Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-12-30, 23:05   #31
Persefonia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 871
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. III :)

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Ja się boje że mała będzie budzić drugą małą
W sypialni nie mam miejsca na dostawki itp. poza tym wszystko mam w pokoju starszej (przewijak, komoda z ubraniami itp).
Zresztą starsza nadal śpi ze mną także no
A młodszą zamierzam od razu do łóżeczka ekspediowac

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
To ja miałam na początku ten problem . Jak syn wstawał z płaczem to budził córkę a ta chyba nie wiedząc co się dzieje sama wpadała w spazmy płaczu i tak miałam dajmy o pierwszej w nocy roczniaka płaczącego i noworodka - sąsiedzi na pewno będą dziękować Bogu i wszystkim ze się przeprowadzamy

Wysłane z mojego moto g(9) plus przy użyciu Tapatalka
Persefonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-31, 06:07   #32
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. III :)

Dzień dobry
Jak tam dziewczyny w ostatnim dniu w roku? Jakie plany na sylwestra? A może macie jakieś postanowienia noworoczne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-31, 07:22   #33
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. III :)

Cytat:
Napisane przez Justysia2203 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Jak tam dziewczyny w ostatnim dniu w roku? Jakie plany na sylwestra? A może macie jakieś postanowienia noworoczne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie na razie średnio, najpierw nie byłam zmęczona, potem nie mogłam zasnąć, po 1 robiłam ćwiczenia, bo bolały mnie plecy i noga, a potem przypomniałam sobie, że muszę wcześnie wstać, żeby pójść na zakupy przed godzinami dla seniora. Ale to się nie uda, bo na 10 jedziemy do urzędu uznać dziecko, więc zakupy będą później.

Pewnie będę mega zmęczona, więc popołudniu zaliczę drzemkę. A wieczór spędzimy w domu, ale trudno powiedzieć z kim, bo TŻ zaprosił znajomych, ale bez rozmowy ze mną, więc jak im to mówił, to moja mina była niewyraźna plus jeszcze coś powiedziałam, że halo, ale ja nic o tym nie wiem... Także nie jest idealny

Ja myślę, że zrobimy sobie coś dobrego do jedzenia i zasiądziemy przed netflixem. Z tą różnicą, że dzisiaj wypiję "szampana".
Z postanowień to ja już się dawno wyleczyłam, bo to działa tylko przez krótki czas, a ja jestem z tych ludzi, którzy muszą dojrzeć do działań i wtedy to się jakoś toczy. Ale ogólnie chciałabym, by z dzieckiem było wszystko ok, by TŻ mógł być podczas porodu, by nam nie dawała mocno w kość i żebyśmy mogli pojechać na wakacje, teściowa do nas przyjechać itp.

A jak i ciebie?
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Fufka
Czas edycji: 2020-12-31 o 07:26
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-31, 07:42   #34
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. III :)

Cytat:
Napisane przez Fufka Pokaż wiadomość
U mnie na razie średnio, najpierw nie byłam zmęczona, potem nie mogłam zasnąć, po 1 robiłam ćwiczenia, bo bolały mnie plecy i noga, a potem przypomniałam sobie, że muszę wcześnie wstać, żeby pójść na zakupy przed godzinami dla seniora. Ale to się nie uda, bo na 10 jedziemy do urzędu uznać dziecko, więc zakupy będą później.

Pewnie będę mega zmęczona, więc popołudniu zaliczę drzemkę. A wieczór spędzimy w domu, ale trudno powiedzieć z kim, bo TŻ zaprosił znajomych, ale bez rozmowy ze mną, więc jak im to mówił, to moja mina była niewyraźna plus jeszcze coś powiedziałam, że halo, ale ja nic o tym nie wiem... Także nie jest idealny

Ja myślę, że zrobimy sobie coś dobrego do jedzenia i zasiądziemy przed netflixem. Z tą różnicą, że dzisiaj wypiję "szampana".
Z postanowień to ja już się dawno wyleczyłam, bo to działa tylko przez krótki czas, a ja jestem z tych ludzi, którzy muszą dojrzeć do działań i wtedy to się jakoś toczy. Ale ogólnie chciałabym, by z dzieckiem było wszystko ok, by TŻ mógł być podczas porodu, by nam nie dawała mocno w kość i żebyśmy mogli pojechać na wakacje, teściowa do nas przyjechać itp.

