Zawsze przegrywam z instagram queens - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-12-20, 15:56   #31
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: Zawsze przegrywam z instagram queens

Wiem, że offtopuję mocno, ale akurat mi Karyna dalej kojarzy się z typową dziewczyną rapera, białe kozaczki niekoniecznie, ale raczej jest to dla mnie odrębne pojęcie od typowej dziewczyny z instagrama, która moim zdaniem słynie z mocnych brwi, dziubków, przedłużanych włosów, specyficznego ubioru i tak samo charakterystycznych póz
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-20, 16:07   #32
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Zawsze przegrywam z instagram queens

Dla mnie tak samo, dla mnie definicją współczesnej Karyny są siostry Godlewskie
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-20, 18:56   #33
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Zawsze przegrywam z instagram queens

Trochę śmieszne że jak dziewczyna ma długie rzęsy i zrobione usta to napewno wygrała tylko tym. Ciekawe co by autorka napisała jakby były mniej rzucające się w oczy? Zastanawiam się skąd w ogóle wywiązywały się rozmowy o tym jaki typ ma facet i kto mu się podoba a kto nie? Podejrzewam że autorka ma kompleksy i wypytywała o te kwestie a facet żeby ją uspokoić mówił to co chciała usłyszeć. Ogólnie wyglad nie wyglad, moze charakter ale z zakompleksioną osobą ciężko tworzy się związek. Obserwując trendy wydaje mi się ze większość mężczyzn woli kobiety zadowolone ze swojego wyglądu i mnie to nie dziwi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Czas edycji: 2020-12-20 o 20:45
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-21, 10:04   #34
kotyksiazki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 402
Dot.: Zawsze przegrywam z instagram queens

Autorko, masz problem sama ze sobą. Jak chcesz to dąż na siłę do wyglądu "instagram queens', a zobaczysz, że nic to nie zmieni, bo problem leży w Twojej głowie.

Ja np. byłam z facetem, którego naprawdę odrzucał tego rodzaju wizerunek.
kotyksiazki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-21, 10:52   #35
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Zawsze przegrywam z instagram queens

Chyba coś w tym jest, że autorka wybiera taki typ facetów, których podświadomie kręci taka uroda. Bo takie ciągłe gadanie, ocenianie bez pytania, komentowanie wyglądu innych kobiet, jest według mnie często wyrazem fascynacji. Czasem człowiek ma ambiwalentne uczucia do danego typu urody, a jednak, z jakiegoś powodu go to fascynuje. I takim ciągłym negatywnym gadaniem, próbuje się we własnej głowie, stłumić tę fascynację. Dlatego taki facet jest dla mnie zawsze na tyle niewiarygodny, że bym się z nim nie wiązała. Zresztą, ciągle słuchać o urodzie czy "nie urodzie" innych kobiet jest po prostu irytujące. Chłopie, zajmij się swoją kobietą, a nie wiecznie rozkminiaj wygląd innych.
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram

Edytowane przez Regista
Czas edycji: 2020-12-21 o 10:54
Regista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-21, 10:59   #36
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Zawsze przegrywam z instagram queens

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Chyba coś w tym jest, że autorka wybiera taki typ facetów, których podświadomie kręci taka uroda. Bo takie ciągłe gadanie, ocenianie bez pytania, komentowanie wyglądu innych kobiet, jest według mnie często wyrazem fascynacji. Czasem człowiek ma ambiwalentne uczucia do danego typu urody, a jednak, z jakiegoś powodu go to fascynuje. I takim ciągłym negatywnym gadaniem, próbuje się we własnej głowie, stłumić tę fascynację. Dlatego taki facet jest dla mnie zawsze na tyle niewiarygodny, że bym się z nim nie wiązała. Zresztą, ciągle słuchać o urodzie czy "nie urodzie" innych kobiet jest po prostu irytujące. Chłopie, zajmij się swoją kobietą, a nie wiecznie rozkminiaj wygląd innych.
Myślę, że masz dużo racji. Takie komentowanie wyglądu innych kobiet, w tym właśnie krytyka nie świadczy dobrze o facecie.
Mój były raz niby ubolewał nad tym, że niektóre kobiety przykładają taka wagę do wyglądu, podczas gdy przecież mogłyby się zajmować wnętrzem, a innym razem do takich kobiet przy mnie wzdychał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-21, 11:20   #37
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Zawsze przegrywam z instagram queens

