakoś wyczuć? Bo ja mam wrażenie, że nic. Co prawda od kilku dni pod wieczór kłuje mnie w pachwinach i podbrzuszu, ale nie wiem czy to z tym łączyć. Czy po prostu po całodziennej aktywności tak jest. A Ty jakie masz objawy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zdecydowanie gorzej się czuję, boli mnie podbrzusze, boli mnie w okolicach krzyża (co akurat może być od cięższego już brzucha, ale przez całą ciążę miałam spokój z kręgosłupem i plecami), bardzo mnie boli spojenie, ale przestało mi tam coś strzelać (może się już rozeszło na tyle?), jest mi bardzo często niedobrze i mam zadecydowanie mniejszy apetyt od jakiegoś czasu. W ogóle jak wstaję to czuję że młody jakby napiera mocno w dół bo pęcherz mi uciska, jak np.leżę to jest zdecydowanie lżej.
Może kluje to za duże słowo, no ale mam wrażenie że jakos tam coś się przygotowuje, z tym że równie dobrze może się przygotowywać jeszcze i trzy tygodnie, a z tego co mówi moja gin to najpóźniej tydzień po terminie chce mnie kłaść do szpitala i wywoływać, bo ją niepokoi to moje ciśnienie w górnej granicy.

Cytat:
Napisane przez yabadabadooo Pokaż wiadomość
Cc, martolka gratulacje!!!!!

Dziewczyny, dziękuję za wsparcie co do cyckowania położna była, powiedziała że to będzie walka o pokarm ale do wygrania. Ja jestem mega zdeterminowana, więc od jutra zaczynam
Tina, gratulacje za wizytę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oczywiście że do wygrania nie ma innej opcji najważniejsze to chyba żebyś się nie stresowała i będzie dobrze
TinaTatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-17, 06:53   #2420
yabadabadooo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 333
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez aneta_91 Pokaż wiadomość
Yaba powodzenia w walce! Ż samozaparciem i wsparciem innych na pewno będzie ona wygrana!
dziękuję
Cytat:
Napisane przez TinaTatina Pokaż wiadomość
Zdecydowanie gorzej się czuję, boli mnie podbrzusze, boli mnie w okolicach krzyża (co akurat może być od cięższego już brzucha, ale przez całą ciążę miałam spokój z kręgosłupem i plecami), bardzo mnie boli spojenie, ale przestało mi tam coś strzelać (może się już rozeszło na tyle?), jest mi bardzo często niedobrze i mam zadecydowanie mniejszy apetyt od jakiegoś czasu. W ogóle jak wstaję to czuję że młody jakby napiera mocno w dół bo pęcherz mi uciska, jak np.leżę to jest zdecydowanie lżej.
Może kluje to za duże słowo, no ale mam wrażenie że jakos tam coś się przygotowuje, z tym że równie dobrze może się przygotowywać jeszcze i trzy tygodnie, a z tego co mówi moja gin to najpóźniej tydzień po terminie chce mnie kłaść do szpitala i wywoływać, bo ją niepokoi to moje ciśnienie w górnej granicy.



Oczywiście że do wygrania nie ma innej opcji najważniejsze to chyba żebyś się nie stresowała i będzie dobrze
Zazdro niebolacych pleców
Z tego co piszesz, to sama czujesz, że wszystko już tuz-tuż

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
yabadabadooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 07:33   #2421
Lalalandia
Rozeznanie
 
Avatar Lalalandia
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 626
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez ZieloonaTruskawka Pokaż wiadomość
Gratulacje! 💟💟💟
Niech rosnie zdrowo, Maluszka!

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 00:19 ---------- Poprzedni post napisano o 00:17 ----------

Dziewczyny, dawac foty pociech! 😉
Nie kazdy ma dostep do fejsbunia, a patrzenia na takie malenstwa nigdy dosc

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
No to proszę moja niunia relaksuje się w ramionach mamusi w przerwach od opalania😘
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0587.jpg (87,0 KB, 111 załadowań)
Lalalandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 07:34   #2422
Lalalandia
Rozeznanie
 
Avatar Lalalandia
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 626
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez yabadabadooo Pokaż wiadomość
Cc, martolka gratulacje!!!!!

Dziewczyny, dziękuję za wsparcie co do cyckowania położna była, powiedziała że to będzie walka o pokarm ale do wygrania. Ja jestem mega zdeterminowana, więc od jutra zaczynam
Tina, gratulacje za wizytę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dasz rade
Lalalandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 07:40   #2423
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Yaba powodzenia! Na pewno sie uda!
Lala obyscie dlugo nie musialy siedziec w szpitalu!

To moj spioszek, skrzywil sie do fotki apka przekrecila zdjecie

Starszaki okupuja tv, na szczescie 3 krotkie bajki i wylacza. Ja jeszcze nie wstalam.

__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 07:40   #2424
bianca30
Raczkowanie
 
Avatar bianca30
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 381
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Lalalandia, ale ślicznotka. 😍😁 Cudowna! Dzięki za fotkę. Rzeczywiście wygląda jakby w spa była a nie toczyła walkę z chorobskiem.

Mi się chwilami wydaje, że nigdy nie urodzę. Niby coś tam zaboli, strzyknie, ale jakoś tak nie-porodowo. 😉 Mały też zdecydowanie mało się rusza. Niby te 10 ruchów jest. Ciągle gdzieś tam wypina stopki, dupkę czy nie wiem co. Chyba pewniej bym się czuła gdyby jeszcze miała wizytę u gina i.moze by mi coś powiedział czy jest np już rozwarcie. A tak to nic. Muszę się na ktg zapisać. A za dwie godziny idę do położnej, która przysługuje mi z przychodni. Tylko jakoś z nią to takie pitu pitu aby chyba mogła odhaczyc na NFZ. Bardziej kompetentna wydawała mi się ta młoda co się z nią prywatnie na ktg umawiałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bianca30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 07:41   #2425
diablica80
Zakorzenienie
 
Avatar diablica80
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 664
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Lalalandia śliczna niunia.

Dobra.. ja wstawię zdjęcie, które już pokazałam na innym forum mamuśkowym...
Moje chłopaki 😘

20170807_185342.jpg

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
__________________
Grześ 5.10.2015
Igor 31.07.2017
Maja [*] 18tc 10.02.2014
diablica80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 07:43   #2426
bianca30
Raczkowanie
 
Avatar bianca30
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 381
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Judkama, śliczny Witoldzik śpioszek. Też dzięki za focie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

Cytat:
Napisane przez bianca30 Pokaż wiadomość
Judkama, śliczny Witoldzik śpioszek. Też dzięki za focie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Diablica, jakie przystojniaki 😍 słodkie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bianca30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 07:44   #2427
aneta_91
Zakorzenienie
 
Avatar aneta_91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 132
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Wszystkie maluchy urocze

Ja mam od miesiąca rozwarcie i nic 2 dni do TP, ciekawe czy cos się zadzieje bo niby jakieś kłucia, pobolewanie jest ale nic się nie rozkręca.

Jak nie urodzę do soboty to muszę jechać na pierwsze ktg.
__________________
Żona
aneta_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 07:57   #2428
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Dziewczyny pamiętajcie
Poród jest jak sra.czka - atakuje znienacka!
__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 08:01   #2429
SportMama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 343
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

IMG_20170815_125318.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SportMama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 08:01   #2430
SportMama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 343
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Coś się zdublowało. Mój śpioch kochany.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SportMama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-16 22:18:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:14.