A jak i ciebie?
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O to ciekawa noc miałaś, współczuję mi ostatnie 3 noce też ciężko zasnąć, ale w ciągu dnia czuje się ok.
Wiesz co ja gdzieś widziałam że jakaś kobieta w PL pisała że jej szpital zaczął zezwalać na porody rodzinne. Nie chcę tu nikomu robić nadziei ale może warto zapytać? Może faktycznie szpitale zaczynają odpuszczać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-31, 07:46   #35
Nairobi89
Zakorzenienie
 
Avatar Nairobi89
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 4 297
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. III :)

Cytat:
Napisane przez Justysia2203 Pokaż wiadomość
O to ciekawa noc miałaś, współczuję mi ostatnie 3 noce też ciężko zasnąć, ale w ciągu dnia czuje się ok.
Wiesz co ja gdzieś widziałam że jakaś kobieta w PL pisała że jej szpital zaczął zezwalać na porody rodzinne. Nie chcę tu nikomu robić nadziei ale może warto zapytać? Może faktycznie szpitale zaczynają odpuszczać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej. Ja z lutówek. Tak szpitale powoli zaczynaja odpuszczac u w miescie kazda połozna mowila ze nie ma szans aby przywrocili i ze my na pewno jako ostatni w wojewodztwie bedzie a tu stał sie cud i przywrocili porody rodzinne i kolejne dwa szpitale tez wiec jakas iskierka nadziei jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Małe czyny, które robisz, są lepsze, niż wielkie, które planujesz.
Nairobi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-31, 07:51   #36
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. III :)

Cytat:
Napisane przez Nairobi89 Pokaż wiadomość
Hej. Ja z lutówek. Tak szpitale powoli zaczynaja odpuszczac u w miescie kazda połozna mowila ze nie ma szans aby przywrocili i ze my na pewno jako ostatni w wojewodztwie bedzie a tu stał sie cud i przywrocili porody rodzinne i kolejne dwa szpitale tez wiec jakas iskierka nadziei jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To super! Trzymam kciuki żeby wszystkie szpitale w Polsce wznowiły porody rodzinne
A wizyty po porodzie? Coś się zmienia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-31, 08:00   #37
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. III :)

Cytat:
Napisane przez Justysia2203 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Jak tam dziewczyny w ostatnim dniu w roku? Jakie plany na sylwestra? A może macie jakieś postanowienia noworoczne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja dziś położyłam się spać i mogłam w końcu spać na boku wcześniej jedynie na plecach z podciągniętymi nogami a to średnio wygodne. Myślałam że pospie dłużej ale pies mnie obudził.
Dziś przychodzą nasi dobrzy przyjaciele i robimy imprezę sylwestrową. Ja jak coś pójdę spać jak będę zmęczona a Tz nie będzie uwiązany że ja mam już dość i też musi wracać. Mam nadzieję że trochę się pobawię.
Podsumowałam 2020 i wychodzi mi że to był świetny rok. Wprowadziliśmy się po 2 latach remontu do swojego mieszkania, mieliśmy przepiękny ślub i wesele mimo pandemii i ograniczeń, mamy od lipca naszego pieska wyczekanego, bez problemów zaszłam w ciążę która przebiega dobrze, zorganizowaliśmy pierwsze wspólne święta dla naszych rodzin i było super. To był fajny rok i nie mogę się doczekać co nam przyniesie kolejny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-12-31, 08:08   #38
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. III :)

Cytat:
Napisane przez PaniAuto Pokaż wiadomość
Ja dziś położyłam się spać i mogłam w końcu spać na boku wcześniej jedynie na plecach z podciągniętymi nogami a to średnio wygodne. Myślałam że pospie dłużej ale pies mnie obudził.
Dziś przychodzą nasi dobrzy przyjaciele i robimy imprezę sylwestrową. Ja jak coś pójdę spać jak będę zmęczona a Tz nie będzie uwiązany że ja mam już dość i też musi wracać. Mam nadzieję że trochę się pobawię.
Podsumowałam 2020 i wychodzi mi że to był świetny rok. Wprowadziliśmy się po 2 latach remontu do swojego mieszkania, mieliśmy przepiękny ślub i wesele mimo pandemii i ograniczeń, mamy od lipca naszego pieska wyczekanego, bez problemów zaszłam w ciążę która przebiega dobrze, zorganizowaliśmy pierwsze wspólne święta dla naszych rodzin i było super. To był fajny rok i nie mogę się doczekać co nam przyniesie kolejny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo jak miło to czytać szczególnie jak tyle osób narzeka na ten rok... Faktycznie bardzo udany rok Wam się trafił, oby wszystkie takie były