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88376540] Myślę, że masz dużo racji. Takie komentowanie wyglądu innych kobiet, w tym właśnie krytyka nie świadczy dobrze o facecie.
Mój były raz niby ubolewał nad tym, że niektóre kobiety przykładają taka wagę do wyglądu, podczas gdy przecież mogłyby się zajmować wnętrzem, a innym razem do takich kobiet przy mnie wzdychał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Na tej samej zasadzie, dziewczyny tu często opisują, facet ciągle opowiada, bez zachęty, jak to nie znosi, koleżanki z pracy czy przyjaciółki dziewczyny, jakie to są wredne, brzydkie, bla bla bla, a potem ciach i z nią zdradzają, albo się z nią wiążą. Takie ciągłe gadanie to dla mnie zawsze zły znak.
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-12-21, 13:04   #38
Patizm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 278
Dot.: Zawsze przegrywam z instagram queens

Ja bym chciala zeby Autorka wkleila zdjecie dziewczyn ktore uwaza za insta queen, zastanawia mnie czy to eaeczywiscie Karyny czy po prostu ladne, zadbane dziewczyny.
Patizm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-21, 13:51   #39
krycha_krycha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 112
Dot.: Zawsze przegrywam z instagram queens

Ja chciałam tylko wtrącić, że przesadą jest stwierdzenie, że wygląd o niczym nie świadczy. Może kształt czyjegoś nosa czy podbródka o niczym nie świadczy, ale generalnie na co dzień robimy ze sobą całe multum rzeczy, które wyrażają nasz charakter i pokazują, co jest dla nas ważne. Jeśli widzę spaloną na solarium dziewczynę z napompowanymi ustami, o której wiem, że na Instagramie wrzuca mnóstwo selfików z wypiętym tyłkiem i jeszcze ewidentnie dowala filtry poprawiające rysy twarzy (można czasami poznać po nienaturalnie powiększonych oczach albo różnych zniekształceniach obrazu) to sorry, ale jeśli wysunę takie czy inne wnioski to raczej z JEJ ZACHOWANIA (i.e. tego, co ze sobą robi; jej sposobu prezentowania się światu), a nie wyglądu per se.

Autorce tematu mogę tylko napisać, żeby nie brała sobie do serca całej tej sytuacji i dalej była sobą. I pamiętaj jeszcze, że faceci często strasznie dają się nabrać na makijaż Niby mówią, że lubią naturalne dziewczyny, ale dla nich "ciężki makijaż" to czerwone usta i smoky eye, konturowania twarzy często nie zauważają. I jeszcze jedno: nasz typ się zmienia praktycznie przy każdym kolejnym związku. Mój facet kiedyś lubił pulchne dziewczyny i pewnie im mówił, że lubi, jak dziewczyna jest pełniejsza. A związał się ze mną, chociaż pulchna nie jestem, i zaczął mu się bardziej podobać typ ciała, który ja mam: szczupły i wysportowany (choć niekoniecznie instagramowy). I pewnie jakby jakaś jego ex nas zobaczyła to mogłaby pomyśleć, że o co kaman, pewnie ściemniał. A tak po prostu wyszło, hormony wpływają na to, co nas kręci. Uwarunkowujemy się na różne rzeczy.
krycha_krycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-21, 13:51   #40
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Zawsze przegrywam z instagram queens

Cytat:
Napisane przez Patizm Pokaż wiadomość
Ja bym chciala zeby Autorka wkleila zdjecie dziewczyn ktore uwaza za insta queen, zastanawia mnie czy to eaeczywiscie Karyny czy po prostu ladne, zadbane dziewczyny.
Mi się trochę skojarzyły tancerki disco polo, ale nie znam branży i może jadę po stereotypach. Mocny makijaż, wszystko przedłużone i powiększone, dużo odkrytego ciała, ogólnie od stóp do głów zrobiona i trochę tak tym epatująca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-21, 13:53   #41
rurq
Rozeznanie
 
Avatar rurq
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Zdolny
Wiadomości: 644
Dot.: Zawsze przegrywam z instagram queens

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Na tej samej zasadzie, dziewczyny tu często opisują, facet ciągle opowiada, bez zachęty, jak to nie znosi, koleżanki z pracy czy przyjaciółki dziewczyny, jakie to są wredne, brzydkie, bla bla bla, a potem ciach i z nią zdradzają, albo się z nią wiążą. Takie ciągłe gadanie to dla mnie zawsze zły znak.
Zgadzam się
rurq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-22, 16:34   #42
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: Zawsze przegrywam z instagram queens

Cytat:
Napisane przez krycha_krycha Pokaż wiadomość
Ja chciałam tylko wtrącić, że przesadą jest stwierdzenie, że wygląd o niczym nie świadczy. Może kształt czyjegoś nosa czy podbródka o niczym nie świadczy, ale generalnie na co dzień robimy ze sobą całe multum rzeczy, które wyrażają nasz charakter i pokazują, co jest dla nas ważne. Jeśli widzę spaloną na solarium dziewczynę z napompowanymi ustami, o której wiem, że na Instagramie wrzuca mnóstwo selfików z wypiętym tyłkiem i jeszcze ewidentnie dowala filtry poprawiające rysy twarzy (można czasami poznać po nienaturalnie powiększonych oczach albo różnych zniekształceniach obrazu) to sorry, ale jeśli wysunę takie czy inne wnioski to raczej z JEJ ZACHOWANIA (i.e. tego, co ze sobą robi; jej sposobu prezentowania się światu), a nie wyglądu per se.
Szczerze to jak widzę dziewczynę z powiększonymi ustami i taką solarę to jedyne co mogę o niej pomyśleć, to że jej się podoba taki look, nie bardzo wiem co można na tej podstawie wyciągnąć o jej charakterze. Może że ma gdzieś czerniaka? Ale tak to nie wiem. A co do filtrów, to na stories każda laska z większym followingiem daje sobie jakiś filtr, chociaż jakiś minimalny, np. wygładzenie cery

Cytat:
Napisane przez krycha_krycha Pokaż wiadomość
Autorce tematu mogę tylko napisać, żeby nie brała sobie do serca całej tej sytuacji i dalej była sobą. I pamiętaj jeszcze, że faceci często strasznie dają się nabrać na makijaż Niby mówią, że lubią naturalne dziewczyny, ale dla nich "ciężki makijaż" to czerwone usta i smoky eye, konturowania twarzy często nie zauważają. I jeszcze jedno: nasz typ się zmienia praktycznie przy każdym kolejnym związku. Mój facet kiedyś lubił pulchne dziewczyny i pewnie im mówił, że lubi, jak dziewczyna jest pełniejsza. A związał się ze mną, chociaż pulchna nie jestem, i zaczął mu się bardziej podobać typ ciała, który ja mam: szczupły i wysportowany (choć niekoniecznie instagramowy). I pewnie jakby jakaś jego ex nas zobaczyła to mogłaby pomyśleć, że o co kaman, pewnie ściemniał. A tak po prostu wyszło, hormony wpływają na to, co nas kręci. Uwarunkowujemy się na różne rzeczy.
Zgadzam się co do gadania facetów o makijażu, ale to raczej dotyczy młodych i mniej doświadczonych panów, ale czasami wystarczy wstawić na instagram zdjęcie kobiety faktycznie bez makijażu i nie daj Boże z trądzikiem i jest wysyp komentarzy świadczących o tym, że kobieta tak nie wygląda Może jej już będziesz mieć pierwszy raz i jakiś większy kontakt z kobietą to zdasz sobie sprawę, że kobieta po przebudzieniu nie wygląda jak modelka z pokazu VS