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-31, 08:29   #39
stookrotka1991
Zadomowienie
 
Avatar stookrotka1991
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 897
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. III :)

Dla mnie też to w sumie był udany rok, jedyny minus jaki był w tym roku że niestety nie poświeciłam dużo czasu bliskim i ograniczone były kontakty, nie pojechaliśmy na zaplanowane od dawna zagraniczne wakacje. A tak to przyniósł też wiele dobrego postanowienia na kolejny urodzić i aby było wszystko oj to najważniejsze a później to zbierać kasę na dom oraz wrócić do sylwetki sprzed ciąży faunie byłoby jechać na wakacje ale nie wiem czy za granicę się odważymy czy w Polskę. Jakie macie zdanie na ten temat co to takich maluchów?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


kocham ...
stookrotka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-31, 08:48   #40
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. III :)

Cytat:
Napisane przez stookrotka1991 Pokaż wiadomość
Dla mnie też to w sumie był udany rok, jedyny minus jaki był w tym roku że niestety nie poświeciłam dużo czasu bliskim i ograniczone były kontakty, nie pojechaliśmy na zaplanowane od dawna zagraniczne wakacje. A tak to przyniósł też wiele dobrego postanowienia na kolejny urodzić i aby było wszystko oj to najważniejsze a później to zbierać kasę na dom oraz wrócić do sylwetki sprzed ciąży faunie byłoby jechać na wakacje ale nie wiem czy za granicę się odważymy czy w Polskę. Jakie macie zdanie na ten temat co to takich maluchów?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja w ogóle myślę że dla nas tu ten 2020 rok jest mimo wszystko magiczny
My się wybieramy w sierpniu na "wakacje" do Polski, 2000km samochodem moja bratanica mając 1miesiac zaliczyła podróż z Hiszpanii do Polski i z Polski do Hiszpanii samolotem i podobno całkiem spoko to zniosła, ale to na pewno zależy od dziecka... Więc myślę że jak dzidziuś się urodzi i sprawdzicie jego wytrzymałość na pewne sytuacje to będziecie mogli zadecydować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-31, 08:52   #41
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. III :)

Cytat:
Napisane przez Justysia2203 Pokaż wiadomość
O to ciekawa noc miałaś, współczuję mi ostatnie 3 noce też ciężko zasnąć, ale w ciągu dnia czuje się ok.
Wiesz co ja gdzieś widziałam że jakaś kobieta w PL pisała że jej szpital zaczął zezwalać na porody rodzinne. Nie chcę tu nikomu robić nadziei ale może warto zapytać? Może faktycznie szpitale zaczynają odpuszczać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas od jakiegoś czasu są przywrócone porody rodzinne. Aczkolwiek nie wiem czy trzeba mieć aktualne testy na koronę czy jak.
Cytat:
Napisane przez Justysia2203 Pokaż wiadomość
To super! Trzymam kciuki żeby wszystkie szpitale w Polsce wznowiły porody rodzinne
A wizyty po porodzie? Coś się zmienia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A brak wizyt po porodzie to mi na rękę nawet będzie
Najgorzej zniesie to teściowa i pewnie przywali szybko do domu
Ostatnio była w szpitalu a potem dopiero po miesiącu. Bo mała była po antybiotyku, był okres grypowy i lekarze w szpitalu odradzali wizyty.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-31, 08:57   #42
Nairobi89
Zakorzenienie
 
Avatar Nairobi89
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 4 297
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. III :)

Cytat:
Napisane przez Justysia2203 Pokaż wiadomość
To super! Trzymam kciuki żeby wszystkie szpitale w Polsce wznowiły porody rodzinne
A wizyty po porodzie? Coś się zmienia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z tego co wiem to niestety nadal zakaz
__________________
Małe czyny, które robisz, są lepsze, niż wielkie, które planujesz.
Nairobi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-31, 09:16   #43
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. III :)