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Mi się trochę skojarzyły tancerki disco polo, ale nie znam branży i może jadę po stereotypach. Mocny makijaż, wszystko przedłużone i powiększone, dużo odkrytego ciała, ogólnie od stóp do głów zrobiona i trochę tak tym epatująca.
No, ale one są tak stylizowane do występów, do swojej pracy, na co dzień mogą zupełnie inaczej się stylizować, nawet nie wiadomo czy im się taki look podoba
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-22, 17:19   #43
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Zawsze przegrywam z instagram queens

Cytat:
Napisane przez parallel_roads Pokaż wiadomość



No, ale one są tak stylizowane do występów, do swojej pracy, na co dzień mogą zupełnie inaczej się stylizować, nawet nie wiadomo czy im się taki look podoba
Widziałam tancerkę disco polo "w cywilu" i jej strój nijak się miał do "roboczego".
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-22, 18:48   #44
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Zawsze przegrywam z instagram queens

Cytat:
Napisane przez parallel_roads Pokaż wiadomość
Zgadzam się co do gadania facetów o makijażu, ale to raczej dotyczy młodych i mniej doświadczonych panów
Taa, to ich naturalny wygląd to z moich obserwacji zwyczajnie nie-kolorowy makijaż, i nie ma nic wspólnego z ilością tapety, a raczej z jej kompozycją.

Jedna nałoży tonę podkładów, konturowanie, itd, ale oczy i usta nude, a druga nic tylko czerwona szminka i kolorowy cień i zostanie tapeciarą oraz, że powinna brać przykład z tej naturalnej, no bo niech zobaczy jak ładnie da się wyglądać bez niczego

Ja mam taki dziki egzemplarz. Chodziłam tydzień bez niczego, mam zaczerwienioną twarz i spore rumieńce, świecę się itd. na weekend się wysztychrowałam, podkład, korektor, puder matujący, to usłyszałam, że no w końcu zmyłam to z siebie i od razu lepiej, a nie tyle tego różu i jakiegoś błysku nie wiadomo po co Jesteśmy ze sobą 15 lat i nie na odległość. Poważny facet, a nie jakiś debil. Także tak. Można.
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-22, 20:58   #45
lubiekielbase
Zadomowienie
 
Avatar lubiekielbase
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 576
Dot.: Zawsze przegrywam z instagram queens

Ale dla mnie Instagram Queens to jest jednak inny typ dziewczyny niż dziewczyna z teledysku disco polo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wszystkie nicki zajęte.
lubiekielbase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-22, 22:29   #46
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Zawsze przegrywam z instagram queens

Cytat:
Napisane przez Patizm Pokaż wiadomość
Ja bym chciala zeby Autorka wkleila zdjecie dziewczyn ktore uwaza za insta queen, zastanawia mnie czy to eaeczywiscie Karyny czy po prostu ladne, zadbane dziewczyny.
Tez jestem ciekawa.
Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Mi się trochę skojarzyły tancerki disco polo, ale nie znam branży i może jadę po stereotypach. Mocny makijaż, wszystko przedłużone i powiększone, dużo odkrytego ciała, ogólnie od stóp do głów zrobiona i trochę tak tym epatująca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Znam kilka prywatnie i to tylko taki roboczy uniform. Widzialam tez na zywo piosenkarke z Exaited i to bardzo ladna, gustowna dziewczyna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-23, 10:12   #47
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Zawsze przegrywam z instagram queens

Cytat:
Napisane przez lubiekielbase Pokaż wiadomość
Ale dla mnie Instagram Queens to jest jednak inny typ dziewczyny niż dziewczyna z teledysku disco polo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szukałam przykładu współczesnej Karyny, ale właśnie bardzo trudne to jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-26, 18:14   #48
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Zawsze przegrywam z instagram queens

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Szukałam przykładu współczesnej Karyny, ale właśnie bardzo trudne to jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie współczesna Karyna ma zbyt ciemne i zbyt grube brwi (często permamentne), powiększone usta, sztuczne rzęsy, szpony, głębokie dekolty, proste włosy - czarne albo platynowe, na zdjęciach robi dziubki i wygina się w dziwnych pozycjach. Np ona kojarzy mi się z Karyną.

Załącznik 7736909
Załącznik 7736910
Załącznik 7736911

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2023-12-18 o 23:07
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-21, 10:22   #49
Marcia9227
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 65
Dot.: Zawsze przegrywam z instagram queens

Bo faceci to [złe słowo] hipokryci są. Nie patrzcie na to co badają, ze niby zrobione laski im sie nie podobają, patrzcie na to jakie osoby on obserwuje na insta- jeśli obserwuje takie właśnie laski i je lajkuje to znaczy ze mu się podobają. Inaczej by wcale nie obserwował ich bo po co skoro są ,,odrzucające".

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2021-01-21 o 11:33 Powód: Słownictwo.
Marcia9227 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-21, 10:53   #50
rybeczkawizaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 193
Dot.: Zawsze przegrywam z instagram queens

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Dla mnie współczesna Karyna ma zbyt ciemne i zbyt grube brwi (często permamentne), powiększone usta, sztuczne rzęsy, szpony, głębokie dekolty, proste włosy - czarne albo platynowe, na zdjęciach robi dziubki i wygina się w dziwnych pozycjach. Np ona kojarzy mi się z Karyną.

Załącznik 7736909
Załącznik 7736910
Załącznik 7736911
cos wtym jest,masz racje Finlora..
rybeczkawizaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-21, 12:50   #51
1c6bb63197ff1a395b05499f561db3079819e20a_60ad8184b6c32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 291
Dot.: Zawsze przegrywam z instagram queens

Następna snów flaki zazdrośnica co nie może Przeżyć ze kogos stać na zabiegi i fajne ciuchy i ma chęć by o siebie dbać

Sama jesteś płytka bo z góry określiłaś i zaszufladkowalas dziewczynę jako Pustaka

Poza tym bądźmy dorośli - Ładni ludzie często tez są inteligentni i fajni. Wiec jeśli dziewczyna jest inteligentna zabawna itd a do tego jeszcze świetnie wyglada to normalne ze będzie miała większe powodzenie niż inne. No i te inne będą jej zazdrościć i ja uprzedmiotawiac ze napewno ma tylko wygląd xD

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

Może warto pomyśleć nad tym by więcej zarabiać i wtedy również ciebie będzie stać na fajniejszy wygląd



Sama Sie poprawiam i jakoś od ludzi których stać nigdy nie słyszałam negatywnych komentarzy i wszyscy mniej lub bardziej widocznie korzystają z zabiegów med. Est



Zawistne komentarze o „pontonach „ itp itd słyszałam tylko od kobiet które zarabiają na tyle mało ze nie stać ich nawet na lepsze buty a co dopiero na zabiegi
1c6bb63197ff1a395b05499f561db3079819e20a_60ad8184b6c32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-21, 13:31   #52
Senija
Zadomowienie
 
Avatar Senija
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: stara syrena bez kół w stodole
Wiadomości: 1 124
Dot.: Zawsze przegrywam z instagram queens

E tam, tu nie ma znaczenia czy to jest insta queen czy nie. Faceci Cię zostawiali z dwóch możliwych powodów:
1) bardziej podobały im się inne dziewczyny, w ich oczach atrakcyjniejsze od Ciebie
2) nie odpowiadałaś im z powodu wyglądu/charakteru/zainteresowań/czegokolwiek co sprawiało że nie chcieli być z Tobą w związku

A mówić mówili to co chciałaś usłyszeć Ja też mogę powiedzieć że jestem hinduską księżniczką a mój ojciec jest cesarzem San Escobar i co z tego. Słowa nic nie znaczą, nic nikogo nie kosztują.