Cytat:
Napisane przez Nairobi89 Pokaż wiadomość
Z tego co wiem to niestety nadal zakaz
Może się jeszcze ogarną...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
U nas od jakiegoś czasu są przywrócone porody rodzinne. Aczkolwiek nie wiem czy trzeba mieć aktualne testy na koronę czy jak. A brak wizyt po porodzie to mi na rękę nawet będzie
Najgorzej zniesie to teściowa i pewnie przywali szybko do domu
Ostatnio była w szpitalu a potem dopiero po miesiącu. Bo mała była po antybiotyku, był okres grypowy i lekarze w szpitalu odradzali wizyty.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
No ja to chyba też bym nie chciała takich wycieczek
We Francji fajnie teraz zrobili, bo np TŻ jak będzie przy porodzie to później tylko on może przychodzić do nas do szpitala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-31, 09:19   #44
Roma1987
Rozeznanie
 
Avatar Roma1987
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 610
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. III :)

U nas nadal żaden szpital nie ma porodów rodzinnych



Paniauto ale fajnie ze tak pozytywnie widzisz ten rok, ja tez skupiam się na tym co dobre

spełniłam swoje sportowe marzenia, potem niespodziewana aczkolwiek wyczekane ciaza na horyzoncie, wszyscy w rodzinie w miarę zdrowi, nie potrzebuje niczego więcej

A na nowy rok to tylko marze o zdrowym bobiku i cc bez powikłań, resztę ogarnę, opiekę, powrót do swojej wagi, wierze ze dam radę

grubsze postanowienie mam na 2022, chce przejechać szosowy wyścig Tatra Road race Hard as Hell, do tego czasu mam nadzieje ze odbuduje kondycję, wszystko zależy od tego jakie to moje dziecko będzie i jakie będzie wsparcie TZ bo bez tego pewnie ciężko będzie wyszarpać czas dla siebie
Roma1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-31, 10:22   #45
Persefonia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 871
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. III :)

U mnie też już wróciły porody rodzinne ale do marca to się jeszcze milion razy zmieni

Ja zamiast kończyk kocyk dla Majki to wzięłam się za dzierganie chusty dla teściowej z okazji dnia babci
Co do sylwestra to siedzimy w domu sami , ja pewnie będę dziergać a Tz grać w cyberpunka .

Moje postanowienie to odważyć się podejść do egzaminu na prawo jazdy praktycznego IMG_20201231_111217416.jpg

Wysłane z mojego moto g(9) plus przy użyciu Tapatalka
Persefonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-31, 10:49   #46
aaska92
Zadomowienie
 
Avatar aaska92
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 342
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. III :)

U mnie porodow rodzinnych dalej nie ma i wątpię, że będą. Akurat przy cc to i tak nie ma znaczenia. Jedynie nie wiem jak ogarnę prysznic bez męża u boku bo był ze mną i pomógł mi się ogarnac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aaska92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-31, 10:55   #47
vidia9
Zadomowienie
 
Avatar vidia9
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 368
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. III :)

Ja również wspominam bardzo pozytywnie ten rok dużo spokojniejszy dla nas niż 2019, zmieniliśmy auto, udało się zajść w wyczekiwaną ciążę , zaczęliśmy remont domu, finansowo też na plus, oby 2021 był również dobry to będę przeszczęśliwa, nie musi być już lepszy
vidia9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-31, 11:22   #48
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. III :)

Cytat:
Napisane przez Justysia2203 Pokaż wiadomość
O to ciekawa noc miałaś, współczuję mi ostatnie 3 noce też ciężko zasnąć, ale w ciągu dnia czuje się ok.
Wiesz co ja gdzieś widziałam że jakaś kobieta w PL pisała że jej szpital zaczął zezwalać na porody rodzinne. Nie chcę tu nikomu robić nadziei ale może warto zapytać? Może faktycznie szpitale zaczynają odpuszczać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To nie do końca tak, w Poznaniu są 4 porodówki, na 2 robią testy, na 2 nie. Ja chciałam rodzić tam, gdzie wprowadzili testy i tego się obawiam. Bo nie chce być odesłana i rozdzielona z TŻ, dzieckiem itd. Więc to na prawdę zależy od miasta, tak samo jak z tymi torbami do szpitala. U nas mówią proszę wziąć tylko mokre chusteczki dla dziecka, a w innych po prostu wszystko