Insta queen NIE SĄ winne temu że facet Cię zostawił, bynajmniej.

Takie rozumowanie jest bez sensu. A co by było jakby facet Cię zostawił dla oszałamiająco pięknej dziewczyny która nie byłaby obecna na insta?

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Dla mnie współczesna Karyna ma zbyt ciemne i zbyt grube brwi (często permamentne), powiększone usta, sztuczne rzęsy, szpony, głębokie dekolty, proste włosy - czarne albo platynowe, na zdjęciach robi dziubki i wygina się w dziwnych pozycjach. Np ona kojarzy mi się z Karyną.

Załącznik 7736909
Załącznik 7736910
Załącznik 7736911
Cieszyłabym się gdyby facet mnie zostawił dla takiej kobiety Gust i poczucie piękna wbrew pozorom są dość istotne i jak para całkowicie rozjeżdża się w kwestiach estetyki to nie wiem jak tacy ludzie mieliby funkcjonować w związku. To trochę tak jak w przypadku pociągu fizycznego. Facet który lubi duże biusty może i spotka się parę razy z dziewczyną płaską jak deska ale choćby miała super osobowość, była inteligentna i zabawna to mu po prostu będzie w dłuższej perspektywie przeszkadzać to że dziewczyna go nie pociąga fizycznie. Takie gadanie że wygląd nie ma znaczenia jest po prostu oszukiwaniem samego siebie. Dla mnie facet może być super inteligentny i oczytany ale jak będzie np. niski i gruby to sory, dzieci z tego nie będzie.

Edytowane przez Senija
Czas edycji: 2021-01-21 o 13:35
Senija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-21, 13:31   #53
Marcia9227
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 65
Dot.: Zawsze przegrywam z instagram queens

To tylko dowodzi temu ze faceci czesto wiążą sie ze średnią (wg nich) kobietą, raka w miarę ale bez szału, trochę z braku laku zebyy mieć profity wynikające ze stałego związku (głównie regularny seks) a gdy zobaczą inne ladniejsze to polecieliby do nich gdyby te superlaski tylko dały znać, ze są nimi zainteresowane. I mniej ważne jakie maja charaktery, ze ich dziewczyna ma świetny charakter, no ale nie jest taka zjawiskowa jak te inne z wyglądu...
Marcia9227 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-21, 13:32   #54
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Zawsze przegrywam z instagram queens

[1=1c6bb63197ff1a395b05499 f561db3079819e20a_60ad818 4b6c32;88452374]Może warto pomyśleć nad tym by więcej zarabiać [/QUOTE]

Ja myślę, i jakoś nie działa, dalej zarabiam tyle samo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-21, 13:33   #55
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Zawsze przegrywam z instagram queens

[1=1c6bb63197ff1a395b05499 f561db3079819e20a_60ad818 4b6c32;88452374]
Zawistne komentarze o „pontonach „ itp itd słyszałam tylko od kobiet które zarabiają na tyle mało ze nie stać ich nawet na lepsze buty a co dopiero na zabiegi[/QUOTE]Ale mnie rozbawiłaś
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-21, 13:52   #56
Senija
Zadomowienie
 
Avatar Senija
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: stara syrena bez kół w stodole
Wiadomości: 1 124
Dot.: Zawsze przegrywam z instagram queens

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ale mnie rozbawiłaś
Ja to bym chciała wiedzieć od jakiej kwoty zaczynają się 'lepsze buty'
Senija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-21, 14:02   #57
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Zawsze przegrywam z instagram queens

Cholera, nie mam pontonów zamiast ust tylko dlatego, że za mało zarabiam Jak żyć??
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-21, 14:03   #58
20e6ad78eac783f5bf2c2aaa836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb026b9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 603
Dot.: Zawsze przegrywam z instagram queens