Pani Auto bardzo udany rok

W sumie ja też nie narzekam na 2020: w ciążę zaszliśmy od razu, wszyscy w rodzinie są zdrowi, pandemia pokrzyżowała nam plany ale nie zrujnowała życia, jakoś sobie w tym wszystkim poradziliśmy i ogólnie wszystko na plus. Mam poczucie, że możnaby zrobić więcej, szczególnie, że teraz będziemy trochę uziemieni, ale z drugiej strony to taki wstęp do tego, jak nasze życie będzie teraz wyglądać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Fufka
Czas edycji: 2020-12-31 o 11:23
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-31, 14:31   #49
misi8a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 96
Mamuśki marcóweczki 2021 cz. III

Cytat:
Napisane przez Persefonia Pokaż wiadomość
U mnie też już wróciły porody rodzinne ale do marca to się jeszcze milion razy zmieni

Ja zamiast kończyk kocyk dla Majki to wzięłam się za dzierganie chusty dla teściowej z okazji dnia babci
Co do sylwestra to siedzimy w domu sami , ja pewnie będę dziergać a Tz grać w cyberpunka .

Moje postanowienie to odważyć się podejść do egzaminu na prawo jazdy praktycznego Załącznik 7737467

Wysłane z mojego moto g(9) plus przy użyciu Tapatalka

Wspaniale to wyglada ja w tym roku pierwsze przymiarki do szydełkowania robiłam - gwiazdki na choinkę trzymam kciuki za prawko, egzamin jest stresujący, ale umiejetność i wolność bezcenna

U nas ogolnie 2020 tez dobrze, po pół roku starań udało się zajść w ciąże, jedyne w czym pandemia nam namieszała to w planach podróżniczych, wszyscy zdrowi choć przeć chwile martwiliśmy się o mojego tatę. Także oby tak dalej
misi8a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-31, 15:29   #50
whimxx
pani.dietetyk
 
Avatar whimxx
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 560
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. III :)

Ja na szybko się witam w nowej części - już na nowym mieszkaniu - i chciałam Wam życzyć wszystkiego co najlepsze w tym nadchodzącym nowym roku! <3

Bardzo intensywny dzień, oczywiście w naszym poprzednim mieszkaniu dzisiaj zepsuła się winda (a mieszkaliśmy w totalnie nowym budynku i przez ponad rok zdarzyło się to wcześniej raz ) , nie ma to jak przeprowadzać się w siódmym miesiącu ciąży z tym wszystkim z trzeciego piętra... A teraz jeszcze szykuję sylwestra! Cieszę się chociaż, że jakąś częśćâ˜☠jedzenia zamówiłam z cateringu.

Dzisiaj mieszkanie, jutro jedziemy po kota : roza: - więc pewnie pojutrze będę Was nadrabiać, czytać co się wydarzyło dobrego w 2020 i jakie macie plany (lub ich nie macie ) na 2021
Ja wszystkim nam życzę najbardziej urodzenia zdrowych dzieciaczków i żebyśmy my również zdrowe były
__________________
Dietetyk kliniczny
whimxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-31, 19:00   #51
stookrotka1991
Zadomowienie
 
Avatar stookrotka1991
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 897
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. III :)

Wszystkiego dobrego na Nowy Rok dziewczyny - szczęśliwych rozwiązań

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


kocham ...
stookrotka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-31, 19:43   #52
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. III :)

Cytat:
Napisane przez Roma1987 Pokaż wiadomość
U nas nadal żaden szpital nie ma porodów rodzinnych



Paniauto ale fajnie ze tak pozytywnie widzisz ten rok, ja tez skupiam się na tym co dobre

spełniłam swoje sportowe marzenia, potem niespodziewana aczkolwiek wyczekane ciaza na horyzoncie, wszyscy w rodzinie w miarę zdrowi, nie potrzebuje niczego więcej

A na nowy rok to tylko marze o zdrowym bobiku i cc bez powikłań, resztę ogarnę, opiekę, powrót do swojej wagi, wierze ze dam radę

grubsze postanowienie mam na 2022, chce przejechać szosowy wyścig Tatra Road race Hard as Hell, do tego czasu mam nadzieje ze odbuduje kondycję, wszystko zależy od tego jakie to moje dziecko będzie i jakie będzie wsparcie TZ bo bez tego pewnie ciężko będzie wyszarpać czas dla siebie
Wow Roma, no jak w tym wystartujesz to jesteś moim bohaterem roku 2021 super gdyby Ci się udało wystartować
A brałaś już kiedyś udziały w takich wyścigach/turniejach?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Persefonia Pokaż wiadomość
U mnie też już wróciły porody rodzinne ale do marca to się jeszcze milion razy zmieni

Ja zamiast kończyk kocyk dla Majki to wzięłam się za dzierganie chusty dla teściowej z okazji dnia babci
Co do sylwestra to siedzimy w domu sami , ja pewnie będę dziergać a Tz grać w cyberpunka .

Moje postanowienie to odważyć się podejść do egzaminu na prawo jazdy praktycznego Załącznik 7737467

Wysłane z mojego moto g(9) plus przy użyciu Tapatalka
Dużo Ci jeszcze zostało tego kocyka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-31, 19:45   #53
Persefonia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 871
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. III :)

Cytat:
Napisane przez Justysia2203 Pokaż wiadomość
Wow Roma, no jak w tym wystartujesz to jesteś moim bohaterem roku 2021 super gdyby Ci się udało wystartować
A brałaś już kiedyś udziały w takich wyścigach/turniejach?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Dużo Ci jeszcze zostało tego kocyka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Połowa

Dziewczyny wszystkiego dobrego . My po raz kolejny nie damy rady w sylwestra , idziemy spać

Wysłane z mojego moto g(9) plus przy użyciu Tapatalka
Persefonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-31, 20:46   #54
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. III :)

Kochane Mamuśki wszystkiego najlepszego w nowym roku, przede wszystkim spokojnych porodów, zdrowych Maluszków, dla Was i Waszych TŻ dużo miłości i spełnienia jako rodzice, po za tym realizacji celów i wszystkiego wszystkiego dobrego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-31, 22:41   #55
aaska92
Zadomowienie
 
Avatar aaska92
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 342
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. III :)

Szczęśliwego Nowego Roku Wam życzę , pięknych porodow i tworzenia cudownych wspomnien z dzieciaczkami.

My dziś w gronie najbliższych spędzamy sylwestra, ale ja już poszłam do synka się położyć, żeby się nie wystraszyl fajerwerk w razie przebudzenia plus już tez chętnie się po prostu położę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aaska92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-01, 08:51   #56
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. III :)

Dzień dobry w nowym roku
Jak Wam minęła noc?
Ja prawie cały wieczór w łóżku Milutek za to urządziła sobie jakieś grubsze party a TŻ zgadał się z kolegą z dawnych lat i siedzieli pół nocy na wideo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-01, 09:44   #57
stookrotka1991
Zadomowienie
 
Avatar stookrotka1991
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 897
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. III :)

Witam się w nowym roku całkiem miło spędziłam Sylwestra, sami z tż ale było równie miło, jedzonko, muzyka i TV położyliśmy się koło 1 do łóżka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


kocham ...
stookrotka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-01, 14:40   #58
vidia9
Zadomowienie
 
Avatar vidia9
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 368
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. III :)

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku
My zmęczeni, do 4 byliśmy u sąsiadów, Piotruś obecny był na imprezie do końca, widzę że lubi muzykę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
vidia9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-01, 14:57   #59
aaska92
Zadomowienie
 
Avatar aaska92
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 342
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. III :)

U mnie noc krótka, położyłam się przed 24 z małym zasnelam po fajerwerkach, ogólnie męczy mnie zgaga od wczoraj niesamowicie, więc sen przerywany. Synek już 5:30 był na nogach i po spaniu
Dziś do zgagi boli mnie głowa po niewyspaniu ogólnie się czuje jak po mocnej imprezie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aaska92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-01, 16:22   #60
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. III :)

Dziewczyny mam pytanko. Tak na dobre rozpoczęcie nowego roku zaczęłam interesować się połogiem
Jakie kosmetyki do higieny intymnej polecacie? Macie jakieś sprawdzone triki na ten pierwszy/drugi tydzień po porodzie.
I drugie pytanko. Kupujecie czopki glicerynowe zwykle/ z paracetamolem, Espumisan? Bo gdzieś przeczytałam że są dozwolone po 1 miesiącu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-15 20:33:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:07.