Cytat:
Napisane przez MillkaMila93 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, chcę po prostu z siebie to wyrzucić. Po raz kolejny moja relacja z płcią przeciwną skończyla się ze względu na tzw królowa instagrama.
Mam 27 lat, do tej pory moje doświadczenie z facetami są raczej skromne. Miałam chłopaka w liceum, był to kolega z klasy, dziś jak sobie pomyślę bardziej był to kumpel niż chłopak. Potem na studiach trochę randkowałam, ale nic konkretnego nie wyszło. Po studiach uznałam, że skupię się bardziej aktywnie na poszukiwaniach bo brakowało mi kogoś u boku, poza tym zawsze marzyła mi się rodzina i dzieci przed 30. Dziś już wiem że tego marzenia raczej nie spełnię.
Wcześniej olewałam sprawę bo chodziło o relacje opierające się na kilku spotkaniach i to wszystko. Choc za każdym razem gdy zaczynałam się spotykać z facetem poznanym a to dzięki znajomym, a to dzięki apce i zaczynał mi się podobać, wydawało mi się że jest flow w rozmowie i że on też to czuje, (zresztą czasem byłam nawet o tym zapewniana), jak tylko robiła się cisza wiedziałam już co jest grane i za niedługi czas widziałam takiego faceta na miescie albo gdzieś na zdjęciach w social media z insta queen. Może rozwinę, co to znaczy dla mnie. Wg mojej definicji instagram queen to dziewczyna która dużą część swojego życia relacjonuje na instagramie i ogólnie w social media a wygląda typowo dla insta queen - powiększone usta, mocny makijaż, cienie na powiekach czy to do sklepu czy na siłownię, konieczne doklejane rzęsy, mega długie sztuczne paznokcie, pełno zdjęć z wystudiowanymi pozami w lustrze, duże dekolty, obcisle leginsy, no generalnie myślę że każdy mniej więcej kojarzy taki typ modny w dzisiejszych czasach w social media.
Teraz niestety jest mi trochę ciężej bo chodzi o relację, która trwała prawie pół roku a miesiąc temu się rozpadła. Samo rozstanie było niespodziewane bo pozornie byliśmy szczęśliwi razem. Uzasadnione takimi powodami jak:nie lubisz jeździć na rowerze, nie mamy wspólnych zainteresowan, lubimy inne filmy. Był to dla mnie cios, ale zaczęłam sobie wszystko układać w głowie, byłam już nastawiona powiedzmy prawie pozytywnie. No i przedwczoraj spotkalam się z koleżanką z którą się dawno nie widziałam i dowiedziałam się, że od ok 2 miesięcy były spotyka się ze znajomą jej znajomej (czyli prawdopodobnie mnie z nią zdradził). Koleżanka w sumie nie wiedziała czy mi mówić, bo dowiedziała się już po naszym rozstaniu i nie chciała mieszać ale jak się zobaczyłyśmy uznała ze mi powie. Mniejsza, nie mam powodów żeby koleżance nie wierzyć.
Trochę poopowiadała mi o niej no i wszystko zaczęło się kleić - dziewczyna bardzo skupiona na wyglądzie, ma zoperowany biust, sztuczne bardzo gęste rzęsy, sztuczne usta,zawsze mocny wyjściowy makijaż. No i znalazłam te dziewczynę na instagramie - pełno zdjęć a to z siłowni a to sprzed lustra, oczo*ebne obcisle leginsy, krótkie topy, dekolty, na co ktoryms zdjęciu wielki wypięty tyłek w obcislych spodniach, różowe długaśne paznokcie.
Co lepsze - były wiele razy mówił przy mnie jak to śmieszą go takie dziewczyny, które mają cytuje "gąsienice zamiast rzęs" albo "usta jkaby je pszczoła ugryzła". A znalazł sobie dokładnie taka dziewczynę.
Ja ogólnie lubię siebie. Uważam że jestem normalna dziewczyna w stronę ładnej/bardzo ładnej. Jestem też raczej szczupła (1.60cm, 55kg), mam proporcjonalna figurę. Nie widzę potrzeby jakichś dużych poprawek u siebie. Nie muszę też zawsze być umalowana jak na imprezę czy mieć zawsze i wszędzie zrobionych paznokci. Kiedyś chciałam dokleić sobie rzęsy żeby na wakacjach nie musieć malować ale rozmyśliłam się z tego bo swoje naturalne mam mega długie. A i wtedy usłyszałam od tegoż faceta żebym nie doklejala sztucznych rzęs bo będę wyglądała "jak karyna" i że moje są bardzo ładne. No to teraz widocznie wg siebie jest z karyną. Brak mi już słów.
Radzę sobie bez tego faceta, odnowiłam ostatnio kilka fajnych znajomości, mam więcej czasu na swoje hobby, zaczęłam medytować. Ale mimo wszystko jak teraz się dowiedziałam o jego nowym związku i najprawdopodobniej o zdradzie mocno mnie to uwiera. Zwłaszcza że znowu potworka z rozrywki.
Dziękuję wszystkim które dobrnely do końca. Chciałam tylko się wyżalić i może dowiedzieć czy jest tu ktoś z podobnymi doświadczeniami. Czy tak już będzie że zawsze będę odrzucana na rzecz instagram queen?





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Myślę że troszeczkę przesadzasz.
Mężczyzn jest wiele i podobają im się przeróżne kobiety ,myślę że nie wszyscy lecą tylko na zrobiony biust ,czy sztuczne usta albo tlenione włosy .Są Panowie którzy cenią bardziej naturalny wygląd u kobiety Ja nigdy nie farbowałam włosów ,nie nakładałam henny na brwi (bo jest brunetką) usta mam naturalne i biust również a mimo to uważam się za zadbaną w miarę atrakcyjną osobę. A kobiety o urodzie jakiej przedstawiłaś w ogóle mi się nie podobają i nie mam zamiaru ich naśladować. Po prostu miałaś pecha co do facetów ,nie przywiązywałabym do tego dużej wagi.
20e6ad78eac783f5bf2c2aaa836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb026b9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-21, 14:58   #59
mariola_rudakowska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 289
Dot.: Zawsze przegrywam z instagram queens

[1=1c6bb63197ff1a395b05499 f561db3079819e20a_60ad818 4b6c32;88452374]Następna snów flaki zazdrośnica co nie może Przeżyć ze kogos stać na zabiegi i fajne ciuchy i ma chęć by o siebie dbać

Sama jesteś płytka bo z góry określiłaś i zaszufladkowalas dziewczynę jako Pustaka

Poza tym bądźmy dorośli - Ładni ludzie często tez są inteligentni i fajni. Wiec jeśli dziewczyna jest inteligentna zabawna itd a do tego jeszcze świetnie wyglada to normalne ze będzie miała większe powodzenie niż inne. No i te inne będą jej zazdrościć i ja uprzedmiotawiac ze napewno ma tylko wygląd xD

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

Może warto pomyśleć nad tym by więcej zarabiać i wtedy również ciebie będzie stać na fajniejszy wygląd



Sama Sie poprawiam i jakoś od ludzi których stać nigdy nie słyszałam negatywnych komentarzy i wszyscy mniej lub bardziej widocznie korzystają z zabiegów med. Est



Zawistne komentarze o „pontonach „ itp itd słyszałam tylko od kobiet które zarabiają na tyle mało ze nie stać ich nawet na lepsze buty a co dopiero na zabiegi[/QUOTE]
Brzmisz jak 12-letnie dziecko.
__________________
Bywam zgryźliwa.Szybko mi przechodzi
mariola_rudakowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-21, 18:35   #60
rybeczkawizaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 193
Dot.: Zawsze przegrywam z instagram queens

Cytat:
Napisane przez mariola_rudakowska Pokaż wiadomość
Brzmisz jak 12-letnie dziecko.

bo to wlasnie jest 12- laetnie dziecko,które lubi być zrobione : )
rybeczkawizaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-27 17:43:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:51.